Prečo cestovať s nami

Prečo cestovať s nami

Cestovná kancelária DELUXEA a.s., sa od svojho založenia v roku 1995 (vtedy pod názvom Travel & Business Centre) špecializuje na prípravu zájazdov do exotiky, na romantické miesta a najkrajšie ostrovy sveta. Destinácie i hotely v zahraničí poznáme dokonale z osobných návštev. Zameriavame sa na najvyššiu kvalitu služieb, ktorá uspokojí i Vás, náročných klientov. Všetky zájazdy pripravujeme na kľúč, podľa požiadaviek a predstáv klientov. S každým z Vás jednáme individuálne a splníme všetky Vaše priania. V priebehu Vašej dovolenky sa o Vás postaráme. Našou najlepšou referenciou sú tisíce zorganizovaných pobytov, svadieb a svadobných ciest na mieru.

 

Sami si môžete vybrať parametre Vašej dovolenky

 • Deň odletu : Odletieť môžete každý deň
 • Dĺžka pobytu : Môže byť ľubovoľne dlhý (5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15 atď. nocí)
 • Odletové letisko : Praha alebo Viedeň (prípadne Budapešť či iné)
 • Leteckú spoločnosť : záleží podľa destinácie : Emirates (volí väčšina klientov), Singapore´s, Qatar Airways, Air New Zealand, Air Mauritius, Air France, British Airways, Etihad Airways, Swiss, Austrian
 • Hotel : Široký výber medzi 3***, 4****, 5***** i 6****** hotely a privátne vily
 • Formu transferov do rezortu: mikrobus, osobné auto, limuzína, rýchloloď, hydroplán, helikoptéra
 • Early check-in, pokiaľ priletíte skoro ráno alebo Late check-out, pokiaľ odlietate neskoro v noci
 • Zvýhodnené parkovanie v Prahe, Viedni a Mníchove
 • Transfer na letisko v Prahe alebo Viedni luxusnou limuzínou (pre niektoré odlety v business class)
 • Služby českého delegáta vo vybraných destináciách
 • Širokú ponuku exkurzií – potápanie, výlety loďou za západom slnka, okruh po ostrovoch
 • Svadbu v raji (právne platnú), svadobnú cestu, zájazd k výročiu svadby alebo obnovenie manželského sľubu
 • Na niekoľko dní sa môžete zastaviť v Dubaji
 • Môžete spojiť viac destinácií do jednej cesty a to aj vrátane cesty okolo sveta

Radi pre Vás zaistíme aj extra služby

V našej cestovnej kancelárii Vám všetko zostavíme podľa Vašich predstáv. Pripravíme Vám individuálnu kalkuláciu na mieru, a s ochotou Vám vyjdeme v ústrety pri jej optimalizácii, aby Vám maximálne vyhovovala. Cenová ponuka bude konečná a zahrnie všechtky náklady Vašej cesty. Zájazd bude pripravený tak, aby ste sa nemuseli na dovolenke o nič starať. Pracujeme rýchlo a odletieť môžete napríklad i druhý deň po Vašej objednávke. Doporučujeme Vám rezervovať dovolenku čo najskôr a získate najvýhodnejšiu cenu zájazdu dvďaka možnostvu zliav a výhod. Taktiež letenky sú najlacnejšie pri väčšom predstihu pred odletom.

Prečítajte si: Prečo necestovať s rakúskymi CK

Podrobné informácie pri odbavení pred cestou

Pri zakúpení dovolenky (zájazd na kľúč, svadba v raji alebo svadobná cesta) v našej cestovnej kancelárii od nás dostanete všetky potrebné podklady k vycestovaniu (letenky a vouchery na ubytovanie i služby) vrátane osobných rád. Máme záujem, aby ste cestovali maximálne pripravení, dáme Vám i detailné Informácie pred cestou a Informácie o destinácii s tipmi, ktorá miesta navštíviť. Naši zamestnanci ponúkané destinácie opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Radi Vám vždy s maximálnou ochotou odovzdajú svoje skúsenosti. Vybrať si môžete odbavenie osobne v našich kanceláriách v Prahe, Brne alebo Bratislave, prípadně Vám ho zašleme poštovným kurierom. V prípade nečakanej udalosti v priebehu Vášho pobytu sme neustále na telefóne. Po návrate Vám zavoláme a preveríme, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv.

Špecializácia cestovnej kancelárie DELUXEA a.s.

Cestovna kancelária DELUXEA a.s. sa zameriava na poskytovania Zájazdov na kľúč v exotických krajinách, na tých najkrajších a okúzľujúcich ostrovoch a miestach v raji. Destinácie, na ktoré sa špecializujeme, sú Maurícius, Seychely, Maldivy, Polynézia, Bali, Fiji, Srí Lanka, Spojené Arabské Emiráty, Brazília, Thajsko, Vietnam, Karibik, JAR, Zanzibar, Tanzánia, Botswana, Zimbabwe a Európa á la Luxus. „Zájazd na kľúč“ je našou registrovanou ochrannou známkou pre nami pripravené zájazdy na mieru.

 

Platnú koncesiu cestovnej kancelárie vlastníme už 21 rokov v Českej republike a 12 rokov na Slovensku. Proti úpadku sme poistený u ERV Európskej poisťovni, a.s. a Europäische Reiseversicherung AG na Slovensku. Či sa Vám jedná o dovolenku či svadobnú alebo obchodnú cestu na niekteré z unikátnych miest, nalaďte sa našimi stránkami k rozhodnutiu, že si zaslúžite spoznať rajské miesta našej planéty. Spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

 

DELUXEA v médiách

Rozhovor s Pavlínou v Cosmopolitane

Práca v cestovnej kancelária Deluxea je veľmi rozmanitá. "Dôležité je pracovať s vášňou, vedieť sa vcítiť do klientov a neustále si rozširovať svoje obzory". To sú slová Ing. Pavlíny Zbořilová, ktorá v cestovnej kancelárii Deluxea pracuje od roku 2011. Čo naša práca obnáša a aké prináša radosti a zodpovednosť? Prečítajte si viac v exkluzívnom rozhovore, ktorý poskytla vedúca pražskej pobočky Ing. Pavlína Zbořilová pre časopis Cosmopolitan v novembri 2015. Celý článok k prečítaní tu.

Rozhovor s Jindřiška o svadbách v zahraničí v relácii Sama doma
Stále môžete zhliadnuť tu (od 24. minúta).

Naši spokojný klienti

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.