Nana Princess Suites, Villas & Spa *****

Grécko

Atraktívna lokalita na ostrove Kréta

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Nana Princess Suites, Villas & Spa

Pro hotel Nana Princess Suites, Villas & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Nana Princess Suites, Villas & Spa.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Destináciu
sme
navštívili

Hotel Nana Princess Suites, Villas & Spa *****

Lokalita Grécko, Kréta | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Moderní resort Soukromá pláž Kvalitní lázně

Popis hotela Nana Princess Suites, Villas & Spa ***** Grécko

Nana Princess je skutočným rajom pre tých, ktorí hľadajú exkluzívny plážový rezort na veľkolepom mieste. Na mieste, ktoré je pretkané históriou a kultúrou siahajúcou až do minojského obdobia a jej grafická krása zostala nedotknutá. Tyrkysové vody, nedotknuté piesočné pláže a zvlnené hory v pozadí vytvárajú idylickú krajinu. Luxusný rezort Nana Princess, majestátne sediaci na pobreží s vlastnou súkromnou plážou a dvoma veľkými vonkajšími bazénmi, dokonale splynie s prírodným prostredím a ponúka hosťom bezkonkurenčný pobyt so špičkovými službami a luxusným vybavením. Hotel Nana Princess sa nachádza na severnom pobreží ostrova, priamo pri piesočnatej pláži. Centrum Hersonissosu je vzdialené 2,5 km, hlavné mesto Heraklion 25 km a prístav Heraklion 27 km. Nana Princess je ideálnym miestom pre tých, ktorí majú záujem preskúmať ostrov, jeho históriu a prírodné divy. Návšteva archeologického náleziska Knossos, múzea El Greco a slávneho ostrova Spinalonga, nehovoriac o veľkolepých plážach a zasnežených horách, sú „nutnosťou“ pri každej návšteve Kréty. Hotel Nana Princess patrí do Karatzisovej skupiny spoločností, inšpirovanej víziou priniesť špičkovú úroveň pohostinnosti na ostrov Kréta. Nároční hostia, ktorí hľadajú luxusný pobyt v jednej z najlepších európskych lokalít, si môžu užívať všetko pohodlie luxusného hotela, ktorý ponúka najmodernejšie wellness a kúpeľné zariadenia v nádhernom prostredí. Služby concierge zaisťujú, že je o každého hosťa dokonale postarané. V hlavnej budove rezortu Nana Princess sa nachádzajú obchodíky, kde si hostia môžu vybrať z pestrej škály luxusného tovaru

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Deluxe Junior Suite (42 m²)

Deluxe Junior Suite (42 m²)

Všetkých 76 Deluxe Junior Suites má vlastné vyhrievané vonkajšie bazény a plne zariadené balkóny s výhľadom na more, ktoré pozývajú hostí k úniku do jedinečného sveta čistého pote..

Aqua Marine Suite (82 m²)

Aqua Marine Suite (82 m²)

Tieto suites ponúkajú výhľad na nábrežie, posteľ veľkosti King, rozkladaciu pohovku, vyhrievanú vonkajšiu vírivku a najmodernejšiu posilňovňu...

Premium Energy Suite (70 m²)

Premium Energy Suite (70 m²)

Premium Energy Suite ponúka posteľ veľkosti King, rozkladaciu pohovku, súkromný vyhrievaný bazén a saunu...

Executive Fitness Suite (75-82 m²)

Executive Fitness Suite (75-82 m²)

Executive Fitness Suite ponúka posteľ veľkosti king a rozkladaciu pohovku. Hostia sa môžu kochať nekonečným výhľadom na more z priestranného a plne zariadeného balkóna...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Lahodný kulinársky zážitok čaká na hostí v každej z troch reštaurácií Nana Princess, ktoré podávajú rozmanitý výber miestnych, stredomorských a medzinárodných jedál. V každej reštaurácii je k dispozícii špeciálne menu pre deti a vegetariánov, pričom je možné pripraviť bezalergénne alebo špeciálne diétne jedlá. Hostia si môžu vychutnať stolovanie na izbe alebo si vyžiadať súkromného kuchára, ktorý pre nich vytvorí exkluzívne menu.

 

 

Reštaurácie

Všetky reštaurácie sa venujú podávaniu pokrmov najvyšších gastronomických štandardov. Hostia si vo všetkých troch reštauráciách môžu vybrať z ponúk gréckej, krétskej a medzinárodnej kuchyne.

Carpe Diem Carpe Diem

sa nachádza v hlavnej budove Nana Princess a je srdcom a dušou rezortu a pozýva hostí, aby si v nádhernom prostredí vychutnali delikátne pokrmy. Bohaté americké raňajky formou bufetu je skvelý spôsob, ako začať nový deň so špeciálnym výberom čerstvých produktov, ktoré ponúkajú chutné možnosti, ako je bohatý Cretan Corner, energizujúce fitness možnosti a delikátne čerstvé produkty. Gastronomický zážitok zahŕňa tie najšťavnatejšie čerstvé ingrediencie, ktoré sú umne pripravené tak, že vás ohromia jedinečnou explóziou chutí. Raňajky sa podávajú formou rozsiahleho amerického teplého a studeného bufetu, vrátane živého varenia (07:30 - 11:00).

Meat-In Point

Posaďte sa v reštaurácii pri bazéne a vychutnajte si výber lahodných obedových jedál, gréckej medze alebo občerstvenia. A la carte menu láka hostí na chuťový zážitok s vynikajúcimi pokrmami. Špeciálne pripravené kúsky mäsa a rôzne delikátne čerstvé cestoviny, inšpirované lahodnou miestnou kuchyňou, aromatickými stredomorskými chuťami a inovatívnymi medzinárodnými kulinárskymi trendmi. Hostia si pochutnajú na skutočne výnimočnom gastronomickom jedle a zároveň si vychutnajú krásnu atmosféru pri bazéne.

Eternal Blue

Milovníci morských plodov budú zbožňovať reštauráciu Eternal Blue, ktorá sa nachádza na nábreží, vedľa šumiacich vĺn súkromnej pláže Nana Princess. Exkluzívna reštaurácia ponúka množstvo čerstvých rýb a morských plodov, rovnako ako denný výber sushi pripraveného a podávaného so skutočnou vášňou. Večerný výber à la carte zavedie hosťa na gurmánsky kulinársky zážitok, ktorý zostane nezabudnuteľným s výtvormi, ktoré zvádzajú všetky zmysly. Veľmi zvláštne miesto s výhľadom na malebnú zátoku je skutočne romantickým spôsobom, ako zdieľať večeru so svojou milovanou osobou.

Bary

V rezorte je veľký výber lákavých podnikov, kde si môžete vychutnať osviežujúci kokteil, originálny drink alebo kvalitnú cigaru. Od súkromného hotelového plážového baru až po relaxačný bar pri bazéne a jedinečný salónik s vodnými fajkami, živá hudba a pohodová atmosféra ponúkajú skvelé prostredie pre Váš odpočinok od východu do západu slnka.

Artemis Lounge -

Hlavný bar Artemis Lounge je ideálnym miestom na oddych so širokou ponukou originálnych nápojov. Známy mixológ pripravuje pre hostí zmes osviežujúcich kokteilov, ktoré si môžu vychutnať po celý deň. Oddýchnite si na pohodlných pohovkách v klimatizovanom salóniku alebo pociťte večerný vánok na terase s výhľadom na more. Library V knižnici je možné nájsť viac ako 1 000 kníh v rôznych jazykoch, čo je ideálne miesto, kde môžete skutočne uniknúť pri popíjaní svojho obľúbeného nápoja. Oddýchnite si večer pri živej klavírnej hudbe, saxofóne alebo jazz & lounge súboru.

Cigar Humidor

Bar Cigar Lounge ponúka dokonalú príležitosť pre znalcov vychutnať si svoju obľúbenú cigarovú zmes spolu s kvalitným vínom alebo whisky. Široký výber kubánskych a ručne vyrábaných gréckych cigár.

Shisha Bar

Shisha Lounge je skvelým miestom na zdieľanie vodnej fajky s priateľmi. Aromatické uhlíky a výberu jemných tabakov sa zúčastňuje odborník, ktorý vás zoznámi s týmto novým zážitkom.

Breeze Pool

Bar Milovníci bazéna si zamilujú predstavu popíjania kokteilu v bazénovom bare, kde sú dve hlavné ingrediencie zábava a slnko. Breeze je ideálnym miestom, kde sa môžete úplne uvoľniť a schladiť svojim obľúbeným kokteilom.

Sea & Sand Beach

Bar Milovníci pláže nemusia opúšťať lehátka, keď chcú uhasiť smäd, pretože plážový bar Sea & Sand ponúka originálne koktaily vytvorené len na túto príležitosť. Hostia môžu pri popíjaní osviežujúceho nápoja cítiť soľ na koži a piesok medzi prstami a úplne sa stratiť v autentickej atmosfére ostrova.

Stravovanie

Polpenzia V každej z dvoch a la carte reštaurácií Nana Princess čaká na hostí lahodný kulinársky zážitok.

Reštaurácia Eternal Blue a Meat-in Point

servírujú vzrušujúci výber miestnych, stredomorských a medzinárodných jedál. Hostia s polpenziou môžu využiť svoje možnosti a užiť si voľný výber z a la carte menu reštaurácií (večera o 4 chodoch, bez nápojov). Večera sa podávajú od 19:00 do 23:00.

Dine Around Concept

Jedinečný koncept „Dine Around“ umožňuje hosťom preskúmať nepreberné množstvo kulinárskych lahôdok a chutí v štyroch a la carte reštauráciách sesterského rezortu 5* Nana Golden Beach. Reštaurácia à la carte uspokojí množstvo chutí s talianskymi, ázijskými, gréckymi a kvalitnými pokrmami. V každom menu sú k dispozícii jedlá pre deti a vegetariánov a je zásobené širokou ponukou medzinárodných a gréckych vín.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategórie a vybavenosť izieb Nana Princess Suites, Villas & Spa

Rezort ponúka 102 apartmánov a víl, všetky sú jedinečne navrhnuté v dokonalej harmónii s prírodným prostredím a zároveň spĺňajú vysoké očakávania všetkých hostí. Takmer všetky možnosti ubytovania sa môžu pochváliť súkromným bazénom a priestranným vonkajším balkónom na opaľovanie, kde sa môžete usadiť a užívať si úchvatný výhľad na more v nerušenom súkromí.

Ponuka izieb

Deluxe Junior Suite (42 m²)

Deluxe Junior Suite (42 m²) foto

Všetkých 76 Deluxe Junior Suites má vlastné vyhrievané vonkajšie bazény a plne zariadené balkóny s výhľadom na more, ktoré pozývajú hostí k úniku do jedinečného sveta čistého potešenia. Suites majú posteľ veľkosti King a rozkladaciu pohovku. Jemné drevené povrchové úpravy a nádherné mramorové kúpeľne dodávajú týmto moderným suites luxusný nádych odlišnosti a štýlu. Max. kapacita sú 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dieťa.

Aqua Marine Suite (82 m²)

Aqua Marine Suite (82 m²) foto

Tieto suites ponúkajú výhľad na nábrežie, posteľ veľkosti King, rozkladaciu pohovku, vyhrievanú vonkajšiu vírivku a najmodernejšiu posilňovňu. Prírodné tóny a štýlové moderné zariadenia vytvárajú v priestranných suites veľmi zvláštnu atmosféru a jedinečne navrhnutá mramorová kúpeľňa ponúka ohromujúce výhľady na more. Max. kapacita sú 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dieťa.

Premium Energy Suite (70 m²)

Premium Energy Suite (70 m²) foto

Premium Energy Suite ponúka posteľ veľkosti King, rozkladaciu pohovku, súkromný vyhrievaný bazén a saunu. Z nádhernej kúpeľne je vstup priamo na priestranný balkón, kde na vás čaká úchvatný výhľad na Krétske more. Max. kapacita sú 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dieťa.

Executive Fitness Suite (75-82 m²)

Executive Fitness Suite (75-82 m²) foto

Executive Fitness Suite ponúka posteľ veľkosti king a rozkladaciu pohovku. Hostia sa môžu kochať nekonečným výhľadom na more z priestranného a plne zariadeného balkóna. Z dokonale navrhnutej mramorovej kúpeľne je vstup k vonkajšiemu vyhrievanému bazénu. Max. kapacita sú 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1 dieťa.

Supreme Suite (90 m²)

Supreme Suite (90 m²) foto

Dvojpodlažný Supreme Suite Sea View ponúka svojim návštevníkom vyhrievaný súkromný bazén s výhľadom na Krétske more a elegantné štýlové zariadenie obývacej izby a spálne. Tento priestranný apartmán má posteľ veľkosti King s matracom mäkkým ako perie a jemnými obliečkami pre vaše väčšie pohodlie. Každá z dvoch mramorových kúpeľní má sprchu, vaňu a chromoterapeutické osvetlenie, ktoré pridáva ďalší prvok luxusu, zatiaľ čo pohovky v obývacej časti je možné pre maximálne pohodlie premeniť na postele.

Honeymoon Suite (78 m²)

Honeymoon Suite (78 m²) foto

Honeymoon Suite je ideálny pre tých, ktorí hľadajú súkromie a pohodlie, má plne zariadený balkón a súkromný vyhrievaný bazén. Hostia si môžu užiť výnimočné chvíle v osviežujúcej saune po cvičení v súkromnej posilňovni, ktorá je plne vybavená všetkými najmodernejšími prístrojmi. Služby ako jemné luxusné obliečky, 24-hodinová izbová služba a darček na privítanie vytvárajú perfektný pobyt pre páry, novomanželov na svadobnej ceste alebo tých, ktorí chcú romantickú dovolenku.

Ambassador Wellbeing Suite (88-92 m²)

Ambassador Wellbeing Suite (88-92 m²) foto

Tieto apartmány majú vlastný vyhrievaný relaxačný bazén a nádherný výhľad na more. Ambassador Wellbeing Suite má v hlavnej spálni posteľ veľkosti King a dve rozkladacie pohovky v obývacej izbe. Suite ďalej ponúka osviežujúci parný kúpeľ, plne vybavenú súkromnú posilňovňu a priestrannú, plne zariadenú terasu. Max. kapacita sú dvaja dospelí a dve deti alebo traja dospelí a jedno dieťa.

Princess Luxury Two Bedroom Villa (110 m²)

Princess Luxury Two Bedroom Villa (110 m²) foto

Táto luxusná vila ponúka prepychový obývací priestor s rozlohou 110 m² a vonkajšiu plochu s rozlohou až 142 m², odkiaľ si môžete užiť neuveriteľné výhľady na more. Dve prepychové spálne majú posteľ veľkosti King. Tu zažijete dokonalý pobyt, pretože špičkové vybavenie sa mieša s elegantným interiérom a vytvára útočisko luxusu a exkluzivity, v ktorom sa splní každé Vaše prianie. Súkromné ​​stolovanie vo vile s pokrmami špeciálne vytvorenými súkromným šéfkuchárom prispieva k úžasne osobnému zážitku. Max. kapacita sú 2 dospelí + 2 deti alebo 4 dospelí.

Blue Princess Villa (175 m²)

Blue Princess Villa (175 m²) foto

Dvojpodlažná Blue Princess Villa ponúka úžasný výhľad na Krétske more a veľký vnútorný a vonkajší obytný priestor. Obe spálne majú posteľ veľkosti King a dve príjemné rozkladacie pohovky. Každá z troch onyxových kúpeľní ponúka vaňu a sprchu a taktiež originálne doplnky. Kúpeľňa na poschodí sa otvára priamo na balkón a vonkajšiu vírivku, ktorá hostí pozýva na prežitie okamihov úplnej relaxácie uprostred lahodných vôní ostrovného vánku. Max. kapacita je až 6 osôb.

Dream Princess Villa (175 m²)

Dream Princess Villa (175 m²) foto

Dvojpodlažný Dream Princess Villa ponúka veľkorysý vnútorný a vonkajší priestor absolútneho luxusu. Každá z dvoch hlavných spální má šatňu a kúpeľňu s onyxovými detailmi, vaňu a sprchu. Medzi špeciálne prednosti tejto vily patrí jej plne vybavená súkromná posilňovňa a kabínová Sweet Sauna, navrhnutá pre pobyt zameraný na wellness a pokoj. Max. kapacita je až 6 osôb.

Presidential Villa (250 m²)

Presidential Villa (250 m²) foto

Táto dvojpodlažná vila ponúka delikátny priestor a úžasné výhľady viditeľné zo všetkých uhlov. Dve krásne izby na spanie, sú oddelené od obývacej izby a jedálne. Hlavná spálňa sa nachádza na hornom poschodí, má vlastný súkromný balkón, voľne stojacu vaňu a onyxové príslušenstvo. Luxusná posilňovňa a sauna na hornom poschodí zaisťujú výnimočný zážitok z wellness, zatiaľ čo veľký vonkajší bazén pozýva hostí vily k odpočinku v čistom raji, pretože súkromný komorník sa postará o každú vašu potrebu. Max. kapacita je až 6 osôb + 1 dieťa.

Grand Royal Villa (380 m²)

Grand Royal Villa (380 m²) foto

Táto exkluzívna vila na troch podlažiach s výťahom vo vile ponúka dostatok priestoru, zábavy a luxusného bývania pre hostí hľadajúcich absolútne súkromie a potešenie. Krásne navrhnutý obytný priestor na prízemí prechádza priamo na rozľahlú terasu, kde vyhrievaný bazén poskytuje osviežujúcu oázu. Dve spálne majú posteľ veľkosti King alebo oddelené postele a hlavná spálňa má posteľ veľkosti King. Hostia si môžu užiť parnú saunu po intenzívnom cvičení v najmodernejšej posilňovni a potom sa ponoriť do príjemného bazéna a užiť si chvíle úplnej relaxácie. Max. kapacita je až 6 osôb + 1 dieťa. Vila sa navyše pýši skutočne unikátnym priestorom – suterénom Man Cave. Man Cave s rozlohou 110 m² má vlastný exkluzívny vchod. Je to ideálny priestor pre rodinnú zábavu alebo ubytovanie personálu. Užiť zábavu si môžete u biliardu, šípok, retro herných automatov, či si budete môcť zatancovať pri starožitnom Jukeboxe 1962 s kolekciou originálnych 45″ vinylových dosiek. K dispozícii vám bude plne vybavená kuchyňa (sporák, chladnička s mrazničkou, umývačka, mikrovlnka), súkromný kuchár (na vyžiadanie) aj súkromný komorník (na vyžiadanie).

Pláž a more

Plážový VIP servis

Všetci návštevníci majú pre svoje pohodlie k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky vybavené šikovnými boxmi. Osobné veci je možné uložiť do bezkľúčového „Boxaki“, ktorý sa otvára vlastným osobným elektronickým náramkom hostí. Nápoje a občerstvenie je možné objednať stlačením tlačidla.

Online cena a slevy Nana Princess Suites, Villas & Spa *****

Profi foto hotela Nana Princess *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Nana Princess Suites, Villas & Spa

Lahodný kulinársky zážitok čaká na hostí v každej z troch reštaurácií Nana Princess, ktoré podávajú rozmanitý výber miestnych, stredomorských a medzinárodných jedál. V každej reštaurácii je k dispozícii špeciálne menu pre deti a vegetariánov, pričom je možné pripraviť bezalergénne alebo špeciálne diétne jedlá. Hostia si môžu vychutnať stolovanie na izbe alebo si vyžiadať súkromného kuchára, ktorý pre nich vytvorí exkluzívne menu.

 

 

Reštaurácie

Všetky reštaurácie sa venujú podávaniu pokrmov najvyšších gastronomických štandardov. Hostia si vo všetkých troch reštauráciách môžu vybrať z ponúk gréckej, krétskej a medzinárodnej kuchyne.

Carpe Diem Carpe Diem

sa nachádza v hlavnej budove Nana Princess a je srdcom a dušou rezortu a pozýva hostí, aby si v nádhernom prostredí vychutnali delikátne pokrmy. Bohaté americké raňajky formou bufetu je skvelý spôsob, ako začať nový deň so špeciálnym výberom čerstvých produktov, ktoré ponúkajú chutné možnosti, ako je bohatý Cretan Corner, energizujúce fitness možnosti a delikátne čerstvé produkty. Gastronomický zážitok zahŕňa tie najšťavnatejšie čerstvé ingrediencie, ktoré sú umne pripravené tak, že vás ohromia jedinečnou explóziou chutí. Raňajky sa podávajú formou rozsiahleho amerického teplého a studeného bufetu, vrátane živého varenia (07:30 - 11:00).

Meat-In Point

Posaďte sa v reštaurácii pri bazéne a vychutnajte si výber lahodných obedových jedál, gréckej medze alebo občerstvenia. A la carte menu láka hostí na chuťový zážitok s vynikajúcimi pokrmami. Špeciálne pripravené kúsky mäsa a rôzne delikátne čerstvé cestoviny, inšpirované lahodnou miestnou kuchyňou, aromatickými stredomorskými chuťami a inovatívnymi medzinárodnými kulinárskymi trendmi. Hostia si pochutnajú na skutočne výnimočnom gastronomickom jedle a zároveň si vychutnajú krásnu atmosféru pri bazéne.

Eternal Blue

Milovníci morských plodov budú zbožňovať reštauráciu Eternal Blue, ktorá sa nachádza na nábreží, vedľa šumiacich vĺn súkromnej pláže Nana Princess. Exkluzívna reštaurácia ponúka množstvo čerstvých rýb a morských plodov, rovnako ako denný výber sushi pripraveného a podávaného so skutočnou vášňou. Večerný výber à la carte zavedie hosťa na gurmánsky kulinársky zážitok, ktorý zostane nezabudnuteľným s výtvormi, ktoré zvádzajú všetky zmysly. Veľmi zvláštne miesto s výhľadom na malebnú zátoku je skutočne romantickým spôsobom, ako zdieľať večeru so svojou milovanou osobou.

Bary

V rezorte je veľký výber lákavých podnikov, kde si môžete vychutnať osviežujúci kokteil, originálny drink alebo kvalitnú cigaru. Od súkromného hotelového plážového baru až po relaxačný bar pri bazéne a jedinečný salónik s vodnými fajkami, živá hudba a pohodová atmosféra ponúkajú skvelé prostredie pre Váš odpočinok od východu do západu slnka.

Artemis Lounge -

Hlavný bar Artemis Lounge je ideálnym miestom na oddych so širokou ponukou originálnych nápojov. Známy mixológ pripravuje pre hostí zmes osviežujúcich kokteilov, ktoré si môžu vychutnať po celý deň. Oddýchnite si na pohodlných pohovkách v klimatizovanom salóniku alebo pociťte večerný vánok na terase s výhľadom na more. Library V knižnici je možné nájsť viac ako 1 000 kníh v rôznych jazykoch, čo je ideálne miesto, kde môžete skutočne uniknúť pri popíjaní svojho obľúbeného nápoja. Oddýchnite si večer pri živej klavírnej hudbe, saxofóne alebo jazz & lounge súboru.

Cigar Humidor

Bar Cigar Lounge ponúka dokonalú príležitosť pre znalcov vychutnať si svoju obľúbenú cigarovú zmes spolu s kvalitným vínom alebo whisky. Široký výber kubánskych a ručne vyrábaných gréckych cigár.

Shisha Bar

Shisha Lounge je skvelým miestom na zdieľanie vodnej fajky s priateľmi. Aromatické uhlíky a výberu jemných tabakov sa zúčastňuje odborník, ktorý vás zoznámi s týmto novým zážitkom.

Breeze Pool

Bar Milovníci bazéna si zamilujú predstavu popíjania kokteilu v bazénovom bare, kde sú dve hlavné ingrediencie zábava a slnko. Breeze je ideálnym miestom, kde sa môžete úplne uvoľniť a schladiť svojim obľúbeným kokteilom.

Sea & Sand Beach

Bar Milovníci pláže nemusia opúšťať lehátka, keď chcú uhasiť smäd, pretože plážový bar Sea & Sand ponúka originálne koktaily vytvorené len na túto príležitosť. Hostia môžu pri popíjaní osviežujúceho nápoja cítiť soľ na koži a piesok medzi prstami a úplne sa stratiť v autentickej atmosfére ostrova.

Stravovanie

Polpenzia V každej z dvoch a la carte reštaurácií Nana Princess čaká na hostí lahodný kulinársky zážitok.

Reštaurácia Eternal Blue a Meat-in Point

servírujú vzrušujúci výber miestnych, stredomorských a medzinárodných jedál. Hostia s polpenziou môžu využiť svoje možnosti a užiť si voľný výber z a la carte menu reštaurácií (večera o 4 chodoch, bez nápojov). Večera sa podávajú od 19:00 do 23:00.

Dine Around Concept

Jedinečný koncept „Dine Around“ umožňuje hosťom preskúmať nepreberné množstvo kulinárskych lahôdok a chutí v štyroch a la carte reštauráciách sesterského rezortu 5* Nana Golden Beach. Reštaurácia à la carte uspokojí množstvo chutí s talianskymi, ázijskými, gréckymi a kvalitnými pokrmami. V každom menu sú k dispozícii jedlá pre deti a vegetariánov a je zásobené širokou ponukou medzinárodných a gréckych vín.

 

Aktivity

Vonkajšie aktivity

Plachtenie

Cyklistika

Poznávacie výlety s profesionálnymi sprievodcami 18-jamkové golfové ihrisko (10 minút od rezortu)

Potápanie

Bazény

Tenisový kurt

Plážový volejbal

Mini futbal

Jazda na koni

Animačný program pre deti

Royal Fitness Club Royal Fitness Club ponúka hosťom najnovšie zariadenia a odborné trénerov, ktorí vám pomôžu na dosiahnutie optimálneho výkonu.

Fitness centrum

Posilňovňa

Wellness Royal Wellness Club Royal Wellness Club ponúka hosťom širokú škálu najmodernejších wellness zariadení v ultramodernom prostredí. Ošetrenie tváre

Masáže

Kadernícke služby

Sauna

Holistické terapie

Parné kúpele

Manikúra a pedikúra

Vnútorný vyhrievaný bazén

Šport a wellness hotela Nana Princess *****

Aktivity

Venkovní aktivity

 • Plachtění
 • Cyklistika
 • Poznávací výlety s profesionálními průvodci
 • 18jamkové golfové hřiště (10 minut od resortu)
 • Potápění 
 • Bazény
 • Tenisový kurt
 • Plážový volejbal
 • Mini fotbal
 • Jízda na koni
 • Animační program pro děti

 

Royal Fitness Club

Royal Fitness Club nabízí hostům nejnovější zařízení a odborné trenéry, kteří vám pomohou k dosažení optimálního výkonu.

 • Fitness centrum
 • Posilovna

 

Wellness

Royal Wellness Club

Royal Wellness Club nabízí hostům širokou škálu nejmodernějších wellness zařízení v ultramoderním prostředí.

 • Ošetření obličeje
 • Masáže
 • Kadeřnické služby
 • Sauna
 • Holistické terapie
 • Parní lázně
 • Manikúra a pedikúra
 • Vnitřní vyhřívaný bazén

Doprava do hotela Nana Princess Suites, Villas & Spa

Rezort je od medzinárodného letiska v Heraklione vzdialený 30 km. Pre hostí sú po vyžiadaní k dispozícii služby súkromnej limuzíny či helikoptéry.

Mapa - Nana Princess Suites, Villas & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Grécka do hotela Nana Princess Suites, Villas & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Nana Princess Suites, Villas & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Nana Princess Suites, Villas & Spa *****

Letové spojenia do Grécka

Marica Verešová
Nana Princess Suites, Villas & Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.