Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Fidži

Jediný päťhviezdičkový rezort v idylickej zátoke Natadola Bay

Osobne
sme
bývali

Hotel Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Hodnotenie 8.7 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Fidži, Viti Levu, Natadola Beach | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Najlepší rezort na Viti Levu Jedinečná pláž Natadola Bay Golfové ihrisko
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Intercontinental Fiji Resort & Spa ***** Fidži

InterContinental Fiji Resort & Spa bol postavený v roku 2009 s cieľom poskytnúť ten najlepší zážitok z dovolenky na hlavnom fidžijskom ostrove Viti Levu. Rezort ponúka omnoho viac než len tradičnú fidžijskú vrelosť a pohostinnosť. Umožní vám spoznať skutočný život na Fidži. Od svojho otvorenia už InterContinental uvítal množstvo významných hostí, ktorí odchádzali plní zážitkov a nezabudnuteľných spomienok.

Rezort je situovaný na 35 akroch tropických záhrad. Nachádza sa v malebnom prostredí zátoky Natadola Bay, na hlavnom ostrove Fidži, ktorý nesie názov Viti Levu. Miestna pláž Natadola Beach je označovaná za jednu z najkrajších pláží na ostrove a ponúka rozmanité možnosti plážového vyžitia v prostredí, ktoré je chránené koralovým útesom. Ubytovanie je zaistené v 266 komfortne vybavených izbách a suitách s tradičnými rysmi a moderným nádychom. Môžete si vyberať z izieb s výhľadom do záhrady, na lagúnu, na bazén alebo na oceán. Rezort disponuje 5 reštauráciami a barmi, ktoré sa postarajú o vaše gastronomické požiadavky vo veľkom štýle.

Perfektnú dovolenku tu môžu stráviť zamilované páry, rodiny s deťmi, milovníci prírody a dobrodružstva a golfoví nadšenci, pre ktorých je tu luxusné osemnásť-jamkové golfové ihrisko. K dispozícii je aj ponuka vodných športov, potápania, troch bazénov, detského klubu a sofistikovaných kúpeľov.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Intercontinental Fiji Resort & Spa

Luxusný rezort InterContinental vďaka svojej veľkej rozlohe ponúka dostatok súkromia a pokoja aj pri vysokej obsadenosti. Je to skôr rodinne zameraný rezort s tým, že bežné izby ponúkajú možnosti na ubytovanie až 2 dospelých a 2 detí. Unikátne služby, súkromie a ubytovanie ponúkajú klubové izby, ktoré sú situované na vyvýšenom kopci v areáli hotela. Po rezorte môžete využiť dopravu buginami a hotelovým minibusom.

Úžasná je aj pláž s plytkým morom pri bazéne pre dospelých a s väčšou hĺbkou v časti pred recepciou. Dospelí určite ocenia „adults only“ bazén hneď pri mori, zatiaľ čo deti s rodinami si užijú veľa zábavy v druhom hotelovom bazéne.

Unikátny je tu detský klub s ponukou najrôznejších aktivít podľa veku detí a profesionálnym dozorom.

Rezort celkovo pôsobí veľmi príjemným dojmom vďaka tomu, že je oň náležite postarané a stále vyzerá ako nový. Pre golfistov môžeme odporučiť 18-jamkové golfové ihrisko hneď pri rezorte, ktoré je podľa mnohých najlepšie na ostrove a organizuje sa tu nespočetné množstvo medzinárodných golfových turnajov.

 
Ing. Ondřej Světlík
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden View Room

Garden View Room

Garden View Rooms (63 m²) sa nachádzajú v prostredí sviežej zelene s výhľadom do záhrady a pýšia sa komfortným obývacím priestorom pre dovolenku...

Pool View Room

Pool View Room

Pool View Rooms (63 m²) sú umiestnené v samom srdci rezortu a majú výhľad na priestranný hlavný hotelový bazén. Len pár krokov je to aj k bazénu určenému iba pre dospelých...

Lagoon View Room a Suite

Lagoon View Room a Suite

Lagoon View Rooms (63 m²) disponujú priestrannou spálňou, balkónom či terasou s dennou váľandou a elegantnou vonkajšou vaňou...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Objavujte a užívajte si jedinečné gurmánske zážitky, ktoré Fidži poskytuje. Svoje brány hosťom otvára celkovo päť štýlových reštaurácií a barov, ktoré rozhodne stoja za návštevu. Pokiaľ zatúžite po intímnom stolovaní, ochotný personál vám s radosťou pripraví romantickú večeru priamo na pláži.

Navo je elegantná reštaurácia s výhľadom na lagúnu a na ostrov Navo. Varí sa tu súčasná kuchyňa inšpirovaná morom a na výber je veľké množstvo svetových vín. Cez presklenú stenu budete môcť sledovať prípravu unikátnych kuchárskych výtvorov, ktoré následne potešia Vaše chuťové poháriky. Skvelým zážitkom sú aj pokojné intímne raňajky. Priestor ponúka 130 miest.

Reštaurácia Sansana v blízkosti „vlakovej trate Sugar Cane“ a s výhľadom na priestory pre Meke a záliv Natadola ponúka raňajky formou bufetu, obedy á la carte a večere formou tematických bufetov, ktoré sa obmieňajú každý deň. Veľmi populárny je medzinárodný nedeľný bufet, v ktorého bohatej ponuke nájdete ustrice, kôrovce, miestne ryby ulovené pri korálovom útese, to najlepšie mäso a obľúbené fidžijské pochúťky s indickým pôvodom. Rovnako tak v ponuke nájdete množstvo zdravých a diétnych pokrmov, aby bolo vyhovené aj klientom s rôznymi diétnymi obmedzeniami. Reštaurácia má kapacitu 240 osôb.

Užívajte si uvoľnenú atmosféru reštaurácie Toba Bar & Grill v samom srdci rezortu. Ponúka veľa možností stravovania, vrátane pizze z pece na drevo, burgerov alebo lahodných dezertov. K pohodliu pri bazéne tu podávajú koktaily a long drinky. K dispozícii je 125 zastrešených miest a 350 miest aj s vonkajšími priestormi.

Reštaurácia Kama Lounge s výhľadom na piesočnatú pláž a azúrovo modrú zátoku je ideálnym miestom na relaxáciu pri západe slnka nad Pacifikom. Kama Lounge sa špecializuje na svetové aj miestne koktaily, kávu, čaj, vína a ďalšie nápoje aj občerstvenie. Pri západe slnka sem príďte pozorovať ceremoniál rozsvietenia pochodňou a tradičnú zábavu v podobe predstavení z Fidži a oblasti Južného Pacifiku, rovnako ako hudbu od DJov.

Vďaka svojej skvelej polohe na vrcholku kopca ponúka Vatulo Bar & Restaurant dych vyrážajúci výhľad na hory, golfové ihrisko a koralové útesy v krásnej zátoke. Bar a reštaurácia ponúkajú skvelé jedlá, ľahké desiaty a osviežujúce nápoje pre golfistov aj ostatných návštevníkov. Môžete tu na vlastné oči sledovať, ako šéfkuchár v otvorenej kuchyni pripravuje obľúbené fidžijské jedlá. Celkom je k dispozícii 95 miest.

Páry tiež určite ocenia možnosť privátneho stolovania vo dvojici. Doprajte si lahodné pokrmy v romantickej atmosfére súkromného altánku s inšpirujúcim oceánom v pozadí alebo priamo pod hviezdami pri hotelovom bazéne. Môžete si pochutnať na morských plodoch s prvotriednym vínom a službami osobného čašníka alebo na akejkoľvek ďalšej špecialite z ponuky hotelových reštaurácií.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Intercontinental Fiji Resort & Spa

Hotel InterContinental sa môže pochváliť označením „najväčší rezort na Fidži“. Ponúka celkom 266 nádherných možností ubytovania (216 elegantných izieb a 50 luxusných suít), ktoré sa nachádzajú v krásnom hotelovom areáli medzi oceánom a kopcami. Sú elegantne zariadené, majú priestranné súkromné ​​terasy či balkóny a disponujú rôznymi výhľadmi na záhrady, bazén, lagúnu či oceán.

Všetky izby a suity disponujú týmto štandardným vybavením: vysokorýchlostné internetové pripojenie, privátna terasa alebo balkón s dennou váľandou a elegantnou vaňou, fén a elektronická váha v kúpeľni, župany a papuče, kozmetické produkty Fiji Pure, klimatizácia a stropný ventilátor, chladnička s mini barom, varná kanvica, zariadenie na prípravu kávy a čaju, služby čistiarne a práčovne, žehlička a žehliaca doska, privátny trezor priamo v izbe, telefón, satelitná TV, filmy (s poplatkom za pozeranie), CD/DVD prehrávač a BOSE soundsystem, pripojenie na iPod , 220V zásuvky, 24h izbová služba a denné upratovanie.

Hotel InterContinental taktiež ponúka výhody a špeciálne ubytovanie v tzv. klubových suitách pre členov klubu. Ako hosť klubu InterContinental môžete využívať oddelenú reštauráciu a salónik s privátnym bazénom a s výhľadom na oceán, zúčastniť sa zábavy za západu slnka a bývať v luxusných suitách na pokojnom mieste s dávkou súkromia navyše. Club InterContinental ponúka ubytovanie pre hostí všetkých vekových kategórií. Rodiny s deťmi môžu využívať klubový salónik na raňajky, popoludňajší čaj s občerstvením a počas dňa (okrem času kokteilov pri západe slnka).

deti 0-12 musia byť v salóniku sprevádzané rodičmi a majú prístup iba do rodinnej časti
deti 12-18 rokov musia byť v salóniku sprevádzané rodičmi
hostia od 18 rokov majú neobmedzený prístup.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden View Room

Garden View Room foto

Garden View Rooms (63 m²) sa nachádzajú v prostredí sviežej zelene s výhľadom do záhrady a pýšia sa komfortným obývacím priestorom pre dovolenku. Ponúkajú buď manželskú posteľ o veľkosti king alebo dve oddelené lôžka. Majú súkromnú terasu alebo balkón s vonkajšou vaňou a dennou váľandou. Prístelku je možné pridať iba na konfiguráciu izby s posteľou o veľkosti king.

Pool View Room

Pool View Room foto

Pool View Rooms (63 m²) sú umiestnené v samom srdci rezortu a majú výhľad na priestranný hlavný hotelový bazén. Len pár krokov je to aj k bazénu určenému iba pre dospelých. Ponúkajú buď manželskú posteľ o veľkosti king. Majú súkromnú terasu alebo balkón s vonkajšou vaňou a dennou váľandou.

Lagoon View Room a Suite

Lagoon View Room a Suite foto

Lagoon View Rooms (63 m²) disponujú priestrannou spálňou, balkónom či terasou s dennou váľandou a elegantnou vonkajšou vaňou. Sú situované na okraji lagúny Navo a ponúkajú tak krásne výhľady na okolité plytké vody s ostrovom v pozadí. K dispozícii je pohodlná manželská posteľ a izby sú umiestnené buď na prízemí alebo na poschodí.

Lagoon View Suite

Lagoon View Suite foto

Lagoon View Suites (85 m²) sa pýši oddelenou spálňou a dodatočnou obývacou izbou s posedením. Disponujú balkónom či terasou s dennou váľandou a vonkajšou vaňou. Sú situované na okraji lagúny Navo a ponúkajú tak krásne výhľady na okolité vody s ostrovom v pozadí. K dispozícii je pohodlná manželská posteľ.

Beachfront View Room

Beachfront View Room foto

Beachfront View Rooms (63 m²) ponúkajú panoramatické výhľady na plážové prostredie zátoky Natadola Bay a poskytujú priamy prístup k jednej z najlepších pláží na ostrove. V komfortnej a elegantnej izbe nájdete pohodlnú manželskú posteľ. Disponujú priestrannou spálňou, balkónom či terasou s dennou váľandou a vonkajšou vaňou. Izby sa nachádzajú na prízemí či na poschodí.

Beachfront View Suite

Beachfront View Suite foto

Beachfront View Suites (85 m²) sa pýšia oddelenou spálňou a dodatočnou obývacou izbou s priestorom na posedenie. Ponúkajú panoramatické výhľady na plážové prostredie Natadola Bay a poskytujú priamy prístup k jednej z najlepších pláží na ostrove. Budete si môcť užívať dokonalú pohodu s výhľadom na úžasné západy slnka. Disponujú manželskou posteľou, balkónom či terasou s dennou váľandou a vonkajšou vaňou.

One-Bedroom Club Suite

One-Bedroom Club Suite foto

One-Bedroom Club Suite Suite (115 m²) ponúka svojim hosťom privilégiá prístupu do klubu Club InterContinental s mnohými výhodami. Môžete sa tešiť na suitu so spálňou s manželskou posteľou o veľkosti king a kúpeľňou, priestrannú obývaciu izbu a krásnu terasu či balkón s dennou váľandou a vonkajšou vaňou. Nachádza sa v klubovej časti v kopci nad hlavnou časťou rezortu.

One-Bedroom Club Suite with Plunge Pool

One-Bedroom Club Suite with Plunge Pool foto

One-Bedroom Club Suite with Plunge Pool (115 m²) ponúka svojim hosťom privilégiá prístupu do klubu Club InterContinental s mnohými výhodami a pýši sa navyše aj vlastným bazénikom. Môžete sa tešiť na suitu so spálňou s manželskou posteľou o veľkosti king a kúpeľňou, priestrannú obývaciu izbu a krásnu terasu s dennou váľandou a vonkajšou vaňou. Nachádza sa na prízemí v klubovej časti v kopci nad hlavnou časťou rezortu.

Two-Bedroom Club Suite

Two-Bedroom Club Suite foto

Two-Bedroom Club Suite Suite (156 m²) taktiež ponúka svojim hosťom privilégiá prístupu do klubu Club InterContinental s mnohými výhodami, ktoré môžu počas pobytu využiť. Suity disponujú hlavnou spálňou s manželskou posteľou o veľkosti king a druhou spálňou s dvoma samostatnými lôžkami. Ďalej tu nájdete veľký obývací priestor s možnosťou pre stolovanie, dve kúpeľne a balkón s dennou váľandou a vonkajšou vaňou. Nachádza sa v klubovej časti v kopci nad hlavnou časťou rezortu.

Two-Bedroom Club Suite with Plunge Pool

Two-Bedroom Club Suite with Plunge Pool foto

Two-Bedroom Club Suite Suite with Plunge Pool (156 m²) sa pýši vlastným bazénom a ponúka svojim hosťom privilégiá prístupu do klubu Club InterContinental s mnohými výhodami, ktoré môžu počas pobytu využiť. Suity disponujú hlavnou spálňou s manželskou posteľou o veľkosti king a druhou spálňou s dvoma samostatnými lôžkami. Ďalej tu nájdete veľký obývací priestor s možnosťou pre stolovanie, dve kúpeľne a terasu s dennou váľandou a vonkajšou vaňou. Nachádza sa na prízemí v klubovej časti v kopci nad hlavnou časťou rezortu.

Natadola Suite

Natadola Suite foto

Natadola Suite (218 m²) je tým najlepším, čo rezort v rámci ubytovania ponúka. Suita je situovaná na kopci v klubovej časti hotela a predstavuje unikátne súkromné útočisko v štýle veľkolepej rezidencie. Suita je obklopená sviežou zeleňou a poskytuje krásne panoramatické výhľady na záliv Natadola Bay. Ponúka dve spálne, kuchyňu, jedáleň, obývaciu izbu a súkromný bazén, rovnako ako dostatok vonkajšieho priestoru. Hostia suity majú prístup do klubu Club InterContinental s mnohými výhodami (občerstvenie, koktaily atď.) pre páry aj rodiny s deťmi.

Pláž a more

Pláž Natadola, chránená koralovým útesom, bola časopisom Forbes v roku 2008 nominovaná medzi 25 najlepších pláží sveta. Toto označenie rozhodne platí až dodnes. 

Dlhočizný piesočnatý úsek sa vinie pozdĺž pobrežia a láka k romantickým prechádzkam v piesku. Pláž je obmývaná krištáľovo čistými vodami zátoky Natadola Bay a ponúka voľnočasové vyžitie s ponukou mnohých vodných športov aj s možnosťami príjemnej relaxácie.

Plytké more nájdete najmä v časti pred bazénom pre dospelých, zatiaľ čo väčšia hĺbka a lepšie podmienky na plávanie sa nachádza v časti pred recepciou rezortu.

Online cena a slevy Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Profi foto hotela Intercontinental Fiji Resort *****

Naše foto hotela Intercontinental Fiji Resort *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Intercontinental Fiji Resort & Spa

Objavujte a užívajte si jedinečné gurmánske zážitky, ktoré Fidži poskytuje. Svoje brány hosťom otvára celkovo päť štýlových reštaurácií a barov, ktoré rozhodne stoja za návštevu. Pokiaľ zatúžite po intímnom stolovaní, ochotný personál vám s radosťou pripraví romantickú večeru priamo na pláži.

Navo je elegantná reštaurácia s výhľadom na lagúnu a na ostrov Navo. Varí sa tu súčasná kuchyňa inšpirovaná morom a na výber je veľké množstvo svetových vín. Cez presklenú stenu budete môcť sledovať prípravu unikátnych kuchárskych výtvorov, ktoré následne potešia Vaše chuťové poháriky. Skvelým zážitkom sú aj pokojné intímne raňajky. Priestor ponúka 130 miest.

Reštaurácia Sansana v blízkosti „vlakovej trate Sugar Cane“ a s výhľadom na priestory pre Meke a záliv Natadola ponúka raňajky formou bufetu, obedy á la carte a večere formou tematických bufetov, ktoré sa obmieňajú každý deň. Veľmi populárny je medzinárodný nedeľný bufet, v ktorého bohatej ponuke nájdete ustrice, kôrovce, miestne ryby ulovené pri korálovom útese, to najlepšie mäso a obľúbené fidžijské pochúťky s indickým pôvodom. Rovnako tak v ponuke nájdete množstvo zdravých a diétnych pokrmov, aby bolo vyhovené aj klientom s rôznymi diétnymi obmedzeniami. Reštaurácia má kapacitu 240 osôb.

Užívajte si uvoľnenú atmosféru reštaurácie Toba Bar & Grill v samom srdci rezortu. Ponúka veľa možností stravovania, vrátane pizze z pece na drevo, burgerov alebo lahodných dezertov. K pohodliu pri bazéne tu podávajú koktaily a long drinky. K dispozícii je 125 zastrešených miest a 350 miest aj s vonkajšími priestormi.

Reštaurácia Kama Lounge s výhľadom na piesočnatú pláž a azúrovo modrú zátoku je ideálnym miestom na relaxáciu pri západe slnka nad Pacifikom. Kama Lounge sa špecializuje na svetové aj miestne koktaily, kávu, čaj, vína a ďalšie nápoje aj občerstvenie. Pri západe slnka sem príďte pozorovať ceremoniál rozsvietenia pochodňou a tradičnú zábavu v podobe predstavení z Fidži a oblasti Južného Pacifiku, rovnako ako hudbu od DJov.

Vďaka svojej skvelej polohe na vrcholku kopca ponúka Vatulo Bar & Restaurant dych vyrážajúci výhľad na hory, golfové ihrisko a koralové útesy v krásnej zátoke. Bar a reštaurácia ponúkajú skvelé jedlá, ľahké desiaty a osviežujúce nápoje pre golfistov aj ostatných návštevníkov. Môžete tu na vlastné oči sledovať, ako šéfkuchár v otvorenej kuchyni pripravuje obľúbené fidžijské jedlá. Celkom je k dispozícii 95 miest.

Páry tiež určite ocenia možnosť privátneho stolovania vo dvojici. Doprajte si lahodné pokrmy v romantickej atmosfére súkromného altánku s inšpirujúcim oceánom v pozadí alebo priamo pod hviezdami pri hotelovom bazéne. Môžete si pochutnať na morských plodoch s prvotriednym vínom a službami osobného čašníka alebo na akejkoľvek ďalšej špecialite z ponuky hotelových reštaurácií.

Golf pri hoteli Intercontinental Fiji Resort & Spa

Rezort si obľúbia aj milovníci golfu. Profesionálne osemnásťjamkové golfové ihrisko s dĺžkou 6566 metrov je umiestnené v zadnej časti rezortu na vyvýšenom mieste plnom zelene. Z pätnástich jamiek je tak úžasný výhľad na Tichomorie a koralové útesy, že pre vás nebude ľahké udržať pozornosť k hre. V golfovom klube je možné usporiadať súkromné akcie až pre 95 osôb. Pre golfové rezervácie sa obráťte na tím golfových expertov priamo v hoteli.

Golfový klub ponúka:

obchod,
290 metrov tréningovej plochy,
lekcie golfu (skupinové aj súkromné),
bar a reštauráciu.

Aktivity

Milujete zábavu a rozmanité voľnočasové aktivity a nechcete sa ich vzdávať ani na dovolenke v raji? Resort InterContinental ponúka širokú škálu možností na trávenie voľného času, nech už sú vaše záujmy akékoľvek.

Zábava v rezorte

S výhľadom na oceán a krásne západy slnka si môžete v reštaurácii Kama Lounge užiť najrôznejšie predstavenia a rituály na čele s obradom zapálenia pochodne, tradičnými tancami alebo s kokteilom v ruke počas „happy hour“. Je to ideálne miesto na oddych po aktívne strávenom dni. Každý týždeň môžete zažiť:

večerný obrad s ohňom,
ohnivé tance južného Pacifiku,
bubnovú show,
akustické duá a triá,
tanečné skupiny z južného Pacifiku,
detské a dedinské spevácke zbory,
živé kapely a
DJ.

Centrum aktivít a voľného času

InterContinental Fiji Resort & Spa sa snaží svojim hosťom dopriať rozmanitú ponuku na voľnočasové vyžitie, aby si každý mohol vybrať podľa toho, čo ho baví a na čo má náladu. K dispozícii je centrum voľného času a aktivít (Leisure concierge), ktoré je situované pri rodinnom bazéne a pomôže Vám naplánovať najrôznejšie aktivity v rámci rezortu aj mimo neho. K dispozícii sú aktivity ako:

kurzy varenia fidžijských pokrmov,
kokosová olympiáda,
výsadba koralov,
závody s kokosovými loďami,
vzdelávacie aktivity s tematikou ochrany prirodzeného morského prostredia,
šnorchlovacie safari so sprievodcom, výlet loďou s preskleným dnom a kŕmenie a chytanie rýb a
stavanie hradov z piesku.

Šport a wellness hotela Intercontinental Fiji Resort *****

Radi trávite dovolenku aktívnym štýlom a milujete športy? Potom je InterContinental Fiji Resort & Spa tým pravým miestom pre vašu dovolenku. Rezort disponuje nekonečnou ponukou vodných i pozemných športov na čele s golfom, posilňovňou, jogou, paddle boardmi, potápaním či šnorchlovaním. A po fyzickej námahe si môžete dopriať dokonalú relaxáciu vo vyhlásených hotelových kúpeľoch. K dispozícii sú aj tri hotelové bazény.

Potápanie a šnorchlovanie

Potápanie v zátoke Natadola Bay a v jej okolí ponúka množstvo úžasných a rozmanitých možností. V dosahu 5-10 minútovej jazdy loďou je približne 15 potápačských lokalít s koralovými záhradami a úchvatnými útesmi, ktoré ohromia každého. Teplé a čisté vody predstavujú ideálne podmienky na ponory. Začiatočníci môžu využiť aj potápačský bazén. Počas potápačských aktivít vám bude k dispozícii tím skutočných profesionálov. Môžete navštíviť miesta ako:

Aquarium (5 min loďou),
Lucy's Point (8 min loďou),
Base Jump (6 min loďou),
Flintstones (5 min loďou),
Lion's Den (3 min loďou) a
Labyrinth (4 min loďou).
Rovnako tak je možné aj od brehu začať šnorchlovať a objavovať úžasný podmorský svet, ktorý tak máte na dosah ruky. Vybavenie je k dispozícii v rezorte na zapožičanie.

Vodné športy

Rezort ponúka celý rad vodných športov, ktoré zahŕňajú nasledujúce:

safari v lodi s preskleným dnom,
šnorchlovacie safari,
wakeboarding,
vodné lyže,
jazda na nafukovacích kolesách,
kajaky,
paddle boardy,
športový rybolov,
surfovanie a surfovacie lekcie,
parasailing a
fly boarding.

Ďalšie športové aktivity

K ďalším športovým aktivitám, ktoré je možné počas pobytu v InterContinental Fiji Resort & Spa prevádzkovať patria:

ranná a večerná jóga,
plážové športové prechádzky,
volejbal,
plážový kriket,
vodné pólo,
plážový futbal a
bazénový volejbal.

Kúpele

Po aktívne strávenom dni sa vydajte do hotelových kúpeľov. Zažite tu luxus, dokonalý pokoj a pohodu so službami tej najvyššej kvality. Nechajte sa rozmaznávať pri unikátnych procedúrach. Hotelové kúpele Spa InterContinental ponúkajú nové, exotické vône produktov Pure Fiji, ktoré sa starajú o vaše telo i vašu myseľ a pomáhajú vám načerpať novú energiu a mladosť.

 

Deti v hoteli Intercontinental Fiji Resort *****

Rezort InterContinetal myslí aj na svojich malých hostí. Planet Trekkers je názov detského klubu, ktorý má deti pobaviť a inšpirovať. V Planet Trekkers platia dve rozdielne vekové skupiny, od 4 do 7 rokov a od 8 do 12 rokov. Deti do 4 rokov do klubu môžu len v sprievode opatrovateľky, či rodičov.

Detský klub je otvorený nasledovne: 9:30 – 13:30 (s obedom) 14:00 – 18:00 (s večerou) 18:30 – 22:30 (s večerou). 

Počas pobytu môžete kedykoľvek požiadať o stráženie detí, za ktoré sa platí hodinová taxa.

K dispozícii sú aj aktivity, ktoré zabavia aj teenagerov, ktorí môžu vyskúšať aktivity ako plážový futbal, kriket, volejbal a mnohé ďalšie.

Doprava do hotela Intercontinental Fiji Resort & Spa

InterContinental Fiji Resort & Spa je vzdialený iba 45 minút jazdy automobilom z medzinárodného letiska v Nadi.

Mapa - Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Intercontinental Fiji Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Ondřej Světlík
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recezie hotela Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.