Vieme, že čakanie na letiskách môže byť nepohodlné, a preto sme Vám v Airticket spísali informácie k letiskovým salónikom na letisku Václava Havla v Prahe. Špecifikáciu možného využitia jednotlivých salónikov uvádzame vždy pri konkrétnom salóniku.

Pre svoje pohodlie môžete využiť nasledujúce letiskové salóniky:

 stranky-novy-web-053.jpg
 

 

stranky-novy-web-054.jpg 

VIP Service Club Continental

VIP Service Club Continental ponúka okamžité odbavenie bez stresov a čakania na prepážkach. Jedná sa o platenú službu, ktorú je možné si zakúpiť a bližšie informácie nájdete na našom webe na odkaze nižšie.

 

VIP Service Club Continental 

 

Reiffeisenbank Lounge

Reiffeisenbank Lounge je určený cestujúcim v rámci schengenského priestoru z terminálu 2, je však možné ho využiť aj pri cestách z terminálu 1. Salónik ponúka pohodlie a komfort, all-inclusive občerstvenie, sprchy. Samozrejmosťou sú TV, wi-fi, tablety na zapožičanie a denná tlač. Otvorený je 05:00 - 22:00 a nájdete ho vo verejnej časti odletovej haly terminálu 2 - pravá časť  2. poschodia haly. Platba je možná až na mieste.

 stranky-novy-web-052.jpg
 

 

MasterCard Lounge

MasterCard Lounge je určený predovšetkým cestujúcim do krajín mimo schengenského priestoru. Očakávať môžete pohodlie a komfort salóniku, all-inclusive občerstvenie, sprchy, TV, wi-fi, tablety na zapožičanie aj dennú tlač. Nachádza sa tu aj pracovný kútik s PC a tlačiarňou. Otvorené je 05:30 – 23:30. Salónik sa nachádza za pasovou kontrolou cca 100 metrov po ľavej strane (sledujte letiskovú navigáciu do Airport lounges).

MasterCard Lounge ponúka aj možnosť prenájmu oddeleného VIP salónika pre úplné súkromie a pohodlie s privátnym barom all-inclusive a panoramatickým výhľadom na letiskovú plochu. Tu je nutná rezervácia vopred - pre overenie voľnej kapacity je možné volať recepciu salónika, radi Vám oznámime telefónne číslo.

 stranky-novy-web-051.jpg
 

 

ERSTE Premier Lounge

ERSTE Premieer Lounge poskytuje rovnaké služby ako MasterCard Lounge, avšak je určený pre cestujúcich do krajín schengenského priestoru. Opäť je tu možnosť prenájmu Premier Private Lounge. Otváracia doba je 05:00 – 22:00. Platba je možná až na mieste a salónik sa nachádza cca 100 m za pasovou kontrolou na 1. poschodí po pravej strane. Aj v ERSTE Premier Lounge je možnosť prenájmu oddeleného VIP salónika pre úplné súkromie a pohodlie s barom all-inclusive. Tu je nutná rezervácia vopred - pre overenie voľnej kapacity je možné volať recepciu salónika, radi Vám oznámime telefónne číslo. Salónik Terminálu 3 Letisko Václava Havla ponúka možnosť prenájmu VIP salónika aj v termináli 3. Ak cestujete súkromným lietadlom alebo využívate služby niektorej zo spoločností zaisťujúcich travel management, môžete si začiatok cesty spríjemniť pokojom a pohodlím v salóniku teminálu 3. Klientom je k dispozícii súkromie. a príjemné prostredie, wi-fi pripojenie. Na prianie je možné zaistiť občerstvenie (hradí sa navyše) a salónik je možné prenajať aj pre obchodné rokovania. V prípade záujmu je nevyhnutné rezervovať minimálne 24 hodín vopred.

stranky-novy-web-049.jpg 
 

V prípade zájmu o bližšie informácie k salónikom nás môžete kontaktovať

  • na emaile zajezdy@deluxea.cz
  • alebo na pevných linkách (+420) 543 524 442 pre Brno a (+420) 224 234 964 – 5 pre Prahu
  • alebo na mobilných telefónoch (+420) 724 730 001 pre Brno a (+420) 724 730 004 pre Prahu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.