Alamanda **

Réunion

Neďaleko jednej z najkrajších réunionských pláží.

Osobne
sme
bývali

Hotel Alamanda **

Hodnotenie 8 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Réunion | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Pláž so zlatým pieskom 20 min od centra 100 m od pláže
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Alamanda ** Réunion

Alamanda je originálny hotel, ktorý sa nachádza niekde medzi históriou a modernitou. Bol otvorený v roku 1985 a je priekopníkom medzi hotelmi v prímorskej oblasti lagúny Hermitage na ostrove Réunion. V roku 2010 prešiel prestavbou a odvtedy sa orientuje na moderné vybavenie a komfort.

Aj napriek svojmu súčasnému zariadeniu hotel oplýva prirodzeným kreolským kúzlom. Pobyt na tomto mieste si zamilujete a po chvíli sa tu budete cítiť ako doma. Prispejú k tomu aj krásne záhrady a otvorené priestory.

Alamanda je malým útočiskom pokoja v centre pobrežného života. V okolí si užijete vodné športy, leňošenie na pláži, možnosť nakúpiť na miestnom trhu alebo sa vrhnúť do víru nočného života.

Hotel je umiestnený 40 kilometrov od letiska na západnom pobreží Réunionu, zhruba 100 metrov od veľkej pláže so zlatým pieskom a asi 20 minút od centra Saint Gilles.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Standard room

Celkem 70 pokojů nabízí terasu nebo balkon, klimatizaci, LCD televizi, místní a národní kanály, BBC, telefon, kávovar a trezor...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Le Grain de Sable, alebo „zrnko piesku“, je názov reštaurácie hotela Alamanda. Pripravuje jednoduché a rafinované pokrmy k obedom a večerám. Stoluje sa vo vonkajšom prostredí pod veľkými farebnými plachtami. Vychutnajte si kreolské chute a užívajte si krásne okolité prostredie. Každý piatkový večer vás pobavia rytmy Maloya a Sega, tradičných tancov Réunionu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Réunion – cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Réunion sa špecializujeme od nášho založenia v roku 1995 a ostrov poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Réunion opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Alamanda

Celkovo 70 izieb ponúka terasu alebo balkón, klimatizáciu, LCD televíziu, miestne a národné kanály, BBC, telefón, kávovar a trezor.
Izby majú 15 m² a boli kompletne zrenovované v roku 2010. 38 izieb disponuje manželskou posteľou, 32 izieb má dve oddelené lôžka. 18 izieb je možné prepojiť, a tak vzniká dostatočný priestor pre rodinu s deťmi.
Každá izba je vyzdobená jedinečným a originálnym umelcom, ktorý nesie meno Piaf. Tento výtvarník využíva bohatú paletu jasných farieb, preto je zvyšok izby skôr jednoduchý. Kúpeľne ponúkajú sprchovací kút.

Ponuka izieb

Standard room

Celkem 70 pokojů nabízí terasu nebo balkon, klimatizaci, LCD televizi, místní a národní kanály, BBC, telefon, kávovar a trezor. Každý pokoj je vyzdoben jedinečným a originálním umělcem, který nese jméno Piaf. Tento výtvarník využívá bohatou paletu jasných barev, proto je zbytek pokoje spíše jednoduchý. Koupelny nabízejí sprchový kout.

Pláž a more

Hotel Alamanda leží na západnom pobreží ostrova. Necelých 100 metrov od hotela sa tiahnu kilometre bieleho piesku chránené koralovým útesom. Pokiaľ patríte medzi milovníkov podmorského života, určite nahliadnite pod povrch lagúny Hermitage.

Online cena a slevy Alamanda **

Profi foto hotela Alamanda **

Gastronómia a hotelové reštaurácie Alamanda

Le Grain de Sable, alebo „zrnko piesku“, je názov reštaurácie hotela Alamanda. Pripravuje jednoduché a rafinované pokrmy k obedom a večerám. Stoluje sa vo vonkajšom prostredí pod veľkými farebnými plachtami. Vychutnajte si kreolské chute a užívajte si krásne okolité prostredie. Každý piatkový večer vás pobavia rytmy Maloya a Sega, tradičných tancov Réunionu.

Šport a wellness hotela Alamanda **

Voľný čas v hoteli Alamanda môžete tráviť pri vonkajšom bazéne (92 m²) obklopenom záhradami. Relaxujte na ležadle v tieni slnečníka a vychutnávajte si osvieženie v podobe čerstvých koktejlov aj priezračnej vody v bazéne. Od júna do septembra je bazén vyhrievaný.

Len pár desiatok metrov od hotela sa rozprestiera tyrkysová lagúna lemovaná piesočnou plážou. Tu si môžete vyskúšať radu vodných aktivít.

V hoteli sa tiež nachádza obchod so suvenírmi, ktorý je otvorený od 17:00 do 20:00.

Mapa - Alamanda **

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Reunion do hotela Alamanda **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Alamanda **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Alamanda **

Podobný hotel

Letové spojenia na Reunion

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.