Ikos Andalusia *****

Španielsko

Luxus so španielskym temperamentom

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Ikos Andalusia

Pro hotel Ikos Andalusia není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ikos Andalusia.

Typ izby
Strava

Transfer zahrnúť
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
navštívili

Hotel Ikos Andalusia *****

Hodnotenie 9.2 Hodnotilo 5 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Španielsko | Zobraziť mapu
Strava All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Pláže se zlatavým pískem Překrásné zahrady Bohatý program pro děti i dospělé
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Ikos Andalusia ***** Španielsko

Hotel sa nachádza na južnom španielskom pobreží, v blízkosti mesta Marbella. Pripravte sa na výpravu do sveta luxusu a stredomorskej pohostinnosti.

V hoteli Ikos Andalusia na Vás čaká nezabudnuteľný zážitok v podobe stredomorských pokrmov najdelikátnejších chutí. Pri hoteli nájdete kilometrové piesočnaté pláže so zlatavým pieskom pozdĺž tyrkysového mora, či 17 akrov veľkú záhradu, o ktorú sa s láskou starajú miestni záhradníci. V hoteli nájdete každý večer živú hodbu či zážitky v podobe divadelných predstavení. Relax si hostia užijú v prvotriednom Ikos Spa, kde si môžu dopriať olejovú masáž či posedieť v sanue.

Ikos Andalusia je tým pravým miestom pre rodiny s deťmi, pre ktoré je tu pripravený bohatý program. Detský klub je naviac rozdelený podľa veku detí do troch klubov, takže si tu zábavu užijú deti vo veku od štyroch mesiacov až po tínedžerov. Rezort Ikos Andalusia v novebri 2019 vyhral prvé miesto v Mediterranean Resort & Hotel Real Estate Forum v kategorii "Top Resort in Development" (najlepší rezort v procese výstavby) a zaradil sa tak medzi najlepšie letoviská v Stredomorí. Ikos Andalusia je piatym prírastkom do rodiny najlepších luxusných all inclusive rezortov hotelovej siete Ikos Resorts a zároveň úplne prvým španielskym rezortom, ktorý sa pýši zaradením do tejto elitnej skupiny.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Double Room

Double Room

Izby Double Room s rozlohou 33 m2 ponúkajú moderné vybavenie a elegantné prostredie spoločne s výhodným umiestnením v hlavnej budove...

Superior Double Room

Superior Double Room

Izby superior s rozlohou 33 m2 majú rovnaké zariadenie ako Double Room, avšak ponúkajú lepšiu polohu s výhľadom na rezort...

Junior Suite

Junior Suite

Suity s rozlohou 57 m2 sú ideálnou voľbou pre dvoch dospelých s dvomi deťmi. Francúzske okná Vám poskytnú nádherný výhľad na more, bazény či do hotelovej záhrady...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V rezorte na Vás čaká 7 reštaurácií, ktoré ponúkajú jedlá z každého kúta sveta. Vychutnať si môžete pokrmy z michelinského menu, či podľa tradičných španielskych receptov.

Ouzo

Ouzo charakterizuje tradičný grécky život, ktorý si v tejto a lá carte reštaurácií vychutnáte do sýtosti. Menu je postavené michelinským kuchárom Lefterisom Lazarourom.

Fresco

Vreštaurácií Fresco na Vás čakajú chutné pokrmy z morských plodov, mäsa a iných surovín z miestneho trhu. Reštaurácia je vedená michelisnkým šéfkuchárom Ettore Botrinim, ktorý je známy svojou kreativitou.

Provence

V Provence si pochutnáte na pokrmoch inšpirovaných rovnomenným regiónom a pripravených šéfkuchárom Anthonym Jehannom.

Anaya

Anaya prináša do rezortu Ikos Andalusia arómu a chute z Ázie a Orientu. Exotické pokrmy pre Vás bude pripravovať celosvetovo uznávaný šéfkuchár Katsu.

Beach Club

Odpočívajte v tieni plážového klubu a dajte si k tomu na obed niektoré z klasických medzinárodných jedál.

Oliva

V reštaurácií Oliva Vás čaká hostina zložená zo španielských špecialít. Okrem jedla si tu užijete tiež prostredie, ktoré spája relaxačnú atmosféru s úžasnými výhľadmi na bazény a záhrady.

Flavors

V bufete Flavors sa môžete těšiť na bohatý výber chutných hlavných pokrmov, doplnených výborne sa hodiacimi vínami.

Dine Out

Oblasť Andalusie je známa svojou bohatou tradíciou v rámci gastronómie, ktorá je ovplyvnená predovšetkým stredomorskou kuchyňou. Program „Dine Out“ Vám umožní túto kultúru spoznať skrz návštevy najlepších miestnych reštaurácií. Program je bez dodatočného príplatku.

Kategórie a vybavenosť izieb Ikos Andalusia

Počas pobytu v hoteli sa môžete tešiť na privátne balkóny, rozsiahle záhrady a niekoľko bazénov. V ponuke ubytovania nájdete viac než 400 výborne vybavených izieb a suít, ktoré si vyberiete podľa Vašich preferencií. Váš pobyt bude teda plný odpočinku a maximálneho komfortu.

 

Deluxe Collection -  suity s názvom "deluxe" poskytujú svojím hosťom výhody vo forme luxusných prvkov v suite i zážitkov navyše mimo suity. Hostia z deluxe suít sú privítaní priamo vo svojej suite, kde si takisto môžu spraviť privátny checkin, po príchode si môžu vychutnať vychladenú fľašu šampanského značky Taittinger, ktorú si môžu vychutnať namiesto vybaľovania, ktoré Vám hotelová služba rada zaistí. Hostia z deluxe suít sa môžu tešiť na lepší výber v minibarea prémiové značky kúpeľných produktov v suite. Tešiť sa môžu napríklad na obed priamo vo svojej suite, či malé sladké prekvapenie pred spaním. K dispozícií máte aj vlastného conciege, ktorý sa postará o Vaše rezervácie reštaurácií, spa či akékoľvek iné priania. Romantiku si vychutnáte počas špeciálnej večere na pláži vo dvojici, pre deti je k dispozícií výber detských filmov či playstation (na vyžiadanie vopred). Hostia deluxe suít si môžu navyše užiť súkromnú časť pláže a súkromný bazén, kde môžete očakávať 5+ servis. Milovníci spa majú navyše k dispozícií dve masáže krku a chrbta zdarma (dve masáže/izba/pobyt). Počas odchodu môžu hostia využiť checkout vo svojej suite ako aj servis zbalenia, ktorí pre nich hotel zaobstará tak, aby ich odchod bol čo najjednoduchší.

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Double Room

Double Room foto

Izby Double Room s rozlohou 33 m2 ponúkajú moderné vybavenie a elegantné prostredie spoločne s výhodným umiestnením v hlavnej budove. Zo súkromného plne vybaveného balkóna máte krásny výhľad na more či na bujné záhrady. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi.

Superior Double Room

Superior Double Room foto

Izby superior s rozlohou 33 m2 majú rovnaké zariadenie ako Double Room, avšak ponúkajú lepšiu polohu s výhľadom na rezort. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi.

Junior Suite

Junior Suite foto

Suity s rozlohou 57 m2 sú ideálnou voľbou pre dvoch dospelých s dvomi deťmi. Francúzske okná Vám poskytnú nádherný výhľad na more, bazény či do hotelovej záhrady. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi.

Junior Suite – Private Garden

Junior Suite – Private Garden foto

Suity s rozlohou 57 m2 s výhľadom do vlastnej predzáhradky, ideálne pre klientov, ktorí majú radi vôňu kvetín a úkryt medzi zeleňou. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi.

Panorama Junior Suite

Panorama Junior Suite foto

Junior suita s vlastným balkónom poskytuje dostatok miesta pre dvoch dospelých a dve deti, navyše si odtiaľto užijete krásny panoramatický výhľad na more a okolie. Panorama junior suity poskytujú dostatok priestoru s rozlohou 48-52 m2. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi.

One Bedroom Suite – Sea View

One Bedroom Suite – Sea View foto

Veľkorysá suita s rozlohou až 70 m2 poskytuje dostatok súkromia pre všetkých jej hostí. Suita je rozdelená na spálňovú časť a obývací priestor a poskytuje tak komfortné spanie pre dvoch dospelých a tri deti. Francúzske okná poskytujú krásny výhľad na Stredozmené more. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi.

One Bedroom Suite – Private Garden

One Bedroom Suite – Private Garden foto

Veľkorysá suita s rozlohou až 70 m2 poskytuje dostatok súkromia pre všetkých jej hostí. Suita je rozdelená na spálňovú časť a obývací priestor a poskytuje tak komfortné spanie pre dvoch dospelých a tri deti. Francúzske okná poskytujú krásny výhľad do hotelových záhrad, výhodou je aj posedenie v privátnej záhrade, priamo pred suitou. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi.

Family Suite

Family Suite foto

Táto ultra priestranná suita je vhodná pre veľké rodiny, ubytuje sa tu až 6 osôb. Suita je rozdelená na dve spálne a obývaciu časť, kde si rodina môže spolu posedieť na modernom zariadení v stredozmenom štýle. Suita má rozlohu až 114 m2, s plne zariadenou terasou či balkónom, s výhľadom na more alebo hotelové bazény. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi. Deti majú pobyt v tejto suite zdarma!

Deluxe Junior Suite

Deluxe Junior Suite foto

Štýlové suity s rozlohou 57 m2 majú nádherné zladené interiéry s moderným vybavením a luxusnými prvkami. Spojená spálňa s obývacou miestnosťou a priestory na stolovanie vytvárajú jedinečný pocit útulnosti, kde máte všetko po ruke. Vybavený balkón je ideálny na posedenia pri západe slnka s výhľadom na trblietajúce sa more. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi. Hostia ubytovaní v izbách "deluxe" majú navyše možnosť využívať všetky výhody klubu deluxe, popísané vyššie.

Deluxe Junior Suite – Private Pool

Deluxe Junior Suite – Private Pool foto

Štýlové suity s rozlohou 57 m2 majú nádherné zladené interiéry s moderným vybavením a luxusnými prvkami. Spojená spálňa s obývacou miestnosťou a priestory na stolovanie vytvárajú jedinečný pocit útulnosti, kde máte všetko po ruke. Navyše tu máte k dispozícií aj súkromný bazén, kde sa môžete ovlažiť po celom dni na pláži. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi. Hostia ubytovaní v izbách "deluxe" majú navyše možnosť využívať všetky výhody klubu deluxe, popísané vyššie.

Deluxe One Bedroom Suite

Deluxe One Bedroom Suite foto

Štýlová suita s rozlohou až 68 m2 poskytuje dostatok súkromia pre všetkých jej hostí. Moderné vybavenie s luxusnými prvkami je vhodné pre najnáročnejších hostí. Suita je rozdelená na spálňovú časť a obývací priestor a poskytuje tak komfortné spanie pre dvoch dospelých a tri deti. Francúzske okná poskytujú krásny výhľad do hotelových záhrad, výhodou je aj posedenie v privátnej záhrade, priamo pred suitou. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi. Hostia ubytovaní v izbách "deluxe" majú navyše možnosť využívať všetky výhody klubu deluxe, popísané vyššie.

Deluxe One Bedroom Suite with Private Pool

Deluxe One Bedroom Suite with Private Pool foto

Štýlová suita s rozlohou až 68 m2 poskytuje dostatok súkromia pre všetkých jej hostí. Moderné vybavenie s luxusnými prvkami je vhodné pre najnáročnejších hostí. Suita je rozdelená na spálňovú časť a obývací priestor a poskytuje tak komfortné spanie pre dvoch dospelých a tri deti. Francúzske okná poskytujú krásny výhľad na more a navyše aj privátny bazén, kde sa môžete ovlažiť po návrate z pláže. Prípadne posedieť na vlastnej terase pri bazéne s výhľadom na more. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi. Hostia ubytovaní v izbách "deluxe" majú navyše možnosť využívať všetky výhody klubu deluxe, popísané vyššie.

Deluxe Two Bedroom Suite

Deluxe Two Bedroom Suite foto

Veľká suita s rozlohou 125 m2 ponúka svojím obyvateľom veľkorysý priestor na komforn'tnú dovolenku. Má dve spálne a obývaciu miestnosť, ubytuje sa tu až 6 osôb. Z vlastnej terasy si užijete krásny výhľad na Stredozmené more. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi. Hostia ubytovaní v izbách "deluxe" majú navyše možnosť využívať všetky výhody klubu deluxe, popísané vyššie.

Deluxe Two Bedroom Suite with Private Pool

Deluxe Two Bedroom Suite with Private Pool foto

Veľká suita s rozlohou 125 m2 ponúka svojím obyvateľom veľkorysý priestor na komforn'tnú dovolenku. Má dve spálne a obývaciu miestnosť, ubytuje sa tu až 6 osôb. Z vlastnej terasy si užijete krásny výhľad na Stredozmené more a osviežiť sa môžete vo vlastnom bazéne. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, župany, zariadenie na prípravu kávy/čaju, CD/DVD prehrávač, TV se satelitnými kanálmi, fén, minibar, trezor, papuče a wifi. Hostia ubytovaní v izbách "deluxe" majú navyše možnosť využívať všetky výhody klubu deluxe, popísané vyššie.

Pláž a more

Niekoľko kilometrová piesočnatá pláž lemujúca rezort je ideálna na dlhé prechádzky či relax v mori. Hostia majú k dispozícií lehátka, vodné športy či plážový servis.

Online cena a slevy Ikos Andalusia *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Ikos Andalusia *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Ikos Andalusia

V rezorte na Vás čaká 7 reštaurácií, ktoré ponúkajú jedlá z každého kúta sveta. Vychutnať si môžete pokrmy z michelinského menu, či podľa tradičných španielskych receptov.

Ouzo

Ouzo charakterizuje tradičný grécky život, ktorý si v tejto a lá carte reštaurácií vychutnáte do sýtosti. Menu je postavené michelinským kuchárom Lefterisom Lazarourom.

Fresco

Vreštaurácií Fresco na Vás čakajú chutné pokrmy z morských plodov, mäsa a iných surovín z miestneho trhu. Reštaurácia je vedená michelisnkým šéfkuchárom Ettore Botrinim, ktorý je známy svojou kreativitou.

Provence

V Provence si pochutnáte na pokrmoch inšpirovaných rovnomenným regiónom a pripravených šéfkuchárom Anthonym Jehannom.

Anaya

Anaya prináša do rezortu Ikos Andalusia arómu a chute z Ázie a Orientu. Exotické pokrmy pre Vás bude pripravovať celosvetovo uznávaný šéfkuchár Katsu.

Beach Club

Odpočívajte v tieni plážového klubu a dajte si k tomu na obed niektoré z klasických medzinárodných jedál.

Oliva

V reštaurácií Oliva Vás čaká hostina zložená zo španielských špecialít. Okrem jedla si tu užijete tiež prostredie, ktoré spája relaxačnú atmosféru s úžasnými výhľadmi na bazény a záhrady.

Flavors

V bufete Flavors sa môžete těšiť na bohatý výber chutných hlavných pokrmov, doplnených výborne sa hodiacimi vínami.

Dine Out

Oblasť Andalusie je známa svojou bohatou tradíciou v rámci gastronómie, ktorá je ovplyvnená predovšetkým stredomorskou kuchyňou. Program „Dine Out“ Vám umožní túto kultúru spoznať skrz návštevy najlepších miestnych reštaurácií. Program je bez dodatočného príplatku.

Aktivity

Bazény a pláže 

Užite si niekoľko krytých a vona'kajších bazénov, kde si okrem oddychu môžete vychutnať chladené nápoje, snacky či obed, ktorý Vám pripraví ochotní plážový či bazénový servis. Deti sa môžu tešiť na detský kútik, kde ich vyškolení zamestnanci výborne zabavia. Na pláži si užijete lehátka, servis, čisté uteráky, vodné športy ale aj tiché zóny na dokonalý odpočinok. Hostia zo suít s označením deluxe si užijú súkromný bazén i vyhradenú časť pláže.

Bary

Vybrať si môžete až zo siedmych barov, kde si vychudtnáte sofistikované aj klasické koktejly. Milovníci vína si užijú výber až z 300 vín, ktoré boli starostlivo vyberané miestnymi someliérmi.

Predstavenia a akcie

Divadelné predstavenia, premietanie filmov či živú hudbu si môžu hostia vychutnávať počas celého pobytu. Rezort sa v duchu španielskeho temperamentu sústreďuje na všetky druhy zábavy, večerný jazz či klasická hudba, moderná hudba a iné Vás zabavia každý večer. Navyše si môžete užiť živé predstavenia, detské predstavenia, muzikály a iné. Hostia sa navyše môžu zúčastniť zábavných akcií ako obrovské šachy, diskové kry, boccia, volejbal, vodný aerobik, šípky, stoplný tenis, detské karaoke a iné.

Šport a wellness hotela Ikos Andalusia *****

Samozrejmosťou je hotelové spa, kde si vychutnáte oddych a dokonalé uvoľnenie v saune, jacuzzi či na masážnych procedúrach.

Športy

Akčné typy si užijú bicykle, vodné športy,tenis, spinning, vodný i klasický aerobik, fitness centrum, plážový bedminton, jógu pre začiatočníkov, kánoe, lekcie potápania pre začiatočníkov, vodné pólo, windsurfing a iné.

Navyše si môžete za príplatok požičať nafukovacie matrace, prenajať súkromnú jachtu, potápanie, vodné lyžovanie, atď.

Deti v hoteli Ikos Andalusia *****

Detský klub organizuje program pre mané deti i pre tínedžerov. Kluby sú rozdelené podľa veku detí, aby zabavili všetky deti každého veku od 4 do 17 rokov. Tešiť sa môžu na vnútorné aj vonkajšie aktivity, ako napríklad umenie a remeslá, varenie, vodné športy, plávanie či spoločenské hry. Služby miniklubu odporúčame objednať vopred, aby ste si zaistili miesto.

Mapa - Ikos Andalusia *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Španielska do hotela Ikos Andalusia *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ikos Andalusia *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2021
Ing. Jana Höferová
Ing. Jana Höferová 724 730 012

Recezie hotela Ikos Andalusia *****

Factsheet

Letové spojenia do Španielska

Katarina Hutníková
Ikos Andalusia
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.