Shangri-La's Boracay Resort & Spa *****

Filipíny

Plážový rezort s puncom elegancie Shangri-La v raji prírodného prostredia

Osobne
sme
navštívili

Hotel Shangri-La's Boracay Resort & Spa *****

Hodnotenie 10 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Filipíny, Visayas, Boracay | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Krásný resort Exkluzivní privátní vily Dvě soukromé pláže
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Shangri-La's Boracay Resort & Spa ***** Filipíny

Môžete si povšimnúť, že ubytovanie v rezorte Shangri-La's Boracay Resort & Spa je premyslene navrhnuté s puncom elegancie Shangri-La. Prítomnosť prírody ovplyvní celý Váš pobyt a neraz poteší všetky zmysly. Seaview Suite je rajom pobrežného prostredia s pôvodnými materiálmi napríklad v podobe textílií z manilského konope či osvetlenia z miestnych mušlí capiz. Navyše budete počuť ukľudňujúce zvuky morských vĺn.

Ale nie je to len o kľude a samote. Môžete si zarezervovať tenisový kurt, vyskúšať si jazdu v kajaku alebo vyraziť do hĺbok za potápaním. Možností pre vyžitie sa v rezorte ponúka dostatok.

Pri západe slnka sa pobrežie Boracay pomaly stáva zlatou panorámou. Medzi korunami stromov sa nachádza Rima – reštaurácia, v ktorej si môžete dopriať bohatú večeru. V rezorte je k dispozícii aj ponuka lahodných koktejlov v baroch a salónoch ako je Solana. Rezort je skrátka špeciálnym zážitkom sám o sebe.

Keď je noc ešte mladá, môžete navštíviť kúpeľné útočisko – CHI Spa. Na skalnatom polostrovčeku s výhľadom na zátoku je tento kúpeľný komplex skutočnou svätyňou odpočinku a regenerácie.

Ostrov Boracay je veľmi populárnym miestom pre dovolenku a dobre známym pre svoje biele pláže, krištáľovo čisté vody a pravú exotickú atmosféru. Milovníci prírody, ktorí majú radi pešiu turistiku, ocenia aj tropickú kopcovitú krajinu, ktorá je plná rôznych druhov voľne žijúcich živočíchov.

Služby a zariadenia

Skúsený personál rezortu uspokojuje potreby a požiadavky hostí tým, že ponúka a prevádzkuje širokú škálu služieb a zariadení. Navyše pokiaľ požadujete službu, ktorá nie je zaradená na zozname nižšie, môžete rezort kontaktovať a pokiaľ to bude v jeho možnostiach, pokúsi sa Vám vyhovieť.

Vybavenie

- 24hodinové obchodné centrum,

- klinika,

- konferenčné priestory,

- zariadenie pre telesne postihnutých,

- centrum internetového pripojenia,

- nefajčiarske izby,

- bezpečnostná schránka a

- bezdrátový internet vo verejných priestoroch.

Služby

- Komorník vo vilách,

- bezplatný servis čistenia topánok,

- expresný check-in a check-out,

- hotelový doktor na zavolanie,

- IT obsluha,

- práčovňa a čistiareň,

- poštovné a kuriérske služby,

- stráženie detí,

- transferové služby z letiska s obsluhou a

- kyvadlová plážová doprava.

Obchody

- Kvetinárstvo,

- zmenáreň,

- obchod so suvenírmi,

- obchodík v lobby a

- obchodná pasáž.

Jedlo a nápoje

- 24hodinová izbová služba,

- 4 reštaurácie a 2 bary a

- salónik v lobby.

Obchodné centrum

- 24hodinové obchodné centrum s prvotriednym vybavením,

- vybavovanie leteniek,

- počítače s prístupom k internetu,

- kuriérske a poštové služby,

- prenájom vybavenia,

- vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich faxov,

- tlač, kopírovanie a väzba.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Shangri-La's Boracay Resort & Spa

Resort vhodný pro náročné klienty, kteří hledají špičkové služby v tomto ostrovním ráji. Ubytování je možné vybírat z ruzných typologií, od pokojů až k několikaložicovým vilám. Transfer lodí z letiště Caticlan lodí trvá asi 30 minut.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Radka Holasová
Ing. Radka Holasová 724 730 013

Ponuka izieb

Deluxe (63 m2)

Deluxe (63 m2)

Hostia týchto izieb si užívajú výhľady na upravené zelenajúce sa záhrady zo súkromnej verandy...

Deluxe Sea View (63 m2)

Deluxe Sea View (63 m2)

Izby umiestnené na hornom poschodí budovy umožňujú si vychutnať nádherné výhľady na oceán a západ slnka. Sú navrhnuté v duchu modernej vnímavosti s prvkami z tunajších materiálov...

Premier Family Sea View (66 m2)

Premier Family Sea View (66 m2)

Ideálne ubytovanie pre rodiny a skupinky cestujúcich. Prekrásne navrhnuté interiéry ponúkajú dve postele o veľkosti queen a rozkladací gauč pre deti a môžu ubytovať až 4 dospelé osoby...

Seaview Suite (127 m2)

Seaview Suite (127 m2)

Suity s výhľadom na more sú situované na prízemí a ponúkajú priestranné útočisko zahŕňajúce vonkajšiu vírivku neďaleko pláže, vďaka čomu môžete počúvať zvuky morských vĺn...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Navštívte rybiu reštauráciu Sirena na útese s bezstarostným stolovaním alebo taliansku Rima Restaurant pre intímnu večeru. Celá škála medzinárodných kuchýň na Vás čaká vo Vintana, zatiaľ čo jedinečné kulinárske zážitky si môžete užiť pri bazéne v Cielo.

Na pláži v bare Alon sa servírujú lahodné koktejly a pokojná príjemná nálada. Najkrajšie západy slnka zažijete s vínom v salóniku Lobby Lounge. Solana bar vám zase ponúkne možnosť relaxácie v súkromnom priestore s rozsiahlym výberom prémiových destilátov.

Cielo – Vyhrievajte sa v teple slnečných lúčov pri stolovaní pri malebnom bazéne. Dopriať si môžete vynikajúce cestoviny a klasicky pečenú gurmánsku pizzu spolu s obľúbeným koktejlom a užijete si tak skutočnú ostrovnú hostinu.

Rima – Skrytá medzi stromami s výhľadom na rezort ponúka reštaurácia Rima kreatívne talianske pokrmy v romantickom prostredí. Rima je otvorená vo večerných hodinách a k večeri podáva vycibrené kulinárske špeciality v sprievode vynikajúcich vín.

Sirena – Na vrcholku útesu nad krištáľovými vodami môžete navštíviť reštauráciu Sirena so špecializáciou na morské plody a gurmánske výtvory z čerstvých surovín z trhu. Skvelé vína z celého sveta predstavujú ideálnu kombináciu pre bezstarostné stolovanie.

Vintana – Vdýchnite vôňu mora pri stolovaní pod šírym nebom s nekonečným výhľadom na oceán. Naskytne sa Vám príležitosť ochutnať celú radu svetových kuchýň a uspokojiť tak svoje chuťové poháriky. K dispozícii je aj à la carte menu.

Alon Bar – Vychutnajte si osviežujúce tropické nápoje a chutné občerstvenie s nohami v piesku a so slnečnými lúčmi na tvárach. Bar sa nachádza medzi bazénom rezortu a odľahlejším plážovým pobrežím. Je to naozaj skvelé miesto pre dokonalú relaxáciu.

Lobby Lounge – Lobby Lounge ponúka ideálne prostredie pre užívanie si chvíľ pokoja s panoramatickým výhľadom na rezort. Nechajte sa ovievať jemným oceánskym vánkom pri popoludňajšom čaji s priateľmi. Vo večerných hodinách si môžete pochutnať na ručne vyrábaných cigarách a medzinárodnom výbere prémiových destilátov a likérov.

Solana – Stretnite sa s ostatnými na drink v tomto bare a pozorujte, ako slnko mizne za horizontom. Zábava a osviežujúce koktejly spolu s tapas určite nepokazia Vaše chute.

Kategórie a vybavenosť izieb Shangri-La's Boracay Resort & Spa

Shangri-La’s Boracay Resort and Spa je jedným z popredných rezortov na ostrove Boracay a ponúka celkovo 219 izieb, suit a vil. Tieto luxusné kategórie sú navrhnuté s moderným cítením a využívajú miestne materiály ako textílie Abaca či mušle capiz. Všetky izby majú vlastný balkón s dennou váľandou.

Ponuka izieb

Deluxe (63 m2)

Deluxe (63 m2)

Hostia týchto izieb si užívajú výhľady na upravené zelenajúce sa záhrady zo súkromnej verandy. Sú umiestnené v blízkosti rekreačného centra, rovnako ako neďaleko od café s celodenným občerstvením. Hostia cestujúci s deťmi nájdu v tejto kategórii ideálne pohodlie. Deluxe izby sú navrhnuté s moderným cítením, ktoré ale vyjadrujú prostredníctvom miestnych materiálov. K vybaveniu patrí kúpeľňa s mramorovou podlahou, dvoma umývadlami, dažďovou sprchou, vaňou a prémiovými potrebami. Ďalej môžete využívať balkón s váľandou, TV s plochou obrazovkou, WiFi, DVD prehrávač, dokovaciu stanicu pre iPod, bezpečnostnú skrinku, telefón s IDD, hlasovú poštu, písací stôl s potrebami, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Deluxe Sea View (63 m2)

Deluxe Sea View (63 m2)

Izby umiestnené na hornom poschodí budovy umožňujú si vychutnať nádherné výhľady na oceán a západ slnka. Sú navrhnuté v duchu modernej vnímavosti s prvkami z tunajších materiálov. K vybaveniu patrí kúpeľňa s mramorovou podlahou, dvoma umývadlami, dažďovou sprchou, vaňou a prémiovými potrebami. Ďalej môžete využívať balkón s váľandou, TV s plochou obrazovkou, WiFi, DVD prehrávač, dokovaciu stanicu pre iPod, bezpečnostnú skrinku, telefón s IDD, hlasovú poštu, písací stôl s potrebami, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Premier Family Sea View (66 m2)

Premier Family Sea View (66 m2)

Ideálne ubytovanie pre rodiny a skupinky cestujúcich. Prekrásne navrhnuté interiéry ponúkajú dve postele o veľkosti queen a rozkladací gauč pre deti a môžu ubytovať až 4 dospelé osoby. Kochať sa budete môcť výhľadmi na oceán a západy slnka z vlastného balkóna s váľandou. K vybaveniu patrí kúpeľňa s mramorovou podlahou, dvoma umývadlami, dažďovou sprchou, vaňou a prémiovými potrebami. Ďalej môžete využívať balkón s váľandou, TV s plochou obrazovkou, WiFi, DVD prehrávač, dokovaciu stanicu pre iPod, bezpečnostnú skrinku, telefón s IDD, hlasovú poštu, písací stôl s potrebami, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Seaview Suite (127 m2)

Seaview Suite (127 m2)

Suity s výhľadom na more sú situované na prízemí a ponúkajú priestranné útočisko zahŕňajúce vonkajšiu vírivku neďaleko pláže, vďaka čomu môžete počúvať zvuky morských vĺn. Suity sa nachádzajú pri pláži Punta Bunga a je to teda len pár krokov k bielemu piesku a priezračnej vode. K vybaveniu patrí balkón s vonkajšou vírivkou a váľandou, kúpeľňa s mramorovou podlahou, dvoma umývadlami, dažďovou sprchou, vaňou a prémiovými potrebami, TV s plochou obrazovkou, WiFi, DVD prehrávač, dokovacia stanica pre iPod, bezpečnostná skrinka, telefón s IDD, hlasová pošta, písací stôl s potrebami, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Tree House Villa (216 m2)

Tree House Villa (216 m2)

Vily Tree House predstavujú dvojposchodové ubytovanie na kopci so službami komorníka. Poskytujú hosťom rozsiahly výhľad na oceán. Spodné poschodie slúži ako spálňa s oknami od podlahy až k stropu, zatiaľ čo na hornom poschodí sa nachádza obývacia izba s balkónom s jacuzzi a váľandou, kde si hostia môžu užívať dychberúce západy slnka. K vybaveniu patrí preslnená kúpeľňa s dvoma umývadlami, samostatnou dažďovou sprchou a vaňou. Ďalej môžete využívať TV s plochou obrazovkou, internet, DVD prehrávač, dokovaciu stanicu pre iPod, služby komorníka, expresný check-in, chladničku, bezpečnostnú skrinku, telefón s IDD, hlasovú poštu, písací stôl s potrebami, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Loft Garden Villa (216 m2)

Loft Garden Villa (216 m2)

Loft Garden Villas sú dvojposchodovou kategóriou ubytovania, pričom horné poschodie slúži ako spálňa a spodné ako obývacia izba. Sú umiestnené v krásnej tropickej záhrade, ktorá poskytuje absolútne súkromie. Každá vila navyše disponuje vlastným bazénom, výhľadom na záhrady, prístreškom pre vonkajše stolovanie a dennou váľandou pre relaxáciu. K vybaveniu ďalej patrí terasa, preslnená kúpeľňa s dvoma umývadlami, dažďovou sprchou a vaňou, TV s plochou obrazovkou, WiFi, DVD prehrávač, dokovacia stanica pre iPod, služby komorníka, expresný check-in, chladnička, bezpečnostná skrinka, telefón s IDD, hlasová pošta, písací stôl s potrebami, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Loft Villa (216 m2)

Loft Villa (216 m2)

Dvojposchodové vily Loft kombinujú modernú architektúru s rysmi tunajšieho dychberúceho ostrova. Horné poschodie slúži ako spálňa, zatiaľ čo spodné predstavuje obývaciu izbu. Ohromujúci výhľad na azúrové vody a západ slnka za obzor zaručuje strhujúce zážitky z dovolenky. Okrem toho je k dispozícii vonkajší prístrešok, vonkajšie sprchy, bazén s nekonečným okrajom a preslnená kúpeľňa s dvoma umývadlami a samostatnou dažďovou sprchou. Ďalej môžete využívať dve TV s plochou obrazovkou, internet, DVD prehrávač, dokovaciu stanicu pre iPod, služby komorníka, expresný check-in, chladničku, bezpečnostnú skrinku, telefón s IDD, hlasovú poštu, písací stôl s potrebami, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Pool Villa (266 m2)

Pool Villa (266 m2)

Pool Villa je exkluzívnou oázou v srdci raja. Táto jednoposchodová vila je vybavená filipínsky inšpirovanými interiérmi a luxusnými prvkami. Hostia si môžu užívať obývaciu izbu a veľké spálne, rovnako ako vlastný bazén a verandu. Vila tiež zahŕňa upravenú záhradu, vonkajší prístrešok pre stolovanie, vonkajšiu sprchu, kúpeľňu s dvoma umývadlami a samostatnou dažďovou sprchou a vaňou. Ďalej môžete využívať TV s plochou obrazovkou, internet, DVD prehrávač, dokovaciu stanicu pre iPod, služby komorníka, expresný check-in, chladničku, bezpečnostnú skrinku, telefón s IDD, hlasovú poštu, písací stôl s potrebami, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Villa Ballani (700 m2)

Villa Ballani (700 m2)

Dvojspálňová Villa Ballani môže ubytovať až 4 dospelé osoby a preto je ideálnou pre dovolenku s rodinou či s priateľmi. Obe spálne majú prístup k vilovej záhrade a bazénu a disponujú vlastnou kúpeľňou s dvoma umývadlami, dažďovou sprchou a vaňou. Miestne precízne vytvorené prvky dodávajú vile štýlový nádych a príjemnú atmosféru. Priestranná záhrada umožňuje organizovať barbecue, ktoré spestrí pobyt strávený v rezorte. Súčasťou vily je obývací priestor, ktorý sa otvára na verandu a k dispozícii je aj prístrešok pre vonkajšie stolovanie. Ďalej môžete využívať TV s plochou obrazovkou, internet, DVD prehrávač, dokovaciu stanicu pre iPod, služby komorníka, expresný check-in, chladničku, bezpečnostnú skrinku, telefón s IDD, hlasovú poštu, písací stôl s potrebami, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Speciality Villa (858 m2)

Speciality Villa (858 m2)

Rezort ponúka dve vily Speciality a každá z nich poskytuje unikátne a spektakulárne výhľady. Vila 8 je situovaná na útese a umožní Vám kochať sa pohľadmi na pláž Banyugan a väčšinu priestorov rezortu, zatiaľ čo vila 13 je jediným ubytovaním nachádzajúcim sa na plážovom pobreží s priamym prístupom na pláž. Vily sú dvospálňové a disponujú vlastným bazénom. Hlavná spálňa je vybavená posteľou o veľkosti king a šatníkom, zatiaľ čo v druhej spálni nájdete dve oddelené lôžka. Obe spálne majú prístup na záhradu a k bazénu a vlastnú kúpeľňu s dvoma umývadlami, dažďovou sprchou a vaňou. Ďalej môžete využívať TV s plochou obrazovkou, internet, DVD prehrávač, dokovaciu stanicu pre iPod, služby komorníka, expresný check-in, chladničku, bezpečnostnú skrinku, telefón s IDD, hlasovú poštu, písací stôl s potrebami, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Villa Likha (1727 m2)

Villa Likha (1727 m2)

Villa Likha je najluxusnejšou kategóriou ubytovania v rezorte. Zahŕňa krásne interiéry, ktoré sú dômyselne navrhnuté vo veľkom priestore. Toto elegantné tropické útočisko s výhľadom na more môže ubytovať 4 dospelé osoby a ponúka vonkajšie priestory, v ktorých je možné usporiadať menšie večierky v pohodlí vlastnej záhrady. Villa Likha predstavuje komplex troch jednotlivých vil, ktoré zahŕňajú hlavnú spálňu so šatňou a kúpeľňu so samostatnou dažďovou sprchou a vaňou. V ďalšej vile sa nachádza spálňa s posteľou o veľkosti king, šatňou a kúpeľňou s dažďovou sprchou a vaňou. Vila ponúka súkromný bazén, vonkajšiu sprchu, váľandy, vonkajšie altánky s nádhernými výhľadmi na oceán, ktoré sú ideálne pre stolovanie. V obývacej izbe vila ponúka exkluzívny zábavný systém s veľkou LCD televíziou, dokovaciou stanicou pre iPod a modernými reproduktormi s prvotriednym priestorovým zvukom. Kúpeľne sú vybavené dvoma umývadlami, samostatnými vaňami a dažďovými sprchami. Ďalej môžete využívať internet, DVD prehrávač, služby komorníka, expresný check-in, chladničku, bezpečnostnú skrinku, telefón s IDD, hlasovú poštu, písací stôl s potrebami, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar.

Pláž a more

Ostrov Boracay lemují pláže pokryté bílým pískem. Přímo u resortu se nachází oblíbená pláž Puka Shell Beach, kterou omývají průzračné vody. Resort Shangri-La klade velký důraz na ekologii, proto si krajina zachovává velmi přírodní ráz. Moře zde ukrývá bohatý podmořský svět, tak si nezapomeňte šnorchlovací vybavení!

Online cena a slevy Shangri-La's Boracay Resort & Spa *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Shangri-La's Boracay *****

Naše foto hotela Shangri-La's Boracay *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Shangri-La's Boracay Resort & Spa

Navštívte rybiu reštauráciu Sirena na útese s bezstarostným stolovaním alebo taliansku Rima Restaurant pre intímnu večeru. Celá škála medzinárodných kuchýň na Vás čaká vo Vintana, zatiaľ čo jedinečné kulinárske zážitky si môžete užiť pri bazéne v Cielo.

Na pláži v bare Alon sa servírujú lahodné koktejly a pokojná príjemná nálada. Najkrajšie západy slnka zažijete s vínom v salóniku Lobby Lounge. Solana bar vám zase ponúkne možnosť relaxácie v súkromnom priestore s rozsiahlym výberom prémiových destilátov.

Cielo – Vyhrievajte sa v teple slnečných lúčov pri stolovaní pri malebnom bazéne. Dopriať si môžete vynikajúce cestoviny a klasicky pečenú gurmánsku pizzu spolu s obľúbeným koktejlom a užijete si tak skutočnú ostrovnú hostinu.

Rima – Skrytá medzi stromami s výhľadom na rezort ponúka reštaurácia Rima kreatívne talianske pokrmy v romantickom prostredí. Rima je otvorená vo večerných hodinách a k večeri podáva vycibrené kulinárske špeciality v sprievode vynikajúcich vín.

Sirena – Na vrcholku útesu nad krištáľovými vodami môžete navštíviť reštauráciu Sirena so špecializáciou na morské plody a gurmánske výtvory z čerstvých surovín z trhu. Skvelé vína z celého sveta predstavujú ideálnu kombináciu pre bezstarostné stolovanie.

Vintana – Vdýchnite vôňu mora pri stolovaní pod šírym nebom s nekonečným výhľadom na oceán. Naskytne sa Vám príležitosť ochutnať celú radu svetových kuchýň a uspokojiť tak svoje chuťové poháriky. K dispozícii je aj à la carte menu.

Alon Bar – Vychutnajte si osviežujúce tropické nápoje a chutné občerstvenie s nohami v piesku a so slnečnými lúčmi na tvárach. Bar sa nachádza medzi bazénom rezortu a odľahlejším plážovým pobrežím. Je to naozaj skvelé miesto pre dokonalú relaxáciu.

Lobby Lounge – Lobby Lounge ponúka ideálne prostredie pre užívanie si chvíľ pokoja s panoramatickým výhľadom na rezort. Nechajte sa ovievať jemným oceánskym vánkom pri popoludňajšom čaji s priateľmi. Vo večerných hodinách si môžete pochutnať na ručne vyrábaných cigarách a medzinárodnom výbere prémiových destilátov a likérov.

Solana – Stretnite sa s ostatnými na drink v tomto bare a pozorujte, ako slnko mizne za horizontom. Zábava a osviežujúce koktejly spolu s tapas určite nepokazia Vaše chute.

Šport a wellness hotela Shangri-La's Boracay *****

Shangri-La’s Boracay Resort and Spa ponúka celú radu aktivít, ktoré sú vhodné tak pre dospelých, ako aj pre deti. Vyskúšajte vodné športy alebo si vychutnejte prechádzky pozdĺž tunajšej náučnej cestičky s bohatou faunou a flórou. Cieľom rezortu je dopriať hosťom najrôznejšie možnosti za podmienky ochrany prírody ako záväzku, ktorý si vedenie rezortu zadalo.

Príroda – Shangri-La's Boracay Resort and Spa sa nachádza v jednej z mierumilovných ostrovných rezervácií a preto svojim hosťom môže ponúknuť rozsiahlu prírodnú krajinu k preskúmaniu. Rezort je iniciátorom projektu na ochranu prírody a zachovania biodiverzity s názvom SANCTUARY. V Shangri-La's Boracay Resort and Spa je tiež Eco centrum, kde hostia môžu získať informácie o ostrovnej faune a flóre. Pár metrov od hotelovej pláže v mori prebieha projekt obnovenia morského života. Umelé útesy sú zasadené do týchto miest, aby sa rozvíjal tunajší morský život a koraly.

Športové zariadenie – Tunajšia prvotriedna posilňovňa ponúka hosťom možnosť bezplatného tréningu s celou radou profesionálneho vybavenia. Oddelené pánske a dámske kúpeľne majú individuálne šatňové skrinky, sprchy, jacuzzi, sauny a parné kúpele.

Potápanie a šnorchlovanie - Rezort ponúka kurzy PADI potápania a šnorchlovania pre skúsených jedincov aj pre absolútnych amatérov.

Plavby a výlety – Užite si romantickú plavbu na palube plachetnice, preskúmajte ostrovy v tradičnej lodi banca, vydajte sa na dobrodružnú cestu jachtou a na mnohé ďalšie neuveriteľné výlety, ktoré Vám pomôžu vytvoriť neobvyklé zážitky.

Bazén – Rezort ponúka jeden z najväčších krajinných bazénov, ktorý je umiestnený medzi upravenými sviežimi záhradami a vodnými fontánami.

Pláž - Shangri-La’s Boracay Resort and Spa disponuje dvoma plážami s bielym pieskom – Punta Bunga a Banyugan. Tie sú idylickým útočiskom, kde hostia môžu relaxovať na slnku alebo si užívať množstvo vodných športov. Alon Bar podáva koktejly a občerstvenie priamo na pláži Banyugan.

Vodné športy

Ohromujúce vody okolo ostrova Boracay umožňujú prevádzkovať všetky druhy vodných aktivít. Rada z nich je k dispozícii priamo pri rezorte Shangri-La’s Boracay Resort and Spa. Môžete teda vyskúšať veľké množstvo športov od kajakov až po hlbokomorské potápanie. Ostrov je obklopený viac ako 20 potápačskými lokalitami s pestrofarebným morským životom, pričom všetky tieto lokality sa nachádzajú vo vzdialenosti do 90 minút cesty. Zahrnuté v nich je aj miesto s podmorským životom len kúsoček od pláže rezortu. Pokojné more je vhodné aj pre plavby loďou a iné výlety.

V ponuke sú tieto vodné športy:

- plachtenie katamaránom,

- hlbokomorský rybolov,

- jazda na banáne, atď.,

- vodné skútre,

- kajaky,

- parasailing,

- výlety súkromnou loďou,

- prechádzky po morskom dne,

- vodné lyže, wakeboarding, kneeboarding a

- windsurfing.

Kúpele CHI

Kúpele Chi v rezorte Shangri-La čerpajú inšpiráciu zo starodávnych pôvodov legiend Shangri-La a sú miestom osobného pokoja, mieru a pohody. Sú tiež ideálnym prostredím pre relaxáciu a so svojimi 5714 m2 sú situované na skalnatom polostrove s výhľadom na súkromnú zátoku. Táto kúpeľná dedinka je navrhnutá tak, aby bola jedinečnou svätyňou v rámci rezortu. V tradičnej čínskej filozofii „ch’i“ sa skrýva univerzálna životná sila, ktorá prináša pohodu a celkovú vitalitu. Pre udržanie pevného zdravia ľudia veria, že ch’i musí voľne prúdiť celým telom. Pokiaľ tomu tak nie je, následuje choroba. Z toho dôvodu je pohyb dôležitým prvkom aj k uvoľneniu blokov. Masáže, cvičenia, strečing, hydroterapie a meditácie sú kombináciou, ktorá je potrebná pri nasledovaní tradičnej filozofie kúpeľov CHI.

Deti v hoteli Shangri-La's Boracay *****

V Shangri-La's Boracay Resort and Spa existuje množstvo možností pre celú rodinu vrátane detí. Vďaka rozmanitým zariadeniam sa Vaše ratolesti nebudú nikdy nudiť.

Adventure Zone - Adventure Zone ponúka vnútorné ihrisko s tobogánovou šmykľavkou a detským herným kútikom. Pre deti je povinné nosiť ponožky a dlhé rukávy po celú dobu v Adventure Zone, hlavne pri bláznení sa na šmykľavke. Toto zariadenie je prístupné pre všetkých ubytovaných hostí zdarma.

Zábavné centrum – Centrum zábavy je strediskom aktivít s arkádovými a video hrami, biliardom, stolným tenisom, karaoke miestnosťou a café barom s občerstvením. Buďte online vďaka tunajším počítačom a internetovému pripojeniu a užite si množstvo zábavy pri hraní hier na hernej konzole Xbox 360. Využiť môžete aj air hockey, stolný futbal, stolné hry a ďalšie možnosti.

Doprava do hotela Shangri-La's Boracay Resort & Spa

Z hlavního města Manila trvá transfer místní leteckou linkou na ostrov Caticlan asi 50 minut. Z letiště budete následně převezeni do přístavu, kde následuje plavba lodí asi 10 minut na ostrov Boracay a odtud je to již jen kousek do resortu, kam Vás odveze řidič privátním automobilem.

Mapa - Shangri-La's Boracay Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Filipíny do hotela Shangri-La's Boracay Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Shangri-La's Boracay Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Radka Holasová
Ing. Radka Holasová 724 730 013

Recezie hotela Shangri-La's Boracay Resort & Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Filipíny

Ing. Radka Holasová
Shangri-La's Boracay Resort & Spa
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.