Pondoro Game Lodge *****

Juhoafrická republika

Luxusný kemp s úplným súkromím uprostred prírodnej rezervácie

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Pondoro Game Lodge *****

Lokalita Juhoafrická republika | Zobraziť mapu

Popis hotela Pondoro Game Lodge ***** Juhoafrická republika

Pondoro Game Lodge v južnej Afrike sa nachádza na riečnych brehoch rieky Olifants, priamo v národnej rezervácii Balule Private Nature Reserve, ktorá zahŕňa obrovskú plochu 40000 hektárov a tvorí súčasť známeho národného parku Kruger.

Pondoro Game Lodge ponúka svojim návštevníkom pohodlie, kultivovanosť, eleganciu a nezabudnuteľné safari zážitky.

Lodge tvorí iba 8 chát, ktoré dokonale zapadajú do krajiny okolo rieky. Naraz tu môže byť ubytovaných 18 osôb, a tak je súkromie a pokoj samozrejmosťou.

Safari sa môžu hostia zúčastniť každé ráno a každý večer. Odborní strážcovia vás vezmú na úžasnú cestu, pri ktorej budete hľadať povestnú VEĽKÚ PÄTKU (lev, slon, nosorožec, leopard a byvol). Vozidlá sú v tejto oblasti značne obmedzené, preto si užijete pravého ducha prírody.

Aj stolovanie je tu výnimočným zážitkom. Tradičná africká kuchyňa si podáva ruku s modernými európskymi trendmi a jedlá sprevádzajú kvalitné vína z vínnej pivnice. Pokrmy sú podávané na drevenej podlahe vysoko v korunách stromov s výhľadom na rieku Olifants.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Suites

Suites sú klimatizované a architektonicky navrhnuté tak, aby ponúkali moderný komfort v zachovalom prostredí. Každá suita má vlastnú terasu, salónik a vonkajšiu sprchu...

Chalets

Chalets sa vyznačujú prepracovanou architektúrou a designom. Poskytujú výhľad na rieku Olifants...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Stravovanie v Pondoro je výnimočným zážitkom, kde sa tradičná africká kuchyňa mieša s modernými európskymi trendmi. Je tu možnosť využiť aj špeciálne požiadavky pre vegetariánov. Lahodné jedlo je potom doplnené skvelými vínami, ktoré si môžete vybrať z rozsiahlej vínnej pivnice. Pondoro Lodge vyhrala cenu Dinners Club Platinum pre svoj vínny lístok za roky 2009 a 2011. Toto ocenenie je značkou kvality v reštauráciách a vinárňach v JAR.

Tunajší bar disponuje aj ponukou vycibrených whisky svetovej kvality, z ktorej si vyberú aj skutoční labužníci. Po večeri si potom môžete vychutnať relaxáciu s kubánskou cigarou a portským vínom či koňakom, zatiaľ čo budete spomínať, aký výnimočný bol práve pomaly končiaci deň. Všetky pokrmy sú servírované na drevenej terase v korunách stromov s výhľadom na rieku Olifants. Nezabudnuteľná večera v buši bude pripravená pre tých, ktorí v Pondoro Game Lodge strávia 3 noci.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Juhofrickú republiku - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Juhoafrickú republiku sa špecializujeme od roku 2008 a destináciu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Juhoafrickú republiku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

 

Kategórie a vybavenosť izieb Pondoro Game Lodge

Pondoro Game Lodge tvorí 5 luxusných suít s terasou a 3 luxusné chatky. V každej ubytovacej jednotke je k dispozícii bezplatné pripojenie k WiFi.

Ponuka izieb

Suites

Suites sú klimatizované a architektonicky navrhnuté tak, aby ponúkali moderný komfort v zachovalom prostredí. Každá suita má vlastnú terasu, salónik a vonkajšiu sprchu. Novým prírastkom k suitám je jacuzzi v kamennom štýle na drevenej terase s výhľadom na rieku. Všetky sú úplne súkromné a dopĺňajú romantické prostredie v Pondoro. Predstavte si, že popíjate pohárik portského po večeri v súkromí vlastnej jacuzzi s kulisou zvukov divokej prírody. Svoj jedinečný pobyt môžete prežiť v Earth Suite, Rock Suite, Tree Suite, Water Suite a Buffalo Suite.

Chalets

Chalets sa vyznačujú prepracovanou architektúrou a designom. Poskytujú výhľad na rieku Olifants. Každá chatka je precízne vyzdobená africkou tematikou a disponuje vlastnou kúpeľňou (s vaňou, sprchovacím kútom a výhľadom na rieku), ponúka aj klimatizáciu, moskytiéry a drevenú terasu.

Online cena a slevy Pondoro Game Lodge *****

Profi foto hotela Pondoro Game Lodge *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Pondoro Game Lodge

Stravovanie v Pondoro je výnimočným zážitkom, kde sa tradičná africká kuchyňa mieša s modernými európskymi trendmi. Je tu možnosť využiť aj špeciálne požiadavky pre vegetariánov. Lahodné jedlo je potom doplnené skvelými vínami, ktoré si môžete vybrať z rozsiahlej vínnej pivnice. Pondoro Lodge vyhrala cenu Dinners Club Platinum pre svoj vínny lístok za roky 2009 a 2011. Toto ocenenie je značkou kvality v reštauráciách a vinárňach v JAR.

Tunajší bar disponuje aj ponukou vycibrených whisky svetovej kvality, z ktorej si vyberú aj skutoční labužníci. Po večeri si potom môžete vychutnať relaxáciu s kubánskou cigarou a portským vínom či koňakom, zatiaľ čo budete spomínať, aký výnimočný bol práve pomaly končiaci deň. Všetky pokrmy sú servírované na drevenej terase v korunách stromov s výhľadom na rieku Olifants. Nezabudnuteľná večera v buši bude pripravená pre tých, ktorí v Pondoro Game Lodge strávia 3 noci.

Šport a wellness hotela Pondoro Game Lodge *****

Do Pondoro Game Lodge se jezdí především za safari, při kterém zažijete Afriku na vlastní kůži.
K dispozici jsou následující možnosti safari:

 • brzké ranní safari vyjížďky
 • procházky přírodou
 • 3 úkryty pro pozorování divoké zvěře
 • pozorování ptactva v kempu i při safari vyjížďkách
 • večerní safari se speciálním reflektorem
 • všechny vyjížďky v otevřených (tzn. bez střechy) vozidlech Land Rover

Pozn.: Za rezervování soukromého vozidla se platí poplatek a je závislé na dostupnosti.

Představte si lví řev jako první zvuk, který uslyšíte za svítání. Když vysvitnou sluneční paprsky
a ustoupí africká noc, budete se moci vydat na safari v celé své kráse v otevřeném vozidle a spatřit mimo jiné například zvířata z „Velké pětky“, kterých se afričtí lovci obávali nejvíce.

Zkušení průvodci budou využívat nejen své rozsáhlé znalosti a schopnosti k vypátrání notoricky známé „Velké pětky“ (lev, leopard, slon, nosorožec a buvol) a dalších úžasných tvorů jako zebry, pakoně, žirafy a další, ale budou Vám také pomáhat vytvářet nejlepší vzpomínky na Afriku, které nikdy nezmizí z vaší paměti.

Přírodní procházka s ozbrojeným průvodcem Vám nabídne vzrušující setkání se zvířaty se stejnou dobrodružnou intenzitou jako vyjížďky.

Vaše večerní safari bude doprovázeno drinkem Sundowner při západu slunce jako z Hemingwayových novel. Poté si díky reflektoru užijete jedinečné noční dobrodružství v divoké africké přírodě a poznáte noční život zdejších živočichů.

Denní výlety:

 • Panorama Tour – Celodenní výlet, při kterém navštívíte kaňon Blyde River. Budete moci spatřit majestátní vodopády, navštívíte vyhlídku God’s Window, vodní výtvor Bourke’s Luck Potholes, skalní útvary Three Rondavels a vrchol Pinnacle. Je to jedna z nejvíce scénických tras v regionu.
 • Moholoholo Centre – Centrum obnovy divoké přírody Moholoholo poskytuje útočiště pro mnoho opuštěných, zraněných či otrávených zvířat jižní Afriky. Přijďte a staňte se svědky péče a ošetřování těchto volně žijících ptáků a savců. Budete moci spatřit zvířata jako lev, leopard, serval, gepard, hyena, sup, orel a další. Půldenní výlet.
 • Projekt odchovu gepardů – Půldenní výlet otevřeným safari vozidlem různými kouty přírody, kde si budete moci prohlédnout gepardy, divoké psy, lvy, kočky černonohé, zoborožce, antilopy, čápy marabu, orlíci kejklíři a další.
 • Útočiště slonů – Unikátní vzdělávací program s průvodcem. Dozvíte se více o zvířecím chování, zvyklostech a budete moci poznat jejich anatomii zblízka. Dostane se Vám možnosti dotknout se těchto velkých savců, krmit je a dokonce se s nimi vydat i na procházku. Za příplatek je možné svezení se na hřbetu slona. Celodenní výlet.
 • Safari na sloním hřbetu – Poznejte osobnosti slonů z naprosté blízkosti. Z hřbetu slona si budete moci užít jiný pohled na africkou přírodu, když se například ocitnete téměř tváří v tvář žirafě či ptačím hnízdům.
 • Hrošice Jessica – Jessica je 10 let stará samice hrocha. Přijďte ji nakrmit, pohladit si ji a hrát si s ní. Budete mít zážitek z bezprostřední blízkosti tohoto velkolepého tvora. Půldenní výlet.
 • Jeskyně Echo Caves – Velkolepé vápencové a krápníkové struktury těchto jeskyní vytváří zajímavé imaginární postavy a lze je spatřit v celých jejich prostorách, jak se táhnou skrze horu. Půldenní výlet.
 • Plavba lodí na přehradě Blyde – Třetí největší kaňon na světě. Průvodce Vás zavede k vodopádu Kadishi Tufa a skalním útvarům Three Rondawels. Hojnost divoké zvěře v podobě mnoha druhů ryb, antilop, hrochů, krokodýlů, opic a ptactva jako orla jasnohlasého a dalších budete moci pozorovat během tohoto celodenního výletu.
 • Kulturní vesnice Shangana – Shangana zve hosty, aby přišli poznat zdejší způsob života, historii, zvyky, obřady, tradici mnohoženství, oblékání, zbraně, domovy a další specifické aspekty zdejší vesnice. Půldenní výlet.
 • Park plazů Khamai – Průvodce Vám ukáže tento specifický park a podělí se s Vámi o zážitky s těmito zvířaty. Bude Vám povoleno krmit, dotýkat se a fotit některé ze zajímavých druhů plazů. Půldenní výlet.

Po dni plném afrického dobrodružství přijde vhod trocha relaxace v místních lázních Serenity Spa. Ty představují útočiště požitků, hýčkání a propracovanosti. Jsou prostoupeny elegantními dekoracemi
a kaskádovými vodopády v prostředí s dechberoucí atmosférou.

Oživte svou mysl, tělo i duši při klasických lázeňských procedurách, kde je zakládáno na exkluzivním a osobním přístupu. Budete moci zažít inovativní a autentické lázeňské či kosmetické procedury, které zahrnují prosklené parní lázně, lázeňskou koupel pod africkým nebem, masáže v soukromí Vaší suity či chatky a mnohé další.

K dispozici jsou masáže a procedury jako:

 • africká masáž hlavy
 • aromaterapie
 • masáž nohou
 • švédská masáž
 • masáž horkými kameny
 • africká bambusová masáž
 • tělové zábaly na více způsobů
 • koupele na více způsobů
 • manikúra a pedikúra

Dále je k dispozici také bazén v kamenném stylu a malá posilovna.

Mapa - Pondoro Game Lodge *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Juhoafrickej republiky do hotela Pondoro Game Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Pondoro Game Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Pondoro Game Lodge *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Juhoafrickej republiky

Katarina Hutníková
Pondoro Game Lodge
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.