Sani Beach *****

Grécko

Plážový hotel v harmónii s prírodou

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Sani Beach

Pro hotel Sani Beach není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Sani Beach.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
navštívili

Hotel Sani Beach *****

Lokalita Grécko, Chalkidiki | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Velký výběr aktivit Skvělá gastronomie Dlouhá pláž vhodná pro děti

Popis hotela Sani Beach ***** Grécko

Luxusný rezort Sani Beach sa nachádza na polostrove Kasandra, nad krištáľovo priezračným morom, ktoré obmýva mys Sani. Tento plážový hotel stojí v dokonalej harmónii s okolitou prírodnou krásou. Pýši sa päťhviezdičkovým štandardom a je skvelým miestom pre celú rodinu.

Ponúka ubytovanie v izbách niekoľkých kategórií, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší hosť. Niektoré izby sa stanú komfortným útočiskom pre rodiny s deťmi všetkých vekových kategórií. Rezort sa nachádza priamo na krásnej piesočnatej pláži, je domovom kúpeľov a pôsobivej reštaurácie, kde kuchári pripravujú grécke a stredomorské pokrmy.

Sani Beach je tiež dejiskom aktivít. Užijete si tu vodné športy, tenis aj výlety na bicykli. Nudiť sa nebudú ani deti, pre ktoré je tu pripravený bohatý program.

 

Sani Resort získal prestížne ceny World's Leading Family & Beach Resort 2020 a World's Leading Luxury Green Resort 2020.

Už druhým rokom vyhral svetovo vyhlásený Sani Resort tohtoročnú cenu World Travel Awards 2020 v kategórii "Leading Family & Beach Resort" (Popredný rodinný a plážový rezort). Toto prestížne ocenenie ho radí medzi lídrov v oblasti hotelierstva. Navyše Sani Resort oslavuje úspešné leto 2020 bez Covidu: Sani Resort ide príkladom ako bezpečná prázdninová destinácia aj s tisíckami ubytovanými hosťami v 2020, vďaka tomu, že musia byť všetci hostia testovaní.

 

Voľne a bezpečne v Sani prírodnej rezervácii

Hotely rezortu Sani sa nachádzajú v prírodnej rezervácii rozpínajúcej sa na 1 000 akroch a prinášajú tak rodinám prírodu až k prahu hotelovej izby. V Sani rezervácii sú hostia voľní ako vtáky a je dobre postarané aj o ich bezpečnosť. Ubytované rodiny si môžu bezstarostne užívať nadštandardnú starostlivosť a súkromie, či už na súkromnej, 7 km dlhej piesočnatej pláži, alebo na prechádzke v rozľahlej chránenej oblasti obklopenej borovicovými lesmi a mokraďami.

 

Rodinné ponuky svetovej úrovne

Rezort Sani si zakladá na prvotriednej pohostinnosti a je pravidelne oceňovaný za nové a inovatívne projekty každý rok. Úspech na tohtoročnom World Travel Awards je výsledkom vydarenej sezóny 2020, počas ktorej Sani spustil nový koncept „Little Guest“, čiže malý hosť: rodiny s deťmi ubytované v Sani rezorte si môžu naplno užívať VIP služby určené aj pre tých najmenších. Kompletná ponuka luxusného detského zariadenia na izbách a nevyhnutných potrieb znamená, že nepotrebujete baliť kočík, postieľku, sterilizátor fľaštičiek ani obliečky.

 

Ďalšie skvelé možnosti pre rodiny zahŕňajú konzultačné hodiny pre bábätká a batoľatá s Carol Mae Baby Consulting Services, prvotriedne detské menu navrhnuté Annabel Karmel, rodinný „špliechací“ bazénik (Family Splash Pool) alebo vzrušujúce dobrodružstvo Sani Adventure. Tieto iniciatívy sú založené na skúsenostiach rodinných akadémií a aktivít v spolupráci s najlepšími značkami na svete, vrátane Chelsea FC Foundation Football Academy, Rafa Nadal Tennis Centre a úplne novou akadémiou prežitia: Bear Grylls Survival Academy.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Double Room Garden View

Double Room Garden View

Tieto klimatizované izby ponúkajú pohodlnú manželskú posteľ a výhľady do hotelových záhrad. V luxusnej mramorovej kúpeľni nájdete sprchovací kút a výrobky značky Anne Semonin...

Double Room Sea View

Double Room Sea View

Tieto klimatizované izby ponúkajú pohodlnú manželskú posteľ a nádherné výhľady na Egejské more. V luxusnej mramorovej kúpeľni nájdete sprchovací kút a výrobky značky Anne Semonin...

Junior Suite Garden View

Junior Suite Garden View

Tieto klimatizované izby ponúkajú pohodlnú manželskú posteľ a výhľady do hotelových záhrad. Navyše tu nájdete sedací kút, ktorý Vám pridáva ešte viac komfortu...

Junior Suite Sea View

Junior Suite Sea View

Tieto klimatizované izby ponúkajú pohodlnú manželskú posteľ a nádherné výhľady na Egejské more. Navyše tu nájdete sedací kút, ktorý Vám pridáva ešte viac komfortu...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Polpenzia a Plná penzia

Neexistuje lepší spôsob ako ochutnať celý rad kulinárskych špecialít v Sani ako cez program Dine Around, ktorý dáva hosťom s polpenziou a plnou penziou možnosť stravovať sa v 26 reštauráciách naprieč celým rezortom.

Ak sa hostia rozhodnú pre plnú penziu, všetky hlavné jedlá sú v cene. Pri pobyte s polpenziou sú raňajky zahrnuté v cene a hostia si môžu vybrať, či použijú stravu na obed alebo večeru.

Pri objednaní à la carte majú hostia možnosť využiť stravné príspevky (Sani Beach: 20 euro/dospelý a 10 euro/dieťa).

 

Sani Beach dopĺňa množstvo reštaurácií a barov, ktoré poskytujú najvyššiu úroveň päťhviezdičkových služieb. Kuchári pripravujú delikátne pokrmy z miestnych ingrediencií. Dobre sa najedia malé deti aj vegetariáni.

Poseidon Restaurant podáva jedlá formou tematických bufetov vhodných pre celú rodinu. Je otvorená na raňajky (7:30 – 10:30), obedy (12:30 – 14:30) a večere (18:30 – 21:30).

Veranda Restaurant predstavuje otvorenú kuchyňu, ktorá servíruje grécke a stredomorské pokrmy s výhľadom na more. Deti sem majú prístup od 12 rokov. Podávajú sa tu raňajky (8:00 – 11:00) a večere (18:30 – 21:30).

Grill by the Pool je relaxačným miestom, kam sa môžete počas dňa ukryť pred horúcim slnkom. Zájsť si sem môžete na raňajky (8:30 – 10:30), obedy (12:30 – 17:00) a večere (19:00 – 23:00). Večer si tu pochutnáte na steakoch, domácich burgroch a ďalších grilovaných špecialitách.

Bousoulas Beach Restaurant je ala carte reštaurácia na pláži Bousoulas, otvorená na obed medzi 12:00 a 18:00 a na večeru medzi 19:00 a 22:00. Môžete si vybrať z tradičných a medzinárodných jedál. Pochutnajú si tu vegetariáni aj vegáni.

Ammos Restaurant varí grécku a medzinárodnú kuchyňu. Jedlá si môžu hostia vychutnať za počúvania etnickej a pop hudby. Raňajky sa podávajú od 8:30 – 10:30, obedy od 13:00 – 16:30 a večere od 19:00 – 23:00.

Ammos Bar sa nachádza na pobreží a je otvorený od 10:30 do 1:00. Cez deň si tu môžete dopriať ľahké občerstvenie, večer sa potom pri kokteili započúvate do vystúpenia miestneho DJ.

Bousoulas Beach Bar zastáva plážový servis od 10:00 do 20:00. Hostia si tu môžu dať sendviče aj osviežujúce nápoje počas leňošenia na pláži.

Bar By the Pool je tým pravým miestom, kde si dopriať občerstvenie pri bazéne.

Zephyros Bar sa nachádza v lobby a hostia si tu môžu dať kávu alebo koktail. Od 9:30 do 1:00.

Sports Bar utíši smäd po športovej námahe. Nachádza sa na terase vedľa mini futbalového ihriska. Otvorené má od 10:00 do 19:00.

Garden Theatre Bar ponúka grécke aj medzinárodné vína, pivá a ďalšie alkoholické nápoje. Otvára sa pol hodiny pred predstavením a je otvorený počas aj po show.

Private dinning pre ozvláštnenie dovolenky alebo oslavu špeciálnych sviatkov je možné objednať súkromné stolovanie na pláži.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Každý z Vás je jedinečný. Určite máte svoje vlastné sny a priania. Zatvorte oči a predstavte si dovolenku po akej túžite - plnú hrejivého slnka, pokojných pláží obklopených priezračným azúrovým morom, gastronomických zážitkov a golfových greenov či tradičných kúpeľov. Luxus najvyššej svetovej triedy, na ktorý ste zvyknutí v exotike pre Vás teraz ponúkame aj v Grécku.

Individuálny zájazd podľa priania klienta

Každý zájazd do Európy je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, miesto alebo štýl ubytovania, všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás. Môžete nám zavolať na tel. číslo +420 724 730 018 alebo +420 724 730 016, napísať svoju predstavu na email zajezdy@deluxea.cz, alebo nás navštíviť osobne v jednej z našich kancelárií v Prahe, Brne či Bratislave.

Kategórie a vybavenosť izieb Sani Beach

V hoteli Sani Beach si budete môcť vybrať medzi 392 izbami najrôznejších kategórií, od základných dvojposteľových izieb, cez luxusné suite až po priestranné rodinné apartmány. Hotelové izby sú ladené do koloniálneho štýlu a doplnené luxusným nábytkom. Z izieb sa Vám naskytnú nádherné výhľady na Egejské more alebo do nádherných hotelových záhrad.

Každá izba ponúka vlastnú terasu, balkón alebo privátnu záhradu. Vybavenie všetkých izieb zahŕňa satelitný TV, DVD/CD prehrávač, iPod/Bose zvukový systém (vo vybraných izbách), bezdrôtový prístup k internetu, klimatizáciu, mini-bar, trezor, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, kávovar Nespresso, fén, župany, uteráky a sprchovací kút.

Ponuka izieb

Double Room Garden View

Double Room Garden View foto

Tieto klimatizované izby ponúkajú pohodlnú manželskú posteľ a výhľady do hotelových záhrad. V luxusnej mramorovej kúpeľni nájdete sprchovací kút a výrobky značky Anne Semonin. Balkón je vybavený stolíkom a stoličkami. Izba ubytuje 2 osoby a meria 25 m².

Double Room Sea View

Double Room Sea View foto

Tieto klimatizované izby ponúkajú pohodlnú manželskú posteľ a nádherné výhľady na Egejské more. V luxusnej mramorovej kúpeľni nájdete sprchovací kút a výrobky značky Anne Semonin. Balkón je vybavený stolíkom a stoličkami. Izba ubytuje 2 osoby a meria 25 m².

Junior Suite Garden View

Junior Suite Garden View foto

Tieto klimatizované izby ponúkajú pohodlnú manželskú posteľ a výhľady do hotelových záhrad. Navyše tu nájdete sedací kút, ktorý Vám pridáva ešte viac komfortu. V luxusnej mramorovej kúpeľni nájdete vaňu alebo sprchovací kút a výrobky značky Anne Semonin. Balkón je vybavený stolíkom a stoličkami. Izba ubytuje 3 dospelých a 1 dieťa alebo 2 dospelých a 2 deti a meria 35 m².

Junior Suite Sea View

Junior Suite Sea View foto

Tieto klimatizované izby ponúkajú pohodlnú manželskú posteľ a nádherné výhľady na Egejské more. Navyše tu nájdete sedací kút, ktorý Vám pridáva ešte viac komfortu. V luxusnej mramorovej kúpeľni nájdete vaňu alebo sprchovací kút a výrobky značky Anne Semonin. Priestranný balkón je vybavený stolíkom a stoličkami. Izba ubytuje 3 dospelých a 1 dieťa alebo 2 dospelých a 2 deti a meria 35 m².

Panorama Junior Suite

Panorama Junior Suite foto

Pokiaľ si chcete z Vašej izby užívať tie najlepšie výhľady, je pre Vás pravou voľbou práve táto izba. Nádherné výhľady na Egejské more si môžete vychutnať priamo z postele, alebo z balkóna. Na hlavnej spálni voľne nadväzuje sedací kút pre Váš úplný komfort. V luxusnej mramorovej kúpeľni nájdete vaňu alebo sprchovací kút a výrobky značky Anne Semonin. Balkón je vybavený stolíkom a stoličkami. Izba ubytuje 3 dospelých a 1 dieťa alebo 2 dospelých a 2 deti a meria 40 m².

Family Room Garden View

Family Room Garden View foto

Tieto rodinné izby vznikajú prepojením dvoch izieb Double Room. Každá klimatizovaná spálňa ponúka pohodlnú manželskú posteľ a výhľady do hotelových záhrad. V luxusnej mramorovej kúpeľni nájdete sprchovací kút a výrobky značky Anne Semonin. Každá izba má balkón, vybavený stolíkom a stoličkami. Izba ubytuje 4 osoby a meria 50 m².

Family Room Sea View

Family Room Sea View foto

Tieto rodinné izby vznikajú prepojením dvoch izieb Double Room. Každá klimatizovaná spálňa ponúka pohodlnú manželskú posteľ a nádherné výhľady na Egejské more. V luxusnej mramorovej kúpeľni nájdete sprchovací kút a výrobky značky Anne Semonin. Každá izba má balkón, vybavený stolíkom a stoličkami. Izba ubytuje 4 osoby a meria 50 m².

One Bedroom Family Suite

One Bedroom Family Suite foto

Tieto krásne priestranné suity ponúkajú spálňu s oddelenou obývacou izbou. Z Vašej privátnej terasy alebo balkóna sa Vám naskytnú nádherné výhľady na more. V luxusnej mramorovej kúpeľni nájdete sprchovací kút a výrobky značky Anne Semonin. Priestranný balkón je vybavený stolíkom a stoličkami. Izba ubytuje 3 dospelých a 2 deti alebo 2 dospelých a 3 deti a meria 50 m².

Two Bedroom Family Suite

Two Bedroom Family Suite foto

Tieto krásne priestranné suity ponúkajú dve priestranné spálne a oddelenú obývaciu izbu. Každá z izieb má svoju vlastnú kúpeľňu. Hlavná kúpeľňa ponúka vaňu aj sprchovací kút, v druhej kúpeľni nájdete sprchovací kút. V oboch kúpeľniach nájdete výrobky značky Anne Semonin. Z Vašej privátnej terasy alebo balkóna sa Vám naskytnú nádherné výhľady na more. Priestranný balkón je vybavený stolíkom a stoličkami. Izbu ubytuje 4 dospelých a 1 dieťa alebo 2 dospelých a 3 deti. Hostia môžu novo využiť exkluzívny prístup do VIP Airport Lounge Service v rámci medzinárodného letiska Thessaloniki.

One Bedroom Family Suite Beach Front

One Bedroom Family Suite Beach Front foto

Tieto krásne priestranné suity ponúkajú spálňu s oddelenou obývacou izbou. Z Vašej privátnej záhrady to máte iba pár krokov k pláži Sani Hill. V luxusnej mramorovej kúpeľni nájdete sprchovací kút a výrobky značky Anne Semonin. Priestranná terasa na záhrade je vybavená ratanovým nábytkom a lehátkami. Izba ubytuje 3 dospelých a 2 deti alebo 2 dospelých a 3 deti a meria 70 m².

Two Bedroom Family Suite Beach Front

Two Bedroom Family Suite Beach Front foto

Tieto krásne priestranné suity ponúkajú dve priestranné spálne a oddelenú obývaciu izbu. Každá z izieb má svoju vlastnú kúpeľňu. Z Vašej privátnej záhrady to máte iba pár krokov k pláži Sani Hill. K suite prilieha vlastná záhrada s terasou. Izba ubytuje 4 dospelých a 2 deti alebo 2 dospelých a 4 deti.

Deluxe One Bedroom Family Suite

Deluxe One Bedroom Family Suite foto

Tieto krásne priestranné suity ponúkajú spálňu s oddelenou obývacou izbou. Suita pozostáva z separátnej spálne a obývacej izby, každá s televíziou s plochou obrazovkou a s dvomi kúpeľňami. Na balkóne nájdete ratanový nábytok. Izba ubytuje 3 dospelých a 2 deti alebo 2 dospelých a 3 deti a meria 80 m².

Deluxe Two Bedroom Family Suite

Deluxe Two Bedroom Family Suite foto

Tieto krásne priestranné suity ponúkajú dve priestranné spálne a oddelenú obývaciu izbu. Každá z izieb má svoju vlastnú kúpeľňu. V oboch kúpeľniach nájdete výrobky značky Anne Semonin. Na priestrannom balkóne si môžete užiť tie najkrajšie výhľady na more. Izba ubytuje 4 dospelých a 3 deti alebo 2 dospelých a 5 detí a meria 125 m².

Pláž a more

Hostia môžu užívať pláž Bousoulas so zlatým pieskom, ktorá je dlhá cez 7 kilometrov. Priezračná voda láka na potápanie a šnorchlovanie. Pláž bola ocenená značkou EU Blue Flag a mierny postup do vody je ideálny pre deti. Na pláži je všetko, čo potrebujete, vrátane plavčíkov, lehátok, sprchy a občerstvenia.

Online cena a slevy Sani Beach *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Sani Beach *****

Naše foto hotela Sani Beach *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Sani Beach

Polpenzia a Plná penzia

Neexistuje lepší spôsob ako ochutnať celý rad kulinárskych špecialít v Sani ako cez program Dine Around, ktorý dáva hosťom s polpenziou a plnou penziou možnosť stravovať sa v 26 reštauráciách naprieč celým rezortom.

Ak sa hostia rozhodnú pre plnú penziu, všetky hlavné jedlá sú v cene. Pri pobyte s polpenziou sú raňajky zahrnuté v cene a hostia si môžu vybrať, či použijú stravu na obed alebo večeru.

Pri objednaní à la carte majú hostia možnosť využiť stravné príspevky (Sani Beach: 20 euro/dospelý a 10 euro/dieťa).

 

Sani Beach dopĺňa množstvo reštaurácií a barov, ktoré poskytujú najvyššiu úroveň päťhviezdičkových služieb. Kuchári pripravujú delikátne pokrmy z miestnych ingrediencií. Dobre sa najedia malé deti aj vegetariáni.

Poseidon Restaurant podáva jedlá formou tematických bufetov vhodných pre celú rodinu. Je otvorená na raňajky (7:30 – 10:30), obedy (12:30 – 14:30) a večere (18:30 – 21:30).

Veranda Restaurant predstavuje otvorenú kuchyňu, ktorá servíruje grécke a stredomorské pokrmy s výhľadom na more. Deti sem majú prístup od 12 rokov. Podávajú sa tu raňajky (8:00 – 11:00) a večere (18:30 – 21:30).

Grill by the Pool je relaxačným miestom, kam sa môžete počas dňa ukryť pred horúcim slnkom. Zájsť si sem môžete na raňajky (8:30 – 10:30), obedy (12:30 – 17:00) a večere (19:00 – 23:00). Večer si tu pochutnáte na steakoch, domácich burgroch a ďalších grilovaných špecialitách.

Bousoulas Beach Restaurant je ala carte reštaurácia na pláži Bousoulas, otvorená na obed medzi 12:00 a 18:00 a na večeru medzi 19:00 a 22:00. Môžete si vybrať z tradičných a medzinárodných jedál. Pochutnajú si tu vegetariáni aj vegáni.

Ammos Restaurant varí grécku a medzinárodnú kuchyňu. Jedlá si môžu hostia vychutnať za počúvania etnickej a pop hudby. Raňajky sa podávajú od 8:30 – 10:30, obedy od 13:00 – 16:30 a večere od 19:00 – 23:00.

Ammos Bar sa nachádza na pobreží a je otvorený od 10:30 do 1:00. Cez deň si tu môžete dopriať ľahké občerstvenie, večer sa potom pri kokteili započúvate do vystúpenia miestneho DJ.

Bousoulas Beach Bar zastáva plážový servis od 10:00 do 20:00. Hostia si tu môžu dať sendviče aj osviežujúce nápoje počas leňošenia na pláži.

Bar By the Pool je tým pravým miestom, kde si dopriať občerstvenie pri bazéne.

Zephyros Bar sa nachádza v lobby a hostia si tu môžu dať kávu alebo koktail. Od 9:30 do 1:00.

Sports Bar utíši smäd po športovej námahe. Nachádza sa na terase vedľa mini futbalového ihriska. Otvorené má od 10:00 do 19:00.

Garden Theatre Bar ponúka grécke aj medzinárodné vína, pivá a ďalšie alkoholické nápoje. Otvára sa pol hodiny pred predstavením a je otvorený počas aj po show.

Private dinning pre ozvláštnenie dovolenky alebo oslavu špeciálnych sviatkov je možné objednať súkromné stolovanie na pláži.

Šport a wellness hotela Sani Beach *****

Akonáhle naberiete sily na malebnej pláži, pri bazéne a v kúpeľoch, vrhnite sa do víru dobrodružných aktivít, ako je potápanie, vodné športy, plavby alebo exkurzie za ochutnávkou vín. Vzrušujúci deň potom zakončite pri živých jazzových vystúpeniach vo Water Bare.

Sani Asterias ponúka bezplatne nasledujúce aktivity:

lukostreľba
pozorovanie vtákov
futbal
lekcie jogy na vode (Paddle Board Yoga)
plavby pri západe slnka
prechádzky prírodou
dvojhodinový privátny výlet autom
šnorchlovanie
beh so sprievodcom
ochutnávka olív

Za príplatok môžete vyskúšať:

motorizované vodné športy
jazdu na horských bicykloch
nemotorizované vodné športy
privátne plavby
potápanie
tenis

Mapa - Sani Beach *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Grécka do hotela Sani Beach *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sani Beach *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Ing. Dominika Huňková
Ing. Dominika Huňková 774 730 540

Recezie hotela Sani Beach *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Grécka

Mgr. Zuzana Zjavková
Sani Beach
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.