Lake Duluti Lodge *****

Tanzánia

Komfort v blízkosti pokojného jazera a niekoľkých národných parkov

Osobne
sme
navštívili

Hotel Lake Duluti Lodge *****

Lokalita Tanzánia | Zobraziť mapu
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Lake Duluti Lodge ***** Tanzánia

Lodge sa nachádza na okraji mesta Arusha a necelých 600 metrov od pokojného sopečného jazera Duluti a bohatej prírody, ktorá jazero obklopuje. Komplex sa skladá z priestranných chát dômyselne navrhnutých tak, že poskytujú svojim obyvateľom komfortné a nerušené zázemie. V tomto útulnom prostredí sa nepochybne budete cítiť ako doma.

Ubytovanie je poskytované v 18 priestranných chatách s kapacitou pre 2 osoby. Interiér bol navrhnutý s citom pre detail, v modernom africkom štýle. Drevené obloženie aj podlahy a predovšetkým masívny nábytok v kombinácii s prírodnými tónmi sú zárukou toho, že sa v izbách budete cítiť prinajmenšom veľmi príjemne.

Všetky chaty sú orientované smerom ku kávovej plantáži a disponujú terasou, ktorá ponúka bezkonkurenčné výhľady na okolitú prírodu. Tá vyniká najmä množstvom mohutných pamätných stromov, ktoré sa v okolí nachádzajú.

Či už teda túžite po zážitkovej safari dovolenke alebo menej náročnom relaxe v obklopení nezameniteľnej africkej prírody, Lake Duluti Lodge pre Vás bude tým pravým cieľom.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Lake Duluti Lodge

Pokiaľ Vás láka pozorovanie divokej africkej krajiny a zveri, vydajte sa objavovať okolie so safari sprievodcom od niektorej z externých spoločností; neďaleké prírodné parky Serengeti a Ngorongoro k tomu jasne nabádajú.

Aj blízke okolie Lodge Vám však má čo ponúknuť: pozorovanie kormoránov a iného vtáctva na jazere Duluti, ktoré môžete obdivovať zo súše i z kanoe, ktoré hotel ponúka na zapožičanie. Ďalším obľúbeným cieľom prevažne pre zdatnejších turistov je sopka Mount Meru v prírodnej rezervácii Arusha, ktorá Vám po zdolaní ponúkne nezabudnuteľné výhľady do okolia.

Avšak pokiaľ túžite po menej náročnej dovolenke, Lake Duluti Lodge sa Vám prispôsobí. Bazén, ponuka exkluzívnych masáží a ďalších relaxačných aktivít pre Vás budú tým pravým.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Marica Verešová

Ponuka izieb

Chalet Twin

Chalet Twin

Izba je vybavená dvoma samostatnými lôžkami a ubytuje dve osoby...

Chalet King

Chalet King

Vybavený manželskou posteľou veľkosti king s nebesami. Kapacita dve osoby...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotelová reštaurácia ponúka svojim hosťom prvotriedny gastronomický zážitok. Šéfkuchári z Lake Duluti Lodge sa pýšia delikátnymi pokrmami pripravovanými podľa priania svojich hostí. Odporúčajú Vám okúsiť tie najlepšie raňajky pre skvelý štart do nového dňa, nápadité predjedlá a výborné pokrmy z grilu.

Kategórie a vybavenosť izieb Lake Duluti Lodge

Chaty sú navrhnuté tak, aby Vám poskytli to najväčšie možné súkromie. Spálne zariadené kvalitným nábytkom v masívnom dreve a prírodných tónoch pôsobia veľmi príjemným dojmom.

Ponuka izieb

Chalet Twin

Chalet Twin

Izba je vybavená dvoma samostatnými lôžkami a ubytuje dve osoby.

Chalet King

Chalet King

Vybavený manželskou posteľou veľkosti king s nebesami. Kapacita dve osoby.

Online cena a slevy Lake Duluti Lodge *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Lake Duluti Lodge *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Lake Duluti Lodge

Hotelová reštaurácia ponúka svojim hosťom prvotriedny gastronomický zážitok. Šéfkuchári z Lake Duluti Lodge sa pýšia delikátnymi pokrmami pripravovanými podľa priania svojich hostí. Odporúčajú Vám okúsiť tie najlepšie raňajky pre skvelý štart do nového dňa, nápadité predjedlá a výborné pokrmy z grilu.

Aktivity

Lake Duluti Lodge svojou ideálnou polohou nabáda k safari vychádzkam do neďalekých národných parkov Ngorongoro a Serengeti, k túram rôznych stupňov náročnosti v okolí Kilimandžára.

V blízkom okolí hotela sa nachádza národný park Arusha a prírodná rezervácia jazera Duluti. To je vzdialené od hotela približne 600 metrov a je ideálnym miestom pre jednodňové výlety.

Okolo tohto jazera sopečného pôvodu vedie chodník, z ktorého môžete pozorovať dianie na jazere: rozmanité hniezdiace vtáctvo či kormorány, ktoré sa živia rybami v jazere. Lodge ponúka na zapožičanie kanoe, jazero teda môžete obľavovať z niekoľkých rôznych perspektív.

Ak túžite po pokojnejšej dovolenke, nechajte sa o seba starať pri masáži alebo si zaplávajte v bazéne. Potom sa neváhajte pozrieť do priľahlého mesta Arusha s jedinečnou africkou atmosférou.

Doprava do hotela Lake Duluti Lodge

Lake Duluti Lodge sa nachádza zhruba 20 km od Letiska Arusha a 30 km od Medzinárodného letiska Kilimandžáro. Lodge poskytuje službu transferu z/na letisko.

Mapa - Lake Duluti Lodge *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Tanzánie do hotela Lake Duluti Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Lake Duluti Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Marica Verešová

Recezie hotela Lake Duluti Lodge *****

Letové spojenia do Tanzánie

Marica Verešová
Lake Duluti Lodge
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.