Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa *****

Polynézia

Nádherná oáza pre milovníkov prírody a hôr

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa *****

Hodnotenie 9.7 Hodnotilo 5 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Polynézia, Moorea | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Štýlové bungalovy s terasou Moorea Lagoon Spa Belostné pláže a priezračná hladina mora

Popis hotela Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa ***** Polynézia

Oddýchnite si v idylickom prímorskom letovisku na rajskom ostrove Moorea vo Francúzskej Polynézii. Ostrov bol inšpiráciou pre mnoho diel francúzskych impresionistov na čele s Paulom Gauginom. Hilton Moorea Lagoon Resort & Spa sa nachádza medzi dvoma zálivmi na ostrove Moorea v tvare srdca a môže sa pochváliť krásnym pozadím hôr, ktoré sa zvažujú do lagúny.

V štýlových bungalovoch sa budete cítiť ako doma, pretože je zariadený v modernom štýle s terasou a výhľadom na pláž alebo do záhrady. Užite si súčasné technológie ako veľké ploché obrazovky a zostaňte v spojení so svetom vďaka pripojeniu WiFi. Využívajte tiež mramorovú kúpeľňu s elegantným vybavením.

Oddýchnite si v tieni kývajúcich sa paliem pri vonkajšom bazéne alebo preskúmajte biele piesočné pláže a svieže záhrady rezortu. Navštívte malebnú lagúnu hemžiacu sa nespočetným množstvom rýb a tiež vodné ihrisko pre hostí.

K dispozícii sú aj kúpele Moorea Lagoon Spa v relaxačnom raji. Všetky kúpeľné produkty sú 100% prírodné a sú vyrábané zo vzácnych kôr a exotického ovocia a pomáhajú obnoviť duchovnú aj fyzickú rovnováhu. Je možné využiť aj bezplatné 24hodinové fitness centrum či si zahrať tenis s ostatnými hosťami na hotelových kurtoch.

Môžete usporiadať meeting či inú udalosť v krásnych vonkajších priestoroch alebo nechať profesionálnych koordinátorov, aby vytvorili nezabudnuteľnú oslavu, rozprávkovú svadbu, romantickú večeru a iné.

Rezort Hilton Moorea myslí aj na kompletné bezbariérové vybavenie.

Ostrov Moorea sa nachádza len 7 minút letu alebo 30 minút plavby katamaránom od Tahiti. Hotel je situovaný na severe ostrova medzi zálivmi Cook's Bay a Opunohu Bay, čo je 20 minút cesty z letiska a 25 minút z prístavu.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Garden Pool Bungalow

Deluxe Garden Pool Bungalow

King Deluxe Garden Pool Bungalow (88 m²) predstavujú veľké a samostatné izby, ktoré sa môžu pochváliť vlastným bazénom a terasou...

Lagoon Bungalow

Lagoon Bungalow

King Lagoon Bungalow (62 m²) sú výnimočné tým, že ponúkajú priamy prístup do mora a výhľad na lagúnu, sú situované priamo na pláži...

Garden Pool Bungalow

Garden Pool Bungalow

Garden Pool Bungalow (75 m²) ponúka výhľad do záhrady. Budete blízko všetkých dôležitých miest v rezorte...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Možnosti stravovania v Hilton Moorea Lagoon Resort & Spa sú navrhnuté so špeciálnym ohľadom na hostí. Začnite deň s výdatnými raňajkami, vychutnajte si inovatívne pokrmy z najčerstvejších surovín alebo jednoducho len relaxujte so šálkou kávy v hotelovom salóniku. Môžete si dopriať obchodný brunch alebo si dať drink pred večerou a využiť mnoho ďalších možností, ktoré sú v hotelových reštauráciách a baroch k dispozícii.

 

Lagúnová časť rezortu je domovom reštaurácie Arii Vahine s nádherným panoramatickým výhľadom na oceán a ideálnou kombináciu polynézskej a medzinárodnej kuchyne. Je otvorená na raňajky aj večere a dopriať si tu môžete pokrmy formou bufetu, á la carte menu, tematické menu a tiež predstavenie polynézskych tancov dvakrát týždenne.

 

Eime Bar ponúka široký výber koktailov s ľahkým občerstvením. Vyznačuje sa salónikovou atmosférou priamo v prostredí nad bazénom s prekrásnym výhľadom na lagúnu a západ slnka. Užite si ponuku čerstvých ovocných štiav, osviežujúcich drinkov s miestnym nádychom či šampanského a vína.

 

Doprajte si jedinečné ostrovné stolovanie pod holým nebom s fakľami a výhľadom na lagúnu. Budete omámení romantickým štýlom a lahodnými pokrmami. Takto môžete osláviť špeciálne udalosti, ktoré získajú úplne nový rozmer.

 

Rotui Bar & Grill sa nachádza v blízkosti bazéna a pláže, a tak budete mať možnosť zažiť neformálnu pobrežnú atmosféru k obedom, exotickým koktailom a ľahkému občerstveniu. Rotui ponúka čerstvé zeleninové a ovocné misy a autentické polynézske pokrmy.

 

Relaxujte a obdivujte západy slnka s pohárom v ruke v nadvodnom bare Toatea Bar & Creperie. Vo večerných hodinách vás ohromí intímna barová atmosféra. Vďaka svojej polohe nad vodnou hladinou ponúka špeciálne prostredie s výhľadom na lagúnu a vrcholy ostrova. V menu figurujú tiež obľúbené palacinky a gallete. 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na súostrovie Polynézia sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrovy poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Polynéziu opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Sme špecialisti na zájazdy na kľúč. Každý taký zájazd do Francúzskej Polynézie je individuálne pripravený na mieru podľa jednotlivých požiadaviek klienta. Na začiatku sa snažíme zistiť, čo od svojej zaslúženej dovolenky očakávate. Jednáme s Vami individuálne, pretože každý náš zákazník má iné požiadavky na dĺžku pobytu, kombináciu miest alebo kvalitu ubytovania. Starostlivo sa venujeme všetkým detailom spojeným s cestovaním do exotických destinácií. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov. Od roku 1995 sa špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Preto ponúkame rôzne služby, ktoré spravia kúpu Vášho zájazdu od našej cestovnej kancelárie rovnako príjemnú, ako bude nasledujúci pobyt.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa

Hotelové izby a bungalovy sú navrhnuté s pohodlím a komfortom v mysli a poskytujú miesto pre relaxáciu aj prácu. Preskúmajte rôzne kategórie ubytovania a vyberte si, ktoré je pre Vás ideálne.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Garden Pool Bungalow

Deluxe Garden Pool Bungalow

King Deluxe Garden Pool Bungalow (88 m²) predstavujú veľké a samostatné izby, ktoré sa môžu pochváliť vlastným bazénom a terasou. Užite si pobyt v bungalove v polynézskom štýle vo sviežej záhrade a s krásnym výhľadom na pláž alebo do zelene. Využívajte veľkú posteľ o veľkosti king, drevené plávajúce podlahy, súkromnú terasu s ochladzovacím bazénom a pohodlné vybavenie. Osviežte sa vo vode bazéna alebo v mramorovej kúpeľni s dažďovou sprchou a samostatnou vaňou. Sledujte filmy, surfujte po internete a počúvajte hudbu vďaka stanici pre iPod.

Lagoon Bungalow

Lagoon Bungalow

King Lagoon Bungalow (62 m²) sú výnimočné tým, že ponúkajú priamy prístup do mora a výhľad na lagúnu, sú situované priamo na pláži. Aj tu sa môžete tešiť na luxusné vybavenie spomínané u bungalovov vyššie.

Garden Pool Bungalow

Garden Pool Bungalow

Garden Pool Bungalow (75 m²) ponúka výhľad do záhrady. Budete blízko všetkých dôležitých miest v rezorte. Bungalov zahŕňa vlastnú terasu s bazénom, dve oddelené lôžka, drevené plávajúce podlahy a pohodlné vybavenie. Pre rodiny s deťmi sú skvelou voľbou dva bungalovy vedľa seba, pričom sú k dispozícii aj prepojené bungalovy.

Garden Pool Suite

Garden Pool Suite

Garden Pool Suite (159 m²) je luxusná suitová vila, ktorá disponuje komfortným polynézskym štýlom a ponúka obývaciu izbu s gaučom, spálňu s posteľou o veľkosti king a dve veľké televízie. Užite si vlastný bazén o 13 m² a veľkú terasu. Špeciálnym bonusom suity je vínna pivnica a kávovar Nespresso.

Overwater Bungalow

Overwater Bungalow

Overwater Bungalow (62 m²) predstavuje luxusný nadvodný bungalov v polynézskom štýle, ktorý zahŕňa posteľ o veľkosti king, súkromnú vonkajšiu terasu s lehátkami, stôl a priamy prístup k lagúne, výhľad na lagúnu alebo hory ostrova Moorea a mramorovú kúpeľňu s dažďovou sprchou a samostatnou vaňou . Kochajte sa exotickým morským životom za preskleným panelom v podlahe alebo sledujte filmy na veľkej TV. K dispozícii je tiež WiFi (za poplatok) a dokovacia stanica pre iPod.

Panoramic Overwater Bungalow

Panoramic Overwater Bungalow

Panoramic Overwater Bungalow (62 m²) je orientovaný smerom k horizontu a ponúka nekonečný výhľad na lagúnu s panoramatickým nádychom. Oddýchnite si v krásnych interiéroch s posteľou o veľkosti king, súkromnou slnečnou terasou s lehátkami, stolom a prístupom do lagúny a mramorovou kúpeľňou s dažďovou sprchou a samostatnou vaňou.

King Premium Panoramic Overwater Bungalow

King Premium Panoramic Overwater Bungalow

Luxusné King Premium Panoramic Overwater Bungalows (62 m²) sú vystavané priamo v lagúne a ponúkajú nekonečný výhľad na more. Disponuje vlastnou terasou s lehátkami, stolom a priamym prístupom do lagúny. Kúpeľňa je vybavená sprchou aj vaňou.

Pláž a more

Belostné pláže a hladina mora taká priezračná, že uvidíte na dno, kde sa odohráva fascinujúci príbeh podmorského sveta. Ostrov Moorea sa vyznačuje kontrastmi. Nájdete tu jemnosť piesku pláží aj hrubosť horských vrcholkov. Svieža zelená farba záhrad a pralesa korešponduje s nádhernými odtieňmi oceánu.

Online cena a slevy Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa *****

Profi foto hotela Hilton Lagoon Resort and Spa *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa

Možnosti stravovania v Hilton Moorea Lagoon Resort & Spa sú navrhnuté so špeciálnym ohľadom na hostí. Začnite deň s výdatnými raňajkami, vychutnajte si inovatívne pokrmy z najčerstvejších surovín alebo jednoducho len relaxujte so šálkou kávy v hotelovom salóniku. Môžete si dopriať obchodný brunch alebo si dať drink pred večerou a využiť mnoho ďalších možností, ktoré sú v hotelových reštauráciách a baroch k dispozícii.

 

Lagúnová časť rezortu je domovom reštaurácie Arii Vahine s nádherným panoramatickým výhľadom na oceán a ideálnou kombináciu polynézskej a medzinárodnej kuchyne. Je otvorená na raňajky aj večere a dopriať si tu môžete pokrmy formou bufetu, á la carte menu, tematické menu a tiež predstavenie polynézskych tancov dvakrát týždenne.

 

Eime Bar ponúka široký výber koktailov s ľahkým občerstvením. Vyznačuje sa salónikovou atmosférou priamo v prostredí nad bazénom s prekrásnym výhľadom na lagúnu a západ slnka. Užite si ponuku čerstvých ovocných štiav, osviežujúcich drinkov s miestnym nádychom či šampanského a vína.

 

Doprajte si jedinečné ostrovné stolovanie pod holým nebom s fakľami a výhľadom na lagúnu. Budete omámení romantickým štýlom a lahodnými pokrmami. Takto môžete osláviť špeciálne udalosti, ktoré získajú úplne nový rozmer.

 

Rotui Bar & Grill sa nachádza v blízkosti bazéna a pláže, a tak budete mať možnosť zažiť neformálnu pobrežnú atmosféru k obedom, exotickým koktailom a ľahkému občerstveniu. Rotui ponúka čerstvé zeleninové a ovocné misy a autentické polynézske pokrmy.

 

Relaxujte a obdivujte západy slnka s pohárom v ruke v nadvodnom bare Toatea Bar & Creperie. Vo večerných hodinách vás ohromí intímna barová atmosféra. Vďaka svojej polohe nad vodnou hladinou ponúka špeciálne prostredie s výhľadom na lagúnu a vrcholy ostrova. V menu figurujú tiež obľúbené palacinky a gallete. 

Šport a wellness hotela Hilton Lagoon Resort and Spa *****

Ostrov Moorea je ako exotické ihrisko, kde si každý hosť nájde svoje miestečko. Rezort Hilton sa snaží myslieť na všetkých svojich klientov, a tak pripravuje exkurzie, športové a kultúrne aktivity aj zábavné činnosti pre deti. Záleží len na vás a vašich preferenciách. Zo širokej ponuky aktivít si určite vyberiete.

Z vodných športov sa ponúka šnorchlovanie, potápanie (TOPDIVE), jazda na kajaku, paddle board, vodné bicykle, hlbokomorský rybolov, prenájom motorového člna, vodné lyžovanie, parasailing, apod.

Zabaviť sa môžete aj u pozemných športov, ako je tenis, biliard, jazda na bicykloch, atď. Zájsť si môžete aj do dobre vybavenej posilňovne.

S celou rodinou potom môžete tráviť spoločný čas na výletoch. Napríklad pri pešej túre alebo výlete loďou za pozorovaním delfínov a piknikom na opustenom ostrove. Obľúbené je aj safari vo vnútrozemí ostrova, vyhliadkové lety helikoptérou aj jazdy na štvorkolkách so sprievodcom.

Hilton Moorea Lagoon Resort & Spa vás pozýva aj na polynézske kultúrne aktivity, ktoré sa odohrávajú pri hotelovom bazéne. Príďte objaviť a zažiť autentickú polynézsku kultúru a tradície v podobe prípravy tunajších pokrmov, závodov v kajaku, výroby parea, práce s kokosom a podobne. K dispozícii vám bude skúsený tím animátorov, ktorí sa postarajú o pohodlný priebeh aktivít.

Rezort sa môže pochváliť aj relaxačnými kúpeľmi v príjemnom exotickom prostredí a s nepreberným množstvom procedúr a masáží, ktoré potešia vaše telo i myseľ. Obnovte svoju vitalitu v príjemnej atmosfére a s možnosťou procedúr ako pre jednotlivcov, tak aj pre páry. Je to skutočná kúpeľná cesta za dosiahnutím harmónie a rovnováhy.

Môžete si vybrať rituály pre celé telo v podobe sauny, parného kúpeľa, peelingov či telových zábalov. K dispozícii sú aj kozmetické rituály inšpirované sviežosťou Polynézie. Páry potom môžu vyskúšať niekoľko procedúr navrhnutých priamo pre dvojice. V ponuke kúpeľov je taktiež pedikúra či manikúra. A v neposlednom rade si budete môcť vybrať z ponuky masáží ako je špeciálna lagúnová masáž, vulkanická masáž, masáž na elimináciu pásmovej choroby, havajská masáž, apod.

Deti v hoteli Hilton Lagoon Resort and Spa *****

Aby ste si užili skvelú dovolenku aj so svojimi ratolesťami, rezort Hilton Moorea pre vás pripravuje množstvo aktivít, ktoré si užijete spoločne. Je tiež možné dohovoriť stráženie. Personál vám rád ponúkne detské menu v reštauráciách a zaistí aj vysoké stoličky a postieľky. V rezorte sa tiež nachádza videopožičovňa filmov pre deti. Rodiny si tiež môžu užívať výhody rodinného balíčka.

Doprava do hotela Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa

Ostrov Moorea sa nachádza len 7 minút letu či 30 minút plavby katamaránom neďaleko od Tahiti. Hotel je situovaný na severe ostrova medzi zálivmi Cook's Bay a Opunohu Bay, čo je 20 minút cesty z letiska a 25 minút z prístavu.

Mapa - Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Polynézie do hotela Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Polynézie

Katarina Hutníková
Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.