Uga Bay Passikudah *****

Srí Lanka

Luxus a pohodlie na východnom pobreží Srí Lanky

Osobne
sme
bývali

Hotel Uga Bay Passikudah *****

Lokalita Srí Lanka, Passikudah | Zobraziť mapu
Typy špecialistov Úžasná volba pro plážovou dovolenou na východě Klidné prostředí Komfortní ubytování a prvotřídní služby
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Uga Bay Passikudah ***** Srí Lanka

Rezort Uga Bay predstavuje jednu z najlepších možností k prežitiu skvelej exotickej dovolenky pri pláži na východe Srí Lanky. Elegantný plážový rezort hotelového reťazca Uga Escapes sa pýši skvelou povesťou vďaka úrovni komfortu, kvalitnou gastronómiu, autentické pohostinnosti a atmosfére tropického raja. Uga Bay je situovaný na bez pochyby jednej z najlepších srílanských pláží v Passikudah a čo sa týka hodnotenia hoteli jeho návštevníkov, tak patrí k absolútnej špičke v porovnaní s ostatnými hotelmi.

Hoci ostrov ponúka mnoho aktivít k poznávaniu prírody a kultúry, mnohí Srí Lanku vyhľadávajú kvôli unikátnym plážam, ktoré sa najmä na východe pýši nedotknutou a divokou atmosférou. V hoteli Uga Bay tak môžete stráviť skvelú dovolenku v jednom zo 46 izieb či suit s úžasnými výhľadmi na záliv Passikudah. Prirodzená krása tejto lokality je doplnená kombináciou stredomorskej a tropickej architektúry.

Prečo práve Uga Bay?
Exkluzivita, prvotriedny servis a súkromie robia z rezortu v Passikudah ideálnu destináciu ako pre páry, tak aj pre rodiny. Kúpele taktiež ponúkajú fascinujúce výhľady na Indický oceán, zatiaľ čo budete rozmaznávaní balijskými a západnými masážami, procedúrami a rituálmi.

Hosťom sa ponúka aj mnoho aktivít pre trávenie voľného času, ale rezort Uga Bay je vhodný najmä pre tých, ktorí hľadajú miesto pre nerušenú relaxáciu s pieskom pri nohách či pri opaľovaní sa pri bazéne. Milovníci dobrodružstva potom iste ocenia koralový útes neďaleko pláže, ktorý je ideálny pre šnorchlovanie a pozorovanie rýb ako sú kranasy, kanice pod. Ďalej od brehu potom môžete pri potápaní naraziť na vraky lodí z 2. svetovej vojny. A ak túžite po spestrení voľného času, je možné si v hoteli vypožičať vodné skútre či zažiť veľa ďalšej zábavy.

V hoteli Uga Bay sa Vám potom dostane maximálnej srílanskej pohostinnosti, na ktorú je rezort právom pyšný. Plážový bar je skvelým miestom pre osvieženie sa pod slnečnými lúčmi alebo pod hviezdnou oblohou. Môžete stolovať v luxusnej reštaurácii na pláži pri ohni, pod holým nebom, v bylinkovej záhrade alebo na vlastnej terase s výhľadom na oceán.

Vybavenie hotela
Komfort a pohodlie hostí je základnou prioritou hotela Uga Bay. Môžete sa tešiť na prvotriedne služby a moderné vybavenie, ktoré prispeje k tomu, aby bola Vaša dovolenka dokonalá. Medzi luxusné služby a zariadenia hotela patrí:

24-hodinový izbový servis s možnosťou súkromného stolovania,
dokovacia stanica pre IPod,
24-hodinová recepcia,
bazén s nekonečným okrajom,
posilňovňa,
kúpele,
vodné skútre,
bezplatné WiFi v celom rezorte,
trezor na izbe,
doktor na vyžiadanie,
telefón s IDD,
čistiareň,
zmenáreň,
akceptácia všetkých hlavných kreditných kariet,
parkovanie a 24-hodinová bezpečnostná služba.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Ocean Studio

Ocean Studio

Každá z 22 izieb Ocean Studio sa nachádza na poschodí a poskytuje tak krásne výhľady cez svieže palmy na oceán...

Beach Studio

Beach Studio

Uga Bay je ideálnou voľbou pre plážovú dovolenku, kde si môžete vybrať ubytovanie z 22 plážových izieb Beach Studio, ktoré majú priamy prístup k pláži...

Bay Suite

Bay Suite

Uga Bay je ideálnou voľbou pre plážovú dovolenku, kde si môžete vybrať ubytovanie z 22 plážových izieb Beach Studio, ktoré majú priamy prístup na pláž...

Beach Villa

Beach Villa

Táto plážová vila predstavuje romantické dvojposchodové ubytovanie pri mori s vlastným bazénikom a terasou, rovnako ako s nerušenými výhľadmi na záliv...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Rezort Uga Bay sa pýši jedinečnými gastronomickými možnosťami tej najvyššej kvality. Vyčnieva tak medzi hotelmi na východnom pobreží a vďaka čerstvým morským plodom s lokálne pestovanými organickými ingredienciami ponúka hosťom to najlepšie zo srílanskej a ázijskej kuchyne. Samozrejme, že si hostia môžu pochutnať aj na lahodných pokrmoch z celého sveta, čím je zaistená dostatočná rôznorodosť ponuky. Stolovať môžete ako v reštaurácii, tak na akomkoľvek inom mieste v rezorte.

Hlavná reštaurácia
Hlavná hotelová reštaurácia s polohou s výhľadom na bazén s nekonečným okrajom a oceán ponúka vďaka čerstvým úlovkom miestnych rybárov delikátne morské plody upravené na tradičné i moderné spôsoby. Okrem toho si môžete pochutnať na nespočetných medzinárodných pokrmoch.

Súkromné ​​stolovanie
Vďaka možnosti súkromného stolovania sa Vám naskytne príležitosť vychutnať si pokrmy v pokojnej atmosfére na mieste podľa Vášho výberu. Pochutnajte si na večeri pri pláži s krásnymi výhľadmi na oceán, v altánku pri bazéne rovnako ako na barbecue blízkosti bazéna alebo na pláži. K dispozícii je tiež izbová služba, aby ste si mohli dopriať stolovanie v priestoroch svojej izby či na vlastnom balkóne.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Srí Lanku sa špecializujeme od roku 2009 a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Srí Lanku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Uga Bay Passikudah

Rezort Uga Bay ponúka 4 kategórie ubytovania, z ktorých si každý môže vybrať podľa svojich preferencií. Celkom 22 izieb disponuje balkónom a vyvýšeným výhľadom z poschodia, zatiaľ čo ďalších 22 izieb ponúka prístup na pláž z prízemia. Súkromná dvojpodlažná vila na pláži a Dvojspálňové suity disponujú 24-hodinovým izbovým servisom a vlastným bazénikom. Plážová vila sa potom pýši terasou, vonkajším barom a prístupom na pláž. Tento hotel v Passikudah jednoznačne prevýši Vaše očakávania a poteší úrovňou komfortu a unikátnou relaxačnou atmosférou.

Ponuka izieb

Ocean Studio

Ocean Studio foto

Každá z 22 izieb Ocean Studio sa nachádza na poschodí a poskytuje tak krásne výhľady cez svieže palmy na oceán. Môžete sa tešiť na vlastný balkón, Bezplatné WiFi pripojenie, satelitný TV a DVD prehrávač, rovnako ako na ďalšie dôležité detaily ako dažďová sprcha, zariadenie na prípravu kávy a čaju, minibar, izbový sejf či sušič vlasov. K ďalšiemu vybaveniu patrí posteľ o veľkosti king, 2 župany a tiež možnosť izbovej služby. Tieto priestranné izby ideálne zapadajú do tropickej scenérie a ponúkajú jedinečný pôžitok z dovolenky v rezorte Uga Bay v Passikudah.

Beach Studio

Beach Studio foto

Uga Bay je ideálnou voľbou pre plážovú dovolenku, kde si môžete vybrať ubytovanie z 22 plážových izieb Beach Studio, ktoré majú priamy prístup k pláži. Nachádzajú sa na prízemí a samozrejmosťou vo vybavení je klimatizácia, bezplatné WiFi či vlastná terasa. K dispozícii ďalej budete mať satelitný TV, DVD prehrávač, dažďovú sprchu, zariadenie na prípravu kávy a čaju, minibar, izbový sejf, sušič vlasov, posteľ o veliksoti king, 2 župany a možnosť 24-hodinovej izbovej služby.  

Bay Suite

Bay Suite foto

Uga Bay je ideálnou voľbou pre plážovú dovolenku, kde si môžete vybrať ubytovanie z 22 plážových izieb Beach Studio, ktoré majú priamy prístup na pláž. Nachádzajú sa na prízemí a samozrejmosťou vo vybavení je klimatizácia, bezplatné WiFi či vlastna terasa. K dispozícii ďalej budete mať satelitný TV, DVD prehrávač, dažďovú sprchu, zariadenie na prípravu kávy a čaju, minibar, izbový sejf, sušič vlasov, posteľ o veľkosti king, 2 župany a možnosť 24-hodinovej izbovej služby.

Beach Villa

Beach Villa foto

Táto plážová vila predstavuje romantické dvojposchodové ubytovanie pri mori s vlastným bazénikom a terasou, rovnako ako s nerušenými výhľadmi na záliv. Užívať si môžete tiež priamy prístup na pláž cez sviežu zelenú oázu s prírodným jazierkom. Je to intímne útočisko s úchvatnými výhľadmi, vonkajším barom, dvoma spálňami (jedna s posteľou king a druhá s oddelenými lôžkami) na poschodí a obývacou izbou s jedálňou na prízemí. K ďalšiemu vybaveniu patria dve kúpeľne, satelitný TV, DVD prehrávač, minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju, trezor, bezplatné WiFi, 2 župany, sušič vlasov, lehátka a tiež možnosť 24 hodinovej izbovej služby.

Pláž a more

Pláže v oblasti Passikudah patria k najlepším na Srí Lanke. Môžete sa tešiť na dlhé úseky piesočných pláží s teplými vodami chránenými zálivom. Narazíte aj na široké plytčiny a vyskúšať môžete nespočet vodných športov na čele so šnorchlovaním či potápaním pri lodných vrakoch.

Online cena a slevy Uga Bay Passikudah *****

Profi foto hotela Uga Bay *****

Naše foto hotela Uga Bay *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Uga Bay Passikudah

Rezort Uga Bay sa pýši jedinečnými gastronomickými možnosťami tej najvyššej kvality. Vyčnieva tak medzi hotelmi na východnom pobreží a vďaka čerstvým morským plodom s lokálne pestovanými organickými ingredienciami ponúka hosťom to najlepšie zo srílanskej a ázijskej kuchyne. Samozrejme, že si hostia môžu pochutnať aj na lahodných pokrmoch z celého sveta, čím je zaistená dostatočná rôznorodosť ponuky. Stolovať môžete ako v reštaurácii, tak na akomkoľvek inom mieste v rezorte.

Hlavná reštaurácia
Hlavná hotelová reštaurácia s polohou s výhľadom na bazén s nekonečným okrajom a oceán ponúka vďaka čerstvým úlovkom miestnych rybárov delikátne morské plody upravené na tradičné i moderné spôsoby. Okrem toho si môžete pochutnať na nespočetných medzinárodných pokrmoch.

Súkromné ​​stolovanie
Vďaka možnosti súkromného stolovania sa Vám naskytne príležitosť vychutnať si pokrmy v pokojnej atmosfére na mieste podľa Vášho výberu. Pochutnajte si na večeri pri pláži s krásnymi výhľadmi na oceán, v altánku pri bazéne rovnako ako na barbecue blízkosti bazéna alebo na pláži. K dispozícii je tiež izbová služba, aby ste si mohli dopriať stolovanie v priestoroch svojej izby či na vlastnom balkóne.

Aktivity

V Uga Bay nájdete nespočet možností pre trávenie voľného času. Užite si plávanie v bazéne alebo si doprajte relaxáciu na jednej z najkrajších pláží v Passikudah. Využívať môžete vybavenia pre rôzne vodné športy, zaspievať si karaoke, zabaviť sa pri filmových večeroch alebo na plážovom večierku či barbecue. Zaujímavým zážitkom je tiež možnosť požičania si bicykla, aby ste vyrazili za objavovaním rybárskych dediniek, miestnych trhov či tradičných hinduistických chrámov.

V okolí nájdete aj nádych z dôb minulých, v Batticaloa môžete navštíviť bývalú holandskú pevnosť zo 18. storočia, zatiaľ čo Polonnaruwa bývalo kedysi hlavné mesto s mnohými budhistickými pamiatkami a obrími sochami, ktoré teraz figurujú na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Hotel Uga Bay ponúka unikátne výlety, ktorými si môžete spestriť svoj už tak nezabudnuteľnú plážovú dovolenku. Medzi zaujímavé miesta a aktivity patrí:

starobylé a bývalé hlavné mesto Polonnaruwa,
kultúrne a historické stredisko Batticaloa s mnohými pamiatkami a atraktivitami,
Národný park Minneriya so safari,
bývalú skalnú pevnosť Sigiriya,
pozorovanie veľrýb a delfínov (najlepšie od mája do augusta),
lekcie varenia lokálnych pokrmov a výlety na bicykli do okolitých dediniek.

Šport a wellness hotela Uga Bay *****

vodné športy
Oblasť Uga Bay patrí tiež medzi veľmi obľúbenú oblasť pre vodné športy v rámci celej Srí Lanky. Nájdete tu krásne dlhé pláže s morskými vodami chránenými tamojším zálivom. Tešiť sa môžete na plytčiny, ktoré miestami dosahujú aj viac ako 100 metrov. Vyskúšajte vodné skútre, vydajte sa na oceán v kajaku alebo zažite adrenalín pri windsurfingu.

V okolí Uga Bay sa nachádza aj koralový útes vhodný na šnorchlovanie. Tunajší hojný podmorský život a spletité koralové útesy poskytujú mnoho zákutí na preskúmanie.

Na oceán sa môžete vydať na palube pohodlnej lode a podmorské vraky potom skúmať pri potápaní. Práve potápanie je naozaj jedinečným zážitkom. Môžete sa vydať napríklad k vraku vojnovej lode HMS Hermes z 2. svetovej vojny, ktorá bola bombardovaná Japoncami a potopila sa pri Batticaloa. Avšak také potápanie je určené skôr pre skúsenejších potápačov, pretože vrak lode leží 44 metrov pod hladinou.

Kúpele
Ak hľadáte unikátny kúpeľný zážitok, potom iste oceníte kúpele v rezorte Uga Bay s výhľadom na oceán. Tunajší terapeuti Vám poskytnú dokonalú starostlivosť zahŕňajúcu masáže inšpirované  miestnymi ajurvédskymi technikami. Altánky pri bazéne sú k dispozícii pre vonkajšie procedúry.

 

Doprava do hotela Uga Bay Passikudah

Rezort Uga Bay sa nachádza na východnom pobreží Srí Lanky. Do hotela sa pohodlne dostanete automobilom z medzinárodného letiska, ktoré Vám radi zabezpečíme aj s vodičom. Transfer trvá približne 6 hod.

Mapa - Uga Bay Passikudah *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Srí Lanku do hotela Uga Bay Passikudah *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Uga Bay Passikudah *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Ing. Ondřej Světlík
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recezie hotela Uga Bay Passikudah *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Srí Lanku

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.