Constance Belle Mare Plage Resort *****

Maurícius

Aktívny odpočinok pre náročných a okúzľujúca pláž.

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Constance Belle Mare Plage Resort

Pro hotel Constance Belle Mare Plage Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Constance Belle Mare Plage Resort.

Typ izby
Strava

Transfer zahrnúť
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte otázky k dovolenke?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájazd pripravíme na mieru.

Osobne
sme
bývali

Hotel Constance Belle Mare Plage Resort *****

Hodnotenie 9.6 Hodnotilo 22 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Belle Mare | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, All Inclusive, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Nekonečná pláž 2 golfové ihriská Nádherné potápanie
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Constance Belle Mare Plage Resort ***** Maurícius

Hotel Belle Mare Plage je jedným z výnimočných hotelov luxusného reťazca Constance. Nachádza sa na východnom pobreží Maurícia a je obklopený krásnou piesočnatou plážou. Hotel je obklopený všadeprítomnou exotickou záhradou, ktorá zahŕňa aj vzácne druhy rastlín.
Ubytovanie poskytuje izby, apartmány a vily. Všetky hotely v meste Constance kladú dôraz na individuálny prístup k klientom, takže ponúkajú všetko, čo vám prinesie vašu perfektnú dovolenku, od luxusného ubytovania až po komfortné služby a kulinárske zážitky po šport a relaxáciu.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Constance Belle Mare Plage Resort

Hotel prešiel nedávnou rekonštrukciou, ktorá ho povýšila medzi obľúbené luxusné hotely. Dlhá a široká pláž, ktorá patrí k stredisku, je jedným z najkrajších na ostrove.
Izby sú veľmi priestranné a majú vlastný balkón alebo terasu. Nachádzajú sa v nízkych budovách, takže všetci hostia majú veľa súkromia. Aj keď stredisko zaujíma veľkú oblasť, všetky ubytovacie jednotky majú v blízkosti bazén, bar a reštauráciu. Pláž je priamo na dosah ruky. Môžete sa vydať na golfový vozík z miestnosti na recepcii alebo v reštaurácii.
Výhodou sú 2 vlastné golfové ihriská, z ktorých jedno je prístupné iba hosťom hotelov Constance. Po dni strávenom na zelenom mieste si môžete pochutnať na gurmánskej reštaurácii Deer Hunter, kde si môžete pochutnať na vynikajúcom maurícijskom menu.
Hlavná reštaurácia La Citronnelle je tiež skvelá, ktorá ponúka jedlá vo forme veľkých, vegetariánskych rohových bufetov.
Môžeme tiež odporučiť vynikajúce masáže u spoločnosti U SPA Constance.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Prestige Room

Prestige Room

Izby Prestige (45 m²) majú kúpeľňu s vaňou a sprchou. V hlavnej spálni je manželská posteľ a rozkladacia pohovka. Balkón alebo terasa smeruje k moru...

Prestige Beachfront Room

Prestige Beachfront Room

Pokoje Prestige (45 m²) disponují koupelnou s vanou a sprchovým koutem. V hlavní ložnici se nachází manželská postel a denní pohovka. Z balkonu nebo terasy je krásný výhled na moře...

Junior Suite

Junior Suite

Suity Unior (68 m²) s výhľadom na more a majú veľký zariadený balkón alebo terasu. Kúpeľňa je vybavená veľkou vaňou a sprchou a extra šatňou...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Constance Belle Mare Plage má veľa reštaurácií a barov, ktoré ponúkajú všetkým.
La Citronnelle
Táto reštaurácia ponúka klasickú medzinárodnú kuchyňu pripravenú inovatívnym prístupom - doslova svet na tanieri, a preto sa nikdy nebudete nudiť. Hostia si tiež môžu vychutnať výhľad na pláž a bazén. La Citronnelle má 450 vnútorných a vonkajších priestorov. Otváracie hodiny 7:00 - 10:30 a 18:30 - 23:30 (posledné objednávky o 22:30).
 Indigo
Štýlový dizajn tejto reštaurácie a úchvatný výhľad na modrý oceán zaručujú, že si vychutnáte obed, popoludňajšie občerstvenie alebo večeru pod hviezdami v poslednom kuse. Indigo okrem iného ponúka vynikajúce sushi, morské plody, špeciality juhovýchodnej Ázie alebo originálnu pizzu priamo z pece na drevo. Táto reštaurácia má 220 miest a je otvorená od 12:00 do 17:30 a od 19:00 do 23:30 (posledné objednávky o 21:30).
Deer Hunter
Táto autentická reštaurácia vám predstaví to najlepšie z tradičnej indickej kuchyne. Nachádza sa vedľa golfového ihriska Legend, ponúka raňajky, obed, popoludňajšie občerstvenie a večere (a la carte / permanentné menu), a to nielen pre nadšencov golfistov. Deer Hunter kladie dôraz na jeho meno, a preto sa môže pochváliť špeciálnym menu z herných jedál. Otvorené od 7:00 do 10:00, 12:00 - 17:30 a 19:00 - 23:30 (posledná rezervácia o 21:30) až pre 110 hostí.
LAKAZE
LAKAZE znamená domov v kreolskom a to zodpovedá celému konceptu tohto živého bufetu na pláži - čoskoro sa budete cítiť ako doma. Pohoďte si nohy do piesku a vychutnajte si moderné občerstvenie - priamo pred očami sa pripravujú sendvičové šaláty, mäsové jedlá a grilované morské plody. Pre mäkké jazyky je široký výber palaciniek, vaflí a zmrzlín. Otvára sa od 12:00 do 15:00 a od 16:00 do 18:00.
La Spiaggia
La Spiagga ponúka nielen úchvatný výhľad na oceán, ale aj gurmánske jedlá inšpirované stredomorskou kuchyňou. Otvorené pre 60 hostí 19:00 - 23:30 (posledné objednávky o 21:30).
Blue Penny Cellar
Exkluzívna a la carte reštaurácia je umiestnená v elegantnom vínnom pivnici a ponúka jedinečné vína spojenú s prvotriednymi jedlami. Otvorené pre 50 hostí 19:00 - 23:30 (posledné objednávky 21:30).
Le Swing
Le Swing susedí s golfovým ihriskom Links a ponúka krásny výhľad na svieže zeleň. Ponúka obedy a občerstvenie podľa požiadaviek športového menu. Otvorené od 12:00 do 15:00.
Beach Service
Na pláži je veľa občerstvenia a nápojov.
Bar
Práve v strede letoviska je bar, ktorý doslova vzrušuje so životom a zábavou. Existuje 200 druhov rumu z celého sveta a mnoho trendových koktailov. Otvorené od 8:00 do 00:30.
Blu Bar
Bar Blu, susediaci s reštauráciou Indigo, vás rozmaznáva. S výhľadom na modrý oceán, príjemnú hudbu a predovšetkým rad nápojov vrátane džúsov, domáceho ľadového čaju, charakteristických koktailov Tiki Chic a lahodnej kávy. Môžete si tiež dať občerstvenie v bare. Otvorené od 10:00 do 00:30.
LAKAZE bar
Tento bar sa môže pochváliť širokou škálou "rum arrangé", príchuťou rumov, farebnými koktailmi, smoothies a čajmi. Otvorené od 10:00 do 18:00.
Spiaggia bar
Vychutnajte si aperitív alebo trávenie jedál v reštaurácii La Spiaggia. Otvorené od 19:00 do 23:30.
Deer Hunter bar
Tento bar je príjemným miestom na stretnutie pred alebo po golfovej hre. Zdravé šťavy Vám pridá šťavu a večer si môžete oddýchnuť pohárom vína alebo ginu. Otvorené od 7:00 do 23:30.
Le Swing bar
Vychutnajte si pivo, koktail alebo džús pri pohľade na veľké golfové ihrisko. Otvorené od 7:00 do 19:00.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou Emotions s dlhoročnými skúsenosťami a najširším portfóliom služieb priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Constance Belle Mare Plage Resort

Hotel ponúka 104 izieb Prestige, 149 Junior Suites a Junior Suite Beach Front a 6 Deluxe Suites. Možnosti ubytovania zahŕňajú 2 alebo 3 spálne vily s vlastným bazénom alebo prezidentskú vilu v časti Belle Mare Private Villas, ktorá je uvedená ako samostatný hotel.
Štandardné vybavenie je klimatizácia, Apple Mac Mini, satelitná TV, prístup na internet, minibar, trezor, sušič vlasov a 24-hodinová izbová služba. Každá izba je komfortne zariadená v dreve a mramoru. Každá izba a apartmán má vlastný balkón alebo terasu. Všetky izby sa nachádzajú v budovách s maximálne tromi podlažiami, s výhľadom na more alebo na bazén.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Prestige Room

Prestige Room fotoPrestige Room

Izby Prestige (45 m²) majú kúpeľňu s vaňou a sprchou. V hlavnej spálni je manželská posteľ a rozkladacia pohovka. Balkón alebo terasa smeruje k moru.

Prestige Beachfront Room

Prestige Beachfront Room fotoPrestige Beachfront Room

Pokoje Prestige (45 m²) disponují koupelnou s vanou a sprchovým koutem. V hlavní ložnici se nachází manželská postel a denní pohovka. Z balkonu nebo terasy je krásný výhled na moře.

Junior Suite

Junior Suite fotoJunior Suite

Suity Unior (68 m²) s výhľadom na more a majú veľký zariadený balkón alebo terasu. Kúpeľňa je vybavená veľkou vaňou a sprchou a extra šatňou. Zahŕňa kávovar Nespresso a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Tieto apartmány sú ideálnym miestom pre páry. Je tiež možné prepojiť ich.

Junior Suite Beach Front

Junior Suite Beach Front fotoJunior Suite Beach Front

Junior Suites Beach Front (68 m²) mají výhled na moře přímo z velkého zařízeného balkonu nebo terasy. Koupelna je vybavena velkou vanou a sprchovým koutem a navíc také šatnou. Na pokoji je i kávovar Nespresso a zařízení na přípravu čaje a kávy.Tyto suity jsou ideálním místem pro páry. Je také možno je navzájem propojit.

Deluxe Suite

Deluxe Suite fotoDeluxe Suite

Deluxe Suites (96 m²) disponujú oddelenou spálňou a obývacou izbou. Každá izba má navyše vlastnú kúpelňu. Jedná sa o vhodný príbytok pre páry, ale aj pre rodiny – hlavne v spojení s izbou Prestige.

Pláž a more

Hotel sa nachádza priamo na niekoľkých kilometroch krásnej pláže - Belle Mare. Je pokrytý jemným bielym pieskom. Vstup do mora je veľmi postupný a plávajúca časť je ohraničená bójkami. Za touto hranicou je priestor pre vodné športy.

Online cena a slevy Constance Belle Mare Plage Resort *****

Najnižšia cena od 222 EUR / osoba, noc, polpenzia v Prestige room
v termíne od 03.05.2021 do 01.08.2021

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Constance Belle Mare Plage Resort

Pro hotel Constance Belle Mare Plage Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Constance Belle Mare Plage Resort.

Typ izby
Strava

Transfer zahrnúť
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájazdu
Podrobnosti zájazdu
- EUR/osoba- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena zájazdu na
svadobnú cestu

Podrobnosti zájazdu
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsadenosť
Zahrňuje všetky poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájazdu

Cena zájezdu v EUR/osoba zahŕňa všetky aktuálne zľavy. Kliknutím na vybratý termín sa dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v EUR/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě

Nulové storno v hotelu Belle Mare Resort

Nulové storno do 2 dní před začátkem pobytu od 01.07.2020 do 22.12.2020 (platí při rezervaci od 28.05.2020 do 31.08.2020)

Nabídka nocí zdarma v hotelu Belle Mare Resort

Všechny příjezdy v termínu 02.01. - 06.01.2019 mají stejné slevy jako při příjezdu 07.01.2019.

 

 

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

03. 08. - 31. 10. 2020
- sleva 60% pro nevěstuna pokoji po příjezdu láhev vína a kanapky, vyzdobený pokoj a speciální koupel. Během pobytu sleva na masáž a romantická večeře (bez nápojů). Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

03. 08. - 22. 12. 2020
- sleva 60% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Od 01.11.2020 navíc na  pokoji po příjezdu láhev šumivého vína a kanapky, květinová výzdoba pokoje a svíčky na pokoji v den příjezdu. Během pobytu romantická večeře (bez nápojů), dátrek od hotelu a 25% sleva na jednu masáž (pouze v čase 09:30 až 14:00).

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Jedno dítě do 6 let zdarma. Děti ve vlastním pokoji platí cenu dospělé osoby sníženou o 10%.
Kapacita Prestige a Prestige Beachfront pokoje je max. 2 dospělí a 1 dítě do 12 let nebo 3 dospělí. Maximální kapacita Junior a Deluxe Suite 2 dospělí a 2 děti  do 17 let nebo 3 dospělí. V termínu 04.05. - 04.10.2020 a 03.05. - 03.10.2021 dítě do 12 let v Prestige pokoji zdarma, v Junior a Deluxe Suite 2 děti do 12 let darma. Nelze kombinovat s nabídkou na svatbu / svatební cestu / výročí svatby (do 31.10.2020).

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Belle Mare Plage Resort *****

Naše foto hotela Belle Mare Plage Resort *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Constance Belle Mare Plage Resort

Constance Belle Mare Plage má veľa reštaurácií a barov, ktoré ponúkajú všetkým.
La Citronnelle
Táto reštaurácia ponúka klasickú medzinárodnú kuchyňu pripravenú inovatívnym prístupom - doslova svet na tanieri, a preto sa nikdy nebudete nudiť. Hostia si tiež môžu vychutnať výhľad na pláž a bazén. La Citronnelle má 450 vnútorných a vonkajších priestorov. Otváracie hodiny 7:00 - 10:30 a 18:30 - 23:30 (posledné objednávky o 22:30).
 Indigo
Štýlový dizajn tejto reštaurácie a úchvatný výhľad na modrý oceán zaručujú, že si vychutnáte obed, popoludňajšie občerstvenie alebo večeru pod hviezdami v poslednom kuse. Indigo okrem iného ponúka vynikajúce sushi, morské plody, špeciality juhovýchodnej Ázie alebo originálnu pizzu priamo z pece na drevo. Táto reštaurácia má 220 miest a je otvorená od 12:00 do 17:30 a od 19:00 do 23:30 (posledné objednávky o 21:30).
Deer Hunter
Táto autentická reštaurácia vám predstaví to najlepšie z tradičnej indickej kuchyne. Nachádza sa vedľa golfového ihriska Legend, ponúka raňajky, obed, popoludňajšie občerstvenie a večere (a la carte / permanentné menu), a to nielen pre nadšencov golfistov. Deer Hunter kladie dôraz na jeho meno, a preto sa môže pochváliť špeciálnym menu z herných jedál. Otvorené od 7:00 do 10:00, 12:00 - 17:30 a 19:00 - 23:30 (posledná rezervácia o 21:30) až pre 110 hostí.
LAKAZE
LAKAZE znamená domov v kreolskom a to zodpovedá celému konceptu tohto živého bufetu na pláži - čoskoro sa budete cítiť ako doma. Pohoďte si nohy do piesku a vychutnajte si moderné občerstvenie - priamo pred očami sa pripravujú sendvičové šaláty, mäsové jedlá a grilované morské plody. Pre mäkké jazyky je široký výber palaciniek, vaflí a zmrzlín. Otvára sa od 12:00 do 15:00 a od 16:00 do 18:00.
La Spiaggia
La Spiagga ponúka nielen úchvatný výhľad na oceán, ale aj gurmánske jedlá inšpirované stredomorskou kuchyňou. Otvorené pre 60 hostí 19:00 - 23:30 (posledné objednávky o 21:30).
Blue Penny Cellar
Exkluzívna a la carte reštaurácia je umiestnená v elegantnom vínnom pivnici a ponúka jedinečné vína spojenú s prvotriednymi jedlami. Otvorené pre 50 hostí 19:00 - 23:30 (posledné objednávky 21:30).
Le Swing
Le Swing susedí s golfovým ihriskom Links a ponúka krásny výhľad na svieže zeleň. Ponúka obedy a občerstvenie podľa požiadaviek športového menu. Otvorené od 12:00 do 15:00.
Beach Service
Na pláži je veľa občerstvenia a nápojov.
Bar
Práve v strede letoviska je bar, ktorý doslova vzrušuje so životom a zábavou. Existuje 200 druhov rumu z celého sveta a mnoho trendových koktailov. Otvorené od 8:00 do 00:30.
Blu Bar
Bar Blu, susediaci s reštauráciou Indigo, vás rozmaznáva. S výhľadom na modrý oceán, príjemnú hudbu a predovšetkým rad nápojov vrátane džúsov, domáceho ľadového čaju, charakteristických koktailov Tiki Chic a lahodnej kávy. Môžete si tiež dať občerstvenie v bare. Otvorené od 10:00 do 00:30.
LAKAZE bar
Tento bar sa môže pochváliť širokou škálou "rum arrangé", príchuťou rumov, farebnými koktailmi, smoothies a čajmi. Otvorené od 10:00 do 18:00.
Spiaggia bar
Vychutnajte si aperitív alebo trávenie jedál v reštaurácii La Spiaggia. Otvorené od 19:00 do 23:30.
Deer Hunter bar
Tento bar je príjemným miestom na stretnutie pred alebo po golfovej hre. Zdravé šťavy Vám pridá šťavu a večer si môžete oddýchnuť pohárom vína alebo ginu. Otvorené od 7:00 do 23:30.
Le Swing bar
Vychutnajte si pivo, koktail alebo džús pri pohľade na veľké golfové ihrisko. Otvorené od 7:00 do 19:00.

All Inclusive

Balíček All Inclusive zahŕňa (platnosť do 06.01.2020):

 

- raňajky v reštauráciách La Citronnelle alebo Deer Hunter / ako alternatíva raňajkový balíček so sebou (nutnosť rezervácie 24 hodín vopred)
- obed v bufetovej reštaurácii LAKAZE, výber z menu v Deer Hunter alebo v Le Swing, prípadne výber z a la carte menu v inej reštaurácii do výšky 550 MUR na osobu / ako alternatíva obedový balíček so sebou (nutná rezervácia 24 hodín vopred)
- desiatu podávanú v LAKAZE cca medzi 15:30 a 17:30
- večeru v La Citronnelle alebo v Deer Hunter (stále menu jedál s prvkami miestnej kuchyne), prípadne v inej reštaurácii s a la carte ponukou do výšky 1090 MUR na osobu
- nápoje v baroch The Bar (12:00 - 00:30; vybrané kokteily, nápoje z Constance nápojového menu, tvrdý alkohol prémiových značiek, piva, nealko, horúce nápoje atp.), v bare The Blu Bar (18:30 - 20: 30) šumivé víno počas Happy Hour. Vo všetkých reštauráciách je ponúkaný výber z šumivých vín a medzinárodný vínny lístok, čo je ďalej k dispozícii na golfových ihriskách "legiend" a "Links", pri bazéne a na pláži.
- Mini-bar je zásobený fľašami vína, pivom, vodou, sladenými nealkoholickými nápojmi a cukrovinkami
- zmrzlinu pre deti.


V rámci balíka All Inclusive majú ďalej hostia zdarma prístup na dve 18 jamkové golfové ihriská a 35% zľavu na prémiová vína, ktoré nie sú v balíčku zahrnuté. Za každú siedmu noc pobytu je ponúkaná večera s tromi chodmi v reštauráciách La Spiaggia alebo Deer Hunter (vrátane vybraných nápojov).

- neobmedzené sledovanie filmov
- narodeninové a svadobné torty (objednávka vopred)
- jedna fľaša miestnej vody denne
- šnorchlovacie vybavenie
- exkurzie loďou s preskleným dnom
- Wi-Fi vo všetkých izbách, v bare a na verejných priestranstvách a internet v televízii
- zariadenie pre zapojenie IPodu, ktoré umožňuje ovládať televíziu
- fitnes centrum, hry v hale, všetky nemotorizované a vybrané motorizované vodné športy (okrem lekcií)
- raz týždenne tradičný tanec Sega
- salónik so sprchou pre hostí so skorým príchodom alebo neskorým odchodom

 

Spoplatnené služby:

- špeciálna plážová večera, kulinárske lekcie, špeciálne tematické večere (ako je napríklad večera s homárom, párovanie vína s jedlom, a ďalšie)
- donáška jedla do vily
- procedúry a produkty v kúpeľoch U spa by Constance
- aktivity mimo hotelové priestory
- potápanie v centre Blues Diving Centre
- všetky súkromné ​​športové lekcie
- práčovňa a čistiareň
- cigary a cigarety
- minibar, okrem vyššie uvedených produktov
- butiky

Golf pri hoteli Constance Belle Mare Plage Resort

Ihrisko sa skladá z dvoch osemnástich a nachádza sa priamo v hoteli. Najstaršia osemnásť rokov na Mauríciu, Legend Golf Course, sa datuje do roku 1994 a je tiež najkratšia na ostrove. Nezabudnite dať do vrecka niekoľko guľôčok, vodné bariéry sú 14 jamiek, kefy a stromy čakajú na ostatné. Takzvaná 19. jamka vo forme klubu Deer Hunter - jeleňa, podľa ktorého je pomenovaná, je tiež očarujúce, môžete sa tiež stretnúť na plavebnej dráhe.
Novšie golfové ihrisko Links Golf Course, par 71, pochádza z roku 2002 a navrhol ho Rodney Wright a Peter Allis. Je jasné, že je to typické prepojenie s veľkými tvarovanými zeleninami. Ale odmeny sú krásne, najmä z vyvýšených odpalísk, ktoré nájdete v priebehu niekoľkých. Tento handicap vyžaduje 28 mužov, 36 žien.

Mapa golfového ihriska

 
Mapa golfového ihriska

Scorecard

 
Scorecard

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Belle Mare Plage Resort *****

V hotely Belle Mare Plage to športom priamo priamo dýcha. K dispozícii sú tri bazény, dobre sú vybavené fitnes centrum, sauna, squash a vírivka.
Športoví nadšenci milujú tenis na štyroch osvetlených kurtoch, stolnom tenis, minigolf, bowling a volejbal. Ani vodné športy nie sú zabudnuté, windsurfing, jazda na kajaku, lodičky so skleneným dnom, šnorchlovanie, šlapadiel, vodné lyžovanie, potápanie a športový rybolov sú tiež zakázané. K dispozícii sú tiež rôzne výlety a požičovňa áut.
Môžeme tiež odporučiť vynikajúce masáže v kúpeľnom stredisku U Spa Constance Spa.

Deti v hoteli Belle Mare Plage Resort *****

Detský klub Constance Kids Club je otvorený pre deti od štyroch do jedenástich rokov. Malí hostia sa počas dňa môžu osviežiť v bazéne, hrať rôzne interaktívne hry, sledovať filmy, maľovať alebo pokúsiť sa zmiešať vlastnú zmrzlinu alebo pizzu. Pre mladšie deti je možné zabezpečiť profesionálnu stráž za poplatok.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

03. 08. - 31. 10. 2020
- sleva 60% pro nevěstuna pokoji po příjezdu láhev vína a kanapky, vyzdobený pokoj a speciální koupel. Během pobytu sleva na masáž a romantická večeře (bez nápojů). Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

03. 08. - 22. 12. 2020
- sleva 60% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Doprava do hotela Constance Belle Mare Plage Resort

Prevoz z letiska do Belle Mare Resort 1h 15min až 1h 25min. Podmienky premávky môžu ovplyvniť čas jazdy. Môžete si vybrať klimatizované auto, SUV, limuzínu, helikoptéru alebo klimatizovaný autobus / mikrobus spolu s ďalšími turistami, ale môžete vybudovať až 3 hotely na ceste.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku EMOTIONS na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Constance Belle Mare Plage Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Constance Belle Mare Plage Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Constance Belle Mare Plage Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Katarina Hutníková
Katarina Hutníková +421 948 759 074

Recezie hotela Constance Belle Mare Plage Resort *****

Pláž
9.4
Ubytovanie
9.6
Strava
9.7
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.6
22 hodnotenie
Pláž
9.4
Ubytovanie
9.3
Strava
9.6
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.5
7 hodnotenie
Pláž
9.5
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.8
4 hodnotenie
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.7
1 hodnotenie
Pláž
9.3
Ubytovanie
9.6
Strava
9.6
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.6
Priemerné hodnotenie
9.6
10 hodnotenie
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Praha 3
Datum pobytu:
22. 05. - 31. 05. 2019
Thank you for the wonderful service and experience you have prepared for us. Everything was perfect and really over our expectations. We had great help and support from the local contact person, who was super nice and friendly.
The hotel was wonderful, just like the entire staff, the location, food and surroundings.
Thank you!
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Praha 5
Datum pobytu:
24. 11. - 06. 12. 2017
Skutečný odpočinkový ( i když jsme hráli golf každý den)
relax. Vše naprosto klapalo, stoprocentní spokojenost.
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Praha 8
Datum pobytu:
01. 04. - 15. 04. 2017
Děkujeme za péči, bylo to opět skvělé! Díky za seating,Tee Time i požadavek na ubytování, všechno klaplo bez jakýchkoliv potíží. Denně jsme hráli, žena trávila zbylý čas ve vodě, no prostě snová záležitost. Constance dost vloni přestavěli, resort je nyní ještě příjemnější a vstřícnější. Tím, že jsme čtyřikrát byli v BMP na podzim, kdy jezdí především golfisté, byli jsme trochu překvapeni klientelou jarní. Vážená paní Jelínková, ještě jednou děkujeme a těšíme se na příště.
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Starší dvojice
Liberec
Datum pobytu:
05. 09. - 15. 09. 2016
Hotel prošel částečnou rekonstrukcí, došlo k dalšímu již před tím krásnému designu.
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Novomanželé
Veľký Krtíš
Datum pobytu:
15. 04. - 27. 04. 2016
Komunikácia pri zasielaní ponúk na dovolenku-výborná, Zaslané pokyny k dovolenke kuriérom-na vysokej úrovni-inštrukcie, mapka, knižka-všetko v češtine, transfer z letiska na hotel a späť-výborne. Hotel bol golfový, krásny v typickom ich štýle, krásne prostredie, nádherné palmy, domčeky/izby všetky s výhľadom na oceán-výborne, všetko sme mali po ruke, iba pár krokov, či pláž, či reštaurácie, strava výborná, pláž krásna, dlhá, biely piesok,personál-veľmi milý, ochotný, priateľský.SUPER dovolenka.

Ohlasy klientů DELUXEA

Měsíc na Mauríciu, únor 2017

Maurícius , hodnocení ze dne 13. 03. 2017

Dobrý den paní Mlejnská,

ráda bych Vám poděkovala za perfektní organizaci naší dovolené. Vše klaplo naprosto dokonale. Dovolená se nám oběma moc líbila. Ubytování bylo bez chyby, chování personálu úžasně milé. 
Určitě Vaši cestovní kancelář budeme doporučovat svým známým a přátelům. Snad někdy v budoucnu opět využijeme Vašich služeb pro naši další dovolenou.

Zobrazit více

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Katarina Hutníková
Constance Belle Mare Plage Resort
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.