Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa *****

Maurícius

Rozľahlý rezort pre golfistov, rodiny i novomanželov.

Paradis Beachcomber
DELUXEA
Najlepší predajca
v CR a SR
Osobne
sme
bývali

Popis hotela Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa ***** Maurícius

Hľadáte luxusnú rodinnú dovolenku na Mauríciu, z ktorej si odveziete samé skvelé zážitky? Potom sa vydajte do rezortu Paradis Hotel & Golf Club, ktorý je súčasťou presláveného hotelového reťazca Beachcomber. Jedná sa o luxusný päťhviezdičkový rezort na juhozápadnom polostrove Le Morne, čo je jedno z najkrajších miest na Mauríciu.

Hotel sa nachádza priamo pri sedemkilometrovej pláži, ktorá je obklopená lagúnou. Vedľa rezortu leží sesterský hotel Dinarobin Beachcomber. V rámci Vášho pobytu môžete využívať priestory aj reštaurácie oboch hotelov: 8 reštaurácií a barov v hoteli Paradis, 4 reštaurácie a bary v hoteli Dinarobin.

Paradis je najväčším rezortom na Mauríciu, ktorý sa starostlivo stará o trávenie voľného času svojich klientov. Ubytovanie ponúka v izbách, suitách aj vilách. Je to skvelé miesto nielen pre jednotlivcov a páry, ale aj pre rodiny s deťmi. Pre hostí od troch do jedenástich rokov je tu k dispozícii detský klub s bazénom.

Výsadou hotela Paradis je osemnásťjamkové golfové ihrisko, ktoré leží medzi hotelmi Paradis a Dinarobin a je splnením sna každého milovníka golfu.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa

Paradis Beachcomber je luxusný hotel ideálny pre rodiny s deťmi, páry akéhokoľvek veku, ale aj pre novomanželov. Rezort disponuje pestrým výberom športového vyžitia. Nádherná lagúna je ideálna na plávanie a šnorchlovanie.

Hostia tu majú na výber z množstva izieb a víl, čaká tu na ne úžasná gastronómia, nikde inde na ostrove nie je pre klientov k dispozícii osem reštaurácií a barov. Vybavenie úplne korešponduje s aktuálnymi trendmi.

Súčasťou rezortu je 18 jamkové golfové ihrisko svetového rozmeru a je umiestnené pod majestátnou horou Le Morne, kde sa striedajú ľahšie a ťažšie jamky.

Dlhá pláž nabáda k prechádzkam nielen k susednému sesterskému rezortu Dinarobin. Ak bývate v Paradise, môžete si vybrať z ponuky reštaurácií nielen tu, ale aj v susednom rezorte Dinarobin.

Do rezortu je tiež možné sa dopraviť helikoptérou.

2024
Marica Verešová
Posledná inšpekcia hotela
Marica Verešová +421 948 040 574

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Paradis Bay View

Paradis Bay View

V izbe Paradis Bay View (50 m2) sa ubytujú dvaja dospelí s dieťaťom. Izby ležia v tichej časti rezortu s výhľadom na lagúnu a sú obklopené nádhernými záhradami...

Junior Suite

Junior Suite

V izbách Junior Suite (76 m²) sa môžu ubytovať až dvaja dospelí a dve deti. Celý interiér je ladený do svetlých a krémových odtieňov, ktoré dotvárajú pocit pohodlia a zároveň vzduš..

Junior Suite Ground Floor

V izbách Junior Suite Ground Floor (76 m²) sa môžu ubytovať až dvaja dospelí a dve deti. Celý interiér je ladený do svetlých a krémových odtieňov, ktoré dotvárajú pocit pohodlia a zá..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Spolu s rezortom Dinarobin Hotel & Spa ponúka hotel Paradis celkom 8 reštaurácií a barov, ktoré vám poskytnú široký výber rôznych druhov kuchýň a štýlov. Môžete si dopriať gurmánsku večeru alebo jednoducho grilované dary mora s olivovým olejom, zatiaľ čo sa budete kochať lagúnou. Pusťte sa na kúzelnú kulinársku cestu po Mauríciu.

Le Brabant je hlavná reštaurácia, ktorá je otvorená na raňajky (7:00 - 10:00), sezónne obedy (12:30 - 15:00) a večere (19:00 -22:00). Varí sa tu medzinárodná kuchyňa. Raňajky a večere sa podávajú formou bufetu.:

Reštaurácia Zest, umiestnená v samom srdci rezortu, sa špecializuje na stredomorskú kuchyňu. Otvorená je každý deň na obedy (12:30 – 15:00) a večere (19:00 – 22:00). Pokrmy sú servírované formou menu à la carte.

Blue Marlin podáva čerstvé ryby a dary mora. Gurmánsky zážitok je tu umocnený výhľadom na lagúnu. Zájsť si sem môžete na raňajky (7:30 – 10:00), obedy (12:30 – 15:00) aj večere (19:00 – 22:00). Každý pondelok a štvrtok je k dispozícii homárové menu.

V La Ravanne si môžete vychutnať večeru pod hviezdami. Varí sa tu typická maurícijská kuchyňa. Otvorené má šesť dní v týždni iba na večere (19:00 - 22:00).

Ďalej sú v rezorte Paradis k dispozícii aj 4 bary. Zest a La Ravanne Bar na pláži, Paradis Bar pri bazéne a Golf Club Bar v golfovom klube. Ich ponuka je dokonalá.

Dinarobin Hotel & Spa ponúka hlavnú reštauráciu L'Harmonie s medzinárodnou kuchyňou, ázijskú reštauráciu Umami, La Plage s čerstvými rybami a darmi mora a reštauráciu Dina´s, ktorá sa prezentuje modernou gastronómiou s dôrazom na špičkové lokálne suroviny.

Pre á la carte večeru je nutné urobiť si vopred rezerváciu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa

Vyberať môžete z 344 izieb a suít s terasou alebo balkónom, ktoré sa nachádzajú v dvoch až trojpodlažných menších budovách so slamenou strechou. Hotel Paradis ponúka jedenásť kategórií izieb a suít s výhľadom na more a dva typy víl.

Štandardné vybavenie izieb, suít i víl zahŕňa klimatizáciu, televíziu, trezor, neobmedzené WI-Fi pripojenie, telefón s IDD, minibar, fén a žehličku so žehliacou doskou. V kúpeľni nájdete sprchovací kút, vaňu a oddelenú toaletu. Na vyžiadanie je možné prispôsobiť izby potrebám hostí s telesným postihnutím.

Izby a apartmány je možné objednať aj vo variante Family, čo znamená prepojiteľnosť dvoch izieb uzamykateľnými dverami.

Vily ponúkajú nadštandardné služby pre náročných klientov. Sú ideálne pre páry aj rodiny, zaisťujú priestor, komfort, súkromnú a pokojnú pláž v ústraní aj kúzelný výhľad na západné pobrežie a jeho nezabudnuteľný západ slnka. Vily sú prístupné autom a nachádza sa v nich súkromná požičovňa áut aj bicyklov. Ďalej ponúkajú služby komorníka, šéfkuchára a čašníka na vyžiadanie, masáže, skorší check-in a neskorší check-out, súkromné auto či bicykel, súkromná vínna pivnica a čerstvé ovocie každý deň. K ich vybaveniu navyše patrí aj DVD prehrávač a kávovar. Klienti ubytovaní vo vilách majú prístup aj ku všetkému vybaveniu hotelov Paradis i Dinarobin - majú na výber z ôsmich rozmanitých reštaurácií, mnohých variácií gastronomických zážitkov, dvoch exotických kúpeľov a môžu využiť aj pristávaciu plochu pre vrtuľníky.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Paradis Bay View

Paradis Bay View foto

V izbe Paradis Bay View (50 m2) sa ubytujú dvaja dospelí s dieťaťom. Izby ležia v tichej časti rezortu s výhľadom na lagúnu a sú obklopené nádhernými záhradami. Interiér izieb je zariadený v jemných farbách a vytvára tak skvelé útočisko na relaxáciu a súkromie. K dispozícii je aj priestranná terasa.

Junior Suite

Junior Suite foto

V izbách Junior Suite (76 m²) sa môžu ubytovať až dvaja dospelí a dve deti. Celý interiér je ladený do svetlých a krémových odtieňov, ktoré dotvárajú pocit pohodlia a zároveň vzdušnosti. Zo sedacej súpravy, umiestnenej na krytej terase, je krásny pohľad do záhrady a na pobrežie. K dispozícii je 80 izieb, niektoré je možné prepojiť a vytvoriť tak na vyžiadanie 2 bedroom Family Suite.

Junior Suite Ground Floor foto

V izbách Junior Suite Ground Floor (76 m²) sa môžu ubytovať až dvaja dospelí a dve deti. Celý interiér je ladený do svetlých a krémových odtieňov, ktoré dotvárajú pocit pohodlia a zároveň vzdušnosti. Zo sedacej súpravy, umiestnenej na krytej terase, je krásny pohľad do záhrady a na pobrežie. K dispozícii je 40 izieb, niektoré je možné prepojiť a vytvoriť tak na vyžiadanie 2 bedroom Family Suite. Táto kategória sa nachádza na prízemí.

Paradis Beachfront

Paradis Beachfront foto

V izbách Paradis Beachfront (50 m²), umiestnených v tesnej blízkosti pláže a modravého oceánu, sa môžu ubytovať až dvaja dospelí a jedno dieťa. Spálňa, ladená do svetlo hnedých a krémových tónov, je priestranná a vzdušná a priliehajúca terasa / balkón poskytuje krásne pohľady na hladinu oceánu. K dispozícii je 50 izieb, 8 párov je prepojiteľných.

Junior Suite Beachfront

Junior Suite Beachfront foto

V izbách Junior Suite Beachfront (76 m²), umiestnených v tesnej blízkosti pláže a modravého oceánu, sa môžu ubytovať až dvaja dospelí a jedno dieťa. Interiér je ladený do svetlo hnedých a krémových tónov s modrými akcentmi. K dispozícii je 54 izieb, 16 párov je možné prepojiť.

Senior Suite Beachfront

Senior Suite Beachfront foto

Priestor a komfort - to sú suity Senior (147 m²). Ich pýchou je nádherná terasa, kde sa môžete posadiť a relaxovať pri pohľade na oceán. Moderne zariadená kúpeľňa ponúka zároveň dokonalé súkromie aj pohľad do zelene. K dispozícii je aj vonkajšia sprcha a dve samostatné toalety, DVD prehrávač a kávovar. V 8 ponúkaných suitách sa môžu ubytovať dvaja dospelí a jedno dieťa. K týmto suitám sú na pláži dedikované lehátka a slnečníky podľa čísla izby.

Paradis Suite Beachfront

Paradis Suite Beachfront foto

Z priestrannej Paradis Suite Beachfront (94 m²) to máte k oceánu len pár krokov a na krytej terase môžete relaxovať pri pohľade na modrú hladinu, na pobreží budete mať zo svojej suity priamy prístup. Suita má oddelenú spálňu a obývaciu izbu, moderne zariadenú kúpeľňu s dvoma umývadlami a oddelenú toaletu. Počas svojho pobytu budete mať na pláži rezervované ležadlá a plážový kiosk. Okrem štandardného vybavenia je tu k dispozícii aj DVD prehrávač a kávovar. Ubytovať sa tu môžu dvaja dospelí a jedno dieťa.

2 bedroom Family Suite

2 bedroom Family Suite foto

2 bedroom Family Suite (152 m²) je na vyžiadanie a zodpovedá jednému páru prepojených izieb Junior. Ubytovať sa tu môžu dvaja dospelí a tri deti.

2 bedroom Paradis Family Suite Beachfront

2 bedroom Paradis Family Suite Beachfront foto

Ide o dve prepojené Paradis Suite Beachfront. Ubytovať sa tu môžu dvaja dospelí a tri deti.

Paradis Luxury Family Suite Beachfront

Paradis Luxury Family Suite Beachfront foto

Táto suita je tvorená dvoma prepojenými Paradise Suite beachfront.

2-Bedroom Beachfront Family Suite Beachfront

2-Bedroom Beachfront Family Suite Beachfront

Ide o dve prepojené Junior Suite Beachfront. Ubytovať sa tu môžu dvaja dospelí a štyri deti.

2-Bedroom Senior Family Suite beachfront

2-Bedroom Senior Family Suite beachfront

Táto suita (223 m²) je na vyžiadanie a zodpovedá prepojeniu Senior Suite Beachfront s izbou Junior Suite Beachfront. Ubytovať sa tu môžu dvaja dospelí a štyri deti.

Paradis Villas

Paradis Villas foto

Paradis Villa (275 m²) je ideálnou voľbou pre rodiny, alebo skupinky priateľov, ktoré ocenia maximálny komfort. Pocit súkromia je umocnený prístupom na privátnu pláž. K dispozícii je 12 víl, v ktorých nájdete dve izby s manželskou posteľou, jednu detskú izbu s dvoma samostatnými posteľami, tri kúpeľne so sprchou, oddelenou toaletou a dve kúpeľne s vaňou, obývaciu izbu s domácim kinom, terasu s jedálenským stolom a pohovkou, plne vybavenú kuchyňu, gril a altánok. Prednosťou týchto víl sú skutočne nadštandardné služby vrátane vlastného komorníka, denné dodávky čerstvého ovocia, neobmedzenej spotreby kvalitného čaju a kávy, možnosti zapožičania auta či bicyklov alebo masáže. Ubytovať sa tu môže až osem hostí (max. štyria dospelí).

Presidential Villa

Presidential Villa foto

Táto jedinečná dvojposchodová vila (450 m²) je skutočným klenotom rezortu. Je ideálnou voľbou pre rodiny, alebo skupinky priateľov, ktoré ocenia maximálny komfort. Pocit súkromia je umocnený prístupom na privátnu pláž. Na prízemí nájdete dve spálne s manželskou posteľou, dve kúpeľne s vaňou, sprchou, oddelenou toaletou a vonkajšou sprchou, jednu detskú izbu s dvoma samostatnými posteľami, jednu kúpeľňa so sprchou a oddelenou toaletou, obývaciu izbu s domácim kinom, terasu s jedálenským stolom a pohovkou , kúpeľňu, gril, dva altánky a solárium. Na prvom poschodí sa nachádza prezidentská izba s manželskou posteľou, kúpeľňa s vaňou, sprchou a oddelenou toaletou a priestranný balkón s výhľadom na lagúnu. Prednosťou týchto víl sú skutočne nadštandardné služby vrátane vlastného komorníka, denné dodávky čerstvého ovocia, neobmedzenej spotreby kvalitného čaju a kávy, možnosti zapožičania auta či bicyklov alebo masáže. Ubytovať sa tu môže až desať hostí (max. šesť dospelých).

Pláž a more

Rezort je situovaný pozdĺž sedemkilometrovej pláže s koralovým pieskom. Pláž je čistá, široká, s pozvoľným vstupom do vody.

Pobrežie obklopuje prekrásna lagúna. Zo svojich izieb to budete mať na pláž iba pár krokov. A až si dostatočne oddýchnete a neberiete sily, smelo sa pustite do vodných športov. More na juhozápade ostrova je pokojné a ideálne na plavby v kajaku či loďke s preskleným dnom pozdĺž koralového útesu. Pri šnorchlovaní v plytkej vode môžete obdivovať pestrý podmorský život.

Online cena a slevy Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa *****

Profi foto hotela Paradis Beachcomber *****

Naše foto hotela Paradis Beachcomber *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa

Spolu s rezortom Dinarobin Hotel & Spa ponúka hotel Paradis celkom 8 reštaurácií a barov, ktoré vám poskytnú široký výber rôznych druhov kuchýň a štýlov. Môžete si dopriať gurmánsku večeru alebo jednoducho grilované dary mora s olivovým olejom, zatiaľ čo sa budete kochať lagúnou. Pusťte sa na kúzelnú kulinársku cestu po Mauríciu.

Le Brabant je hlavná reštaurácia, ktorá je otvorená na raňajky (7:00 - 10:00), sezónne obedy (12:30 - 15:00) a večere (19:00 -22:00). Varí sa tu medzinárodná kuchyňa. Raňajky a večere sa podávajú formou bufetu.:

Reštaurácia Zest, umiestnená v samom srdci rezortu, sa špecializuje na stredomorskú kuchyňu. Otvorená je každý deň na obedy (12:30 – 15:00) a večere (19:00 – 22:00). Pokrmy sú servírované formou menu à la carte.

Blue Marlin podáva čerstvé ryby a dary mora. Gurmánsky zážitok je tu umocnený výhľadom na lagúnu. Zájsť si sem môžete na raňajky (7:30 – 10:00), obedy (12:30 – 15:00) aj večere (19:00 – 22:00). Každý pondelok a štvrtok je k dispozícii homárové menu.

V La Ravanne si môžete vychutnať večeru pod hviezdami. Varí sa tu typická maurícijská kuchyňa. Otvorené má šesť dní v týždni iba na večere (19:00 - 22:00).

Ďalej sú v rezorte Paradis k dispozícii aj 4 bary. Zest a La Ravanne Bar na pláži, Paradis Bar pri bazéne a Golf Club Bar v golfovom klube. Ich ponuka je dokonalá.

Dinarobin Hotel & Spa ponúka hlavnú reštauráciu L'Harmonie s medzinárodnou kuchyňou, ázijskú reštauráciu Umami, La Plage s čerstvými rybami a darmi mora a reštauráciu Dina´s, ktorá sa prezentuje modernou gastronómiou s dôrazom na špičkové lokálne suroviny.

Pre á la carte večeru je nutné urobiť si vopred rezerváciu.

All Inclusive

ESCAPE PACKAGE

Hotel Paradis ponúka balíček Escape Package.

Raňajky:

V reštauráciách Le Brabant alebo Blue Marlin

Ponuka obedov zahŕňa:

Dvojchodový obed v reštaurácii Blue Marlin alebo La Palma
Popoludňajšia palacinka na hlavnom bare od 15:30 - 17:00

Večera:

Vo všetkých reštauráciách v rezortoch Paradis aj Dinarobin

Ponuka nápojov zahŕňa:

Neobmedzené množstvo miestneho piva, vína, vody, nealkoholických nápojov, čaju a kávy
Výber alkoholických nápojov (Johnnie Walker Red Label, Jameson Irish Whiskey, Beefeater Gin, Napoleon Brandy, Green Island Rum)
Alkoholické miešané nápoje s rumovým základom
Vybrané rozlievané vína z ponuky Sommelier's Selection

Neobmedzená konzumácia od 10:00 do 23:30 na hlavnom bare, Blue Marlin bare a na bare golfového klubu

Neobmedzené množstvo vybraných druhov piva, rozlievaného vína z ponuky Sommelier's Selection, vody, nealkoholických nápojov, čaju a kávy počas obeda a večere

Ponuku môžete využívať od príchodu na hotel až do odchodu, bez ohľadu na check-in a check-out

Minibar: Iba nealkoholické nápoje a vybrané miestne pivá

 

Voda: perlivá a neperlivá

Limonády: Cola, diétne Cola, Coca Cola Zero, Sprite, tonik, zázvorová limonáda, Fanta, Grapetizer, Appletizer, Orangina

Džúsy: džús z tropického ovocia

Mliečne koktaily: čokoládový, kokosový, vanilkový, jahodový

Domáci ľadový čaj: s príchuťou maracuja, mango, broskyňa, citrónová tráva

Pivo: pivo Phoenix čapované alebo v plechovke 33cl, pivo Guiness v plechovke 33cl

Biele rozlievané víno: Klein Zalze Sauvignon Blanc (JAR), Backsberg Chenin Blanc (JAR), Drouet Freres Chardonnay (Francúzsko)

Ružové rozlievané víno: Boschendal Blanc de Noir (JAR), Danie de Wet Rosé (JAR), Moment de Plaisir (Francúzsko)

Červené rozlievané víno: Fleur du Cap Pinotage (JAR), Porcupine Rydge Syrah (JAR), Penfolds Rawson Retreat Cabernet Savignon (Austrália), Château Bellevue (Francúzsko)

Sladké víno: Nederberg Late Harvest (JAR)

Šumivé víno: Nederburg cuvée brut (JAR)

Alkoholické nápoje: Green Island White rum, Green Island Gold rum, vodka Smirnoff, Gilbeys Gin, Beefeater Gin, Whisky H&B a J&B, Johny Walker Red Label, Jameson Irish Whisky, brandy Bardinet, vanilkový a kávový likér Chamarel

Alkoholické miešané nápoje: Pinacolada, Daiquiri (nie mrazené), Planteur, Mojito (výber rôznych príchutí) a Punch (výber rôznych príchutí)

Nealkoholické miešané nápoje: Bananarama, Bob Marlin, Virgin Mojito, Tropical Paloma

Horúce nápoje: čaj (výber bylinkových a maurícijských čajov), káva (americano, espresso, macchiato, caffè latté, cappuccino), horúca čokoláda

Golf pri hoteli Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa

Paradis Golf Club

Naozajstný golfový raj ponúka asi najjednoduchšie osemnásť jamkové ihrisko na ostrove, kde si zahráte kolo bez trápenia a s úsmevom. Krásny výhľad cez lagúnu a na horu Le Morne, ktorá v ranných hodinách tieni prvú deviatku, čo oceníte v obzvlášť teplých dňoch. Toto vynikajúce golfové ihrisko meria 5.924 metrov - par 72 a rozkladá sa na izolovanom 300 akrovom polostrove. Ihrisko dosiahlo vysoké medzinárodné uznanie. Samozrejmosťou je zapožičanie golfového vybavenia či poskytovanie golfových lekcií, ktoré môžete absolvovať v skupine alebo individuálne. Hostia ubytovaní v hoteli platia za green fee 25 EUR, mimo sezónu 15 EUR.

Nechýba akadémia ponúkajúca privátne lekcie, všetko technické vybavenie a tréningové priestory pre zdokonaľovanie hry. Vyžadovaný aspoň hcp 54.

Mapa golfového ihriska

 
Mapa golfového ihriska

Scorecard

 
Scorecard
 

Golf 2023 Golf 2023

Aktivity

Aktivity v hoteli Paradis zahŕňajú:

 • bocciball
 • stolný tenis
 • futbal
 • plážový volejbal
 • trasy k joggingu
 • wakeboarding
 • a ďalšie

Okrem dobrodružných aktivít si užijete aj zábavné činnosti počas dňa aj večerov:

 • kurzy varenia
 • aqua aerobik
 • živé hudobné vystúpenia
 • vystúpenia DJs
 • tradičné tance

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Paradis Beachcomber *****

Hotel Paradis je skutočným športovým rajom. Zapojiť sa môžete do športov ako je tenis (nájdete tu šesť osvetlených kurtov), stolný tenis, plážový volejbal, futbal či si požičať horské bicykle.

Miestne fitness centrum je skvele vybavené rotopedami, behacími pásmi, posilňovňou a môžete navštíviť aj lekcie aerobiku.

Najkúzelnejšia lagúna ostrova Maurícius vás prinúti vyskúšať vodné športy, ako je windsurfing, kajak, vodné bicykle, malé jachty typu optimist alebo laser, potápanie, šnorchlovanie alebo adrenalínový hlbokomorský rybolov.

Hotelové kúpele zahŕňajú 8 vnútorných miestností pre procedúry vrátane 2 miestností pre páry, každá miestnosť má vlastnú vonkajšiu sprchu. Nechýba ani vonkajšia platforma na jogu, salón krásy, kaderníctvo, 2 suché a dve mokré parné kúpele, 1 relaxačný bazén, 2 šatne a odpočinkovú zónu.

Sports & Leisure 2023 Sports & Leisure 2023

Spa 2023 Spa 2023

Deti v hoteli Paradis Beachcomber *****

Deťom od troch do jedenástich rokov sa počas dňa dostane perfektná starostlivosť od kvalifikovaných opatrovateliek v detskom klube. Pre deti je tu pripravených veľké množstvo kreatívnych a poznávacích workshopov a mnoho zábavných aktivít. Deti sa tu naučia niečo nové, pobavia sa a budú pod dohľadom skúsených profesionálov.

Stráženie detí do troch rokov je možné na vyžiadanie za príplatok. Túto službu je potrebné rezervovať na recepcii 24 hodín vopred.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa

Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa *****
Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa *****, Maurícius

Rozľahlý rezort pre golfistov, rodiny i novomanželov.

Svatební balíček Bliss od 20 900 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot od 30 600 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - myrtu pro ženicha,
 • - svatební dort (až pro 10 hostů),
 • - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
 • - svatební účes a make-up pro nevěstu včetně zkoušky,
 • - šumivé víno na přípitek (max. 10 osob).
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Duo muzikantů (za hodinu) 6 530 Kč
 • - Květina do klopy pro ženicha 360 Kč
 • - Květinový oblouk 8 810 Kč
 • - Kytice pro družičku 1 940 Kč
 • - Kytice pro nevěstu 2 110 Kč
 • - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 830 Kč
 • - Manikúra 2 560 Kč
 • - Romantická večeře na pláži (bez nápojů) 7 940 Kč
 • - Sega show (za hodinu) 10 890 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 3 690 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotela Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa

Transfer z letiska do hotela Paradis trvá cca 60 – 75 minút v závislosti od dopravnej situácie.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2024
Marica Verešová
Posledná inšpekcia hotela
Marica Verešová +421 948 040 574

Recezie hotela Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.