Amakhosi Safari Lodge *****

Juhoafrická republika

Už pri príchode pocítite opatrovateľský dotyk kráľovskej pýchy Amakhosi

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Amakhosi Safari Lodge *****

Lokalita Juhoafrická republika | Zobraziť mapu

Popis hotela Amakhosi Safari Lodge ***** Juhoafrická republika

Amakhosi je kráľovským útočiskom ponúkajúcim výnimočný servis a luxus uprostred pravej africkej divočiny, priamo v privátnej rezervácii Amakhosi. Na tomto mieste sa čas meria podľa rytmu afrického tepu a cestovatelia tu nájdu svoje skutočné privátne kráľovstvo.

Amokhosi je magickou destináciou, kde každý deň je iný. Zažite na vlastnej koži africké safari, kochajte sa žiarivou nočnou oblohou, obdivujte okolitú divokú prírodnú krásu a ochutnávajte miestne špeciality. Pohľad na uháňajúceho geparda, vôňa divokého jazmínu, oblohou brázdiaci orol Whalbergov - to je len zlomok toho, čo môžete vidieť v prirodzenom prírodnom prostredí riečnych mokradí, údolných krovinatých porastov, vysokých tŕnistých stromov a hustej buše s pastvinami.

Ubytovanie zaisťuje iba 8 luxusných suít a 1 privátny dom. Všetky kategórie ubytovania disponujú všetkým moderným vybavením.

Rezort Amakhosi sa nachádza na brehoch rieky Zululand Mkuze, v rovnomennej prírodnej rezervácii. Johannesburg je od rezortu vzdialený 6 - 7 hodín jazdy. Mokrade St. Lucia a záliv Sodwana sa nachádza iba dve hodiny cesty od Amakhosi Lodge a stojí za to ich zaradiť do svojho programu. Neďaleko sú tiež Mozambik a Svazijsko.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

River Suite

River Suite

River Suites (celkom 6) majú špecifický štýl s vysokými oknami až k stropu a súkromnou terasou s výhľadom na rieku...

Umntwana Honeymoon Suite

Umntwana Honeymoon Suite

Umntwana Honeymoon Suites „umntwana“ znamená v reči Zulu „kráľovské dieťa“. Dostaňte sa do nirvány v tomto „súkromnom kráľovstve“ s vysokými slamenými stropmi a sklenenými st..

IsiGodlo Private House

IsiGodlo Private House

IsiGodlo Private House „IsiGodlo“ znamená v preklade „hlavná rezidencia“. Je to súkromná vila, ktorá poskytuje nádherný výhľad na meandre rieky Mkuze...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Súčasťou rezortu je jedáleň s barom. Hosťom je k dispozícii brunch, popoludňajší čaj, večera a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Juhofrickú republiku - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Juhoafrickú republiku sa špecializujeme od roku 2008 a destináciu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Juhoafrickú republiku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

 

Kategórie a vybavenosť izieb Amakhosi Safari Lodge

Amakhosi je situovaný v prostredí savany, mokradí a hôr. Safari Lodge sa nachádza v Zululande na brehoch rieky Mkuze v súkromnej prírodnej rezervácii Amakhosi. Umelecká výzdoba, africká zmiešaná kuchyňa a rýchly a pozorný servis robí z tohto rezortu úplnú špičku na africkom kontinente.

Ponuka izieb

River Suite

River Suite

River Suites (celkom 6) majú špecifický štýl s vysokými oknami až k stropu a súkromnou terasou s výhľadom na rieku. Každá suita môže ubytovať dve dospelé osoby a skladá sa z klimatizovaného salónika, spálne, kúpeľne s vaňou pre dvoch a ďalej z oddeleného sprchovacieho kúta a WC. Do vybavenia patrí aj trezor, župany, plne zásobený minibar a podnos na čaj či kávu. Suity sú postavené v tvare štítu kmeňa Zulu a zariadené v typickom Zulu štýle s farebným a moderným nádychom. Všetky suity sú ľahko dostupné z hlavnej budovy.

Umntwana Honeymoon Suite

Umntwana Honeymoon Suite

Umntwana Honeymoon Suites „umntwana“ znamená v reči Zulu „kráľovské dieťa“. Dostaňte sa do nirvány v tomto „súkromnom kráľovstve“ s vysokými slamenými stropmi a sklenenými stenami. Otvorený dizajn s priestrannou terasou, súkromný bublinkový bazén a hojdacia sieť s výhľadom na rieku – tu zažijete ozajstné kúzlo kráľovského obydlia. Do suity patrí klimatizovaná spálňa a salónik, plne zásobený minibar, zariadenie na prípravu kávy/čaju a en-suite kúpeľne pre dvoch. Tunajšie priestory vás prenesú do sveta vlastnej fantázie, kde na ničom inom nezáleží.

IsiGodlo Private House

IsiGodlo Private House

IsiGodlo Private House „IsiGodlo“ znamená v preklade „hlavná rezidencia“. Je to súkromná vila, ktorá poskytuje nádherný výhľad na meandre rieky Mkuze. Je dokonale umiestnená, aby vám dopriala pohľady na africký západ slnka za skalnaté kopce divočiny v Zululande. Exkluzívna, súkromná a len pár krokov vzdialená od hlavnej budovy – to je IsiGodlo Private Villa, ktorá môže ubytovať štyroch hostí, ktorí chcú zdieľať priestory tohto raja. Priestranný salón láka svojimi koženými sedačkami a krbom, zatiaľ čo spálňa s en-suite kúpeľňou sa otvára na priestrannú drevenú terasu s výhľadom na údolie a divočinu. Úľavu po teplých dňoch vám poskytne osviežujúci bazén.

Pláž a more

Amakhosi Safari Lodge sa nenachádza v blízkosti pobrežia. Vody si tu ale užijete dostatok vďaka rieke Mkuze, ktorá preteká priamo okolo brán hotela.

Online cena a slevy Amakhosi Safari Lodge *****

Profi foto hotela Amakhosi Safari Lodge *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Amakhosi Safari Lodge

Súčasťou rezortu je jedáleň s barom. Hosťom je k dispozícii brunch, popoludňajší čaj, večera a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje.

Šport a wellness hotela Amakhosi Safari Lodge *****

Safari je cestou za objavovaním, pri ktorej pocítite skutočné prepojenie s prírodou. Stanete sa súčasťou života v buši a preskúmate úplne odlišný svet. Či už je to „Veľká päťka“, pozorovanie vtáctva a žiab alebo kultúrne safari, tunajší sprievodcovia sú vždy schopní pripraviť taký program, aby vám čo najviac vyhovoval.

Vychádzky do rezervácií. Predstavte si, že sa priblížite k práve narodeným mláďatám geparda, alebo že budete svedkami odvážneho súperenia levov. Sprievodcovia v Amakhosi sú odborne kvalifikovaní a majú veľmi blízky vzťah k životnému prostrediu. Pri takýchto podmienkach sa už môžete začať tešiť na cestu za poznaním, kde budete v úplnom súzvuku s prírodou.

Pešie safari. Tento druh safari vás zavedie čo najbližšie do srdca buša, kde budete vystavení samotnej divokej prírode. Skúsení sprievodcovia presne vedia, kde na hostí čakajú vzrušujúce (a zároveň bezpečné) chvíle s nedotknutou faunou a flórou.

Žabie safari. Tak trochu iné pešie výlety do rezervácie. Od novembra do marca každého roka nastáva obdobie dažďov a Amakhosi pozýva svojich návštevníkov na objavovanie fascinujúceho sveta obojživelníkov. Nočné safari hlboko do buša so skúsenými sprievodcami vám ukáže farebné spektrá živočíchov a hlasné zvuky páriacich sa žiab.

Pozorovanie vtáctva. Veľmi silný orol korunkatý loviaci hlavne opice a malé lesné antilopy pomocou rozsápania stavcov koristi alebo pomocou svojich mohutných pazúrov. Tento orol obýva prevažne lesné oblasti, ale v súkromnej prírodnej rezervácii Amazulu sa vyskytuje aj v riečnych oblastiach. Rezervácia má tri chovné páry.

Dedičstvo Zulu. Noci pod hviezdnou oblohou Zululandu sú priam nezabudnuteľné a spoločne s výletmi do neďalekej miestnej dediny vytvára skutočný africký kultúrny zážitok. Na vlastnej koži zažijete bohatú kultúru a jedinečné remeslá tejto oblasti.

Súčasťou rezortu sú kúpele Amakhosi River Spa. Ich prevádzka bola zahájená v novembri 2013 a prežijete tu jedinečné relaxačné zážitky s výhľadom na rieku Mkuze. Okrem masáží sa tu môžete osviežiť v novom bazéne alebo si dopriať lahodné nápoje a zdravé pokrmy. Terapeuti tu používajú tradičnú starostlivosť o telo s odkazom na afrických liečiteľov. Hostia si tu môžu dopriať holistickú starostlivosť o telo, ale aj o pleť, vrátane rôznych kozmetických rituálov.

Mapa - Amakhosi Safari Lodge *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Juhoafrickej republiky do hotela Amakhosi Safari Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Amakhosi Safari Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Amakhosi Safari Lodge *****

Letové spojenia do Juhoafrickej republiky

Marica Verešová
Amakhosi Safari Lodge
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.