Portugalsko v letech 2022 - 2024 navštívil 1 specialista DELUXEA (více zde).
Naši špecialisti na destináciu Portugalsko

Dovolenka Portugalsko 2024 - zájazdy na kľúč

Pre tých, ktorí chcú objavovať krásy nielen exotiky, ale aj Európy, sme si pripravili zájazdy do slnečného Portugalska – do krajiny známej svojimi zámorskými objavmi, bohatou históriou a portským vínom. S nami môžete objaviť najkrajšie pláže na samom okraji Európy. Pripravili sme si pre vás jedinečnú dovolenku v starostlivo vybraných hoteloch, či už chcete objavovať krásne portugalské mestá alebo divoké portugalské pobrežie.

Z Prahy sa môžete vydať priamym letom do Lisabonu a dvakrát týždenne do malebného Porta. Z Viedne zase môžete využiť priamy let do juhoportugalského Algarve, letiska Faro.

Južné Algarve Vás očarí svojim divokým pobrežím, prekrásnymi plážami a výnimočnými skalnými útvarmi, medzi ktorými sa môžete prechádzať na loďkách. Portugalsko bolo dlho zabúdanou destináciou pre letnú dovolenku, ale my by sme Vám radi ukázali, že je v skutočnosti jednou z najzaujímavejších destinácií, či už prichádzate za kultúrnym dedičstvom, prírodnými krásami či vynikajúcim vínom a gastronómiou.

Mestá ako Lisabon, Porto či Faro ponúkajú živú atmosféru, bohatý kultúrny život, moderné reštaurácie, butiky a nočný život.

V neposlednom rade je Portugalsko známe svojou výnimočnou modernou architektúrou a skvelým dizajnom.

Pokiaľ ste skôr outdoorovými návštevníkmi, tak tu môžete skvele surfovať, potápať sa alebo prevádzkovať golf či pešiu turistiku.

Zabudnúť by sme nemali ani na prekrásny prírodný ostrov Madeira a súostrovie Azory.

galerie

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.