Hotel Castaway Island Fiji ****

Fidži

Castaway Island Fiji – jedno z majstrovských diel prírody

Osobne
sme
bývali

Hotel Hotel Castaway Island Fiji ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Qalito Island | Zobraziť mapu
Typy špecialistov Cenami ovenčený rodinný rezort Neďaleko hlavného ostrova Dôraz na ochranu životného prostredia
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Hotel Castaway Island Fiji **** Fidži

Tento cenami ovenčený, ikonický rezort na súkromnom ostrove stelesňuje srdce a dušu južného Pacifiku. Plocha ostrova je 174 akrov a je bohato pokrytá dažďovými pralesmi, obklopená bielymi piesočnými plážami, úžasnými koralovými útesmi a priezračnou azúrovou vodou. Napriek tomu, že dostať sa na ostrov trvá z hlavného ostrova Fiji lietadlom, helikoptérou alebo loďou len chvíľu, budete si na tomto tropickom ostrove pripadať, ako by ste boli miliónov kilometrov ďaleko. Ohromujúca samota a kľud sa zdajú takmer až neskutočné.

Viac ako 40 rokov sa tento súkromný štvorhviezdičkový rezort snaží prírodné prostredie na ostrove udržať nedotknuté. Navyše k tomuto nádhernému prostrediu rezort ponúka všetky služby a vybavenie, aby ste na svoj pobyt nikdy nezabudli , skutočne si ho užili a dokonale si odpočinuli. Pokiaľ hľadáte ubytovanie v klasickom Fidži štýle, skvelú miestnu kuchyňu, úžasné výlety a aktivity, tak už nemusíte ďalej hľadať, pretože všetko toto rezort ponúka.

V priebehu niekoľkých rokov bolo tomuto rezortu udelených množstvo prestížnych medzinárodných cestovných ocenení. Za zmienku stojí napríklad nedávne víťazstvo v kategórii Najlepšia rodinná dovolenka v zámorí magazínu Luxury Travel a druhé miesto v kategórii najlepší rezort v zámorí. Rezort je taktiež hrdým držiteľom cien ako sú napríklad TripAdvisor’s Travelers’ Choice award, TripAdvisors Top 10 Resorts for Families, Stellar Stays award vyhlasované stránkou HotelsCombined.com a mnoho ďalších.

Čerstvá voda

Castaway denne produkuje viac ako 100 000 litrov čistej odsolenej vody s využitím procesu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, tzv. reverznej osmózy.

No aj tak je voda stále najcennejšou komoditou na ostrovoch, a preto personál aj hostí prosíme, aby vodou zbytočne neplytvali.

Partnerstvo s najaktívnejšou spoločnosťou pre životné prostredie – MES Fiji

Castaway Fiji je zakladajúcim členom spoločnosti pre ochranu životného prostredia MES Fiji – The Mamanuca Environment Society. Predseda MES Fiji, Geoffrey Shaw, je aj generálnym riaditeľom Castaway Islands a od roku 2004 je tiež jej predsedom.

Castaway je tak hlavným zástancom udržateľnosti životného prostredia pri rozvoji cestovného ruchu a je držiteľom certifikátu Green Globe 21 pre udržanie životného prostredia.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Island Bure

Island Bure

Populárny typ ubytovania Island Bure ponúka domčeky umiestnené medzi sviežou tropickou záhradou...

Ocean View Bure

Ocean View Bure

Bures typu Ocean View Bure sa nachádzajú v tesnej blízkosti pláže a ponúkajú výhľad na vodu, pričom sú umiestnené medzi sviežu tropickú záhradu...

Family Beach Bure

Family Beach Bure

Ubytovanie až pre 10 osôb. Obmedzená dostupnosť – len jeden bure tohto typu. Domček typu Family Beach Bure sa skladá z dvoch vzájomne prepojených domčekov...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Lali Sandbar: Unikátny zážitok z jedla v reštaurácii typu „nohy v piesku“
Koncept reštaurácie The Lali Sandbar & Grill vznikol ako odpoveď na stále narastajúce požiadavky hostí po skutočne unikátnom kulinárskom zážitku v prírode Fiji a s použitím miestnych, zdravých a chutných bio surovín. Šéfkuchár, Lance Seeto, vymyslel špeciálne menu založené na spojení čínskej kuchyne a kuchyne Fidži – jedlo je považované za liek. Suroviny, ako napríklad tropické plody, šupky, orechy, bylinky a zelenina pochádzajú z mnohých organických fariem po celom Fidži, vrátane bylinkovej farmy rezortu Castaway Island. Jedlo z tejto ponuky je považované za tzv. superjedlo, pretože má vysoké nutričné hodnoty a obsahuje mnoho liečivých látok.

The Nuku Marau: Rodinný bazén s barom a grilom
The Nuku Marau Pool and Grill bol otvorený v decembri roku 2011 a priniesol ďalší krásny bazén do rezortu Castaway Island, Fiji. Obsahuje na objednávku vyrobený bazén s mnohými originálnymi prvkami a jedáleň v štýle „nohy v piesku“. Hĺbka bazéna je ideálna pre mladých hostí, ktorí si tak môžu užívať bezstarostné vodné radovánky, zatiaľ čo rodičia relaxujú v salóniku pri bazéne. Fontána a na objednávku vyrobený vodopád v štýle Fidži pridávajú ďalšie možnosti zábavy. V tesnej blízkosti bazéna je Gril Bar, kde si môžete zakúpiť nápoje alebo občerstvenie.

Sundowner Pizza Bar and Grill: Ideálne miesto k pozorovaniu západov slnka na Fidži
Pizza pripravovaná podľa talianskeho receptu v kamennej peci na drevené uhlie. Vďaka kamennej peci je cesto pizze tenké a chrumkavé. Výber ingrediencií na pizzu je obrovský a vyberie si tu každý. Sundowner Bar je otvorený od raňajok v 9:00 až do večera v 21:00. Môžete si vychutnať špeciálnu raňajkovú pizzu, počas dňa si objednať drinky, alebo si večer vychutnať lahodnú pizzu z kamennej pece. Reštaurácia taktiež ponúka happy hours, a to od 17:00 do 19:00. V noci je bar určený prevažne dospelým, a preto ponúkame rodinám s deťmi detský klub zdarma a službu stráženia detí. Sundowner ponúka aj možnosť odniesť si pizzu v krabici, ideálne pre romantický piknik pri západe slnka na pláži alebo napríklad len pre obyčajný rodinný piknik.

Fidži stolovanie pri vode. Užite si skvelé jedlo v reštaurácii Waters Edge.
Reštauráciu Waters Edge si nesmiete nechať ujsť. S veľkými bielymi slnečníkmi a s úžasným výhľadom na more poskytuje ideálne prostredie pre konzumáciu vynikajúcich jedál na Fidži. Nádherné prostredie a výhľad v reštaurácii Waters Edge je navyše umocnený hudbou a piesňami od „Castaway Islanders“, hrajúcich na akustické gitary a špeciálny ostrovný štýl basy. V Bure ni Vutu (Bure vedľa stromu Vutu) si môžete dopriať konzumáciu miestnych jedál v krytej a klimatizovanej miestnosti. Táto miestnosť je priľahlá k terase reštaurácie Waters Edge, ktorá je hlavným jedálenským miestom tohto rezortu a je otvorená na raňajky, obedy a večere.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Hotel Castaway Island Fiji

Štýlové ubytovanie v tradičných ostrovných chatkách, tzv. Bures. Castaway ponúka šesťdesiatšesť priestranných, tradičných slamených domčekov s výberom z možností Beach, Ocean View a Island. Všetky Bures majú jednu manželskú posteľ a väčšina je ešte vybavená ďalšími dvoma samostatnými posteľami a posuvnými dverami oddeľujúcimi tieto dve miestnosti pre zaistenie súkromia. Všetky Bures majú novo zrekonštruované súkromné kúpeľne s kozmetickým kútikom, sprchovacím kútom a oddeleným WC. Verzia domčeku Family Beach Bure je až pre desať ľudí.
Pre väčšie rodiny (5 členov) je tu ubytovanie, ktorému sa hovorí Castaway Five Bure. Táto možnosť ubytovania je k dispozícii na požiadanie. K manželskej posteli a dvom samostatným lôžkam môže byť pridaná ďalšia klasická posteľ alebo napríklad detská postieľka. Za túto posteľ navyše sa platí príplatok. Pokiaľ máte o túto možnosť záujem, je možné o ňu požiadať priamo na ostrove.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Island Bure

Island Bure foto

Populárny typ ubytovania Island Bure ponúka domčeky umiestnené medzi sviežou tropickou záhradou. Každá tradičná, samostatne stojaca, slamená chatka ponúka vysoko klenutý strop, ktorý je ručne vymaľovaný v štýle „tapa“, klimatizáciu, stropný ventilátor, veľkú kúpeľňu so sprchovacím kútom, sušič vlasov a toaletné potreby s výrazným nádychom Fiji. Väčšina bures má jednu manželskú posteľ a dve oddelené postele s posuvnými dverami, ktoré oddeľujú tieto dve miestnosti. Všetky bures sú priestranné a sú vybavené výraznými prírodnými trámami a komfortným čalúneným nábytkom. Na pláž, do reštaurácie alebo napríklad športového zariadenia sa dostanete z každého domčeku pešo za pár minút. Vybavenie:
• Klimatizácia
• Balkón
• Chladnička – barová chladnička
• Župany
• Stropné ventilátory
• K dispozícii detská postieľka
• Sušič vlasov
• Žehlička a žehliaca doska
• Väčšina izieb s manželskou posteľou a dvoma oddelenými posteľami
• Posteľné prádlo a uteráky
• Samostatná sprcha
• Kávovar/varná kanvica

Ocean View Bure

Ocean View Bure foto

Bures typu Ocean View Bure sa nachádzajú v tesnej blízkosti pláže a ponúkajú výhľad na vodu, pričom sú umiestnené medzi sviežu tropickú záhradu. Každá tradičná, samostatne stojaca, slamená chatka ponúka vysoko klenutý strop, ktorý je ručne vymaľovaný v štýle „tapa“, klimatizáciu, stropný ventilátor, veľkú kúpeľňu so sprchovacím kútom, sušič vlasov a toaletné potreby s výrazným nádychom Fiji. Väčšina bures má jednu manželskú posteľ a dve oddelené postele s posuvnými dverami, ktoré oddeľujú tieto dve miestnosti. Všetky bures sú priestranné a sú vybavené výraznými prírodnými trámami a komfortným čalúneným nábytkom. Na pláž, do reštaurácie alebo napríklad športového zariadenia sa dostanete z každého domčeku pešo za pár minút. Vybavenie:
• Kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatným WC
• Chladnička – barová chladnička
• Stropné ventilátory
• Žehlička a žehliaca doska
• Samostatná sprcha
• Klimatizácia
• Župany
• K dispozícii detská postieľka
• Väčšina izieb s manželskou posteľou a dvoma oddelenými posteľami
• Kávovar/varná kanvica
• Balkón
• Denná izbová služba
• Sušič vlasov
• Posteľné prádlo a uteráky
• Výhľad na oceán

Family Beach Bure

Family Beach Bure foto

Ubytovanie až pre 10 osôb. Obmedzená dostupnosť – len jeden bure tohto typu. Domček typu Family Beach Bure sa skladá z dvoch vzájomne prepojených domčekov. Nachádza sa v severnej časti a je orientovaný smerom k pláži. Obsahuje tri prepojené spálne a dve kúpeľne. Tradičná, samostatne stojaca, slamená chatka ponúka vysoko klenutý strop, ktorý je ručne vymaľovaný v štýle „tapa“, klimatizáciu, stropný ventilátor, dve kúpeľne so sprchovacím kútom, sušič vlasov a toaletné potreby s výrazným nádychom Fiji. Domček je vybavený dvoma manželskými posteľami a šiestimi samostatnými posteľami. Všetky tri izby sú priestranné a sú vybavené výraznými prírodnými trámami a komfortným čalúneným nábytkom. Nachádza sa priamo na pláži a do reštaurácie alebo napríklad športového zariadenia sa dostanete pešo za pár minút. Ideálne riešenie pre väčšie rodiny alebo skupiny. Užite si výhľad na more z balkóna a okamžitý prístup na bielu piesočnú pláž. Vybavenie:
• Ubytovanie až pre 10 ľudí
• Dve manželské postele a šesť samostatných postelí
• Dve kúpeľne
• Klimatizácia
• Balkón
• Chladnička – barová chladnička
• Župany
• Denná izbová služba
• Stropné ventilátory
• K dispozícii detská postieľka
• Sušič vlasov
• Žehlička a žehliaca doska
• Posteľné prádlo a uteráky
• Samostatná sprcha
• Kávovar/varná kanvica
• Výhľad na oceán

Beach Family Bure

Beach Family Bure foto

Rodiny jistě ocení ubytování v rodinné vile Beach Family Bure (120 m2), která ubytuje až 10 osob. V resortu je pouze jedna rodinná vila. Nachází se u severní pláže a zahrnuje tři ložnice se dvěma koupelnami s fijijským stylem, dřevěnými prvky a propracovaným designem. Disponuje dvěma postelemi o velikosti king a šesti samostatnými lůžky. Do vybavení patří klimatizace, župany, sprcha, stropní ventilátory, zařízení na přípravu kávy a čaje, postýlka (na vyžádání), denní úklid, vysoušeč vlasů, venkovní houpací síť (u některých vilek), sejf, žehlička a žehlící prkno, minibar.

Grand Bure

Grand Bure

Luxusní vila Grand Bure (224 m2) se pyšní postelí o velikosti king a čtyřmi samostatnými lůžky a kapacitou maximálně 6 osob. Prožijete tak dovolenou ve vile u pláže, kde do vybavení patří klimatizace, župany, sprcha, stropní ventilátory, zařízení na přípravu kávy a čaje, postýlka (na vyžádání), denní úklid, vysoušeč vlasů, venkovní houpací síť (u některých vilek), sejf, žehlička a žehlící prkno, minibar.

Pláž a more

Castaway Island je místem, které dokonale reprezentuje fidžijské souostroví. Je to ostrůvek vyznačující se tropickým pralesem obklopeným nádhernými plážemi se zářivým pískem. Zažijete zde nezapomenutelnou dovolenou plnou slunce, písku a moře. S rodinou či v páru si budete moci dopřát spoustu relaxace i zábavy v plážovém prostředí i v moři.

Online cena a slevy Hotel Castaway Island Fiji ****

Profi foto hotela Castaway Island Fiji ****

Naše foto hotela Castaway Island Fiji ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Hotel Castaway Island Fiji

Lali Sandbar: Unikátny zážitok z jedla v reštaurácii typu „nohy v piesku“
Koncept reštaurácie The Lali Sandbar & Grill vznikol ako odpoveď na stále narastajúce požiadavky hostí po skutočne unikátnom kulinárskom zážitku v prírode Fiji a s použitím miestnych, zdravých a chutných bio surovín. Šéfkuchár, Lance Seeto, vymyslel špeciálne menu založené na spojení čínskej kuchyne a kuchyne Fidži – jedlo je považované za liek. Suroviny, ako napríklad tropické plody, šupky, orechy, bylinky a zelenina pochádzajú z mnohých organických fariem po celom Fidži, vrátane bylinkovej farmy rezortu Castaway Island. Jedlo z tejto ponuky je považované za tzv. superjedlo, pretože má vysoké nutričné hodnoty a obsahuje mnoho liečivých látok.

The Nuku Marau: Rodinný bazén s barom a grilom
The Nuku Marau Pool and Grill bol otvorený v decembri roku 2011 a priniesol ďalší krásny bazén do rezortu Castaway Island, Fiji. Obsahuje na objednávku vyrobený bazén s mnohými originálnymi prvkami a jedáleň v štýle „nohy v piesku“. Hĺbka bazéna je ideálna pre mladých hostí, ktorí si tak môžu užívať bezstarostné vodné radovánky, zatiaľ čo rodičia relaxujú v salóniku pri bazéne. Fontána a na objednávku vyrobený vodopád v štýle Fidži pridávajú ďalšie možnosti zábavy. V tesnej blízkosti bazéna je Gril Bar, kde si môžete zakúpiť nápoje alebo občerstvenie.

Sundowner Pizza Bar and Grill: Ideálne miesto k pozorovaniu západov slnka na Fidži
Pizza pripravovaná podľa talianskeho receptu v kamennej peci na drevené uhlie. Vďaka kamennej peci je cesto pizze tenké a chrumkavé. Výber ingrediencií na pizzu je obrovský a vyberie si tu každý. Sundowner Bar je otvorený od raňajok v 9:00 až do večera v 21:00. Môžete si vychutnať špeciálnu raňajkovú pizzu, počas dňa si objednať drinky, alebo si večer vychutnať lahodnú pizzu z kamennej pece. Reštaurácia taktiež ponúka happy hours, a to od 17:00 do 19:00. V noci je bar určený prevažne dospelým, a preto ponúkame rodinám s deťmi detský klub zdarma a službu stráženia detí. Sundowner ponúka aj možnosť odniesť si pizzu v krabici, ideálne pre romantický piknik pri západe slnka na pláži alebo napríklad len pre obyčajný rodinný piknik.

Fidži stolovanie pri vode. Užite si skvelé jedlo v reštaurácii Waters Edge.
Reštauráciu Waters Edge si nesmiete nechať ujsť. S veľkými bielymi slnečníkmi a s úžasným výhľadom na more poskytuje ideálne prostredie pre konzumáciu vynikajúcich jedál na Fidži. Nádherné prostredie a výhľad v reštaurácii Waters Edge je navyše umocnený hudbou a piesňami od „Castaway Islanders“, hrajúcich na akustické gitary a špeciálny ostrovný štýl basy. V Bure ni Vutu (Bure vedľa stromu Vutu) si môžete dopriať konzumáciu miestnych jedál v krytej a klimatizovanej miestnosti. Táto miestnosť je priľahlá k terase reštaurácie Waters Edge, ktorá je hlavným jedálenským miestom tohto rezortu a je otvorená na raňajky, obedy a večere.

Šport a wellness hotela Castaway Island Fiji ****

Aktivity na ostrove

• plážový volejbal
• plážový box
• hodiny varenia
• tenis
• turistika

Vodné aktivity

• kajaky
• paddleboarding
• šnorchlovanie
• spyboarding
• potápanie
• bazény

Exkurzie

Island Hopping
Prežite deň skúmaním ostrovov v súostroví Mamanuca. Zúčastnite sa výletov motorovým člnom do okolitých vôd a preskúmajte ostrovy súostrovia Mamanuca. Jedná sa o celodenný výlet a jeho súčasťou je obed v piknik štýle a občerstvenie.

Modriki Tour
Navštívte ostrov, kde bol natočený film Stroskotanec s Tomom Hanksom. Čln s výkonom 400 konských síl vás zavezie na ostrov Modriki (Monuriki), kde bol natočený ocenený snímok Stroskotanec v hlavnej roli s Tomom Hanksom. Tento výlet zahŕňa neskoré raňajky so šampanským, šnorchlovanie a prehliadku miesta, kde sa filmovalo. Tento úžasný výlet sa vám bude páčiť a bezpochyby si ho užijete – najmä pokiaľ poznáte film Stroskotanec. Existuje tiež veľká šanca, že nájdete napríklad Wilsona :)

Kultúrny Deň
Každú stredu ste pozvaní zažiť tradičnú kultúru na Fidži, iTaukei kultúru. A to vďaka špeciálnym činnostiam a kurzu varenia cez deň, večer zas vrcholí show „Meke“, čo je show s akčnými tancami a piesňami. Nakoniec nasleduje večera vo forme bufetu, ponúkajúca jedlá pripravené v špeciálnej zemnej peci, tzv. Lovo.

Exkurzia Na Trh Mušlí
Kultúra a nakupovanie v jednom. Výlet, ktorého sa musíte zúčastniť, pokiaľ chcete spoznať skutočný život na Fidži. Navštívte loďou miestnu dedinu Yaro a spoznajte miestnych obyvateľov na ostrove Malolo. Budete mať možnosť vidieť skutočný život na ostrove a predovšetkým sa môžete úplne voľne pohybovať po dedine a pozorovať, ako tu ľudia žijú. Prehliadka začína tradičným obradom Kava – a očakáva sa, že budete piť spoločne s miestnymi :) Na konci exkurzie môžete navštíviť trh mušlí a pozrieť sa, čo vám miestni ponúkajú. Tradičná bohoslužba je hosťom v obci k dispozícii každú nedeľu ráno.

Deti v hoteli Castaway Island Fiji ****

Detský Klub

Dovolenka s deťmi je ľahká na Castaway Island, Fiji. Povestná pohostinnosť a láska k deťom je na Fiji známa. Môžete si byť istí, že sa vám o deti dobre postará rodina Castaway. Detský klub Castaway je známy ako miesto, kde sa deti skutočne bavia. Každodenné dobrodružstvo a množstvo vzdelávacích hier zaručuje, že vašim deťom utečie deň ako voda. Klub je určený deťom starším ako 3 roky. Klub ponúka aktivity s dozorom, a to od 9:00 do 16:00 a potom od 17:30 do 22:00 každý deň. Deti sa môžu tešiť na množstvo zábavy a radosti. A je to zdarma. Pokiaľ dávate prednosť stráženiu detí opatrovateľkou, tak je k dispozícii celý deň a večer za nominálny poplatok.

Doprava do hotela Hotel Castaway Island Fiji

Cesta na ostrov Castaway je jednodušší a kratší, než si myslíte. Z mezinárodního letiště v Nadi na ostrově Viti Levu se k resortu dostanete lodí (90 min plavby), vodním taxi, hydroplánem či helikoptérou (10 min letu).

Mapa - Hotel Castaway Island Fiji ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Hotel Castaway Island Fiji ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel Castaway Island Fiji ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Hotel Castaway Island Fiji ****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Mgr. Zuzana Zjavková
Hotel Castaway Island Fiji
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.