Torel Avantgarde *****

Portugalsko

Výnimočný hotel oživujúci kultúru 30. rokov

Hotel Torel Avantgarde *****

Lokalita Portugalsko | Zobraziť mapu

Popis hotela Torel Avantgarde ***** Portugalsko

Päťhviezdičkový butikový hotel Torel Avantgarde v centre Porta vás prenesie na avantgardnú umeleckú a kultúrnu scénu. Jeho dizajn vyžaruje eleganciu, charakteristickú pre obdobie 30. rokov, a odkazuje na bohatstvo Portugalska prostredníctvom portugalského umenia a remeselných výrobkov. Vďaka novému vybaveniu, bazénom, špičkovému wellness centru a posilňovni vám nebude nič chýbať.

Hotel ponúka celkom 60 izieb a apartmánov, v ktorých sa spája niekoľko dôležitých atribútov - moderné interiéry s príbehom, sofistikované vybavenie, jedinečný výhľad na rieku Douro a súkromné balkóny. Každá izba je pomenovaná a zariadená podľa jednej slávnej avantgardnej osobnosti z oblasti umenia, dizajnu, literatúry, architektúry či vedy. Vyberte si z mnohých variantov a obklopte sa tvorivým svetom a inšpiratívnymi príbehmi ikonických osobností. Môžete sa tiež tešiť na luxusnú reštauráciu s ponukou prémiového mäsa a dva štýlové bary.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Classic (22 m2)

Classic (22 m2)

Pokiaľ hľadáte útulné zázemie pre kratší pobyt, tieto izby predstavujú ideálnu voľbu. Moderný interiér je vybavený manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami...

Executive (21–39 m2)

Executive (21–39 m2)

Tieto izby ponúkajú dokonalé zázemie pre váš pobyt v Porte. Sú vybavené manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami a zariadené podľa týchto inšpiratívnych osobností: Joan ..

Executive Superior (20–25 m2)

Executive Superior (20–25 m2)

Tieto elegantné izby s manželskou posteľou vynikajú moderným dizajnom a disponujú vlastným balkónom...

Executive Deluxe (36 m2)

Executive Deluxe (36 m2)

Užite si očarujúci výhľad na rieku Douro z vlastného balkóna tejto priestrannej izby s manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotel Torel Avantgarde ponúka luxusnú reštauráciu s výberom prémiového mäsa a dva štýlové bary.

Digby Restaurante & Bar – Vydajte sa na vzrušujúcu cestu za chuťami a bohatstvom portugalskej kuchyne. Reštaurácia Digby s úchvatným výhľadom na rieku Douro sa pýši krásnym interiérom, ktorý sofistikovane kombinuje tradičné portugalské umenie a materiály – precízne stolárske výrobky, korok a zemité odtiene – a vytvára dokonalé javisko pre kulinárske zážitky. V spolupráci s projektom Josého Gordóna El Capricho, ktorý je preslávený majstrovskou výrobou a prípravou mäsa, bolo zostavené unikátne menu Tenro by Digby. Môžete sa tešiť na vyzretú hovädziu sviečkovú či chuletón, vždy pripravené k úplnej dokonalosti. Mäso v reštaurácii Digby pochádza z plemien narodených a chovaných v Portugalsku. Na výber sú rôzne druhy solí na ich dochutenie. K dispozícii je aj menu Executive Lunch (od pondelka do piatku), drobné občerstvenie a nápojové menu v útulnom vnútornom bare. Otváracia doba: raňajky 7:30–11:00, obed 12:30–15:00, večera 19:30–23:00, bar 11:30–0:00.

Flower Room – Tento nádherný priestor pripomínajúci vnútornú záhradu je ideálnym miestom na stretávanie s ostatnými hosťami. Skrze veľké okná sa môžete kochať okolitou prírodou, zeleňou a stromami. Vyskúšajte miestne menu, skvelé drinky alebo popoludňajší čaj (12 eur za osobu alebo 18 eur pre dve osoby).

Pool Bar – Zatiaľ čo budete relaxovať pri bazéne a kochať sa úchvatným výhľadom, môžete sa občerstviť v štýlovom bare, ktorý ponúka vynikajúce jedlá, zmrzliny a nápoje. Otváracia doba:  11:30–19:30.

Kategórie a vybavenosť izieb Torel Avantgarde

Hotel Torel Avantgarede sa pýši kolekciou 38 izieb, 21 apartmánov a jedného mezonetu, ktoré sú rozdelené do 12 kategórií. Každá izba je pomenovaná po jednej slávnej avantgardnej osobnosti z oblasti umenia, dizajnu, literatúry, architektúry, vedy a ďalších – od Francisa Bacona, Charlesa a Bernice Ray Eamesovcov, Amadeua Souza-Cardosa až po Alberta Giacomettiho. Dizajn a výzdoba každej izby odráža osobnosť a špecifickú víziu umelca. Izby a apartmány v kategóriách Superior majú balkón a kategórie Deluxe a Royal zahŕňajú balkón aj výhľad na rieku.

Súčasťou vybavenia všetkých izieb a apartmánov je: fén na vlasy, vysokorýchlostný internet, produkty Oliofora, TV s prémiovými kanálmi (možnosť zakúpenia filmov), klimatizácia, viaclinkový telefón, služba budenia po telefóne, denné upratovanie izby, kúpelné produkty zdarma, trezor, žehlička a žehliaca doska (na vyžiadanie), minibar, kávovar Nespresso, župan, ovládanie izbovej teploty, služba rozostelania postele, papuče, izbová služba (24 hodín denne).

Ponuka izieb

Classic (22 m2)

Classic (22 m2) foto

Pokiaľ hľadáte útulné zázemie pre kratší pobyt, tieto izby predstavujú ideálnu voľbu. Moderný interiér je vybavený manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami. Môžete si vybrať z variantov inšpirovaných týmito osobnosťami: Fernando Pessoa, Columbano Bordalo Pinheiro, Zaha Hadid.

Executive (21–39 m2)

Executive (21–39 m2) foto

Tieto izby ponúkajú dokonalé zázemie pre váš pobyt v Porte. Sú vybavené manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami a zariadené podľa týchto inšpiratívnych osobností: Joan Miró, Simone de Beauvoir, Francis Bacon, Eileen Gray, Janis Joplin, Filippo Marinetti, Robert Rauschenberg, Man Ray, Le Corbusie, Kazimir Malevich, Oscar Wilde, Niki de Saint Phalle, Charles a Ray Eames, Oskar Barnack, Ferdinand Porsche, Alberto Giacometti, Anais Nin, Nina Simone, Joseph Beuys, Maya Deren.

Executive Superior (20–25 m2)

Executive Superior (20–25 m2) foto

Tieto elegantné izby s manželskou posteľou vynikajú moderným dizajnom a disponujú vlastným balkónom. Môžete si vybrať z niekoľkých variantov inšpirovaných slávnymi osobnosťami: Mary Quant, Simone de Beauvoir, Filippo Marinetti, Guillaume Apollinaire, Nikola Tesla a Astor Plazzolla.

Executive Deluxe (36 m2)

Executive Deluxe (36 m2) foto

Užite si očarujúci výhľad na rieku Douro z vlastného balkóna tejto priestrannej izby s manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami. K dispozícii je hneď niekoľko variantov, ktoré sú inšpirované týmito osobnosťami: Isadora Duncan (ponúka vaňu s výhľadom na rieku), Max Ernst, Stanley Kubrick, Marcel Duchamp, Maria Helena Vieira da Silva (ponúka vaňu s výhľadom na rieku).

Executive Royal (27-39 m2)

Executive Royal (27-39 m2) foto

Tieto romantické izby sa pýšia balkónom s úchvatným výhľadom na rieku Douro. Vnútri nájdete manželskú posteľ alebo dve samostatné lôžka a kúpeľňu s vaňou. K dispozícii sú varianty pomenované podľa rôznych slávnych osobností: Charlie Chaplin, Frida Kahlo, Diego Rivera, Orson Welles, Oscar Niemeyer, Miles Davis.

Suite (25–35 m2)

Suite (25–35 m2) foto

Doprajte si dostatok priestoru a pohodlia v niektorom z týchto apartmánov s manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami. Varianty týchto apartmánov sú inšpirované nasledujúcimi osobnosťami: Albert Einstein, Jakson Pollock, Aurelia de Sousa, Vincent van Gogh, Peggy Guggenheim, Almada Negreiros, Amadeu de Souza-Cardoso, Andy Warhol, Frank Lloyd Wright, Sigmund & Lucian Freud, Ernest Hemingway.

Suite Deluxe (35 m2)

Suite Deluxe (35 m2) foto

Vychutnajte si nádherný výhľad na rieku Douro z terasy týchto sofistikovane zariadených apartmánov. Vybavenie zahŕňa manželskú posteľ alebo dve samostatné lôžka a kúpeľňu s vaňou. V tejto kategórii si môžete vybrať z dvoch variantov inšpirovaných Coco Chanel alebo Wolfgangom Amadeom Mozartom.

Suite Junior Deluxe (38 m2)

Suite Junior Deluxe (38 m2) foto

Nechajte sa obklopiť inšpiratívnym svetom Salvadora Dalího alebo Pabla Piccasa. Okrem umelecky zariadeného interiéru sa tieto apartmány môžu pochváliť exkluzívnym výhľadom na rieku zo súkromného balkóna. Apartmán zahŕňa manželskú posteľ alebo dve samostatné lôžka a kúpeľňu s vaňou.

Suite Superior (32-36 m2)

Suite Superior (32-36 m2) foto

Ubytujte sa v niektorom z týchto štýlových apartmánov s manželskou posteľou a súkromným balkónom. Interiéry vynikajú unikátnym dizajnom, ktorý čerpá inšpiráciu zo života a diela avantgardných umelcov - Pieta Mondriana a Augusta Rodina.

Suite Royal (53–55 m2)

Suite Royal (53–55 m2) foto

Tieto elegantné apartmány sú vybavené súkromným balkónom s úchvatným výhľadom na rieku. Vnútri nájdete manželskú posteľ alebo dve samostatné lôžka, krb a kúpeľňu s vaňou (alebo vírivku). V tejto kategórii si môžete vybrať zo 4 variantov pomenovaných podľa slávnych osobností: Leonardo da Vinci, Galileo Galilei, Virginia Woolf a Hedy Lammar.

Suite Royal with Jacuzzi (48 m2)

Suite Royal with Jacuzzi (48 m2) foto

Doprajte si maximálne pohodlie a luxus v podobe tohto exkluzívneho apartmánu, ktorý sa nachádza na najvyššom poschodí hotela. Môžete sa tešiť na dva balkóny, vonkajšiu vírivku a očarujúci výhľad na rieku Douro. Sofistikovaný interiér je inšpirovaný talianskym majstrom Leonardom da Vinci. Súčasťou vybavenia je manželská posteľ alebo dve samostatné lôžka, krb a kúpeľňa s vaňou.

Maisonette (77 m2)

Maisonette (77 m2) foto

Ubytujte sa v tomto jedinečnom mezonete, ktorý sa pýši vlastným balkónom so súkromnou vírivkou a bazénom. Interiér je inšpirovaný životom a dielom majstra kinematografie, Alfreda Hitchcocka a zahŕňa manželskú posteľ alebo dve samostatné lôžka, kuchynku, krb a kúpeľňu s vaňou.

Online cena a slevy Torel Avantgarde *****

Profi foto hotela Torel Avantgarde *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Torel Avantgarde

Hotel Torel Avantgarde ponúka luxusnú reštauráciu s výberom prémiového mäsa a dva štýlové bary.

Digby Restaurante & Bar – Vydajte sa na vzrušujúcu cestu za chuťami a bohatstvom portugalskej kuchyne. Reštaurácia Digby s úchvatným výhľadom na rieku Douro sa pýši krásnym interiérom, ktorý sofistikovane kombinuje tradičné portugalské umenie a materiály – precízne stolárske výrobky, korok a zemité odtiene – a vytvára dokonalé javisko pre kulinárske zážitky. V spolupráci s projektom Josého Gordóna El Capricho, ktorý je preslávený majstrovskou výrobou a prípravou mäsa, bolo zostavené unikátne menu Tenro by Digby. Môžete sa tešiť na vyzretú hovädziu sviečkovú či chuletón, vždy pripravené k úplnej dokonalosti. Mäso v reštaurácii Digby pochádza z plemien narodených a chovaných v Portugalsku. Na výber sú rôzne druhy solí na ich dochutenie. K dispozícii je aj menu Executive Lunch (od pondelka do piatku), drobné občerstvenie a nápojové menu v útulnom vnútornom bare. Otváracia doba: raňajky 7:30–11:00, obed 12:30–15:00, večera 19:30–23:00, bar 11:30–0:00.

Flower Room – Tento nádherný priestor pripomínajúci vnútornú záhradu je ideálnym miestom na stretávanie s ostatnými hosťami. Skrze veľké okná sa môžete kochať okolitou prírodou, zeleňou a stromami. Vyskúšajte miestne menu, skvelé drinky alebo popoludňajší čaj (12 eur za osobu alebo 18 eur pre dve osoby).

Pool Bar – Zatiaľ čo budete relaxovať pri bazéne a kochať sa úchvatným výhľadom, môžete sa občerstviť v štýlovom bare, ktorý ponúka vynikajúce jedlá, zmrzliny a nápoje. Otváracia doba:  11:30–19:30.

Aktivity

Šport a wellness hotela Torel Avantgarde *****

Hotel Torel Avantgarde ponúka nový exkluzívny bazén s unikátnym výhľadom. Budete mať pocit, akoby ste sa ocitli v oáze pokoja uprostred mesta. Okolitá panoráma pripomína, že ste v Porte, ale pritom ste úplne odpojení od ruchu mesta. Užite si deň plný relaxácie pod slnečníkmi, na vankúšoch pri bazénových schodoch či na opaľovacích ležadlách s vynikajúcim kokteilom v ruke. K dispozícii je aj zrekonštruovaná posilňovňa s najmodernejším vybavením, ktorá ponúka aj lekcie s osobným trénerom či súkromné lekcie jogy.

Súčasťou rezortu je aj špičkové wellness centrum Calla Wellness & Spa, ktoré sa zameriava na starostlivosť o telo inšpirovanú prírodou. Zahŕňa miestnosti pre individuálne a skupinové procedúry, saunu a zážitkové sprchy. Vonku sa nachádza záhrada Camellia, krytý vyhrievaný bazén a vírivka s výhľadom na rieku, ktoré dotvárajú idylickú atmosféru. Môžete vyskúšať najrôznejšie telové aj kozmetické procedúry s produktmi od udržateľnej portugalskej značky Oliófora. Otváracia doba: utorok až nedeľa 10:00 – 20:00, pondelok 14:00 – 20:00.

Deti v hoteli Torel Avantgarde *****

Doprava do hotela Torel Avantgarde

Hotel je vzdialený 2 hodiny a 45 minút jazdy od Medzinárodného letiska v Lisabone (LIS).

Mapa - Torel Avantgarde *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Portugalska do hotela Torel Avantgarde *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Torel Avantgarde *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Torel Avantgarde *****

Factsheet

Letové spojenia do Portugalska

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.