Vomo Island Resort *****

Fidži

Luxusná rezidencia pod palmami a ďatľovníkmi na pláži

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Vomo Island Resort *****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Vomo Island | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Exkluzívny únik z civilizácie Leží na jednom z Yasawa ostrovov Krásna záhrada z paliem a mandľovníkov

Popis hotela Vomo Island Resort ***** Fidži

Súostrovie Yasawa patrí medzi najkrajšie miesto v Južnom Pacifiku. Vomo Island Resort je exkluzívny vďaka svojmu umiestneniu a ponuke ubytovania. Luxusné domčeky, ktoré sa nachádzajú na krytom mieste pod palmami a mandľovníkmi sú ideálnym miestom pre strávenie romantickej dovolenky. Azúrové more, biely piesok, blankytné nebo a kľud……prestaňte snívať a vydajte sa do raja s nami. Vomo Resort je vzdialený len 15 minút letu z medzinárodného letiska v Nadi a necelú hodinu a pol loďou z prístavu Denarau.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Beachfront Retreats

Beachfront Retreats se pyšní venkovní terasou s volně stojící vanou a venkovní sprchou. Nacházejí se jen pár kroků od pláže a oceánu. Jsou skvělým místem pro rodiny...

Deluxe Villa

Deluxe Villa je situovaná v susedstve s plážou pod najvyšším vrcholkom ostrovu Vomo. Priestor s 250m2 má 3 veľké spálne s king veľkosťou postele, oddelenú obývaciu izbu s plazmou, videom..

Beach Front Villa

Beach Front Villa je len pár krokov od vašej súkromnej pláže. Vila o veľkosti 60m2 má spálňu s king posteľou, šatňu, oddelenú obývaciu izbu, veľkú terasu s relaxačnou zónou, výhľad..

Hillside Villa

Hillside Villa stojí na kopci blízko pláže, takže Vám zaistí dychberúci rozhľad na okolie a panorámu okolitých ostrovov Yasawa. Vybavením a službami je ako Beach Front Villa. ..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Niekoľkokrát ocenený šéfkuchár Shane Avant servíruje tie najlepšie pokrmy z produktov Južného Pacifiku. Veľkú časť tvorí exotické ovocie a zelenina a samozrejme čerstvé ryby a iné morské plody. Jedálniček je zostavený tak, aby bol ľahký na trávenie, vyrovnal vašu potrebu vitamínov a nezaťažoval žalúdok. Denne obmieňaný jedálny lístok vám ponúkne širokú škálu rôznych druhov celosvetovej kuchyne a pre šéfkuchára bude potešením, keď si objednáte jedlo podľa vašich predstáv.

Vychutnajte si exkluzívnu kuchyňu v reštaurácii na pláži v záhrade pri západe slnka a doprajte si po večeri výborný drink v bare počas zábavného programu, ktorý je pre vás každý večer pripravený.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Vomo Island Resort

Každá vila je vybavená klimatizáciou, vonkajšou odkrytou terasou s prekrásnou jedálňou, oddelenou obývacou izbou, spálňou, šatňou a relaxačnou zónou v kúpeľni. Ako poďakovanie sa Vám dostáva denne čerstvé exotické ovocie a kvetiny.

 

Ponuka izieb

Beachfront Retreats

Beachfront Retreats se pyšní venkovní terasou s volně stojící vanou a venkovní sprchou. Nacházejí se jen pár kroků od pláže a oceánu. Jsou skvělým místem pro rodiny.

Deluxe Villa

Deluxe Villa je situovaná v susedstve s plážou pod najvyšším vrcholkom ostrovu Vomo. Priestor s 250m2 má 3 veľké spálne s king veľkosťou postele, oddelenú obývaciu izbu s plazmou, videom a stereo systémom, krytú a vonkajšiu jedáleň. V prírodnej oáze je úžasný veľký bazén s výhľadom na more a s vlastným prístupom na pláž. Úžasná je slnečná terasa s ležadlami a vonkajšou sprchou, slúžiacou k odpočinku. Celý otvorený priestor vily Vás doslova vtiahne do tropickej oázy.

Beach Front Villa

Beach Front Villa je len pár krokov od vašej súkromnej pláže. Vila o veľkosti 60m2 má spálňu s king posteľou, šatňu, oddelenú obývaciu izbu, veľkú terasu s relaxačnou zónou, výhľad na more, ktorý môžete sledovať z pohodlných ležadiel alebo hojdacej siete, samozrejme chladničku, kávovar, klimatizáciu, fén, minibar, prístup na internet, hudobný prehrávač, telefón a neobmedzenú konzumáciu vody.

Hillside Villa

Hillside Villa stojí na kopci blízko pláže, takže Vám zaistí dychberúci rozhľad na okolie a panorámu okolitých ostrovov Yasawa. Vybavením a službami je ako Beach Front Villa.

Vomo Private Residence

Vomo Private Residences je absolútnou špičkou a chválou tohto rezortu. Nielen vďaka svojmu umiestneniu, ale predovšetkým luxusným vybavením a ponukou služieb. Obdivuhodných 400m² má 4 veľké izby, ktoré sa rozkladajú do troch pavilónov a to na bazén, tropickú záhradu a vonkajšiu záhradu s kúzelným výhľadom na panorámu fidžijských ostrovov. Hlavný pavilón má kuchyňu, jedáleň a hlavnú obývaciu izbu tak veľkú, ako sú dve spálne s kúpeľňou a nádvorím, kde je vonkajšia sprcha. Navyše v oboch pavilónoch máte vlastnú súkromnú zónu, spálňu, kúpeľňu. V tejto rezidencii máte okrem iného aj vlastného sluhu, ktorý je vám neustále k dispozícii.

Pláž a more

Dlouhá pláž s jemným bílým pískem je chloubou ostrova Vomo. Táhne se podél celé strany pobřeží a omývají ji vody Tichého oceánu. Pláž je chráněna útesy, a tak poskytuje bezpečné místo k plavání a šnorchlování.

Online cena a slevy Vomo Island Resort *****

Profi foto hotela Vomo Island Resort *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Vomo Island Resort

Niekoľkokrát ocenený šéfkuchár Shane Avant servíruje tie najlepšie pokrmy z produktov Južného Pacifiku. Veľkú časť tvorí exotické ovocie a zelenina a samozrejme čerstvé ryby a iné morské plody. Jedálniček je zostavený tak, aby bol ľahký na trávenie, vyrovnal vašu potrebu vitamínov a nezaťažoval žalúdok. Denne obmieňaný jedálny lístok vám ponúkne širokú škálu rôznych druhov celosvetovej kuchyne a pre šéfkuchára bude potešením, keď si objednáte jedlo podľa vašich predstáv.

Vychutnajte si exkluzívnu kuchyňu v reštaurácii na pláži v záhrade pri západe slnka a doprajte si po večeri výborný drink v bare počas zábavného programu, ktorý je pre vás každý večer pripravený.

Šport a wellness hotela Vomo Island Resort *****

Ostrov je ohraničený farebnými útesmi s neuveriteľnými koralmi a tropickými rybkami, perfektné miesto na potápanie a šnorchlovanie. Na ostrove máte možnosť zahrať si na 9 jamkovom golfovom ihrisku, ísť na prechádzku po tropickej záhrade alebo po ostrove, ďalej je tu tenisový kurt, bedminton, petang, volejbal, kroket a bazén so sladkou vodou. Pre vodných nadšencov je okrem potápania a šnorchlovania pripravený aj windsurfing, sailing, kayaking alebo jazda na katamaráne.

Vo Vomo Island Resort's Beauty Therapy Spa sa o Vás stará tím skúsených terapeutiek vyškolených v uznávanom austrálskom inštitúte krásy. Kúpele sa nachádzajú v prekrásnom prostredí susediacom s vonkajšou tropickou oázou sprevádzanou ukľudňujúcimi zvukmi prírody, ktoré slúžia na maximálne uvoľnenie a relaxáciu. Ponuka obsahuje niekoľko druhov masáží, starostlivosť o tvár a špeciálne balíčky pre páry, ktoré si chcú relaxáciu vychutnať spoločne.

Veľmi lákavé sú exkurzie pod vedením skúsených sprievodcov rezortu ako napríklad plavby loďou, let helikoptérou, chytanie rýb, skúmanie iných ostrovov alebo potápanie na zaujímavých miestach.

Deti v hoteli Vomo Island Resort *****

Vomo Kids Village má otevřeno denně a zajišťuje zábavu i catering pro nejmenší hosty. Má hernu, kuchyň, mediální místnost, hřiště a jídelní kout. Celý objekt je barevný, interaktivní a bezpečný. Děti mladší čtyř let musí doprovázet rodič nebo chůva.

V resortu jsou také nabízeny kurzy potápění pro děti nad deset let.

Mapa - Vomo Island Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Vomo Island Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Vomo Island Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Vomo Island Resort *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Mgr. Zuzana Zjavková
Vomo Island Resort
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.