Máte za sebou náročnú operáciu, ktorá sa podpísala na Vašom zdraví? Zotavujete sa z autonehody alebo iného ťažkého úrazu? Alebo len potrebujete načerpať novú životnú energiu a začať životný štýl bez zhonu a stresu? Či už ide o jedno, alebo druhé, verte, že tropické ostrovy Indického oceána sú pre Vás tým pravým miestom pre uzdravenie a zotavenie sa z ťažkých chvíľ Vášho života. Exotická dovolenka Vám dodá zdravie a nabije Vás energiou. Doprajte svojmu telu zaslúžený odpočinok!   

 stranky-novy-web-039.jpg
 

 

Morský vzduch a voda liečia

Nie nadarmo sa hovorí, že tropická klíma a prímorský vzduch dokáže s ľudským organizmom zázraky. Slaný morský vzduch je tým najlepším liečiteľom pri ochorení dýchacích ciest. Liečivé účinky morskej vody sú tiež nenahraditeľné. Morská soľ pôsobí priaznivo na kožné ochorenia, pomáha v liečbe zápalov, znižuje vysoký krvný tlak a plávanie v oceáne je vhodné na liečbu pohybového ústrojenstva. Na rekonvalescenciu je tak najlepšia oddychová, alebo aktívna dovolenka pri mori.

 

Dusit Thani Maldives *****

Cena od 574 EUR os./noc

Lokalita: Maledivy, Baa atoll | Mapa

Strava: Raňajky, Polpenzia, Plná penzia, All Inclusive

Inšpekcia: 2022, Marica Verešová, +421 948 040 574

Thajská pohostinnosť v krásnom maledivskom prostredí

9.6 / 10

ZOBRAZIT
 

 

Naše tipy pre Vaše zdravie

Naordinujte si pooperačný relax a vyrazte s nami na jedinečné miesta tropických ostrovov Indického oceána. Rekonvalescencia v exotike dokáže zázraky. More, slnko a pokoj budú tými najlepšími pomocníkmi pri Vašom uzdravovaní. Pýtate sa, ktorá destinácia by bola pre Vás na dovolenku po liečbe alebo operácii vhodná? Obráťte sa na nás, poradíme Vám. Maurícius, Maldivy, Seychely a ďalšie exotické destinácie sme osobne navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Lekárska starostlivosť v spomínaných krajinách je turistom dobre dostupná a na vysokej úrovni.

stranky-novy-web-040.jpg 
 

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.