Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

Maurícius

Najlepší hotel pre rodiny s deťmi na Mauríciu

Shandrani Beachcomber
DELUXEA
Najlepší predajca
v CR a SR

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Pro hotel Shandrani Beachcomber Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
bývali

Hotel Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

Hodnotenie 9.5 Hodnotilo 167 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Blue Bay | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov All inclusive Rodinná dovolenka 3 pláže
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Nulové storno do 8 dnů před začátkem pobytu od 09.01.2022 do 31.10.2022
(platí při rezervaci od 01.11.2021).

Popis hotela Shandrani Beachcomber Resort & Spa **** Maurícius

Rezort Shandrani Beachcomber sa nachádza v nedotknutej oblasti na juhovýchode ostrova Maurícius. Umiestnený je na súkromnom polostrove a pýši sa prístupom na tri nádherné pláže, ktoré obklopuje morský park Blue Bay Marine s bohatým podmorským životom. Pri recepcii je hlavný bazén na ktorý nadväzuje plytšia pláž, vhodná predovšetkým pre deti. Rodičia môžu odpočívať na ležadlách a deti nechať vyžiť vo vode. Ďalšia pláž je v časti Deluxe izieb, ktorá je dlhá s príjemným vstupom do vody. Môžete si tu požičať kajaky, vodné bicykle alebo vybavenie na šnorchlovanie. Na poslednej pláži, ktorá je nekonečne dlhá, narazíte na koniec rezortu. Voda je divoká, s veľkými vlnami a hĺbkou na plávanie. Každý si nájde tú svoju pláž, ktorá mu bude maximálne vyhovovať. Ide o príjemný hotel so živou atmosférou a veľkým výberom pozemných a vodných aktivít. Krásny čas tu prežijú rodiny, milovníci prírody aj vyznávači aktívnej dovolenky. Dokonalý servis vám zaručí program All inclusive, vďaka ktorému bude postarané o každé vaše prianie. Súčasťou rezortu je aj 9 jamkové golfové ihrisko, ktoré sa rozprestiera po celom rezorte a je ideálne ako tréningové ihrisko. Hostia môžu tiež využiť privilegovaný prístup k 18 jamkovému golfovému ihrisku Avalon Golf Estate s par 72.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Rezort Shandrani si ľahko zamilujete. Ide o pomerne veľký hotel, ktorý sa rozkladá pozdĺž celej lagúny Blue Bay. Nachádza sa kúsok od letiska, a tak sú vidieť aj počuť lietadlá. Všetky izby majú výhľad na more, niektoré sú na prízemí s terasou, iné na poschodí s balkónom. Pláže sú tu skutočne krásne a more nabáda na šnorchlovanie aj plávanie. Môžete tu tiež vyskúšať široký výber vodných športov. V programe All inclusive sú zahrnuté aj aktivity ako je tenis či golf - Shandrani disponuje deviatimi jamkovým golfovým ihriskom. Čakajú tu na vás aj luxusné gastronomické zážitky a All Inclusive zahŕňa všetky reštaurácie, v ktorých sa podáva talianska, francúzska, thajská i medzinárodná kuchyňa.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Marica Verešová

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room

Superior Room

Superior izby (50 m²) je varianta ubytovania s jednou spálňou a sofistikovanou kúpeľňou vybavenou najmodernejšími doplnkami...

Superior Ground Floor

..

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe izby (60 m²) majú elegantný súčasný interiér, priestrannejšiu spálňu, ktorá je vybavená aj sedacou súpravou, kúpeľňa má ako vaňu, tak aj sprchu, ďalej je tu šatňa, oddelen..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Ak v niektorom hoteli platí plné využitie programu All inclusive, potom je to v hoteli Shandrani. Výhody môžete čerpať od okamihu príchodu do okamihu opustenia hotelu bez ohľadu na check in / out. Program zahŕňa prepychové bufetové stoly a á la carte večera v štyroch hotelových reštauráciách, neobmedzené množstvo vín a známych alkoholických značiek. Ďalej servis na pláži a pri bazéne, mini-bar, neobmedzené vodné lyžovanie,, neobmedzený vstup na deväť jamkové "pitch & putt" golfové ihrisko, mini-club pre deti vo veku od 3 do 12 rokov a športy, ako je volejbal, futbal, horské bicykle, jóga, windsurfing, jachting, kajaky a tenis.

 

Shandrani Resort ponúka celkom 4 úžasné reštaurácie, ktoré podporia vašu dokonalú dovolenku a pozdvihnú ju do nebeských sfér.

 

Reštaurácia Le Grand Port zastupuje hlavnú reštauráciu hotela a ponúka medzinárodnú kuchyňu podávanú v sofistikovanom štýle. Nachádza sa pri hlavnom bazéne s výhľadom na jednu z troch pláží. Podávajú sa tu raňajky (07:00 - 10:00 a kontinentálne 6:00 - 7:00), obedy (12:30 - 15:00) aj večere (18:30 - 21:30) formou bufetu.

Talianskej a stredomorskej kuchyni je zasvätená reštaurácia Porto Vechio, kam si môžete zájsť na večeru (19:00 - 21:30) av hlavnej sezóne aj na obed. Elegantná talianska reštaurácia sa rozkladá na krásnej terase s palmami na okraji hlavného bazéna. V noci vytvára blikajúce svetlá omotané okolo paliem romantický nádych. Pokrmy sú tu servírované formou á la carte a je vyžadovaná rezervácia.

Priamo na pláži v pokojnejšej časti rezortu sa nachádza gurmánska reštaurácia Le Sirius. Ponúka stolovanie pod holým nebom, v obklopení tropických paliem. Podávajú sa tu raňajky (09:00 - 11:00) v závislosti od sezóny a obedy (14:00 - 16:00). Ponuka reštaurácie zahŕňa v čase obeda á la carte občerstvenie, šaláty a sendviče, na večeru na lístku nájdete medzinárodné pokrmy. Na večernú zábavu je k dispozícii aj tanečný parket.

 

Netradičným miestom na večeru je thajská reštaurácia Teak Elephant. Túto reštauráciu si jednoducho zamilujete. Môžete si tu pochutnať na pokladoch thajskej kuchyne, ktoré sa podávajú ako súčasť dennej ponuky 5 chodového menu. Zelenina namočená v lahodných omáčkach, pikantné korenie, lahodné rezance, karí s prírodnými bylinkami podávané s dusenou ryžou patrí k mnohým základným jedlám. Reštaurácia je otvorená iba na večere (19:00 - 21:30) pre hostí starších ako 12 rokov. Le Boucanier je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí milujú ryby, krevety, homáre a ostatné morské plody.

La Boucanier ponúka vopred zostavené menu, ktoré sa každý deň obmieňa a každý večer zahŕňa hlavný chod s homárom. Táto reštaurácia je otvorená iba na večere (19:00 - 21:30) pre hostí s programom All inclusive Serenity Plus. Zdravú a vyváženú gurmánsku kuchyňu, ktorá je skutočným zážitkom môžete ochutnať v novej reštaurácii Natura. Reštaurácia je otvorená iba na večere (19:00 - 21:30) a ponúka pokrmy formou á la carte. Recepty šéfkuchára Coopena sú inšpirované tým najlepším z prírody a miešajú tie najlepšie chute zeleniny a bylín.

 

Blue Bay Bar predstavuje hlavný bar hotela a taktiež ideálne miesto, kde si môžete užiť živú zábavu v noci. Otvorený je každý deň od 10:00 do 23:00 hodín. Medzi 11:00 a 17:00 hodinou sú tu podávané desiaty. Druhý bar Sirius Bar ponúka posedenie od 10:00 do 23:00 hod. Bar zaujíma krásne prostredie na špičke polostrova, k dispozícii je aj vlastný súkromný tanečný parket. Od 11:00 do 17:00 hod ponúka desiaty formou výberu zo sandvičov. Klienti hotela Shandrani s programom All inclusive Serenity Plus môžu vyskúšať aj reštaurácie aj v ostatných hoteloch reťazca Beachcomber na ostrove - Canonnier, Maurícia a Victoria Beachcomber.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Luxusný hotel je ideálny pre milovníkov aktívnej dovolenky a all inclusive. Rezort tvoria maximálne trojposchodové budovy  so slamenou strechou. Tieto vily sú rozmiestnené v tropickej záhrade, ktorá sa vinie pozdĺž členitého pobrežia zálivu s krištáľovou vodou. Všetkých 327 izieb má výhľad na more.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room

Superior Room foto

Superior izby (50 m²) je varianta ubytovania s jednou spálňou a sofistikovanou kúpeľňou vybavenou najmodernejšími doplnkami. Izba má tiež terasu alebo balkón, kde si budete môcť nerušene oddýchnuť a pokochať sa úžasným výhľadom do sviežej záhrady. Kapacita izby: max. 2 osoby.

Superior Ground Floor

Deluxe Room

Deluxe Room foto

Deluxe izby (60 m²) majú elegantný súčasný interiér, priestrannejšiu spálňu, ktorá je vybavená aj sedacou súpravou, kúpeľňa má ako vaňu, tak aj sprchu, ďalej je tu šatňa, oddelená toaleta a súkromná terasa. Kapacita izby: max. 3 osoby.

Deluxe Ground Floor Room

Deluxe Ground Floor Room foto

Deluxe Ground Floor izby (60 m²) sa nachádza v pokojnejšej časti rezortu. Moderne vybavené a vzdušne izby ponúka komfortnú spálňu s obývacou časťou a kúpeľňu, ktorá disponuje vaňou, sprchou, dvoma umývadlami, šatňou a oddelenou toaletou. Na terase môžete využiť priestor na relaxáciu. Kapacita izby: max. 3 osoby.

Family Apartment

Family Apartment foto

Family apartmány (75 m²) sú perfektné pre rodiny s malými deťmi. Nachádzajú sa na špičke polostrova a majú priamy prístup na pláž a fantastickú zátoku Blue Bay. Nachádza sa na prízemí alebo na 1. poschodí. Moderný a vzdušný apartmán sa skladá z dvoch spální a dvoch kúpeľní. Kapacita izby: max. 2 dospelí + 3 deti.

Deluxe Family Apartment

Deluxe Family Apartment foto

Deluxe Family apartmány (120 m²) byly navrženy tak, aby vyhovoval větším rodinám, které chtějí společně strávit dovolenou. Luxusní rodinné apartmány se nachází v prvním patře a nabízí kapacitu 2 dospělí + 4 děti. Apartmány zahrnují dvě ložnice, obývací prostor k odpočinku a vlastní koupelnu s vanou, samostatným sprchovým koutem, dvěma umyvadly, šatníkem a oddělenou toaletou. Oba pokoje také nabízí oddělené balkony k relaxaci. Kapacita pokoje. max. 2 dospělí a 4 děti.

Senior Suite

Senior Suite foto

Senior apartmány (110 m²) jsou ideálním místem pro mladé páry na líbánkách. Nabízejí přímý výhled na moře a prostorné pokoje s elegantní dřevěnou podlahou. Nacházejí se v 1.patře. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Family Suite

Family Suite foto

Family suites (206 m²) sa nachádza na špičke polostrova a disponujú skvelou polohou priamo pri pláži. Ponúka dostatok priestoru s prízemím pre rodičov a horným poschodím, ktoré je určené deťom. Rodinné suity majú vyhradený vstup, priamy vstup na pláž a súkromné ​​zabezpečené záhrady vybavené pieskoviskami pre deti. Kapacita izby: max. 2 dospelí a 3 deti.

Pláž a more

Táto časť ostrova ponúka hneď tri pláže, niektoré z nich sú dokonalou súčasťou okolitej prírody, ktorej sa ľudské ruky nedotkli. Pokryté sú belostným jemným pieskom. More, obmývajúce juh ostrova, ponúka pestrý podmorský svet a skvelé športovné vyžitie. 

Online cena a slevy Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Shandrani Beachcomber ****

Naše foto hotela Shandrani Beachcomber ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Ak v niektorom hoteli platí plné využitie programu All inclusive, potom je to v hoteli Shandrani. Výhody môžete čerpať od okamihu príchodu do okamihu opustenia hotelu bez ohľadu na check in / out. Program zahŕňa prepychové bufetové stoly a á la carte večera v štyroch hotelových reštauráciách, neobmedzené množstvo vín a známych alkoholických značiek. Ďalej servis na pláži a pri bazéne, mini-bar, neobmedzené vodné lyžovanie,, neobmedzený vstup na deväť jamkové "pitch & putt" golfové ihrisko, mini-club pre deti vo veku od 3 do 12 rokov a športy, ako je volejbal, futbal, horské bicykle, jóga, windsurfing, jachting, kajaky a tenis.

 

Shandrani Resort ponúka celkom 4 úžasné reštaurácie, ktoré podporia vašu dokonalú dovolenku a pozdvihnú ju do nebeských sfér.

 

Reštaurácia Le Grand Port zastupuje hlavnú reštauráciu hotela a ponúka medzinárodnú kuchyňu podávanú v sofistikovanom štýle. Nachádza sa pri hlavnom bazéne s výhľadom na jednu z troch pláží. Podávajú sa tu raňajky (07:00 - 10:00 a kontinentálne 6:00 - 7:00), obedy (12:30 - 15:00) aj večere (18:30 - 21:30) formou bufetu.

Talianskej a stredomorskej kuchyni je zasvätená reštaurácia Porto Vechio, kam si môžete zájsť na večeru (19:00 - 21:30) av hlavnej sezóne aj na obed. Elegantná talianska reštaurácia sa rozkladá na krásnej terase s palmami na okraji hlavného bazéna. V noci vytvára blikajúce svetlá omotané okolo paliem romantický nádych. Pokrmy sú tu servírované formou á la carte a je vyžadovaná rezervácia.

Priamo na pláži v pokojnejšej časti rezortu sa nachádza gurmánska reštaurácia Le Sirius. Ponúka stolovanie pod holým nebom, v obklopení tropických paliem. Podávajú sa tu raňajky (09:00 - 11:00) v závislosti od sezóny a obedy (14:00 - 16:00). Ponuka reštaurácie zahŕňa v čase obeda á la carte občerstvenie, šaláty a sendviče, na večeru na lístku nájdete medzinárodné pokrmy. Na večernú zábavu je k dispozícii aj tanečný parket.

 

Netradičným miestom na večeru je thajská reštaurácia Teak Elephant. Túto reštauráciu si jednoducho zamilujete. Môžete si tu pochutnať na pokladoch thajskej kuchyne, ktoré sa podávajú ako súčasť dennej ponuky 5 chodového menu. Zelenina namočená v lahodných omáčkach, pikantné korenie, lahodné rezance, karí s prírodnými bylinkami podávané s dusenou ryžou patrí k mnohým základným jedlám. Reštaurácia je otvorená iba na večere (19:00 - 21:30) pre hostí starších ako 12 rokov. Le Boucanier je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí milujú ryby, krevety, homáre a ostatné morské plody.

La Boucanier ponúka vopred zostavené menu, ktoré sa každý deň obmieňa a každý večer zahŕňa hlavný chod s homárom. Táto reštaurácia je otvorená iba na večere (19:00 - 21:30) pre hostí s programom All inclusive Serenity Plus. Zdravú a vyváženú gurmánsku kuchyňu, ktorá je skutočným zážitkom môžete ochutnať v novej reštaurácii Natura. Reštaurácia je otvorená iba na večere (19:00 - 21:30) a ponúka pokrmy formou á la carte. Recepty šéfkuchára Coopena sú inšpirované tým najlepším z prírody a miešajú tie najlepšie chute zeleniny a bylín.

 

Blue Bay Bar predstavuje hlavný bar hotela a taktiež ideálne miesto, kde si môžete užiť živú zábavu v noci. Otvorený je každý deň od 10:00 do 23:00 hodín. Medzi 11:00 a 17:00 hodinou sú tu podávané desiaty. Druhý bar Sirius Bar ponúka posedenie od 10:00 do 23:00 hod. Bar zaujíma krásne prostredie na špičke polostrova, k dispozícii je aj vlastný súkromný tanečný parket. Od 11:00 do 17:00 hod ponúka desiaty formou výberu zo sandvičov. Klienti hotela Shandrani s programom All inclusive Serenity Plus môžu vyskúšať aj reštaurácie aj v ostatných hoteloch reťazca Beachcomber na ostrove - Canonnier, Maurícia a Victoria Beachcomber.

All Inclusive

All inclusive Serenity zahŕňa (platnosť od 01.11.2020 do 31.10.2021):

raňajky, obedy, večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii Le Grand Port
denná ponuka v reštauráciách Le Sirius, Natura, Ponte Vecchio
denné zostavené menu na večeru v Teak Elephant reštaurácii
olovrant od 15:00 - 17:00 hod, výber z pečiva 16:00 - 18:00 v Blue Bay Bare
neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov, vybraných alkoholických nápojov a šumivého vína
minibar - pivo, malinovky, džúsy, voda
káva a čaj na izbe
jeden piknikový kôš na osobu na deň
servis pri bazéne a vybraných objednávok na pláži
neobmedzený vstup do fitnes, aerobik
detský klub
vodné športy: vodné lyže, windsurfing, vodné bicykle, kajaky, šnorchlovanie, loďky s preskleným dnom, aqua aerobik, malé plachetnice
tenis, neobmedzený vstup na golfové ihrisko s 9 jamkami, pétanque
wifi
živá hudba alebo DJ každý večer, folklórne tance, živé predstavenia

 

All inclusive Serenity Plus zahŕňa (platnosť od 01.11.2020 do 31.10.2021) :

rozlievané francúzske šampanské od 18 hod
importované vína
miestne a importované alkoholické nápoje a liehoviny
večera zahŕňajúca homára v Le Boucanier *
jedna 30 minútová masáž vopred stanovený čas (1x na dospelého za pobyt) *
jeden výlet na bicykli so sprievodcom (1x na osobu za pobyt) *
jedna golfová hra (1x na osobu za pobyt) na ihrisku Mont Choisy Le Gold (nezahŕňa prepravu) *
jedna plavba pri západe slnka na lodi so skleneným dnom v parku Blue Bay Marine (1x na osobu za pobyt) *
Položky označené * len pre pobyty na 7 nocí a viac.

 

Aktivity a služby, ktoré nie sú zahrnuté v balíčku "all inclusive":

vybrané položky z á la carte menu v reštauráciách Ponte Vecchio, Le Sirius, Teak Elephant
tematické večere a večera s homárom ako hlavným chodom
prestížne vína, šampanské a prémiové alkoholické nápoje
cigary a cigarety
telefón, fax a poštové služby
pracie a čistiace služby
položky z hotelových butikov
zapožičanie bicykla alebo auta
tenisové loptičky
vybavenie a loptičky pre golf
súkromné ​​lekcie (golf, tenis, plachtenie)
špeciálna večera
izbová služba
nápoje v baroch od 23:00
kúpele, vlasový a kozmetický salón
rybolov, škola plachtenia a potápania
výlety (napríklad Beachcomber Sports & Nature alebo plavba katamaránom)
položky v minibare nespomenuté vyššie

Golf pri hoteli Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Súčasťou rezortu je aj 9 jamkové golfové ihrisko, ktoré sa nenásilnou formou rozprestiera po celom rezorte a je ideálne ako tréningové ihrisko. Vybavenie je možné zapožičať za poplatok. Raz týždenne je aj zadarmo lekcia od golfového profíka, na ktorej si môžete vyskúšať prvý kontakt s golfovou palicou a skúsiť odpaly. Okrem iného hostia môžu využiť privilegovaný prístup k 18 jamkovému golfovému ihrisku Avalon Golf Estate s par 72.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyri české alebo slovenské delegáty, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je opatrená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti Krabičku maurícijského korenia ako suvenír Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny) Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta Transfer priamo do hotela Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Shandrani Beachcomber ****

Miestne  športové centrum ponúka kardio tréning, strečing, osobné tréningy, sauny, aerobik, vodnú gymnastiku a lekcie stepu.

Hotel ponúka taktiež širokú škálu „pozemných“ športov, napríklad tenis a stolný tenis. K objavovaniu krás ostrova tu majú horské bicykle. Zajasajú aj milovníci golfu, tým je určené deväť jamkové ihrisko Pitch & Putt.

Ostrov je tiež skvelou príležitosťou k vodným športom. Vrhnúť sa môžete na windsurfing, kajaky, vodné lyžovanie, potápanie, šnorchlovanie, plavbu a ďalšie „mokré“ športy.

Rezort disponuje aj kúpeľmi Spa by Clarins. Dočkáte sa tu najrôznejšich ozdravných procedúr, ako sú masáže, hydroterapie, balneoterapie, shiatsu, ajurvéda a ďalšie. Nájdete tu aj kaderníctvo a dva salóny krásy. 

 

Pozemné športy Shandrani ponúkajú širokú škálu moderných športov vrátane:

 • tenis, Beachcomber Head Academy, 6 osvetlených kurtov
 • volejbal
 • futbal
 • boccibal
 • horske bicykle
 • golf (9 jamkové ihrisko)

V športovom centre je možnosť:

 • aerobik
 • jóga
 • strečing
 • kardiotréning
 • body building

Dostupné za príplatok:

 • osobní trenéri
 • Beachcomber Sport and Nature – ekoturistický program vytvorený pre spoznávanie zeleného srdca ostrova
 • golfové a tenisové loptičky

Vodné športy

 • Shandrani ponúka taktiež veľkú ponuku vodných športov vrátane:
 • vodné lyžovanie
 • windsurfing
 • jachting
 • loďky s preskleným dnom
 • šnorchlovanie
 • kajaky
 • vodné bicykle
 • aquagymnastika

Dostupné za príplatok:

 • potápanie (pre potápačov s licenciou, bez licencie)
 • podmorský rybolov
 • výlety na katamaráne
 • IKO kitesurfová škola
 • rýchle člny
Beachcomber – Sport & Nature

Beachcomber Sport & Nature zahŕňa jazdu na horských bicykloch, kajaky a canoying, všetko pod dohľadom profesionálov. Pre zvýšenú bezpečnosť je vybavenie pravidelne testované. Vďaka spolupráci s Mauritia Wildlife Foundation, ktorá je zodpovedná za ochranu endemickej fauny, tak môžete tiež navštíviť útulok divokej zvery I´Ile aux Aigrettes.

Klub plachtenia – Zapíšte sa do Shandrani Sailing Clubu, ktorý je členom Mauritian Yachting Association a získajte nové skúsenosti počas výuky od odborníkov! Kurzy sú kombináciou teórie a praktickej časti a sú určené tak pre deti, ako aj pre dospelých. Môžete postúpiť z úrovne začiatočníka až na úroveň pre pokročilých. Keď úspešne dokončíte kurz, obdržíte medzinárodnú licenciu plachtenia a uznávaný lodný denník, s ktorým môžete pokračovať v tréningu v akejkoľvek škole plachtenia vo svete.

Škola kitesurfingu – Shandrani je perfektným miestom pre začiatočníkov. Ale prečo o tom len rozprávať? Prídite a zažite Shandrani Kitesurf School osobne. Naučte sa kitesurfing a užívajte si tohto životného štýlu. Za posledné štyri roky bol Shandrani rezort hostiteľom tých najvýznamnejších medzinárodných udalostí v kitesurfingu, za prítomnosti celosvetového šampionátu z North Kiteboarding teamu.

PADI – potápačské centrum – Shandrani Diving Centre – pridružené s PADI – National Geographic Vám ponúkne skutočne unikátny úvod do bohatej rozmanitosti a prírodných krás v regióne! Tri potápačské výlety denne sú organizované pod dohľadom ostražitých skúsených potápačov. Určite nevynechajte jedinečnú možnosť a prijmite toto dobrodružstvo k preskúmaniu najkrásnejšieho podmorského sveta na Mauríciu!

Deti v hoteli Shandrani Beachcomber ****

Brány hotela sú otvorené aj tým najmenším hosťom. Deti od 3 do 11 rokov môžu navštíviť Detský klub, kde sa rozhodne nebudú nudiť. Čakajú ich kreatívne a dobrodružné workshopy, hry a náučné aktivity. Využiť môžu aj hojdačky a preliezky. K typickým aktivitám klubu patrí zbieranie mušlí, tetovanie hennou, tančeky, fotografovanie, úvodné lekcie golfu, plážový futbal a mini volejbal, trať pre BMX, exkurzie a pre deti staršie ako 8 rokov aj vodné lyžovanie. Detský klub je otvorený od 09:00 do 22:00 hod. Deti vo veku 2-3 rokov môžu využívať Petit klub (za príplatok), ktorý je otvorený 6 dní v týždni od 09:00 do 22:00. Stráženie detí je možné po dohode za príplatok, rezerváciu je potrebné urobiť na recepcii s 24 hodinovým predstihom.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****
Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****, Maurícius

Najlepší hotel pre rodiny s deťmi na Mauríciu

Svatební balíček Bliss od 18 060 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot od 25 250 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - myrtu pro ženicha,
 • - svatební dort (až pro 10 hostů),
 • - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
 • - kadeřníka a make-up pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - lahev šumivého vína.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Květinový oblouk od 6 560 Kč
 • - Kytice pro družičky od 1 500 Kč
 • - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 370 Kč
 • - Manikúra 1 090 Kč
 • - Romantická večeře na pláži 6 010 Kč
 • - Sega show (za hodinu) 8 600 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 320 Kč
 • - Trio muzikantů (za hodinu) 6 830 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotela Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Transfér z letiska do hotela Shandrani 10min až 15min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Bc. Martina Klevetová
Bc. Martina Klevetová ​ 724 065 776

Recezie hotela Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Marica Verešová
Shandrani Beachcomber Resort & Spa
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.