Prečo cestovať s nami

Prečo cestovať s cestovnou kanceláriou DELUXEA

 

Prečo cestovať s cestovnou kanceláriou DELUXEA

Cestovná kancelária DELUXEA a.s., sa od svojho založenia v roku 1995 (vtedy pod názvom Travel & Business Centre) špecializuje na prípravu zájazdov do exotiky, na romantické miesta a najkrajšie ostrovy sveta. Destinácie aj hotely v zahraničí poznáme dokonale z osobných návštev. Zameriavame sa na najvyššiu kvalitu služieb, ktorá uspokojí aj Vás, náročných klientov. Všetky zájazdy pripravujeme na kľúč, podľa požiadaviek a predstáv klientov. S každým z Vás rokujeme individuálne a splníme všetky Vaše priania. Počas Vašej dovolenky sa o Vás postaráme. Našou najlepšou referenciou sú tisíce zorganizovaných pobytov, svadieb a svadobných ciest na mieru.

Cena zájazdu je konečná a s garanciou

DELUXEA Vám účtuje konečnú cenu zájazdu. Nad rámec našej ponuky nemusíte mať žiadne ďalšie výdavky. Nepožadujeme žiadnu platbu pri dopyte. Termíny platieb Vám oznámime po Vašom súhlase s ponukou. Pri zájazde na Maldivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tú najlepšiu možnú cenu platnú v okamihu rezervácie. Viac o garancii najnižšej ceny

Služby nekupujeme u žiadnej nemeckej cestovnej kancelárii. Pri cestovaní nebudete členmi nemeckej skupiny. Zájazd objednáva naša cestovná kancelária priamo v destinácii. Prípadné zmeny a Vaše priania vybavíme rýchlo priamo v hoteli.

  

 

Sami si môžete vybrať parametre Vašej dovolenky

 • Deň odletu : Odletieť môžete každý deň
 • Dĺžku pobytu : Môže byť ľubovoľne dlhý (5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15 atď. nocí)
 • Odletové letisko : Praha alebo Viedeň (prípadne Mníchov či iné)
 • Leteckú spoločnosť : záleží podľa destinácie : Emirates (volí väčšina klientov), Singapore´s, Qatar Airways, Air New Zealand, Air Mauritius, Air France, British Airways, Etihad Airways, Swiss, Austrian
 • Hotel : Široký výber medzi 3***, 4****, 5***** aj 6****** hotelmi a privátnymi vilami
 • Formu transferu do rezortu: mikrobus, osobné auto, limuzína, rýchloloď, hydroplán, helikoptéra
 • Early check-in, ak priletíte skoro ráno alebo alebo Late check-out, ak odlietate neskoro v noci
 • Zvýhodné parkovanie v Prahe, Viedni i Mníchove
 • Transfer na letisko v Prahe alebo Viedni luxusnou limuzínou (pre niektoré odlety v business class)
 • Služby českého delegáta vo vybraných destináciách
 • Širokú ponuku exkurzií - potápanie, výlety loďou za západom slnka, prieskum ostrova
 • Svatbu v raji (právne platnú), svadobnú cestu, zájazd k výročiu svadby alebo obnovenie manželského sľubu
 • Na niekoľko dní sa môžete zastaviť v Dubaji
 • Môžete spojiť viac destinácií do jednej cesty a to aj vrátane cesty okolo sveta
 dlx-web-004.jpg
 

 

Radi pre Vás zaistíme aj extra služby

V našej cestovnej kancelárii Vám všetko zostavíme podľa Vašich prianí. Pripravíme Vám individuálnu kalkuláciu na mieru a s ochotou Vám vyjdeme v ústrety pri jej optimalizácii, aby Vám maximálne vyhovovala. Cenová ponuka bude konečná a zahrnie všetky náklady Vašej cesty. Zájazd bude pripravený tak, aby ste sa nemuseli na dovolenke o nič starať. Pracujeme rýchlo a odletieť môžete napríklad aj na druhý deň po Vašej objednávke. Odporúčame Vám rezervovať dovolenku čo najskôr a získate najvýhodnejšiu cenu zájazdu vďaka možnostiam zliav a výhod. Rovnako letenky sú najlacnejšie pri väčšom predstihu pred odletom.

Prečítajte si: Prečo necestovať s rakúskymi CK

Podrobné informácie pri odbavení pred cestou

Pri zakúpení dovolenky (zájazd na kľúč, svadba v raji alebo svadobná cesta) v našej cestovnej kancelárii od nás dostanete všetky potrebné podklady na vycestovanie (letenky a vouchery na ubytovanie aj služby) vrátane osobných rád. Máme záujem, aby ste cestovali maximálne pripravení, odovzdáme Vám aj detailné Informácie pred cestou a Informácie o destinácii s tipmi, ktoré miesta navštíviť. Naši zamestnanci ponúkané destinácie opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovanie. Radi Vám vždy s maximálnou ochotou odovzdajú svoje skúsenosti. Vybrať si môžete odbavenie osobne v našej kancelárii v Prahe, Brne alebo Bratislave, prípadne Vám ich zašleme poštovým kuriérom. V prípade nečakanej udalosti počas Vášho pobytu sme neustále na telefóne. Po návrate Vám zavoláme a preveríme, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv.

  

 

Špecializácia cestovnej kancelárie DELUXEA a.s.

Cestovná kancelária DELUXEA a.s. sa zameriava na poskytovanie Zájazdov na kľúč v exotických krajinách, na tých najkrajších a očarujúcich ostrovoch a miestach v raji. Destinácie, na ktoré sa špecializujeme, sú Maurícius, Seychely, Maldivy, Polynézia, Bali, Fiji, Srí Lanka, Spojené Arabské Emiráty, Brazília, Thajsko, Vietnam, Karibik, JAR, Zanzibar, Tanzánia, Botswana, Zimbabwe a Európa a la Luxus. „Zájazd na kľúč“ je našou registrovanou ochrannou známkou pre nami pripravené zájazdy na mieru.

Platnú koncesiu cestovnej kancelárie vlastníme už 19 rokov v Českej republike a 12 rokov na Slovensku. Proti úpadku sme poistení ERV Evropská pojišťovna, a. s. a Europäische Reiseversicherung AG na Slovensku. Či sa Vám jedná o dovolenku či svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa našimi stránkami na rozhodnutie, že si zaslúžite spoznať rajské miesta našej planéty. Spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život. 

 

 dlx-web-001.jpg 
 

 

DELUXEA v médiách

Rozhovor s Pavlínou v Cosmopolitane

Práca v cestovnej kancelárii Deluxea je veľmi rozmanitá. „Dôležité je pracovať s vášňou, vedieť sa vcítiť do klientov a neustále si rozširovať svoje obzory“. To sú slová Ing. Pavlíny Zbořilovej, ktorá v cestovnej kancelárii Deluxea pracuje od roku 2011. Čo naša práca obnáša a aké prináša radosti a zodpovednosť? Prečítajte si viac v exkluzívnom rozhovore, ktorý poskytla vedúca pražskej pobočky Ing. Pavlína Zbořilová pre časopis Cosmopolitan v novembri 2015. Celý článok k prečítaniu tu.

 

Rozhovor s Jindřiskou o svadbách v zahraničí v programe Sama doma

Program môžete vidieť tu (od 24. minúta). 

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.