JAO CAMP – PREMIER *****

Botswana

Scenérie, ktoré inde neuvidíte

Destináciu
sme
navštívili

Hotel JAO CAMP – PREMIER *****

Lokalita Botswana | Zobraziť mapu

Popis hotela JAO CAMP – PREMIER ***** Botswana

Doprajte si autentické africké zážitky v srdci delty rieky Okavango. Luxusné Jao Camp sa nachádza v mokraďovej oblasti s lužnými lesmi a rozsiahlymi vodnými plochami rieky. Deväť priestranných a exkluzívne navrhnutých stanových suít je zatienených korunami stromov, ponúka komfortné vybavenie
a vnútorné aj vonkajšie sprchy. Zo súkromného prístrešku v každej suite sa hostia môžu kochať kúzelnými výhľadmi počas popoludňajšieho odpočinku.

Okrem hlavného salónika a priestoru na stolovanie v kempe nájdete dva bazény a tiež tradičné „bomu“ na stolovanie pod hviezdami. Jao Camp disponuje aj kúpeľmi s masážnymi terapiami a posilňovňou pre aktívnych hostí. Kemp dokonale odráža krásu delty a ľahko umožňuje vstup do nedotknutého raja mokradí.

Jao Camp je stelesnením luxusu v odľahlom scénickom prostredí africkej divočiny, kde sa hojne vyskytujú rozmanité druhy živočíchov na čele s typickými „obyvateľmi“ mangustami. Šumivé vody, kymácajúce sa rákosie, skákajúce vodušky a tancujúce žeriavy – to všetko vytvára poetickú kulisu pre váš pobyt v africkej divočine.

Kemp a jeho personál sa môže pochváliť poskytovaním viacerých personalizovaných a flexibilných služieb v porovnaní s ostatnými kempingmi v delte Okavango.

Jao Camp sa venuje udržateľnosti a o ochrane životného prostredia a miestnych komunít, preto je zahrnutý a podporuje niekoľko projektov zameraných na tieto ciele.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Standard Tents

Standard Tents disponujú možnosťou výberu samostatných lôžok či postele o veľkosti king. Samostatné lôžka navyše môžu byť spojené do manželskej postele...

Family Tent

Family Tent je priestrannejší a poskytuje dostatok miesta pre celú rodinu...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V centrálnej časti rezortu nájdete drevené chodníčky vedúce k dvom bazénom, odkiaľ sa po schodisku dostanete k baru so salónikom na jednej strane s priestorom na stolovanie na strane druhej. Pri pochutnávaní si na starostlivo pripravených nápojoch či lahodnom jedle sa môžete kochať remeselným spracovaním priestoru či pohľadmi na okolitú prírodu.

V kempe sa vám naskytnú možnosti ako pre stolovanie s rodinou či priateľmi vo väčšom počte osôb, tak aj miesta a príležitosti pre kulinárske okamihy v súkromí a intímnej atmosfére. Rovnako tak môžete využiť stolovanie vo vnútorných priestoroch aj vonku.

Kemp Jao ponúka rozmanitú medzinárodnú kuchyňu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Botswanu - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Proti úpadku sme poistení v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.

Každý pobyt v Botswane je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne želania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania– všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.
  • Odletieť môžete každý deň.
  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Botswanu si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

Kategórie a vybavenosť izieb JAO CAMP – PREMIER

Drevený chodník vo výške asi 3 metre nad zemou spája 9 luxusných nadzemných suít, ktoré sú rozmiestnené okolo hlavnej budovy kempu. Sú vystavané z plátna, dreva a slamy a disponujú veľmi vkusným a pohodlným vybavením. Každá stanová suita sa chváli terasou s hojdacou sieťou a stoličkami. Ak je vonku pekné počasie, môžete tiež vyskúšať spánok vo vonkajšom prístrešku sala, ktorý je okrem iného ideálnym miestom na popoludňajší odpočinok.

Každá suita ponúka priestor na posedenie s gaučom a kreslom, drevený stôl, pracovný stôl, minibar či zariadenie na prípravu kávy a čaju.

Samostatné postele môžu byť premenené na manželské lôžko. K dispozícii máte aj siete proti komárom. Suita ďalej ponúka komfortnú kúpeľňu s dostatkom súkromia, dvoma umývadlami a k dispozícii je aj vnútorná aj vonkajšia sprcha.

Ponuka izieb

Standard Tents

Standard Tents disponujú možnosťou výberu samostatných lôžok či postele o veľkosti king. Samostatné lôžka navyše môžu byť spojené do manželskej postele.

Family Tent

Family Tent je priestrannejší a poskytuje dostatok miesta pre celú rodinu.

Online cena a slevy JAO CAMP – PREMIER *****

Profi foto hotela JAO CAMP – PREMIER *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie JAO CAMP – PREMIER

V centrálnej časti rezortu nájdete drevené chodníčky vedúce k dvom bazénom, odkiaľ sa po schodisku dostanete k baru so salónikom na jednej strane s priestorom na stolovanie na strane druhej. Pri pochutnávaní si na starostlivo pripravených nápojoch či lahodnom jedle sa môžete kochať remeselným spracovaním priestoru či pohľadmi na okolitú prírodu.

V kempe sa vám naskytnú možnosti ako pre stolovanie s rodinou či priateľmi vo väčšom počte osôb, tak aj miesta a príležitosti pre kulinárske okamihy v súkromí a intímnej atmosfére. Rovnako tak môžete využiť stolovanie vo vnútorných priestoroch aj vonku.

Kemp Jao ponúka rozmanitú medzinárodnú kuchyňu.

Šport a wellness hotela JAO CAMP – PREMIER *****

Poloha kempu Jao medzi vodnými tokmi a suchými lesmi Kalahari naznačuje, že si hostia užijú dostatok aktivít na vode aj na zemi, v závislosti od ročného obdobia.

Plavba loďkou Mokoro - Neexistuje žiadny lepší spôsob, ako preskúmať deltu rieky Okavango ako pomocou tradičnej dlabanej kanoe Mokoro. V kempe Jao ich majú niekoľko a aj dve s preskleným dnom pre ešte lepšie zážitky.

Výlety loďou – Výlety na palube osemsedadlového plavidla vám umožnia preskúmavať tunajšie vodné cesty a užiť si špeciálne vodné safari.

Safari vychádzky – Ranné alebo popoludňajšie safari vychádzky v otvorenom vozidle Land Rover s pohonom 4x4 pre max. 7 osôb, pričom každá osoba má miesto „pri okne“.

Celodenné safari vychádzky a piknik – Po 45 minútach plavby loďou z kempu Jao si môžete užiť safari s piknikom na ostrove Hunda s bohatou divokou prírodou.

Nočné safari – Nočné safari umožnia uvidieť živočíchy, ktoré za denného svetla možno pozorovať len ťažko.

Pozorovateľňa a miesto na prespanie – Vyvýšená pozorovateľňa sa nachádza asi 20 minút od kempu a je skvelým miestom na sledovanie divokých zvierat v ich prirodzenom prostredí. Toto miesto môže byť využité aj ako priestor pre nocľah až 4 osôb, pričom je vybavené aj toaletou.

Rybárčenie – V kempe je možné využiť aj ponuky rybárčenia so základným vybavením. Táto aktivita prebieha na báze „chyť a pusť“ a v závislosti od prírodných podmienok.

Posilňovňa - Tunajšia posilňovňa je vybavená eliptickým a veslovacím trenažérom, rotopedmi, podložkami pre jogu, loptami na cvičenie a činkami. To všetko s krásnymi výhľadmi na okolité vody.

Kúpele Jao Spa – Pod veľkolepými ebenovými stromami s výhľadom na okolité ramená rieky a mokrade sa nachádzajú úchvatné kúpele Jao Spa s očarujúcim prostredím, v ktorom môžete odpočívať a nechať sa rozmaznávať. Užite si skutočnú relaxáciu pri niektorej z mnohých terapií od starostlivosti o tvár a manikúry až po sofistikované masáže. Kúpele sa pýšia používaním vyložene prírodných prípravkov a ekologicky prijateľných produktov.

Zábavná miestnosť – Táto miestnosť je vybavená ako salón a jedáleň. Je vhodná na súkromné stolovanie, detskú zábavu, sledovanie dokumentov o divokej prírode a pre rôzne prednášky a diskusie.

Mapa - JAO CAMP – PREMIER *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Botswany do hotela JAO CAMP – PREMIER *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem JAO CAMP – PREMIER *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela JAO CAMP – PREMIER *****

Letové spojenia do Botswany

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.