Pokiaľ cestujete na palube leteckej spoločnosti Emirates (odlet z Prahy alebo Viedne) , tak Dubaj je ideálna zástavka na pár dní. Stačí k letmému spoznaniu tohto unikátneho mesta luxusu v arabskej púšti. Odporúčame Vám prehliadku mesta a jeho dominánt Burj Al Arab, Burj Khalifa, Palm Island, starého trhu, výhodné nákupy v celej rade veľkých nákupných centier ako napr. Dubai Mall, Mall of Emirates, Deira City Centre alebo napríklad spestrenie poldenným výletom jeepmi do púšte s večerou v púštnom kempe beduínov a prechádzkou na ťavách. Radi Vám poskytneme tie najspoľahlivejšie informácie založené na vlastných skúsenostiach.

dubaj-novy-web-007.jpg 
 

 

Cena stop over v Dubaji

Orientačná cena balíčku služieb za 2 noci/osoba záleží predovšetkým na kategórii vybraného hotela. Viac nižšie. Presná cena záleží na sezóne a povieme Vám ju súčasne s rezerváciou. Cena zahŕňa ubytovanie s raňajkami, vízum do Emirátov, privítanie na letisku a asistenciu počas celého pobytu od miestnej cestovnej kancelárie, transfery a poplatky. Cena je platná pre ubytovanie v dvojposteľovej izbe pri obsadenosti 2 osobami.

Ubytovanie v Dubaji je pomerne lacné, prakticky každá druhá budova je hotel. Nezmyselné šetrenie však vedie len ku sklamaniu z kvality ubytovania a poskytovaných služieb a skazí dojem z celej Vašej dovolenky v Dubaji. Neodporúčame apartmány či 2* hotely za podozrivo nízku cenu (usd 15/noc a pod.). Pomôžeme Vám Vaše prostriedky vynaložit zmysluplne a k Vašej spokojnosti. Bola by škoda zakončiť rozprávkovú dovolenku v hoteli podradnej kategórie.

Radi Vám na Vaše prianie pripravíme cenovú ponuku aj na iný hotel a poskytneme tie najspoľahlivejšie informácie založené na vlastných skúsenostiach.

Program Stopover v Dubaji je možné pripraviť na ľubovoľný počet nocí. Spojenie je každý deň (vybrané dni do Viedne 2× denne). Podrobné informácie Vám radi povieme na vyžiadanie. Samozrejme Vám zabezepčíme víza, transfery a hotel podľa Vášho výberu.

 

Tu nájdete inšpiráciu pre Váš stopover:

1.deň: prílet do Dubaja, transfer do hotela, ubytovanie, oddych pri mori či bazéne
2.deň: dopoludnia prehliadka mesta, návšteva trhu (luxusné látky, zlato, korenie), večer desert safari (jazda jeepmi na púšti a návšteva beduínskeho kempu s občerstvením a brušnými tanečnicami) alebo dhow cruise dinner (plavba tradičnou loďou po Creeku s večerou formou rautu)
3.deň: bezkonkurenčné nákupy v najväčších a najluxusnejších strediskách sveta ako je Dubai Mall, Mall od Emirates, odporúčame najmä večerné predstavenie fontány a návštevu najvyššej budovy sveta Burj Khalifa
4.deň: transfer na letisko, odlet

Pre detailné info navštívte náš špecializovaný web www.deluxea.sk/dubaj

 dubaj-novy-web-011.jpg
 

 

Odporúčania špecialistov z Dubaj.cz

Odporúčame Vám, aby ste zastávku v Dubaji pri ceste do inej destinácie urobili na ceste naspäť. Pokiaľ budete v Dubaji nakupovať, tak je praktickejšie keď svoje nákupy nebudete musieť brať na dovolenku. Ďalším dobrým dôvodom je aj dlhšia čakacia doba na spiatočnej ceste pri letoch do väčšiny destinácií. Prílet z väčšiny destinácií do Dubaja je okolo 3:00 hodiny ráno a odlet z Dubaja do Prahy je o 10:10 (v letnom čase) a o 10:30 (v zimnom čase), odlet do Viedne je o 9:55 (v letnom čase) a o 9:45 (v zimnom čase).

Najnovšie je možné uskutočniť stop over v Dubaji na ceste tam aj naspäť. O druhé víza zažiadame hneď ako opustíte SAE. Business a first class sú síce veľmi pohodlné, ale najmä cestujúci v economy triede ocenia nocľah na poriadnej posteli. Eliminujete tak nutné zotavenie sa po dlhom a náročnom lete a lepšie si užijete svoju dovolenku od prvého dňa. Naviac pre stopover do 36 hodín ponúka Emirates víza úplne zadarmo!

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.