Naši špecialisti na destináciu Botswana

Dovolenka Botswana 2024 - zájazdy na kľúč

Botswana je okúzlujúci vnútrozemský stabilný štát nachádzajúci sa v južnej Afrike, pričom približne dve tretiny jeho územia ležia v trópoch. Táto krajina je známa predovšetkým pre svoju prírodnú atraktivitu, ktorá sa opiera o veľké množstvo chránených území a o divoký a nedotknutý život v nich. Plných 38% z celkovej rozlohy Botswany vypĺňajú práve národné parky, prírodné rezervácie a iné chránené územia. Vďaka tomu majú tunajšie divoké zvieratá obrovskú voľnosť a človek tu pocíti skutočnú a úchvatnú divočinu. Botswana je jednou z mála rarít v dnešnom modernom svete. Tunajšia neskrotená a neskrotiteľná príroda je skutočným živočíšnym rajom plným dobrodružstiev, ktorý priamo nabáda k poznávaniu vďaka možnosti autentického afrického safari.

 

galerie
Špecialista na Botswanu - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Proti úpadku sme poistení v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.

Každý pobyt v Botswane je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne želania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania– všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.
  • Odletieť môžete každý deň.
  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Botswanu si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.