Maxx Royal Belek Golf Resort *****

Turecko

Luxusné ubytovanie, reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou a dokonalosť prírody.

Osobne
sme
navštívili

Hotel Maxx Royal Belek Golf Resort *****

Lokalita Turecko, Turecká riviéra, Belek | Zobraziť mapu
Strava All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Golfový resort v jedné z nejkrásnějších zátok v Antalyi Nabízí 8 hotelových restaurací a 14 barů 24hodinový servis Maxx All inclusive
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Maxx Royal Belek Golf Resort ***** Turecko

Golfový rezort Maxx Royal Belek v Beleku sa nachádza v jednej z najkrajších zátok v Antalyi a ponúka nielen jedinečnú krásu Stredozemného mora, ale aj pohodlie v kombinácii s výnimočnou a elegantnou atmosférou. Luxusné ubytovanie, reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou a dokonalosť prírody, Golf Resort Maxx Royal Belek urobí vašu dovolenku nezabudnuteľnú. Pripravte sa na dovolenku, ktorá prekročí vaše očakávania. Špeciálne navrhnuté apartmány a vily sľubujú pohodlie vášho domova s ​​dokonalými službami. V rezorte Maxx Royal Resort je tiež k dispozícii Maxx Assistant, ktorý poskytuje hosťom služby osobného asistenta po celú dobu ich dovolenky, dokonca aj pred a po dovolenke.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Suite

Suite

Tento apartmán so špeciálnym dizajnom s rozlohou 80 m², ktorý sa nachádza v hlavnej budove, má jednu spálňu, jednu pohovku, francúzske alebo oddelené postele, sprchu, kúpeľňu s jacuzzi v..

Family Roof Suite

Family Roof Suite

Tento apartmán so špeciálnym dizajnom s rozlohou 100 m² s výhľadom na krajinu alebo na bazén má dve ložnice, francúzske postele a oddelené postele, dve kúpeľne so sprchovacím kútom, ša..

Terrace Family Suite

Terrace Family Suite

Tento apartmán so špeciálnym dizajnom s rozlohou 100 m² s výhľadom na krajinu alebo na bazén má dve spálne, francúzske postele a oddelené postele, dve kúpeľne so sprchovacím kútom, šat..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Maxx Royal Belek Golf Resort ponúka hosťom nevšedné kulinárske zážitky s ôsmimi a la carte reštauráciami, jedna s 24 hodinovou službou spolu s hlavnou reštauráciou, 1 detskú reštauráciu, 14 barmi, cukrárňou, čokoládovňou a dvoma kútikmi s občerstvením. Bary po celé leto vítajú renomovaných DJov, špeciálne vystúpenia a najtalentovanejších tanečníkov sveta.

 

Reštaurácie
The Azure Restaurant (v rámci AI)
Hlavná reštaurácia The Azure, novo definuje koncept bufetu s bohatými možnosťami a vzrušujúcimi globálnymi chuťami. V The Azure na vás čaká mimoriadna kulinárska cesta, ktorá spája lahodné jedlá vo veľkolepých prezentáciách na každom mieste: od grilovaných bufetov cez diétny kútik až po detské reštaurácie.
Otvorené: raňajky 07:00 – 10:30, obedy 12:30 – 14:30, večere 19:00 – 21:30

Azure Kids (v rámci AI)
Detský bufet v hlavnej reštaurácii The Azure.
Otvorené: raňajky 07:00 – 10:30, obedy 12:30 – 14:30, večere 19:00 – 21:30

Children's Restaurant at MAXXI LAND (v rámci AI)
Detská bufetová reštaurácia v MAXXI LAND otvorená na obed, desiaty a večeru. Torty, sušienky, ovocie, zmrzlina, ovocné šťavy a detské menu.
Otvorené: obedy 12:00 – 13:30, olovrant 16:00 – 17:00, večere 18:00 – 19:30

Azure Fish (v rámci AI, A la carte)
V Azure Fish si pochutnáte na úžasných morských plodoch.
Otvorené: obedy 12:30 – 16:00, večere 19:00 – 22:00

Azure Italia (v rámci AI, A la carte)
Azure Italia prináša lahodné pokrmy z brehov Stredozemného mora.
Otvorené: obedy 12:30 – 16:00, večere 19:00 – 22:00

Azure Turk (v rámci AI, A la carte)

V Azure Turk nájdete tie najambicióznejšie chute tureckej kuchyne.
Otvorené: obedy 12:30 – 16:00, večere 19:00 – 22:00

Gastro by Alfredo Russo (A la carte, Fine Dining)
Počas dovolenky si môžete vychutnať bezkonkurenčný chuťový zážitok vďaka dokonalým chutiam pripraveným pod vedením svetovo uznávaného talianskeho šéfkuchára Alfreda Russo. Russo's menu sa skladá z moderných jedál s lokálnymi ingredienciami prispôsobenými novým trendom. Reštaurácia je vhodná pre hostí starších ako 12 rokov. Pre všetkých hostí je večera za príplatok 50 € a je nutná rezervácia.
Otvorené: 19:00 – 22:00

Azure 24 (v rámci AI, A la carte)
Reštaurácia Azure 24 predstavuje hosťom nový zážitok so službami a la carte a bohatým bufetom, ktorý spája svetové značky v rámci svojho konceptu „Maxx Inclusive“. Otvorené 24 hodín denne, medzinárodné menu a charakteristický vínny lístok v Azure 24 vás zavedú na špeciálnu gurmánsku cestu.
Otvorené: 24/7

Royal Villa Restaurant (A la carte)
Royal Villa Restaurant, ktorá mieša svetovú kuchyňu s osobitými prezentáciami, ponúka hosťom ubytovaným vo vilách špecializované služby. Hostia ubytovaní v iných izbách a návštevníci golfového ihriska si môžu pochutnať na občerstvení v reštaurácii pri zakúpení Green Fee. Raňajky a obedy sú zadarmo pre všetkých hostí ubytovaných vo vilách. Snack menu je tiež zadarmo pre držiteľov Green Fee a pre ich sprievod je za príplatok 70 €. Večera je za príplatok 40 €/osoba a je tu nutná rezervácia. Deti 0-6 rokov zadarmo. Deti 7-12 rokov polovičná cena.
Otvorené: 07:00 – 22:00

Azure Japon (A la carte, Fine Dining)
Ste pripravení preskúmať tajomné chute spolu s show Teppanyaki od kuchárov z Ďalekého východu? Azure Japanese Restaurant ponúka exotické chute japonskej kuchyne a exkluzívne menu. Večera je spoplatnená čiastkou 20€/osoba a je nutná rezervácia. Deti 0-6 rokov zadarmo. Deti 7-12 rokov polovičná cena.
Otvorené: 19:00 – 22:00

Bueno Steak House (A la carte, Fine Dining)
Bueno Steak House je jedna z najlepších reštaurácií v Maxx Royal Belek. Milovníkom jedla ponúka význačné menu: najjemnejšie kusy mäsa zrejúce 28 dní za špeciálnych podmienok na dosiahnutie dokonalej a ultimátnej chuti. Pre všetkých hostí je večera za príplatok 20 € a je nutná rezervácia. Deti 0-6 rokov zadarmo. Deti 7-12 rokov polovičná cena.
Otvorené: 19:00 – 22:00

 

Občerstvenie a dezerty
Chocolatier (v rámci AI, A la carte)

Čokoládovňa, ktorá spája jedinečné receptúry od šéfkuchárov Maxx Royal a slávnu kvalitu čokolády Callebaut, ponúka hosťom ten najsladší sen, so 44 rôznymi druhmi čokolády a nápojmi.
Otvorené: 10:00 – 23:00

Le Melange (v rámci AI, A la carte)

Táto cukráreň a kaviareň ponúka tie najfantastickejšie chute dezertov, mimoriadne zákusky, makrónky v štýle parížskej cukrárne a špeciálne produkty pripravované slávnymi kuchármi.
Otvorené: 10:00 – 23:00

Mövenpick Ice Cream Shop (v rámci AI)
Ponúka hosťom rôzne druhy domácej zmrzliny.
Otvorené: 10:00 – 23:00

MAXVILLE Gözleme House (v rámci AI)
Nápoje a občerstvenie v podobe tradičných tureckých placiek najrôznejších náplní.
Otvorené: 11:00 – 17:00

Fruity and Ice Cream (v rámci AI)

Hostia, ktorí hľadajú sladkú prestávku počas dňa tu nájdu výber zmrzlín a sezónneho ovocia, ktoré osvieži telo aj myseľ.
Otvorené: 11:00 – 17:00

Beer Garden (v rámci AI)
Občerstvenie a nápoje formou a la carte.
Otvorené: 12:30 – 16:00

 

Bary
Azure 24 Bar

Bar, kde sa môžete zastaviť na najrôznejšie koktaily, alkoholické aj nealkoholické nápoje.

Otvorené: 24/7

Azure Court Bar
Azure Court Bar kombinuje lahodné nápoje a zábavné predstavenia, čo vytvára jedinečnú atmosféru.

Otvorené: 12:30 – 24:00

Ryder Bar (Golf Club Bar)
Ryder Bar ponúka služby golfovým nadšencom a hosťom víl, pre ktoré má pripravené štýlové privítanie exkluzívnymi nápojmi v elegantnej atmosfére a to priamo v golfovom ihrisku Motgomerie Golf Course. Konzumácia v tomto bare je za extra príplatok.

Otvorené: 07:00 – 24:00

Lobby Bar
Odhoďte každodennú únavu krátkou prestávkou v Lobby bare vyhlásenom svojou exkluzívnou atmosférou a obsiahlym nápojovým lístkom.

Otvorené: 08:00 – 24:00

Beach Bar
V plážovom bare, v jednom z najexkluzívnejších kútov v Maxx Royal Belek si môžete užiť najjasnejšie slnečné svetlo cez deň a nádherné večierky po zotmení.

Otvorené: 10:00 – 19:00

Tangerine Beach Club Bar
S dych vyrážajúcim výhľadom na pláž ponúka bar Tangerine Beach Club lahodné pokrmy po celý deň a večery sú doplnené o veľkolepé show.

Otvorené: 10:00 – 02:00

GameIn Bowling Bar
Vášnivý hráči si môžu dať pauzu v tomto vesmíre zábavy a vychutnať si exkluzívne nápoje v GameIn Bowling Bare.

Otvorené: 10:00 – 24:00

Vitamin Juice Bar

Špeciálne ovocné a bylinkové čaje, špeciálne detoxikačné koktaily a nealkoholické nápoje, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy

Otvorené: 08:00 – 20:00

Terrace Lounge Bar

Ponúka nápoje a aperitívy.

Otvorené: 10:00 – 18:00

Tennis Bar

Nápoje a aperitívy pri tenisových kurtoch.

Otvorené: 10:00 – 18:00

Jay Lounge

Usaďte sa v osobitom prostredí elegantného Jay Lounge, kde si môžete dopriať koktaily pripravované z najrenomovanejších svetových značiek pre naozaj nevšedný zážitok.
Otvorené: 24/7

Royal Horse Lounge
Jedinečne navrhnutý Royal Horse Lounge Bar pridá na vašej dovolenke ešte viac zábavy vďaka živým vystúpeniam.

Otvorené: 16:00 – 24:00

Chocolatier Tea & Coffee Bar
Osviežujúce nápoje a rôzne druhy čokolády pripravené šéfkuchárom budú lahodne doznievať na vašom poschodí.

Otvorené: 10:00 – 23:00

Kategórie a vybavenosť izieb Maxx Royal Belek Golf Resort

SUITES

Zažite dovolenku za hranicou svojich snov vo svete golfového rezortu Maxx Royal Belek. Štýlové apartmány ponúkajú pohodlie domova v kombinácii s dokonalými službami.

VILY

Vily na kráľovskom golfovom ihrisku Montgomerie Maxx Royal Golf Course posúvajú hranice luxusu a pohodlia.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Suite

Suite foto

Tento apartmán so špeciálnym dizajnom s rozlohou 80 m², ktorý sa nachádza v hlavnej budove, má jednu spálňu, jednu pohovku, francúzske alebo oddelené postele, sprchu, kúpeľňu s jacuzzi vaňou, šatňu a balkón. Apartmány majú výhľad buď na more, alebo na pevninu. Maximálna kapacita: 3 dospelí + 1 dieťa + 1 bábätko.

Family Roof Suite

Family Roof Suite foto

Tento apartmán so špeciálnym dizajnom s rozlohou 100 m² s výhľadom na krajinu alebo na bazén má dve ložnice, francúzske postele a oddelené postele, dve kúpeľne so sprchovacím kútom, šatňu a dva balkóny (jeden s vírivkou jacuzzi). Maximálna kapacita: 4 dospelí + 1 dieťa + 1 miminko.

Terrace Family Suite

Terrace Family Suite foto

Tento apartmán so špeciálnym dizajnom s rozlohou 100 m² s výhľadom na krajinu alebo na bazén má dve spálne, francúzske postele a oddelené postele, dve kúpeľne so sprchovacím kútom, šatňu a dva balkóny (jeden s vírivkou jacuzzi). Maximálna kapacita: 4 dospelí + 1 dieťa + 1 bábätko.

Terrace Laguna Family Suite

Terrace Laguna Family Suite foto

Tento apartmán so špeciálnym dizajnom s rozlohou 100 m² s výhľadom na krajinu alebo na bazén má dve spálne, francúzske postele a oddelené postele, jednu kúpeľňu so sprchou, jednu kúpeľňu s jacuzzi sprchou, šatňu, terasu a priamy prístup k bazénu na terase. Maximálna kapacita: 4 dospelí + 1 dieťa + 1 bábätko

Family Suite

Family Suite foto

Tento apartmán so špeciálnym dizajnom s rozlohou 100 m², ktorý sa nachádza v hlavnej budove s výhľadom na pevninu alebo na more, má dve spálne, francúzske postele a oddelené postele, jednu kúpeľňu s jacuzzi vaňou alebo jacuzzi sprchou, jednu kúpeľňu so sprchou, šatňu a balkón. Maximálna kapacita: 5 dospelých + 1 bábätko.

Laguna Duplex Suite

Laguna Duplex Suite foto

Tento dvojposchodový apartmán s rozlohou 135 m² so špeciálnym dizajnom, ktorý sa nachádza v hlavnej budove, má relaxačný bazén a výhľad na krajinu. Má dve spálne, francúzske postele a oddelené postele, obývaciu izbu, jednu kúpeľňu so sprchou, jednu kúpeľňu s vírivkou, šatňu, terasu s priamym prístupom k relaxačnému bazénu. Maximálna kapacita: 6 dospelých + 1 bábätko.

Royal Suite

Royal Suite foto

Kráľovský apartmán s jednou spálňou o rozlohe 100 m² sa nachádza v hlavnej budove, má výhľad na more, jednu spálňu s francúzskou posteľou, posedenie, vírivku, jednu kúpeľňu so sprchou, šatňu, balkón. Maximálna kapacita: 3 dospelí + 1 dieťa + 1 bábätko. Kráľovský apartmán s dvoma spálňami o rozlohe 170 m² sa nachádza v hlavnej budove, má výhľad na more, dve spálne s dvoma francúzskymi posteľami, posedenie, vírivku, jednu kúpeľňu s vírivkou a sprchou, jednu kúpeľňu so sprchou, šatňu, dva balkóny. Maximálna kapacita: 6 dospelých + 1 bábätko.

Royal Suite

Royal Suite foto

Tento špeciálny apartmán s rozlohou 220 m², ktorý sa nachádza v hlavnej budove, má krásny výhľad na more a má dve spálne (francúzske a oddelené postele), obývaciu izbu, kuchynský kút, jednu kúpeľňu so sprchovacím kútom, jednu kúpeľňu s vírivkou a sprchou, šatňu, saunu a tri balkóny. Maximálna kapacita: 6 dospelých + 1 bábätko.

Albatross Villa with 2 bedrooms

Albatross Villa with 2 bedrooms foto

Táto dvojposchodová samostatná vila s rozlohou 350 m² sa nachádza na golfovom ihrisku Maxx Royal Golf Course a ponúka vnútorný priestor 320 m², súkromný vyhrievaný vonkajší bazén a terasu s rozlohou 60 m², dve spálne s francúzskou posteľou a oddelenými posteľami, jedna obývacia izba, jednu jedáleň , kuchyňa, vstupnú chodbu, jednu kúpeľňu s jacuzzi a sprchou, jednu kúpeľňu so sprchovacím kútom, jednu kúpeľňu so saunou a sprchou, turecký kúpeľ. Maximálna kapacita: 7 dospelých + 1 bábätko.

Albatross Villa with 3 bedrooms

Albatross Villa with 3 bedrooms foto

Táto dvojposchodová samostatne stojaca vila s rozlohou 425 m², ktorá sa nachádza na golfovom ihrisku Maxx Royal Golf Course, ponúka vnútorný priestor 399 m², súkromný vonkajší bazén a terasu, tri spálne (dve s francúzskymi, jednu s oddelenými posteľami), jedna obývacia izba, jednu jedáleň, kuchyňu, vstupnú chodbu, jednu kúpeľňu s jacuzzi a sprchou, jednu kúpeľňu so saunou a sprchou, turecký kúpeľ, dve kúpeľne so sprchou, balkón. Maximálna kapacita: 10 dospelých + 1 bábätko.

Owner Villa

Owner Villa foto

Táto samostatne stojaca vila s rozlohou 630 m² so špeciálnym dizajnom, ktorá sa nachádza na golfovom ihrisku Maxx Royal Golf Course a na polosamote so stromami, ponúka vnútorný priestor 495 m², súkromný vonkajší vyhrievaný bazén a terasu, pavilón s jacuzzi, štyri spálne (dve s francúzskou posteľou a dve s oddelenými posteľami), jedna obývacia izba, jednu jedáleň, kuchyňa, jednu kúpeľňu s jacuzzi a sprchou, jednu kúpeľňu s vírivkou a sprchou s peelingovou a masážnou časťou, jednu kúpeľňu so sprchou, turecký kúpeľ, jednu kúpeľňu so saunou a sprchou, fitness, tri balkóny. Maximálna kapacita: 12 dospelých + 1 bábätko.

Presidential Villa

Presidential Villa foto

Táto dvojposchodová samostatná vila so špeciálnym dizajnom s rozlohou 630 m², ktorá sa nachádza na golfovom ihrisku Maxx Royal a na polosamote so stromami, ponúka vnútorný priestor 495 m², súkromný vonkajší vyhrievaný bazén a terasu s rozlohou 60 m². Ďalej má štyri spálne (tri s francúzskymi a jednu s oddelenými posteľami), jednu obývaciu izbu, jednu jedáleň, kuchyňu, vstupnú chodbu, dve kúpeľne s jacuzzi a sprchou, jednu kúpeľňu so saunou a sprchou, turecký kúpeľ, dve kúpeľne so sprchou a tri balkóny. Maximálna kapacita: 12 dospelých + 1 bábätko.

Pláž a more

Užite si brehy Stredozemného mora na maximum na 300 metroch dlhej pláži s mólom s altánkami postavenými na mori, špeciálnym plážovým barom a elegantnými lehátkami.

Plážový klub Tangerine

Tangerine Beach Club, ktorý ponúka služby plážového baru počas dňa a živé večierky v noci. Ponúka množstvo možností osvieženia, pre tých ktorí hľadajú chladnú prestávku medzi kúpaním.

Jetty

Užite si čas so svojou rodinou alebo si užite súkromné ​​chvíle na modernom móle so špeciálne navrhnutými altánkami vyhradenými pre rodiny, kde môžu tráviť čas spoločne, alebo pre tých, ktorí chcú mať nejaký čas sami pre seba.

Pavilion

Pozrite sa na rozsiahle menu altánkov a vychutnajte si lahodné chute s priamou obsluhou. Zažite privilégium naplno s jeho službami na mieru, bezkonkurenčným výhľadom na Stredozemné more a relaxačnú atmosféru.

Online cena a slevy Maxx Royal Belek Golf Resort *****

Profi foto hotela Maxx Royal Belek *****

Naše foto hotela Maxx Royal Belek *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Maxx Royal Belek Golf Resort

Maxx Royal Belek Golf Resort ponúka hosťom nevšedné kulinárske zážitky s ôsmimi a la carte reštauráciami, jedna s 24 hodinovou službou spolu s hlavnou reštauráciou, 1 detskú reštauráciu, 14 barmi, cukrárňou, čokoládovňou a dvoma kútikmi s občerstvením. Bary po celé leto vítajú renomovaných DJov, špeciálne vystúpenia a najtalentovanejších tanečníkov sveta.

 

Reštaurácie
The Azure Restaurant (v rámci AI)
Hlavná reštaurácia The Azure, novo definuje koncept bufetu s bohatými možnosťami a vzrušujúcimi globálnymi chuťami. V The Azure na vás čaká mimoriadna kulinárska cesta, ktorá spája lahodné jedlá vo veľkolepých prezentáciách na každom mieste: od grilovaných bufetov cez diétny kútik až po detské reštaurácie.
Otvorené: raňajky 07:00 – 10:30, obedy 12:30 – 14:30, večere 19:00 – 21:30

Azure Kids (v rámci AI)
Detský bufet v hlavnej reštaurácii The Azure.
Otvorené: raňajky 07:00 – 10:30, obedy 12:30 – 14:30, večere 19:00 – 21:30

Children's Restaurant at MAXXI LAND (v rámci AI)
Detská bufetová reštaurácia v MAXXI LAND otvorená na obed, desiaty a večeru. Torty, sušienky, ovocie, zmrzlina, ovocné šťavy a detské menu.
Otvorené: obedy 12:00 – 13:30, olovrant 16:00 – 17:00, večere 18:00 – 19:30

Azure Fish (v rámci AI, A la carte)
V Azure Fish si pochutnáte na úžasných morských plodoch.
Otvorené: obedy 12:30 – 16:00, večere 19:00 – 22:00

Azure Italia (v rámci AI, A la carte)
Azure Italia prináša lahodné pokrmy z brehov Stredozemného mora.
Otvorené: obedy 12:30 – 16:00, večere 19:00 – 22:00

Azure Turk (v rámci AI, A la carte)

V Azure Turk nájdete tie najambicióznejšie chute tureckej kuchyne.
Otvorené: obedy 12:30 – 16:00, večere 19:00 – 22:00

Gastro by Alfredo Russo (A la carte, Fine Dining)
Počas dovolenky si môžete vychutnať bezkonkurenčný chuťový zážitok vďaka dokonalým chutiam pripraveným pod vedením svetovo uznávaného talianskeho šéfkuchára Alfreda Russo. Russo's menu sa skladá z moderných jedál s lokálnymi ingredienciami prispôsobenými novým trendom. Reštaurácia je vhodná pre hostí starších ako 12 rokov. Pre všetkých hostí je večera za príplatok 50 € a je nutná rezervácia.
Otvorené: 19:00 – 22:00

Azure 24 (v rámci AI, A la carte)
Reštaurácia Azure 24 predstavuje hosťom nový zážitok so službami a la carte a bohatým bufetom, ktorý spája svetové značky v rámci svojho konceptu „Maxx Inclusive“. Otvorené 24 hodín denne, medzinárodné menu a charakteristický vínny lístok v Azure 24 vás zavedú na špeciálnu gurmánsku cestu.
Otvorené: 24/7

Royal Villa Restaurant (A la carte)
Royal Villa Restaurant, ktorá mieša svetovú kuchyňu s osobitými prezentáciami, ponúka hosťom ubytovaným vo vilách špecializované služby. Hostia ubytovaní v iných izbách a návštevníci golfového ihriska si môžu pochutnať na občerstvení v reštaurácii pri zakúpení Green Fee. Raňajky a obedy sú zadarmo pre všetkých hostí ubytovaných vo vilách. Snack menu je tiež zadarmo pre držiteľov Green Fee a pre ich sprievod je za príplatok 70 €. Večera je za príplatok 40 €/osoba a je tu nutná rezervácia. Deti 0-6 rokov zadarmo. Deti 7-12 rokov polovičná cena.
Otvorené: 07:00 – 22:00

Azure Japon (A la carte, Fine Dining)
Ste pripravení preskúmať tajomné chute spolu s show Teppanyaki od kuchárov z Ďalekého východu? Azure Japanese Restaurant ponúka exotické chute japonskej kuchyne a exkluzívne menu. Večera je spoplatnená čiastkou 20€/osoba a je nutná rezervácia. Deti 0-6 rokov zadarmo. Deti 7-12 rokov polovičná cena.
Otvorené: 19:00 – 22:00

Bueno Steak House (A la carte, Fine Dining)
Bueno Steak House je jedna z najlepších reštaurácií v Maxx Royal Belek. Milovníkom jedla ponúka význačné menu: najjemnejšie kusy mäsa zrejúce 28 dní za špeciálnych podmienok na dosiahnutie dokonalej a ultimátnej chuti. Pre všetkých hostí je večera za príplatok 20 € a je nutná rezervácia. Deti 0-6 rokov zadarmo. Deti 7-12 rokov polovičná cena.
Otvorené: 19:00 – 22:00

 

Občerstvenie a dezerty
Chocolatier (v rámci AI, A la carte)

Čokoládovňa, ktorá spája jedinečné receptúry od šéfkuchárov Maxx Royal a slávnu kvalitu čokolády Callebaut, ponúka hosťom ten najsladší sen, so 44 rôznymi druhmi čokolády a nápojmi.
Otvorené: 10:00 – 23:00

Le Melange (v rámci AI, A la carte)

Táto cukráreň a kaviareň ponúka tie najfantastickejšie chute dezertov, mimoriadne zákusky, makrónky v štýle parížskej cukrárne a špeciálne produkty pripravované slávnymi kuchármi.
Otvorené: 10:00 – 23:00

Mövenpick Ice Cream Shop (v rámci AI)
Ponúka hosťom rôzne druhy domácej zmrzliny.
Otvorené: 10:00 – 23:00

MAXVILLE Gözleme House (v rámci AI)
Nápoje a občerstvenie v podobe tradičných tureckých placiek najrôznejších náplní.
Otvorené: 11:00 – 17:00

Fruity and Ice Cream (v rámci AI)

Hostia, ktorí hľadajú sladkú prestávku počas dňa tu nájdu výber zmrzlín a sezónneho ovocia, ktoré osvieži telo aj myseľ.
Otvorené: 11:00 – 17:00

Beer Garden (v rámci AI)
Občerstvenie a nápoje formou a la carte.
Otvorené: 12:30 – 16:00

 

Bary
Azure 24 Bar

Bar, kde sa môžete zastaviť na najrôznejšie koktaily, alkoholické aj nealkoholické nápoje.

Otvorené: 24/7

Azure Court Bar
Azure Court Bar kombinuje lahodné nápoje a zábavné predstavenia, čo vytvára jedinečnú atmosféru.

Otvorené: 12:30 – 24:00

Ryder Bar (Golf Club Bar)
Ryder Bar ponúka služby golfovým nadšencom a hosťom víl, pre ktoré má pripravené štýlové privítanie exkluzívnymi nápojmi v elegantnej atmosfére a to priamo v golfovom ihrisku Motgomerie Golf Course. Konzumácia v tomto bare je za extra príplatok.

Otvorené: 07:00 – 24:00

Lobby Bar
Odhoďte každodennú únavu krátkou prestávkou v Lobby bare vyhlásenom svojou exkluzívnou atmosférou a obsiahlym nápojovým lístkom.

Otvorené: 08:00 – 24:00

Beach Bar
V plážovom bare, v jednom z najexkluzívnejších kútov v Maxx Royal Belek si môžete užiť najjasnejšie slnečné svetlo cez deň a nádherné večierky po zotmení.

Otvorené: 10:00 – 19:00

Tangerine Beach Club Bar
S dych vyrážajúcim výhľadom na pláž ponúka bar Tangerine Beach Club lahodné pokrmy po celý deň a večery sú doplnené o veľkolepé show.

Otvorené: 10:00 – 02:00

GameIn Bowling Bar
Vášnivý hráči si môžu dať pauzu v tomto vesmíre zábavy a vychutnať si exkluzívne nápoje v GameIn Bowling Bare.

Otvorené: 10:00 – 24:00

Vitamin Juice Bar

Špeciálne ovocné a bylinkové čaje, špeciálne detoxikačné koktaily a nealkoholické nápoje, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy

Otvorené: 08:00 – 20:00

Terrace Lounge Bar

Ponúka nápoje a aperitívy.

Otvorené: 10:00 – 18:00

Tennis Bar

Nápoje a aperitívy pri tenisových kurtoch.

Otvorené: 10:00 – 18:00

Jay Lounge

Usaďte sa v osobitom prostredí elegantného Jay Lounge, kde si môžete dopriať koktaily pripravované z najrenomovanejších svetových značiek pre naozaj nevšedný zážitok.
Otvorené: 24/7

Royal Horse Lounge
Jedinečne navrhnutý Royal Horse Lounge Bar pridá na vašej dovolenke ešte viac zábavy vďaka živým vystúpeniam.

Otvorené: 16:00 – 24:00

Chocolatier Tea & Coffee Bar
Osviežujúce nápoje a rôzne druhy čokolády pripravené šéfkuchárom budú lahodne doznievať na vašom poschodí.

Otvorené: 10:00 – 23:00

All Inclusive

MAXX Gourmet

- 24-hodinový servis jedla a nápojov

- 1 hlavná bufetová reštaurácia

- reštaurácia Azure 24 (otvorená 24/7, bez rezervácie)

- 8 a la carte reštaurácií

- 14 barov

- 1 kaviareň s pekárňou a 1 čokoládovňa

- 1 detská reštaurácia

- sezónne ovocie a zmrzlina podávané v stánku pri bazéne a na pláži

- Mövenpick zmrzlinový bar s domácou zmrzlinou

- červený kaviár v rámci bufetu

- príprava jedál pre dospelých aj deti, ktoré majú špecifickú stravu, či intoleranciu na niektoré druhy potravín

- jedlo a nápoje iba originálnych značiek

- 24hodinová izbová služba (za extra poplatok)

 

MAXX Inclusive Beverage Concept
- špičkové nápoje a prémiové nápoje (alko aj nealko, import aj tuzemsko)

- veľký výber domácich vín vo všetkých reštauráciách a baroch

- zmrzlinový servis v a la carte reštauráciách

- rôzne druhy kávy a čaju podávané v cukrárni a čokoládovni

- všetky nápoje sú podávané v pôvodnom obale (sklo, kartón, atď.)

- nápojový servis k vášmu lehátku na pláži a pri bazéne

- Red Bull, San Pellegrino Soda

- čerstvé ovocné šťavy

- whisky, vodka, gin, rum, tequila, koňak & brandy, pivo, likéry

 

Rezort si vyhradzuje právo na úpravu balíčkov All Inclusive.

Golf pri hoteli Maxx Royal Belek Golf Resort

Montgomerie Maxx Royal Montgomerie Maxx Royal, jeden z najambicióznejších golfových komplexov na pobreží Stredozemného mora, priťahuje pozornosť dizajnom ihriska nesúcim rukopis legendárneho golfistu Colina Montgomerieho. Golfové centrum, ktoré je domovom niektorých z najexkluzívnejších svetových turnajov, ponúka jedinečný golfový zážitok po celý deň so špeciálne osvetlenými poslednými deviatimi jamkami!

Mapa golfového ihriska

 
Mapa golfového ihriska

Aktivity

Mimoriadne show, koncerty renomovaných interpretov a vzrušujúce DJ sessions. Maxx Royal Belek Golf Resort vás pozýva na prežitie nezabudnuteľnej dovolenky s celoročným sviatkom zábavy.

V Maxx Royal Belek na vás čaká nezabudnuteľný program spojený s hudbou, tancom, zábavou a vybranými lahôdkami.

 

Rekordní športovci, oceňovaní tanečníci a akrobati s dychberúcimi výkonmi budú po celé leto všade okolo Maxx Royal Resorts! Tím „Vibe“, ktorý vás prekvapí všade od hotelových izieb po reštaurácie a od bazénov až po javisko, prináša farebný svet Las Vegas na brehy Stredozemného mora.

 

 

Služby

- Laser Game

- Centrum hier „GameIn“.

- Živé hudobné vystúpenia

- Open Air Disco

- Koncepčné noci

- Denné turnaje

- Špeciálne hry

- Večerné zábavné predstavenia

- Las Vegas 'Vibe' show: slávni akrobati, svetoví rekordmani, oceňovaní tanečníci a mnoho ďalšieho…

- Biliard

- Kino

- Elektronické hry

- Bowling

- Dino Land a dobrodružný park

- Súkromné ​​lekcie (za poplatok)

Šport a wellness hotela Maxx Royal Belek *****

MAXXWELL SPA V MaxxWell Spa na vás čakajú mimoriadne masážne a liečebné programy od odborných terapeutov. Omlaďte svoje telo i dušu v MaxxWell Spa tradičnými hammamovými rituálmi, jedinečnými masážnymi terapiami a ošetreniami pleti vykonávanými pomocou špeciálnych produktov.

Služby

- Plocha 3000 m²

- Masážne a terapeutické techniky

- Dve kúpeľné apartmány

- Krytý bazén s rozlohou 312 m²

- Turecké kúpele

- Štyri sauny

- Parný kúpeľ

- 24 miestností na procedúry

- Snehová fontána

- Ošetrenie pleti a tela

- Apparat Cosmetology, okrem VIP sekcie

- Vitamín Bar

- MaxxWell Fitness

 

Spoplatnené služby

- Masáže a služby tureckých kúpeľov

- Starostlivosť o pleť a telo

- 6 peelingových miestností

- VIP sekcia

- Starostlivosť profesionálnymi kozmetickými prístrojmi (Caci, Powershape, Aqua Clean, Cryolipolysis Presso Therapy)

- Obchod MaxxWell

- Turecké kúpele a masáže vo vilách

- Masáže a procedúry na móle

- Solárium

 

Špeciálne ošetrenie

Od jedálnych lístkov pre zdravý životný štýl až po špeciálne kozmetické procedúry, terapeutické techniky, ktoré nájdete v MaxxWell Spa, vytvoria okamihy, ktoré urobia vašej pleti radosť. Hammam

Storočná tradícia, pripravte sa na vodné rituály a telové peelingy, po ktorých nasledujú aromatické olejové masáže na obnovu a zjemnenie pokožky.

MaxxWell Restaurant Healthy Menus

Reštaurácia MaxxWell spestrí vašu dovolenku svojimi menu zloženými z bio, bezlepkových, vegánskych, bezlaktózových, sezónnych a čerstvých surovín.

Terapia krásy

MaxxWell Spa ponúka hosťom inovatívne alternatívy, vrátane ošetrenia aromatickými morskými riasami a exotických terapií, rovnako ako sedenie na omladenie pleti.

Špeciálne ošetrenia

V MaxxWell Spa je k dispozícii celý rad liečebných možností, od regionálnych terapií na chudnutie po ozónové terapie a terapie lipolýzou za studena.

 

ŠPORT

Nájdete tu futbalové ihriská vybavené vybavením svetovej úrovne, tenisové kurty pre amatérov i profesionálov, športové centrá so skúsenými trénermi a ďalšie.

MaxxWell Studio

V MaxxWell Studiu, vám oceňovaní tréneri pripravia športový kalendár šitý na mieru, čaká na vás prvotriedne vybavenie a špeciálne programy. Športové centrum, ktoré ponúka zariadenie Aqua GYM, ponúka jedinečný športový zážitok s programami prispôsobenými vášmu typu postavy. Montgomerie Maxx Royal

Montgomerie Maxx Royal, jeden z najambicióznejších golfových komplexov na pobreží Stredozemného mora, priťahuje pozornosť dizajnom ihriska nesúcim rukopis legendárneho golfistu Colina Montgomerieho. Golfové centrum, ktoré je domovom niektorých z najexkluzívnejších svetových turnajov, ponúka jedinečný golfový zážitok po celý deň so špeciálne osvetlenými poslednými deviatimi jamkami!

 

Zažijete nezabudnuteľnú dovolenku v golfovom rezorte Maxx Royal Belek Golf Resort, ktorý tiež ponúka futbalové ihriská svetovej triedy, tenisové kurty, vodné športy a mnoho ďalšieho.

 

Futbalové ihriská

Golfový rezort Maxx Royal Belek hostí táborové organizácie pre prestížne futbalové tímy z celého sveta: Ponúka dve profesionálne futbalové ihriská s rozmermi 110 x 68 m plus odvodňovací a zavlažovací systém navrhnutý a postavený podľa štandardov FIFA.


Tenisové kurty

Kurty Maxx Royal, postavené podľa štandardov Medzinárodnej tenisovej federácie (ITF), čakajú práve na vás. Profesionálna tenisová akadémia ponúka amatérskym aj profesionálnym tenistom nezabudnuteľný zážitok s individuálnym aj skupinovým tréningom, kardio tenisom, špeciálnymi lekciami pre deti, tréningovými zápasmi s tenisovými inštruktormi a skúšobnými zápasmi.


Vodné športy

Možnosti vodných športov v golfovom rezorte Maxx Royal Belek dodajú každej dovolenéke vzrušenie. Parasailing, lekcie plávania, motorizované vodné športy, katamarány (s licenciou), vodné lyžovanie, vodné skútre, lekcie surfovania a katamaránu, windsurfing (s licenciou) a kanoistika sú len niektoré z vodných možností.


Cyklistika
S cieľom udržať pohodlie a šťastie hostí na špičkovej úrovni podporuje Maxx Royal Resorts od svojho založenia udržateľný životný štýl s postupmi šetrnými k životnému prostrediu. Ponúka vám špeciálne príležitosti na objavovanie najkrajších prírodných, historických a kultúrnych miest v regióne na bicykli, ktoré je ekonomickým, zdravým a ekologickým dopravným prostriedkom.


Profesionálne služby

Odborní terapeuti MaxxWell SPA poskytujú športovcom širokú škálu masáží a procedúr. Futbalisti pripravujúci sa na predligový kemp a profesionálni tenisti hľadajúci relaxáciu po tenisovom tréningu sú pozvaní, aby načerpali novú energiu pomocou jedinečného ošetrenia v MaxxWell SPA.


Skupinové lekcie

Zabavte sa a užite si fitness so špeciálnymi skupinovými lekciami v golfovom rezorte Maxx Royal Belek. Moderný tanec, pilates, joga a mnohé ďalšie na vás čakajú v štúdiu MaxxWell, kde si skvele precvičíte celé telo.

 

Bezplatné športy
- Šípky

- Stolný tenis

- Plážový volejbal

- TRX tréning

- Tabata

- Streľba (z pištole so vzduchovou pumpou)

- CrossFit

- Vodná gymnastika

- Vodné pólo

- Lukostreľba

- Kanoe

- Aqua kolo

- Lekcia jogy

- Pilates

- Turnaj v paintballe

- Fitness sála

- Využitie tenisových kurtov, štandardné rakety, 4 antukové kurty, 5 tvrdých tenisových kurtov

- Tenis

- Aqua Jumping

- Laser game

- Billiard

 

Spoplatnené športy
- Parasailing

- Súkromné ​​lekcie plávania

- Motorizované vodné športy

- Katamarán (licencovaný)

- Vodné lyže

- Jet ski

- Lekcia surfovania a katamaránu

- Fly board

- Wind Surf (licencovaný)

- Monoski

- Wakeboard

- Airstream

- Sonar

- Výlet na motorovom člne

- Plachtenie

- Súkromné ​​lekcie fitness

- Súkromné ​​lekcie tenisu a požičovňa profesionálnych rakiet

- Futbal (2 profesionálne ihriská)

- Skupinové lekcie golfu

Deti v hoteli Maxx Royal Belek *****

MAXXI LAND* (detský svet)

 

Smiling Babies

Maxxi Land je otvorený 9:00 - 00:00 pre deti (1-3 roky) - ponúka miestnosť na spanie, špeciálnu herňu, kútik na prípravu detskej stravy, nočník, prebaľovací pult, detský kútik v hlavnej reštaurácii, zástery, detské stoličky.

 

 

- Stráženie detí (v Maxxi Land) zadarmo medzi 9:00 - 00:00

- Detský kočík, Ohrievač fliaš (na vyžiadanie)

- Súkromná služba stráženie detí 24 hodín (za poplatok, nutná rezervácia)

- Bio dojčenská výživa Hipp zadarmo

 

 

Mini Club

Maxxi Land je otvorený 09:00 - 02:00 pre deti (4-7 rokov)

- ponúka miestnosť pre aktivity, kino, ihrisko, kurzy ručných prác, miestnosť na spanie, minidiskotéku, detské menu v a la carte reštauráciách

- Stráženie detí (v Maxxi Land) zadarmo medzi 09:00 – 18:00

- Súťaže, Olympijské hry, Pirátsky deň, Hon na duchov, zábava v aquaparku, Play station, Wii (09:00 – 18:00) - Mini Disco Špeciálne predstavenie pre deti (každý deň 20:00 – 20:30 a 20:30 – 21:00)

 

Junior Club

Maxxi Land je otvorený 09:00 - 02:00 pre deti (8-12 rokov)

- ponúka miestnosť pre aktivity, kino, ihrisko, kurzy ručných prác, miestnosť na spanie, minidiskotéku, detské menu va la carte reštauráciách, počítačovú miestnosť, Aqua Park

- Stráženie detí (v Maxxi Land) zadarmo medzi 09:00 – 18:00

- Súťaže, Olympijské hry, Pirátsky deň, Hon na duchov, zábava v aquaparku, Play station, Wii ( 09:00 – 18:00)

- Mini Disco Špeciálne predstavenie pre deti (každý deň 20:00 – 20:30 a 20:30 – 21:00)

 

 

Teenage Club

Teenage Club pre mládež (13-17 rokov)

- ponúka herňu, Pinball, PlayStation, Biliards, DJ kurzy, športové aktivity, Laser tag a špeciálne narodeninové oslavy. Otvorené: 10:30 – 12:30, 15:00 – 17:00, 20:00 – 24:00.

 

 

* S ohľadom na bezpečnosť hostí je v rámci opatrení prijatých z dôvodu pandémie Covid19 do Maxxi Land zakázaný vstup dospelým.

Mapa - Maxx Royal Belek Golf Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Turecka do hotela Maxx Royal Belek Golf Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maxx Royal Belek Golf Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Ing. Dominika Huňková
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Dominika Huňková 774 730 540

Recezie hotela Maxx Royal Belek Golf Resort *****

Factsheet

Letové spojenia do Turecka

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.