Discovery Shores Boracay *****

Filipíny

Oddajte sa do rúk najlepšej ostrovnej pohostinnosti

Osobne
sme
navštívili

Hotel Discovery Shores Boracay *****

Lokalita Filipíny, Visayas, Boracay | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Příjemný rodinný resort Krásná pláž Potápění a zábava
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Discovery Shores Boracay ***** Filipíny

Vstúpte na tunajšie pobrežie a oddajte sa do rúk najlepšej ostrovnej pohostinnosti. Discovery Shores Boracay je strategicky situovaný na úseku s jemným pieskom, ktorý je známy ako pláž Boracay's White Beach. Poskytuje prémiové ubytovanie v suitách a prvotriedne vybavenie v prostredí najvyhľadávanejšej destinácie na ostrove. Rezort sa môže pochváliť bezkonkurenčnou úrovňou luxusných služieb a najlepším plážovým ubytovaním na ostrove Boracay. Discovery Shores Boracay je opakovane po tri roky zaradený čitateľmi Travel + Leisure medzi jedny z najlepších ázijských hotelov. Je tiež prvým a jedným z troch filipínskych rezortov zahrnutý do prestížnej kolekcie Small Luxury Hotels of the World Collection.

Vybavenie a služby

V rezorte:

- 24 hodinová recepcia,
- 24 hodinová izbová služba s možnosťou „In-room dining“,
- práčovňa,
- transfery z letiska loďou,
- CD/DVD požičovňa,
- doktor/sestra na zavolanie a
- miestní noviny denne.

V izbách:

- 24hodinová izbová služba,
- LCD obrazovka,
- veľké bavlnené osušky,
- káblová TV, DVD prehrávač a doplnkový systém,
- kvalitné vankúše,
- sušič vlasov,
- upratovacie služby,
- možnosť využitia vankúšov pre hostí s alergiou,
- sejf,
- dokovacia stanica pre iPod,
- žehlička a žehliaca doska,
- minibar a súkromný chladený bar,
- zariadenie na prípravu kávu a čaju a
- hlasová pošta.

Svadby a iné udalosti

Oslávte svoj životný deň v idylickom prostredí na jednej z najkrajších pláží. V rezorte Discovery Shores Boracay sa všetko spojí dohromady a vytvorí sa perfektná atmosféra pre akúkoľvek životnú udalosť na čele s romantickými svadbami. Dychberúca kulisa z neba, piesku a mora je spoločne s prvotriednou kuchyňou a bezkonkurenčnými službami predpokladom pre pohostinnosť a ochotu, ktorej sa Vám tu dostane. Na také intímne, elegantné a radostné zhromaždenie nikdy nezabudnete.

Pokiaľ túžite po svadbe v exotickej destinácii, tak už nemusíte hľadať ďalej. Svadby v Discovery Shores Boracay sú skrátka legendárne a sú dostupné po všetky štyri ročné obdobia, a to s patričnou tematikou. Tieto krásne chvíle budú doplnené o jedinečné kulinárske zážitky a ďalšie služby, aby bol Váš deň viac než výnimočný.

Medové týždne – Po jedinečnej svadbe môžete v rezorte Discovery Shores Boracay stráviť romantické medové týždne s mnohými výhodami v podobe raňajok formou bufetu, večerí s fľašou vína, masážami v kúpeľoch Terra a mnohým ďalším.

Tematické udalosti a rôzne stretnutia – Ohromujúce západy slnka a kúzelný mesačný svit je veľkým lákadlom pre usporiadávanie rozmanitých udalostí v tomto rezorte. Rozsiahle pláže, moderná architektúra, svieže tropické záhrady a dostatok súkromia vytvárajú ideálne prostredie pre každú oslavu. Personál je ochotný pripraviť všetko podľa Vašich predstáv, pričom možnosti sú prakticky nekonečné. S precíznosťou a kreativitou získajú Vaše oslavy nevídanú atmosféru.

Meetingy

Relaxujte a zároveň vybavujte svoje pracovné povinnosti. V rezorte Discovery Shores je k dispozícii všetko, čo potrebujete pre dôležitý meeting či úspešný pracovný obed. Využiť môžete priestory súkromných salónikov či vonkajšie prostredie. K dispozícii budete mať lahodné občerstvenie a hlavne kompletné potrebné vybavenie a zariadenie. Pracovitý personál sa postará o organizáciu, aby ste sa mohli so svojimi kolegami či obchodnými partnermi cítiť pohodlne. A business na pláži? Je to možné! Vďaka pohotovej organizácii a pozornosti k detailom to prekoná všetky Vaše predstavy. Organizovať je možné aj teambuildingové akcie, incentívne pobyty a iné skupinové aktivity.

Priestory pre meetingy a konferencie:

- Belize (20-60 osôb),

- Caledonia (25-60 osôb),

- Androz (25-60 osôb) a

- zábavná miestnosť (8-20 osôb).

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Discovery Shores Boracay

Příjemný hotel trošku stranou od hlavního ruchu ostrova Boracay, ale zároveň s možností dojít do smaotného centra dění pohodlnou patnáctiminutovou procházkou po pláži. Hotel v bezpprostřední blízkostu pláže vhodný jak pro rodiny, tak také pro páry.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Radka Holasová
Ing. Radka Holasová 724 730 013

Ponuka izieb

Junior Suite

Suity Junior sú vybavené buď dvoma lôžkami o veľkosti queen alebo jednou posteľou o veľkosti king (v závislosti na Vašich požiadavkách)...

One Bedroom Suite

One Bedroom Suite je ideálnym útočiskom pre dve osoby. Táto suita ponúka dostatočný obývací priestor, súkromný kútik, bar a samostatnú spálňu s dvoma posteľami o veľkosti queen...

One Bedroom Suite Premier

Suity tejto kategórie ponúkajú podkrovnú spálňu, salónik, jedálenský kút a súkromné jacuzzi na balkónovej terase...

Two Bedroom Suite

Two Bedroom Suite je skvelým miestom pre ubytovanie skupiniek hostí až o šiestich členoch. Zahŕňa obývací priestor, jedálenský kút, bar a dve samostatné spálne s vlastnou toaletou a kúp..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Dokonca aj v tomto ostrovnom rezorte si môžete dopriať neuveriteľné gastronomické potešenie, ktoré vyhovie cestovateľom s rôznymi preferenciami. Vychutnajte si pokrmy z celého sveta a doprajte svojim chuťovým pohárikom nespočetné množstvo zážitkov z kulinárskej ponuky.

Indigo Restaurant – Najobľúbenejšou destináciou pre stolovanie v rezorte Discovery Shores Boracay je Indigo Restaurant, ktorá získala mnoho ocenení v rámci Filipín aj v rámci Ázie. Ponúka vysoko sezónne menu z kreatívnej pobrežnej kuchyne, ktorá pochádza z najlepších a najčerstvejších ingrediencií. Vychutnať si môžete aj vína z jedinečných výberov a pochádzajúce od prestížnych svetových vinárov.

Platitos – Platitos sa javí úžasne pri západe slnka na plážovom pobreží Discovery Shores. Ponúka lahodné pokrmy, ktoré majú za úlohu uspokojiť Vaše chute, potešiť Váš zrak a tiež podporiť živú konverzáciu. Pripite si na nové či staré priateľstvá po západe slnka v sprievode kulinárskej cesty s množstvom príchutí zo všetkých kútov sveta.

Sands Restaurant – Restaurace Sands sa môže pochváliť okúzľujúcim výhľadom na oceán, elegantným designom a kulinárskym umením kuchárov v príjemnej atmosfére. Užite si jedinečné raňajky pri mori, leňošte pri neskorom à la carte obede alebo si pochutnajte na jednom zo známych tematických bufetov. Dočkáte sa tu obdivuhodného servisu a tradície v podobe vynikajúcich pokrmov.

Sandbar/Pool Bar – Sandbar je ideálnym miestom pre užitie si najkrajšej svetelnej show na zemi – západ slnka za horizont vôd v okolí Boracay. Usaďte sa pohodlne na elegantnú salónovú stoličku alebo zaujmite miesto v bare a vyberte si drink podľa chuti. V ponuke je široký sortiment alkoholických aj nealkoholických nápojov, ale medzi najlepšie patrí jedinečné mojito s mangom a liči a tradičná margarita.

Kategórie a vybavenosť izieb Discovery Shores Boracay

Discovery Shores Boracay ponúka 88 priestranných suit s dostatkom denného svetla a s veľkými presklenými stenami pre zachytenie dychberúcich scenérií, ktoré tunajšie okolie obklopujú. S moderným a elegantným nábytkom a dennými prekvapeniami je každá suita pozvánkou k relaxácii, zábave a užívaniu si vynikajúcej dovolenky.

Ponuka izieb

Junior Suite

Suity Junior sú vybavené buď dvoma lôžkami o veľkosti queen alebo jednou posteľou o veľkosti king (v závislosti na Vašich požiadavkách). Denná váľanda môže byť navyše využitá ako pohodlná prístelka pre ďalšiu osobu. Kúpeľňa zahŕňa sklenenú stenu s úžasným výhľadom na scénickú skalnú záhradu.

One Bedroom Suite

One Bedroom Suite je ideálnym útočiskom pre dve osoby. Táto suita ponúka dostatočný obývací priestor, súkromný kútik, bar a samostatnú spálňu s dvoma posteľami o veľkosti queen. Gauč v tvare L v obývacom priestore môže byť využitý pre ubytovanie ďalších dvoch osôb.

One Bedroom Suite Premier

Suity tejto kategórie ponúkajú podkrovnú spálňu, salónik, jedálenský kút a súkromné jacuzzi na balkónovej terase. Spálňa je vybavená buď oddelenými lôžkami o veľkosti queen alebo veľkou posteľou o veľkosti king. K dispozícii budete mať dve kúpeľne – na každom poschodí jednu. Výhľad je fantastický – niektoré izby poskytujú výhľad na pláž, iné Vám umožnia kochať sa krásnou krajinou rezortu.

Two Bedroom Suite

Two Bedroom Suite je skvelým miestom pre ubytovanie skupiniek hostí až o šiestich členoch. Zahŕňa obývací priestor, jedálenský kút, bar a dve samostatné spálne s vlastnou toaletou a kúpeľňou. V obývacom priestore sa nachádza gauč v tvare L, ktorý môže slúžiť pre ubytovanie až dvoch ďalších osôb. Tie môžu navyše využívať jednu z kúpeľní vďaka vlastnému prístupu k nej. Súčasťou suity je aj balkón s výhľadom na zeleň a oblohu.

Two Bedroom Suite Premier

Táto dvojspálňová suita má rovnaké charakteristiky ako Two Bedroom Suite, ale každá spálňa je umiestnená na inom poschodí – na prvom a na medziposchodí. Môže sa pochváliť súkromnou terasou s jacuzzi na prvom poschodí, ktorá poskytuje hosťom pozoruhodné výhľady na okolitú krajinu.

Pláž a more

Božská pláž s jemným bílým pískem a tropickými palmami potěší každého návštěvníka, který zavítá do tohoto luxusního resortu. Pláž je tak krásná, že je vyhledávaným místem svatebních obřadů a k večeru se zde dají pozorovat nádherné západy slunce.

Online cena a slevy Discovery Shores Boracay *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Discovery Shores Boracay *****

Naše foto hotela Discovery Shores Boracay *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Discovery Shores Boracay

Dokonca aj v tomto ostrovnom rezorte si môžete dopriať neuveriteľné gastronomické potešenie, ktoré vyhovie cestovateľom s rôznymi preferenciami. Vychutnajte si pokrmy z celého sveta a doprajte svojim chuťovým pohárikom nespočetné množstvo zážitkov z kulinárskej ponuky.

Indigo Restaurant – Najobľúbenejšou destináciou pre stolovanie v rezorte Discovery Shores Boracay je Indigo Restaurant, ktorá získala mnoho ocenení v rámci Filipín aj v rámci Ázie. Ponúka vysoko sezónne menu z kreatívnej pobrežnej kuchyne, ktorá pochádza z najlepších a najčerstvejších ingrediencií. Vychutnať si môžete aj vína z jedinečných výberov a pochádzajúce od prestížnych svetových vinárov.

Platitos – Platitos sa javí úžasne pri západe slnka na plážovom pobreží Discovery Shores. Ponúka lahodné pokrmy, ktoré majú za úlohu uspokojiť Vaše chute, potešiť Váš zrak a tiež podporiť živú konverzáciu. Pripite si na nové či staré priateľstvá po západe slnka v sprievode kulinárskej cesty s množstvom príchutí zo všetkých kútov sveta.

Sands Restaurant – Restaurace Sands sa môže pochváliť okúzľujúcim výhľadom na oceán, elegantným designom a kulinárskym umením kuchárov v príjemnej atmosfére. Užite si jedinečné raňajky pri mori, leňošte pri neskorom à la carte obede alebo si pochutnajte na jednom zo známych tematických bufetov. Dočkáte sa tu obdivuhodného servisu a tradície v podobe vynikajúcich pokrmov.

Sandbar/Pool Bar – Sandbar je ideálnym miestom pre užitie si najkrajšej svetelnej show na zemi – západ slnka za horizont vôd v okolí Boracay. Usaďte sa pohodlne na elegantnú salónovú stoličku alebo zaujmite miesto v bare a vyberte si drink podľa chuti. V ponuke je široký sortiment alkoholických aj nealkoholických nápojov, ale medzi najlepšie patrí jedinečné mojito s mangom a liči a tradičná margarita.

Šport a wellness hotela Discovery Shores Boracay *****

Bazén – Idylickou alternatívou k pláži je hotelový bazén situovaný na prízemí vedľa reštaurácie Sands. Plytké priestory pre deti, vírivka, bar pri bazéne, nafukovacie hračky a prítomný personál prispieva k povesti obľúbeného miesta pre každého člena rodiny.

Posilňovňa - Discovery Shores Fitness Center je vybavené zariadením pre kardio a silový tréning a umožňuje hosťom zostať v kondícii aj počas dovolenky.

Knižnica a rekreačná miestnosť – Nachádza sa na prízemí a ponúka skvelý výber kníh a DVD k zapožičaniu.

Aktivity

Po kontaktovaní recepcie je možné zariadiť ľubovoľný počet aktivít v rezorte, ktoré zahŕňajú:

- vodné skútre,

- parasailing,

- jazdu na banáne,

- skúmanie ostrovov,

- skákanie z útesu,

- paddleboarding,

- wakeboarding a

- kiteboarding.

K dispozícii sú aj výlety ako relaxačné plavby okolo ostrova za objavovaním pláží, zátok, šnorchlovacích lokalít, vodopádov a ďalších zákutí.

Kúpele Terra Wellness Spa

Oceňované kúpele Terra Wellness Spa lákajú množstvo hostí rezortu a iných návštevníkov z okolitých rezortov na svoje jedinečné procedúry plné relaxácie v rýdzej blaženosti. Filozofia kúpeľov je založená na predpoklade, že k celkovej pohode je potrebné dosiahnutie určitého stavu pokoja tela a mysle. Terra je latinské označenie pre zem a ideálne symbolizuje prepojenie kúpeľov s prírodou. Je to pokojné a relaxačné miesto s dôrazom na harmóniu. Vďaka špecializovaným službám, procedúram a zariadeniam sú kúpele Terra Wellness Spa miestom ďaleko od reality, kde môžete opustiť všetky problémy všedného života a užívať si neuveriteľnú starostlivosť skúsených terapeutov.

Deti v hoteli Discovery Shores Boracay *****

Pre deti - Sandbox kid's room je klubom s bezpečnými hračkami, Xboxom a rôznymi stolnými a počítačovými hrami pre deti vo veku 0-12 rokov. K denným aktivitám pre deti patrí aj poznávanie umenia a remesiel, filipínske hry, pomoc s čistením pláží a kurzy varenia.

Doprava do hotela Discovery Shores Boracay

Z hlavního města Manila trvá transfer místní leteckou linkou na ostrov Caticlan asi 50 minut. Z letiště budete následně převezeni do přístavu, kde následuje plavba lodí asi 10 minut na ostrov Boracay a odtud je to již jen kousek do resortu, kam Vás odveze řidič privátním automobilem.

Mapa - Discovery Shores Boracay *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Filipíny do hotela Discovery Shores Boracay *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Discovery Shores Boracay *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Radka Holasová
Ing. Radka Holasová 724 730 013

Recezie hotela Discovery Shores Boracay *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Filipíny

Katarina Hutníková
Discovery Shores Boracay
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.