The Mushara Outpost ****

Namíbia

Staromódna pohostinnosť na prahu kúzelného Národného parku Etosha

Destináciu
sme
navštívili

Hotel The Mushara Outpost ****

Lokalita Namíbia | Zobraziť mapu

Popis hotela The Mushara Outpost **** Namíbia

Iba pár minút od vstupu do Národného parku Etosha ubytuje táto lodge 16 hostí v luxusných stanoch, postavených na brehu starého vyschnutého koryta rieky. Hlavná rezidenčná budova je štylizovaná ako tradičný koloniálny statok: s vysokými stropmi, vlnkovanou plechovou strechou a veľkou obvodovou verandou. V dome vládne pohoda a priateľská atmosféra.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Tunajšiu kuchyňu si vychutnáte v útulnej jedálni, srdci hlavnej budovy. Ideálne miesto pre pohár vína pred večerou je vonkajšie ohnisko s posedením.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Snažíme sa vyhovieť všetkým Vašim prianiam a predstavám, preto je každý zájazd do Namíbie zostavený individuálne len pro Vás. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania pri dovolenke v Namíbii – všetko záleží len na Vás.

Ako postupujeme? Najskôr zistíme, čo všetko chcete na dovolenke zažiť; potom kontaktujeme kolegov v Namíbii, u ktorých overíme voľné ubytovacie kapacity a dostupnosť sprievodných programov ako sú safari, vyhliadkové lety, večere v púšti, adrenalínové aktivity a ďalšie. Na základe týchto informácií pre Vás zostavíme zájazd a vyhotovíme cenovú ponuku. Pred zájazdom Vám vybavíme víza do Namíbie, ktoré sú pre vstup potrebné (vydáva ich ambasáda Namíbie vo Viedni a vyhotovenie zaberie cca 10 dní), zaistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namíbii a vybavíme Vás podrobným itinerárom cesty.

    • odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň, prípadne iné
    • odletieť môžete v akýkoľvek deň
    • pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (7, 8, 9, … nocí)

Súčasťou nášho servisu klientom je exkluzívne osobné poradenstvo. Zamestnanci našej CK ponúkané destinácie precestovali a zo svojich poznatkov čerpajú k tomu, aby pre vás vytvorili zájazd tej najlepšej kvality a vybavili vás praktickými radami a tipmi na cestu. Špecialistka na celú Afriku, Petra Melková, ktorá navštívila Juhoafrickú republiku, Botswanu, Zambiu, Zanzibar, Vám rada predá svoje osobné skúsenosti zo safari a svojho cestovania. Kontakujte ju na emaile petra@deluxea.cz alebo na tel. 724 065 777. Chceli by ste prežiť podobné chvíle alebo máte k zájazdom do Namíbie nejaké otázky? Neváhajte a kontaktujte nás. Tešíme sa na vás!

Kategórie a vybavenosť izieb The Mushara Outpost

Stany pre hostí sú vystavané na drevených vyvýšených základoch a ponúkajú zaujímavú perspektívu výhľadu do okolitého buša. Veľké okná a drevená veranda vytvárajú pocit súladu s okolitou prírodou. Zariadenie stanov je jednoduché, ale napriek tomu veľmi pohodlné. Súčasťou je vlastná kúpeľňa so sprchou.

Stany disponujú elektrickými zásuvkami a WiFi pripojením, ktoré je taktiež dostupné v hlavnej budove.

Ponuka izieb

Online cena a slevy The Mushara Outpost ****

Profi foto hotela The Mushara Outpost ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Mushara Outpost

Tunajšiu kuchyňu si vychutnáte v útulnej jedálni, srdci hlavnej budovy. Ideálne miesto pre pohár vína pred večerou je vonkajšie ohnisko s posedením.

Aktivity

Okrem výletov na safari do Národného parku Etosha poskytuje lodge perfektné zázemie na pozorovanie vtákov a okolité buše. Súčasťou lodge je bazén s lehátkami na relax a osvieženie.

Deti v hoteli The Mushara Outpost ****

Pre zaručenie bezpečnosti a celkovej pokojnej atmosféry ubytovania je povolený pobyt deťom až od 12 rokov.

Mapa - The Mushara Outpost ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Namíbie do hotela The Mushara Outpost ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Mushara Outpost ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela The Mushara Outpost ****

Letové spojenia do Namíbie

Mgr. Iveta Nožičková
The Mushara Outpost
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.