Evaco Holidays Villas ****

Maurícius

Luxusné súkromné villy tými najlepšími službami

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Evaco Holidays Villas ****

Lokalita Maurícius, Grand Bay (Grand Baie) | Zobraziť mapu
Typy špecialistov Luxusní vily s prvotřídním vybavením a službami Maximální pocit soukromí Pravidelný shuttle k soukromé pláži

Popis hotela Evaco Holidays Villas **** Maurícius

Evaco Holidays je špecialistom na prázdninový prenájom súkromných víl na Mauríciu. Vily sú dizajnovo zariadené a svojim hosťom poskytujú nebývalé pohodlie a komfort. Nenachádzajú sa však v tesnej blízkosti pláže, preto odporúčame zvážiť prenájom auto alebo využiť služby kyvadlovej dopravy k pobrežiu, ktorá je zdarma. Evaco Beach Club disponuje súkromnou plážou "La Plage" v oblasti Trou aux Biches pre hostí ubytovaných vo vilách.

Súčasťou všetkých víl je kompletne vybavená kuchyňa a jedálenský kút, rovnako ako elegantne zariadená obývacia izby. Ich nespornou výhodou je súkromie, ktoré vilky ponúkajú: to oceníte hlavne pri relaxe na terase pri Vašom súkromnom bazéne. Sú teda ideálnou voľbou ako pre zamilované paáry túžiace po maximálnom súkromí, tak aj pre početnejšie rodiny, ktoré si želajú užiť si dovoelnku spoločne bez akéhokoľvek nežiaduceho vyrušovania - každý si praje to svoje.

V okruhu 10 minút pešo od areálu nájdete niekoľko skvelých reštaurácií a barov. Pokiaľ však preferujete istotu v podobe reštaurácií patriacich priamo rezortu Evaco, budú Vám k dispozícii rovno dve: reštaurácia Archipel des Saveurs pri sesterskej skupine Viliek Domaine des Alizées kúsok od víl Oasis a Athéna, alebo reštaurácia La Plage na súkromnej pláži Evaco Beach Clubu (možnosť využitia kyvadlovej dopravy k pláži zdarma). Naviac budete mať k dispozícii aj menšie spa 5 Sens nachádzajúce sa v komplexe Domaine des Alizées.

Vilky sa nachádzajú na severe ostrova Maurícius, v turistickej oblasti okolo prímorského mestečka Grand Baie. Táto obľúbená destinácia je známa smaragdovými vodami oceánu a krásnymi slnečnými plážami, ktoré lákajú k opaľovaniu. Oblasť je ideálna k skúmaniu podmorského života alebo k rôznym formám aktívneho vyžitia, od vodných športov po prechádzky okolitou prírodou.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Evaco Holidays Villas

Ponúkané služby
Personalizovaný zákaznícky servis - Pro príchode Vás vo vile bprívíta ústretový personál, ponúkne Vám koktejl, prevedie Vás po vile a informuje Vás o ponúkaných službách, aktivitách a špeciálnych ponukách. Personál Vám bude asistovať po celú dobu pobytu a bude na zavolanie k dispozícii kedykoľvek budete potrebovať s čímkoľvek poradiť.
Letiskový transfer - K dispozícii je zaistenie služby letiskového transferu za príplatok. V ponuke je auto pre max. 4 osoby alebo mikrobus s kapacitou až 10 osôb. Vodič Vás bude čakať priamo v letiskovej hale.
Prenájom vozidla - Najlepší spôsob ako objavovať ostrov je pravdepodobne po vlastnej osi. Sami sa rozhodnete, či preferujete prenájom minibusu, s vodičom či bez, klasického automobilu, skútru alebo bicykla, k dispozícii Vám budú rôzne možnosti. Keďže Evaco Holidays spolupracuje s rôznymi spoločnosťmai, výber je bohatý.
Kontinentálne raňajky - Každé ráno Vás navštívi chyžná s košíkom čerstvého pečiva spoločne s čajom, kávou, džúsom, chlebom, maslom a džemom. Pokiaľ si budete priať obohatiť Vaše raňajky o vajcia, slaninu, párky a pod., zapríplatok Vám ich personál pripraví.
Donáška potravín - Za príplatok môžete využiť služby donášky vopred objednaných potravín až do domu.
Súkromný šéfkuchár - Doprajte si to najlepšie z miestnej kuchyne uvarené skúsenými kuchármi priamo u Vás vo vile. Stačí si vyb rať menu a kuchár pokrmy pripraví a naservíruje exkluzívne iba pre Vás.
Denné upravovanie - K dovolenke patrí pokoj apohoda, ktorú iste podporí fakt, že sa po celú dobu dovolenky nembudete musieť starať o upratovanie vily. Chyžná Vás denne navštívi a vykoná potrebné upratovanie. Bude možné zaistiť aj službu prania a žehlenia.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Villa Oasis - 1 bedroom

Villa Oasis - 1 bedroom

Táto 1-izbová villa (106 m2) je ideálna pre romantické pobyty pre páry, ktoré hľadajú súkromie v romantickom prostredí...

Villa Oasis - 2 bedrooms

Villa Oasis - 2 bedrooms

2-izbová Oasis villa sa rozprestiera na ploche 169 m2 s dostatkom priestoru na výborný čas strávený s rodinou...

Villa Oasis - 3 bedrooms

Villa Oasis - 3 bedrooms

Navrhnutá pre rodiny alebo skupiny priateľov, táto 3-izbová Oasis Villa (283 m2) je vybavená hlavnou spálňou s posteľou veľkosti King a vlastnou kúpeľňou...

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb Evaco Holidays Villas

Pokiaľ hľadáte luxusnú destináciu s maximálnou možnou úrovňou voľnosti, vilky Evaco sú pre Vás tou pravou voľbou.
Vily typov Athéna *** a Oasis **** sú zoskupené na okraji obľúbenej oblasti Pereybere, iba pár sto metrov od pobrežia. Obe skupiny viliek sú dobre dostupné autom a pravideľne obsluhované kyvadlovou dopravou k súkromnej pláži La Plage v Trou aux Biches vyhradenej pre hostí rezortu Evaco.
Tieto troj a štvorhviezdičkové vily sú vybavené moderne a elegantne. Drevo, ratan a kameň sú kvalitné materiály, ktoré sú v interiéri opakovane použité tak, aby pôsobili zladene a príjemne. Široké pohodlné postele, oddelný obývací priestor so satelitnou TV, klimatizácia, plne vybavená kuchyňa s jedálňou a predovšetkým vonkajšia terasa a súkromný bazén robia tieto vily výnimočnými.
Vily denne navštevuje chyžná, aby ste sa nemuseli vôbec o nič starať. K pocitu pohodlia a luxusu zaiste prispeje aj každodenná donáška čerstvých raňajoch priamo do domu.
Vo vilách nájdete všetko štandardné vybavenie kúpeľne aj kuchyne, vrátane plážových uterákov. Všetky vily sú vybavené alermom a zabezpečovacím zariadením vrátane sejfu a dusponujú parkovacím miestom.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Villa Oasis - 1 bedroom

Villa Oasis - 1 bedroom foto

Táto 1-izbová villa (106 m2) je ideálna pre romantické pobyty pre páry, ktoré hľadajú súkromie v romantickom prostredí. Každá villa má priestrannú spálňu s posteľou veľkosti King a kúpeľňu. Ďalšia posteľ môže byť pridaná pre ubytovanie tretieho hosťa. V záhrade villy nájdete súkromný bazén obklopený bujnou zeleňou.

Villa Oasis - 2 bedrooms

Villa Oasis - 2 bedrooms foto

2-izbová Oasis villa sa rozprestiera na ploche 169 m2 s dostatkom priestoru na výborný čas strávený s rodinou. Vybavená je hlavnou spálňou s posteľou veľkosti King s vlastnou kúpeľňou, villa má taktiež druhú spálňu s posteľou veľkosti Queen a vlastnou sprchou. Po pridaní ďalšej postele môže byť vo ville ubytovaných 5 osôb. K dispozícii je súkromná tropická záhrada s vonkajším vybavením ako sú lehátka, BBQ a bazén.

Villa Oasis - 3 bedrooms

Villa Oasis - 3 bedrooms foto

Navrhnutá pre rodiny alebo skupiny priateľov, táto 3-izbová Oasis Villa (283 m2) je vybavená hlavnou spálňou s posteľou veľkosti King a vlastnou kúpeľňou. Ďalšie izby majú manželské postele a vlastné sprchy a toalety. Po pridaní extra postele, tieto villy môžu ubytovať až 7 hostí. Samozrejmosťou je súkromný bazén a záhrada.

Pláž a more

Vili Athéna a Oasis sa nenachádzajú priamo pri pláži, napriek tomu hostia môžu navštevovať verejné pláže. Obľúbené oblasti Pereybere a zátoky Grand Baie sú ľahko dostupné autom.

Ako hostia Evaco budete mať, ale zároveň prístup k súkromnej pláži La Plage v Trou aux Biches, obsluhované niekoľkokrát denne kyvadlovou dopravou priamo od viliek. La Plage je vybavená letátkami a slnečníkmi rozprestrenými na páse jemného bieleho piesku lemovaného palmami, s výhľadom na azúrovo modré hladiny mora. Na tejto pláži sa potom nachádzajú prezliekárne a reštaurácia s barom, ktorú samozrejme môžete využívať.

Online cena a slevy Evaco Holidays Villas ****

Profi foto hotela Evaco Holidays Villas ****

Aktivity

Když se řekne Mauricius, většina z Vás si okamžitě představí azurové moře, zářící slunce a sametové bílé pláže. Díky těmto vlastnostem se z Mauriciu stala vyhledávaná destinace pro trávení klidných, ale i aktivních dovolených. Cesta na Mauricius pro Vás bude překvapivě potěšující odměnou.

Objevte množství aktivit, které na ostrově lze provozovat:

 • Plavání s delfíny v Tamarin Bay
 • Šnorchlování a potápění: v severní oblasti Trou aux Biches se naskýtají možnosti k potápění pro zkušenější i úplné začátečníky
 • V Grand Bay si můžete objednat výlet ponorkou a objevovat podmořské dno v hloubce až
 • metrů
 • Výlet za sluncem na katamaránu
 • Rybaření na otevřeném moři
 • Výlet v kajaku: itinerář šitý na míru Vašim možnostem, na ostrově Ile d‘Ambre
 • Kitesurfing: klidná voda a silnější vítr na jihozápadě a východě ostrova představují ideální podmínky pro provozování tohoto sportu
 • Výlet na malých motorových člunech: za doprovodu instruktora se podíváte do několika krásných lagun, které se na ostrově nacházejí
 • Tandemový seskok s padákem na východě, v Rivière du Rempart
 • Pěší túry jsou pro objevování Mauriciu jako stvořené. Dvě z míst, která byste rozhodně neměli vynechat, jsou proslulý vrchol Le Morne Brabant zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO a národní park Black River Gorges s nespočetnými vodopády a řekami.
 • Projížďky na koních
 • Objevování národního parku Domaine de l'Etoile na buginách a čtyřkolkách, pěšky či z koňského hřbetu

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Doprava do hotela Evaco Holidays Villas

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Evaco Holidays Villas ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Evaco Holidays Villas ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Evaco Holidays Villas ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Evaco Holidays Villas ****

Factsheet

Letové spojenia na Maurícius

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.