Vomo Island Resort *****

Fidži

Luxusná rezidencia pod palmami a ďatľovníkmi na pláži

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Vomo Island Resort *****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Vomo Island | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Exkluzívny únik z civilizácie Leží na jednom z Yasawa ostrovov Krásna záhrada z paliem a mandľovníkov

Popis hotela Vomo Island Resort ***** Fidži

Vomo je luxusným súkromným ostrovom, na ktorom sa nachádza iba 28 víl a 2 rezidencie. Zahŕňa plochu 87 hektárov a je súčasťou súostrovia Mananuca. Od medzinárodného letiska v Nadi ho delí 15 minút letu vrtuľníkom alebo hydroplánom.

Rezort na tomto ostrove víta všetkých hostí, vrátane rodín s deťmi, ktorým ponúka päť hviezdičkové stravovanie, denné kúpele, širokú škálu aktivít a predovšetkým, komfortné ubytovanie v tropickom raji.

Vomo je tiež ideálnym miestom na svadobné obrady či medové týždne.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Beachfront Retreats

Beachfront Retreats sa pýšia vonkajšou terasou s voľne stojacou vaňou a vonkajšou sprchou. Nachádzajú sa len pár krokov od pláže a oceánu. Sú skvelým miestom pre rodiny...

Beachfront Villas

Beachfront Villas sa nachádzajú iba pár krokov od pláže s bielym pieskom. Hojdacie siete sa jemne vlnia medzi palmami a súkromná terasa vám poskytne dostatok priestoru na relaxáciu...

Villas on the Hill

Villas on the Hill stoja na kopci blízko pláže, takže vám zaistia dych vyrážajúci rozhľad na okolie a panorámu okolitých ostrovov Yasawa. Vybavenie a služby sú rovnaké, ako u víl Beachfront. ..

The Residence

The Residence sa nachádza priamo na pláži a zahŕňa tri pavilóny. Poskytuje dostatok priestoru až pre osem hostí...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Šéfkuchár rezortu Vomo disponuje rozsiahlymi znalosťami a vrodeným talentom pre sviežu a inovatívnu kuchyňu, vďaka ktorej sa rezort drží na popredných priečkach ako gurmánska destinácia v južnom Pacifiku. K tomu prispieva aj miestna produkcia, ktorá je obohatená o bylinky a zeleninu priamo zo záhrady.

The Reef Restaurant je hlavnou reštauráciou rezortu. Ponúka pokrmy servírované formou menu á la carte. Menu pre obedy a večere sa každý deň mení. Večer tu môžete stolovať pri bazéne, cez deň pod stromami na pláži. Večere sprevádza fidžijská hudba. Dostupné je aj detské menu.

The Vuda Bar vám ponúkne medzinárodné vína a koktailový lístok v spojení s otvoreným priestorom.

The Rocks Bar sa nachádza na západnom konci rezortu. Je skvelým miestom na relaxáciu s koktailom a úžasnými výhľadmi na pláž a oceán. Otvorené má denne medzi 17:00 a 19:00.

V rezorte radi vyhovejú všetkým vašim prianiam a pripravia vám špeciálne stolovanie na mieste podľa vášho výberu a zariadia aj romantické pikniky, napríklad na pláži alebo na opustenom ostrove.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Vomo Island Resort

Ubytovanie v rezorte Vomo stelesňuje ducha ostrova. Elegantné vily sú diskrétne zasadené medzi prirodzenou flórou ostrova. Každá má svoj vlastný unikátny aspekt a umožní vám žiť v súlade s okolitým prostredím. Prežite autentické Fidži s dotykmi bavlnenej posteľnej bielizne a luxusných toaletných potrieb L’Occitane. K dispozícii budete mať aj služby práčovne a balenú vody a nealkoholické nápoje zadarmo.

Vybavenie víl zahŕňa klimatizáciu a stropné ventilátory, jacuzzi vaňu a oddelenú sprchu, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, mini-bar a chladničku, fén, papuče, trezor, CD prehrávač a IDD telefón.

Ponuka izieb

Beachfront Retreats

Beachfront Retreats sa pýšia vonkajšou terasou s voľne stojacou vaňou a vonkajšou sprchou. Nachádzajú sa len pár krokov od pláže a oceánu. Sú skvelým miestom pre rodiny.

Beachfront Villas

Beachfront Villas sa nachádzajú iba pár krokov od pláže s bielym pieskom. Hojdacie siete sa jemne vlnia medzi palmami a súkromná terasa vám poskytne dostatok priestoru na relaxáciu. Vila ponúka ubytovanie pre celú rodinu.

Villas on the Hill

Villas on the Hill stoja na kopci blízko pláže, takže vám zaistia dych vyrážajúci rozhľad na okolie a panorámu okolitých ostrovov Yasawa. Vybavenie a služby sú rovnaké, ako u víl Beachfront.

The Residence

The Residence sa nachádza priamo na pláži a zahŕňa tri pavilóny. Poskytuje dostatok priestoru až pre osem hostí. Interiéry zahŕňajú plne vybavenú kuchyňu, jedáleň a 24 hodinové služby komorníka. Stolovať môžete aj vonku a čerešničkou navyše sú vonkajšie sprchy.

The Royal

The Royal vám ponúkne tri spálne, každú s vlastnou kúpeľňou, kuchyňu, oddelený obývací priestor so zábavným systémom a rozľahlú vonkajšiu časť, ktorá zahŕňa bazén, ležadlá, hojdacie siete, barbecue gril, vonkajšiu sprchu a priestor na stolovanie s úžasnými výhľadmi na oceán.

Pláž a more

Dlhá pláž s jemným bielym pieskom je pýchou ostrova Vomo. Tiahne sa pozdĺž celej strany pobrežia a omývajú ju vody Tichého oceánu. Pláž je chránená útesmi, a tak poskytuje bezpečné miesto na plávanie a šnorchlovanie.

Online cena a slevy Vomo Island Resort *****

Profi foto hotela Vomo Island Resort *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Vomo Island Resort

Šéfkuchár rezortu Vomo disponuje rozsiahlymi znalosťami a vrodeným talentom pre sviežu a inovatívnu kuchyňu, vďaka ktorej sa rezort drží na popredných priečkach ako gurmánska destinácia v južnom Pacifiku. K tomu prispieva aj miestna produkcia, ktorá je obohatená o bylinky a zeleninu priamo zo záhrady.

The Reef Restaurant je hlavnou reštauráciou rezortu. Ponúka pokrmy servírované formou menu á la carte. Menu pre obedy a večere sa každý deň mení. Večer tu môžete stolovať pri bazéne, cez deň pod stromami na pláži. Večere sprevádza fidžijská hudba. Dostupné je aj detské menu.

The Vuda Bar vám ponúkne medzinárodné vína a koktailový lístok v spojení s otvoreným priestorom.

The Rocks Bar sa nachádza na západnom konci rezortu. Je skvelým miestom na relaxáciu s koktailom a úžasnými výhľadmi na pláž a oceán. Otvorené má denne medzi 17:00 a 19:00.

V rezorte radi vyhovejú všetkým vašim prianiam a pripravia vám špeciálne stolovanie na mieste podľa vášho výberu a zariadia aj romantické pikniky, napríklad na pláži alebo na opustenom ostrove.

Šport a wellness hotela Vomo Island Resort *****

V rezorte Vomo si môžete užiť nemotorizované vodné športy, vrátane šnorchlovania. Ostrov je ohraničený farebnými útesmi s neuveriteľnými koralmi a tropickými rybkami, a tak by bola veľká škoda nenahliadnuť pod hladinu.

Nové PADI Dive Centre ponúka množstvo kurzov pre začiatočníkov i pokročilých, vrátane špeciálnych kurzov, ako je Deep Diver, Wreck Diver, fotografovanie pod vodou a nočné potápačské kurzy.

Vomo je tiež domovom luxusných kúpeľov. Vyškolení terapeuti vám poskytnú masáže, ošetrenie tváre, manikúru, pedikúru, voskovanie, vlasovú starostlivosť aj starostlivosť o nechty.

Deti v hoteli Vomo Island Resort *****

Vomo Kids Village má otvorené denne a zaisťuje zábavu aj catering pre najmenších hostí. Má herňu, kuchyňu, mediálnu miestnosť, ihrisko a jedálenský kút. Celý objekt je farebný, interaktívny a bezpečný. Deti mladšie ako štyri roky musí sprevádzať rodič alebo pestúnka.

V rezorte sú taktiež ponúkané kurzy potápania pre deti nad desať rokov.

Mapa - Vomo Island Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Vomo Island Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Vomo Island Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Vomo Island Resort *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.