Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

Maurícius

Najlepší hotel pre rodiny s deťmi na Mauríciu

Shandrani Beachcomber
DELUXEA
Najlepší predajca
v CR a SR

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Pro hotel Shandrani Beachcomber Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.

Popis hotela Shandrani Beachcomber Resort & Spa **** Maurícius

Rezort Shandrani Beachcomber sa nachádza v nedotknutej oblasti na juhovýchode ostrova Maurícius. Umiestnený je na súkromnom polostrove a pýši sa prístupom na tri nádherné pláže, ktoré obklopuje morský park Blue Bay Marine s bohatým podmorským životom. Pri recepcii je hlavný bazén na ktorý nadväzuje plytšia pláž, vhodná predovšetkým pre deti. Rodičia môžu odpočívať na ležadlách a deti nechať šantiť vo vode. Ďalšia pláž je v časti Deluxe izieb, ktorá je dlhá s príjemným vstupom do vody. Môžete si tu požičať kajaky, vodné bicykle alebo vybavenie na šnorchlovanie. Na poslednej pláži, ktorá je nekonečne dlhá, narazíte na koniec rezortu. Voda je divoká, s veľkými vlnami a hĺbkou na plávanie. Každý si nájde tú svoju pláž, ktorá mu bude maximálne vyhovovať.

Ide o príjemný hotel so živou atmosférou a veľkým výberom pozemných a vodných aktivít. Krásny čas tu prežijú rodiny, milovníci prírody aj vyznávači aktívnej dovolenky. Dokonalý servis vám zaručí program All inclusive, vďaka ktorému bude postarané o každé vaše prianie. Súčasťou rezortu je aj 9 jamkové golfové ihrisko, ktoré sa rozprestiera po celom rezorte a je ideálne ako tréningové ihrisko. Hostia môžu tiež využiť privilegovaný prístup k 18 jamkovému golfovému ihrisku Avalon Golf Estate s par 72.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Rezort Shandrani si ľahko zamilujete. Ide o pomerne veľký hotel, ktorý sa rozkladá pozdĺž celej lagúny Blue Bay. Nachádza sa kúsok od letiska, a tak sú vidieť aj počuť lietadlá (nie je to vyložene rušivý element, ale skôr spestrenie, keď človek vidí, ako dvojposchodové lietadlo Airbus A380 vzlieta nad lagúnou).

Všetky izby majú výhľad na more (cez tropickú záhradu s palmami), niektoré sú na prízemí s terasou, iné na poschodí s balkónom.

Pláže sú tu skutočne krásne a more nabáda na šnorchlovanie aj plávanie. Môžete tu tiež vyskúšať široký výber vodných športov. Pláž pri hlavnom bazéne je menšia a ponúka množstvo motorizovaných vodných športov. Krásna je druhá pláž pri izbách Deluxe a pri rodinných apartmánoch. Práve táto je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Tretia pláž je na otvorené more a môžu tam byť väčšie vlny, ale pohľadovo je najkrajšia a môžete si na nej užiť rozprávkové západy slnka.

V programe All inclusive sú zahrnuté aj aktivity ako je tenis či golf - Shandrani disponuje deväť jamkovým golfovým ihriskom.

Čakajú tu na vás aj luxusné gastronomické zážitky a All Inclusive zahŕňa aj niekoľko reštaurácií (bufet i a la carte), v ktorých sa podáva talianska, francúzska, thajská i medzinárodná kuchyňa. K dispozícii sú aj tri bary - hlavný bar pri hlavnom hotelovom bazéne, druhý bar pri reštaurácii a bare Sirius a tretí menší plážový bar pri pláži pred izbami Deluxe a rodinnými apartmánmi.

2024
Ing. Kateřina Mackovičová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room

Superior Room

Superior izby (50 m²) je variantom ubytovania s jednou spálňou a sofistikovanou kúpeľňou, ktorá na spaciu časť voľne nadväzuje...

Superior Ground Floor

Superior Ground Floor

Superior izby (50 m²) ponúkajú rovnaké vybavenie ako základné Superior izby, sú však umiestnené na prízemí...

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe izby (60 m²) majú elegantný súčasný interiér, priestrannejšiu spálňu, ktorá je vybavená aj sedacou súpravou, kúpeľňa má ako vaňu, tak aj sprchu, ďalej je tu šatňa, oddelen..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Ak v niektorom hoteli platí plné využitie programu All inclusive, potom je to v hoteli Shandrani. Aktuálne majú na výber 2 typy all inclusive. Klasický all inclusive a Serenity plus. Výhody oboch môžete čerpať od okamihu príchodu do okamihu opustenia hotela bez ohľadu na check in/out. Shandrani Resort ponúka celkom 6 úžasných reštaurácií a 2 bary, ktoré podporia vašu dokonalú dovolenku a pozdvihnú ju do nebeských sfér.

Reštaurácia Le Grand Port zastupuje hlavnú reštauráciu hotela a ponúka medzinárodnú kuchyňu podávanú v sofistikovanom štýle. Nachádza sa pri hlavnom bazéne s výhľadom na jednu z troch pláží. Podávajú sa tu raňajky (formou bufetu 07:00 - 10:00 a kontinentálne 6:00 - 7:00), obedy (12:30 - 15:00) aj večere (18:30 - 21:30) formou bufetu.

Talianskej a stredomorskej kuchyni je zasvätená reštaurácia Ponte Vecchio, kam si môžete zájsť na večeru (19:00 - 21:30) a v hlavnej sezóne aj na a la carte obed. Elegantná talianska reštaurácia sa rozkladá na krásnej terase s palmami na okraji hlavného bazéna. V noci vytvárajú blikajúce svetlá omotané okolo paliem romantický nádych. Pokrmy sú tu servírované formou á la carte a je vyžadovaná rezervácia.

Priamo na pláži v pokojnejšej časti rezortu sa nachádza gurmánska reštaurácia Le Sirius. Ponúka stolovanie pod holým nebom, v obklopení tropických paliem. Podávajú sa tu raňajky (09:30 - 11:00) v závislosti od sezóny a obedy (14:00 - 16:30). Ponuka reštaurácie zahŕňa v čase obeda á la carte občerstvenie, šaláty a sendviče, na večeru (19:00 - 21:30) na lístku nájdete medzinárodné pokrmy. Na večernú zábavu je k dispozícii aj tanečný parket.

Netradičným miestom na večeru je thajská reštaurácia Teak Elephant. Túto reštauráciu si jednoducho zamilujete. Môžete si tu pochutnať na pokladoch thajskej kuchyne, ktoré sa podávajú ako súčasť dennej ponuky päťchodového menu. Zelenina namočená v lahodných omáčkach, pikantné korenie, lahodné rezance, karí s prírodnými bylinkami podávané s dusenou ryžou patrí k mnohým základným jedlám. Reštaurácia je otvorená iba na večere (19:00 - 21:30) pre hostí starších ako 12 rokov.

Le Boucanier je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí milujú ryby, krevety, homáre a ostatné morské plody. La Boucanier ponúka vopred zostavené menu, ktoré sa každý deň obmieňa a každý večer zahŕňa hlavný chod s homárom. Táto reštaurácia je otvorená iba na večere (19:00 - 21:30).

Zdravú a vyváženú gurmánsku kuchyňu, ktorá je skutočným zážitkom môžete ochutnať v novej reštaurácii Natura. Reštaurácia je otvorená iba na večere (19:00 - 21:30) a ponúka pokrmy formou á la carte. Recepty šéfkuchára Coopena sú inšpirované tým najlepším z prírody a miešajú tie najlepšie chute zeleniny a bylín.

Blue Bay Bar predstavuje hlavný bar hotela a taktiež ideálne miesto, kde si môžete užiť živú zábavu v noci. Otvorený je každý deň od 10:00 do 23:00 hod. Medzi 11:00 a 17:00 hodinou sú tu podávané desiaty.

Druhý bar Sirius Bar ponúka posedenie od 10:00 do 23:00 hod. Bar zaujíma krásne prostredie na špičke polostrova, k dispozícii je aj vlastný súkromný tanečný parket. Od 11:00 do 17:00 hod ponúka desiaty formou výberu zo sandvičov.

Klienti hotela Shandrani s programom All inclusive Serenity Plus môžu vyskúšať aj reštaurácie aj v ostatných hoteloch reťazca Beachcomber na ostrove - Canonnier, Mauricia a Victoria Beachcomber.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Rezort tvorí niekoľko budov so slamenou strechou a maximálne troma podlažiami. Vilky obklopuje tropická záhrada, ktorá sa vinie pozdĺž členitého pobrežia zálivu s krištáľovo čistou vodou. Všetkých 345 izieb disponuje výhľadom na more.

K štandardnému vybaveniu izieb patrí individuálne nastaviteľná klimatizácia, sprcha, oddelená vaňa a oddelená toaleta, ďalej satelitná televízia, trezor, prístup k internetu, telefón s medzinárodnou voľbou, fén a minibar.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room

Superior Room foto

Superior izby (50 m²) je variantom ubytovania s jednou spálňou a sofistikovanou kúpeľňou, ktorá na spaciu časť voľne nadväzuje. Izba má tiež terasu alebo balkón, kde si budete môcť nerušene oddýchnuť a pokochať sa úžasným výhľadom do sviežej záhrady. Kapacita izby: max. 2 dospelí a dieťa.

Superior Ground Floor

Superior Ground Floor foto

Superior izby (50 m²) ponúkajú rovnaké vybavenie ako základné Superior izby, sú však umiestnené na prízemí. Ponúka ubytovanie s jednou spálňou a sofistikovanou kúpeľňou, ktorá na izbu voľne nadväzuje. Izba má tiež terasu alebo balkón, kde si budete môcť nerušene oddýchnuť a pokochať sa úžasným výhľadom do sviežej záhrady. max. 2 dospelí a dieťa.

Deluxe Room

Deluxe Room foto

Deluxe izby (60 m²) majú elegantný súčasný interiér, priestrannejšiu spálňu, ktorá je vybavená aj sedacou súpravou, kúpeľňa má ako vaňu, tak aj sprchu, ďalej je tu šatňa, oddelená toaleta a súkromná terasa. Kapacita izby: max. 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí + 2 deti.

Deluxe Ground Floor Room

Deluxe Ground Floor Room foto

Deluxe Ground Floor izby (60 m²) sa nachádzajú v pokojnejšej časti rezortu. Moderne vybavené a vzdušné izby ponúkajú komfortnú spálňu s obývacou časťou a kúpeľňu, ktorá disponuje vaňou, sprchou, dvoma umývadlami, šatňou a oddelenou toaletou. Na terase môžete využiť priestor na relaxáciu. Kapacita izby: max. 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí + 2 deti.

2-Bedroom Family Apartment

2-Bedroom Family Apartment foto

Family apartmány (75 m²) sú perfektné pre rodiny s malými deťmi. Nachádzajú sa na špičke polostrova a majú priamy prístup na pláž a fantastickú zátoku Blue Bay. Nachádza sa na 1. poschodí. Moderný a vzdušný apartmán sa skladá z dvoch spální a dvoch kúpeľní. Kapacita izby: max. 2 dospelí + 3 deti.

2-Bedroom Family Apartment Ground Floor

2-Bedroom Family Apartment Ground Floor foto

Family apartmány (75 m²) sú perfektné pre rodiny s malými deťmi. Nachádzajú sa na špičke polostrova a majú priamy prístup na pláž a fantastickú zátoku Blue Bay. Nachádza sa na prízemí. Moderný a vzdušný apartmán sa skladá z dvoch spální a dvoch kúpeľní. Kapacita izby: max. 2 dospelí + 3 deti.

Deluxe Family Apartment

Deluxe Family Apartment foto

Deluxe Family apartmány (120 m²) boli navrhnuté tak, aby vyhovovali väčším rodinám, ktoré chcú spoločne stráviť dovolenku. Luxusné rodinné apartmány sa nachádzajú na prvom poschodí a ponúkajú kapacitu 2 dospelí + 4 deti. Apartmány zahŕňajú dve spálne, obývací priestor na oddych a vlastnú kúpeľňu s vaňou, samostatným sprchovacím kútom, dvoma umývadlami, šatníkom a oddelenou toaletou. Obe izby tiež ponúkajú oddelené balkóny na relaxáciu. Kapacita izby. max. 2 dospelí a 4 deti.

Senior Suite

Senior Suite foto

Senior apartmány (110 m²) sú ideálnym miestom pre mladé páry na medových týždňoch. Ponúkajú priamy výhľad na more a priestranné izby s elegantnou drevenou podlahou. Nachádzajú sa na 1. poschodí. Kapacita izby: max. 2 osoby.

Family Suite

Family Suite foto

Family suites (206 m²) sa nachádzajú na špičke polostrova a disponujú skvelou polohou priamo pri pláži. Ponúkajú dostatok priestoru s prízemím pre rodičov a horným poschodím, ktoré je určené deťom. Rodinné suity majú vyhradený vstup, priamy vstup na pláž a súkromné ​​zabezpečené záhrady vybavené pieskoviskami pre deti. Kapacita izby: max. 2 dospelí a 3 deti.

Pláž a more

Tunajšie tri pláže pokryté belostným jemným pieskom sú dokonalou súčasťou okolitej prírody. More, obmývajúce juh ostrova, ponúka pestrý podmorský svet a skvelé športové vyžitie. V hlavnej časti hotela sa nachádza pláž s lagúnou, ktorá je plytšia a vhodná pre deti. V oslasti Deluxe izieb nájdete druhú pláž s pozvoľným vstupom. Na konci rezortu sa nachádza pláž pre ktorú sú charakteristické veľké vlny. Prirodzené prostredie a umiestnenie pláže ponúka dostatok súkromia pre svadobné obrady.

Online cena a slevy Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

Profi foto hotela Shandrani Beachcomber ****

Naše foto hotela Shandrani Beachcomber ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Ak v niektorom hoteli platí plné využitie programu All inclusive, potom je to v hoteli Shandrani. Aktuálne majú na výber 2 typy all inclusive. Klasický all inclusive a Serenity plus. Výhody oboch môžete čerpať od okamihu príchodu do okamihu opustenia hotela bez ohľadu na check in/out. Shandrani Resort ponúka celkom 6 úžasných reštaurácií a 2 bary, ktoré podporia vašu dokonalú dovolenku a pozdvihnú ju do nebeských sfér.

Reštaurácia Le Grand Port zastupuje hlavnú reštauráciu hotela a ponúka medzinárodnú kuchyňu podávanú v sofistikovanom štýle. Nachádza sa pri hlavnom bazéne s výhľadom na jednu z troch pláží. Podávajú sa tu raňajky (formou bufetu 07:00 - 10:00 a kontinentálne 6:00 - 7:00), obedy (12:30 - 15:00) aj večere (18:30 - 21:30) formou bufetu.

Talianskej a stredomorskej kuchyni je zasvätená reštaurácia Ponte Vecchio, kam si môžete zájsť na večeru (19:00 - 21:30) a v hlavnej sezóne aj na a la carte obed. Elegantná talianska reštaurácia sa rozkladá na krásnej terase s palmami na okraji hlavného bazéna. V noci vytvárajú blikajúce svetlá omotané okolo paliem romantický nádych. Pokrmy sú tu servírované formou á la carte a je vyžadovaná rezervácia.

Priamo na pláži v pokojnejšej časti rezortu sa nachádza gurmánska reštaurácia Le Sirius. Ponúka stolovanie pod holým nebom, v obklopení tropických paliem. Podávajú sa tu raňajky (09:30 - 11:00) v závislosti od sezóny a obedy (14:00 - 16:30). Ponuka reštaurácie zahŕňa v čase obeda á la carte občerstvenie, šaláty a sendviče, na večeru (19:00 - 21:30) na lístku nájdete medzinárodné pokrmy. Na večernú zábavu je k dispozícii aj tanečný parket.

Netradičným miestom na večeru je thajská reštaurácia Teak Elephant. Túto reštauráciu si jednoducho zamilujete. Môžete si tu pochutnať na pokladoch thajskej kuchyne, ktoré sa podávajú ako súčasť dennej ponuky päťchodového menu. Zelenina namočená v lahodných omáčkach, pikantné korenie, lahodné rezance, karí s prírodnými bylinkami podávané s dusenou ryžou patrí k mnohým základným jedlám. Reštaurácia je otvorená iba na večere (19:00 - 21:30) pre hostí starších ako 12 rokov.

Le Boucanier je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí milujú ryby, krevety, homáre a ostatné morské plody. La Boucanier ponúka vopred zostavené menu, ktoré sa každý deň obmieňa a každý večer zahŕňa hlavný chod s homárom. Táto reštaurácia je otvorená iba na večere (19:00 - 21:30).

Zdravú a vyváženú gurmánsku kuchyňu, ktorá je skutočným zážitkom môžete ochutnať v novej reštaurácii Natura. Reštaurácia je otvorená iba na večere (19:00 - 21:30) a ponúka pokrmy formou á la carte. Recepty šéfkuchára Coopena sú inšpirované tým najlepším z prírody a miešajú tie najlepšie chute zeleniny a bylín.

Blue Bay Bar predstavuje hlavný bar hotela a taktiež ideálne miesto, kde si môžete užiť živú zábavu v noci. Otvorený je každý deň od 10:00 do 23:00 hod. Medzi 11:00 a 17:00 hodinou sú tu podávané desiaty.

Druhý bar Sirius Bar ponúka posedenie od 10:00 do 23:00 hod. Bar zaujíma krásne prostredie na špičke polostrova, k dispozícii je aj vlastný súkromný tanečný parket. Od 11:00 do 17:00 hod ponúka desiaty formou výberu zo sandvičov.

Klienti hotela Shandrani s programom All inclusive Serenity Plus môžu vyskúšať aj reštaurácie aj v ostatných hoteloch reťazca Beachcomber na ostrove - Canonnier, Mauricia a Victoria Beachcomber.

All Inclusive

All Inclusive program platný od 1.11.2023 do 31.10.2024 pre všetky kategórie izieb a bezplatný pre deti do 11 rokov.

Návštevníci:

denný All Inclusive sa platí pri vstupe do hotela a je dostupný pre kohokoľvek, kto si praje hotel navštíviť

hostia obývajúci hotel sú na recepcii požiadaní o oznámenie svojich požiadaviek a priorít

Program zahŕňa:

všetky jedlá (raňajky, obedy aj večere)

výber z á la carte menu v reštauráciách Le Sirius a Ponte Vecchio

denné menu v reštaurácii Ephemera

bufet v reštaurácii Le Grand Port

denné menu v Teak Elephant

neobmedzený výber nápojov vrátane výberu dovezených vín, výberu z miestnych a dovezených destilátov a šumivých vín

výber sendvičov v Sirius Bar od 11 do 17 hod.

ľahké občerstvenie v Blue Bay Bar od 11 do 16 hod.

palacinky v Blue Bay Bar od 16 do 17 hod.

plážový vozík a servis pri bazéne

mini bar: pivá, nealkoholické nápoje, džúsy, voda (doplňovaný raz denne)

čaj a káva na izbe (doplnené raz denne)

jeden piknikový kôš (na osobu za pobyt)

vodné športy: vodné lyžovanie, windsurfing, plavby, kajaky, vodné bicykle, šnorchlovanie a plavba loďou so skleneným dnom, vodný aerobik podľa rozvrhu

pozemné športy: tenis, bocciball, golf

fitness centrum: posilňovňa, aerobik, kardio, spinning a cross fit

detský klub pre deti od 3 do 11 rokov

prístup k WiFi

zábava: živé vystúpenia DJs každý večer, folklórne tance, predstavenia

Program nezahŕňa:

homárie noci a tematické večery

večera v reštaurácii Le Boucanier

prestížne vína, šampanské, destiláty a nápoje mimo výberu

minibar: položky mimo výber

cigary a cigarety

izbovú službu

telefón, fax, email a poštu

produkty z hotelového butiku

zapožičanie áut a bicyklov

golf: vybavenie

loptičky na tenis

privátne lekcie (golf, tenis, plachtenie, vodné lyžovanie, a pod.)

procedúry v kúpeľoch, starostlivosť v kaderníctve a v salóne krásy

rybolov na hlbokom mori, škola plachtenia, potápanie, vodné lyžovanie

exkurzie

špeciálna večera

nápoje v bare od 23 hod.

Podmienky programu All Inclusive:

platí od doby príchodu klienta do hotela až do jeho odchodu, pričom nezáleží na časoch check-in a check-out

pre Maurícijcov a maurícijských residentov platí od príchodu do 18 hod. až do dňa odchodu, minimálny pobyt je na dve noci

je dodatkom štandardného balíčka polpenzie

je určený iba osobnej spotrebe

za neskonzumované jedlá a nápoje nemožno vracať peniaze

možno zameniť za All Inclusive balíčky ponúkajúce ďalšie hotely Beachcomber: kompletná výmena bez príplatku vo Victoria Beachcomber, Canonnier Beachcomber a Mauricia Beachcomber na "All-Inclusive"

rodiny a hostia zdieľajúci izby ako "spoločnosť" musia vždy využívať rovnaký balíček, to isté platí aj pre deti

pri príchode získate špeciálny náramok, ktorým sa budete vykazovať ako klienti využívajúci All Inclusive

All Inclusive Serenity Plus program platný od 1.11.2023 do 31.10.2024 zahŕňa tú istú ponuku ako program All Inclusive s rozšírením.

Rozšírenie programu zahŕňa:

nápoje: francúzske šampanské od 18 hod., široký výber dovezených vín a široký výber miestnych a dovezených destilátov

Pre 7 a viac nocí pobytu zahŕňa:

jednu večeru v reštaurácii Le Boucanier zahŕňajúcu pokrm z homára (pre jednu osobu)

jednu 30 minútovú masáž v určitú hodinu (pre dospelú osobu)

jednu exkurziu na bicykli so sprievodcom (pre jednu osobu)

jednu lekciu golfu v Mont Chois Le Golf

jednu plavbu loďou so skleneným dnom pri západe slnka v Blue Bay Marine Park (pre jednu osobu)

Golf pri hoteli Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Súčasťou rezortu je aj 9 jamkové golfové ihrisko, ktoré sa nenásilnou formou rozprestiera po celom rezorte a je ideálne ako tréningové ihrisko. Vybavenie je možné zapožičať za poplatok. Raz týždenne je aj zadarmo lekcia od golfového profíka, na ktorej si môžete vyskúšať prvý kontakt s golfovou palicou a skúsiť odpaly. Okrem iného hostia môžu využiť privilegovaný prístup k 18 jamkovému golfovému ihrisku Avalon Golf Estate s par 72.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Shandrani Beachcomber ****

Miestne športové centrum ponúka množstvo športových aktivít ako kardio tréning, strečing, osobné tréningy, saunu, aerobik, jogu aj lekcie stepu.

Využiť môžete tiež širokú škálu „pozemných“ športov, napríklad 9 jamkové pitch & putt golfové ihrisko, pétanque, stolný tenis, 6 osvetlených tenisových kurtov či plážový volejbal. K objavovaniu krás ostrova si možno za poplatok zapožičať aj horské bicykle.

Vďaka ideálnej polohe ponúka ostrov taktiež skvelú príležitosť k vodným športom. Vrhnúť sa môžete na vodnú gymnastiku, windsurfing, kajaky, vodné bicykle, vodné lyžovanie, potápanie, šnorchlovanie, plavbu a ďalšie „vodné“ športy.

Perfektné miesto pre odpočinok, kde zabudnete na všetky starosti a užijete si chvíle relaxácie, predstavujú miestne kúpele. Umiestnené sú v exotickej záhrade a zahŕňajú dvadsať masážnych kabín v štýle Robinsona Crusoe. Dočkáte sa tu najrôznejších ozdravných procedúr, k dispozícii je aj reflexný bazén, parný kúpeľ, hammam, kaderníctvo a salón krásy.

Služby dostupné za príplatok:

osobný tréneri
golfové a tenisové lopty
prenájom bicyklov
rýchle člny
potápanie
podmorský rybolov
výlety na katamaráne
cyklistika
horská turistika so sprievodcom
výlet do Ile aux Aigrettes
Beachcomber Sport and Nature – ekoturistický program vytvorený na spoznávanie zeleného srdca ostrova.

Beachcomber – Sport & Nature

Beachcomber Sport & Nature zahŕňa jazdu na horských bicykloch, kajaky a canoying, všetko pod dohľadom profesionálov. Pre zvýšenú bezpečnosť je vybavenie pravidelne testované. Vďaka spolupráci s Mauritia Wildlife Foundation, ktorá je zodpovedná za ochranu endemickej fauny, tak môžete tiež navštíviť ostrov I´Ile aux Aigrettes, kde žijú voľne divé zvieratá.

Klub plachtenia – Zapíšte sa do Shandrani Sailing Clubu, ktorý je členom Mauritian Yachting Association a získajte nové skúsenosti počas výučby od odborníkov! Kurzy sú kombináciou teórie a praktickej časti a sú určené ako pre deti, tak aj pre dospelých. Môžete postúpiť z úrovne začiatočníka až na úroveň pre pokročilých. Keď úspešne dokončíte kurz, obdržíte medzinárodnú licenciu plachtenia a uznávaný lodný denník, s ktorým môžete pokračovať v tréningu v akejkoľvek škole plachtenia vo svete.

PADI – potápačské centrum – Shandrani Diving Centre – pridružené s PADI – National Geographic Vám ponúkne skutočne unikátny úvod do bohatej rozmanitosti a prírodných krás v regióne! Tri potápačské výlety denne sú organizované pod dohľadom ostražitých skúsených potápačov. Určite nevynechajte jedinečnú možnosť a prijmite toto dobrodružstvo na skúmanie najkrajšieho podmorského sveta na ostrove Maurícius.

Deti v hoteli Shandrani Beachcomber ****

Brány hotela sú otvorené aj tým najmenším hosťom. Deti od 3 do 11 rokov môžu navštíviť Detský klub, kde sa rozhodne nebudú nudiť. Čakajú ich kreatívne a dobrodružné workshopy, hry a náučné aktivity. Využiť môžu aj hojdačky a preliezky. K typickým aktivitám klubu patrí zbieranie mušlí, tetovanie hennou, tančeky, fotografovanie, úvodné lekcie golfu, plážový futbal a mini volejbal, trať pre BMX, exkurzie a pre deti staršie ako 8 rokov aj vodné lyžovanie. Detský klub je otvorený od 09:00 do 22:00 hod.

Deti vo veku 2-3 rokov môžu využívať Petit klub (za príplatok), ktorý je otvorený 6 dní v týždni od 09:00 do 22:00.

Stráženie detí je možné po dohode za príplatok, rezerváciu je potrebné urobiť na recepcii s 24 hodinovým predstihom.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****
Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****, Maurícius

Najlepší hotel pre rodiny s deťmi na Mauríciu

Svatební balíček Bliss od 18 810 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot od 26 570 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - myrtu pro ženicha,
 • - svatební dort (až pro 10 hostů),
 • - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
 • - kadeřníka a make-up pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - šumivé víno na přípitek (max. 10 osob).
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Květinový oblouk 7 060 Kč
 • - Kytice pro družičky 1 750 Kč
 • - Kytice pro nevěstu 1 940 Kč
 • - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 360 Kč
 • - Manikúra 2 060 Kč
 • - Romantická večeře na pláži (bez nápojů) 6 610 Kč
 • - Sega show (za hodinu) 11 470 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 560 Kč
 • - Trio muzikantů (za hodinu) 7 420 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotela Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Transfér z letiska do hotela Shandrani 10min až 15min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2024
Ing. Kateřina Mackovičová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recezie hotela Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.