Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Fidži

Jedinečný plážový rezort pre dospelých s nadvodnými vilkami

Osobne
sme
navštívili

Hotel Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Malolo Island | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Jediný rezort s nadvodnými vilami Tradičný vzhľad s modernými prvkami Pestrý výber aktivít
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Likuliku Lagoon Resort Fiji ***** Fidži

Likuliku Lagoon Resort je prvým a zároveň jedným z mála rezortov, ktoré na Fidži poskytujú bývanie nad morskou hladinou. Luxusné nadvodné vilky „bure“ sú umiestnené nad hladinou chránenej lagúny a ponúkajú okrem iného vlastný prístup do vody aj časť presklenej podlahy, vďaka ktorej môžete sledovať báječný podmorský svet z pohodlia spálne. K dispozícii sú aj vilky na pláži a v tropickej hotelovej záhrade, takže každý si vyberie podľa svojich preferencií.

Rezort Likuliku Lagoon je určený iba pre dospelých a pýši sa tradičnou architektúrou s miestnymi dizajnovými prvkami v kombinácii s modernými rysmi, aby Vám počas dovolenky nič nechýbalo. O Vaše kulinárske preferencie sa postará kvalitná hotelová reštaurácia a dva bary, zatiaľ čo voľnočasové vyžitie zaistí pestrá ponuka vodných športov i aktivít na súši, rovnako ako hotelové kúpele či možnosti výletov.

Tento unikátny rezort obklopuje nádherná tyrkysová lagúna lemovaná krásnou bielou plážou v zátoke. Vody v okolí rezortu Likuliku sú od roku 2005 chránené a predstavujú tak domov pre nespočetné množstvo živočíchov a koralov.

Likuliku Lagoon Resort sa nachádza na ostrove Malolo - jednom z najkrajších ostrovov na Fidži a je súčasťou súostrovia Mamanuca severozápadne od hlavného ostrova Viti Levu. Je situovaný približne 25 kilometrov od medzinárodného letiska Nadi. Unikátna atmosféra rezortu, ktorá je ako stvorená na pokojnú dovolenku, sa odvíja už od samotného názvu hotela. Likuliku znamená „pokojné vody“ - lepšie miesto na odpočinok by ste hľadali len ťažko.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Likuliku Lagoon Resort Fiji

Tento hotel predstavuje dokonalú romantiku na opustenom zelenom ostrove. Jedná sa o menší rezort, ktorý si obľúbia hostia dávajúci prednosť súkromiu.
Ak sa radi potápate a šnorchlujete podmorský svet, ktorý Likuliku obklopuje je skutočne pestrý a zaiste vás očarí.
Voľný čas môžete tráviť aj prechádzkami pralesom, ktorý je naozaj bezpečný.
Ubytovanie vyznáva tradičný štýl a hlavným materiálom je drevo. Odporúčame vám nadvodné vilky, ktoré majú aj presklenú podlahu a schodíky vedúce priamo do mora.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
Posledná inšpekcia hotela
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Beachfront Bure

Garden Beachfront Bure

Garden Beachfront Bure (55 m² + terasa 19 m² + dvor 15 m²) sú tzv. záhradné vilky a sú len o malý kúsok ďalej od pláže ako plážové vilky...

Beachfront Bure

Beachfront Bure

Beachfront Bure (55 m² + terasa 19 m² + dvor 15 m²) sa nachádzajú len pár krokov od pláže a umožňujú tak ľahký prístup do lagúny...

Deluxe Beachfront Bure

Deluxe Beachfront Bure

Deluxe Beachfront Bure (57 m² + terasa 22 m² + dvor 15 m²), tieto luxusne vybavené vilky majú každá veľkú spálňu prepojenú s obývacou izbou, veľkú manželskú posteľ, vonkajšiu terasu..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Kulinársky zážitok v Likuliku vás pohostí lahodnými chuťami Pacifiku, ktoré sú výtvorom skúseného šéfkuchára a jeho špičkového tímu. Základom sú prvotriedne ingrediencie miestneho i medzinárodného pôvodu s dôrazom na morské plody, tropické ovocie a inšpiráciu v kultúrach južného Pacifiku.

Využívať môžete služby hlavnej hotelovej reštaurácie, možnosti súkromného stolovania a ponuku dvoch barov - jedným v lagúne nad vodou a druhým v centrálnej časti rezortu.

Fijiana Restaurant

Fijiana Restaurant je ústredným bodom celého rezortu. V elegantných priestoroch tejto reštaurácie sa môžete kochať výhľadom na lagúnu, záhrady a bazén počas gastronomických okamihov, ktoré sú prepracované do najmenšieho detailu. Kuchyňa je čistá, svieža a kreatívna a zakladá si na tých najlepších miestnych produktoch s dôrazom na morské plody, čerstvé tropické ovocie, prémiové potraviny a na rozmanitú kultúru, ktorá formovala Fidži a južný Pacifik.

Môžete si tu pochutnať na raňajkách, obede aj večeri alebo aj na lahodnej káve, čajoch a najrôznejších alkoholických i nealkoholických nápojoch z rozsiahleho menu. Pozorný a profesionálny personál sa postará o Vaše požiadavky s úsmevom a priateľským prístupom. Splnené tu budú aj najrôznejšie diétne požiadavky. S dostatočným oznámením vopred sú kuchári schopní Vám pripraviť pokrmy najrôznejších kuchýň, aj keď je reštaurácia zameraná prevažne na kuchyňu indickú.

Massima Bar

Bar Massima s unikátnou polohou nad vodnou hladinou uprostred lagúny ponúka celý rad koktailov, pív, vín a destilátov, ktoré si môžete vychutnať s pohľadom na azúrové vody obklopujúce rezort Likuliku. Sadnite si do uvoľnenej atmosféry a sledujte západ slnka s pohárom v ruke. V ponuke je aj ľahké občerstvenie.

Dua Tale Bar

V centrálnej časti rezortu sa nachádza bar Dua Tale, ktorý predstavuje koktailový a vínny salónik. Je to ideálne miesto pre drink pred večerou. Veľkorysé priestory ponúkajú perfektné možnosti aj pre príjemnú relaxáciu s knihou a kokteilom.

Privátne stolovanie

Pre súkromné ​​romantické večere má rezort Likuliku Lagoon k dispozícii dve vonkajšie plážové terasy, kde si môžete pochutnať na špecialitách pod holým nebom s hviezdami a za zvukov hudby miestnych umelcov so šumom vĺn v pozadí. Ďalšou možnosťou je aj piknik na neobývanom privátnom ostrove Mociu, ktorý predstavuje skutočný a nedotknutý raj na zemi.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Likuliku Lagoon Resort Fiji

Tradičné fijijské vilky nazývané „bure“ sa nesú v tradičnom a štýlovom dizajne s luxusným vybavením a krásnymi výhľadmi na lagúnu, oceán či tropickú zeleň. Celkom 45 bure ponúka autentickú architektúru, prírodné materiály a unikátne prvky ako drevené podlahy, ručne vyrezávané garniže, slamené strechy a mnohé umelecké diela.

Na pobreží sa nachádza 35 viliek bure s prístupom k pláži a do lagúny. 18 z nich disponuje vlastným bazénom, ktorý určite spríjemní dovolenku pre milovníkov súkromia. Unikátom je potom 10 nadvodných viliek postavených nad koralovým útesom na okraji lagúny.

Do vybavenia víl patrí: komfortná posteľ o veľkosti king (10 viliek naprieč kategóriami ponúka aj možnosť oddelených postelí), dve umývadlá, bezplatné Wi-Fi, telefón, stôl, priestor na posedenie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, chladnička, minibar (na vyžiadanie), bezplatná fľaša vody, klimatizácia, stropný ventilátor, župany a papuče, tienidlá okien, záclony a závesy, vonkajšia terasa s lehátkami, DVD prehrávač s TV, zariadenie na prehrávanie hudby s dokovacou stanicou pre iPod a výberom CD, Pure Fiji vybavenie kúpeľne, plážové osušky, sušič vlasov, trezor, žehliaca doska, dáždniky, sarong, vankúšové menu, denne upratovanie izby a večerná služba rozostielky.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Beachfront Bure

Garden Beachfront Bure foto

Garden Beachfront Bure (55 m² + terasa 19 m² + dvor 15 m²) sú tzv. záhradné vilky a sú len o malý kúsok ďalej od pláže ako plážové vilky. Pláž budete mať stále na dosah ruky a budete obklopení sviežou zeleňou aj kokosovými palmami. Ponúkajú príjemné súkromie, dokonalé prostredie na relaxáciu aj čiastočné výhľady na more. Ich súčasťou je spálňa spojená s obývacím priestorom, terasa s dennou váľandou a v kúpeľni je vonkajší sprchovací kút, dve umývadlá a oddelené WC.

Beachfront Bure

Beachfront Bure foto

Beachfront Bure (55 m² + terasa 19 m² + dvor 15 m²) sa nachádzajú len pár krokov od pláže a umožňujú tak ľahký prístup do lagúny. Samozrejmosťou sú krásne výhľady na more a príjemné súkromie, fijijské interiéry i dokonalé prostredie na relaxáciu. Ich súčasťou je spálňa spojená s obývacím priestorom, terasa s dennou váľandou a v kúpeľni je vonkajší sprchovací kút, dve umývadlá a oddelené WC. Relaxujte na vlastnej terase a kochajte sa krásou Fiji!

Deluxe Beachfront Bure

Deluxe Beachfront Bure foto

Deluxe Beachfront Bure (57 m² + terasa 22 m² + dvor 15 m²), tieto luxusne vybavené vilky majú každá veľkú spálňu prepojenú s obývacou izbou, veľkú manželskú posteľ, vonkajšiu terasu pri lagúne, vybavenú vlastným vírivým bazénom a ležadlami a relaxačnou váľandou, priestranným nádvorím s vonkajšou sprchou, kúpelňou s vaňou, dvomi umývadlami, oddeleným WC a ďalším vybavením spomenutým vyššie.

Over-Water Bure

Over-Water Bure foto

Over-Water Bure (60 m² + terasa 30 m²) predstavujú naozaj unikátnu kategóriu ubytovania nielen v hoteli Likuliku, ale aj na celom Fiji. Tieto nadvodné vilky nájdete na okraji lagúny, kde stoja nad koralovým útesom a poskytujú tak dokonalé súkromie spoločne s nezabudnuteľnými výhľadmi na otvorený oceán. Elegantné a štýlové nadvodné vily sa pýšia tradičným dizajnom a moderným vybavením. Oddýchnite si na priestrannej terase alebo relaxujte vo vani s výhľadom na lagúnu. Vily ponúkajú aj čiastočne presklenú podlahu a ľahký prístup do vody. Vnútri nájdete spálňu s obývacím priestorom, priestrannú šatňu, manželskú posteľ a kúpeľňu s vaňou, dvoma umývadlami a oddelenou toaletou.

Pláž a more

Rezort umiestnený v zátoke s krištáľovo čistou lagúnou sa pýši krásnou dlhou plážou, ktorá sa tiahne takmer pozdĺž celého areálu rezortu. Hostia si tak môžu užiť nekonečné chvíle relaxácie na pláži aj vo vode a vyskúšať pri tom mnoho vodných športov či objavovať bohatý podmorský svet okolitých vôd spadajúcich do chránenej prírodnej rezervácie. Rezort Likuliku Lagoon disponuje ideálnymi podmienkami pre kúzelnú plážovú dovolenku. 

Online cena a slevy Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Profi foto hotela Likuliku Lagoon Resort *****

Naše foto hotela Likuliku Lagoon Resort *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Likuliku Lagoon Resort Fiji

Kulinársky zážitok v Likuliku vás pohostí lahodnými chuťami Pacifiku, ktoré sú výtvorom skúseného šéfkuchára a jeho špičkového tímu. Základom sú prvotriedne ingrediencie miestneho i medzinárodného pôvodu s dôrazom na morské plody, tropické ovocie a inšpiráciu v kultúrach južného Pacifiku.

Využívať môžete služby hlavnej hotelovej reštaurácie, možnosti súkromného stolovania a ponuku dvoch barov - jedným v lagúne nad vodou a druhým v centrálnej časti rezortu.

Fijiana Restaurant

Fijiana Restaurant je ústredným bodom celého rezortu. V elegantných priestoroch tejto reštaurácie sa môžete kochať výhľadom na lagúnu, záhrady a bazén počas gastronomických okamihov, ktoré sú prepracované do najmenšieho detailu. Kuchyňa je čistá, svieža a kreatívna a zakladá si na tých najlepších miestnych produktoch s dôrazom na morské plody, čerstvé tropické ovocie, prémiové potraviny a na rozmanitú kultúru, ktorá formovala Fidži a južný Pacifik.

Môžete si tu pochutnať na raňajkách, obede aj večeri alebo aj na lahodnej káve, čajoch a najrôznejších alkoholických i nealkoholických nápojoch z rozsiahleho menu. Pozorný a profesionálny personál sa postará o Vaše požiadavky s úsmevom a priateľským prístupom. Splnené tu budú aj najrôznejšie diétne požiadavky. S dostatočným oznámením vopred sú kuchári schopní Vám pripraviť pokrmy najrôznejších kuchýň, aj keď je reštaurácia zameraná prevažne na kuchyňu indickú.

Massima Bar

Bar Massima s unikátnou polohou nad vodnou hladinou uprostred lagúny ponúka celý rad koktailov, pív, vín a destilátov, ktoré si môžete vychutnať s pohľadom na azúrové vody obklopujúce rezort Likuliku. Sadnite si do uvoľnenej atmosféry a sledujte západ slnka s pohárom v ruke. V ponuke je aj ľahké občerstvenie.

Dua Tale Bar

V centrálnej časti rezortu sa nachádza bar Dua Tale, ktorý predstavuje koktailový a vínny salónik. Je to ideálne miesto pre drink pred večerou. Veľkorysé priestory ponúkajú perfektné možnosti aj pre príjemnú relaxáciu s knihou a kokteilom.

Privátne stolovanie

Pre súkromné ​​romantické večere má rezort Likuliku Lagoon k dispozícii dve vonkajšie plážové terasy, kde si môžete pochutnať na špecialitách pod holým nebom s hviezdami a za zvukov hudby miestnych umelcov so šumom vĺn v pozadí. Ďalšou možnosťou je aj piknik na neobývanom privátnom ostrove Mociu, ktorý predstavuje skutočný a nedotknutý raj na zemi.

Aktivity

Nespočet aktivít, ktoré Likuliku Lagoon Resort ponúka, robí tento rezort ešte lákavejší. Relaxujte na lehátku pod slnečnými lúčmi, šnorchlujte v azúrových vodách lagúny, navštívte posvätné miesta alebo sa vyberte na oceán a počas výletov preskúmajte súostrovie Mamanuca. Ponuka pre voľnočasové vyžitie je naozaj pestrá a každý deň tak môžete zažiť niečo nové.

Trasy pre prechádzky

V okolí rezortu nájdete niekoľko trás pre prechádzky, ktoré sa líšia dĺžkou a obtiažnosťou. Môžete sa vydať napr. na vyhliadkové miesto, odkiaľ sa Vám naskytne úžasný pohľad na rezort a okolité vody oceánu. Ďalšie možnosti sú s trasy k mangrovníkom, k miestu Naroba či pozdĺž neďalekej pláže Naivaka.

Príbeh leguánov na ostrove

Návšteva miestnej dediny

Spoznajte miestnu kultúru a spôsob života počas návštevy dediny Yaro a Solevu. Je tu možné dokonca navštíviť aj omšu v kostole. Miestni Vás privítajú s úsmevom a priateľskou pohostinnosťou.

Výlet na okolité ostrovy

Okolité ostrovy v súostroví Mamanuca ponúkajú rozmanité prostredie, ktoré stojí za to spoznať. Vydajte sa na výlet hneď ráno, kedy je more najpokojnejšie a užite si plavbu okolo ostrovov Castaway, Mana, Matamanoa či MonuRiki, kde si budete môcť zaplávať, šnorchlovať alebo sa prejsť po pláži. Práve na ostrove MonuRiki bol natáčaný slávny film Stroskotanec s Tomom Hanksom. Ďalej potom budete pokračovať okolo ostrova Monu a Yanua smerom k Mana Sand Bank s ďalšou možnosťou plávania a šnorchlovania.

Plavba pri západe slnka

Ostrov Malolo, ktorý je domovom pre rezort Likuliku, je označovaný ako „miesto, kde zapadá slnko“ Západy slnka tu môžu byť naozaj úchvatné. Jedným z najlepších spôsobov, ako si tieto okamihy užiť, je vydať sa na plavbu a s pohárom v ruke sa kochať nádhernými výhľadmi.

Privátny ostrov Mociu Island

Privátny neobývaný ostrov Mociu sa nachádza iba 15 min loďou od rezortu a spoločne s okolitými vodami a koralovými útesmi je chránenou prírodnou rezerváciou, kde môžete pomôcť k ochrane životného prostredia pri obnove dažďového lesa, starostlivosti o koraly a ďalších aktivitách pomáhajúcich k ochrane biodiverzity. Hostia tu môžu vyraziť aj za šnorchlovaním alebo na romantický piknik. Tiež pre deti sú tu organizované výlety so šnorchlovaním, hľadaním pokladu či plážovými hrami.

Programy na daždivé dni

Počas daždivých dní môžete v rezorte zažiť aj veľa zábavy. Vydajte sa na prechádzku v daždi alebo skočte do vody a užite si kúpanie trochu inak. V suchu (väčšinou v priestoroch baru Dua Tale) potom môžete zistiť, ako sa pletie odev sulu či sarong, ako sa vyrábajú pletené košíky a klobúky z palmových listov, naučiť sa pár fijijských slov alebo sa započúvať do rozprávania o fijiskej kultúre či legendách pri pití tradičného nápoja kava. Počas daždivých dní môžete tiež zostať v pohodlí vašej vilky a relaxovať pri sledovaní filmu na DVD.

Tradičný rituál Meke a Lovo

Hotelový personál každý týždeň predvádza rituál s tradičným tancom a piesňami meke, po ktorom prichádza na rad večera barbecue bufetom s pokrmami lovo, ktoré sú pripravované v zemnej peci.

Obrad pitie kavy

Pitie kavy patrí k pradávnym fijijským tradíciám. Pridajte sa k miestnym a zažite tento rituál na vlastnej koži.

Šport a wellness hotela Likuliku Lagoon Resort *****

Rezort Likuliku Lagoon svojim hosťom ponúka rozsiahle možnosti športových aktivít, ktoré siahajú od vodných športov, cez potápanie až po najrôznejšie aktivity na súši vrátane kúpeľov.

Šnorchlovanie

Fijijské koralové útesy sú často považované za jedny z najviac rozmanitých na svete. Ostrov Malolo je obklopený krásnym a krehkým ekosystémom koralových útesov. Oceán je tu bezpečný na plávanie a ďalšie aktivity na čele so šnorchlovaním. Vody v okolí rezortu Likuliku a sesterského rezortu Malolo Island sú od roku 2005 novou morskou prírodnou rezerváciou, kde sa vyskytuje množstvo rýb a ďalších živočíchov. Práve tu môžete stráviť hodiny počas preskúmavania podmorského života pri plávaní, šnorchlovaní či potápaní. Môžete naraziť na malé žraloky, raje, perutýny, korytnačky a mnohé ďalšie.

Šnorchlovať môžete priamo z pláže alebo sa ponúka aj možnosť šnorchlovacích výletov na miesta v okolí, ktoré majú pod morskou hladinou čo ponúknuť.

Rybolov

V okolí rezortu Likuliku sa nachádza prírodná rezervácia, kde je zakázané rybárčiť. Avšak hotel ponúka niekoľko výletov na miesta, kde je rybolov povolený. Môžete tak skúsiť chytiť tuniaka, kranasa, Mahi Mahi, makrely, kanica a ďalšie. V rámci ochrany životného prostredia hotel aktívne nepodporuje lov marlínov či plachetníkov.

Surfovanie

Neďaleko rezortu sa nachádzajú mnohé miesta s ideálnymi podmienkami pre surfovanie. Vydať sa môžete na vyhlásené lokality ako Cloudbreak, Wilkes Passage, Desperation a Restaurants.

Vodné športy

K vodným športom patria najmä paddleboardy, kajaky, plachtenie, windsurfing, šnorchlovanie, vodné skútre, vodné lyže, wakeboarding, parasailing a ďalšie

Potápanie

Milovníci potápania určite ocenia päťhviezdičkové potápačské PADI centrum, ktoré sídli v rezorte Likuliku. Môžete nasadnúť na palubu člna a vydáte sa na objavovanie podmorského sveta s krásnymi koralmi, pestrofarebnými rybami a ďalšími podmorskými živočíchmi. Môžete preskúmať vody okolo plytkých koralových útesov alebo sa vydať na otvorený oceán do väčších hĺbok. V súostroví Mamanuca na Váš čakajú raje, delfíny, korytnačky a mnohé ďalšie vo viac ako 44 potápačských lokalitách. K dispozícii sú aj kurzy - ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých a skúsených potápačov.

Posilňovňa

Váš zabehnutý fitness režim môžete dodržať aj počas dovolenky na Fiji. Budete môcť využívať posilňovňu, ktorá je dostupná 24/7 a nachádza sa blízko pláže s príjemnými výhľadmi na oceán a pobrežie. Nájdete tu moderné fitness vybavenie, ktoré vám pomôže udržať sa v kondícii.

Tatadra Spa

Po dlhom dni plnom dobrodružstva a zábavy príde vhod relaxácia. Tej sú zasvätené kúpele Tatadra Spa, ktoré sa nesú vo fijijskom štýle. Pod rukami skúsených terapeutov si môžete dopriať uvoľňujúce masáže, ktoré uľavia únave, bolestiam a navodia vo vás pocit dokonalého uvoľnenia a pohody. Nechajte rozmaznávať svoje zmysly a ponorte sa do sveta duševného pokoja. Kúpele sa nachádzajú v nádhernom komplexe s výhľadom na tropickú oázu a prekrásnu lagúnu.

Kúpele ponúkajú nespočetné množstvo procedúr od starostlivosti o ruky a nohy, cez manikúru a pedikúru až po najrôznejšie masáže, z ktorých si vyberie každý.

Doprava do hotela Likuliku Lagoon Resort Fiji

Rezort Likuliku Lagoon sa nachádza na ostrove Malolo v súostroví Mamanuca iba 25 km od medzinárodného letiska v Nadi. Do hotela sa môžete dostať loďou, privátnym rýchločlnom, hydroplánom alebo helikoptérou.

Mapa - Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Likuliku Lagoon Resort Fiji *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
Posledná inšpekcia hotela
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.