Zastavte sa pri svojej ceste do ďalekých destinácií v Dubaji

Naša spolupracujúca cestovná agentúra Airticket sa v roku 2012 stala partnerom spoločnosti Emirates a je odporúčaným predajcom programu Dubai Experience (DEX) v Českej republike. Letecká spoločnosť Emirates lieta do viac ako 100 destinácií na celom svete práve cez Dubaj. Či už letíte do Dubaja alebo v tomto meste len prestupujete, môžete využiť jeden z mnohých balíčkov a užiť si zaujímavý pobyt v jednom z najdynamickejších miest sveta.

Od 22.3.2014 sú občanom Českej a Slovenskej republiky udeľované „visa on arrival“ do cestovného pasu po prílete do Dubaja zadarmo. Platí pre pobyty do 30 dní. Nie je už teda nutné vybavovať si víza pred príletom do Dubaja.

Využite výhody širokej ponuky programu Dubai Experience

Pokiaľ cestujete so spoločnosťou Emirates do niektorej zo vzdialenejších destinácií a prajete si cestu spríjemniť pobytom v modernej a pohostinnej metropole Dubaj, alebo si prajete namiesto dlhého čakania na letisku oddýchnuť v hoteli, či si túžite cestu z exotickej dovolenky spestriť výhodnými nákupmi, je pre Vás program Dubai Experience to pravé. Dubai Experience (DEX) zahŕňa ubytovanie od jednoduchých apartmánov po špičkové hotely a v prípade záujmu aj transfery. Môžete si zakúpiť aj rôzne výlety, návštevy atraktívnych miest v Spojených arabských emirátoch alebo zažiť dobrodružstvo, ktoré inde nenájdete. Pri zakúpení dvoch a viacerých aktivít je možné získať naozaj zaujímavé ceny.

V prípade záujmu o overenie dostupnosti a ceny DEX alebo pokiaľ by ste si priali vyhľadať letenku, môžete vstúpiť do formulára pre objednávku pomocou tohto tlačidla:

Mám záujem o Dubai Experience

Zoznámte sa s ponukou zaujímavých balíčkov ubytovania a výletov v Dubaji

Dubai stopover obsahuje:

  • možnosť výberu ubytovania zo širokej ponuky viac ako 100 hotelov všetkých kategórií od jednoduchých až po luxusné
  • výber z viac ako 50 druhov rôznych atrakcií
  • výber z radu hotelov, ktoré majú 24-hodinový check-in/check out
  • bohaté raňajky formou bufetu
  • transfery do hotela a späť minibusom (individuálne transfery sú na vyžiadanie za príplatok)
  • v prípade individuálneho zaplateného transferu Vám podrobnosti upresnia v Emirates Chauffeur Drive Lounge

Po obdržaní platby Vám zašleme voucher do vybraného hotela a prípadné ďalšie podrobnosti.

Dubai Experience je možné využiť aj v prípade, že cestujúci majú iba jeden let s leteckou spoločnosťou Emirates. Balíček je možné využiť aj v prípade, ak je Dubaj cieľovou destináciou.

Výlety v rámci Dubai Experience

V rámci zakúpenia balíčka Dubai Experience si môžete zaplatiť aj množstvo výletov. Vyberať môžete z tematických parkov, vodných parkov, hop-on, hop-off bus výletov, dobrodružstiev v púšti, divadiel a mnohých ďalších. Nižšie uvádzame popisy niektorých výletov.

 

Best of Dubai in 24 hours

To najlepšie z Dubaja začína vyzdvihnutím v hoteli a poldenným mestským výletom po Dubaji. Navštívite všetko - od fascinujúcich mrakodrapov, cez prístav, Dubai Palm, historické trhovisko Old Souk až po večeru v púšti. Končí sa odvozom späť na hotel.

Raňajky v Burj Khalifa

Exkluzívny ranný vstup do najvyššej budovy sveta (pred otvorením verejnosti). Užijete si vyhliadku a v 124. poschodí môžete raňajkovať teplý nápoj a pečivo.

Prehliadky Dubaja

 V ponuke je niekoľko možností prehliadok Dubaja, sú rôzne dlhé a zahŕňajú rôzne časti mesta.

Atlantis Aquaventure

Vybrať si môžete z niekoľkých druhov vodných zážitkov v preslávenom aquaparku Atlantis na vrcholku preslávenej dubajskej palmy. K dispozícii je viac ako 30 druhov aktivít od prehliadky očarujúceho akvária The Lost Chambers cez pobyt na pláži, lekcie surfovania až po jazdu na najrýchlejších šmýkačkách na svete. Park je vhodný pre celé rodiny.

Private Abu Dhabi City Tour

Súkromný výlet do hlavného mesta Spojených Arabských Emirátov - Abu Dhabí, ktoré spája klasické historické pamiatky s moderným súčasným životom. Súčasťou je návšteva ostrova Yas, Ferrari World, múzea Louvre a veľkej mešity šejka Zayeda. 

HeliDubai

Prvotriedny poskytovateľ služieb prepravy helikoptérou v rámci Spojených Arabských Emirátov Vám sprostredkuje neuveriteľný pohľad na mestské mrakodrapy, piesočné pláže a oceán.

Ski Dubai

Jednou z aktivít v Dubaji môže byť aj návšteva Snow Parku Ski Dubai, kde si môžete užiť snehové radovánky - postaviť snehuliaka alebo napríklad uskutočniť snehovú bitku, sánkovať, lyžovať, skákať na rampe alebo si môžete prezrieť vnútorné ľadové jaskyne.

Legoland Dubai

Tematický park pre rodiny s deťmi, ktoré milujú Lego. Môžete sa prejsť na horskej dráhe a obdivovať svet postavený z Lega.

Zážitky v púšti

Môžete sa zúčastniť len výletu terénnym autom do púšte alebo prežiť okúzľujúci večer s úžasným kulinárskym zážitkom a arabskou pohostinnosťou uprostred púštnej pevnosti alebo stráviť v púšti celú noc v špeciálne upravených stanoch.

Golf v Dubaji

V ponuke je niekoľko možností pre hru golfu.

Služba Meet & Greet

Jedná sa o službu uvítania na letisku, pomoc so vstupnými formalitami a batožinou. V prípade prestupu Vám pracovníci pomôžu prejsť letiskom a kontrolami.

Vstup do salónika

Pokiaľ si po prílete alebo pre prestup prajete zaplatiť vstup do salónika, je to možné. Prístup sa dá zaplatiť na 4 hodiny, pracovník Vás vyzdvihne pri výstupe z lietadla a odvedie do salónika a prípadne pomôže s batožinou a odbavením.

Výlet do Fujairah

Výlet do oblasti Fujairah v Ománskom zálive. Zahŕňa výlet do hôr, návštevu mešity Bidiya a pláže Khofakhan.

 dubai-experience-001.jpgdubai-experience-003.jpgdubai-experience-004.jpgdubai-experience-005.jpgdubai-experience-006.jpg
 

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.