Moorea Pearl Resort & Spa ****

Polynézia

Vynikajúci hotel s kvalitnými službami na nádhernom mieste ideálny pre milovníkov aktívnej dovolenky.

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Moorea Pearl Resort & Spa ****

Lokalita Polynézia, Moorea | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii

Popis hotela Moorea Pearl Resort & Spa **** Polynézia

Tento prvotriedny butikový hotel je perfektnou kombináciou luxusu, pohodlia a kľudu, čo z neho robí ideálnu destináciu pre páry, novomanželov na medových týždňoch, potápačov a rodiny. V tradičnom polynézskom štýle tu nájdete 94 izieb a bungalovov. K dispozícii je 28 nadvodných bungalovov, 8 plážových alebo 28 záhradných a ďalej 30 záhradných a rodinných izieb. Záhradné bungalovy majú vlastné bazény, ale hostia môžu využívať aj hotelový bazén s nekonečným okrajom – jeden z najväčších na ostrove. Ostatné bungalovy majú priamy prístup k lagúne. Prémiové nadvodné bungalovy sú navyše situované priamo nad koralovým útesom, čo umožňuje neuveriteľné šnorchlovanie na dosah ruky.

Rezort sa môže pochváliť dvoma reštauráciami pre gurmánske chvíle a barom s terasou, ktorý je ideálny pre popoludňajšie občerstvenie a osviežujúce nápoje. Nájdete tu aj ďalší bar, dve konferenčné miestnosti, butik a širokú ponuku pozemných a vodných aktivít a výletov. Hotel disponuje vlastným potápačským centrom, kúpeľným centrom a polynézskym tatérom. V kúpeľoch Manea Spa na Vás čakajú tradičné polynézske masáže v kombinácii so 100% prírodnými produktami. Hotel prispieva aj k ochrane životného prostredia a to v podobe „koralových škôlok“, ktoré umožňujú vytvárať kolónie koralov v perfektných ekologických podmienkach. Hostia tieto miesta môžu objavovať pri šnorchlovaní.

Rezort je ideálne situovaný neďaleko dediny Maharepa, približne 3 km od veľkolepého zálivu Cook’s Bay. Ďalšie užitočné miesta v okolí hotela:

 • letisko (10 minút),
 • prístav pre trajekty (15 minút),
 • golfové ihrisko Temae (5 minút),
 • nákupné centrum (5 minút),
 • záliv Opunohu (10 minút),
 • dedina Tiki (20 minút) a
 • Belvedere s panoramatickým výhľadom (10 minút).

Je to skvelé miesto aj pre organizovanie meetingov, firemných akcií, incentívnych pobytov či rôznych osláv. Management South Pacific má k dispozícii ponuku autentických a exotických rezortov, ktoré sú schopné pohostiť udalosti malých a stredných veľkostí.

Hotel Moorea Pearl Resort & Spa je postavený na mieste prvého hotela ostrova, Bali Hai. V roku 1961 sa traja mladí ľudia z Kalifornie nechali inšpirovať Polynéziou a vytvorili mytický hotel. Títo páni pokračovali v budovaní hotela aj na Raiateia v roku 1966, kde vynašli nadvodné bungalovy.

Moorea Pearl Resort & Spa disponuje troma kamennými sochami tiki (mýtické postavy Polynézie), ktoré ctia bohatú polynézsku kultúru a tradície.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden View Rooms

Garden View Rooms

Izby o veľkosti 44 m2 poskytujú výhľady do záhrady a sú vhodné až pre 3 dospelých plus jedno dieťa (prístelka)...

Garden View Duplex

Garden View Duplex

Dvojposchodové izby s výhľadom do záhrady sú ideálne pre rodiny, nakoľko môžu ubytovať až 4 dospelé osoby a jedno dieťa (prístelka). Veľkost izby je 59 m2...

Garden Pool Bungalows

Garden Pool Bungalows

Záhradné bungalovy o veľkosti 48m2 sa môžu pochváliť vlastným bazénikom s terasou. Sú situované priamo v hotelových záhradách a môžu ubytovať až 3 dospelých plus jedno dieťa (prís..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Rezort hosťom ponúka dve reštaurácie a jeden bar so širokým spektrom zábavy.

Mahana'i Restaurant – Začnite svoj deň v typicky polynézskom prostredí s chutnými raňajkami formou bufetu, v ktorom nájdete všetky vône a chute ostrova Moorea. Elegantné prostredie reštaurácie ide ruka v ruke s výtvormi šéfkuchára, ktoré sú nádhernou kombináciou francúzskej a polynézskej kuchyne. Miestny cukrár Vás poteší lahodným dezertom. V tejto reštaurácii môžete zažiť aj tematické večery, hlavne v sobotu s tradičnou polynézskou show.

Matiehani Restaurant – Nechajte, aby sa Vaše gurmánske sny stali skutočnosťou. Kulinárske umenie kuchárov je tu na dennom poriadku a Vy si budete môcť vychutnať potešenie v podobe chutí Polynézie. V ponuke sú aj prvotriedne vína, ktoré ideálne dopĺňajú lahodné pokrmy a úžasnú atmosféru reštaurácie Matiehani.

Autera'a Bar – Exotické prostredie baru pri bazéne je ideálnym miestom pre stretávanie sa s priateľmi, zábavu či popíjanie osviežujúcich drinkov. Stredy sú známe pre prípravu marinovaných polynézskych rýb a štvrtky pre kvetinové korunky a tahitské tance. V bare na terase Vás privíta tieň slnečníkov a uvoľnená nálada po celý deň. V popoludných hodinách je potom k dispozícii občerstvenie v podobe ľahkých jedál a polynézskych špecialít. Na konci dňa barmani pripravia Váš obľúbený nápoj, koktejl pod hviezdami či pri polynéskej hudbe v stredy a piatky večer.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na súostrovie Polynézia sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrovy poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Polynéziu opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Sme špecialisti na zájazdy na kľúč. Každý taký zájazd do Francúzskej Polynézie je individuálne pripravený na mieru podľa jednotlivých požiadaviek klienta. Na začiatku sa snažíme zistiť, čo od svojej zaslúženej dovolenky očakávate. Jednáme s Vami individuálne, pretože každý náš zákazník má iné požiadavky na dĺžku pobytu, kombináciu miest alebo kvalitu ubytovania. Starostlivo sa venujeme všetkým detailom spojeným s cestovaním do exotických destinácií. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov. Od roku 1995 sa špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Preto ponúkame rôzne služby, ktoré spravia kúpu Vášho zájazdu od našej cestovnej kancelárie rovnako príjemnú, ako bude nasledujúci pobyt.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Moorea Pearl Resort & Spa

Moorea Pearl Resort & Spa ponúka veľkolepé ubytovanie v podobe 28 Over Water Bungalows, 8 Beach Bungalows, 28 Garden Bungalows a 30 Garden Rooms & Family. Všetky sú vybavené stropným ventilátorom, klimatizáciou, zariadením na prípravu čaju a kávy, sušičom vlasov, bezpečnostnou schránkou, TV a telefónom s IDD.

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden View Rooms

Garden View Rooms foto

Izby o veľkosti 44 m2 poskytujú výhľady do záhrady a sú vhodné až pre 3 dospelých plus jedno dieťa (prístelka). Sú umiestnené v dvojposchodovej estetickej hotelovej budove v zadnej časti rezortu, približne 50 metrov od pláže. Do vybavenia patrí: posteľ o veľkosti king alebo dve oddelené lôžka, klimatizácia, telefón s IDD, pripojenie k internetu/faxu, minibar na vyžiadanie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, balkón, izbový sejf, sprcha, žehlička a žehliaca doska, satelitná TV a DVD/CD prehrávač a elektrická zásuvka (110V).

Garden View Duplex

Garden View Duplex foto

Dvojposchodové izby s výhľadom do záhrady sú ideálne pre rodiny, nakoľko môžu ubytovať až 4 dospelé osoby a jedno dieťa (prístelka). Veľkost izby je 59 m2. Do vybavenia patrí: posteľ o veľkosti king alebo dve oddelené lôžka, klimatizácia, telefón s IDD, pripojenie k internetu/faxu, minibar na vyžiadanie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, balkón, izbový sejf, sprcha, žehlička a žehliaca doska, satelitná TV a DVD/CD prehrávač a elektrická zásuvka (110V).

Garden Pool Bungalows

Garden Pool Bungalows foto

Záhradné bungalovy o veľkosti 48m2 sa môžu pochváliť vlastným bazénikom s terasou. Sú situované priamo v hotelových záhradách a môžu ubytovať až 3 dospelých plus jedno dieťa (prístelka). Do vybavenia patrí: posteľ o veľkosti king a jedna samostatná posteľ, klimatizácia a ventilátor, telefón s IDD, pripojenie k internetu/faxu, minibar na vyžiadanie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, izbový sejf, terasa s vlastným bazénom, vlastná záhrada sprcha, žehlička a žehliaca doska, satelitná TV a DVD/CD prehrávač, elektrická zásuvka (110V) a upravenie pre hendikepované osoby.

Beach and Premium Beach Bungalows

Beach and Premium Beach Bungalows foto

Všetky plážové bungalovy majú identické interiéry, líšia sa len polohou. Dva Beach Bungalows sú situované pri reštaurácii a centre s aktivitami, zatiaľ čo Premium Beach Bungalows sa nachádzajú priamo na piesku pláže. Veľkosť týchto bungalovov je 44m2 a môžu ubytovať až 3 dospelých plus jedno dieťa (prístelka). Do vybavenia patrí: posteľ o veľkosti king a jedna samostatná posteľ, klimatizácia a ventilátor, telefón s IDD, pripojenie k internetu/faxu, minibar na vyžiadanie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, izbový sejf, terasa, sprcha, žehlička a žehliaca doska, satelitná TV a DVD/CD prehrávač a elektrická zásuvka (110V).

Overwater Bngalows a Premium Overwater Bungalows

Overwater Bngalows a Premium Overwater Bungalows foto

Tieto nadvodné bungalovy disponujú terasou a priestorom pre posedenie s priamym prístupom do lagúny. 8 Overwater Bungalows ponúka rovnaké interiéry ako ostatné bungalovy a poskytujú výhľady na hory a plytkú lagúnu. Premium Overwater Bungalows sú nasmerované k šíremu oceánu a pýšia sa väčším súkromím. Veľkost bungalovu je 48m2 a môže ubytovať až 3 dospelých plus jedno dieťa (prístelka). Do vybavenia patrí: posteľ o veľkosti king a jedna samostatná posteľ, klimatizácia a ventilátor, telefón s IDD, pripojenie k internetu/faxu, minibar na vyžiadanie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, izbový sejff, terasa s priamym prístupom do lagúny, vaňa, žehlička a žehliaca doska, satelitná TV a DVD/CD prehrávač, elektrická zásuvka (110V) a presklené dvere.

Premium Beach Bungalow

Beach Bungalows and Premium Beach Bungalows (44 m²) mají identické interiéry. Premium Beach Bungalows se nacházejí přímo na písku pláže. Jejich součástí je terasa s lehátky. Mohou ubytovat až tři dospělé plus jedno dítě (přistýlka).

Premium Overwater Bungalow

Overwater Bungalows a Premium Overwater Bungalows (48 m²) disponují terasou a prostorem pro posezení s přímým přístupem do laguny. Premium Overwater Bungalows jsou nasměrovány k širému oceánu a pyšní se lepším soukromím. Mohou ubytovat až tři dospělé plus jedno dítě (přistýlka).

Pláž a more

Resort Manava Beach se pyšní atraktivní polohou přímo u laguny, do které i zasahuje díky svým nadvodním bungalovům, které se táhnou podél mola. Pláže tu najdete menší, pokryté jemným bílým pískem. Resort dbá na ochranu životního prostředí, a tak pomáhá vytvářet tzv. korálové školky. Jedná se o uskupení korálů, které si sami můžete pod vodou prohlédnout.

Online cena a slevy Moorea Pearl Resort & Spa ****

Profi foto hotela Moorea Pearl Resort ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Moorea Pearl Resort & Spa

Rezort hosťom ponúka dve reštaurácie a jeden bar so širokým spektrom zábavy.

Mahana'i Restaurant – Začnite svoj deň v typicky polynézskom prostredí s chutnými raňajkami formou bufetu, v ktorom nájdete všetky vône a chute ostrova Moorea. Elegantné prostredie reštaurácie ide ruka v ruke s výtvormi šéfkuchára, ktoré sú nádhernou kombináciou francúzskej a polynézskej kuchyne. Miestny cukrár Vás poteší lahodným dezertom. V tejto reštaurácii môžete zažiť aj tematické večery, hlavne v sobotu s tradičnou polynézskou show.

Matiehani Restaurant – Nechajte, aby sa Vaše gurmánske sny stali skutočnosťou. Kulinárske umenie kuchárov je tu na dennom poriadku a Vy si budete môcť vychutnať potešenie v podobe chutí Polynézie. V ponuke sú aj prvotriedne vína, ktoré ideálne dopĺňajú lahodné pokrmy a úžasnú atmosféru reštaurácie Matiehani.

Autera'a Bar – Exotické prostredie baru pri bazéne je ideálnym miestom pre stretávanie sa s priateľmi, zábavu či popíjanie osviežujúcich drinkov. Stredy sú známe pre prípravu marinovaných polynézskych rýb a štvrtky pre kvetinové korunky a tahitské tance. V bare na terase Vás privíta tieň slnečníkov a uvoľnená nálada po celý deň. V popoludných hodinách je potom k dispozícii občerstvenie v podobe ľahkých jedál a polynézskych špecialít. Na konci dňa barmani pripravia Váš obľúbený nápoj, koktejl pod hviezdami či pri polynéskej hudbe v stredy a piatky večer.

Šport a wellness hotela Moorea Pearl Resort ****

Recepcia pre aktivity Vám ochotne poradí pri dotazoch na rôzne aktivity a výlety počas pobytu. Budete mať príležitosť objaviť krásu ostrova Moorea pri šnorchlovaní, potápaní, safari v jeepe, vyhliadkovom lete vrtuľníkom, pikniku na malom ostrovčeku a pri množstve ďalších aktivitách a výletoch na ostrove a v jeho okolí.

Bezplatné aktivity a vybavenie hotela:
 • bazén s nekonečným okrajom (696m2),
 • priľahlé jacuzzi, ležadlá a slnečníky,
 • vybavenie pre šnorchlovanie,
 • kajaky a kanoe,
 • stolný tenis,
 • pétanque,
 • bedminton,
 • volejbal a
 • „koralová škôlka“.
Platené aktivity a výlety:
 • hlbokomorský rybolov,
 • potápanie,
 • prenájom automobilov a bicyklov,
 • pozorovanie delfínov a veľrýb,
 • jazda na koni,
 • golf,
 • safari v jeepe,
 • hotelové kúpele,
 • vodné lyžovanie,
 • plavby v katamaráne pri západe slnka,
 • vodné skútre,
 • loď s preskleným dnom,
 • parasailing,
 • piknik na malom ostrovčeku,
 • súkromná plavba v lagúne,
 • okružný ostrovný výlet a
 • štvorkolky.

Potápanie – Veľa pláží ostrova je lemovaných bohatým podmorským životom s koralovými útesmi. Preto je táto destinácia špeciálnym cieľom potápačov z celého sveta a je známa pre pôsobivé kŕmenie žralokov. Ostrov disponuje mnohými potápačskými lokalitami v blízkosti dvoch zálivov – Cook’s Bay a Opunohu Bay. Tunajšie vody sú veľmi bohaté na koraly a exotické farebné ryby. Pre potešenie potápačov sa tu vyskytuje množstvo veľkolepých podvodných kaňonov a údolí s prvotriednou scénou. Moorea je obľúbeným potápačským miestom aj vďaka skvelej viditeľnosti pod vodou.

Golf – Toto krásne golfové ihrisko v Temae na sviežom ostrove Moorea bolo vybudované spoločnosťou Nicklaus Design od slávneho golfistu. Je dokonale situované medzi lagúnou a horami, zatiaľ čo od Moorea Pearl Resort & Spa sa nachádza necelých 5 minút jazdy. Špeciálna architektúra ihriska poteší nielen profesionálov, ale aj začiatočníkov, a to vďaka rozmanitosti terénu, bunkrom, vodným prvkom a úžasnému cvičnému odpalisku nad jazerom. 18 jamiek je strategicky rozmiestnených na svahoch, okrajoch jazera, plážach a medzi kokosovými palmami. Tieto charakteristiky robia z ihriska atraktívne a jedinečné miesto pre golf v Polynézii. K dispozícii je kompletné vybavenie od golfových palíc cez golfové vozíky až po nosičov palíc. Golfový klub ponúka aj lekcie golfu s profesionálnym lektorom.

Kúpele

V srdci rezortu nájdete hotelové kúpele, ktoré boli vybudované v čistej polynézskej tradícii s autentickou atmosférou. K dispozícii sú 4 profesionálne terapeutky a 1 terapeut, aby Vaše relaxačné chvíle strávené tu boli dokonalé. Pre obyvateľov Polynézie boli masáže vždy neoddeliteľnou súčasťou tradičného lekárstva, životnej filozofie či zvykov. V tahitčine sa tomu hovorí „taurumi“ a Vy tak budete môcť prísť a zažiť skutočné taurumi so všetkým, čo k tomu patrí.

Do vybavenia kúpeľov patrí:

 • 1 hammam (parná kúpeľ),
 • 3 masážne miestnosti (s dvoma masážnymi stolmi),
 • 1 lobby,
 • 1 miestnosť: sprcha so 4 tryskami,
 • 1 miestnosť s dvoma masážnymi stolmi a so sprchou Vichy (dažďová sprcha) a
 • špeciálny bazén pre vodné masáže (Rumiavai).

Deti v hoteli Moorea Pearl Resort ****

V Moorea Pearl Resort & Spa môžu rodiny využiť celú radu rekreačných aktivít a výletov tak na ostrove, ako aj v jeho okolitých vodách. Rezort ponúka skvelé ubytovanie, možnosti stravovania a personalizované služby aj pre deti do 14 rokov.

Deti môžu využiť:

 • sadu hračiek na pláž a rôzne ďalšie hry,
 • záchrannú vestu,
 • vybavenie pre šnorchlovanie v detskej veľkosti,
 • uvítací košík s bonbónmi,
 • sadu na kreslenie,
 • zdarma ubytovanie pre deti mladšie ako 15 rokov, pokiaľ zdieľajú izbu s rodičmi a
 • zdarma pokrmy pre deti mladšie ako 15 rokov (aplikovateľné len na detské menu, netýka sa nápojov, minibaru, izbovej služby a gurmánskej reštaurácie).

Mapa - Moorea Pearl Resort & Spa ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Polynézie do hotela Moorea Pearl Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Moorea Pearl Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Moorea Pearl Resort & Spa ****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia do Polynézie

Mgr. Zuzana Zjavková
Moorea Pearl Resort & Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.