Tokoriki Island Resort Fiji ****

Fidži

Exkluzívny, prekrásny, romantický rezort

Osobne
sme
bývali

Hotel Tokoriki Island Resort Fiji ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Tokoriki Island | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Nekonečne romantická svadba a medové týždne Maximálne súkromie Šport a exotické aktivity
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Tokoriki Island Resort Fiji **** Fidži

Exkluzívny, prekrásny, romantický rezort prispôsobený najmä pre páry na dovolenke či na medových týždňoch vás uchváti svojou prekrásnou architektúrou, luxusnými bure s vlastným bazénom či terasou a vlastným prístupom do mora. Tokoriki sa nachádza 35 km západne od Nadi na ostrovoch Mamanuca Group. Luxusné domčeky sú vytvorené podľa miestnej fidžijskej architektúry spojenej s architektúrou súčasnej doby. Všetky tieto bure sú rafinovane umiestnené v tropickej záhrade tak, aby každý pár mal maximálne súkromie a výhľad na more. Tento rezort je vybavený kaplnkou na sobášenie a servis ohľadom svadieb je tu na veľmi vysokej úrovni. Je tu obmedzenie pre deti do 12 rokov, ktoré sem bohužiaľ nesmú.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Deluxe Beach Bure

Všetkých 29 Deluxe Beachfront Bure majú otvorený priestor na terasu, výhľad z postele na more, majú žiarivé farby interiéru, veľkú mahagónovú kúpeľňu s vaňou a sprchou a vonkajšiu t..

Beachfront Pool Bure

Všetky 4 Beachfront Bure s bazénom sú obklopené bujnou tropickou záhradou a nachádzajú sa len pár krokov od Tichého oceánu...

Sunset Pool Villas

5 luxusných Beachfront Sunset Pool Villas majú naozaj všetko, čo hľadá náročnejší zákazník na dovolenke. Rozloha o 120m² má oddelenú obývaciu izbu so spálňou...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V Tokoriki rezorte sa podávajú lahodné chute čerstvých pokrmov z Pacifiku, Austrálie a Európy. Tokoriki hostí jedných z najlepších kuchárov špecializujúcich sa na pokrmy prevažne z Južného Pacifiku a celej Oceánie. Väčšina jedál sa skladá z čerstvých rýb a iných morských plodov, miesi sa s chuťami plodín a ovocia z fidžijských fariem. Obedové a večerné menu sa denne mení, vždy s čerstvými ingredienciami, nechýbajú rôzne druhy rýb od lososa cez homára, ktoré nosí rybár vždy ráno vylovené. Ráno zhodený kokos alebo papája je veľkou dávkou vitamínov na celý deň. Nechýbajú samozrejme lahodné jedlá z hovädzieho a jahňacieho mäsa dodávané z fariem z Austrálie a Nového Zélandu. V reštaurácii je vám k dispozícii veľký výber vín od austrálskych, francúzskych a španielskych, až po vína z Nového Zélandu.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Tokoriki Island Resort Fiji

Všetkých 34 bure a vil je postavených s maximálnou precíznosťou a láskou pre detaily k miestnej architektúre. Nechýbajú prvky moderného luxusu a vybavenia, ktoré sa radia medzi prvú triedu. Bure sú veľmi priestranné, umiestnené v absolútnom súkromí, s klimatizáciou a s vlastnou vonkajšou a vnútornou sprchou.

 

Ponuka izieb

Deluxe Beach Bure

Všetkých 29 Deluxe Beachfront Bure majú otvorený priestor na terasu, výhľad z postele na more, majú žiarivé farby interiéru, veľkú mahagónovú kúpeľňu s vaňou a sprchou a vonkajšiu terasu, kde sa nachádza vonkajšia sprcha, king size posteľ, pohodlná sedačka a vonkajšie ležadlá, ďalej sú tieto bure vybavené kávovarom, malou chladničkou, žehličkou, stropným ventilátorom, trezorom alebo hojdacími sieťami. Každá beachfront izba je len jeden krok od pláže a ponúka dychberúci výhľad z vašej terasy na prekrásny západ slnka.

Beachfront Pool Bure

Všetky 4 Beachfront Bure s bazénom sú obklopené bujnou tropickou záhradou a nachádzajú sa len pár krokov od Tichého oceánu. Miesto je ideálne pre relaxáciu a sledovanie nádherných fidžijských západov slnka. K vybaveniu patrí klimatizácia, stropné ventilátory, salónik, písací stôl, mini bar na mieru, kanvice na prípravu čaju a kávy, žehlička a žehliaca doska, dvojité umývadlo, vnútorná sprcha, vonkajšia kamenná sprcha, vlastný bazén na priestrannej terase, dve ležadlá a hamak.

Sunset Pool Villas

5 luxusných Beachfront Sunset Pool Villas majú naozaj všetko, čo hľadá náročnejší zákazník na dovolenke. Rozloha o 120m² má oddelenú obývaciu izbu so spálňou. Obrovská súkromná terasa so záhradkou leží priamo pri mori, máte k dispozícii veľké pohodlné sedačky a ležadlá a lahôdkou je veľký súkromný bazén, ktorý skoro splýva s morom. Vonkajšia bure na záhrade má veľkú posteľ pre denné povaľovanie, ideálne miesto pre strávenie úžasného dňa pri čítaní knihy alebo zaspávaní za šumu mora. Z vašej vonkajšej sprchy môžete sledovať farebný západ slnka, kde splývajú nádherné farby červenej, oranžovej a modrej.

Pláž a more

Podél celého resortu se vine nádherná pláž pokrytá bílým pískem, která je jako vystřižená z katalogu o dokonalé dovolené. Z jedné strany se nad ní sklánějí kokosové palmy, ze druhé strany ji omývá oceán.

Online cena a slevy Tokoriki Island Resort Fiji ****

Profi foto hotela Tokoriki Island Resort Fiji ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Tokoriki Island Resort Fiji

V Tokoriki rezorte sa podávajú lahodné chute čerstvých pokrmov z Pacifiku, Austrálie a Európy. Tokoriki hostí jedných z najlepších kuchárov špecializujúcich sa na pokrmy prevažne z Južného Pacifiku a celej Oceánie. Väčšina jedál sa skladá z čerstvých rýb a iných morských plodov, miesi sa s chuťami plodín a ovocia z fidžijských fariem. Obedové a večerné menu sa denne mení, vždy s čerstvými ingredienciami, nechýbajú rôzne druhy rýb od lososa cez homára, ktoré nosí rybár vždy ráno vylovené. Ráno zhodený kokos alebo papája je veľkou dávkou vitamínov na celý deň. Nechýbajú samozrejme lahodné jedlá z hovädzieho a jahňacieho mäsa dodávané z fariem z Austrálie a Nového Zélandu. V reštaurácii je vám k dispozícii veľký výber vín od austrálskych, francúzskych a španielskych, až po vína z Nového Zélandu.

 

Šport a wellness hotela Tokoriki Island Resort Fiji ****

Hostia môžu zdarma využívať aktivity ako windsurfing, plavby loďou, kayaking, tenis, stolný tenis alebo lezenie. Pre dobrodruhov, ktorí chcú spoznať okolie a niečo z histórie Fidži, je pripravená túra po okolí ostrova, kde môžete spoznať miesta na šnorchlovanie, miestnych ľudí, ktorí vám radi ukážu, ako žijú alebo čo varia za špeciality. Pre vášnivých potápačov sú tu pripravené obzvlášť úžasné miesta a spoty na potápanie. Južný Pacifik ponúka nespočetné množstvo vodných živočíchov, doslova safari pod vodou. Môžete vidieť delfíny, tuniaky alebo mahi mahi a hravé farebné rybičky, ktoré vás neustále sledujú a prenasledujú.

Môžete si zahrať bedminton, jazdiť v lodi s priehladným sklom, prechádzať sa po okolí, robiť trekking a spoznávať miestne bylinky používané v zdravotníctve, hrať petangue, volejbal s miestnymi, spoznávať okolité rezorty a ostrovy alebo plaviť sa loďou. Pre romantické duše je pripravený aj piknik na osamelom kútiku pláže a sú tu k dispozícii aj masérky, terapeuti a odborníci na rehabilitáciu a masáže, ktoré ponúkajú napríklad zábaly v papáji, pealing masáže s prípravkami z kokosu, rôzne aromatherapy masáže a relaxačné programy. Vychutnajte si masáže v kúpeľoch ležiacich v tropickej záhrade alebo priamo u vás v bure na pláži.

 

Mapa - Tokoriki Island Resort Fiji ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Tokoriki Island Resort Fiji ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Tokoriki Island Resort Fiji ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Tokoriki Island Resort Fiji ****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Mgr. Zuzana Zjavková
Tokoriki Island Resort Fiji
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.