Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****

Tanzánia

Výnimočné miesto v srdci africkej savany

Hotel Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****

Hodnotenie 8.5 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Tanzánia | Zobraziť mapu
Typy špecialistov Ideální poloha pro pozorování zvířat Safari výlety a lety balonem Nejlepší ubytování v Serengeti
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Four Seasons Safari Lodge Serengeti ***** Tanzánia

Zasadený v srdci africkej rezervácie Serengeti, Safari Lodge poskytuje nepredstaviteľné pohodlie a ten najvyšší štandard značky Four Seasons. Svojou výnimočnou polohou je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí túžia zažiť naozajstné safari dobrodružstvo, ale zároveň vyžadujú komfort a bezpečie špičkového ubytovacieho zariadenia.

Four Seasons Serengeti je luxusné zariadenie, ktoré disponuje celkom 77 priestrannými izbami, suitami a prepychovými vilami, ktorých interiér dokonale dopĺňa prostredie, v ktorom sa nachádzajú. Fúzia afrických vzorov, prírodných materiálov a farieb, moderného vybavenia a dokonalých výhľadov do divokej prírody vytvára priestor na vytvorenie nezabudnuteľných spomienok.

Pri návšteve Four Seasons Serengeti sa rozhodne nezabudnite vypraviť na safari, – svahislky „cesta“ – kde budete mať možnosť zažiť skutočné prepojenie s prírodou, miestnymi ľuďmi a ich kultúrou. Po vyčerpávajúcom objavovaní určite oceníte návrat do pohodlia Vašich elegantných izieb, relaxáciu v spa alebo bazéne s nekonečným okrajom pozerajúc na široké pláne africkej savany. V tesnej blízkosti Safari Lodge sa navyše nachádzajú dve malé jazierka: priamo zo zázemia hotela alebo z vašej izby sa vám môže naskytnúť pohľad na divokú zver, ktorá sa práve prišla osviežiť.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Four Seasons Safari Lodge Serengeti

Národný park Serengeti, najväčší v Tanzánii, sa rozkladá na ploche takmer 15 000 km2. Táto jedinečná rezervácia bola zapísaná na zoznam UNESCO a je súčasťou svetového prírodného dedičstva: jej výnimočnosť spočíva najmä v pravidelnej masovej migrácii cicavcov a rozmanitej faune, ktorú každoročne prichádzajú obdivovať turisti a dobrodruhovia z celého sveta.

Four Seasons Safari Lodge je ideálnou voľbou pre páry, ale aj rodiny s deťmi od dvoch rokov. Pre páry odporúčame Terrace Suite, ktoré zahŕňa aj súkromný bazén. Pre tých najmenších je pripravený bohatý zábavný program, vzdelávacie centrum Safari Discovery alebo pozorovanie divokých zvierat s inštruktormi, bojovníkmi Masaj, alebo rodinné safari výpravy. Pre väčšie rodiny odporúčame ubytovanie v jednej z víl, ktoré Vás okúzli nielen skvostným vybavením, ale aj výhľadmi.

Pokiaľ budete mať šťastie, môžete priamo pri hoteli uvidieť slony, ktoré sa chodia osviežiť do tunajšieho jazierka.

2022
Ing. Jana Paseková
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Jana Paseková 724 065 779

Video hotela

Ponuka izieb

Savannah Room

Savannah Room

Izby o rozlohe 55 m2 vhodné pre 2 dospelých a jedno dieťa 2-10 rokov. Disponujú manželskou posteľou veľkosti king alebo dvoma oddelenými lôžkami, priestrannou kúpeľňou s vaňou a sprchova..

Savannah Room Water Hole View

Savannah Room Water Hole View

Izby tohto typu disponujú rovnakou rozlohou a zariadením ako bežné izby Savannah, navyše sa ale pýšia výhľadom na neďaleké jazierko pre divé zvieratá, kde môžete pozorovať napríklad c..

Horizon Room

Horizon Room

Izby typu Horizon disponujú rozlohou 55 m2 a ubytujú až 3 dospelých alebo 2 dospelých + dieťa 2-10 rokov...

Horizon Room Water Hole View

Horizon Room Water Hole View

Izby tohto typu disponujú rovnakou rozlohou a zariadením ako bežné izby Horizon, navyše sa ale pýšia výhľadom z vrchného poschodia na neďaleké jazierko pre divé zvieratá...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V Lodge zažijete autentickú africkú kuchyňu v modernej úprave a s jedinečným štýlom. Atmosféra vo vnútorných i vonkajších jedálnych miestach bude rovnako nezabudnuteľná ako pokrmy pripravované talentovanými šéfkuchármi – navyše s výnimočnými panoramatickými výhľadmi na rozľahlé pláne, jazierko, ku ktorému sa prichádzajú občerstvovať skupiny slonov, pokojnú hladinu bazéna či dramatické guľaté ohnisko, kde masajskí bojovníci predvádzajú svoje tradičné tance.

Boma Grill

Reštaurácia je zriadená okolo kruhového otvoreného ohniska, ktoré miestu dodáva skvelú atmosféru. Vychutnajte si tu fúziu tradičných a súčasných pokrmov pripravovaných z čerstvých surovín typických pre africký kontinent. Menu à la carte sa zameriava predovšetkým na grilované pochúťky.

Kula’s Restaurant

Kula’s ponúka medzinárodné a africké pokrmy formou bufetu s otvorenými kuchyňami, kde kuchári pokrmy pripravujú priamo pred Vašim zrakom. Z reštaurácie sa naskytá úžasný výhľad do národného parku a k jazierku. Ak sa túžite dozvedieť niečo o víne, obzvlášť tom juhoafrickom, zvážte jeho ochutnávku v priľahlej vínnej pivnici.

Maji Bar and Terrace

Osviežte sa špičkovými kokteilmi s výhľadom na planiny Serengeti, bazén a jazierko alebo si vychutnajte ľahké jedlá dostupné počas celého dňa. V ponuke sú chutné jednohubky, domáca pizza, pasta, sendviče a hamburgery a čerstvo pripravované šaláty.

Kategórie a vybavenosť izieb Four Seasons Safari Lodge Serengeti

Four Deasons Serengeti sa chváli 60 izbami, 12 suitami a 5 luxusnými vilami, ktoré sú navrhnuté tak, aby ste boli neustále v kontakte s magickou miestnou prírodou. Moderný africký štýl, ktorý sa vyznačuje použitím miestnych tradičných textílií a umeleckých dekorácií, doplnených všetkými možnými vychytávkami a technológiami, ktoré Vám Váš pobyt uľahčia. Každá izba teda disponuje širokou pohodlnou posteľou s nebesami, terasou s posedením a výhľadom do okolia, priestrannou plne vybavenou kúpeľňou, Wi-Fi, klimatizáciou, digitálnou TV, trezorom na cennosti a minibarom.

Hostia ubytovaní vo vilách môžu využiť služby komorníka, môžu si vychutnať BBQ večere na vlastnej terase pri bazéne alebo využiť 2 masáže a kúpeľné procedúry. Hostia prezidentskej vily budú mať k dispozícii aj vlastného kuchára, ktorý sa im bude venovať počas celého pobytu.

 

Ponuka izieb

Savannah Room

Savannah Room foto

Izby o rozlohe 55 m2 vhodné pre 2 dospelých a jedno dieťa 2-10 rokov. Disponujú manželskou posteľou veľkosti king alebo dvoma oddelenými lôžkami, priestrannou kúpeľňou s vaňou a sprchovacím kútom a všadeprítomnými výhľadmi na národný park Serengeti.

Savannah Room Water Hole View

Savannah Room Water Hole View

Izby tohto typu disponujú rovnakou rozlohou a zariadením ako bežné izby Savannah, navyše sa ale pýšia výhľadom na neďaleké jazierko pre divé zvieratá, kde môžete pozorovať napríklad celé skupiny slonov.

Horizon Room

Horizon Room foto

Izby typu Horizon disponujú rozlohou 55 m2 a ubytujú až 3 dospelých alebo 2 dospelých + dieťa 2-10 rokov. Nachádzajú sa na vyššom poschodí a ponúkajú tak úplne úchvatné výhľady na Serengeti. Kúpeľňa je vybavená vaňou aj sprchovacím kútom a v spálni nájdete širokú posteľ veľkosti king, alebo dve jednolôžka s nebesami.

Horizon Room Water Hole View

Horizon Room Water Hole View

Izby tohto typu disponujú rovnakou rozlohou a zariadením ako bežné izby Horizon, navyše sa ale pýšia výhľadom z vrchného poschodia na neďaleké jazierko pre divé zvieratá.

Terrace Suite

Terrace Suite foto

Suity sa pýšia veľkorysou rozlohou 88 m2 a ubytujú až 3 dospelých alebo 2 dospelých + dieťa 2-10 rokov. Ich nespornou prednosťou je súkromný bazénik na terase a vonkajšia sprcha, rovnako tak ako priestranný obývací priestor. Výhľady krásy okolitej prírody si užívajte z odpočinkovej zóny na terase. Suity navyše disponujú dvoma kúpeľňami.

Terrace Suite Water Hole View

Terrace Suite Water Hole View

Tento typ suity disponuje rovnakou rozlohou a vybavením ako Terrace Suite, na rozdiel od nej ale disponuje priamym výhľadom na vonkajšie jazierko, ku ktorému sa prichádzajú osviežovať divé zvieratá.

One-Bedroom Villa

One-Bedroom Villa foto

Vila s jednou spálňou disponuje ďalej aj samostatnou kuchyňou a obývacou izbou. Jej celková rozloha je 121 m2 a ubytuje až tri osoby. Jej prednosťou je rozhodne terasa s bazénom s nekonečným okrajom, z ktorej sa naskytajú pohľady do národného parku. Oddelená spálňa s priestrannou posteľou s nebesami a dve kúpeľne, z ktorých jedna je vonkajšia, Vám zaručí komfort po celú dobu pobytu. Navyše si môžete na jeden večer vyžiadať súkromné barbecue so šéfkuchárom priamo na terase alebo doplnkovú masáž v spa či vo Vašej vile.

Two-Bedroom Villa

Two-Bedroom Villa foto

V tejto vile sa budete cítiť ako doma. Disponuje dvoma priestrannými spálňami, kuchyňou a veľkou obývacou izbou, rovnako tak ako dvoma kúpeľňami s vonkajšou sprchou. Rozloha 172 m2 zaručuje pohodlie pre maximálne 4 dospelé osoby, alebo dve osoby a tri deti. Z rozľahlej terasy sa Vám naskytnú nezabudnuteľné výhľady na Serengeti. Samozrejmosťou je potom aj súkromný bazén s nekonečným okrajom, večer na terase s barbecue alebo doplnkové masáže.

Presidential Villa

Presidential Villa foto

Veľkolepá a pohostinná, tak by sa dala popísať prezidentská vila s tromi spálňami. Pýši sa rozlohou 242 m2 a ubytuje až 6 osôb. Disponuje celkom tromi kúpeľňami s vaňou a vonkajšou sprchou, plne vybavenou kuchyňou, jedálňou, obývacou izbou a súkromnou posilňovňou. Na terase nájdete posedenie a bazén s nekonečným okrajom, z ktorého sa môžete kochať výhľadom do savany. Hostia ubytovaní v prezidentskej vile budú mať navyše možnosť využiť služby spa alebo masáží priamo v priestoroch svojej vily.

Online cena a slevy Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****

Profi foto hotela Four Seasons Serengeti *****

Naše foto hotela Four Seasons Serengeti *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Four Seasons Safari Lodge Serengeti

V Lodge zažijete autentickú africkú kuchyňu v modernej úprave a s jedinečným štýlom. Atmosféra vo vnútorných i vonkajších jedálnych miestach bude rovnako nezabudnuteľná ako pokrmy pripravované talentovanými šéfkuchármi – navyše s výnimočnými panoramatickými výhľadmi na rozľahlé pláne, jazierko, ku ktorému sa prichádzajú občerstvovať skupiny slonov, pokojnú hladinu bazéna či dramatické guľaté ohnisko, kde masajskí bojovníci predvádzajú svoje tradičné tance.

Boma Grill

Reštaurácia je zriadená okolo kruhového otvoreného ohniska, ktoré miestu dodáva skvelú atmosféru. Vychutnajte si tu fúziu tradičných a súčasných pokrmov pripravovaných z čerstvých surovín typických pre africký kontinent. Menu à la carte sa zameriava predovšetkým na grilované pochúťky.

Kula’s Restaurant

Kula’s ponúka medzinárodné a africké pokrmy formou bufetu s otvorenými kuchyňami, kde kuchári pokrmy pripravujú priamo pred Vašim zrakom. Z reštaurácie sa naskytá úžasný výhľad do národného parku a k jazierku. Ak sa túžite dozvedieť niečo o víne, obzvlášť tom juhoafrickom, zvážte jeho ochutnávku v priľahlej vínnej pivnici.

Maji Bar and Terrace

Osviežte sa špičkovými kokteilmi s výhľadom na planiny Serengeti, bazén a jazierko alebo si vychutnajte ľahké jedlá dostupné počas celého dňa. V ponuke sú chutné jednohubky, domáca pizza, pasta, sendviče a hamburgery a čerstvo pripravované šaláty.

Aktivity

Svetovo preslávená rezervácia a súčasť prírodného svetového dedičstva UNESCO, národný park Serengeti v Tanzánii, sa rozprestiera na neuveriteľných necelých 15 000 m2. Four Seasons Safari Lodge Serengeti je umiestnený priamo v jeho strede.

Lodge ponúka nespočetné množstvo spôsobov ako si naplno vychutnať Serengeti, od preletu teplovzdušným balónom, cez piknik v buši, až po kurzy safari fotografie. Discovery Centre je skvelým miestom pre interaktívne preskúmanie africkej histórie a kultúry.

Môžete si rezervovať sprievodcu na deväťdesiatminútovú vychádzku savanou, kde sa dozviete nečakané fakty a zaujímavosti o miestnej prírode a zvyklostiach. Pozriete sa spoločne so sprievodcom na obrázky z nainštalovaných fotopascí a naučíte sa rozoznávať rôzne druhy africkej zveri.

V hoteli je tiež možné rezervovať celodenné safari vychádzky jeepom, výlety do okolitých národných parkov (napríklad ku kráteru Ngorongoro), do masajských dedín poznávať cudziu kultúru, alebo pozorovať hrochy v ich prirodzenom prostredí. Safari vychádzky je možné zorganizovať aj pre rodiny s deťmi.

Šport a wellness hotela Four Seasons Serengeti *****

Serengeti Spa

Príďte si oddýchnuť a doplniť energiu po dlhom dni safari či dlhých ciest. Vyberte si z ponuky kozmetických procedúr a masáží inšpirovaných prostredím Serengeti, ktoré čerpajú silu z miestnych rastlín, minerálov a tradičných ozdravovacích rituálov.

Spa je rozmiestnené v šiestich samostatných budovách, veľkých akurát pre páry. Niektoré sú vybavené vaňami, v šatniach potom nájdete parnú sprchu na posilnenie pocitu pokoja. Niektoré procedúry je možné vychutnávať v súkromí vašej vlastnej izby.

Mapa - Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Tanzánie do hotela Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Bc. Hana Nádvorníková
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Recezie hotela Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****

Letové spojenia do Tanzánie

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.