D Maris Bay *****

Turecko

Miesto pre dokonalú dovolenku

Destináciu
sme
navštívili

Hotel D Maris Bay *****

Lokalita Turecko, Egejská riviéra, Marmaris | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Výborný hotelový servis 5 soukromých pláží Luxusní ubytování

Popis hotela D Maris Bay ***** Turecko

Polostrov Datça sa tiahne cez 80 km od východu na západ od pevniny, až k prastarej gréckej osade Knidos, bývalému obchodnému prístavu s výhľadom na more, kde sa stretáva Stredozemné more s Egejským. Nájdete tu surovú nedotknutú krajinu, doplnenú mnohými malými zálivmi a zátokami. Severné pobrežie polostrova je nízko položené s rozľahlými plážami, ktoré v lete ovievajú etézske vetry. Južné pobrežie je dramaticky kamenisté a členité. Práve tu nájdete zátoku D Maris Bay, ktorá obklopuje panoramatický úzky výbežok uprostred nepoškvrnenej prírodnej rezervácie obklopenej plážami. Hostia môžu obdivovať drsnú scenériu s bohatými červenými sopečnými ložiskami, ktoré sú rozosiate po krajine, ako následky sopečnej činnosti z dávnej minulosti. Ďalej vás okolie ohromí tmavo olivovými a svetlo zelenými mandľovými stromami, borovicovými lesmi a očarujúcimi modrými vodami.

Rezort vám ponúkne ničím nerušenú dovolenku v jednej zo 196 moderne zariadených izieb, 36 súkromných apartmánov, alebo v luxusnej vile. Pochutnať si budete môcť na špecialitách tureckej i medzinárodnej kuchyne v jednej z 3 reštaurácií alebo na skvelom drinku v 2 baroch. Ubytovanie, gastronómia i služby sú v D Maris prvotriedne, avšak jeho hlavnou prednosťou sú pláže. Vďaka hotelovej lanovke sa dostanete na päticu upravených pláží s jemným pieskom a priezračnou vodou, kde načerpáte silu a energiu.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Classic Room Mountain View

Izby (24-34 m²) sú vybavené menšou manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, parketami, oknami od podlahy k stropu, panelom s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónom alebo ..

Classic Room Sea View

Classic Room Sea View

Izby (24-30 m²) sú vybavené menšou manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, parketami, oknami od podlahy k stropu, panelom s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónom alebo ..

Superior Room Mountain View

Superior Room Mountain View

Tieto hotelové izby (35-41 m²) sú vybavené posteľou veľkosti King alebo oddelenými posteľami, posedením, parketami, oknami od podlahy k stropu, panelom s dotykovou obrazovkou (koncept Smart R..

Deluxe Room Mountain View

Deluxe Room Mountain View

Izby (44-47 m²) sú vybavené posteľou veľkostí King alebo oddelenými posteľami, parketami, oknami od podlahy k stropu, panelom s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónom alebo tera..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Objavte prepracovaný koncept gastronómie v zátoke D Maris Bay, ktorý ponúka neuveriteľné chute z východu a západu na malebných miestach pri mori. Je to jedinečná pastva pre vaše zmysly.

 

Reštaurácie

Nusr-Et

Živé večerné varenie pod hviezdami v Nusr-Et prekoná každý váš doterajší gastronomický zážitok. Reštauráciu vytvoril Nusret Gökçe, alias Salt Bae, turecký kuchár a mäsiar, a nachádza sa na pláži Bay. Otvorené denne 17:00 - 23:00. 

V jednej časti je moderný steakhouse, v druhej časti nájdete živé varenie. Hostia si sami vyberú hovädzie mäso, ktoré potom kuchári pripravujú priamo pred hosťami. Výber červených vín na vínnom lístku sa dobre hodí k ponuke jedál z červeného mäsa, od hovädzieho carpaccia po pečený steak.

 

D Maris Kitchen

Nová reštaurácia hotela D Maris Bay víta svojich hostí v útulnej atmosfére a nachádza sa na pláži Bay. Každý deň na vás čakajú rôzne denné špeciality, grilované špeciality, bistro a grilované pokrmy z tureckej a medzinárodnej kuchyne. Otvorené každý deň 9:00 – 23:00.

 

Manos

Inšpirovaná populárnou prímorskou tavernou na gréckom ostrove Symi, ktorá je už dlho obľúbeným miestom cestovateľov. Manos ponúka neuveriteľný výber morských plodov v pohodovej atmosfére priamo na pláži.

Zapojte sa do niekoľkých časom uznávaných gréckych tradícií v tejto živej reštaurácii. Naučte sa pár krokov z tanca sirtaki a oslávte slávnostnú príležitosť rozbíjaním tanierov. Užívajte si priateľské služby a začnite ochutnávkou gréckych pokrmov, chutných šalátov a domáceho chleba, než sa pustíte do lahodných tanierov plných chobotníc, údených mušlí, grilovaných chobotníc a homárov. Otvorené 12:00 – 17:00 a 19:00 – 23:00.

 

La Guérite

Od roku 1935 je celosvetová klientela zvádzaná šarmom La Guérite, autenticitou a kuchyňou, ktorá je nielen stredomorská, ale aj zdravá. La Guérite je zasadená do skalnatej zátoky ostrova Sainte-Marguerite pred Cannes a ponúka 1000 m² priestoru, kam môžete prísť a objaviť módny dekor a výnimočné DJ vystúpenie. Pečením, dusením a grilovaním sa šéfkuchár Yiannis Kioroglou a celý jeho tím stanú tvorcami chutí pri príprave jedál a prinútia vás vychutnať si kulinársky zážitok, ktorý je naozaj špičkový.

V roku 2015 sa reštaurácia La Guérite rozhodla priviesť toto dobrodružstvo do idylického prostredia Saint-Barthélemy. Nachádza sa na špičke prístavu Gustavia, medzi ohromujúcimi jachtami a rybárskymi člnmi v prístave a zdôrazňuje slnečnú južnú kuchyňu. La Guérite Saint-Barthélemy prinúti našich klientov cestovať od citrónovníkov v Amalfise až po Kyklady, aby navštívili našu stredomorskú atmosféru. Šéfkuchár Yiannis Kiorglou a jeho tím využívajú špeciality z grilu, aromatické byliny a marinády a pozývajú vás na nezabudnuteľný zážitok z jedla. Či už si chcete vychutnať drink pred večerou, neformálnejšiu večeru alebo len relaxovať pri niektorom z našich koktailov, môžete si pri tom vypočuť hudbu od miestneho DJ. Bar & Lounge je ideálnym miestom na vychutnanie kokteilu vytvoreného jedným z našich expertov na koktaily.

Otvorené: Obedy denne 12:00 - 17:00, večera denne 20:00 - 23:00 (kuchyňa sa zatvára o 23:00), After party v určité dni 12:00 - 3:00.

 

Zuma

Inšpirovaná neformálnym štýlom izakaya stolovania, ZUMA predstavuje modernú japonskú kuchyňu, ktorá je autentická, ale nie je tradičná. Pokrmy - navrhnuté na zdieľanie - sú vytvárané v troch rôznych štýloch varenia: hlavnej kuchyne, sushi a robata gril, ktoré spoločne ponúkajú rôzne textúry a chute. Uvelebte sa na terase s výhľadom na záliv, posaďte sa a sledujte, ako kuchári na robata grile pečú lososa na sushi a tataki. Tešte sa na špeciality kuchárov ako je miso marinovaná čierna treska zabalená do listu hoba a steak z rib-eye s omáčkou wafu a cesnakovými lupienkami. Otvorené: Denne 19.00 – 1.00.

 

DD Scoop & DD Pastry

DD Pastry je miesto, kde vás príjemne privítajú usmiate tváre v útulnom, domácom prostredí. DD Pastry ponúka milovníkom kávy jedinečný zážitok, kde si môžu pochutnať na zrnkovej káve vybranej zo štyroch rôznych krajín sveta. Neodolateľná vôňa kávy a domácej denne ručne vyrábanej lahodnej torty, koláče a sušienky vás úplne ohromí. Spoločnosť DD Pastry tiež myslí na svojich hostí, pre ktorých je dôležité zdravé stravovanie. Pripravuje a ponúka najkvalitnejšie čaje na detoxikáciu, kombuchu aj bezlepkové a bezmliečne dezerty. V DD Scoop si môžete počas teplých dní dopriať zmrzlinu zo zmesi čerstvého ovocia a prírodných ingrediencií s rôznymi polevami podľa vašej chuti.

Otvorené: DD Scoop – každý deň 10:00 – 12:00, DD Pastry – každý deň 10:00 – 12:00.

 

The Terrace

Nachádza sa na treťom poschodí s vonkajším posedením smerom k zátoke. Terasa ráno privíta hostí veľkými raňajkami formou bufetu so širokou škálou ponúk, od sladkých šťavnatých čerešní a palaciniek až po čerstvo pripravené gözleme (tradičné slané turecké pečivo), ktoré je pripravené na mieste zamestnancami kuchyne a ktoré môže byť plnené feta syrom alebo špenátom. Raňajky si perfektne užijete s čerstvo vylisovaným džúsom z granátového jablka a šálkou upokojujúceho čierneho tureckého čaju, zatiaľ čo sa budete kochať výhľadom na malebnú krajinu.

Otvorené: Pondelok až nedeľa 7:00 – 11:00.

 

Bary a salóniky

V hoteli D Maris Bay si hostia môžu vybrať z ôsmich barov a troch salónikov s rôznymi konceptmi a štýlmi.

Hendrick's Bar

The Bay Lounge

La Guérite Lounge

Zuma Lounge

Green Hill Silence Bar

Manos Bar

Pool Bae

Lobby Terrace

Tennis Bar

Kategórie a vybavenosť izieb D Maris Bay

Ubytovanie je inšpirované polohou hotela na polostrove, ktorý vyznačuje hranicu medzi Egejským a Stredozemným morom. Sofistikovaný dizajn interiéru kombinuje dva štýly: pohodlie a súčasný minimalizmus Západu s exotikou Východu. V 196 hotelových izbách, 36 apartmánoch a luxusnej vile nájdete dekoratívne prvky z tmavého dreva, steny v upokojujúcich béžových tónoch a klasický taliansky mramor. Cestovatelia tu nájdu pokojný priestor s vlastným balkónom a terasou ponúkajúcou pohodu a pokoj po náročnom dni na pláži.

Ponuka izieb

Classic Room Mountain View

Izby (24-34 m²) sú vybavené menšou manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, parketami, oknami od podlahy k stropu, panelom s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónom alebo terasou. Kúpeľňa je z travertínu. Kapacita izby sú 2 osoby.

Classic Room Sea View

Classic Room Sea View

Izby (24-30 m²) sú vybavené menšou manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, parketami, oknami od podlahy k stropu, panelom s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónom alebo terasou. Kúpeľňa je z travertínu. Kapacita izby sú 2 osoby.

Superior Room Mountain View

Superior Room Mountain View

Tieto hotelové izby (35-41 m²) sú vybavené posteľou veľkosti King alebo oddelenými posteľami, posedením, parketami, oknami od podlahy k stropu, panelom s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónom alebo terasou. Kúpeľňa je z travertínu. Kapacita izby sú 2 osoby.

Deluxe Room Mountain View

Deluxe Room Mountain View

Izby (44-47 m²) sú vybavené posteľou veľkostí King alebo oddelenými posteľami, parketami, oknami od podlahy k stropu, panelom s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónom alebo terasou. Kúpeľňa je z travertínu s vaňou a samostatnou sprchou. Kapacita izby sú 3 osoby.

Deluxe Room Sea View

Deluxe Room Sea View

Izby (35-44 m²) sú vybavené posteľou veľkostí King alebo oddelenými posteľami, parketami, oknami od podlahy k stropu, panelom s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónom alebo terasou. Kúpeľňa je z travertínu s vaňou a samostatnou sprchou. Kapacita izby sú 3 osoby.

Superior Mountain View Suite

Superior Mountain View Suite

Tieto vkusne zariadené suites (52-58 m²) s drevenými detailmi a parketovou podlahou ponúkajú dramatický výhľad na vulkanický skalný terén. Izby majú samostatnú otvorenú spálňu, obývaciu časť, pracovný stôl a terasu. Kúpeľne sú vyzdobené travertínovým kameňom. Kapacita suity sú 3 osoby.

Superior Sea View Suite

Superior Sea View Suite

Štýlové Suite Superior (52 m²) s výhľadom na more ponúkajú hosťom samostatnú otvorenú spálňu, obývaciu časť a pracovný stôl. Samostatná sprcha je vyzdobená travertínom a ponúka pohľad z vtáčej perspektívy na nižšie položenú zátoku. Kapacita suity sú 3 osoby.

Junior Mountain View Suite

Junior Mountain View Suite

Tieto junior suites (61-64 m²) sú zariadené v elegantnom modernom štýle a majú výhľad na svieže kopce polostrova Datça, balkón alebo terasu. Posedenie umožňuje oddýchnuť si po celodennom výlete alebo sa osviežiť pod sprchou. Kapacita suity sú 3 osoby.

Junior Sea View Suite

Junior Sea View Suite

Tieto elegantne zariadené suites (58 m²) ponúkajú úžasný výhľad. V izbách je útulné posedenie a kúpeľňa v travertíne je vybavená vaňou a samostatnou sprchou. Kapacita suity sú 3 osoby.

Executive Mountain View Suite

Executive Mountain View Suite

Executive Mountain View Suites (68 m²) ponúkajú oddelenú obývaciu izbu a spálňu, výhľad na prímorské borovice a členitý vulkanický terén. Pracovný stôl môžete využiť na obchodné rokovania a na relaxáciu je tu pokojná kúpeľňa z travertínu so samostatnou sprchou a vaňou. Kapacita suity sú 3 osoby.

Executive Partial Sea View Suite

Executive Partial Sea View Suite

Tieto izby sa nachádzajú na 8. poschodí a ponúkajú veľkorysý priestor (80 m²) a vycibrený dekor tmavých parkiet a neutrálne sfarbených stien. Majú samostatnú obývaciu izbu a spálňu spolu s písacím stolom. Kúpeľňa je z travertínového kameňa s vaňou a samostatnou sprchou. Kapacita suity sú 3 osoby. K dispozícii je možnosť prepojenia s izbou kategórie Deluxe.

Executive Sea View Suite

Executive Sea View Suite

Pokiaľ je pre vás dôležité súkromie, sú pre vás tieto izby ideálnym útočiskom. Ponúkajú elegantne zariadený priestor o veľkosti 64-68 m². Na balkóne sa môžete opaľovať a relaxovať na lehátku alebo sa ponoriť do veľkej vane a obdivovať úžasnú scenériu. Kapacita suít sú 3 osoby.

Premier Mountain View Suite

Premier Mountain View Suite

Tieto elegantne navrhnuté suite (80 m²) na 8. poschodí majú priestrannú obývaciu izbu a spálňu. Pracovné miesto umožňuje hosťom venovať sa naliehavým pracovným záležitostiam. Kúpeľňa je z travertínového kameňa s vaňou a samostatnou sprchou. Možnosť prepojenia s izbou kategórie Deluxe. Kapacita suít sú 3 osoby.

Premier Suite Sea View

Premier Suite Sea View

Táto suita (68 m²) so sofistikovaným nádychom a obložením z tmavého dreva ponúka samostatnú obývaciu izbu a spálňu. Kúpeľňa v elegantnom travertínovom kameni má dvojité umývadlo, vaňu a samostatnú sprchu. Kapacita suity sú 3 osoby.

Splendid Suite Sea View

Splendid Suite Sea View

Splendid Suite Sea View s rozlohou 125 m² má 2 spálne s oddelenou obývacou izbou. Ďalej tu nájdete smart miestnosť (ovládací dotykový panel), balkón, klimatizáciu/vykurovanie, zvukotesné okná od podlahy k stropu, drevenú podlahu, luxusný pracovný stôl a trezor. Upratovacie služby sú k dispozícii dvakrát denne, minibar, stolovanie v izbe a kávovar Nespresso Essenza Espresso. Kapacita suity sú 4 osoby.

Presidential Suite

Presidential Suite

Tento strešný apartmán (175 m²) v štýle penthousu má úžasný a dych vyrážajúci výhľad na polostrov. Hlavné poschodie, ktoré má terasu s rozlohou 120 m², sa môže pochváliť oknami od podlahy k stropu a nájdete tu spálňu, šatňu a kúpeľňu zdobenú nádherným tmavo olivovo hnedým mramorom s vaňou a samostatnou sprchou. Na hlavnom poschodí je obývacia izba, jedáleň a konferenčná miestnosť. Hore môžete obdivovať scenériu z krásnej tíkovej terasy. Oddýchnite si vo vírivke alebo sa slňte na veľkom talianskom lehátku. Interiér je vyzdobený výberom špičkového talianskeho elegatného a moderného nábytku. Jedálenský stôl, pri ktorom sa môže stravovať až osem hostí, je vyrobený z mramoru Calacatta. Presidential Suite má kuchynku a dobre zásobený bar. Hostia si môžu vo svojej izbe pochutnať na kontinentálnych raňajkách. Pri rezervácii à la carte reštaurácií majú hostia ubytovaní v Presidential suite prednosť. Kapacita suity sú 3 osoby.

D Maris Bay Villa

D Maris Bay Villa

Ak hľadáte exkluzívne ubytovanie, zarezervujte si D Maris Bay Villu, elegantnú luxusnú nehnuteľnosť s rozlohou 310 m² so záhradou, terasou a súkromným bazénom. Veľkoryso dimenzovaná vila má dve spálne pre hostí, z ktorých každá má vlastnú kúpeľňu zdobenú mramorom Calacatta a šatňu a rozľahlú obývaciu izbu s pracovným stolom. Maximálna kapacita vily je 5 osôb. K dispozícii je plne vybavená Gaggenau kuchyňa s 24-hodinovou službou komorníka, vinotéka a jedáleň, v ktorej sa môže stravovať až 8 osôb. Hostia si môžu objednať do svojej izby kontinentálne raňajky, pri rezervácii do à la carte reštaurácií majú hostia ubytovaní v D Maris Bay Vile prednosť. Súkromná záhrada s rozlohou 454 m² ponúka súkromný bazén s malebným výhľadom na polostrov a slnečník s lehátkami a jedálenským stolom pre štyri osoby.

Pláž a more

V D Maris Bay čaká na hostí vodná oáza. Hotelová lanovka vás odvezie na nižšie položené pláže s jemným bielym pieskom, krištáľovou vodou a výhľadom do odľahlej zátoky orámovanej ohromujúcimi horskými pásmami. Návštevníci pláže si môžu skrátiť čas prejazdom medzi plážami na palube hotelovej rýchlej vodnej taxi služby.

Pláže

Bay Beach

Na hlavnej pláži Bay Beach, ktorá sa nachádza priamo pod hotelom nájdete dostatok priestoru pre rodiny, ktoré si tu môžu oddýchnuť a hrať sa pod slnkom alebo si vychutnať zmrzlinu, posedieť v pekárni či kaviarni. Špičkové reštaurácie Maris Kitchen a Nusr-Et sú pripravené ohromiť hostí chutnými jedlami.

La Guérite Beach

Na okraji zátoky je La Guérite, reštaurácia, salónik a plážový klub inšpirovaný renomovaným zariadením Cannes & St. Barths, ponúkajú autentickú stredomorskú kuchyňu od šéfkuchára Yiannisa Kiorogloua.

Manos Beach

Pre milovníkov gréckeho jedla si hostia môžu po dni strávenom na pláži rezervovať stôl v reštaurácii Manos, kde môžu ochutnať všetky lahôdky pri západe slnka.

Maris Beach

Maris Beach ponúka súkromné ​​bungalovy, z ktorých každý je vybavený vlastnou vírivkou, ktorá vás zbaví stresu, a relaxačnou miestnosťou, kde si hostia môžu dopriať masáž alebo kozmetické ošetrenie.

Silence Beach

Na pláži Silence Beach sa odpútajte od stresu moderného života a odložte telefóny a užite si pokoj a pohodu. Zdriemnite si pod plážovou chatkou alebo odpočívajte v zavesenej posteli nad vodou na malom móle na pláži.

Online cena a slevy *****

Profi foto hotela D Maris Bay *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie D Maris Bay

Objavte prepracovaný koncept gastronómie v zátoke D Maris Bay, ktorý ponúka neuveriteľné chute z východu a západu na malebných miestach pri mori. Je to jedinečná pastva pre vaše zmysly.

 

Reštaurácie

Nusr-Et

Živé večerné varenie pod hviezdami v Nusr-Et prekoná každý váš doterajší gastronomický zážitok. Reštauráciu vytvoril Nusret Gökçe, alias Salt Bae, turecký kuchár a mäsiar, a nachádza sa na pláži Bay. Otvorené denne 17:00 - 23:00. 

V jednej časti je moderný steakhouse, v druhej časti nájdete živé varenie. Hostia si sami vyberú hovädzie mäso, ktoré potom kuchári pripravujú priamo pred hosťami. Výber červených vín na vínnom lístku sa dobre hodí k ponuke jedál z červeného mäsa, od hovädzieho carpaccia po pečený steak.

 

D Maris Kitchen

Nová reštaurácia hotela D Maris Bay víta svojich hostí v útulnej atmosfére a nachádza sa na pláži Bay. Každý deň na vás čakajú rôzne denné špeciality, grilované špeciality, bistro a grilované pokrmy z tureckej a medzinárodnej kuchyne. Otvorené každý deň 9:00 – 23:00.

 

Manos

Inšpirovaná populárnou prímorskou tavernou na gréckom ostrove Symi, ktorá je už dlho obľúbeným miestom cestovateľov. Manos ponúka neuveriteľný výber morských plodov v pohodovej atmosfére priamo na pláži.

Zapojte sa do niekoľkých časom uznávaných gréckych tradícií v tejto živej reštaurácii. Naučte sa pár krokov z tanca sirtaki a oslávte slávnostnú príležitosť rozbíjaním tanierov. Užívajte si priateľské služby a začnite ochutnávkou gréckych pokrmov, chutných šalátov a domáceho chleba, než sa pustíte do lahodných tanierov plných chobotníc, údených mušlí, grilovaných chobotníc a homárov. Otvorené 12:00 – 17:00 a 19:00 – 23:00.

 

La Guérite

Od roku 1935 je celosvetová klientela zvádzaná šarmom La Guérite, autenticitou a kuchyňou, ktorá je nielen stredomorská, ale aj zdravá. La Guérite je zasadená do skalnatej zátoky ostrova Sainte-Marguerite pred Cannes a ponúka 1000 m² priestoru, kam môžete prísť a objaviť módny dekor a výnimočné DJ vystúpenie. Pečením, dusením a grilovaním sa šéfkuchár Yiannis Kioroglou a celý jeho tím stanú tvorcami chutí pri príprave jedál a prinútia vás vychutnať si kulinársky zážitok, ktorý je naozaj špičkový.

V roku 2015 sa reštaurácia La Guérite rozhodla priviesť toto dobrodružstvo do idylického prostredia Saint-Barthélemy. Nachádza sa na špičke prístavu Gustavia, medzi ohromujúcimi jachtami a rybárskymi člnmi v prístave a zdôrazňuje slnečnú južnú kuchyňu. La Guérite Saint-Barthélemy prinúti našich klientov cestovať od citrónovníkov v Amalfise až po Kyklady, aby navštívili našu stredomorskú atmosféru. Šéfkuchár Yiannis Kiorglou a jeho tím využívajú špeciality z grilu, aromatické byliny a marinády a pozývajú vás na nezabudnuteľný zážitok z jedla. Či už si chcete vychutnať drink pred večerou, neformálnejšiu večeru alebo len relaxovať pri niektorom z našich koktailov, môžete si pri tom vypočuť hudbu od miestneho DJ. Bar & Lounge je ideálnym miestom na vychutnanie kokteilu vytvoreného jedným z našich expertov na koktaily.

Otvorené: Obedy denne 12:00 - 17:00, večera denne 20:00 - 23:00 (kuchyňa sa zatvára o 23:00), After party v určité dni 12:00 - 3:00.

 

Zuma

Inšpirovaná neformálnym štýlom izakaya stolovania, ZUMA predstavuje modernú japonskú kuchyňu, ktorá je autentická, ale nie je tradičná. Pokrmy - navrhnuté na zdieľanie - sú vytvárané v troch rôznych štýloch varenia: hlavnej kuchyne, sushi a robata gril, ktoré spoločne ponúkajú rôzne textúry a chute. Uvelebte sa na terase s výhľadom na záliv, posaďte sa a sledujte, ako kuchári na robata grile pečú lososa na sushi a tataki. Tešte sa na špeciality kuchárov ako je miso marinovaná čierna treska zabalená do listu hoba a steak z rib-eye s omáčkou wafu a cesnakovými lupienkami. Otvorené: Denne 19.00 – 1.00.

 

DD Scoop & DD Pastry

DD Pastry je miesto, kde vás príjemne privítajú usmiate tváre v útulnom, domácom prostredí. DD Pastry ponúka milovníkom kávy jedinečný zážitok, kde si môžu pochutnať na zrnkovej káve vybranej zo štyroch rôznych krajín sveta. Neodolateľná vôňa kávy a domácej denne ručne vyrábanej lahodnej torty, koláče a sušienky vás úplne ohromí. Spoločnosť DD Pastry tiež myslí na svojich hostí, pre ktorých je dôležité zdravé stravovanie. Pripravuje a ponúka najkvalitnejšie čaje na detoxikáciu, kombuchu aj bezlepkové a bezmliečne dezerty. V DD Scoop si môžete počas teplých dní dopriať zmrzlinu zo zmesi čerstvého ovocia a prírodných ingrediencií s rôznymi polevami podľa vašej chuti.

Otvorené: DD Scoop – každý deň 10:00 – 12:00, DD Pastry – každý deň 10:00 – 12:00.

 

The Terrace

Nachádza sa na treťom poschodí s vonkajším posedením smerom k zátoke. Terasa ráno privíta hostí veľkými raňajkami formou bufetu so širokou škálou ponúk, od sladkých šťavnatých čerešní a palaciniek až po čerstvo pripravené gözleme (tradičné slané turecké pečivo), ktoré je pripravené na mieste zamestnancami kuchyne a ktoré môže byť plnené feta syrom alebo špenátom. Raňajky si perfektne užijete s čerstvo vylisovaným džúsom z granátového jablka a šálkou upokojujúceho čierneho tureckého čaju, zatiaľ čo sa budete kochať výhľadom na malebnú krajinu.

Otvorené: Pondelok až nedeľa 7:00 – 11:00.

 

Bary a salóniky

V hoteli D Maris Bay si hostia môžu vybrať z ôsmich barov a troch salónikov s rôznymi konceptmi a štýlmi.

Hendrick's Bar

The Bay Lounge

La Guérite Lounge

Zuma Lounge

Green Hill Silence Bar

Manos Bar

Pool Bae

Lobby Terrace

Tennis Bar

Aktivity

Ak chcete viac preskúmať polostrov Datça, na výlety po mori pre vás má hotel pripravenú jednu z lodí vyrobených na zákazku. Pokiaľ máte radšej rýchlejšiu jazdu, môžete si prenajať motorovú jachtu Alia Open Sea.

Nakupovanie

Pre neočakávané nákupy darčekov alebo na oslavu zvláštnej príležitosti využite In-Formal, kde vás očarí prestížna kolekcia svetových luxusných značiek. Quadran Boutique ponúka popredné svetové švajčiarske značky luxusných hodiniek, šperkov a doplnkov, nachádza sa na 1. poschodí na terase. V lobby na vás čaká obchod so suvenírmi.

Šport a wellness hotela D Maris Bay *****

Šport

Pre hostí, ktorí dávajú prednosť pobytu pri bazéne pred pobytom na pláži, je spodná terasa hotela vybavená veľkým vonkajším bazénom s lehátkami s prístreškom, kde hostia môžu obdivovať výhľady na malebnú krajinu. Vnútri majú hostia prístup k bazénu s masážnymi prvkami a k vyhrievanému bazénu v kúpeľoch Mytha Spa.

Na jednom z troch hotelových tenisových kurtov (jeden antuka, dva tvrdé kurty) si môžete zahrať pár setov so svojimi blízkymi. Pre záujemcov o zdokonalenie sa v hre ponúka hotelová tenisová škola individuálne lekcie s profesionálnymi inštruktormi.

Milovníci vodných športov si v zátoke D Maris taktiež vyberú. Rezort ponúka výlety na kajaku so sprievodcom, plachtenie, windsurfing, katamarán, vodné lyžovanie, wakeboarding alebo potápanie. Či už si vyberiete akýkoľvek šport, využite tím skúsených inštruktorov na zdokonalenie svojej techniky.

 

D-Gym

Pre tých, ktorí túžia spáliť pár kalórií alebo chcú len zapracovať na posilnení svalov, má hotel dobre navrhnuté fitness centrum. Telocvičňa ponúka špičkové cvičebné zariadenie Technogym a ponúka lekcie fitness a cvičenia s osobným trénerom. Pri jazde na rotopede môžete obdivovať krásnu vonkajšiu scenériu polostrova Datça.

Otvorené: Denne 7:00 - 21:00

Wellness

Mytha Spa

Urobte si čas na seba, zatiaľ čo zostávate v raji. D Maris Bay ponúka exkluzívny koncept kúpeľov Mytha Spa na omladenie tela i ducha so širokým výberom masáží a kozmetických procedúr.

Otvorené: Priestory SPA: denne 9:00 - 21:00, Treatment Lounge pre procedúry: denne 9:00 - 20:00

Doprava do hotela D Maris Bay

Autom

D Maris Bay sa nachádza 130 km od medzinárodného letiska Dalaman, 155 km od medzinárodného letiska Bodrum a 35 km od mesta Marmaris. Hostia si môžu rezervovať luxusné SUV alebo 8-miestne osobné vozidlo Mercedes na prepravu na medzinárodné letisko Dalaman alebo na letisko Milas-Bodrum

Vrtuľníkom

D Maris Bay sa nachádza 130 km od medzinárodného letiska Dalaman a 155 km od medzinárodného letiska Bodrum. Na oboch letiskách je k dispozícii súkromná preprava vrtuľníkmi, ktoré vás dovezú do letoviska len za 25 minút.

Loďou

Polostrov Datça ležiaci na križovatke Stredomoria a Egejského mora je jednou z najobľúbenejších destinácií jachtárov, ktorí si môžu užiť rekreačnú pobrežnú plavbu Blue Voyage. Rezort ponúka pre kotvenie jácht neďaleké zátoky hotela, kde môžu hostia využívať hotelové zariadenia.

Mapa - D Maris Bay *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Turecka do hotela D Maris Bay *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem D Maris Bay *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela D Maris Bay *****

Letové spojenia do Turecka

Marica Verešová
D Maris Bay
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.