Cestovali s nami

Referencie – ohlasy klientov cestovnej kancelárie DELUXEA

Správy od klientov, ktorí prostredníctvom DELUXEA prežili nezapomenuteľnú dovolenku v exotických destináciách. Nájdete tu nielen inšpiráciu pre svoje cesty, ale aj rady a tipy vyskúšané na vlastnej koži nás a našich klientov. Unikátny svet s cestovnou kanceláriou DELUXEA navštívili aj krásne české Miss a úspešní športovci.

Svadba českej vicemiss Barbory Kolářové na Mauríciu

Modelka a česká vicemiss 2006 Barbora Kolářová povedala „Ano“ svojmu dlhoročnému partnerovi Přemkovi Vidovi dňa 4. 2. 2011 na exotickom ostrove Maurícius na pláži s bielym pieskom. Dátum si manželia vybrali práve preto, že tým oslávili 10 rokov svojho vzťahu.
cestovali-s-nami-004.jpgcestovali-s-nami-005.jpgcestovali-s-nami-006.jpgcestovali-s-nami-009.jpg

Svadbu plánovali takmer rok. „Aj keď sa môže zdať, že je to za dlhú dobu, letenky aj pobyt už máme zaistené a doladená je aj väčšina detailov svadby. Tie posledné, ako kytice, potom vyriešim na mieste.“ pochválila sa Kolářová už v auguste 2010. Svadba prebehla bez najmenšej chybičky vďaka organizácii špecializovanej česko-slovenskej cestovnej kancelárie Travel & Business Centre a hotela Le Canonnier, kde sa konal svadobný obrad. Novomanželia samozrejme nezabudli prizvať aj dvadsať členov svojej rodiny a najbližších priateľov. Zablahoželať im prišiel aj mauricijský minister cestovného ruchu.

Na ostrove Maurícius strávili viac ako týždeň. Okrem zážitkov spojených so začiatkom spoločného života, spoznávali obaja novomanželia krásy exotického ostrova pri výletoch na lodi, autom, či na motorke, ochutnali miestnu kuchyňu, vyskúšali potápanie a ďalšie atrakcie, ktoré ostrov ponúka. Prípravy aj priebeh svadby nafotil Jan Tůma a jeho manželka sa postarala o profesionálnu vizáž. Celkový dojem z fotiek je dokonalý. Obaja na Maurícius často cestujú, je teda možné využiť ich služby aj pre Váš „deň D“.

České Miss navštívili Maurícius pracovne i za zábavou v roku 2009

Cestovná kancelária Travel & Business Centre zaistila cestu na ostrov Maurícius dvom Miss Českej republiky, Renatě Langmannové (česká Miss 2006) a Zuzaně Jandové (Miss ČR 2008). Ďalšími účastníkmi boli pani Gabriela Wolfová, novinárka a majiteľka PR agentúry a pán Miroslav Deneš, cestovateľ a fotograf, ktorý Vám priebeh zájazdu priblíži:

„Dievčatá idú spoznať ostrov, prezentovať našu krajinu a tak trochu si oddýchnuť a povyraziť, aj keď medzi lenošením na pláži budeme fotografovať propagačné snímky pre niektoré naše médiá.“ Celý článok nájdete tu. 

cestovali-s-nami-015.jpgcestovali-s-nami-016.jpgcestovali-s-nami-017.jpgcestovali-s-nami-018.jpg

 

Cestovná kancelária DELUXEA, prevádzkovateľ serveru http://www.mauritius.cz/, ďakuje za spoluprácu v príprave zájazdu leteckej spoločnosti Air Mauritius, miestnemu touroperátorovi WST, vládnej organizácii Mauritius Tourism Promotion Authority, hotelom Les Pavillons*****Le Meridien****Legends*****, mnohým ďalším ľuďom na ostrove Maurícius a hlavne dvom milým a krásnym českým modelkám.

Exotické prázdniny Ondreja Synka, strieborného veslára z Pekingu 2008

Ondrej Synek strávil na jeseň roku 2008 dovolenku so svojou priateľkou na ostrove Maurícius a bol okúzlený prírodnou krásou ostrova a aj priateľskosťou a pohostinnosťou miestnych ľudí.

Strieborná medaila z Pekingu bola pre Ondreja vyvrcholením jeho doterajšieho snaženia. Okrem väčšieho záujmu médií a verejnosti sa mohol pozrieť na miesto, ktoré by asi len tak nenavštívil, a to na Maurícius.

cestovali-s-nami-013.jpgcestovali-s-nami-014.jpg

Dovolenku si naozaj užil. Po skvelých zážitkoch z Pekingu mohol porovnávať s pohostinnosťou tohto exotického ostrova. „Páčil sa mi ostrov celkovo. Ľudia sú tam dobrí a milí a príroda nádherná. Najviac sa mi páčilo pozorovanie delfínov a šnorchlovanie a tiež opaľovanie bolo super," dodáva. „Celá moja dovolenka bola o relaxovaní, občas nejaká športová aktivita a množstvo exotického jedla," priznal.

V päťhviezdičkovom Paradis Hotel & Golf Club mal Ondrej možnosť vyskúšať ponuku niekoľkých barov a reštaurácií kombinujúce vplyv francúzskej, čínskej a miestnej kreolskej kuchyne. „Obľúbil som si hlavne palacinky s medom a čerstvým ovocím a čerstvé juice. Na večeri mi chutili morské plody. A tiež pivo."

Nakoniec sme sa Ondreja spýtali, či by odporučil Maurícius aj svojim priateľom a prečo. Odpoveď bola jednoznačná: „Odporučil, pretože to bola úžasná dovolenka." 

Zájazd na ostrov Maurícius bol venovaný špecializovanou cestovnou kanceláriou DELUXEA prevádzkujúcou server www.mauritius.cz a hotelom Paradis Hotel & Golf Club 5* zo skupiny Beachcomber Hotels.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.