7Pines Resort Sardinia *****

Sardínia

Štýlový rezort uprostred rozkvitnutej záhrady

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
7Pines Resort Sardinia

Pro hotel 7Pines Resort Sardinia není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu 7Pines Resort Sardinia.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
bývali

Hotel 7Pines Resort Sardinia *****

Hodnotenie 10 Hodnotilo 2 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Sardínia, Sardínie, Baja Sardinia | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Soukromá písečná pláž Bohaté sportovní vyžití Apartmány se střešní terasou
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela 7Pines Resort Sardinia ***** Sardínia

Plážový rezort 7Pines Resort Sardinia je obklopený tyrkysovými vodami Stredozemného mora, mäkkými zlatými plážami a osviežujúcou vôňou pôvodných stromov a rastlín zátoky Baja Sardinia. Príjemné chodníky sa prepletajú cez 15 hektárov voňavých záhrad až k odľahlým plážam. Tu sa v 76 jednotlivých apartmánoch a izbách snúbi tradícia s nenúteným pohodlím, zladená s dúhovým morom, teplým pieskom a pokojnou atmosférou.

Pure Seven Spa revitalizuje telo i ducha pomocou wellness terapií, zatiaľ čo dva bazény lemované stromami, hlavná pláž a štyri odľahlé zátoky poskytujú útočisko na relaxáciu. K dispozícii je aj športový areál, posilňovňa a početné chodníky pokojným prírodným parkom rezortu. Tri reštaurácie ponúkajú výber z kulinárskych zážitkov, od typickej talianskej až po pulzujúcu stredomorskú kuchyňu v pobrežnom Cone Clube. Neformálny Cone Club ponúka kúzelné výhľady a nezabudnuteľné panorámy západu slnka, zatiaľ čo 7Pines Yachting Services ponúka luxusné námorné plavby.

7Pines Resort Sardínia sa nachádza v Baja Sardínia, v pokojnej zátoke na severnom pobreží Sardínie. Jeho poloha s výhľadom na nádhernú chránenú morskú oblasť ostrovov Maddalena zaisťuje intimitu a niektoré z najúžasnejších výhľadov na západ slnka v Stredozemnom mori. Očarujúca Costa Smeralda a bájne pobrežné mesto Porto Cervo sú od 7Pines Resort Sardinia vzdialené 10 minút jazdy.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Garden Deluxe Room

Garden Deluxe Room

Izby Garden Deluxe sa nachádzajú na prvom poschodí alebo na prízemí a vďaka veľkým oknám a súkromnej terase do nich preniká krásne svetlo...

Garden Junior Suite

Garden Junior Suite

Garden Junior Suite má zariadenú terasu, ktorá priamo nadväzuje na 15 hektárové bujné záhrady...

Laguna Deluxe Room

Laguna Deluxe Room

Izby Laguna Deluxe sú obklopené zeleňou stromov a kríkov a sú umiestnené v súkromnej záhrade a majú výhľad na exkluzívny bazén Laguna...

Laguna Junior Suite

Laguna Junior Suite

Laguna Junior Suite na prízemí poskytuje spoločenský komfort zariadenej terasy s lehátkami a salónikom pre tri osoby...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Capogiro

Talianska reštaurácia Capogiro s okúzľujúcim výhľadom na more z panoramatických okien a priľahlej terasy poskytuje príjemnú atmosféru v súlade s prírodným prostredím. Hostia tu môžu začať svoj deň medzinárodnými raňajkami formou bufetu alebo a la carte, ktorá ponúka komplexný výber zdravých, výdatných a lahodných jedál. Menu reštaurácie je inšpirované sardínskou kultúrou a je vytvorené z miestnych tradičných a sezónnych surovín, čerstvo zozbieraných alebo ulovených. Zaistená je aj vegetariánska, vegánska a bezlepková strava. A la carte menu je doplnené špeciálnymi degustačnými štvorchodovými menu. Reštaurácia má vínnu pivnicu, ktorá zahŕňa mnoho kvalitných ročníkov zo Sardínie, Talianska a viníc po celom svete.
Otváracia doba: raňajky od 7:00 do 11:00, večera od 18:00 do 23:00
Dress code: pri raňajkách ležérny, na večere neformálny ležérny

Spazio

Pool Restaurant je najlepším a pohodovým miestom na osviežujúci obed. Jedálny lístok bol špeciálne vytvorený tak, aby zodpovedal neformálnej slnečnej atmosfére. Nájdete tu ľahké jedlá inšpirované Stredozemným morom, zdravé menu, obľúbené hamburgery a pizze, spolu s vychladenými nápojmi alebo vínom.

Otváracia doba: obedy od 12:00 do 17:30

Štýl reštaurácie: A la Carte

Dress code: Neformálny

Cone Club

Cone Club sa nachádza na pláži a môžete si tu dať obedy, večere a koktaily a sledovať tak nezabudnuteľné západy slnka. Na obzore ležia ostrovy Maddalena a blízko kotvia elegantné jachty. Beach Bar ponúka lehátka s kompletnými službami, barový salónik, reštauráciu a klub.
Hviezdny šéfkuchár Tohru Nakamura vyvinul menu Cone Clubu v úzkej spolupráci s miestnymi producentmi, farmármi a rybármi. Jedlá sú poctou radosti zo života, ovplyvnené sardínskymi tradíciami, prispôsobené charakteru miesta a nárokom hostí. Vynikajúca, nenáročná plážová kuchyňa, ideálna na zdieľanie s priateľmi. Dopriať si tu môžete aj originálne nápoje, vytvorené vynikajúcim odborníkom na mixológiu Philipom Bischoffom z Bangkok Social Club.
Otváracia doba: obedy od 12:00 do 14:00, večera od 19:00 do 23:00

Reštaurácia a Bar/Club: od 12:00 do 01:00

Plážové ležadlá: od 10:00 do 18:00
Dress code: pri raňajkách ležérny, na večere neformálny ležérny

Spazio Bar

Spazio Bar bol vytvorený pre uvoľnené, pomalé a slnečné dni. Je to jeden z najlepších barov a nachádza sa hneď vedľa hlavného bazéna. Osviežujúce nápoje sa podávajú všade tam, kde to hostia preferujú – pri stole, pri pulte, priamo na lehátku alebo dokonca pri bazéne. Vyskúšajte vychladený pohár vína alebo nealkoholický nápoj na uhasenie smädu.

Otváracia doba: od 11:00 do 18:00

Capogiro Bar

Terrace Bar je skvelým miestom pre všetky príležitosti. Objednať si môžete aperitívy, koktaily, nealkoholické nápoje alebo long drink. Užívať si môžete fascinujúci výhľad cez záliv s exotickým originálnym kokteilom od rezidentného mixológa. Alebo si vychutnajte pohár šampanského a výhľad na jachty preplávajúce okolo.

Otváracia doba: 17:00 až 1:00

Štýl: Cocktail Bar

Dress code: neformálny ležérny

Beach Bar

Tento malý plážový bar je schopný doslova kúzliť. Plážový personál je pripravený vám behom chvíle pripraviť revitalizujúce nápoje. K dispozícii je skromný, ale veľmi vítaný výber alkoholických aj nealkoholických nápojov. Pre tých, ktorí majú chuť na niečo dobré na jedenie, ale nechcú opustiť pláž, si môžu jedlo objednať a doručiť priamo na lehátko prostredníctvom služby Home Delivery.

Otváracia doba: od 11:00 do 17:30

Dress code: neformálne plážové oblečenie

Home Delivery

Viac ako len izbová služba je Home Delivery, ponúka široký výber klasických a originálnych jedál dostupných 24 hodín denne 7 dní v týždni, s rýchlou a jednoduchou objednávkou prostredníctvom vyhradenej mobilnej aplikácie.

Od club sandwich alebo cestovín až po typické stredomorské jedlo, každé je s láskou vytvorené z tých najlepších čerstvých a miestnych surovín. Nápoje je možné samozrejme tiež objednať pomocou aplikácie.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Každý zájazd do Európy je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta.

Termín, dĺžka pobytu, miesto alebo štýl ubytovania, všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

Stačí len zavolať na mobil +420 724 730 016 alebo +420 724 065 776 alebo napísať svoju predstavu a požadované parametre dovolenky na náš email zajezdy@deluxea.cz. Vypracujeme Vám ponuku na mieru a odporučíme pre Vás to najlepšie na základe osobnej skúsenosti s hotelmi, ktoré sme navštvili.

Zvoliť si môžete odletové letisko: Praha, Viedeň, prípadne inú európsku metropolu, typ transferu do hotela, dĺžku pobytu, termín aj kombináciu rôznych destinácií či hotelov.

Alebo nám len napíšte, čo od dovolenky očakávate, aké sú Vaše priania a sny a ostatné nechajte na nás.

Kategórie a vybavenosť izieb 7Pines Resort Sardinia

48 izieb, 8 junior suites a 20 apartmánov sú rozmiestnené na 15 hektároch záhrad. Rôzne kategórie izieb a apartmánov sú usporiadané na troch odlišných miestach v rámci rezortu: The Gardens, obklopené zelenou oponou stromov a kríkov; The Laguna, veľké izby a apartmány zoskupené okolo pokojného bazéna Laguna; a the Sea Views, najžiadanejšie a najbližšie k pláži.

 

Aby ste sa cítili ako doma hneď od chvíle, keď vojdete dovnútra, izby a apartmány sú plné premyslených prvkov. Jedným z nich je domáci bar plne zásobený prémiovými nápojmi a všetkým potrebným na prípravu vášho obľúbeného nápoja, rovnako ako prístroj na prípravu čaju a kávy, ktoré si môžete vychutnať v pokoji vlastnej terasy.

 

THE GARDENS

Záhradné izby a apartmány sú obklopené bujnou zeleňou a len pár krokov od hlavného bazéna v rezorte, vzdávajú hold kultúrnemu dedičstvu ostrova.

THE LAGUNA

V oblasti Laguna nájdete veľké izby a suity zoskupené okolo exkluzívneho bazénu Laguna. Táto oblasť, zasadená do zelených stredomorských záhrad, ponúka odľahlý pokoj a pritom zostáva len pár krokov od zariadenia rezortu.

THE SEA VIEWS

Izby a apartmány s výhľadom na more sa nachádzajú pár krokov od pobrežia a sú obklopené rozľahlými stredomorskými krovinami a sú ideálnym prostredím pre život podľa slávneho príslovia „dolce far niente“ („sladké ničnerobenie“).

Ponuka izieb

Garden Deluxe Room

Garden Deluxe Room foto

Izby Garden Deluxe sa nachádzajú na prvom poschodí alebo na prízemí a vďaka veľkým oknám a súkromnej terase do nich preniká krásne svetlo. Každá z nich ponúka posedenie na terase, čo vytvára pocit takmer nekonečného priestoru, ktorý je v súlade s okolitými záhradami a zároveň ponúka dokonalé súkromie. Veľkosť izby je 23 m² a maximálna kapacita sú 2 hostia.

Garden Junior Suite

Garden Junior Suite

Garden Junior Suite má zariadenú terasu, ktorá priamo nadväzuje na 15 hektárové bujné záhrady. Toto spojenie medzi veľkým priestorom a vzdušným apartmánom vytvára silný pocit pokoja a priestoru. V interiéri s exkluzívnym domácim barom a rozkladacou pohovkou nájdete materiály inšpirované miestnou geológiou, flórou a tradíciami. Obklady stien vzdávajú hold storočným technikám tkania na Sardínii a zachytávajú kružbu vetiev a listov vonku. Každý detail je autentický, rešpektujúci a nádherný. Veľkosť suite je 37 m² a kapacita sú 3 hostia.

Laguna Deluxe Room

Laguna Deluxe Room foto

Izby Laguna Deluxe sú obklopené zeleňou stromov a kríkov a sú umiestnené v súkromnej záhrade a majú výhľad na exkluzívny bazén Laguna. Z každej izby vedie krátka cesta priamo k bazénu a osobným lehátkam. Vonkajšie sprchy ponúkajú osvieženie aj v tých najteplejších dňoch. Farby a textúry Sardínie sa prelínajú v celom priestore a posilňujú puto medzi miestnosťou a krajinou. Veľkosť izby je 25 m² a kapacita sú 2 hostia.

Laguna Junior Suite

Laguna Junior Suite foto

Laguna Junior Suite na prízemí poskytuje spoločenský komfort zariadenej terasy s lehátkami a salónikom pre tri osoby. Dokonale situovaná, aby ste si mohli užívať nádherné záhrady a bazén Laguna. Vnútri je domáci bar a pohovka, ktorá sa dá rozložiť na posteľ pre tretiu osobu. Okná od podlahy k stropu umožňujú dennému svetlu tancovať po chladných odtieňoch podlahy a nábytku, inšpirovaného miestnymi prírodnými materiálmi a remeselným umením Sardínie. Veľkosť izby je 37 m², kapacita sú 3 hostia.

Laguna Suite

Laguna Suite foto

Najpriestrannejšie zo všetkých izieb kategórie Laguna sú umiestnené okolo exkluzívneho bazéna lemovaného záhradou. Laguna Suites sú modernou interpretáciou tradičného sardínskeho pobrežného obydlia. Zariadená terasa s obývacím kútom a domáci bar poskytujú domácku atmosféru. Okná od podlahy k stropu umožňujú dennému svetlu tancovať po chladných odtieňoch podlahy a nábytku, inšpirovaného miestnymi prírodnými materiálmi a remeselným umením Sardínie. Autenticita sa tu bez námahy snúbi s potešením. Veľkosť izby je 42 m², kapacita sú 3 hostia.

Sea View Deluxe Room

Sea View Deluxe Room

Na prízemí a na prvom poschodí sú izby Deluxe s výhľadom na more, z ktorých každý ponúka panoramatický výhľad na záliv a súkromnú terasu. Úchvatný výhľad je ešte príťažlivejší vďaka vedomiu, že pláž je odtiaľto len kúsok. Pokoj Stredomoria sa odráža v chladných interiéroch s modrými akcentmi nádhernej keramiky Cerasarda, naznačujúcej tyrkysové vlny. Závan vône z pôvodných rastlín v okolitých záhradách prispieva k podmanivému zmyslovému zážitku. Veľkosť izby je 23 m², kapacita sú 2 hostia.

Rooftop Deluxe Room

Rooftop Deluxe Room

Izby Rooftop Deluxe majú nádherný výhľad na more zo strešnej terasy a poskytujú tak pohlcujúci zážitok zo zátoky Baja Sardinia. Na spodnom poschodí je spálňa a kúpeľňa. Vyjdite po schodoch na strechu a zariadená terasa s lehátkami je pripravená na sledovanie východu slnka alebo nočnej oblohy. Jemné farby interiérov a autenticita miestne vyrobeného nábytku dokonale dopĺňajú prostredie Rooftop Deluxe Room a obnovujú charizmatickú krásu regiónu Gallura. Veľkosť izby je 25 m² a jej kapacita sú 2 hostia.

Sea View Junior Suite

Sea View Junior Suite

Sea View Junior Suite ponúka jeden z najlepších výhľadov na more z polostrova Baja Sardinia. Vybrať si môžete prízemie alebo prvé poschodie. Veľké okná a terasa maximálne využívajú veľkolepú scenériu a umožňujú slnečnému svetlu, aby presvetľovalo izby od úsvitu do súmraku. Spojenie medzi vonkajškom a vnútrom je dosiahnuté starostlivým výberom autentických materiálov, ktoré odrážajú prirodzené miestne odtiene, ako sú podlahy vo farbe kameňa Orosei Biancone a borievkový alebo limetkovo biely nábytok, čo vytvára efekt, ktorý je povznášajúci aj upokojujúci. Veľkosť izby je 33 m² a kapacita sú 3 hostia.

Sea View Suite

Sea View Suite

Cesty kľukatiace sa pod jemne vlajúcimi palmami vedú do apartmánu s výhľadom na more na prízemí alebo na prvom poschodí. Apartmány s väčšími izbami, domácim barom a posedením na terase ponúkajú extra pohodlie a priestor. Tieto apartmány majú výnimočný výhľad, od vĺn bijúcich sa o staroveké morom vytesané skaly až po vzdialený horizont, kde sa Stredozemné more prelína s nekonečnou oblohou. Pocit vyrovnanosti a dokonalého pokoja vám zostane dlho v pamäti. Veľkosť izby je 39 m² a maximálna kapacita sú 3 hostia.

Beach Suite

Beach Suite foto

Z plážového apartmánu na prízemí vedie tichá cesta cez terasu a súkromnú záhradu priamo na piesočnú pláž lemovanú palmami. Vnútri apartmány sú jemné pripomienky pobrežia a zalesnených kopcov. Spálňa a priestranná obývacia izba sú zariadené svetlým drevom a svetlým kameňom. So súkromnou jacuzzi, vonkajšou sprchou a ležadlami na relaxáciu sa tempo života prirodzene spomaľuje. Dlhý, osviežujúci drink si môžete namiešať v domácom bare a užívať si nadčasovú krásu a pokoj. Veľkosť izby je 44 m², kapacita sú 3 hostia.

Rooftop Suite

Rooftop Suite

Rooftop Suites majú výnimočný výhľad na stromy, pláž a more a ponúkajú veľkorysý vonkajší priestor, a to ako v záhrade, tak na strešnej terase. Lehátka a rohová pohovka poskytujú dokonalé miesto na relaxáciu a pocit spojenia s prírodou. K dispozícii je priestranný salónik, domáci bar a veľká kúpeľňa. Veľkosť izby je 43 m², kapacita sú 3 hostia.

Suite Capriccioli

Suite Capriccioli foto

Suite Capriccioli, pomenovaná po veľmi obľúbenej piesočnej zátoke v Costa Smeralda, má krásny výhľad na more a je len kúsok od pláže. Tento dobre vybavený apartmán na prízemí ponúka jedálenský kút, domáci bar, veľkú kúpeľňu s vaňou a sprchou a zariadenú terasu s obývacím kútom. Veľkoryso dimenzované izby pripomínajú širokú oblasť Stredozemného mora, zdôraznenú použitím materiálov a textúr. Žula, biely mramor a glazovaná modrá keramika od špecialistov Cerasarda z Costa Smeralda hladko prepájajú exteriér s interiérom. Táto oddanosť prírodnej autenticite je jemná, upokojujúca a rešpektujúca jedinečnú kultúru regiónu. Veľkosť apartmánu je 51 m² a jeho kapacita sú 3 hostia.

Suite Del Principe (Grande Pevero)

Suite Del Principe (Grande Pevero) foto

Suite Del Principe ponúka ubytovanie až pre päť dospelých. Má domáci bar a dve samostatné spálne na prízemí s vlastnými kúpeľňami. Terasa ponúka perfektné prostredie na stolovanie pod holým nebom, alebo tu môžete relaxovať na lehátkach a dopriať si hydromasáž v jacuzzi. Veľké okná umožňujú jemne rozptýlenému prirodzenému svetlu presvetliť miestnosti. Celkový priestor pôsobí takmer nekonečne, napriek tomu s okolitými stromami poskytuje pokoj a súkromie. Veľkosť suite je 55 m².

Suite Smeralda

Suite Smeralda

Suite Smeralda, pomenovaná po jednej z najznámejších pláží v Costa Smeralda, sa nachádza na prízemí kúpeľného a wellness centra. Najväčší zo všetkých apartmánov, kombinuje komfort a pohodlie vďaka svojej centrálnej polohe v blízkosti reštaurácie, baru a spa. Vnútri je domáci bar, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a dvoma samostatnými umývadlami a priestranná obývacia izba. Vonkajšia súkromná terasa a vlastná záhrada ponúka salónik s lehátkami a vonkajšie jacuzzi. Veľkosť suite je 68 m².

Suite Caprera

Suite Caprera foto

Caprera Suite je skutočným klenotom s výhľadom na súostrovie Maddalena, vrátane ostrova, po ktorom je pomenovaná. Tento apartmán s rozlohou 39 m² sa nachádza na prízemí a len pár krokov od známeho krištáľovo čistého mora na Sardínii a vyniká krásnym panoramatickým výhľadom na oceán. Rafinovaný a elegantný moderný nábytok v kombinácii s tradičným sardínskym remeslom vytvára pohodlné a relaxačné prostredie. K dispozícii je House Bar a malebná relaxačná zóna v upravenej záhrade. Caprera Suite je skvelou voľbou, ako zažiť nezabudnuteľnú dovolenku v 7Pines Resort s výhľadom na more!

Pláž a more

Centrálne umiestnená hlavná pláž 7Pines Resort Sardinia ponúka biely piesok a pokojnú vodu. Je to ideálne miesto, kde môžete stráviť nejaký čas relaxácie na lehátku alebo v altánku pri popíjaní osviežujúceho nápoja z plážového baru. Štyri odľahlé zátoky sú tiež rozmiestnené okolo rezortu pre tých, ktorí hľadajú pokojnejšie prostredie. Napriek tomu, že tieto zátoky nie sú obsluhované, objednávky so službou Home delivery si môžete užiť ako luxusný piknik v krásnom prírodnom prostredí.

Online cena a slevy 7Pines Resort Sardinia *****

Profi foto hotela 7Pines Resort Sardinia *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie 7Pines Resort Sardinia

Capogiro

Talianska reštaurácia Capogiro s okúzľujúcim výhľadom na more z panoramatických okien a priľahlej terasy poskytuje príjemnú atmosféru v súlade s prírodným prostredím. Hostia tu môžu začať svoj deň medzinárodnými raňajkami formou bufetu alebo a la carte, ktorá ponúka komplexný výber zdravých, výdatných a lahodných jedál. Menu reštaurácie je inšpirované sardínskou kultúrou a je vytvorené z miestnych tradičných a sezónnych surovín, čerstvo zozbieraných alebo ulovených. Zaistená je aj vegetariánska, vegánska a bezlepková strava. A la carte menu je doplnené špeciálnymi degustačnými štvorchodovými menu. Reštaurácia má vínnu pivnicu, ktorá zahŕňa mnoho kvalitných ročníkov zo Sardínie, Talianska a viníc po celom svete.
Otváracia doba: raňajky od 7:00 do 11:00, večera od 18:00 do 23:00
Dress code: pri raňajkách ležérny, na večere neformálny ležérny

Spazio

Pool Restaurant je najlepším a pohodovým miestom na osviežujúci obed. Jedálny lístok bol špeciálne vytvorený tak, aby zodpovedal neformálnej slnečnej atmosfére. Nájdete tu ľahké jedlá inšpirované Stredozemným morom, zdravé menu, obľúbené hamburgery a pizze, spolu s vychladenými nápojmi alebo vínom.

Otváracia doba: obedy od 12:00 do 17:30

Štýl reštaurácie: A la Carte

Dress code: Neformálny

Cone Club

Cone Club sa nachádza na pláži a môžete si tu dať obedy, večere a koktaily a sledovať tak nezabudnuteľné západy slnka. Na obzore ležia ostrovy Maddalena a blízko kotvia elegantné jachty. Beach Bar ponúka lehátka s kompletnými službami, barový salónik, reštauráciu a klub.
Hviezdny šéfkuchár Tohru Nakamura vyvinul menu Cone Clubu v úzkej spolupráci s miestnymi producentmi, farmármi a rybármi. Jedlá sú poctou radosti zo života, ovplyvnené sardínskymi tradíciami, prispôsobené charakteru miesta a nárokom hostí. Vynikajúca, nenáročná plážová kuchyňa, ideálna na zdieľanie s priateľmi. Dopriať si tu môžete aj originálne nápoje, vytvorené vynikajúcim odborníkom na mixológiu Philipom Bischoffom z Bangkok Social Club.
Otváracia doba: obedy od 12:00 do 14:00, večera od 19:00 do 23:00

Reštaurácia a Bar/Club: od 12:00 do 01:00

Plážové ležadlá: od 10:00 do 18:00
Dress code: pri raňajkách ležérny, na večere neformálny ležérny

Spazio Bar

Spazio Bar bol vytvorený pre uvoľnené, pomalé a slnečné dni. Je to jeden z najlepších barov a nachádza sa hneď vedľa hlavného bazéna. Osviežujúce nápoje sa podávajú všade tam, kde to hostia preferujú – pri stole, pri pulte, priamo na lehátku alebo dokonca pri bazéne. Vyskúšajte vychladený pohár vína alebo nealkoholický nápoj na uhasenie smädu.

Otváracia doba: od 11:00 do 18:00

Capogiro Bar

Terrace Bar je skvelým miestom pre všetky príležitosti. Objednať si môžete aperitívy, koktaily, nealkoholické nápoje alebo long drink. Užívať si môžete fascinujúci výhľad cez záliv s exotickým originálnym kokteilom od rezidentného mixológa. Alebo si vychutnajte pohár šampanského a výhľad na jachty preplávajúce okolo.

Otváracia doba: 17:00 až 1:00

Štýl: Cocktail Bar

Dress code: neformálny ležérny

Beach Bar

Tento malý plážový bar je schopný doslova kúzliť. Plážový personál je pripravený vám behom chvíle pripraviť revitalizujúce nápoje. K dispozícii je skromný, ale veľmi vítaný výber alkoholických aj nealkoholických nápojov. Pre tých, ktorí majú chuť na niečo dobré na jedenie, ale nechcú opustiť pláž, si môžu jedlo objednať a doručiť priamo na lehátko prostredníctvom služby Home Delivery.

Otváracia doba: od 11:00 do 17:30

Dress code: neformálne plážové oblečenie

Home Delivery

Viac ako len izbová služba je Home Delivery, ponúka široký výber klasických a originálnych jedál dostupných 24 hodín denne 7 dní v týždni, s rýchlou a jednoduchou objednávkou prostredníctvom vyhradenej mobilnej aplikácie.

Od club sandwich alebo cestovín až po typické stredomorské jedlo, každé je s láskou vytvorené z tých najlepších čerstvých a miestnych surovín. Nápoje je možné samozrejme tiež objednať pomocou aplikácie.

Aktivity

Prenájom jachty

Preskúmanie Sardínie môže byť úplne jednoduché. Prenájom jachty na deň od 7Pines Yachting services poskytuje luxusnú jachtu, posádku, plnohodnotný kulinársky zážitok a nezabudnuteľnú scenériu. Prenájom jachty na dlhšiu dobu je tiež k dispozícii.

Šport a wellness hotela 7Pines Resort Sardinia *****

Wellness

Pure Seven Spa je svätyňou wellness a relaxácie. Kúpele rozmiestnené okolo sviežej zelenej oázy na nádvorí ponúkajú výber pokojných miestností a prostredí, kde omladzujúce procedúry upokojujú a dodávajú telu aj mysli energiu.
Holistický prístup Pure Seven k fyzickému a duševnému zdraviu je inšpirovaný povznášajúcou scenériou a kultúrou Sardínie. Hostia a návštevníci si môžu užiť kúpeľné procedúry, kozmetické služby a jemne kontemplatívne sedenie, zahŕňajúce pokročilé a staroveké praktiky. V tomto čistom a pokojnom prostredí je vzťah k prírode oslavovaný používaním organických, vegánskych produktov bez parabénov.
Spa vybavenie:

Kúpele hammam
Sauna
Emocionálna zážitková sprcha
Ľadová sprcha
Vnútorné a vonkajšie priestory pre Kneippovu liečbu a relaxáciu
Zdravé nápoje (bylinkové nálevy)

Spa procedúry:

Masáže
Tvárové zábaly
Telové zábaly
Peeling

Termíny kúpeľov je možné rezervovať denne od 10:00 do 21:00

Otváracia doba: denne od 10:00 do 21:00

Šport a aktivity

Body & mind aktivity:

Beh po chodníkoch
Posilňovňa pri hlavnom bazéne
Multišportový areál
Tenis
Padel tenis
Futbal
Regeneračná jóga
Meditačné cvičenia
Dychové cvičenia

Vodné športy:

Šnorchlovanie

Costa Smeralda je známa svojimi krištáľovo čistými vodami ideálnymi na šnorchlovanie a pozorovanie prírodných podvodných skalných sôch, morských rastlín a farebných tvorov, ktorí sa medzi nimi mihajú. Vďaka miernym prúdom v chránených zátokách je šnorchlovanie jednoduchým a fascinujúcim spôsobom, ako sa priblížiť k mimoriadnemu pobrežnému bohatstvu Sardínie.

SUP & Kajaky

Stand up paddle, nazývaný aj SUP, kombinuje zdravé cvičenie s potešujúcim pocitom jednoty s morom. Priezračné azúrové vody odhaľujú morskú divočinu, zatiaľ čo jedinečný výhľad na pobrežie poskytuje nové ocenenie krásy Sardínie.

Jazda na kajaku otvára ďalší pohľad na pobrežie s možnosťou preskúmať zaujímavé skryté jaskyne. Je to jeden z najlepších a najpríjemnejších spôsobov, ako spojiť vzrušujúce pohľady s povzbudzujúcim cvičením.

Bazény:

Oddýchnite si pri bazénoch, opaľujte sa na pláži, preskúmajte kľukaté chodníky rezortu mieriace do jednej z tajných zátok alebo sa štýlovo plavte po ostrove. So 7Pines Resort Sardinia máte čistý pôžitok zo života na dosah ruky.

Dva bazény v rezorte ponúkajú výber relaxácie, dokonalého opaľovania a možnosť užiť si trochu pohodového cvičenia.


Main Pool

Oblasť hlavného bazéna je v skutočnosti zoskupenie samostatných, ale priľahlých, terasovitých bazénov, prispôsobených vašim meniacim sa náladám. Najväčší bazén je najbližšie k reštaurácii pri bazéne, kde sa podávajú ľahké, vegetariánske a nápadité jedlá. Nachádza sa tiež vedľa posilňovne s presklenými stenami, ktorá je ideálna na tréning pred osviežením vo vode.

Súčasťou tohto zoskupenia je aj bar pri bazéne Gazebo so sedením vo vode. S teplou vodou okolo vás a osviežujúcim nápojom na bare máte to najlepšie z oboch svetov.

Záhrady obklopujúce bazén poskytujú o stupeň viac súkromia, s lehátkami pre siestu po kúpaní a altánkami a stromami pre upokojujúci tieň.
Otváracia doba: od 10:00 do 20:00

 

Laguna Pool
Exkluzívny bazén Laguna je vyhradený pre hostí ubytovaných v izbách a apartmánoch Laguna, z ktorých každý má svoju vlastnú cestu k bazénu. Obklopený stromami a bujnými záhradami, je pokojným a odľahlým miestom.
Otváracia doba: od 10:00 do 20:00

Deti v hoteli 7Pines Resort Sardinia *****

Detský klub KIO

Vstúpte do ekologického a vzdelávacieho detského klubu Kio House of Kids. Poslaním rezortu je pomáhať vzdelávať ďalšie generácie a podporovať rodiny pri hľadaní spôsobov, ako lepšie vnímať životné prostredie a pomáhať chrániť planétu, náš domov.
Kio House of Kids podporuje kreativitu, vedomie a silu predstavivosti a poskytuje vysoko kvalitný zážitok deťom tráviacim rodinnú dovolenku v rezortoch 7Pines. Pomocou kombinácie vedenia od nadácie Early Years Foundation, Montessori a Waldorf sú deti stimulované k vytváraniu kúzelných spomienok, rozširovaniu mysle a učeniu sa hrou v 7 oblastiach učenia a rozvoja:

Umenie a dizajn
Komunikácia a jazyk
Fyzický vývoj
Osobný, sociálny a emočný rozvoj
Gramotnosť
Matematika a riešenie problémov
Pochopenie sveta

Udržateľnosť je predstavovaná deťom vo všetkých tvaroch a podobách. Je začlenená do výzdoby „domu“ a do širokej škály zábavných aktivít pre všetky vekové kategórie, ako je upcycling, umelecké koláže a zahradničení.

 

Detský klub je vhodný pre deti vo veku od 4 do 14 rokov. Otvorený je iba v mesiacoch júl a august.

Doprava do hotela 7Pines Resort Sardinia

Mapa - 7Pines Resort Sardinia *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Sardíniu do hotela 7Pines Resort Sardinia *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem 7Pines Resort Sardinia *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Katarina Hutníková
Posledná inšpekcia hotela
Katarina Hutníková +421 948 759 074

Recezie hotela 7Pines Resort Sardinia *****

Letové spojenia na Sardíniu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.