Palm Hotel & Spa *****

Réunion

Úplný pokoj a dokonalá vyrovnanosť

Hotel Palm Hotel & Spa *****

Hodnotenie 7.4 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Réunion | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Panoramatický výhled Nedotčená příroda Domečky na kůlech ve svahu

Popis hotela Palm Hotel & Spa ***** Réunion

The Palm Hotel & Spa je súčasťou novej generácie hotelov na veľmi vysokej úrovni, ktoré sú zmes jemného luxusu, výnimočného dizajnu, absolútneho pohodlia a úžasnej atmosféry. Nachádza sa v zelenom svahu nad piesočnou plážou Grande Anse na južnej strane ostrova. Vďaka svojej výnimočnej polohe ponúka krásny výhľad na tyrkysové vody Indického oceánu. Pokiaľ chcete kombinovať poznávanie Reunione s relaxáciou pri mori, nemôžete si vybrať lepšie. Hotel leží kúsok od slávnych vodopádov na rieke Langevin, odkiaľ môžete pokračovať až k preslávenej mesačnej krajine okolo činného vulkánu Piton de la Fournaise. Po náročných výletoch Vás v hoteli The Palm vždy privíta usmievavý personál, komfortné izby a vilky s terasami a fantastický bazén s nezabudnuteľným výhľadom na oceán. Načerpáte sily v romantickom Spa. Pochutnávať si budete v dvoch reštauráciách. Baviť vás budú aj prechádzky po hotelových cestičkách a terasách, odkiaľ sa otvárajú prekrásne výhľady na zelené kopce, biele pláže a modrý oceán.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room (34 m²)

Superior Room (34 m²)

Všetkých 32 Superior izieb sa nachádza na prízemí a na 1. poschodí krásnych víl s kreolským kúzlom v srdci hotelovej tropickej záhrady...

Deluxe Room (41 m²)

Deluxe Room (41 m²)

Deluxe izby majú rovnaké armatúry a zariadenia ako izby Superior, ale majú navyše vlastné obývaciu miestnosť a veľkú verandu s dverami priamo do tropickej záhrady. Kapacita izby: max...

Suite & Family suite (55 m²)

Suite & Family suite (55 m²)

Suity obsahujú nielen nádhernú kúpeľňu, ale aj vonkajšiu sprchu, verandu so skvelým posedením priamo pod slnkom a Zen priestor s vírivkou, takže si môžete vychutnávať prírodu v plnej m..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Objavte gastronomické poklady vytvorené v Palm Hotel. Hotel ponúka jedlá inšpirované kreolskými chuťami typickými pre Reunion.

The Deck

je hlavná hotelová reštaurácia a pojme až 180 hostí každý deň! Táto luxusná brasserie s jednoznačnými kreolskými vplyvmi využíva bohatstvo regionálnych produktov. Ponúka príjemnú gurmánsku atmosféru s nádherným výhľadom na oceán. Fantastická raňajky (od 6:30 do 10:00) sú podávané formou štýlového bufetu. Obedy (od 12:00 do 14:00) a večere (od 19:30 do 22:00) sú tiež servírované formou bufetu. Každý piatok a sobotu sú večera v podobe lahodných tematických bufetov s predstavením či rôznymi aktivitami.

The Makassar

je gastronomickou reštaurácií, kde šéfkuchár robí zázraky z miestnych surovín ostrova Réunion. Claude Pothin je prísny a veľmi precízne v jeho výbere surovín a vyhľadáva chute, ktoré Vás rozhodne nesklamú: napríklad hlivy z Chaloupe Saint-Leu, organická zelenina z Etang-Salé, kokosová a palmová kapusta zo Saint-Philippe a hlavne využitie miestnych bylín a rastlín . Zriedkavé a lahodné pokrmy sú privedené k životu skrz vášeň tohto profesionála. Reštaurácia s kapacitou pre 36 hostí (povinná rezervácia) je otvorená od utorka do soboty len pre večere (od 19:30 do 21:30). Plážové oblečenie je nevhodné, odporúča sa elegantné oblečenie.

The Kah Beach & Restaurant 

ochutnajte letné chute v priateľskej atmosfére s výhľadom na krásnu pláž Grand Anse. Neobedujte sa  s nohami v piesku v tieni obrovskej pergoly o rozlohe 120 m². Otvorené je od obeda až do západu slnka. Vaše gurmánske očakávania naplní veľmi pestrý jedálniček (BBQ pokrmy, šaláty s miestnymi žemľami a pečivom, sendviče, rôzne ovocné kokteily či zmrzliny a ďalšie). Plážová spoločenská atmosféra je určená pre skutočné okamihy pohody a upokojenia s okúzľujúcimi pokrmami a rôznymi dennými receptúrami.

The koko Bar

je elegantný a napriek tomu neformálne a veľmi uvoľnený hotelový bar, ktorý je ideálny na to, dať si dobrý kokteil a sledovať prechádzajúce veľryby zálivom (iba v zime). Každú nedeľu bar ponúka "Sunday @ Sunset" večernej párty s DJ-om a skvelú, jemnú stlmenú hudbu. "Happy hour" je od 17:00 do 18.30 hod a ponúka pokrmy z výberových tapas. Bar je otvorený každý deň od 10:00 do 23:45 hod.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Réunion – cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Réunion sa špecializujeme od nášho založenia v roku 1995 a ostrov poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Réunion opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Palm Hotel & Spa

Všetky izby a apartmány sú umiestnené v pôvabných a honosných kreolských vilách, nachádzajúcich sa uprostred tropickej záhrady o 3,5 hektároch. Jedinečný a nádherný výhľad na záliv Grand Anse predstavujú chaty na koloch (Lodge), zasadené spoločne na okraji útesu, ktorý sa týči nad nádhernou bielou piesčitou plážou, ktorú omýva Indický oceán. Objavte skutočný pokoj a pohodlie tohto útočiska, kde sa úplný pokoj a dokonalá vyrovnanosť prelínajú dohromady. Technológia je v každej izbe pridaná k hotelovému šarmu a exotike. Spálne majú individuálne LED osvetlenie s príjemnou atmosférou. Zrkadlové televízne obrazovky sú pripojené k centrálnej interaktívnej službe (zabezpečenej miestnosti, Wi-Fi sieť, hotelový kanál s praktickými informáciami, ďalšie programy a televízne služby sú k dispozícii na požiadanie). Samozrejmosťou je tiež minibar, trezor a kávovar Nespresso.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room (34 m²)

Superior Room (34 m²) foto

Všetkých 32 Superior izieb sa nachádza na prízemí a na 1. poschodí krásnych víl s kreolským kúzlom v srdci hotelovej tropickej záhrady. Ak si chcete svoj pobyt užiť ako väčšina rodín, tak neváhajte, pretože rezort ponúka k dispozícii 8 prepojiteľných izieb. Kapacita izby: max. 3 osoby (2 dospelí + 1 dieťa / nemluvňa).

Deluxe Room (41 m²)

Deluxe Room (41 m²) foto

Deluxe izby majú rovnaké armatúry a zariadenia ako izby Superior, ale majú navyše vlastné obývaciu miestnosť a veľkú verandu s dverami priamo do tropickej záhrady. Kapacita izby: max. 4 osoby (2 dospelí + 1 dieťa + 1 nemluvňa).

Suite & Family suite (55 m²)

Suite & Family suite (55 m²) foto

Suity obsahujú nielen nádhernú kúpeľňu, ale aj vonkajšiu sprchu, verandu so skvelým posedením priamo pod slnkom a Zen priestor s vírivkou, takže si môžete vychutnávať prírodu v plnej miere. Kapacita suity: max. 4 osoby (2 dospelí + 1 dieťa + 1 nemluvňa). Rodinné suity majú rovnaké armatúry, zariadenia a rozvrhnutie miestností ako normálne suity, avšak navyše disponujú priestorom pre 2 deti, ktoré môžu využiť televíziu a hernú konzolu. Kapacita rodinné suity: max. 5 osôb (2 dospelí + 2 deti + 1 nemluvňa).

Lodge (100 m²)

Lodge (100 m²) foto

Chaty navrhnuté špeciálne pre páry sú posadené na okraji útesu, kde ponúkajú jedinečný a nezabudnuteľný výhľad na záliv Grand Anse a jeho krásne biele piesočnaté pláže. Spálňa je skutočnou oázou pokoja a vyrovnanosti. Obývacia miestnosť s televíziou, rovnako ako terasa s panoramatickým výhľadom na Indický oceán a okrúhlym lehátkom pre dve osoby s vírivkou Vás ohromí. Kúpeľňa disponuje sprchou aj vaňou. Kapacita izby: max. 2 osoby (2 dospelí).

Pláž a more

The Palm leží na kopci nad pobrežím s divokou piesočnou plážou, ku ktorej Vás dovedie chodníček ukrytý v zeleni. Užijete si tu nádherné prechádzky v romantickom prostredí. Pláže na Reunione ale nemusia byť vždy vhodné na kúpanie, pretože nie sú chránené korálovým útesom. Ak by Vás odradili veľké vlny alebo výstraha pred žralokmi, odporúčame panoramatický hotelový bazén a terasu s lehátkami s výhľadom na more.

Online cena a slevy Palm Hotel & Spa *****

Profi foto hotela Palm Hotel & Spa *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Palm Hotel & Spa

Objavte gastronomické poklady vytvorené v Palm Hotel. Hotel ponúka jedlá inšpirované kreolskými chuťami typickými pre Reunion.

The Deck

je hlavná hotelová reštaurácia a pojme až 180 hostí každý deň! Táto luxusná brasserie s jednoznačnými kreolskými vplyvmi využíva bohatstvo regionálnych produktov. Ponúka príjemnú gurmánsku atmosféru s nádherným výhľadom na oceán. Fantastická raňajky (od 6:30 do 10:00) sú podávané formou štýlového bufetu. Obedy (od 12:00 do 14:00) a večere (od 19:30 do 22:00) sú tiež servírované formou bufetu. Každý piatok a sobotu sú večera v podobe lahodných tematických bufetov s predstavením či rôznymi aktivitami.

The Makassar

je gastronomickou reštaurácií, kde šéfkuchár robí zázraky z miestnych surovín ostrova Réunion. Claude Pothin je prísny a veľmi precízne v jeho výbere surovín a vyhľadáva chute, ktoré Vás rozhodne nesklamú: napríklad hlivy z Chaloupe Saint-Leu, organická zelenina z Etang-Salé, kokosová a palmová kapusta zo Saint-Philippe a hlavne využitie miestnych bylín a rastlín . Zriedkavé a lahodné pokrmy sú privedené k životu skrz vášeň tohto profesionála. Reštaurácia s kapacitou pre 36 hostí (povinná rezervácia) je otvorená od utorka do soboty len pre večere (od 19:30 do 21:30). Plážové oblečenie je nevhodné, odporúča sa elegantné oblečenie.

The Kah Beach & Restaurant 

ochutnajte letné chute v priateľskej atmosfére s výhľadom na krásnu pláž Grand Anse. Neobedujte sa  s nohami v piesku v tieni obrovskej pergoly o rozlohe 120 m². Otvorené je od obeda až do západu slnka. Vaše gurmánske očakávania naplní veľmi pestrý jedálniček (BBQ pokrmy, šaláty s miestnymi žemľami a pečivom, sendviče, rôzne ovocné kokteily či zmrzliny a ďalšie). Plážová spoločenská atmosféra je určená pre skutočné okamihy pohody a upokojenia s okúzľujúcimi pokrmami a rôznymi dennými receptúrami.

The koko Bar

je elegantný a napriek tomu neformálne a veľmi uvoľnený hotelový bar, ktorý je ideálny na to, dať si dobrý kokteil a sledovať prechádzajúce veľryby zálivom (iba v zime). Každú nedeľu bar ponúka "Sunday @ Sunset" večernej párty s DJ-om a skvelú, jemnú stlmenú hudbu. "Happy hour" je od 17:00 do 18.30 hod a ponúka pokrmy z výberových tapas. Bar je otvorený každý deň od 10:00 do 23:45 hod.

Aktivity

Z hotela môžete podnikať výlety do okolitých mestečiek, ale hlavne do prírody. Nenechajte si ujsť slávny vulkán alebo typické horské dedinky v kreolskom štýle. Naši delegáti Vám zostavia aktívny program súkromných výletov na mieru.

Šport a wellness hotela Palm Hotel & Spa *****

Ak chcete, aby Váš pobyt bol ešte príjemnejší, vyskúšajte nasledovné hotelové aktivity a služby:

 

Fitness centrum (k dispozícii je aj školiteľ): je vybavené rebrinami, sparing systémom, 2 bežeckými pásmi a 2 veslárskymi strojmi, naklonenú dosku s krokovým a eliptickým "cross-trainer" prístrojom Mini-golf, stolný tenis, stolný futbal, pétanque, biliard a šach

Multimediálne miestnosť s konzolami Wii a PlayStation 3 Skutočnú oázu pokoja 

vonkajší relaxačný priestor KAH Beach o rozlohe 1.200 m² s výhľadom na oceán: kde si konečne oddýchnete, vyskúšate turecké kúpele, vírivku alebo len relaxujte na lehátku.

Dva bazény, z ktorých jeden je vyhrievaný s najmodernejším vybavením a môžete sa zúčastniť behu v bazéne pre zlepšenie kondície

AKEA Spa & Beauty: wellness areál a tropická záhrada o rozlohe 435 m² s tureckým kúpeľom, vírivkou, 4 masážnymi miestnosťami (2 miestnosti pre páry), kozmetickým ošetrením a butikom

Sledovanie veľrýb z KAH Beach a zapojenie sa do ekologických diskusií s ekologickými dobrovoľníkmi rezortu (možné pozorovať len od júna do októbra)

Deti v hoteli Palm Hotel & Spa *****

Hotelová služba zabezpečuje stráženie detí  za príplatok (povinná rezervácia vopred).

Doprava do hotela Palm Hotel & Spa

The Palm leží cca 1,5 hodiny cesty od letiště Rolland Garros v St. Denis a 25 minut od letiště Pierrefonds v St. Pierre. 

Mapa - Palm Hotel & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Reunion do hotela Palm Hotel & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Palm Hotel & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Palm Hotel & Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Reunion

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.