Saint Michel **

Réunion

Ideálna relaxácia v malebnom prostredí

Hotel Saint Michel **

Lokalita Réunion | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Ideální relaxace v malebném prostředí Blízkost pláže Boucan Canot Rodinný hotýlek v krásné zahradě

Popis hotela Saint Michel ** Réunion

Tento hotel s 15 dvojlôžkovými izbami je umiestnený v pohostinnej atmosfére západného prostredia. Tu je priam ideálne prostredie na relaxáciu. Hotel je obklopený tropickou záhradou smerujúcou k lagúne. Neďaleko je hotel Saint Gilles a pláž Boucan Canot.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotelová reštaurácia ponúka miestnu kreolskú, ale aj medzinárodnú kuchyňu. Bar sa nachádza pri bazéne a oceníte tu predovšetkým exotické koktejly.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Réunion – cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Réunion sa špecializujeme od nášho založenia v roku 1995 a ostrov poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Réunion opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Saint Michel

Všetkých 15 izieb je vybavených klimatizáciou, televízorom, mini barom, kúpeľňou a terasou. Jedna z izieb je vybavená pre hendikepovaných klientov.

 

Ponuka izieb

Pláž a more

Online cena a slevy Saint Michel **

Profi foto hotela Saint Michel **

Gastronómia a hotelové reštaurácie Saint Michel

Hotelová reštaurácia ponúka miestnu kreolskú, ale aj medzinárodnú kuchyňu. Bar sa nachádza pri bazéne a oceníte tu predovšetkým exotické koktejly.

 

Šport a wellness hotela Saint Michel **

Mapa - Saint Michel **

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Reunion do hotela Saint Michel **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Saint Michel **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Saint Michel **

Letové spojenia na Reunion

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.