Hotel Castaway Island Fiji ****

Fidži

Castaway Island Fiji – jedno z majstrovských diel prírody

Osobne
sme
bývali

Hotel Hotel Castaway Island Fiji ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Qalito Island | Zobraziť mapu
Typy špecialistov Cenami ovenčený rodinný rezort Neďaleko hlavného ostrova Dôraz na ochranu životného prostredia
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Hotel Castaway Island Fiji **** Fidži

Ostrov Castaway Island je domovom rovnomenného rezortu, ktorý sa vyznačuje autentickou fijijskou atmosférou a pohostinnosťou. Budete sa cítiť rozmaznávaní na každom kroku a miestni vás potešia svojimi neutíchajúcimi úsmevmi. Užite si pobyt v tradičných vilkách „bure“ s dotykom fijijskej architektúry a so všetkým potrebným komfortom.

Rezort Castaway Island Fiji ponúka nespočet možností pre vyžitie od krásnych pláží, cez potápanie a šnorchlovanie až po najrôznejšie vodné športy. Unikátnu gastronómiu spoznáte vo vyhlásenej reštaurácii Restaurant 1808, zatiaľ čo si vaše deti užijú veľa zábavy v detskom klube.

Castaway Island je súkromný tropický ostrov situovaný vo vyhľadávanom súostroví Mamanuca. Zahŕňa plochu 174 akrov, ktorú pokrýva bohatá tropická vegetácia. Ostrov obklopujú biele piesočné pláže, pestré koralové útesy a azúrové vody južného Tichomoria.

Cesta na ostrov Castaway je jednoduchšia a kratšia, než si myslíte. Z medzinárodného letiska v Nadi na ostrove Viti Levu sa k rezortu dostanete loďou, vodným taxi, hydroplánom či helikoptérou.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Island Bure

Island Bure

Populárna vilka Island Bure (45 m) sa vyznačuje posteľou o veľkosti king a dvoma samostatnými lôžkami, pričom max. kapacita je 4 osoby...

Ocean View Bure

Ocean View Bure

Ocean View Bure (45 m2) predstavuje vilku s výhľadom na oceán, ktorá disponuje posteľou o veľkosti king a dvoma samostatnými lôžkami v oddelenom obývacom priestore...

Beach Bure

Beach Bure

Plážová vilka North Beach Bure alebo South Beach Bure (45 m2) pri severnej či južnej pláži ponúka posteľ o veľkosti king a dve samostatné lôžka s max. kapacitou 4 osoby...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Dokonalá dovolenka sa nezaobíde bez delikátnych chutí miestnej ostrovnej kuchyne a ďalších gastronomických zážitkov. Nech už sú vaše chute akékoľvek, prídete si na svoje vďaka bohatému menu niekoľkých reštaurácií a barov.

Restaurant 1808

Restaurácia 1808 je vyhlásenou a oceňovanou reštauráciou, kde môžete stolovať pod hviezdami alebo na pláži s prstami v piesku. Pochutnajte si na fijijsko-ázijskej fusion kuchyni s dôrazom na organické ingrediencie na čele s ovocím, zeleninou a bylinkami.

Water Edge’s Restaurant

Príjemné vonkajšie prostredie pod slnečníkmi s výhľadom na pláž a oceán Vám ponúkne táto reštaurácia, ktorá servíruje bufetové a kontinentálne raňajky, obedové menu aj večere formou bufetu či a la carte menu.

Meke and Lovo večere

Každú stredu rezort oslavuje fijijské tradície. S hotelovým manažérom sa začína pod stromom pri reštaurácii Water Edge's s kokteilom v ruke pri západe slnka. Zamestnanci hotela predvádzajú tradičné tance a piesne Meke. Potom nasleduje časť Lovo s ohňom nahriatymi kameňmi, na ktorých sa pečú morské plody, mäsá a zelenina v zábale z banánových listov. Formou bufetu tak vyskúšate tradičné miestne jedlo.

Sundowner Bar and Grill

V bare, ktorý je umiestnený nad plážou sa budete môcť osviežiť lahodnými koktailmi alebo si pochutnať na pizzi upečenej v klasickej peci. Navyše si môžete pizzu odniesť aj so sebou do vily alebo na piknik.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Hotel Castaway Island Fiji

Resort Castaway Island ponúka cez 60 viliek zvaných miestnym názvom „bure“. Všetky vilky sú priestranné a zrenovované a odlišujú sa polohou aj veľkosťou, aby si každý mohol vybrať podľa svojich preferencií. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu aj stropné ventilátory, minibar, zariadenia na prípravu kávy a čaju a mnohé ďalšie.

Všetci hostia potom môžu využívať hotelové zariadenia a služby ako plážové služby (bezplatné kajaky, šnorchlovacie vybavenie, paddle boardy), detský klub (pre deti od 3 rokov), kultúrne aktivity a zábava (stredy), ukážky fijiských remesiel, fijijské masáže a kozmetické procedúry , zmernáreň, potápanie, rekreačné aktivity (plážový volejbal, stolný tenis, tenisový kurt, prechádzky a pod.), bazény a whirlpool, butik a recepcia s ponukou výletov a aktivít.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Island Bure

Island Bure foto

Populárna vilka Island Bure (45 m) sa vyznačuje posteľou o veľkosti king a dvoma samostatnými lôžkami, pričom max. kapacita je 4 osoby. Vily sú situované vo sviežej tropickej záhrade a pýšia sa tradičnou fijijskou architektúrou s drevenými prvkami a slamenými strechami. Do vybavenia patrí klimatizácia, župany, sprcha, stropné ventilátory, zariadenie na prípravu kávy a čaju, postieľka (na vyžiadanie), denné upratovanie, sušič vlasov, vonkajšia hojdacia sieť (u niektorých viliek), trezor, žehlička a žehliaca doska, minibar.

Ocean View Bure

Ocean View Bure foto

Ocean View Bure (45 m2) predstavuje vilku s výhľadom na oceán, ktorá disponuje posteľou o veľkosti king a dvoma samostatnými lôžkami v oddelenom obývacom priestore. Sú situované neďaleko pláže a pritom umiestnené v prostredí sviežej zelene. Môžete sa tešiť na tradičnú fijijskú architektúru s drevenými prvkami, slamenými strechami a spálňu s oddeleným obývacím priestorom. Maximálna kapacita je 4 osoby. Do vybavenia patrí klimatizácia, župany, sprcha, stropné ventilátory, zariadenia na prípravu kávy a čaju, postieľka (na vyžiadanie), denné upratovanie, sušič vlasov, vonkajšia hojdacia sieť (u niektorých viliek), trezor, žehlička a žehliaca doska, minibar.

Beach Bure

Beach Bure foto

Plážová vilka North Beach Bure alebo South Beach Bure (45 m2) pri severnej či južnej pláži ponúka posteľ o veľkosti king a dve samostatné lôžka s max. kapacitou 4 osoby. Tieto vily disponujú ľahkým prístupom na pláž a ponúkajú krásne výhľady na more. Môžete sa tešiť na fijijskú architektúru, slamené strechy a oddelenú spálňu a obývací priestor. Do vybavenia patrí klimatizácia, župany, sprcha, stropné ventilátory, zariadenie na prípravu kávy a čaju, postieľka (na vyžiadanie), denné upratovanie, sušič vlasov, vonkajšia hojdacia sieť (u niektorých viliek), trezor, žehlička a žehliaca doska, minibar.

Beach Family Bure

Beach Family Bure foto

Rodiny určite ocenia ubytovanie v rodinnej vile Beach Family Bure (120 m2), ktorá ubytuje až 10 osôb. V rezorte je iba jedna rodinná vila. Nachádza sa pri severnej pláži a zahŕňa tri spálne s dvoma kúpeľňami s fijijským štýlom, drevenými prvkami a prepracovaným dizajnom. Disponuje dvoma posteľami o veľkosti king a šiestimi samostatnými lôžkami. Do vybavenia patrí klimatizácia, župany, sprcha, stropné ventilátory, zariadenia na prípravu kávy a čaju, postieľka (na vyžiadanie), denné upratovanie, sušič vlasov, vonkajšia hojdacia sieť (u niektorých viliek), trezor, žehlička a žehliaca doska, minibar.

Grand Bure

Grand Bure

Luxusná vila Grand Bure (224 m2) sa pýši posteľou o veľkosti king a štyrmi samostatnými lôžkami a kapacitou maximálne 6 osôb. Prežijete tak dovolenku vo vile pri pláži, kde do vybavenia patria klimatizácia, župany, sprcha, stropné ventilátory, zariadenia na prípravu kávy a čaju, postieľka (na vyžiadanie), denné upratovanie, sušič vlasov, vonkajšia hojdacia sieť (u niektorých viliek), trezor, žehlička a žehliaca doska, minibar.

Pláž a more

Castaway Island je miestom, ktoré dokonale reprezentuje fidžijské súostrovie. Je to ostrovček vyznačujúci sa tropickým pralesom obklopeným nádhernými plážami so žiarivým pieskom. Zažijete tu nezabudnuteľnú dovolenku plnú slnka, piesku a mora. S rodinou či v páre si budete môcť dopriať veľa relaxácie aj zábavy v plážovom prostredí aj v mori.

Online cena a slevy Hotel Castaway Island Fiji ****

Profi foto hotela Castaway Island Fiji ****

Naše foto hotela Castaway Island Fiji ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Hotel Castaway Island Fiji

Dokonalá dovolenka sa nezaobíde bez delikátnych chutí miestnej ostrovnej kuchyne a ďalších gastronomických zážitkov. Nech už sú vaše chute akékoľvek, prídete si na svoje vďaka bohatému menu niekoľkých reštaurácií a barov.

Restaurant 1808

Restaurácia 1808 je vyhlásenou a oceňovanou reštauráciou, kde môžete stolovať pod hviezdami alebo na pláži s prstami v piesku. Pochutnajte si na fijijsko-ázijskej fusion kuchyni s dôrazom na organické ingrediencie na čele s ovocím, zeleninou a bylinkami.

Water Edge’s Restaurant

Príjemné vonkajšie prostredie pod slnečníkmi s výhľadom na pláž a oceán Vám ponúkne táto reštaurácia, ktorá servíruje bufetové a kontinentálne raňajky, obedové menu aj večere formou bufetu či a la carte menu.

Meke and Lovo večere

Každú stredu rezort oslavuje fijijské tradície. S hotelovým manažérom sa začína pod stromom pri reštaurácii Water Edge's s kokteilom v ruke pri západe slnka. Zamestnanci hotela predvádzajú tradičné tance a piesne Meke. Potom nasleduje časť Lovo s ohňom nahriatymi kameňmi, na ktorých sa pečú morské plody, mäsá a zelenina v zábale z banánových listov. Formou bufetu tak vyskúšate tradičné miestne jedlo.

Sundowner Bar and Grill

V bare, ktorý je umiestnený nad plážou sa budete môcť osviežiť lahodnými koktailmi alebo si pochutnať na pizzi upečenej v klasickej peci. Navyše si môžete pizzu odniesť aj so sebou do vily alebo na piknik.

Šport a wellness hotela Castaway Island Fiji ****

Castaway Island ponúka nespočetné množstvo športov a aktivít od východu do západu slnka. Vydajte sa na šnorchlovacie dobrodružstvo, zažite adrenalín pri windsurfingu či parasailingu alebo brázdite morské vody na paddleboarde. K dispozícii je aj celý rad motorizovaných vodných športov ako vodné lyže alebo vodné skútre. Navyše sa môžete vydať na výlet na okolité ostrovy alebo pozorovať delfíny. A priamo na ostrove je možné hrať tenis, vyskúšať plážovú jogu alebo relaxovať na pláži pod palmami. Je naozaj z čoho vyberať.

Bezplatné športy a aktivity:

šnorchlovanie (možné zapožičať šnorchel, masku aj plutvy),

windsurfing,

kajaky,

paddleboard,

spyboard,

katamarány,

loď s preskleným dnom,

plážový volejbal,

tenis, rakety a loptičky,

prechádzky do prírody a

kuchárske ukážky.

Spoplatnené športy a aktivity:

rybárčenie,

vylety na okolité ostrovy,

šnorchlovacie safari,

pozorovanie delfínov,

výlet loďou do dediny Chiefly Village,

banana boat,

kneeboarding,

vodné skútre,

vodné lyže,

parasailing,

nočné šnorchlovanie,

hlbokomorský rybolov,

surfovanie,

výlet na trh s mušľami,

pedikúra a manikúra,

masáže a

kadernícke služby.

Potápanie

Pre milovníkov potápania rezort ponúka certifikované potápačské centrum, vďaka ktorému sa budete môcť pozrieť až na 30 vytipovaných potápačských lokalít. K dispozícii sú aj lekcie a vybavenie.

Cloud 9

Plávajúca dvojposchodová platforma Cloud 9 je určená pre zábavu a oživenie dovolenky na pláži. Uprostred oceánu tu nájdete pizzeriu, bar a Dja, rovnako ako možnosti vyžitia v podobe parasailingu, šnorchlovania alebo jednoduchej relaxácie.

Deti v hoteli Castaway Island Fiji ****

Castaway Kids Club

Pre rodiny na dovolenke ponúka Castaway Kids Club možnosti vyžitia pre deti od 3 rokov. Najmenší hostia budú pod profesionálnym dohľadom a zažívajú veľa zábavy, dobrodružstva, remesiel a hier počas dní aj večerov. Deti sa môžu zúčastniť mnohých aktivít, ktoré sa denne obmieňajú – patrí tu stavanie hradov z piesku, hľadanie pokladov, tvorba z kokosových orechov, tradičné tance, zbieranie mušlí, kokosový bowling, nočné prechádzky prírodou alebo ohne.

Rodičia môžu pre svoje deti využiť aj služby babysittingu.

Castaway Teen Program

Rezort ponúka aj možnosti navrhnuté priamo pre teenagerov a staršie deti. Môžu tak zažiť úchvatné šnorchlovanie, výlet loďou s preskleným dnom, pletenie tradičných košíkov, hľadanie pokladov pod vodou, plážový volejbal a mnohé ďalšie.

Doprava do hotela Hotel Castaway Island Fiji

Cesta na ostrov Castaway je jednoduchšia a kratšia, než si myslíte. Z medzinárodného letiska v Nadi na ostrove Viti Levu sa k rezortu dostanete loďou (90 min plavby), vodným taxi, hydroplánom či helikoptérou (10 min letu).

Mapa - Hotel Castaway Island Fiji ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Hotel Castaway Island Fiji ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel Castaway Island Fiji ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Hotel Castaway Island Fiji ****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Mgr. Zuzana Zjavková
Hotel Castaway Island Fiji
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.