Tokoriki Island Resort Fiji ****

Fidži

Exkluzívny, prekrásny, romantický rezort

Osobne
sme
bývali

Hotel Tokoriki Island Resort Fiji ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Tokoriki Island | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Nekonečne romantická svadba a medové týždne Maximálne súkromie Šport a exotické aktivity
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Tokoriki Island Resort Fiji **** Fidži

Rezort Tokoriki sa nachádza na rovnomennom ostrove, v súostroví Mamanuca Group, v srdci južného Pacifiku. Na medzinárodné letisko Nadi je to iba dvanásť minút cesty vrtuľníkom či hydroplánom a hodinu katamaránom alebo člnom.

Jedná sa o luxusný rezort určený predovšetkým zamilovaným párom a novomanželom na svadobnej ceste. Vzduch je tu priamo naplnený romantikou. Ubytovanie zaisťujú moderné vilky, ktoré sa nachádzajú priamo na pláži, alebo sú ukryté v bujnej tropickej zeleni.

Rezort ponúka tradičnú svadobnú kaplnku, kde si môžete dopriať obrad pri západe slnka. Pokiaľ na svadbu zatiaľ nepomýšľate, alebo už ste ju absolvovali pred rokmi, môžete sa tu oddať romantickému stolovaniu pri mori pod hviezdami.

Tokoriki Island je okrem romantiky aj skvelým miestom plným zábavy. Pohostinnosť miestnych ľudí je skutočne povestná.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Beachfront Bure

Beachfront Bure (60 m²) majú otvorený priestor na terasu, výhľad z postele na more, žiarivé farby interiéru, veľkú mahagónovú kúpeľňu s vaňou a sprchou a vonkajšou terasou, kde sa nac..

Beachfront Pool Bure

Beachfront Pool Bure (60 m²) sú obklopené bujnou tropickou záhradou a nachádzajú sa len pár krokov od Tichého oceánu...

Beachfront Pool Villa

Beachfront Pool Villas (120 m²) majú naozaj všetko, čo hľadá náročnejší zákazník na dovolenke. Disponujú oddelenou obývacou izbou so spálňou...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V Tokoriki rezorte sa podávajú lahodné chute čerstvých pokrmov z Pacifiku, Austrálie a Európy. Tokoriki hostí jedných z najlepších kuchárov špecializujúcich sa na pokrmy prevažne z Južného Pacifiku a celej Oceánie. Väčšina jedál sa skladá z čerstvých rýb a iných morských plodov, miesi sa s chuťami plodín a ovocia z fidžijských fariem.

Obedové a večerné menu sa denne mení, vždy s čerstvými ingredienciami, nechýbajú rôzne druhy rýb od lososa cez homára, ktoré nosí rybár vždy ráno vylovené. Ráno zhodený kokos alebo papája je veľkou dávkou vitamínov na celý deň. Nechýbajú samozrejme lahodné jedlá z hovädzieho a jahňacieho mäsa dodávané z fariem z Austrálie a Nového Zélandu. V reštaurácii je vám k dispozícii veľký výber vín od austrálskych, francúzskych a španielskych, až po vína z Nového Zélandu.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Tokoriki Island Resort Fiji

Hotel ponúka celkom 34 ubytovacích jednotiek. Sú to voľne stojace vilky, ktoré sa vyznačujú moderným štýlom s prvkami tradičného Fidži designu. Sú klimatizované a ponúkajú kryté aj vonkajšie sprchy. Vyberať môžete z troch kategórií: viliek na pláži, viliek s bazénom a priestranných viliek Sunset.

Ponuka izieb

Beachfront Bure

Beachfront Bure (60 m²) majú otvorený priestor na terasu, výhľad z postele na more, žiarivé farby interiéru, veľkú mahagónovú kúpeľňu s vaňou a sprchou a vonkajšou terasou, kde sa nachádza sprcha vonkajšia. Pohodlie vám zaistí kráľovská manželská posteľ, sedačku a vonkajšie lehátka. Tieto vilky sú vybavené kávovarom, malou chladničkou, žehličkou, stropným ventilátorom, trezorom alebo hojdacími sieťami.

Beachfront Pool Bure

Beachfront Pool Bure (60 m²) sú obklopené bujnou tropickou záhradou a nachádzajú sa len pár krokov od Tichého oceánu. Tieto miesta sú ideálne na relaxáciu a sledovanie nádherných fidžijských západov slnka. K vybaveniu patrí klimatizácia, stropné ventilátory, salónik, písací stôl, mini bar na mieru, kanvica na prípravu čaju a kávy, žehlička a žehliaca doska, dvojité umývadlo, vnútorná sprcha, vonkajšia kamenná sprcha, vlastný bazén na priestrannej terase, dve lehátka a hamak.

Beachfront Pool Villa

Beachfront Pool Villas (120 m²) majú naozaj všetko, čo hľadá náročnejší zákazník na dovolenke. Disponujú oddelenou obývacou izbou so spálňou. Obrovská súkromná terasa so záhradkou leží priamo pri mori, máte k dispozícii veľké pohodlné sedačky a lehátka a lahôdkou je veľký súkromný bazén, ktorý skoro splýva s morom. Vonkajšia časť na záhrade má veľkú posteľ pre denné povaľovanie a je ideálnym miestom na strávenie báječného dňa pri čítaní knižky alebo zaspávaní za šumu mora. Z vonkajšej sprchy môžete sledovať farebný západ slnka, kde splývajú nádherné farby červenej, oranžovej a modrej.

Pláž a more

Pozdĺž celého rezortu sa vinie nádherná pláž pokrytá bielym pieskom, ktorá je ako vystrihnutá z katalógu o dokonalej dovolenke. Z jednej strany sa nad ňou skláňajú kokosové palmy, z druhej strany ju obmýva oceán.

Online cena a slevy Tokoriki Island Resort Fiji ****

Profi foto hotela Tokoriki Island Resort Fiji ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Tokoriki Island Resort Fiji

V Tokoriki rezorte sa podávajú lahodné chute čerstvých pokrmov z Pacifiku, Austrálie a Európy. Tokoriki hostí jedných z najlepších kuchárov špecializujúcich sa na pokrmy prevažne z Južného Pacifiku a celej Oceánie. Väčšina jedál sa skladá z čerstvých rýb a iných morských plodov, miesi sa s chuťami plodín a ovocia z fidžijských fariem.

Obedové a večerné menu sa denne mení, vždy s čerstvými ingredienciami, nechýbajú rôzne druhy rýb od lososa cez homára, ktoré nosí rybár vždy ráno vylovené. Ráno zhodený kokos alebo papája je veľkou dávkou vitamínov na celý deň. Nechýbajú samozrejme lahodné jedlá z hovädzieho a jahňacieho mäsa dodávané z fariem z Austrálie a Nového Zélandu. V reštaurácii je vám k dispozícii veľký výber vín od austrálskych, francúzskych a španielskych, až po vína z Nového Zélandu.

 

Šport a wellness hotela Tokoriki Island Resort Fiji ****

Hostia môžu zadarmo vyskúšať vodné športy, ako je windsurfing, plavby loďou alebo kajaking. Fidži je úžasným miestom pre všetkých milovníkov potápania. Pod vodou sa odohráva skutočné safari. Môžete tu zahliadnuť delfíny, tuniaky, mahi mahi aj farebné rybičky, ktoré vás budú na vašej podvodnej púti sprevádzať.

Využívať môžete aj športové vybavenie, ihrisko na tenis, stolný tenis alebo lezenie. Zahrať si môžete aj bedminton, pétanque a volejbal.

Ak túžite po poznaní, pokojne sa dajte do reči s miestnymi ľuďmi, ktorí vám ochotne odporučia tie najlepšie miesta, ktoré rozhodne stoja za videnie. Všetkým dobrodruhom je určená túra po okolí ostrova. Susedné ostrovy môžete objavovať z paluby lode.

Pre romantické duše je pripravený piknik na osamelom kútiku pláže a v rezorte sú vám k dispozícii aj masérky, terapeuti a odborníci na rehabilitáciu a masáže, ktorí ponúkajú napríklad zábaly v papáje, peeling masáže s prípravkami z kokosu, rôzne aromaterapeutické masáže a relaxačné programy. Masáže si môžete užiť ako v miestnych kúpeľoch Tokoriki Spa, tak aj priamo vo svojej vilke.

Mapa - Tokoriki Island Resort Fiji ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Tokoriki Island Resort Fiji ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Tokoriki Island Resort Fiji ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Tokoriki Island Resort Fiji ****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Mgr. Zuzana Zjavková
Tokoriki Island Resort Fiji
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.