STORY Seychelles *****

Seychely

Štýlový rezort na známej pláži

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
STORY Seychelles

Pro hotel STORY Seychelles není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu STORY Seychelles.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
bývali

Hotel STORY Seychelles *****

Hodnotenie 9.2 Hodnotilo 20 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Seychely, Mahé, Beau Vallon | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Nádherný plážový resort Pocit domova Moderné a luxusné vilky

Popis hotela STORY Seychelles ***** Seychely

Vydajte sa do nového sveta luxusu na pokojnom rajskom ostrove Mahé. Kúzelný butikový plážový rezort sa pýši skutočnou esenciou Seychel a hosťom ponúka unikátne možnosti. Môžete vstúpiť do malebného prostredia s relaxačnými momentmi a priateľskou pohostinnosťou. V rezorte je všadeprítomný ostrovný odkaz zvýrazňujúci harmóniu a pocit domova s ​​exkluzívnym vybavením a službami na úrovni päťhviezdičkového rezortu. Je situovaný v rozľahlom zálive Beau Vallon a chváli sa spojením príjemnej atmosféry, pokoja a prvotriedneho komfortu.

Story je bránou do úchvatného sveta a pozvánkou na relaxáciu a vychutnanie si každého momentu počas pobytu na Seychelách.

Z okolitého prostredia sála inšpirácia, pričom samotný hotel ponúka unikátny exotický zážitok zasadený do sviežej zelene Národného parku Morne Seychellois a susediacej s tyrkysovými vodami Indického oceánu. Odtiene azúrovo modrých a smaragdovo zelených farieb definujú paletu okolitej prírody s trblietavými bazénmi, lagúnou prepojenou s nekonečným morom a plážami s pieskom v slonovinových odtieňoch.

Či už plánujete romantické medové týždne, svadbu v exotickom raji alebo rodinnú dovolenku mimo mestského prostredia, Story Vám ponúkne honosné ubytovanie a vynikajúce osobné služby, aby ste si počas svojej dovolenky dopriali úplný luxus a pohodlie s nádychom seychelskej pohostinnosti.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k STORY Seychelles

Story odporúčame všetkým, ktorí majú radi skvelé služby, ale tiež chcú objavovať Seychely ako destináciu. Okolo hotela sa nachádza niekoľko výborných miestnych reštaurácií a nie je to ďaleko ani do hlavného mesta Victoria. V rezorte nás nadchol moderný dizajn, útulná atmosféra a vynikajúce raňajky.

Rezort je situovaný pri obľúbenej pláži Beau Vallon, na pobreží ktorej sa nachádza niekoľko ďalších hotelov a niekedy sa môže zdať rušnejší. V areáli hotela s tropickou záhradou sa nachádzajú bloky budov so suitami, ktoré ponúkajú ako výhľady do záhrady, tak aj čiastočné výhľady na more. Najbližšie k pláži sú hotelové vilky s privátnym bazénom, ktoré majú z ponuky ubytovania najviac súkromia.

Story ako jeden z mála hotelov na Seychelách ponúka možnosť stravovania formou All Inclsuive, čo môže byť pre niektorých veľkým lákadlom. Nechýba ani ponuka siedmich reštaurácií s rôznym zameraním alebo voľnočasové vyžitie v podobe tenisu, kúpeľov, fitness centra alebo detského klubu.

2023
Ing. Ondřej Světlík
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotela

Ponuka izieb

Junior Suite with Balcony (55 m²)

Junior Suite with Balcony (55 m²)

Každá suita Junior disponuje vlastným balkónom s panoramatickým výhľadom na kvitnúce záhrady. K dispozícii je veľká kúpeľňa so samostatnou vaňou a oddelenou sprchou...

Junior Suite with Garden Terrace (55 m²)

Junior Suite with Garden Terrace (55 m²)

Každá suita Junior disponuje vlastnou terasou a výhľadom na kvitnúce záhrady. K dispozícii je veľká kúpeľňa so samostatnou vaňou a oddelenou sprchou...

Beach Pool Villa (150 m2)

Beach Pool Villa (150 m2)

Plážové vily s vlastným bazénom zasadeným do okúzľujúceho prostredia poskytujú maximálne súkromie...

Family Suite (110 m²)

Family Suite (110 m²)

To sú 2 prepojené junior suites. Každá suita Junior disponuje vlastným balkónom s panoramatickým výhľadom na kvitnúce záhrady...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Vasco’s

Hlavná hotelová reštaurácia je tým pravým miestom pre začiatok aj koniec dňa. Očarujúci design, dostatočný priestor a svetlé tóny prestupujú modernou dekoráciou so stredomorským nádychom. Reštaurácia je pomenovaná po slávnom moreplavcovi a podáva medzinárodnú kuchyňu formou bufetu, ktorý nesie seychelské a kreolské rysy. K dispozícii sú vnútorné aj vonkajšie priestory, ktoré zaisťujú výhľad na more a sú sprevádzané jemnými zvukmi morskej vody.

Trader Vic’s

Trader Vic's sa vyznačuje medzinárodným konceptom reštaurácie a baru a je domovom známeho kokteilu Mai Tai, ktorý bol vytvorený v roku 1944 a doslova znamená „ten najlepší“. Hotelová reštaurácia prináša prvotriedne štandardy s tropickou sofistikovanosťou a rozmanitými chuťami svetovej kuchyne, pričom využíva kúzla čínskej pece na drevo. Môžete sa tešiť na exotickú atmosféru a autentickú dekoráciu, čo spoločne vytvára ideálne prostredie pre stolovanie. Hostia môžu využívať vnútorné priestory aj terasy s výhľadom na lagúnu. Vo štvrtky, piatky a soboty večer si potom môžete vychutnať koktail pri živej latinskej hudbe.

TÊTE-À-TÊTE

Pochutnajte si na romantickej večeri pod nočnou hviezdnou oblohou. Reštaurácia pri pláži ponúka hosťom možnosť vytvoriť si gurmánske zážitky prispôsobené na mieru. Dokonalé a diskrétne služby navyše tvoria ďalšiu pridanú hodnotu týchto nezabudnuteľných zážitkov. Rezervácia vopred je vyžadovaná, pričom je nutná aj schôdzka s kuchárom a manažérom reštaurácie ohľadom priebehu Vášho unikátneho gastronomického večera.

Seyshima

Reštaurácia kombinuje charakteristiky Seychel a japonských prvkov v sofistikovaných a intímnych priestoroch na lagúne. Ponúka prvotriedne Teppanyaki a ďalšie skvosty štýlovej japonskej kuchyne. Vychutnajte si špeciálne grilované pokrmy, spoznajte ostatných hostí a osviežte sa autentickým kokteilom Seyshima s čerstvou exotickou príchuťou. Je nutná rezervácia vopred.

Eden

Eden je reštauráciou ukrytou vo sviežich záhradách, kde môžete objavovať esencie seychelského života prostredníctvom gastronomických zážitkov. Toto pobrežné útočisko disponuje romantickou atmosférou s úžasnými výhľadmi na pláž Beau Vallon, zatiaľ čo servíruje najčerstvejšie morské plody a barbecue.

Ripples Pool Bar

Pokojná atmosféra baru Rippless s ideálnou polohou pri bazéne je vhodnou voľbou pre vychutnanie si osviežujúceho kokteilu, ľahkého občerstvenia a mnohého ďalšieho.

1502 Bar

Salónik v hotelovom lobby je pomenovaný po dátume, kedy Vasco da Gama objavil Seychely a predstavuje typické stelesnenie relaxačnej ostrovnej elegancie. Toto ideálne presvetlené miesto ponúka ľahké občerstvenie so seychelskými príchuťami spoločne s množstvom osviežujúcich koktailov.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Seychely sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Seychelách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Seychelách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb STORY Seychelles

Story ponúka elegantne navrhnuté luxusné ubytovanie.

Celkovo 100 bohato vybavených suít a víl pri pláži Beau Vallon sa vyznačuje vysokou úrovňou komfortu aj pre náročných cestovateľov. Zahŕňajú vlastný balkón/terasu, vnútorné a vonkajšie leňošky, vnútorné a vonkajšie priestory pre stolovanie, veľké LED televízie a bezplatné pripojenie k Wi-Fi.

Kolekcia 16 unikátnych pokojných víl je ideálne situovaná v rezorte umiestnenom hneď pri pláži. Jedným z ich základných znakov je pokojné prostredie a exkluzívne vybavenie v podobe vlastného bazéna, terasy, altánku, priameho prístupu k pláži, vonkajšími dažďovými sprchami, kávovarom espresso a všetkým ďalším, čo patrí ubytovaniu v päťhviezdičkovom rezorte.

Ponuka izieb

Junior Suite with Balcony (55 m²)

Junior Suite with Balcony (55 m²) foto

Každá suita Junior disponuje vlastným balkónom s panoramatickým výhľadom na kvitnúce záhrady. K dispozícii je veľká kúpeľňa so samostatnou vaňou a oddelenou sprchou. Suity ponúkajú posteľ o veľkosti king alebo oddelené postele a sú situované na prvom poschodí. Maximálna kapacita sú 2 dospelí a 2 deti (1 dieťa do 6 rokov a 1 dieťa do 12 rokov) alebo 1 dospelý a 3 deti (2 deti do 12 rokov a 1 dieťa do 6 rokov).

Junior Suite with Garden Terrace (55 m²)

Junior Suite with Garden Terrace (55 m²) foto

Každá suita Junior disponuje vlastnou terasou a výhľadom na kvitnúce záhrady. K dispozícii je veľká kúpeľňa so samostatnou vaňou a oddelenou sprchou. Suity ponúkajú posteľ o veľkosti king alebo oddelené postele a sú situované na prízemí. Maximálna kapacita sú 2 dospelí a 2 deti (1 dieťa do 6 rokov a 1 dieťa do 12 rokov) alebo 1 dospelý a 3 deti (2 deti do 12 rokov a 1 dieťa do 6 rokov).

Beach Pool Villa (150 m2)

Beach Pool Villa (150 m2) foto

Plážové vily s vlastným bazénom zasadeným do okúzľujúceho prostredia poskytujú maximálne súkromie. Nájdete tu posteľ o veľkosti king, vaňu, vonkajšiu aj vnútornú sprchu a veľkoryso poňatú terasu. Všetky vily stoja kúsok od mora, sú prízemné a ich maximálna kapacita sú 2 dospelí a 1 dieťa (do 12 rokov) alebo 1 dospelý a 2 deti (do 12 rokov).

Family Suite (110 m²)

Family Suite (110 m²)

To sú 2 prepojené junior suites. Každá suita Junior disponuje vlastným balkónom s panoramatickým výhľadom na kvitnúce záhrady. K dispozícii je veľká kúpeľňa so samostatnou vaňou a oddelenou sprchou. Suity ponúkajú posteľ o veľkosti king alebo oddelené postele a sú situované na prvom alebo druhom poschodí. Maximálna kapacita sú 4 dospelí a 2 deti (do 12 rokov) alebo 4 dospelí a 4 deti (do 6 rokov) alebo 6 dospelých osôb.

Grand Beach Pool Villa (250 m²)

Grand Beach Pool Villa (250 m²) foto

Dve plážové vily Grand sú tým najlepším, čo môže rezort ponúknuť. Sú situované priamo na pláži a zahŕňajú vlastný bazén, altánok, vonkajšiu dažďovú sprchu, kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom a samostatnú obývaciu izbu s jedálenským stolom. Tieto luxusné plážové vily predstavujú ideálnu voľbu pre pobyty plné úplnej relaxácie. Vo veľkoryso pojatej spálni nájdete posteľ o veľkosti king. Vily sú umiestnené na prízemí a ubytujú maximálne 2 dospelé osoby a 2 deti (do 12 rokov) alebo 3 dospelé osoby a 1 dieťa (do 12 rokov).

Family Grand Beach Pool Villa/**

Pláž a more

Rezort je situovaný pri azúrovej lagúne v zálive Beau Vallon a disponuje úchvatnou plážou s pieskom zlatistej farby. Je to ideálne miesto na relaxáciu, plávanie či šnorchlovanie. Navyše je možné využiť rôzne vodné i plážové športy, keď na zapožičanie je šnorchlovacie vybavenie aj kajaky.

Online cena a slevy STORY Seychelles *****

Profi foto hotela STORY *****

Naše foto hotela STORY *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie STORY Seychelles

Vasco’s

Hlavná hotelová reštaurácia je tým pravým miestom pre začiatok aj koniec dňa. Očarujúci design, dostatočný priestor a svetlé tóny prestupujú modernou dekoráciou so stredomorským nádychom. Reštaurácia je pomenovaná po slávnom moreplavcovi a podáva medzinárodnú kuchyňu formou bufetu, ktorý nesie seychelské a kreolské rysy. K dispozícii sú vnútorné aj vonkajšie priestory, ktoré zaisťujú výhľad na more a sú sprevádzané jemnými zvukmi morskej vody.

Trader Vic’s

Trader Vic's sa vyznačuje medzinárodným konceptom reštaurácie a baru a je domovom známeho kokteilu Mai Tai, ktorý bol vytvorený v roku 1944 a doslova znamená „ten najlepší“. Hotelová reštaurácia prináša prvotriedne štandardy s tropickou sofistikovanosťou a rozmanitými chuťami svetovej kuchyne, pričom využíva kúzla čínskej pece na drevo. Môžete sa tešiť na exotickú atmosféru a autentickú dekoráciu, čo spoločne vytvára ideálne prostredie pre stolovanie. Hostia môžu využívať vnútorné priestory aj terasy s výhľadom na lagúnu. Vo štvrtky, piatky a soboty večer si potom môžete vychutnať koktail pri živej latinskej hudbe.

TÊTE-À-TÊTE

Pochutnajte si na romantickej večeri pod nočnou hviezdnou oblohou. Reštaurácia pri pláži ponúka hosťom možnosť vytvoriť si gurmánske zážitky prispôsobené na mieru. Dokonalé a diskrétne služby navyše tvoria ďalšiu pridanú hodnotu týchto nezabudnuteľných zážitkov. Rezervácia vopred je vyžadovaná, pričom je nutná aj schôdzka s kuchárom a manažérom reštaurácie ohľadom priebehu Vášho unikátneho gastronomického večera.

Seyshima

Reštaurácia kombinuje charakteristiky Seychel a japonských prvkov v sofistikovaných a intímnych priestoroch na lagúne. Ponúka prvotriedne Teppanyaki a ďalšie skvosty štýlovej japonskej kuchyne. Vychutnajte si špeciálne grilované pokrmy, spoznajte ostatných hostí a osviežte sa autentickým kokteilom Seyshima s čerstvou exotickou príchuťou. Je nutná rezervácia vopred.

Eden

Eden je reštauráciou ukrytou vo sviežich záhradách, kde môžete objavovať esencie seychelského života prostredníctvom gastronomických zážitkov. Toto pobrežné útočisko disponuje romantickou atmosférou s úžasnými výhľadmi na pláž Beau Vallon, zatiaľ čo servíruje najčerstvejšie morské plody a barbecue.

Ripples Pool Bar

Pokojná atmosféra baru Rippless s ideálnou polohou pri bazéne je vhodnou voľbou pre vychutnanie si osviežujúceho kokteilu, ľahkého občerstvenia a mnohého ďalšieho.

1502 Bar

Salónik v hotelovom lobby je pomenovaný po dátume, kedy Vasco da Gama objavil Seychely a predstavuje typické stelesnenie relaxačnej ostrovnej elegancie. Toto ideálne presvetlené miesto ponúka ľahké občerstvenie so seychelskými príchuťami spoločne s množstvom osviežujúcich koktailov.

All Inclusive

Balíček "All Inclusive"  (na obdobie od 01.11.2023 do 31.10.2024) zahŕňa*:

 • raňajky v hlavnej reštaurácii Vasco´s formou bufetu alebo na izbe*
 • obed v Ripples Bar & Restaurant*, 1502 Bar* alebo na izbe*
 • večeru v reštaurácii Vasco's (formou bufetu), Trader Vic's*, Eden*, Le Cardinal Restaurant* (v rezorte Fisherman's Cove Resort), Paris Seychelles* (v rezorte Fisherman's Cove Resort) alebo na izbe*
 • denne doplňovaný minibar (iba u vybraných jedál a nápojov)
 • vodu, nealkoholické nápoje, kávu, čaj, džúsy
 • miestne pivo, víno, vybrané alkoholické nápoje a koktejly.

Balíček "All Inclusive"  (na obdobie od 01.11.2024 do 31.10.2025) zahŕňa*:

 • raňajky v hlavnej reštaurácii Vasco´s formou bufetu alebo na izbe*
 • obed v Ripples Bar & Restaurant*, 1502 Bar* alebo na izbe*
 • večeru v reštaurácii Vasco's (formou bufetu), 1502 Bar, Trader Vic's*, Eden* alebo na izbe*
 • denne doplňovaný minibar (iba u vybraných jedál a nápojov)
 • vodu, nealkoholické nápoje, kávu, čaj, džúsy
 • miestne pivo, víno, vybrané alkoholické nápoje a koktaily.

* Pri večeri je nutná rezervácia.

* Klienti majú na výber 1 predjedlo / 1 hlavné jedlo / 1 dezert.

* Nápojový lístok All Inclusive dostanú klienti po príchode do rezortu. Nezahŕňa prémiové alkoholické nápoje a šampanské.

* All Inclusive nezahŕňa tabak, vodnú fajku, prémiové liehoviny a šampanské.

* Rezort si vyhradzuje právo na úpravu balíčkov.

Aktivity

Chcete preskúmať oceán? Trikrát týždenne organizuje rezort výlety za šnorchlovaním so sprievodcom pre dospelých aj deti, alebo si môžete vyraziť sami. Šnorchlovanie patrí medzi najlepšie dobrodružné aktivity na Seychelách. Vybavenie na šnorchlovanie vám dajú v Pool Cabana. Reef Safari je celodenný výlet plný aktivít a dobrodružstva. Plávajte po moriach, šnorchlujte a ochutnajte kreolskú kuchyňu.

Seychely ponúkajú rozmanité a pôsobivé možnosti potápania. Vnútorné ostrovy majú hojný morský život a vynikajúce potápačské zariadenia, ktoré umožňujú prístup k mnohým lokalitám. Súostrovie Seychely ponúka jedny z najlepších potápačských zážitkov v Indickom oceáne.

Rybolov je tiež možný okolo vnútorných ostrovov Mahé, Praslin a La Digue. Medzi aktivity, ktoré musíte na Seychelách zažiť, patrí preskúmanie ostrova na jednodňovom výlete. Navštívite krásne pláže, pouličný trh a botanické záhrady na Mont Fleuri.

Celodenný výlet do Victorie vás zavedie na prehliadku dych vyrážajúceho chrámu Arul Mihu Navasakthi Vinayagar, a potom si prezriete trhovisko Sir Selwyn Selwyn-Clarke Market. Po prechádzke krásnymi uličkami, prehliadke veže „Little Big Ben“ a Národného múzea si môžete zájsť do jednej z reštaurácií, než sa vydáte späť do letoviska.

Spoločne s MCSS (Marine Conservation Seychelles Society) rezort ponúka množstvo aktivít pre celú rodinu, ako je upratovanie pláže, prehliadka mokradí a Creepy Crawly Club pre mladých.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na Seychelách asistenciu našej miestnej partnerskej CK Masons Travel. Ich zástupca na Vás bude čakať na letisku a odprevadí Vás na Váš transfer, či už autom, loďou, alebo lietadlom. Odovzdá Vám informačnú zložku s mapou Seychel a taktiež kontakt na delegáta, ktorý Vás druhý deň na hoteli navštívi. Delegáti hovoria anglicky a francúzsky, po predchádzajúcom vyžiadaní môžeme zaistiť nemecky hovoriaceho.

Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Sprievodcovia a privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na Seychelských ostrovoch sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária MASON´S TRAVEL, ktorá kladie dôraz predovšetkým na kvalitu služieb, ktoré poskytuje Návštevníkom ostrovov. Cieľom spoločnosti je nielen zaistiť transfery, výlety a ďalšie služby, ale hlavne sa postarať, aby zážitok z pobytu na Seychelských ostrovoch bol úplný. Snažia sa predstaviť krásy prírody aj miestnu kreolskú kultúru. Spoločnosť má niekoľko profesionálne vyškolených zamestnancov hovoriacich anglicky, francúzsky a nemecky.

Služby MASON´S TRAVEL po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie s tabuľou s Vašimi menami alebo pri prepážke MASON´S TRAVEL, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Transfer do hotela
Zariadenie exkurzií podľa priania
Vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
Schôdzku s delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Asistenciu pri odbavení počas odletu zo Seychel

Šport a wellness hotela STORY *****

Sesal Spa

Vyskúšajte tunajšie liečivé prírodné sily v kúpeľoch Sesal Spa a objavte skutočnú podstatu spojenia s prírodou. Kúpele disponujú unikátnymi priestormi so siedmimi miestnosťami pre procedúry, dvoma izbami pre párové procedúry a jednou miestnosťou pre hydroterapiu Vichy. K dispozícii je aj nechtový salón a ďalšie kozmetické terapie.

Sedem kúpeľných miestností získalo svoje mená podľa esenciálnych olejov, z ktorých všetky sú využívané pri tunajších procedúrach, pomáhajú vyrovnať čakry (energetické centrá v tele) a ideálne dopĺňajú autentické kúpeľné zážitky. Kúpele Sesal Spa ponúkajú špeciálne procedúry, ktoré kombinujú tie najlepšie západné a východné techniky a sú vykonávané profesionálnymi terapeutmi. Tí zaistia, aby bol celkový výstup majúci vplyv na telo, myseľ a dušu, kompletný.

Beau Vallon Gym

Hotelová posilňovňa s výhľadom na lagúnu je vybavená moderným a prvotriednym zariadením, ako sú kardio prístroje, činky a ďalšie potrebné prvky na udržanie sa vo forme aj počas dovolenky.

Beau Vallon Studio

Toto miesto je ideálne na posilnenie tela a duše pri cvičení jogy. Ranné a popoludňajšie lekcie sú bezplatne k dispozícii štyrikrát do týždňa (nutná rezervácia).

Bazén

V rezorte nájdete bazén s nekonečným okrajom s dostatkom lehátok a slnečníkov v jeho okolí. Má dĺžku 24 metrov a je skutočným lákadlom na osvieženie aj šport. V jeho blízkosti sa nachádza aj detský bazén s hĺbkou 0,4 metra.

Vodné a iné športy

Na Seychelách je široký výber vodných športov vrátane vodných skútrov, jazdy na kajaku, vodného lyžovania, jazdy na banáne, knee boardingu alebo parasailingu. Tiež môžete preskúmavať oceán pri skvelom šnorchlovaní alebo potápaní. Hotel ponúka aj tenis, volejbal, pétanque, ping pong alebo obrý šach. To všetko môžete využiť na spestrenie svojho voľného času počas dovolenky na Seychelách.

Deti v hoteli STORY *****

Svet objavovania a zábavy čaká v rezorte aj na tie najmenšie v detskom klube Treetop. Žiadne prázdniny nie sú kompletné, kým nie sú mladí plne zabavení, rovnako ako rodičia.

Vy si môžete užívať pokoj a pohodu pri dovolenke s vedomím, že o Vaše deti je výborne postarané profesionálnym tímom, ktorý starostlivo pripravuje najrôznejšie aktivity od maľovania až po stavanie hradov z piesku.

Detský klub je určený pre deti vo veku od 3 do 12 rokov a jeho otváracia doba je 9 až 18 hod.

Svatební balíček „Svatba v ráji” STORY Seychelles

STORY Seychelles *****
STORY Seychelles *****, Seychely

Štýlový rezort na známej pláži

Svatební balíček Amour od 43 970 Kč podrobnosti
 • - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu,
 • - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách - zajištění apostily na oddací list,
 • - Služby svatebního koordinátora,
 • - Romantická rozestýlka,
 • - Žehlení šatů a obleku před obřadem,
 • - Výběr místa pro svatební obřad,
 • - Svatební kytice, květina doklopy,
 • - Svatební brána (bambusový oblouk) s místními květinami,
 • - Zajištění buginy,
 • - Svatební dort, kanapky, láhev šampaňského,
 • - Snídaně podávaná do apartmá nebo do altánku den poté.
 • Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako jsou slavnostní večeře pro novomanžele, služby kadeřníka, manikúru, pedikúru, make-up a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
 • Svatební ceremoniál je uskutečněn během pondělí až neděle. O víkendu a během svátků je účtován příplatek.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotela STORY Seychelles

Priletíte na medzinárodné letisko hlavného ostrova Seychel, ktorý sa volá Mahé, kde sa nachádza na bielom piesočnatom pruhu Beau Vallon Beach aj váš hotel Story. Akonáhle sa dopravíte na ostrov Mahé, budete vyzdvihnutí a prevezení autom do hotelového rezortu. Dopravná situácia môže ovplyvniť dobu cesty.

Jazda autom z letiska do hotela trvá 25 min.

Cesta autom z hotela do hlavného mesta Victoria trvá 10-15 min.

Mapa - STORY Seychelles *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Seychely do hotela STORY Seychelles *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem STORY Seychelles *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Ing. Ondřej Světlík
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recezie hotela STORY Seychelles *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Seychely

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.