Hideaway Beach Resort & Spa *****

Maledivy

Skutočná oslava prírody

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Hideaway Beach Resort & Spa

Pro hotel Hideaway Beach Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Hideaway Beach Resort & Spa.

Typ izby
Strava

Transfer zahrnúť
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte otázky k dovolenke?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájazd pripravíme na mieru.

Osobne
sme
bývali

Hotel Hideaway Beach Resort & Spa *****

Hodnotenie 9.6 Hodnotilo 16 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maledivy, Haa Alifu atoll | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, All Inclusive, Plná penzia, Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Priestranný ostrov s bujnou vegetáciou Relax v úplnom súkromí Úchvatná lagúna a úplne nové nadvodné vily

Nulové storno do 8 dnů před začátkem pobytu od 15.11.2020 do 31.10.2021
(platí při rezervaci od 01.10.2020 do 23.12.2020).

Popis hotela Hideaway Beach Resort & Spa ***** Maledivy

Hideaway Beach Resort & Spa je exkluzívny all-suite rezort pre tých, ktorí požadujú skutočný luxus a očakávajú len to najlepšie. Tu zažijete úplné ponorenie do pohody a potešenie. Priestor a súkromia je charakteristickým znakom rezortu, ktorý má jeden z najväčších pobrežných víl z Maldív. Resort sa nachádza na panenskom ostrovčeku Dhonakulhi a je jedným z mála stredísk ležiace v Haa-Alifu Atoll. Dhonakulhi má tvar veľkého mesačného kosáčika, jeho piesočné pláže sa tiahnu viac ako kilometer po každej strane, až do tyrkysových vôd lagúny. Ostrov je domovom rôznych tropických stromov (banánovej, kokosové, atď.), Rovnako ako rady endemických kríkov a mangrove. Nájdete tu 103 veľmi priestranných víl, ktoré okrem 7 Sunset Beach Villa majú svoj vlastný súkromný bazén a Jacuzzi výrivku. Resort ponúka 57 moderných vodných víl stojacich na koloch nad lagúnou či 46 plážových víl, ktoré majú nadčasový a zároveň klasický maledivský štýl, každá s vlastnou plážou a úkrytom medzi sviežou tropickou záhradou v úplnom súkromí. Rezort je známy kvôli svojmu vynikajúcemu dvojitému korálovému útesu, ktorý prináša rušný podmorský svet len ​​pár metrov od jeho brehov. Je to tropický raj s dlhou, mäkkou a bielou piesočnou plážou a teplou, krištáľovo jasnou tyrkysovou lagúnou. V Hideaway Beach Resort & Spa je význam slova luxus povznesený na novú úroveň. Svoj podiel na tom majú aj služby osobného komorníka, čo dáva hosťom bezkonkurenčné sľub, že každé ich prianie bude splnené. Gurmáni a milovníci jedla is môžu dopriať kulinársky zážitok v niektorej z reštaurácie. Milovníci masáží a relaxačných procedúr ocenia širokú ponuku procedúr pre omladenie a relaxáciu. Hideaway je ideálnym miestom pre trávenie romantickej pokojnej dovolenky. Vítané sú aj rodiny s deťmi. Pre deti je k dispozícii veľký detský klub.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Hideaway Beach Resort & Spa

Ostrov Dhonakulhi, na ktorom sa rezort Hideaway rozkladá, je prekrásnou kombináciou prírody, súkromie a perfektných služieb. Medzi silné stránky rezortu patrí jednoznačne súkromný priestor, ktorý každé ubytovanie od toho najzákladnejšieho ponúka, priestranné a dlhé biele pláže, z ktorých je jedna lemovaná pestrým korálovým útesom. Ak si nebudete priať nikoho za celú svoju dovolenku stretnúť, nemusíte. Vodné vilky boli pristavené pred niekoľkými rokmi veľmi šetrne - tj. Nenarušili lagúnu, ale lemujú jej okraj. Západná strana ponúka krásne výhľady na západ slnka. východná strana potom pokojnú lagúnu s tyrkysovou vodou, dokonalú pre detské radovánky. Samozrejmosťou je vynikajúci servis a bohatá gastronómia.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Ing. Klára Neveselá
Ing. Klára Neveselá 724 730 006

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Sunset Beach Villa (176/385 m2, 14 vil)

Sunset Beach Villa (176/385 m2, 14 vil)

Rustikálne a zároveň elegantné vily ponúkajú idylické prostredie pre kľudné útočisko pre dovolenku...

Beach Residence With Plunge Pool (215 m², 18 vil)

Beach Residence With Plunge Pool (215 m², 18 vil)

Luxusní a elegantní vilky o rozloze 215 m² s privátní pláží nabízí kromě ložnice se šatnou i prostorný obývací pokoj, menší jídelnu, kde můžete v klidu povečeřet v soukromí sv..

Deluxe Water Villa with Pool (196 m2, 50 vil)

Deluxe Water Villa with Pool (196 m2, 50 vil)

Na drevených koloch v lagúne ostrova Dhonakulhi sa nachádzajú tieto vily, ktoré ponúkajú spálňu s priestorom pre posedenie a vnútornú kúpeľňu so šatňou, samostatným jacuzzi, toaletný..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hideaway vás pozýva k stolu, pri ktorom sa stretávajú východné vplyvy so západnými. Hotelové reštaurácie sú takým maldivským taviacim kotlíkom, do ktorého vhodíte to najlepšie zo svetových kuchýň a vznikne vám niečo špeciálne. Kuchári vyberajú len tie najlepšie ingrediencie, aby umocnili vaše potešenie z kulinárskych zážitkov.

Vydajte sa s Hideaway na zmyslové putovanie po Maldivách.

Matheefaru Restaurant je hlavná hotelová reštaurácia, ktorá okrem medzinárodnej kuchyne servíruje aj krásne západy slnka. Otvorená je na raňajky, obedy a večere. Raňajkový bufet je jedným z najväčších na Maldivách. Večer tu na vás čakajú tematické večere so živými kulinárskymi show.

Výhľady na lagúnu a ázijskú kuchyňu podáva reštaurácia Samsara Asian Restaurant. Stoluje sa na otvorenej terase a na lístku nájdete thajské, čínske a japonské vplyvy. Odporúčame Teppanyaki stolovanie.

Piata popoludní odbila, svetlo začína slabnúť, nastal čas vychutnať si nápoj pobozkaný poslednými slnečnými lúčmi. Meeru Bar je výnimočným miestom s výhľadom na oceán, kde sa podávajú lahodné koktejly, liehoviny, šampanské, ale aj pizza a pochúťky z grilu. Znalci budú nadšení najväčšou zbierkou whisky na Maldivách!

Svojou návštevou nezabudnite poctiť Sunrise Pool Café. Nachádza sa priamo pri bazéne a dolaďuje dokonalú tropickú relaxáciu, ktorú si bez farebných koktejlov ani nevieme predstaviť.

Waves Discotheque je omnoho viac, ako len nočný klub. Ponúka živú zábavu, posedenie pri vodných fajkách, tematické večery a obľúbené „ladies nights“. Verte, že tanec v morskom vánku je nezabudnuteľným zážitkom.

Prišli ste do Hideaway osláviť niečo špeciálne? Tak by ste možno uvítali súkromnú večeru na pláži, vo svetle sviečok a za šumu oceánu. Aj to je v Hideaway možné, stačí, aby ste si vybrali ako, kde a kedy.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maledivy sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Maledivách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Maledivách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Hideaway Beach Resort & Spa

Vily rezortu Hideaway symbolizujú komfort a luxus, zároveň sú elegántnym úkrytom a plne vybavenou domácnosťou, ďaleko od vašich domovov.

Hideaway ponúka ubytovanie, ktoré sa schováva pod prikrývkou bujnej tropickej vegetácie. Vybrať si môžete z ôsmich kategórií vil, ktoré zaberajú plochu od 176 m² až po 1420 m².

Všetky vily sú klimatizované, vybavené satelitnou TV, DVD prehrávačom, IDD telefónom, domácim kinom, zvukovým systémom, trezorom, mini-barom, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Každá vila má navyše sadu bicyklov, vďaka ktorým môžete prejazdiť celý ostrov. Všetky vily sú vybavené zariadením pre kúpeľné terapie, ktoré si môžete za poplatok dopriať na základe rezervácie. Nechajte sa rozmaznávať tímom špecializovaných odborníkov z Hideaway.

Služby komorníka

V Hideaway Beach rezorte je význam slova luxus povznesený na novú úroveň. Svoj podiel na tom majú aj služby osobného komorníka, čo dáva hosťom bezkonkurenčný sľub, že každé ich prianie bude predvídané a následne vyplnené.

Váš súkromný komorník na Vás bude čakať už pri príchode a zoznámi Vás s vilou a jej vybavením. Počas pobytu si môže hrať s Vašimi deťmi, keď budete potrebovať pauzu. Prinesie Vám lahodnú večeru alebo Vám môže ukázať zázraky podmorského života pri potápaní. Nemusí byť len Vaším komorníkom, ale tiež partnerom pre aktivity a výlety, pokiaľ si budete priať. Na telefóne budete mať tlačidlo, ktoré môžete stlačiť kedykoľvek (24/7), keď budete niečo potrebovať.

Hideaway Palace, Family 2 Bedroom Villa with Pool, Family Villa with Pool and,Ocean Suite and Ocean Villas sú poskytované so službami komorníka bez poplatku navyše. Ostatné kategórie ubytovania môžu byť poskytnuté s komorníkom za poplatok.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Sunset Beach Villa (176/385 m2, 14 vil)

Sunset Beach Villa (176/385 m2, 14 vil) fotoSunset Beach Villa (176/385 m2, 14 vil)

Rustikálne a zároveň elegantné vily ponúkajú idylické prostredie pre kľudné útočisko pre dovolenku. Sú roztrúsené po celom pobreží, postavené okolo veľkej terasy a obklopené nádhernými záhradami. Salónik a spálňa disponujú luxusným vybavením a dopĺňa ich samostatná šatňa a vnútorná/vonkajšia kúpeľňa s jacuzzi vaňou. K ďalším prednostiam patria týkové podlahy, drevená terasa a biele steny s rustikálnym nádychom. V skutočnosti sú tieto vily inšpirované maldivskou prírodou, čo je umocnené odtieňami hnedej, béžovej a zelenej.

Beach Residence With Plunge Pool (215 m², 18 vil)

Beach Residence With Plunge Pool (215 m², 18 vil) fotoBeach Residence With Plunge Pool (215 m², 18 vil)

Luxusní a elegantní vilky o rozloze 215 m² s privátní pláží nabízí kromě ložnice se šatnou i prostorný obývací pokoj, menší jídelnu, kde můžete v klidu povečeřet v soukromí své vilky, velkou koupelnu s vířivkou, terasu s houpačkou, venkovní posezení a malý bazén na osvěžení. Vilu je možný přizpůsobit rodinám s dětmi, uzamykatelná ložnice poskytuje úplné soukromí. Na soukromý úsek pláže s bílým pískem se dostanete z prostorné ložnice a i z obývacího pokoje. Během pobytu je Vám k dispozici osobní komorník.

Deluxe Water Villa with Pool (196 m2, 50 vil)

Deluxe Water Villa with Pool (196 m2, 50 vil) fotoDeluxe Water Villa with Pool (196 m2, 50 vil)

Na drevených koloch v lagúne ostrova Dhonakulhi sa nachádzajú tieto vily, ktoré ponúkajú spálňu s priestorom pre posedenie a vnútornú kúpeľňu so šatňou, samostatným jacuzzi, toaletným stolíkom s dvoma umývadlami, samostatnou sprchou a toaletou. Vonkajšie priestory sa môžu pochváliž bazénom s nekonečným okrajom (18 m2) a s posedením a ďalej terasou pre pokojné okamihy s nádherným výhľadom na nekonečné modré vody oceánu.

Beach Residence with Plunge Pool (550 m2, 20 rezidencií)

Beach Residence with Plunge Pool (550 m2, 20 rezidencií) fotoBeach Residence with Plunge Pool (550 m2, 20 rezidencií)

Plážové rezidencie na pobreží omývanom vodami Indického oceánu sú roztrúsené pozdĺž piesočných brehov Hideaway. Spálňa s francúzskymi oknami je komfortne vybavená a chváli sa samostatnou šatňou. Vonkajšia/vnútorná kúpeľňa disponuje samostatným jacuzzi pre dve osoby, zatiaľ čo otvorený záhradný pavilon pre stolovanie ideálne dopĺňa celkové vybavenie vily. Usaďte sa do obývacieho priestoru a pokľudne relaxujte alebo sa schlaďte vo vonkajšom bazéne. Môžete tiež vyskúšať maldivské Undholi pre trochu príjemnej zábavy.

Deluxe Sunset Beach Villa with Pool (190 m², 7 vil)

Deluxe Sunset Beach Villa with Pool (190 m², 7 vil) fotoDeluxe Sunset Beach Villa with Pool (190 m², 7 vil)

Vilky typu Deluxe Sunset Beach Villa se nachází na soukromém úseku bílé písečné pláže. Jsou elegantně zařízené s luxusní koupelnou s vířivkou. Vila má oddělenou jídelní a obývací část. Mezi vilou a soukromou pláží se nachází bazén o velikosti 40 m², která je velmi příjemně zasazena do tropické zahrady. I v té to kategorii jsou Vám k dispozici služby komorníka.

Ocean Villa with Pool (300m2, 5 vil)

Ocean Villa with Pool (300m2, 5 vil) fotoOcean Villa with Pool (300m2, 5 vil)

Novo vybudované vily s jednou spálňou sa rozprestierajú nad oceánom a disponujú jedálňou a obývacím priestorom, bazénom (22 m2), vonkajšou terasou, vnútornou kúpeľňou s TV, šatňou, samostatným jacuzzi, dvoma oddelenými umývadlami, samostatným sprchovacím kútom, toaletou a vilovým jedálenským kútom s prekrásnymi výhľadmi na dramatickú scenériu Indického oceánu. Táto kategória ubytovania ponúka absolútny pôžitok z exkluzivity a súkromia. Zverte svoj maldivský osud do rúk osobného komorníka, usaďte sa a relaxujte.

Family Villa with Pool (705 m2, 7 vil)

Family Villa with Pool (705 m2, 7 vil) fotoFamily Villa with Pool (705 m2, 7 vil)

Exotické rodinné vily sú situované na pláži a každá disponuje bazénom s nekonečným okrajom, vonkajšou terasou s výhľadom na bazén a pláž, vonkajším posedením a súkromnou sviežou záhradou. Do vily vstúpite cez maldivské nádvorie, ktoré vedie k obývacej izbe s výhľadom na oceán. Vila zahŕňa aj šatňu, priestrannú vnútornú/vonkajšiu kúpeľňu s jacuzzi pre dve osoby a salónik so sprchou a toaletou.

Ocean Suite with Pool (340 m2, 2 suit)

Ocean Suite with Pool (340 m2, 2 suit) fotoOcean Suite with Pool (340 m2, 2 suit)

Tieto oceánske suity sú umiestnené na koloch nad priezračnou vodnou hladinou lagúny a každá zahŕňa dve spálne a dve kúpeľne. Je to raj pre návštevníkov na medových týždňoch. Užite si dokonalú pohodu v priestoroch s obývacím a jedálenským kútom, veľkou terasou, bazénom s nekonečným okrajom (25m2), šatňou, vonkajšou terasou a priestorom pre stolovanie na terase s úchvatnými výhľadmi na oceán. Výhľad z vily je jedným z najviac romantických a fascinujúcich na celých Maldivách.

Family 2 Bedroom Villa with Pool (1200 m2, 3 vily)

Family 2 Bedroom Villa with Pool (1200 m2, 3 vily) fotoFamily 2 Bedroom Villa with Pool (1200 m2, 3 vily)

Rodinné vily sa nachádzajú pri ostrovnej lagúne a sú umiestnené na pobreží, pričom naviac disponujú vlastným bazénom s nekonečným okrajom s veľkosťou 53 m2. K ďalšiemu vybaveniu patrí vonkajšia terasa s výhľadom na pláž a bazén, vonkajšie posedenie, šatňa, priestranná kúpeľňa s jedinečným jacuzzi prispôsobeným pre dve osoby v každej izbe a salónik s toaletou a sprchou.

Hideaway Palace (1420 m2, 2 paláce)

Hideaway Palace (1420 m2, 2 paláce) fotoHideaway Palace (1420 m2, 2 paláce)

Oceňované Hideaway Palaces sú bezkonkurenčnou kategóriou ubytovania predstavujúcou stelesnenie exkluzivity, kultivovanosti a súkromia. Každý tento palác má výmeru ohromujúcich 1420 m2 a je situovaný na piesočnom pobreží. Hideaway Palace zahŕňa 5 samostatných vil s drevenou terasou obklopenou bazénom s nekonečným okrajom. Naviac je tu vytvorený magický dojem, ako by sa vily vznášali nad vodnou hladinou. Každá vila zahŕňa hlavnú spálňu so šatňou, vonkajšiu a vnútornú kúpeľňu s jacuzzi, ďalej dve ďalšie spálne s vnútornými a vonkajšími kúpeľňami a šatňami, priestranný vnútorný jedálenský pavilón so strešnou terasou pre romantické večere pri sviečkach pod hviezdami, vonkajšie al fresco priestory pre stolovanie na terase, špajza pre prípravu ľahkého občerstvenia a drinkov od osobného komorníka a maldivský Undholi pavilón pre príjemné letné večery za zvukov morských vĺn. Priestranné a komfortne zariadené ubytovanie je definované najvyššou úrovňou luxusu a vkusnej extravagancie. Je to ideálne útočisko pre páry či rodiny.

Pláž a more

Ostrov Dhonakulhi zo všetkých strán obklopujú nádherné piesočné pláže, vyhriate tropickým slnkom. Sú dokonalým miestom k odpočinku na ležadle pod slnečníkom, aj v tieni paliem. Lagúna je bohatým zdrojom podmorského života, ktorý vás určite uchváti. 

Online cena a slevy Hideaway Beach Resort & Spa *****

Najnižšia cena od 212 EUR / osoba, noc, raňajky v Sunset Beach Villa
v termíne od 01.05.2021 do 31.07.2021

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Hideaway Beach Resort & Spa

Pro hotel Hideaway Beach Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Hideaway Beach Resort & Spa.

Typ izby
Strava

Transfer zahrnúť
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájazdu
Podrobnosti zájazdu
- EUR/osoba- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena zájazdu na
svadobnú cestu

Podrobnosti zájazdu
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsadenosť
Zahrňuje všetky poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájazdu

Cena zájezdu v EUR/osoba zahŕňa všetky aktuálne zľavy. Kliknutím na vybratý termín sa dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v EUR/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě

Nulové storno v hotelu Hideaway Beach Resort and Spa

Nulové storno do 8 dní před začátkem pobytu od 15.11.2020 do 31.10.2021 (platí při rezervaci od 01.10.2020 do 23.12.2020)

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Benefity pro novomanžele a při výročí svatby platné od 01.11.2019 do 31.10.2020 (benefity pro novomanžele platí pro pobyty max do 12 měsíců od svatby, nutné prokázat oddací list při příjezdu; benefity při výročí svatby platí pro každé 5-té výročí 6 měsíců před nebo po datu výročí):

Min 4 noci: ovocná mísa a lahev šumivého vína při příjezdu, dort, 1x 50 USD voucher do Spa pro osobu během pobytu

Min 7 nocí: košík ovoce a lahev šampaňského při příjezdu, 1x spa treatment pro oba (60 minutová masáž)

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování kalkulace
Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
Na Maledivách česky mluvící delegát (v případě, že jej máte zahrnutého v kalkulaci)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
knižní "Průvodce Maledivy" - kniha z edice Lonely Planet
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

11/2020-10/2021:

Infant 0 - 1,99 let ubytování a stravu zdarma (pokud sdílí vilu se 2 dospělými), platí green tax a transfery dle ceníku. Postýlka je na vyžádání.

Děti 2-11,99 let - max 2 děti mají ubytování zdarma (pokud sdílí pokoj s rodiči), příplatky za stravu, green tax a trasnfery platí dle ceníku. Třetí dítě platí navíc i ubytování dle ceníku.

 

Kapacity:

- Kapacita Sunset Beach Villy, Deluxe Water Villa with pool, Beach Residence with Pool, Deluxe Beach Residence with pool, Deluxe Sunset Beach Vila w.pool, Ocean Villa with pool, Family Villa with pool je 2 dospělí + 2děti (do 11,99 let) nebo 3 dospělí.

- Kapacita 2Bedroom Ocean Villa w.pool a 2Bedroom Family Villa w.pool je 4 dospělí + 2 děti (do 11,99 let)

- Kapacita Hideaway palace je max 8 osob

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

 

 

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Hideaway Beach Resort & Spa *****

Naše foto hotela Hideaway Beach Resort & Spa *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Hideaway Beach Resort & Spa

Hideaway vás pozýva k stolu, pri ktorom sa stretávajú východné vplyvy so západnými. Hotelové reštaurácie sú takým maldivským taviacim kotlíkom, do ktorého vhodíte to najlepšie zo svetových kuchýň a vznikne vám niečo špeciálne. Kuchári vyberajú len tie najlepšie ingrediencie, aby umocnili vaše potešenie z kulinárskych zážitkov.

Vydajte sa s Hideaway na zmyslové putovanie po Maldivách.

Matheefaru Restaurant je hlavná hotelová reštaurácia, ktorá okrem medzinárodnej kuchyne servíruje aj krásne západy slnka. Otvorená je na raňajky, obedy a večere. Raňajkový bufet je jedným z najväčších na Maldivách. Večer tu na vás čakajú tematické večere so živými kulinárskymi show.

Výhľady na lagúnu a ázijskú kuchyňu podáva reštaurácia Samsara Asian Restaurant. Stoluje sa na otvorenej terase a na lístku nájdete thajské, čínske a japonské vplyvy. Odporúčame Teppanyaki stolovanie.

Piata popoludní odbila, svetlo začína slabnúť, nastal čas vychutnať si nápoj pobozkaný poslednými slnečnými lúčmi. Meeru Bar je výnimočným miestom s výhľadom na oceán, kde sa podávajú lahodné koktejly, liehoviny, šampanské, ale aj pizza a pochúťky z grilu. Znalci budú nadšení najväčšou zbierkou whisky na Maldivách!

Svojou návštevou nezabudnite poctiť Sunrise Pool Café. Nachádza sa priamo pri bazéne a dolaďuje dokonalú tropickú relaxáciu, ktorú si bez farebných koktejlov ani nevieme predstaviť.

Waves Discotheque je omnoho viac, ako len nočný klub. Ponúka živú zábavu, posedenie pri vodných fajkách, tematické večery a obľúbené „ladies nights“. Verte, že tanec v morskom vánku je nezabudnuteľným zážitkom.

Prišli ste do Hideaway osláviť niečo špeciálne? Tak by ste možno uvítali súkromnú večeru na pláži, vo svetle sviečok a za šumu oceánu. Aj to je v Hideaway možné, stačí, aby ste si vybrali ako, kde a kedy.

All Inclusive

Balíček All Inclusive - White Platinum Plan (platný do 31.10.2019)

 

Prílety a Odlety

 

Asistencia na letisku Velan International Airport pri prílete a odlete

• K dispozícii Vám bude VIP Lounge v rámci "Domestic Terminal" na Velan International Airport

• K dispozícii Vám bude VIP Lounge v Hanimadhoo Domestic Airport

• Bezplatne Vám je k dispozícii motorový čln pre presun z Hanimadhoo Domestic Airport do rezortu

Jedálenský a nápojový balíček

• Výber 70 svetových vín, značkových alkoholových nápojov, neobmedzené množstvo alkoholických a nealkoholických kokteilov, čerstvé džúsy, voda a nealkoholické nápoje, vrátane čaju a kávy (v rámci rôznych barov od 10:00 do 23:00)

• Raňajky a večere v hlavnej reštaurácií, Matheefaru

• Na obed si môžete zvoliť 2 chody à la carte v Meeru Bar & Grill alebo Sunset Pool Café

• V priebehu pobytu máte k dispozícii 1x trojchodové večeru à la carte v Samsara Asian Fusion a Sunset Pool Café

• Ľahké občerstvenie v Meeru Bar & Grill od 16:00 do 18:00

• Denné doplňovanie mini baru (pivo, víno, nealkoholické nápoje, voda, drobné občerstvenie)

 

Ostatné

 

Uvítací balíček

• Balená voda vo vile (dopĺňané denne)

• Kávovar Nespresso v izbe, spolu s výberom prírodných čajov a kávy (dopĺňané denne)

• Bezplatná Wi-Fi vnútri víl a vo verejných priestoroch rezortu

• Bezplatný vstup pre deti od 3 do 12 rokov do Kids Club

• Každý návštevník si môže vybrať jednu z exkurzií (Rybolov, Pozorovanie delfínov alebo Šnorchlovanie s inštruktorom)

• Každý návštevník môže počas pobytu využiť 60-minútovú lekciu tenisu s trénerom

• Každý návštevník môže počas pobytu využiť 60-minútovú Bali-masáž

• Bezplatné využívanie vybavenia pre šnorchlovanie

• Voľný vstup do Hideaway Sports Complex (Volejbal, Basketbal, Futbal, moderné telocvičňa a dva tenisové kurty)

• Voľný vstup do Aqua Water Park a bezplatná možnosť využívania (ne-motorových) vodných športov

• Voľný vstup na hodiny jogy

Od 01.03.2019 zahŕňa AI 2 exkurzie pre každú osobu. Na výber sú: návšteva miestneho ostrova, plavba s delfínmi a šnorchlovanie.

 

Balíček All Inclusive - White Platinum Plan (platný 01.11.2019-31.10.2020)

 

Prílety a Odlety

Asistencia na letisku Velan International Airport pri prílete a odlete

• K dispozícii Vám bude VIP Lounge v rámci "Domestic Terminal" na Velan International Airport

• K dispozícii Vám bude VIP Lounge v Hanimadhoo Domestic Airport

• Bezplatne Vám je k dispozícii motorový čln pre presun z Hanimadhoo Domestic Airport do rezortu

Jedálenský a nápojový lístok

Výber 70 svetových vín, neobmedzené množstvo prémiových alkoholických nápojov, alkoholické a nealkoholické kokteily, čerstvé džúsy, voda a nealkoholické nápoje, vrátane čaju a kávy vo všetkých reštauráciách a baroch

• Raňajky a večere (formou bufetu) v hlavnej reštaurácii Matheefaru

• Samsara Asian Fusion - a la carte večere

• Sunset Pool Café - a la carte obed a večera

• Meeru Bar & Grill - a la carte obed a večera, ľahké občerstvenie 16-18 hod

• Denné doplňovanie mini baru (pivo, víno, nealkoholické nápoje, voda, drobné občerstvenie)

 Ostatné

 Uvítací balíček

• Balená voda vo vile (dopĺňané denne)

• Kávovar Nespresso v izbe, spolu s výberom prírodných čajov a kávy (dopĺňané denne)

• Bezplatná Wi-Fi vnútri víl a vo verejných priestoroch rezortu

• Bezplatný vstup pre deti od 3 do 12 rokov do Kids Club

• Každý návštevník si môže vybrať jednu z exkurzií (Rybolov, Pozorovanie delfínov alebo Šnorchlovanie s inštruktorom)

• Každý návštevník môže počas pobytu využiť 60-minútovú lekciu tenisu s trénerom

• Každý návštevník môže počas pobytu využiť 60-minútovú Bali-masáž

• Bezplatné využívanie vybavenia pre šnorchlovanie

• Voľný vstup do Hideaway Sports Complex (Volejbal, Basketbal, Futbal, moderné telocvičňa a dva tenisové kurty)

• Voľný vstup do Aqua Water Park a bezplatná možnosť využívania (ne-motorových) vodných športov

• Voľný vstup na hodiny jogy

• Od 01.03.2019 zahŕňa AI 2 exkurzie pre každú osobu. Na výber sú: návšteva miestneho ostrova, plavba s delfínmi a šnorchlovanie.

 

Balíček All Inclusive - White Platinum Plan (platný 01.11.2019-31.10.2020)

 

 

Prílety a Odlety

Asistencia na letisku Velan International Airport pri prílete a odlete

• K dispozícii Vám bude VIP Lounge v rámci "Domestic Terminal" na Velan International Airport

• K dispozícii Vám bude VIP Lounge v Hanimadhoo Domestic Airport

• Bezplatne Vám je k dispozícii motorový čln pre presun z Hanimadhoo Domestic Airport do rezortu

Jedálenský a nápojový lístok

Výber 70 svetových vín, neobmedzené množstvo prémiových alkoholických nápojov, alkoholické a nealkoholické kokteily, čerstvé džúsy, voda a nealkoholické nápoje, vrátane čaju a kávy vo všetkých reštauráciách a baroch

• Raňajky a večere (formou bufetu) v hlavnej reštaurácii Matheefaru

• Samsara Asian Fusion - a la carte večere

• Sunset Pool Café - a la carte obed a večera

• Meeru Bar & Grill - a la carte obed a večera, ľahké občerstvenie 16-18 hod

• Denné doplňovanie mini baru (pivo, víno, nealkoholické nápoje, voda, drobné občerstvenie)

 Ostatné

 

• Bezpaltné využívanie športového vybavenia - plážový volejbal, futbal a basketbal

• Bezplatný prístup do posilňovne

• Zahŕňa 2 exkurzie pre každú osobu. Na výber sú: návšteva miestneho ostrova, plavba s delfínmi a šnorchlovanie so sprievodcom.

• Bezplatný vstup pre deti od 3 do 12 rokov do Kids Club

• Voľný vstup do Aqua Floating Park

• Bezplatná Wi-Fi vnútri víl a vo verejných priestoroch rezortu

• Rekreačné aktivity (lekcie jogy pod.)

• Bezplatné využívanie vybavenia pre šnorchlovanie a nemotorizovaných vodných športov

• 24 hodín denne dostupný komorník

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovnej kancelárie DELUXEA môžu počas pobytu na Maledivách využívať služby českých alebo slovenských delegátov - pani Pavla Wolfová, pán Šimon Mihalčin alebo pani Radka Kaiserová. Na Maldivách žijú dlhodobo a veľmi dobre poznajú miestne pomery, kultúru a zvyklosti. Kontakt na našich delegátov získate pred odletom na Vašu dovolenku (v dokumente, ktorý dostávate s vauchrami, s názvom "informácie pred cestou"), aby ste ich mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas Vašej dovolenky.

 

Po prílete na Maledivy Vás delegát privíta na letisku a odprevadí Vás na nadväzujúci transfer na rezort. Behom stretnutia sa môžete spýtať na všetko, čo Vás zaujíma a pre prípad núdze dostanete na delegáta telefonický kontakt, delegáti používajú aplikáciu whatsapp. Delegát vždy zostáva v Male a na okolité ostrovy necestuje.

 

Počas odletu z dovolenky Vás delegát opäť odprevadí po transfere z hotela na check in pred odletom z Maledív. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú za malý príplatok. 

Počas dovolenky sme tu pre Vás na telefóne aj my v cestovnej kancelárií. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo len poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu.

 

Počas pobytu na Maledivách Vám bude delegát k dipozícií z našej partnerskej cestovnej kancelárie HEWL. Služby delegáta po prílete a v počas pobytu zahŕňajú:

  • Privítanie v hale v českom/slovenskom jazyku od delegátov s ceduľkou DELUXEA
  • Asistenciu počas registrácie na hotelovom stánku na letisku v Male a odvedenie na miesto, kde na Vás bude čakať transfer do hotela
  • Predanie telefonického kontaktu na Vášho delegáta v prípade potreby alebo núdze - delegát je k dispozícií na telefóne a whatsappe,
  • Pomoc pri riešení prípadných problémov či poskytnutie osobných rád počas pobytu v hoteli cez telefón
  • Asistencia po transfere z hotela do Male a počas check inu z Maledív

 

Šport a wellness hotela Hideaway Beach Resort & Spa *****

Hideaway je priestorom pre oba typy dovolenkárov – tých, čo chcú mať svätý pokoj od všetkého a od všetkých, a tých, čo prišli nasávať tropickú atmosféru a vyskúšať si všetko, čo pobyt na Maldivách ponúka. Pre druhých spomínaných rezort ponúka škálu aktivít tak širokú, že nebudete vedieť, čo skôr.

Nehabnite sa a skočte do toho rovnými nohami! Čo napríklad dobrodružstvo na vode? Vybrať si môžete z ponuky plavieb na katamaráne, windsurfingu, kite-boardingu, kajakingu, vodného lyžovania, rybárčenia, apod.

Rovnaké vzrušenie môžete zažiť aj pod vodou. Indický oceán je bohatým zdrojom farebného podmorského života, ktorý čaká na objavovanie.

Užiť si môžete aj pozemné športy, ako je tenis, stolný tenis, jogging, jazda na bicykloch, atď. Vydať sa môžete aj do posilňovne.

Pokiaľ ste si na Maldivy prišli predovšetkým odpočinúť a načerpať sily, vydajte sa do Hideaway Spa and Beauty Palace. Čaká tu na vás dvanásť súkromných ošetrovní, parné kúpele, manikúra, pedikúra a relaxačná zóna. 

Deti v hoteli Hideaway Beach Resort & Spa *****

Vzali ste na dovolenku aj svoje deti a radi by ste si od nich na chvíľku oddýchli? Alebo im dopriali čas s podobne starými deťmi? Zverte ich do starostlivosti detského klubu Tender Hearts Kids Club. Deti si tu užijú zábavný program plný hier, kreslenia, súťaží a vystúpení.

Klub je otvorený pre deti od troch do dvanásť rokov. Pre mladšie deti je možné za poplatok dohodnúť stráženie.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Benefity pro novomanžele a při výročí svatby platné od 01.11.2019 do 31.10.2020 (benefity pro novomanžele platí pro pobyty max do 12 měsíců od svatby, nutné prokázat oddací list při příjezdu; benefity při výročí svatby platí pro každé 5-té výročí 6 měsíců před nebo po datu výročí):

Min 4 noci: ovocná mísa a lahev šumivého vína při příjezdu, dort, 1x 50 USD voucher do Spa pro osobu během pobytu

Min 7 nocí: košík ovoce a lahev šampaňského při příjezdu, 1x spa treatment pro oba (60 minutová masáž)

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotela Hideaway Beach Resort & Spa

Rezort Hideaway je situovaný 290 kilometrov od Malé, hlavného mesta Maldiv. Z medzinárodného letiska Ibrahim Nasir sú hostia dopravovaní medzinárodným letom trvajúcim 45 minút na miestne letisko, odkiaľ cesta pokračuje loďou priamo do hotelového prístavu. Plavba trvá dvadsať minút.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánom na ostrovný rezort na Maledivách je jedinečný zážitok. Hydroplány sú malé lietadlá, ktoré pristávajú a vzlietajú z vodnej hladiny a na Maledivách sú úplne bežným dopravným prostriedkom. Lietajú iba za denného svetla a v nižšej výške než štandardné lietadla. Môžete si užívať nezabudnuteľné výhľady na tyrkysovú vodnú hladinu a zelené ostrovy olemované bielymi piesočnými plážami najrôznejších tvarov pod Vami. Počas letu môžete fotiť aj natáčať. 

 

Nevšedný zážitok začína už na letiskovom termináli, kedy u pontónov parkuje niekoľko desiatok lietadiel. Na odlet čakáte v salóniku s výhľadmi na vzlietajúci i pristávajúce lietadlá. Keď je Vaše lietadlo pripravené na štart, zamestnanci Vás osobne odprevadia a pomôžu Vám nastúpiť. Ponúka priestor pre max. 15 osôb a treba povedať, že priestoru tu nie je nazvyš.

 

Po krátkej inštruktáži už počujete štartujúce motory a vďaka plynulému zrýchleniu sa pomaly začínate opierať o sedadlo. Pri vzlete si môžete prezrieť pristávaciu plochu medzinárodného letiska, hlavné mesto Malé a ďalej už len stovky priamo katalógových ostrovčekov, najluxusnejších rezortov, plávajúcich jácht aj opustených tyrkysových lagún.

 

Počas letu môžete tiež sledovať dianie v pilotnej kabíne, ktorá je oddelená neuzavretou prepážkou. Posádku tvoria štandardne 2 piloti a 1 asistent, ktorý pomáha pri nástupe a po pristátí kotvia lietadlo lanom k ​​pontónu.

 

Pristátie je pohodové, vďaka odporu vody je krátke a vďaka spôsobu ovládania pozvoľné. Po pristátí lietadlo pomaly dopláva k hotelovému mólu, kde Vás personál privíta v raji, alebo k pontónu, na ktorý si pre Vás príde čln. Hydroplány môžu lietať iba za denného svetla a pri bežných vlnách. Cena letenky nie je lacná, ale prináša jeden z najsilnejších zážitkov dovolenky na Maledivách. 

Mapa - Hideaway Beach Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maledivy do hotela Hideaway Beach Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hideaway Beach Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Ing. Klára Neveselá
Ing. Klára Neveselá 724 730 006

Recezie hotela Hideaway Beach Resort & Spa *****

Pláž
9.9
Ubytovanie
9.8
Strava
9.3
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.6
16 hodnotenie
Pláž
9.8
Ubytovanie
9.6
Strava
9.2
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.5
9 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.9
2 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
7
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.2
1 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9.8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.8
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.9
4 hodnotenie
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Říčany u Prahy
Datum pobytu:
06. 03. - 16. 03. 2020
Úžasný rezort, ráj na zemi. Využili jsme i vodní sporty, konkrétně vodní lyže. Moc se nám líbilo projíždět ostrov na kolech, které byli k dispozici u každé vily. Ubytování, jídlo a služby na velmi vysoké úrovni. Určitě se chcveme vrátit.
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Mělník
Datum pobytu:
01. 02. - 06. 02. 2020
Klidné místo, spousta prostoru, málo lidí, velmi dobré šnorchlování. Proto jsme se sem znovu vrátili.
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Ludvíkovice
Datum pobytu:
22. 11. - 30. 11. 2019
Byli jsme velice spokojeni a jsme rádi, že jsme mohli navštívit toto nádherné místo. Především jsme ocenili pocit naprostého soukromí v resortu, kvalitu služeb a špičkovou kuchyni v restauracích.
8.8
Pláž
10
Ubytovanie
7
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
8
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
07. 11. - 15. 11. 2019
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Praha
Datum pobytu:
27. 08. - 08. 09. 2019
Vše bylo naprosto dokonalé, nádherné pláže, skvělé místo na šnorchlování přímo u pláže (cca 2-4 metry od břehu). Servis výborný, skvělá příjemná obsluha a úžasné jídlo. Poměr ceny a kvality za zájezd odpovídá, jen v hotelu mají naprosto přemrštěné ceny za pití a jídlo. Měli jsme polopenzi, určitě bych doporučila all inclusive. Jinak maximální spokojenost =)

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maledivy

Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Hideaway Beach Resort & Spa
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.