Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***

Botswana

Zoznámte sa s domorodcami...

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***

Lokalita Botswana | Zobraziť mapu

Popis hotela Hotel CALAHARI PLAINS CAMP *** Botswana

Kalahari Plains Camp sa nachádza v odľahlej časti rozmanitej a úrodnej prírodnej rezervácie Centrálnej Kalahari (CKGR) a ponúka jedny z najlepších príležitostí letného pozorovania divočiny v Afrike.

Rezervácia Kalahari je najväčšou rezerváciou v krajine a jedna z najväčších na svete. Je situovaná v centrálnej časti Botswany a jej legendou je lev s čiernou hrivou. Územie je tiež jedno z najlepších na pozorovanie gepardov.

Kalahari Plains Camp sa pýši vynikajúcou polohou s výhľadom na rozsiahle územie, nekonečný obzor a panensky modrú oblohu. Tvorí ho iba osem plátených príbytkov s možnosťou spania pod hviezdnou oblohou.

Hlavná časť kempu sa skladá zo salónika, jedálenskej časti a bazéna s lehátkami. Solárna energia je zdrojom všetkej elektriny a teplej vody v tábore. Plátené strechy udržujú vo vnútorných priestoroch príjemné teploty.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Jedáleň sa nachádza v centrálnej časti kempu a tvorí ju dlhý stôl, od ktorého budú mať hostia výhľad na okolitú divokú prírodu. Vedľa jedálne sa nachádza salónik, ktorý je tým pravým miestom na oddych.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Botswanu - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Proti úpadku sme poistení v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.

Každý pobyt v Botswane je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne želania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania– všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.
  • Odletieť môžete každý deň.
  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Botswanu si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

Kategórie a vybavenosť izieb Hotel CALAHARI PLAINS CAMP

Osem priestranných stanových príbytkov sa pýši vlastnou drevenou terasou s posedením. Spálni dominuje veľká manželská posteľ, z ktorej budete mať vďaka protiľahlej presklenej stene výhľad na okolité pláne. Každý stan má navyše vlastnú vonkajšiu spaciu časť, kde budete zaspávať za svitu mesiaca a lesku hviezd. Kúpeľňa obsahuje sprchovací kút, oddelenú toaletu a dve umývadlá.

K dispozícii je jeden rodinný príbytok, ktorý má o jednu spálňu navyše. Spálňa spája spoločná terasa s posedením.

Ponuka izieb

Online cena a slevy Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***

Profi foto hotela CALAHARI PLAINS CAMP ***

Gastronómia a hotelové reštaurácie Hotel CALAHARI PLAINS CAMP

Jedáleň sa nachádza v centrálnej časti kempu a tvorí ju dlhý stôl, od ktorého budú mať hostia výhľad na okolitú divokú prírodu. Vedľa jedálne sa nachádza salónik, ktorý je tým pravým miestom na oddych.

Šport a wellness hotela CALAHARI PLAINS CAMP ***

Vďaka polohe tohto kempu môžu hostia zažiť Afriku na vlastnej koži. Spať pod hviezdnou oblohou, ochutnávať tradičné jedlá, na vlastné oči vidieť divé zvieratá v ich prirodzenom prostredí a dokonca aj nahliadnuť do života miestnych obyvateľov.

Najobľúbenejšou aktivitou je bezpochyby safari. Koná sa dvakrát denne alebo počas celého dňa. Hostia si ho užijú prostredníctvom prechádzky vo vozidlách 4x4.

Bushman Walk je príležitosťou na nahliadnutie do tradičného životného štýlu pôvodných obyvateľov. Sprievodcovia z tábora prevedú hostí krátkou prechádzkou a poskytnú im vhľad do zvykov, obliekania a činností obyvateľov buša.

Pozorovanie hviezd je úplne prirodzenou aktivitou, pretože vďaka absencii početných ľudských obydlí tu uvidíte oblohu, o ktorej si v Európe môžeme nechať iba tak zdať. Kalahari je navyše známa pre svoju čistú nočnú oblohu, kde hviezdy žiaria skutočným svetlom. Sprievodca pozorovania doplní výkladom o astronómii.

Mapa - Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Botswany do hotela Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***

Letové spojenia do Botswany

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.