The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Fidži

Objavte nekonečné možnosti bohatej kultúry, rafinovaného designu a skvostnej prírody

Osobne
sme
bývali

Hotel The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Lokalita Fidži, Viti Levu, Denarau Island | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Na ostrove, ktorý je spojený mostom Kúsok od letiska Priamo v turistickom centre
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela The Westin Denarau Island Resort & Spa ***** Fidži

Vitajte na ostrove Denarau, kde sa nachádza tento okúzľujúci rezort. Spojením bohatej kultúry, rafinovaného designu a skvostnej prírody sa Westin Resort stáva jedným z najobľúbenejších na Fidži. Objavte nekonečné možnosti, ako tu stráviť čas a obdivujte dychberúci výhľad. Pozorujte romantické západy slnka z bazénu pod palmami pri lahodnom drinku alebo si zahrajte golf a potom sa odmeňte úžasnou masážou. Toto nie je sen, to je skutočnosť.......

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Tropical Garden View Room

Tropical Garden View Room je prízemná izba s vlastnou terasou a prístupom do záhrady...

Tropical Deluxe Garden View Room

Tropical Deluxe Garden View Room sa nachádza na prvnom poschodí, kde sa Vám zo súkromnej terasy naskytne úžasný výhľad na celú záhradu...

Ocean View Room

Ocean View Room na prízemí je okúzľujúca vďaka výhľadu na oceán. ..

Deluxe Ocean View Room

Deluxe Ocean View Room je situovaná necelých 50 metrov od oceánu a má úžasný výhľad do záhrady. ..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Ako jedno z najkúzelnejších miest na svete, sme potešení ponúknuť Vám rozmanitú ponuku kulinárskych špecialít. Náš medzinárodný a fidžijský tím šéfkuchárov servíruje pokrmy len z tých najlepších ingrediencií z celého sveta, rovnako ako z čerstvých miestnych produktov. Exotické tropické drinky a vínna pivnička patria medzi špeciality nášho rezortu. Okrem toho, náš päťhviezdičkový servis je založený na spokojnosti zákazníkov, o ktorých sa stará špičkový personál s bohatými skúsenosťami. Z našej ponuky si môžete vybrať rôzne druhy pokrmov, výber je len na vás.

Westin Resort má 5 reštaurácií, 3 bary a salónik, vďaka ktorým preniknete do rôznych medzinárodných kuchýň. Japonské sushi, grilované steaky, medzinárodné raňajky s exotickým ovocím a čerstvo praženou kávou alebo cestoviny. To všetko a omnoho viac na vás čaká v luxusne riešených reštauráciách, kde vo vás interiér vyvolá pocit absolútnej harmónie. V bare si môžete vychutnávať západ slnka pri poháriku výborného pacifického rumu alebo lahodného koktejlu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb The Westin Denarau Island Resort & Spa

Všetky tieto izby sú ďalej vybavené terasou alebo balkónom, 32" LCD televízorom, rádiom, Wifi, hlasovou schránkou, luxusnou posteľou a posteľným prádlom z tej najlepšej bavlny. V kúpeľni nechýba fén na vlasy, telefón, vaňa, sprcha, pohodlné bavlnené uteráky a papuče.

 

Ponuka izieb

Tropical Garden View Room

Tropical Garden View Room je prízemná izba s vlastnou terasou a prístupom do záhrady.

Tropical Deluxe Garden View Room

Tropical Deluxe Garden View Room sa nachádza na prvnom poschodí, kde sa Vám zo súkromnej terasy naskytne úžasný výhľad na celú záhradu.

Ocean View Room

Ocean View Room na prízemí je okúzľujúca vďaka výhľadu na oceán.

Deluxe Ocean View Room

Deluxe Ocean View Room je situovaná necelých 50 metrov od oceánu a má úžasný výhľad do záhrady.

Oceanfront Room

Oceanfront Room ponúka vlastný prístup na pláž lemovanú palmami a výhľad z terasy na okolitú záhradu a oceán.

Deluxe Oceanfront Room

Deluxe Oceanfront Room je prekrásna izba, kde si môžete vychutnať panoramatický pohľad na prekrásnu krajinu a azúrovo čistú vodu Južného Pacifiku.

Oceanfront Suite

Možnosť pozorovať tropickú oázu a palmami lemovanú pláž vám poskytne aj rada izieb Oceanfront Suite, kde si môžete vybrať, či chcete mať terasu alebo balkón a je tu oddelená odpočinková izba s jedálňou.

Royal and Regent Suite

Luxusný Royal and Regent Suites má vlastný balkón, skvostný výhľad, veľkú spálňu, kúpeľňu s vaňou, oddelenú obývaciu izbu a jedáleň, kanceláriu, kúpeľňu pre hostí a vlastný prístup na pláž.

Pláž a more

The Westin Denarau Island Resort se nachází přímo na pobřeží, které se vyznačuje vskutku nádhernými sceneriemi. Pláž pokrývá jemný světlý písek a vody Tichého oceánu se pyšní nádhernými odstíny modré.

Online cena a slevy The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Profi foto hotela The Westin Denarau Island *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Westin Denarau Island Resort & Spa

Ako jedno z najkúzelnejších miest na svete, sme potešení ponúknuť Vám rozmanitú ponuku kulinárskych špecialít. Náš medzinárodný a fidžijský tím šéfkuchárov servíruje pokrmy len z tých najlepších ingrediencií z celého sveta, rovnako ako z čerstvých miestnych produktov. Exotické tropické drinky a vínna pivnička patria medzi špeciality nášho rezortu. Okrem toho, náš päťhviezdičkový servis je založený na spokojnosti zákazníkov, o ktorých sa stará špičkový personál s bohatými skúsenosťami. Z našej ponuky si môžete vybrať rôzne druhy pokrmov, výber je len na vás.

Westin Resort má 5 reštaurácií, 3 bary a salónik, vďaka ktorým preniknete do rôznych medzinárodných kuchýň. Japonské sushi, grilované steaky, medzinárodné raňajky s exotickým ovocím a čerstvo praženou kávou alebo cestoviny. To všetko a omnoho viac na vás čaká v luxusne riešených reštauráciách, kde vo vás interiér vyvolá pocit absolútnej harmónie. V bare si môžete vychutnávať západ slnka pri poháriku výborného pacifického rumu alebo lahodného koktejlu.

Šport a wellness hotela The Westin Denarau Island *****

Medzi hlavné lákadlo tohto luxusného rezortu patrí aj nespočetné množstvo aktivít. Božské kúpele, 18- jamkové golfové ihrisko, 4 bazény, 18 reštaurácií a barov, fitnes centrum, denné rekreačné programy a veľká ponuka vodných športov. Počas dňa si užívajte na pláži, zahrajte si golf alebo si odpočiňte v kúpeľoch a večer je tu pre vás pripravený zábavný program, ktorý vás zoznámi s kultúrou a históriou Fidži. Počas vašej dovolenky odporúčame maximálne úžasné kúpele, ktoré sa nachádzajú v prekrásnom prostredí tropickej oázy. Vodných nadšencov upúta windsurfing, plachtenie na katamaráne, vodné lyže, parasailing, potápanie, šnorchlovanie alebo chytanie rýb.

Deti v hoteli The Westin Denarau Island *****

Mladší hosté si mohou své prázdniny na Fidži užít v dětském klubu Lai Lai Kids Club v hotelu Sheraton. Cena činí 25FJ$ za dítě. Klub nabízí kompletní denní program. Hlídání dětí je také k dispozici.

Mapa - The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Westin Denarau Island Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Katarina Hutníková
The Westin Denarau Island Resort & Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.