Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete *****

Grécko

Krétsky raj pre rodiny s deťmi

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete

Pro hotel Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
bývali

Hotel Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete *****

Hodnotenie 9.3 Hodnotilo 2 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Grécko, Kréta, Chania | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Soukromá pláž Výtečná řecká kuchyně Skvělý program pro děti
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete ***** Grécko

Rezort Domes Zeen Chania, predtým známy ako Casa Cook Chania, sa po slávnostnom otvorení v roku 2019 a skvelých hodnoteniach na TripAdvisor vydáva do ďalšieho roka s niekoľkými vylepšeniami pre svojich hostí. pre svojich hostí. Vedenie rezortu si zakladá na distingovanom štýle s nádychom luxusu, ktorý môžete uvidieť napríklad v novozriadenej reštaurácii. Užite si jedinečné zážitky, ktoré vás tu čakajú, a prebuďte v sebe doposiaľ neobjavenú dušu cestovateľa. Rezort Domes Zeen Chania je obklopený prekrásnou krétskou prírodou, do ktorej sa budete môcť vydať kedykoľvek len budete chcieť. Trblietajúce sa Egejské nebo, pôvabná prímorská krajina a jedinečná atomosféra, to všetko a ešte oveľa viac na vás čaká v rezorte Domes Zeen Chania.

Chania

Mesto Chania je považované za jednu z najstarších osád na svete, ktorá v súčasnej dobe skĺbila starý a nový svet. Spoznajte tunajšie pamiatky, ktoré sa nachádzajú doslova na každom rohu, a zistite, prečo bolo toto v minulosti toľko populárne. Chania nie je ale len mesto plné pamiatok, je to mesto, z ktorého sa vám jednoducho nebude chcieť odísť. Môžete si urobiť romantický výlet do starého prístavu či k ikonickému majáku zo 16. storočia, ku ktorému vedie cesta cez kľukatiace sa uličky a očarujúce trhy, alebo si oddýchnite v tureckých kúpeľoch, ktorých bohatá história siaha až do polovice prvého tisícročia.

Mesto Chania je skrátka mesto netušených možností, ktorá nadchne aj tých najnáročnejších cestovateľov a nie nadarmo je toto mesto označované ako jedno z najkrajších na Kréte.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete

Hotel je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí milujú dizajn a modernú architektúru. Dôraz je kladený na maximálnu jednoduchosť a komfort. Hlavnými prvkami je betón, drevo a keramika. Skvelá voľba pre všetkých milovníkov boho štýlu. V tomto duchu sa nesie aj miestna gastronómia. Jednoduchosť, lokálnosť a originalita. Ťažko budete hľadať lepšie dezerty. A ťažko budete hľadať viac autentickú a modernú grécku kuchyňu. Skvelý servis. Skvele bude postarané aj o Vaše deti. Ak ste mladí (stačí duchom), tu sa budete cítiť naozaj dobre.

2022
Marica Verešová
Posledná inšpekcia hotela
Marica Verešová +421 948 040 574

Ponuka izieb

Tropical Bungalow

Tropical Bungalow

Bungalovy Tropical s rozlohou 30 m2 nájdete na prízemí alebo na prvom poschodí hotela, a môžu sa pochváliť krásnym výhľadom do zelených záhrad...

Sapphire Bungalow Sea View

Sapphire Bungalow Sea View

Bungalovy Sapphire s rozlohou 30 m2 potešia svojím krásnym dizajnom, prekvapujúcou priestrannosťou a krásnym výhľadom na more...

Tropical Family Bungalow

Tropical Family Bungalow

Bungalovy Tropical Family s rozlohou 30 m2 nájdete na prízemí alebo prvom poschodí hotela a naskytne sa vám z nich krásny výhľad do záhrady, a to cez francúzske okná, ktoré prechádzajú n..

Tropical Open Plan Suite with Shared Pool

Tropical Open Plan Suite with Shared Pool

Suity Tropical Open Plan so Shared Pool o rozlohe 35 m2 nájdete na prízemí hotela a ich najväčšou prednosťou je bezpochyby vonkajší bazén, ktorý zdieľate iba s jednou suitou...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V rezorte Domes Zeen Chania sa môžete tešiť na naozaj lákavé menu, ktoré je zložené z celého radu kulinárskych špecialít krétskej kuchyne. Jednotlivé pokrmy sú inšpirované bohatými chuťami i farbami gréckej kuchyne a sú pripravované podľa tradičných receptov a zo sezónnych potravín. Na svoje si prídu nielen deti, ale aj vegetariáni, pre ktorých sú pripravované špeciálne menu.

Beach House Restaurant

Reštaurácia Beach House je perfektným miestom pre výborné raňajky, obed či večeru, pretože okrem výborných pokrmov sa tu môžete tešiť aj na krásny výhľad na Egejské more. Pochutnať si tu môžete na pokrmoch, ktoré pre vás pripravia talentovaní šéfkuchári z lokálnych surovín. Raňajky sú formou bufetu, a to od 7:00 do 10:30. Obedy (12:30 - 16:00) aj večere (19:00 - 22:30) sú podávané formou a la carte.

Enino Gastronomy Restaurant:

Pochutnajte si na šesťchodovom menu a ochutnajte tak jedinečné krétske pokrmy. Reštaurácia Enino Gastronomy je zameraná predovšetkým na pokrmy stredomorskej kuchyne, presnejšie na grécke a krétske pokrmy. K pokrmom vám odporúčame ochutnať pohár dobrého vína z bohatej vinotéky reštaurácie. V tejto reštaurácii sú podávané večere, a to od 19:00 do 22:30. Reštaurácia je určená iba pre dospelých.

Beach House Bar

Ochutnajte tie najlepšie koktaily a nápoje v bare Beach House a osviežte sa tak počas slnečného dňa. Okrem tradičných ľadových nápojov nájdete v ponuke baru aj voňavé kávy či vynikajúce vína.

 

Hostia ubytovaní v kategóriách Haute Living selection (pavilion kategórie a villa kategórie) majú upgrade na polpenziu zadarmo.

Okrem toho majú vstup do lounge s týmito výhodami:

 

· Špeciálny salónik k dispozícii od 10hod do 23hod

· Ľahké občerstvenie (studené aj teplé), ovocie, šaláty a tradičné grécke dezerty v priebehu celého dňa

· Čerstvo pripravená káva a rôznorodá ponuka čajov

· Kvalitné vína, pivo, nealkoholické nápoje a džúsy

· Večerná ponuka kvalitných liehovín

· Ponuka kníh a časopisov

· Personalizovaný team na odporúčanie aktivít či výletov

· Kvalitný vysokorýchlostný internet

 

Ďalšie výhody HAUTE LIVING:

- consierge manager a služby 24/7

-exkluzívny check-in

-široká ponuka výberu vankúšov pre perfektný spánok

 

WhatsApp number

K dispozícii budete mať aj telefónne spojenie na Domes Concierge

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Každý z Vás je jedinečný. Určite máte svoje vlastné sny a priania. Zatvorte oči a predstavte si dovolenku po akej túžite - plnú hrejivého slnka, pokojných pláží obklopených priezračným azúrovým morom, gastronomických zážitkov a golfových greenov či tradičných kúpeľov. Luxus najvyššej svetovej triedy, na ktorý ste zvyknutí v exotike pre Vás teraz ponúkame aj v Grécku.

Individuálny zájazd podľa priania klienta

Každý zájazd do Európy je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, miesto alebo štýl ubytovania, všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás. Môžete nám zavolať na tel. číslo +420 724 730 018 alebo +420 724 730 016, napísať svoju predstavu na email zajezdy@deluxea.cz, alebo nás navštíviť osobne v jednej z našich kancelárií v Prahe, Brne či Bratislave.

Kategórie a vybavenosť izieb Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete

Názov hotela Domes Zeen Chania je odvodený od gréckeho spojenia „ef zeen“, ktoré znamená umenie dobrého života a ktoré objavili už starí Gréci. Jedinečná, plná súkromia a nezabudnuteľná - taká je dovolenka v rezorte Domes Zeen Chania. Personál hotela si zakladá na tom, aby ste si svoju dovolenku užili, ako to len pôjde a spoznali tradičnú grécku pohostinnosť.

Koncept Haute Living Selection - pre vybrané izby a vily

Výborné pokrmy, luxusné kúpeľné procedúry, kreatívne detské aktivity v rozprávkovom prostredí – na to všetko a ešte oveľa viac sa môžete tešiť v hoteli Domes Zeen Chania. Koncept Haute Living vznikol preto, aby prepojil luxusné ubytovanie, oddych, súkromie a pocit jedinečnosti. Vďaka Haute Living sa budete cítiť ako skutočný VIP hosť a zažijete jedinečnú grécku pohostinnosť, naozaj luxusnú starostlivosť a špeciálne privilégiá.

Tešiť sa môžete na:

Službu concierge dostupnú 24 hodín denne 7 dní v týždni
Polpenziu Dine Around (raňajky a večere)
Vstup do salónika (občerstvenie, alkoholické aj nealkoholické nápoje, zóna s tabletmi, časopismi a pracovnou miestnosťou)
Denne doplňovaný minibar (za poplatok)
Prémiové kúpeľňové doplnky
Darček na rozlúčku
Priamu telefónnu linku k manažérovi Haute Living

Ponuka izieb

Tropical Bungalow

Tropical Bungalow foto

Bungalovy Tropical s rozlohou 30 m2 nájdete na prízemí alebo na prvom poschodí hotela, a môžu sa pochváliť krásnym výhľadom do zelených záhrad. V bungalove nájdete priestrannú kúpeľňu so sprchou a posteľ o veľkosti King. Bungalov je navyše ešte vybavený bezplatným pripojením na internet, televíziou so satelitnými programami, bezpečnostným trezorom, fénom, županmi a papučami, minibarom (za príplatok), zariadením na prípravu kávy a čaju (za príplatok), telefónom s priamym vytáčaním (za príplatok) a pohodlnými obliečkami.

Sapphire Bungalow Sea View

Sapphire Bungalow Sea View foto

Bungalovy Sapphire s rozlohou 30 m2 potešia svojím krásnym dizajnom, prekvapujúcou priestrannosťou a krásnym výhľadom na more. Bungalovy sa môžu pochváliť kúpeľňou so sprchou a pohodlnou posteľou veľkosti kráľa. Okrem toho sú bungalovy vybavené aj bezplatným pripojením na internet, televíziou so satelitnými programami, bezpečnostným trezorom, fénom, županmi a papučami, minibarom (za príplatok), zariadením na prípravu kávy a čaju (za príplatok), telefónom s priamym vytáčaním (za príplatok) a pohodlnými obliečkami.

Tropical Family Bungalow

Tropical Family Bungalow foto

Bungalovy Tropical Family s rozlohou 30 m2 nájdete na prízemí alebo prvom poschodí hotela a naskytne sa vám z nich krásny výhľad do záhrady, a to cez francúzske okná, ktoré prechádzajú na súkromnú terasu. Na požiadanie si môžete nechať pridať jednu posteľ/detskú postieľku navyše, vďaka čomu sú tieto bungalovy vhodné pre dvoch dospelých s jedným dieťaťom. Bungalow je vybavený bezplatným pripojením k internetu, televíziou so satelitnými programami, bezpečnostným trezorom, kúpeľňou so sprchou, fénom, županmi a papučami, minibarom (za príplatok), zariadením na prípravu kávy a čaju (za príplatok), telefónom s priamym vytáčaním (za príplatok ) a pohodlnou posteľou o veľkosti King s luxusnými obliečkami.

Tropical Open Plan Suite with Shared Pool

Tropical Open Plan Suite with Shared Pool foto

Suity Tropical Open Plan so Shared Pool o rozlohe 35 m2 nájdete na prízemí hotela a ich najväčšou prednosťou je bezpochyby vonkajší bazén, ktorý zdieľate iba s jednou suitou. V suite sa môžete tešiť na klimatizáciu, bezplatné pripojenie na internet cez Wi-Fi, televíziu so satelitnými programami, bezpečnostný trezor, kúpeľňu so sprchou, fénom, župany a papuče, minibar (za príplatok), zariadenie na prípravu kávy a čaju (za príplatok ), telefón s priamym vytáčaním (za príplatok) a pohodlnú posteľ o veľkosti King s luxusnými obliečkami.

Tropical Family Room with Shared Pool

Tropical Family Room with Shared Pool foto

Pre rodičov s jedným dieťaťom sú v hoteli pripravené Tropical Family Room with Shared Pool s rozlohou 47 m2. Hlavnou prednosťou izby je bazén, ktorý zdieľate s jednou ďalšou izbou. Tieto izby sa môžu pochváliť dvojlôžkami a francúzskymi oknami, z ktorých budete mať krásny výhľad na hviezdne krétske nebo. Izba je tiež vybavená klimatizáciou, bezplatnou Wi-Fi, satelitnou televíziou, trezorom, kúpeľňou so sprchou, fénom, župany a papuče, minibarom (za príplatok), zariadením na prípravu čaju a kávy (za príplatok), telefónom s priamym vytáčaním (za príplatok ) a je tu možnosť pridať detskú postieľku.

Tropical Pavilion with Private Pool - Haute Living Selection

Tropical Pavilion with Private Pool - Haute Living Selection foto

V tomto pavilóne o veľkosti 46 m2, umiestnenom na prízemnom poschodí, sa môžete tešiť na krásny interiér, súkromný bazén na terase a tiež na výnimočné výhody konceptu Haute Living. Pavilón navyše ešte vyniká službou Concierge, polpenziou (raňajky a večere), denne doplňovaným minibarom, prémiovými kúpeľňovými doplnkami, darčekom na rozlúčku, priamym telefónnym spojením s manažérom Haute Living, klimatizáciou, bezplatným pripojením na internet, televíziou so satelitnými programami, trezorom, fén župany a papuče, minibarom (za príplatok) a zariadením na prípravu kávy a čaju (za príplatok).

Sapphire Pavilion with Private Pool - Haute Living Selection

Sapphire Pavilion with Private Pool - Haute Living Selection foto

Ak milujete veľké priestory, nádherný výhľad na trblietajúce sa more a veľkú súkromnú terasu s bazénom, potom je pre vás Sapphire Pavilion with Private Pool s rozlohou 46 m2 ako stvorený. V pavilióne sa môžete tešiť na výnimočné výhody konceptu Haute Living, kúpeľňu so sprchou a pohodlnú posteľ o veľkosti Superking s luxusnými obliečkami. Pavilion navyše ešte vyniká službou Concierge, polpenziou (raňajky a večere), denne doplňovaným minibarom, prémiovými kúpeľňovými doplnkami, darčekom na rozlúčku, priamym telefónnym spojením s manažérom Haute Living, klimatizáciou, bezplatným pripojením na internet, televíziou so satelitnými programami, trezorom, fén, župany a papuče, minibarom (za príplatok) a zariadením na prípravu kávy a čaju (za príplatok).

Sapphire Family Pavilion with Private Pool - Haute Living Selection

Sapphire Family Pavilion with Private Pool - Haute Living Selection foto

Či už sa radšej pozeráte na prekrásnu prírodu alebo pokojné morské brehy, v Sapphire Family Pavilion with Private Pool s rozlohou 47 m2 si budete môcť užiť oboje, a to vďaka súkromnej terase s bazénom. Tešiť sa tiež môžete na priestranný interiér aj exteriér, posteľ o veľkosti Superking s luxusnými obliečkami a exkluzívne výhody konceptu Haute Living. Štandardné vybavenie zahŕňa klimatizáciu, bezplatný prístup na internet cez Wi-Fi, televíziu so satelitnými programami, bezpečnostný trezor, zariadenie na prípravu kávy a čaju (za príplatok) a telefón s priamym vytáčaním (za príplatok). Na vyžiadanie je možné pridať detskú postieľku alebo prístelku.

Tropical Family Pavilion with Private Pool - Haute Living Selection

Tropical Family Pavilion with Private Pool - Haute Living Selection foto

Užite si naozaj luxusnú dovolenku v Tropical Family Pavilion with Private Pool s rozlohou 47 m2. Tešiť sa tu môžete na priestranný interiér aj exteriér, krásny výhľad na more alebo do záhrady a predovšetkým na súkromnú terasu s bazénom. Užiť si taktiež môžete všetky výhody konceptu Haute Living, vďaka ktorému zažijete naozaj jedinečnú dovolenku. Pavilion je vybavený klimatizáciou, bezplatným pripojením na internet, televíziou so satelitnými programami, kúpeľňou so sprchou, fénom, župany a papuče, minibarom (za príplatok), zariadením na prípravu čaju a kávy (za príplatok), telefónom s priamym vytáčaním (za príplatok) , pohodlnou posteľou o veľkosti King s luxusnými obliečkami, pohovkou a jednou posteľou pre dieťa. Na vyžiadanie je možné pridať detskú postieľku alebo prístelku.

Tropical Family Grand Pavilion with Private Pool - Haute Living Selection

Tropical Family Grand Pavilion with Private Pool - Haute Living Selection foto

V Tropical Family Grand Pavilion with Private Pool s rozlohou 70 m2 sa môžete tešiť na rozsiahlu súkromnú záhradu, veľký bazén, dve prepojené spálne a dve kúpeľne so sprchou. Samotné spálne sa môžu pochváliť dvoma posteľami o veľkosti King, zatiaľ čo v obývacej izbe nájdete pohodlnú pohovku. Využiť tiež môžete všetky výhody konceptu Haute Living. Veľkou prednosťou paviliónu je bezpochyby súkromný bazén, v ktorom sa môžete zmočiť naozaj kedykoľvek. Pavilion sa pýši službou Concierge dostupnou 24 hodín denne, polpenziou (raňajky a večere), denne doplňovaným minibarom, prémiovými kúpeľňovými doplnkami, darčekom na rozlúčku, priamym spojením s manažérom Haute Living, posteľou navyše (na požiadanie), klimatizáciou, pripojením na internet zdarma, televíziou so satelitnými káblami, bezpečnostným trezorom, kúpeľňou so sprchou, fénom, župany a papuče, zariadením na prípravu čaju a kávy (za príplatok) a telefónom s priamym vytáčaním (za príplatok).

The Villa with Private pool - Haute Living Selection

The Villa with Private pool - Haute Living Selection foto

Užite si súkromnú terasu s veľkým bazénom a nádherným výhľadom na trblietajúce sa more priamo z postele. Páči sa vám táto predstava? Ak áno, tak sa ubytujte v The Villa. V tejto vile s rozlohou 65 m2 môžete využívať exkluzívne výhody konceptu Haute Living, spálňu s manželskou posteľou, obývaciu izbu s pohovkou a kúpeľňu so sprchou a vaňou. Vila sa tiež môže pochváliť službou Concierge dostupnou 24 hodín denne, polpenziou (raňajky a večere), denne doplňovaným minibarom, prémiovými kúpeľňovými doplnkami, darčekom na rozlúčku, priamym spojením s manažérom Haute Living, možnosťou pridania postele, klimatizáciou, prístupom na internet zadarmo, televíziou so satelitnými programami, bezpečnostným trezorom, kúpeľňou so sprchou, fénom, župany a papuče, zariadením na prípravu kávy a čaju (za príplatok) a telefónom s priamym vytáčaním (za príplatok).

Family Villa Two Bedrooms with Private Pool - Haute Living Selection

Family Villa Two Bedrooms with Private Pool - Haute Living Selection foto

Vila Family Two Bedrooms with Private Pool s rozlohou 65 m2 sa môže pochváliť súkromnou záhradou s veľkým bazénom, priestranným interiérom, exkluzívnymi výhodami konceptu Haute Living, hneď dvoma spálňami s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými jednolôžkami, obývacou izbou s pohovkou a kúpeľňou so sprchou . Vo vile sa môžete tešiť na službu Concierge dostupnú 24 hodín denne, polpenziu (raňajky a večere), denne doplňovaný minibar, prémiové kúpeľňové doplnky, darček na rozlúčku, priame telefonické spojenie s manažérom konceptu Haute Living, možnosť pridania postele, klimatizáciu, bezplatné pripojenie na internet, televíziu so satelitnými programami, bezpečnostný trezor, minibar (za príplatok), zariadenie na prípravu kávy a čaju (za príplatok) a telefón s priamym vytáčaním (za príplatok).

Pláž a more

Pláž je okruhliakovo piesočnatá mestského štýlu. Na hotelovej pláži sú lehátka pre hostí k dispozícii. Možno sa prechádzkou prejsť až do mestečka Chania. V blízkosti sú aj bary a reštaurácie, ktoré môžu hostia na spestrenie využívať (za poplatok).

Online cena a slevy Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete *****

Profi foto hotela Domes Zeen Chania *****

Naše foto hotela Domes Zeen Chania *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete

V rezorte Domes Zeen Chania sa môžete tešiť na naozaj lákavé menu, ktoré je zložené z celého radu kulinárskych špecialít krétskej kuchyne. Jednotlivé pokrmy sú inšpirované bohatými chuťami i farbami gréckej kuchyne a sú pripravované podľa tradičných receptov a zo sezónnych potravín. Na svoje si prídu nielen deti, ale aj vegetariáni, pre ktorých sú pripravované špeciálne menu.

Beach House Restaurant

Reštaurácia Beach House je perfektným miestom pre výborné raňajky, obed či večeru, pretože okrem výborných pokrmov sa tu môžete tešiť aj na krásny výhľad na Egejské more. Pochutnať si tu môžete na pokrmoch, ktoré pre vás pripravia talentovaní šéfkuchári z lokálnych surovín. Raňajky sú formou bufetu, a to od 7:00 do 10:30. Obedy (12:30 - 16:00) aj večere (19:00 - 22:30) sú podávané formou a la carte.

Enino Gastronomy Restaurant:

Pochutnajte si na šesťchodovom menu a ochutnajte tak jedinečné krétske pokrmy. Reštaurácia Enino Gastronomy je zameraná predovšetkým na pokrmy stredomorskej kuchyne, presnejšie na grécke a krétske pokrmy. K pokrmom vám odporúčame ochutnať pohár dobrého vína z bohatej vinotéky reštaurácie. V tejto reštaurácii sú podávané večere, a to od 19:00 do 22:30. Reštaurácia je určená iba pre dospelých.

Beach House Bar

Ochutnajte tie najlepšie koktaily a nápoje v bare Beach House a osviežte sa tak počas slnečného dňa. Okrem tradičných ľadových nápojov nájdete v ponuke baru aj voňavé kávy či vynikajúce vína.

 

Hostia ubytovaní v kategóriách Haute Living selection (pavilion kategórie a villa kategórie) majú upgrade na polpenziu zadarmo.

Okrem toho majú vstup do lounge s týmito výhodami:

 

· Špeciálny salónik k dispozícii od 10hod do 23hod

· Ľahké občerstvenie (studené aj teplé), ovocie, šaláty a tradičné grécke dezerty v priebehu celého dňa

· Čerstvo pripravená káva a rôznorodá ponuka čajov

· Kvalitné vína, pivo, nealkoholické nápoje a džúsy

· Večerná ponuka kvalitných liehovín

· Ponuka kníh a časopisov

· Personalizovaný team na odporúčanie aktivít či výletov

· Kvalitný vysokorýchlostný internet

 

Ďalšie výhody HAUTE LIVING:

- consierge manager a služby 24/7

-exkluzívny check-in

-široká ponuka výberu vankúšov pre perfektný spánok

 

WhatsApp number

K dispozícii budete mať aj telefónne spojenie na Domes Concierge

All Inclusive

Hotel neponúka all inclusive koncept - je zameraný na kvalitnú grécku gastronómiu v modernom poňatí, ktoré je založené na maximálnom použití kvalitných a lokálnych surovín. Lepšie dezerty budete ťažko hľadať na celej Kréte. Všetky nápoje či obed si môžete objednať z lístka a nechať zapísať na Vašu izbu a zaplatiť pri odchode. Maximálny dôraz na udržateľnosť a kvalitu.

Aktivity

Spoznajte Krétu

Spoznajte všetky unikátne, autentické a zaujímavé prvky na ostrove Kréta, ktorý je podľa gréckej mytológie považovaný za miesto, kde sa narodil boh všetkých bohov – Zeus. Okrem pôvabných dediniek a historických monumentov sa vydajte spoznať aj miestne remeslá, tajné miesta či romantické zákutia.

Ochutnávky vína a olív

Nepremeškajte možnosť ochutnať slávny olivový olej a vína od vybraných vinárov a producentov oleja na ostrove. Na svojej ceste za poznaním ochutnáte aj rôzne druhy hrozna.

Keramická dielňa

Chceli by ste si vytvoriť niečo vlastné na pamiatku? Potom sa vydajte do tunajšej keramickej dielne a vytvorte si akýkoľvek výrobok z keramiky pod dohľadom miestnych profesionálov.

Túra roklín

Nielen tiesňava Samaria, ale aj ďalšie krétske rokliny sú skvelým miestom túry, pri ktorej spoznáte jedinečnú prírodnú krásu ostrova.

Staré mesto Chania

Vydajte sa, pod taktovkou skúseného sprievodcu, na pešiu túru starým mestom Chania a spoznajte jeho skryté krásy a bohatú históriu.

Krétske kozmetické prípravky

Organické prípravky sú na Kréte vyrábané podľa tradičných výrobných techník. Nenechajte si tak ujsť možnosť vidieť tento výrobný proces na vlastné oči.

Vyžitie v rezorte Domes Zeen Chania

Rezort Domes Zeen Chania si zakladá na tom, že výnimočná dovolenka nie je iba o luxusnom hoteli a päť hviezdičkových službách, ale aj o bohatom kultúrnom programe, veľkej ponuke aktivít a hlavne o zábave. Z tohto dôvodu nájdete v hoteli množstvo aktivít a hneď niekoľko večerov plných hudby, ktoré pre vás pripravia miestni DJ. Vám potom už nezostáva nič iné, než sa usadiť do kresla, odpočívať pri svite mesiaca, usrkávať lahodne namiešaný koktail a vychutnať si hudbu.

Šport a wellness hotela Domes Zeen Chania *****

Kúpele Jungle

Svojou krásnou výzdobou a dizajnom sú kúpele Jungle naozajstnou pýchou rezortu Domes Zeen Chania. V kúpeľoch sa môžete tešiť na pestrú ponuku moderných procedúr pre tvár i telo, ktoré vychádzajú z tradičných gréckych postupov. Relaxačná masáž, starostlivosť o ruky a nohy, kozmetické rituály s tonizujúcimi masážami, terapia s kameňmi a dokonca aj procedúry pre tehotné ženy si môžete užiť pod holým nebom v rukách skúsených terapeutov.

Posilňovňa

Ako milovníci športu sa môžete tešiť na skvele vybavenú posilňovňu, v ktorej nechýbajú napríklad činky či karimatky. Cvičiť tiež môžete pod holým nebom s krásnym výhľadom na more. Po cvičení môžete doplniť energiu zdravou desiatou v jednom z blízkych barov či reštaurácií.

Dobrodružstvo a športy

Všetci milovníci adrenalínu sa môžu vydať na dobrodružnú či športovú výpravu a spoznať tak všetky krásy Kréty. Jedno z miest, ktoré by na Kréte mal navštíviť úplne každý, je bezpochyby tiesňava Samaria, ktorá je najdlhšia v Európe. Jedná sa o prírodnú rezerváciu nachádzajúcu sa len kúsok od hotela, ktorý vám odhalí svoje tajomstvo a krásu.

V ponuke aktivít a športov nájdete aj horskú cyklistiku, jazdu na koni, potápanie, plachtenie, tenis, jogu, golf a mnoho ďalšieho.

Deti v hoteli Domes Zeen Chania *****

Pomyslenie na cestovanie s dojčatom či pobyt na Kréte s deťmi sa môže spočiatku zdať skľučujúci, ale ak sa vydáte na rodinnú dovolenku do rezortu Domes Zeen Chania, všetky vaše obavy sa rozptýlia. Rezort Domes Zeen Chania bol totiž postavený tak, aby splnil aj tie najnáročnejšie priania nielen rodčov, ale aj ich malých ratolestí. Donesenie detskej postieľky či jedného lôžka do izby navyše je tu samozrejmosťou. V prípade, keď sa ubytujete v izbe s výhodami konceptu Haute Living, sa môžete tešiť na špeciálny tím, ktorý splní všetky vaše priania a bude vám k dispozícii 24 hodín denne. V hoteli je aj možné dohovoriť stráženie detí (za príplatok).

Detský klub

Tváre všetkých detí sa rozjasnia radosťou, akonáhle vstúpia do rozprávkového prostredia detského klubu. Tento detský klub je dokonalým miestom na hranie sa, získavanie nových priateľov a naučenie sa niečoho nového. Keď vonkajšia teplota v lete dosiahne svoj vrchol, je detský bazén o veľkosti 46 m2 ideálnym miestom, kde sa deti môžu schladiť. Po vodných radovánkach je dobré dať si občerstvenie napríklad v podobe čerstvého džúsu, ktorý sa pripravuje priamo na mieste – to všetko pod dohľadom tunajšieho vysoko kreatívneho a plne kvalifikovaného tímu. Deti si tiež užijú skutočne jedinečnú zábavu v miniatúrnej dedine, ktorá je plná skrytých tajomstiev – o svojich dobrodružstvách vám deti budú určite rady rozprávať! Klub je určený pre deti vo veku od 4 do 12 rokov a je otvorený denne od 10:00 – 13:30 a 15:00 – 18:30. Pre deti vo veku od 4 mesiacov do 4 rokov sú za príplatok k dispozícii jasle.

Rodinná zábava na slnku

Deti si určite užijú hodiny zábavy na slnku na nádhernej súkromnej pláži, kde vám budú úplne zadarmo zapožičané lehátka, slnečníky a plážové osušky. Deti tak budú stáť pred veľkou dilemou - či sa hodiny hrať v krištáľovo čistom Egejskom mori alebo v sladkovodnom detskom bazéne o rozlohe 46m2. Ak by deti nemali stále dosť vodných radovánok, potom môžete napríklad aj celá rodina skúsiť nejaký z ponúkaných vodných športov. Ak očakávate nový prírastok do rodiny, určite sa vydajte do kúpeľov Jungle Spa a nechajte sa rozmaznávať pri tehotenskej masáži a procedúrach.

Mapa - Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Grécka do hotela Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Marica Verešová
Posledná inšpekcia hotela
Marica Verešová +421 948 040 574

Recezie hotela Domes Zeen Chania, A Luxury Collection Resort, Crete *****

Letové spojenia do Grécka

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.