L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Réunion

Malebný hotel na divokom juhu ostrova

Hotel L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Hodnotenie 9 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Réunion | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Ideální příležitost pro „zelenou turistiku“ Malebný hotel na divokém jiho-východě Hotel pro rodiny s dětmi

Popis hotela L'Hôtel Restaurant La Fournaise ** Réunion

Hotel s reštauráciou La Fournaise je situovaný v Sainte Rose medzi Grand Brûlé a východnou riviérou. Táto oblasť je osídlená už od roku 1727 a množstvo obyvateľov sa živí prevažne rybolovom. Špecialitou v Sainte Rose sú pokrmy z karasa striebristého. Zatiaľ čo vody tohto mestečka nie sú vhodné k plávaniu, okolitá príroda je skvelou príležitosťou pre „zelenú turistiku“. 
Čadičová zemina s bujnou zeleňou ponúka úchvatné scenérie. Nájdete tu svieže lesy a húštiny, ktoré zahŕňajú aj mnohé endemické druhy rastlín. Vydajte sa na prechádzku, ktorá vás zavedie ďaleko od civilizácie veľkých miest, a oddajte sa nedotknutej prírode. V prístave môžete vyskúšať aj jazdu na vodnom skútri a ďalšie aktivity.
Hotel disponuje príjemným ubytovaním, reštauráciou, barom, salónikom a súkromným parkoviskom. Určite nepohŕdnete ani veľkým bazénom o 100 m², soláriom, barom pri bazéne, ležadlami a slnečníkmi.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Reštaurácia Gingembre-Combava ponúka kreolské špeciality v réunionskom štýle ako palmové kura, vidiecke krevety, údené kura s paprikou a mnohé ďalšie v závislosti na dostupnosti.
Bar hotela vám umožní ochutnať okrem iného špeciálny punč či miestny rum.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Réunion – cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Réunion sa špecializujeme od nášho založenia v roku 1995 a ostrov poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Réunion opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb L'Hôtel Restaurant La Fournaise

V hoteli La Fournaise si môžete vybrať z 23 priestranných a komfortných izieb. Všetky sú klimatizované a vybavené dreveným nábytkom v kreolskom štýle. Ďalej je k dispozícii posteľné prádlo, záclony, stôl a stoličky, televízia a telefón. Kúpeľne sú vybavené vaňou alebo sprchovacím kútom. 
Niektoré izby sa môžu pochváliť skvelým výhľadom na oceán. Hotelové kategórie zahŕňajú izby typu štandard a rodinné izby.

 

Ponuka izieb

Pláž a more

Už z hotelového bazéna si užijete výhľady na lákavé nekonečné modré diaľky. K pobrežiu to z hotela La Fournaise skutočne nebudete mať ďaleko.

Online cena a slevy L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Profi foto hotela La Fournaise **

Gastronómia a hotelové reštaurácie L'Hôtel Restaurant La Fournaise

Reštaurácia Gingembre-Combava ponúka kreolské špeciality v réunionskom štýle ako palmové kura, vidiecke krevety, údené kura s paprikou a mnohé ďalšie v závislosti na dostupnosti.
Bar hotela vám umožní ochutnať okrem iného špeciálny punč či miestny rum.

Šport a wellness hotela La Fournaise **

Hotel svojim hosťom ponúka bazén obklopený ležadlami a slnečníkmi.

La Fournaise vám tiež umožní preskúmať divoký juh ostrova s mnohými možnosťami k aktívnemu tráveniu voľného času.

V oblasti môžete navštíviť:

  • les Bois Blanc
  • les Bois de Couleurs
  • výlevy z lávovej erupcie
  • záhradu korenia a vôní v Saint-Philippe

V okolí hotela je k dispozícii:

  • prístav Sainte-Rose s rybárskymi loďami
  • možnosť potápania
  • vodné športy a výlety loďou s rybolovom

Mimo hotel môžete využiť:

  • návštevy hôr a lesov so sprievodcom
  • návštevu Salazie s vodopádmi Voile de la Mariée
  • vanilkovú plantáž Maison de la Vanille v Bras-Panon

Mapa - L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Reunion do hotela L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem L'Hôtel Restaurant La Fournaise **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Letové spojenia na Reunion

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.