Lake Duluti Lodge *****

Tanzánia

Komfort v blízkosti pokojného jazera a niekoľkých národných parkov

Osobne
sme
bývali

Hotel Lake Duluti Lodge *****

Lokalita Tanzánia | Zobraziť mapu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Lake Duluti Lodge ***** Tanzánia

Lodge sa nachádza na okraji mesta Arusha a necelých 600 metrov od pokojného sopečného jazera Duluti a bohatej prírody, ktorá jazero obklopuje. Komplex sa skladá z priestranných chát dômyselne navrhnutých tak, že poskytujú svojim obyvateľom komfortné a nerušené zázemie. V tomto útulnom prostredí sa nepochybne budete cítiť ako doma.

Ubytovanie je poskytované v 18 priestranných chatách s kapacitou pre 2 osoby. Interiér bol navrhnutý s citom pre detail, v modernom africkom štýle. Drevené obloženie aj podlahy a predovšetkým masívny nábytok v kombinácii s prírodnými tónmi sú zárukou toho, že sa v izbách budete cítiť prinajmenšom veľmi príjemne.

Všetky chaty sú orientované smerom ku kávovej plantáži a disponujú terasou, ktorá ponúka bezkonkurenčné výhľady na okolitú prírodu. Tá vyniká najmä množstvom mohutných pamätných stromov, ktoré sa v okolí nachádzajú.

Či už teda túžite po zážitkovej safari dovolenke alebo menej náročnom relaxe v obklopení nezameniteľnej africkej prírody, Lake Duluti Lodge pre Vás bude tým pravým cieľom.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Lake Duluti Lodge

Pokiaľ Vás láka pozorovanie divokej africkej krajiny a zveri, vydajte sa objavovať okolie so safari sprievodcom od niektorej z externých spoločností; neďaleké prírodné parky Serengeti a Ngorongoro k tomu jasne nabádajú.

Aj blízke okolie Lodge Vám však má čo ponúknuť: pozorovanie kormoránov a iného vtáctva na jazere Duluti, ktoré môžete obdivovať zo súše i z kanoe, ktoré hotel ponúka na zapožičanie. Ďalším obľúbeným cieľom prevažne pre zdatnejších turistov je sopka Mount Meru v prírodnej rezervácii Arusha, ktorá Vám po zdolaní ponúkne nezabudnuteľné výhľady do okolia.

Avšak pokiaľ túžite po menej náročnej dovolenke, Lake Duluti Lodge sa Vám prispôsobí. Bazén, ponuka exkluzívnych masáží a ďalších relaxačných aktivít pre Vás budú tým pravým.

2023
Kateřina Charlebois
Posledná inšpekcia hotela
Kateřina Charlebois 724 730 019

Ponuka izieb

Chalet Twin

Chalet Twin

Izba je vybavená dvoma samostatnými lôžkami a ubytuje dve osoby...

Chalet King

Chalet King

Vybavený manželskou posteľou veľkosti king s nebesami. Kapacita dve osoby...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotelová reštaurácia ponúka svojim hosťom prvotriedny gastronomický zážitok. Šéfkuchári z Lake Duluti Lodge sa pýšia delikátnymi pokrmami pripravovanými podľa priania svojich hostí. Odporúčajú Vám okúsiť tie najlepšie raňajky pre skvelý štart do nového dňa, nápadité predjedlá a výborné pokrmy z grilu.

Kategórie a vybavenosť izieb Lake Duluti Lodge

Chaty sú navrhnuté tak, aby Vám poskytli to najväčšie možné súkromie. Spálne zariadené kvalitným nábytkom v masívnom dreve a prírodných tónoch pôsobia veľmi príjemným dojmom.

Ponuka izieb

Chalet Twin

Chalet Twin

Izba je vybavená dvoma samostatnými lôžkami a ubytuje dve osoby.

Chalet King

Chalet King

Vybavený manželskou posteľou veľkosti king s nebesami. Kapacita dve osoby.

Online cena a slevy Lake Duluti Lodge *****

Profi foto hotela Lake Duluti Lodge *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Lake Duluti Lodge

Hotelová reštaurácia ponúka svojim hosťom prvotriedny gastronomický zážitok. Šéfkuchári z Lake Duluti Lodge sa pýšia delikátnymi pokrmami pripravovanými podľa priania svojich hostí. Odporúčajú Vám okúsiť tie najlepšie raňajky pre skvelý štart do nového dňa, nápadité predjedlá a výborné pokrmy z grilu.

Aktivity

Lake Duluti Lodge svojou ideálnou polohou nabáda k safari vychádzkam do neďalekých národných parkov Ngorongoro a Serengeti, k túram rôznych stupňov náročnosti v okolí Kilimandžára.

V blízkom okolí hotela sa nachádza národný park Arusha a prírodná rezervácia jazera Duluti. To je vzdialené od hotela približne 600 metrov a je ideálnym miestom pre jednodňové výlety.

Okolo tohto jazera sopečného pôvodu vedie chodník, z ktorého môžete pozorovať dianie na jazere: rozmanité hniezdiace vtáctvo či kormorány, ktoré sa živia rybami v jazere. Lodge ponúka na zapožičanie kanoe, jazero teda môžete obľavovať z niekoľkých rôznych perspektív.

Ak túžite po pokojnejšej dovolenke, nechajte sa o seba starať pri masáži alebo si zaplávajte v bazéne. Potom sa neváhajte pozrieť do priľahlého mesta Arusha s jedinečnou africkou atmosférou.

Doprava do hotela Lake Duluti Lodge

Lake Duluti Lodge sa nachádza zhruba 20 km od Letiska Arusha a 30 km od Medzinárodného letiska Kilimandžáro. Lodge poskytuje službu transferu z/na letisko.

Mapa - Lake Duluti Lodge *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Tanzánie do hotela Lake Duluti Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Lake Duluti Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Kateřina Charlebois
Posledná inšpekcia hotela
Kateřina Charlebois 724 730 019

Recezie hotela Lake Duluti Lodge *****

Letové spojenia do Tanzánie

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.