Delphin Be Grand Resort *****

Turecko

Kvalitný rezort s úžasným zázemím pre rodiny s deťmi

Osobne
sme
bývali

Hotel Delphin Be Grand Resort *****

Lokalita Turecko, Turecká riviéra, Lara | Zobraziť mapu
Strava All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Rozlehlý resort vhodný pro rodiny s dětmi Kvalitní Ultra All Inclusive Aquapark a lunapark přímo v hotelu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Delphin Be Grand Resort ***** Turecko

Hotel Delphin Be Grand Resort je stelesnením luxusu a veľkoleposti. Impozantná deväťposchodová budova sa rozkladá priamo na pobreží Stredozemného mora a ponúka prvotriedne služby aj vybavenie. V tomto rozľahlom rezorte sa nebudete ani chvíľu nudiť. Hotel má všetko, na čo si len spomeniete - aquapark so 16 šmykľavkami, 10 bazénov, luxusné kúpele, lunapark s atrakciami pre deti i dospelých, dinosaurý park, 6 tenisových kurtov, moderné fitness centrum a množstvo ďalších vzrušujúcich aktivít.


Z ponuky 837 krásne zariadených izieb si hravo vyberiete variant, ktorý bude zodpovedať vašim predstavám. Či už zvolíte štandardnú izbu, romantickú izbu pre páry, dvojposchodovú rodinnú izbu či priestranný apartmán, čaká vás maximálne pohodlie a úchvatné výhľady na more či okolitú krajinu z vášho súkromného balkóna. Hotel Delphin Be Grand Resort je okrem iného miestom takmer neobmedzených kulinárskych možností, ktoré zaisťuje kolekcia 8 špičkových reštaurácií a 12 štýlových barov. Vďaka veľkorysému Ultra All Inclusive balíčku vás čakajú bezstarostné dni nekončiacej zábavy a zaslúženého odpočinku.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Standard Be Trendy Room (35 m²)

Standard Be Trendy Room (35 m²)

Táto útulná izba je vybavená manželskou posteľou, pohovkou a jedným samostatným lôžkom (voliteľné). Súčasťou izby je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkón...

Standard Be Large Room (42m² )

Standard Be Large Room (42m² )

Ubytujte sa v tejto priestrannej izbe s vlastným balkónom, ktorý sa skladá z veľkej spálne a kúpeľne so sprchovacím kútom...

Be Romantic Room (32 m²)

Be Romantic Room (32 m²)

Táto romantická izba s manželskou posteľou je ideálnou voľbou pre páry. Skladá sa z veľkej spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom a balkóna, odkiaľ sa môžete kochať čiastočným výh..

Be Deluxe Loft Room (41 m²)

Be Deluxe Loft Room (41 m²)

Luxusná izba s vysokými stropmi, ktorá ponúka veľa priestoru. Súčasťou interiéru je manželská posteľ, pohovka a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Nechýba ani súkromný balkón...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotel Delphin Be Grand Resort je miestom takmer neobmedzených kulinárskych možností. V rámci balíčka Ultra All Inclusive sa môžete neobmedzene stravovať v hlavnej hotelovej reštaurácii s bohatým otvoreným bufetom a tiež ochutnať najrôznejšie špeciality v exkluzívnych à la carte reštauráciách, ktoré ponúkajú napríklad taliansku, mexickú, grécku či tureckú kuchyňu. V rámci svojho pobytu môžete každú à la carte reštauráciu navštíviť raz zadarmo (nutná rezervácia). V letnej sezóne (od apríla do októbra) je k dispozícii celkom 7 à la carte reštaurácií, v zimnej sezóne (od novembra do marca) sú otvorené iba dve. Okrem toho na vás čaká 12 štýlových barov s bohatou nápojovou ponukou (v zimnej sezóne je v prevádzke 7 barov). Vydajte sa objavovať nové gastronomické obzory!

 

Reštaurácie:

Main Restaurant – Hlavná hotelová reštaurácia podáva raňajky, obedy aj večere formou otvoreného bufetu. K dispozícii sú okrem iného aj diétne a bezlepkové varianty. Súčasťou reštaurácie je aj detský bufet, zóna vyhradená pre rodiny s deťmi a vonkajšia terasa. Alkoholické aj nealkoholické nápoje sa podávajú zadarmo (alkoholické nápoje sa nepodávajú vo fľašiach a počas raňajok). Otváracia doba: raňajky 7:00–10:00, neskoré raňajky 10:00–11:00, obed 13:00–14:30, večera 18:30–21:30.

Ristorante Rugiano – Talianska à la carte reštaurácia, otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Jaipo Restaurant – Mexická à la carte reštaurácia; otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Sakura Restaurant – À la carte reštaurácia inšpirovaná ďalekým východom; otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Atalantes Restaurant – Grécka à la carte reštaurácia; otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Sultan Restaurant – À la carte reštaurácia inšpirovaná osmanskou a tureckou kuchyňou; otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Mermaid Restaurant – À la carte reštaurácia s rybími špecialitami; otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Ikat Restaurant – À la carte reštaurácia s ponukou vybraných kúskov mäsa a vín; otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

 

Bary:

Be Oasis Teras Bar – Príjemný bar situovaný na terase pri hotelovej recepcii. Otváracia doba: 16:00–19:00, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Be Grand Lobby Bar – Veľkolepý bar vo vstupnej hotelovej hale s bohatou ponukou alkoholických aj nealkoholických nápojov, koktailov a občerstvenia. Otváracia doba: 8:00–2:00.

Be Flamingo Patisseria – Táto cukráreň sa nachádza vo vstupnej hale hotela a ponúka horúce nápoje a sladké aj slané dezerty, sušienky či torty. Otváracia doba: 10:00–22:00.

Be Irish Bar – Štýlový bar so širokým výberom alkoholických aj nealkoholických koktailov. Otváracia doba: 15:30–18:30 a 22:00–7:00.

Be Relax Pool Bar – Príďte sa osviežiť k tomuto baru vedľa relaxačného bazéna. Otváracia doba: 10:00–21:30.

Be Caretta Beach Bar – Priamo na pláži na vás čaká tento príjemný bar s ponukou osviežujúcich aj horúcich nápojov. Otváracia doba: 10:00–19:00, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Delphin Port Bar – Očarujúci bar na samej špičke móla so širokým výberom alkoholických i nealkoholických nápojov a koktailov. Otváracia doba: 10:00–0:00, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Be Sweat Chocolate Bar – Nechajte sa zlákať pestrou ponukou čokoládových pochúťok vo vstupnej hale hotela. Otváracia doba: 15:00–18:00.

Be Arena Bar – Štýlový vonkajší bar s bohatým výberom alkoholických aj nealkoholických nápojov a koktailov. Otváracia doba: 20:00–23:00.

Be Kings Night Disko – Nočný klub so širokou nápojovou ponukou. Otváracia doba: 23:00–2:00.

Be Aqua Pool Bar – Uprostred záhrady v blízkosti detského bazéna sa nachádza krásny bar s množstvom alkoholických aj nealkoholických nápojov. Otváracia doba: 10:00–0:00, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Be Atom Vitamin Bar – Príďte si pre osviežujúcu čerstvo vylisovanú ovocnú šťavu do tohto vonkajšieho vitamínového baru. Otváracia doba: 10:00–18:00, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

 

All Inclusive

Súčasťou balíčka Ultra All Inclusive je*:

stravovanie v hlavnej reštaurácii (Main Restaurant) – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera a nočná desiata formou otvoreného bufetu
zimná sezóna (november až marec): stravovanie v 2 à la carte reštauráciách (každú môžete raz za pobyt navštíviť zadarmo, nutná rezervácia)
letná sezóna (apríl až október): stravovanie v 7 à la carte reštauráciách (každú môžete raz za pobyt navštíviť zadarmo, nutná rezervácia)
lokálne alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, vybrané dovážané alkoholické nápoje, čerstvo vylisované ovocné šťavy
denne doplňovaný minibar
trezor na izbe
6 tenisových kurtov, tenisové vybavenie (so zálohou) a osvetlenie kurtov (nutná rezervácia)
stolný tenis a šípky
aerobik, vodná aj normálna gymnastika a ďalšie športové aktivity
kino
fitness centrum Be Fit
neplatená časť – hamam, sauna, parný kúpeľ

slnečníky, lehátka, matrace a uteráky (v závislosti od počasia)
zimná sezóna (november až marec): animačný program, živá hudba (v niektoré dni) a diskotéka
letná sezóna (apríl až október): denný program, športové turnaje, bazénové hry, večerné predstavenia, animačné programy, živá hudba (v niektoré dni) a diskotéka
Wi-Fi na izbách a vo vstupnej hale
každodenné upratovanie izby a výmena uterákov, výmena obliečok každý druhý deň
vonkajšie parkovisko
letná sezóna (apríl až október): relaxačný bazén pre dospelých (od 15 rokov), lunapark, dinosaurý park, aquapark, Mini Club, izbová služba, pokojná zóna na pláži pre dospelých, čokoládové dobroty vo vstupnej hale hotela

 

Balíček Ultra All Inclusive nezahŕňa tieto služby:

telefón, fax, počítačové hry
herná miestnosť, bowling, biliard, internetová kaviareň
telové a kozmetické procedúry, kaderníctvo
kozmetický salón, kleopatrin mliečny kúpeľ, masáže, antistresový peeling, vírivka v kúpeľoch
nákupné centrum
pranie a žehlenie bielizne
doktor
niektoré dovážané nápoje a prémiové vína v à la carte reštauráciách
izbová služba 24 hodín denne
stolný futbal a Playstation (funguje len v letnej sezóne)
vodné športy - surfovanie, jazda na katamaráne, plachtenie (funguje len v letnej sezóne)


* Hotel si vyhradzuje právo na úpravu všetkých balíčkov.

Kategórie a vybavenosť izieb Delphin Be Grand Resort

Hotel Delphin Be Grand Resort sa pýši ponukou 837 izieb v rôznych kategóriách, z ktorých si hravo vyberiete tú, ktorá bude vyhovovať vašim predstavám. Či už zvolíte štandardnú izbu, romantickú izbu pre páry, dvojposchodovú rodinnú izbu či priestranný apartmán, čaká vás maximálne pohodlie a exkluzívne vybavenie. K dispozícii je aj izba so súkromnou saunou. Všetky izby disponujú vlastným balkónom, odkiaľ sa môžete kochať úchvatnými výhľadmi na more či okolitú krajinu.

 

Súčasťou vybavenia všetkých izieb je: Wi-Fi, centrálna klimatizácia, sušič vlasov, telefón s priamou voľbou, satelitná LCD TV, hudba, trezor, minibar, osušky a uteráky, detská postieľka (na vyžiadanie), rýchlovarná kanvica, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, laminátová podlaha, každodenné upratovanie a výmena uterákov, výmena obliečok každý druhý deň.

Ponuka izieb

Standard Be Trendy Room (35 m²)

Standard Be Trendy Room (35 m²)

Táto útulná izba je vybavená manželskou posteľou, pohovkou a jedným samostatným lôžkom (voliteľné). Súčasťou izby je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkón. K dispozícii je variant s čiastočným či priamym výhľadom na more alebo s výhľadom na okolitú krajinu. Maximálna kapacita: 3 dospelí a 1 dieťa alebo 2 dospelí a 1 dieťa.

Standard Be Large Room (42m² )

Standard Be Large Room (42m² )

Ubytujte sa v tejto priestrannej izbe s vlastným balkónom, ktorý sa skladá z veľkej spálne a kúpeľne so sprchovacím kútom. Súčasťou izby je manželská posteľ, pohovka a jedno samostatné lôžko (voliteľné). Môžete si vybrať variant s čiastočným či priamym výhľadom na more alebo s výhľadom na okolitú krajinu. Maximálna kapacita: 3 dospelí a 1 dieťa alebo 2 dospelí a 1 dieťa.

Be Romantic Room (32 m²)

Be Romantic Room (32 m²)

Táto romantická izba s manželskou posteľou je ideálnou voľbou pre páry. Skladá sa z veľkej spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom a balkóna, odkiaľ sa môžete kochať čiastočným výhľadom na more a okolitú krajinu. Maximálna kapacita: 2 dospelí.

Be Deluxe Loft Room (41 m²)

Be Deluxe Loft Room (41 m²)

Luxusná izba s vysokými stropmi, ktorá ponúka veľa priestoru. Súčasťou interiéru je manželská posteľ, pohovka a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Nechýba ani súkromný balkón. K dispozícii je variant s výhľadom na more alebo okolitú krajinu. Maximálna kapacita: 2 dospelí.

Be Trendy Connection Room (70 m²)

Be Trendy Connection Room (70 m²)

Pre väčšie rodiny či skupiny priateľov sú k dispozícii tieto prepojené izby, ktoré poskytujú množstvo priestoru. Každá izba je vybavená manželskou posteľou, pohovkou, samostatným lôžkom (voliteľné) a veľkou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Okrem toho sa môžete tešiť na dva balkóny s prekrásnym čiastočným výhľadom na more. Maximálna kapacita: 6 dospelých a 2 deti alebo 4 dospelí a 2 deti.

Be Family A (56 m²)

Be Family A (56 m²)

Táto krásna rodinná izba sa skladá z dvoch spální, veľkej kúpeľne so sprchovacím kútom a balkóna, odkiaľ sa ponúka čiastočný výhľad na more. Hlavná spálňa je vybavená manželskou posteľou a pohovkou a detská spálňa disponuje dvoma samostatnými lôžkami. Maximálna kapacita: 4 dospelí a 1 dieťa.

Be Family Loft (70–90 m²)

Be Family Loft (70–90 m²)

Priestranná dvojposchodová izba, ktorá disponuje dvoma spálňami a dvoma veľkými kúpeľňami so sprchovacím kútom. Môžete si vybrať z dvoch variantov rozloženia. Prvý variant zahŕňa manželskú posteľ, dve samostatné lôžka a pohovku. Súčasťou druhého variantu sú dve manželské postele, jedno samostatné lôžko a pohovka. Izba má aj vlastný balkón s krásnym výhľadom na okolitú krajinu. Maximálna kapacita: 4 dospelí a 1 dieťa.

Be Family B (80 m²)

Be Family B (80 m²)

Táto štýlová izba je ideálnou voľbou pre rodiny, ktoré si chcú dopriať maximálny komfort. Interiér sa skladá z dvoch spální (jedna s manželskou posteľou a druhá s dvoma samostatnými lôžkami a pohovkou), dvoch kúpeľní so sprchovacím kútom a balkóna, odkiaľ sa ponúka výhľad na okolitú krajinu. Maximálna kapacita: 4 dospelí a 1 dieťa.

Be Suite (123 m²)

Be Suite (123 m²)

Ubytujte sa v tomto nádhernom apartmáne, ktorý ponúka množstvo obytného priestoru a maximálne pohodlie. Skladá sa z dvoch spální, obývacej izby a dvoch kúpeľní so sprchovacím kútom. Jedna zo spální je vybavená dvoma samostatnými lôžkami a druhá manželskou posteľou a pohovkou. Okrem toho sa môžete tešiť na vlastný balkón s čiastočným výhľadom na more. Maximálna kapacita: 4 dospelí.

Be Royal (104 m²)

Be Royal (104 m²)

Doprajte si dokonalé pohodlie a špičkové vybavenie v tomto kráľovskom dvojposchodovom apartmáne so súkromnou saunou. Súčasťou suity sú dve priestranné spálne s manželskou posteľou a dve kúpeľne so sprchovacím kútom. K dispozícii je aj balkón, odkiaľ sa môžete kochať úchvatnými výhľadmi na okolitú krajinu. Maximálna kapacita: 4 dospelí.

Pláž a more

Hosťom hotela Delphin Be Grand je k dispozícii dlhá piesočná pláž ocenená certifikátom Blue Flag.

Online cena a slevy Delphin Be Grand Resort *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Delphin Be Grand Resort *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Delphin Be Grand Resort

Hotel Delphin Be Grand Resort je miestom takmer neobmedzených kulinárskych možností. V rámci balíčka Ultra All Inclusive sa môžete neobmedzene stravovať v hlavnej hotelovej reštaurácii s bohatým otvoreným bufetom a tiež ochutnať najrôznejšie špeciality v exkluzívnych à la carte reštauráciách, ktoré ponúkajú napríklad taliansku, mexickú, grécku či tureckú kuchyňu. V rámci svojho pobytu môžete každú à la carte reštauráciu navštíviť raz zadarmo (nutná rezervácia). V letnej sezóne (od apríla do októbra) je k dispozícii celkom 7 à la carte reštaurácií, v zimnej sezóne (od novembra do marca) sú otvorené iba dve. Okrem toho na vás čaká 12 štýlových barov s bohatou nápojovou ponukou (v zimnej sezóne je v prevádzke 7 barov). Vydajte sa objavovať nové gastronomické obzory!

 

Reštaurácie:

Main Restaurant – Hlavná hotelová reštaurácia podáva raňajky, obedy aj večere formou otvoreného bufetu. K dispozícii sú okrem iného aj diétne a bezlepkové varianty. Súčasťou reštaurácie je aj detský bufet, zóna vyhradená pre rodiny s deťmi a vonkajšia terasa. Alkoholické aj nealkoholické nápoje sa podávajú zadarmo (alkoholické nápoje sa nepodávajú vo fľašiach a počas raňajok). Otváracia doba: raňajky 7:00–10:00, neskoré raňajky 10:00–11:00, obed 13:00–14:30, večera 18:30–21:30.

Ristorante Rugiano – Talianska à la carte reštaurácia, otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Jaipo Restaurant – Mexická à la carte reštaurácia; otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Sakura Restaurant – À la carte reštaurácia inšpirovaná ďalekým východom; otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Atalantes Restaurant – Grécka à la carte reštaurácia; otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Sultan Restaurant – À la carte reštaurácia inšpirovaná osmanskou a tureckou kuchyňou; otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Mermaid Restaurant – À la carte reštaurácia s rybími špecialitami; otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Ikat Restaurant – À la carte reštaurácia s ponukou vybraných kúskov mäsa a vín; otváracia doba: 19:00–21:30, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

 

Bary:

Be Oasis Teras Bar – Príjemný bar situovaný na terase pri hotelovej recepcii. Otváracia doba: 16:00–19:00, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Be Grand Lobby Bar – Veľkolepý bar vo vstupnej hotelovej hale s bohatou ponukou alkoholických aj nealkoholických nápojov, koktailov a občerstvenia. Otváracia doba: 8:00–2:00.

Be Flamingo Patisseria – Táto cukráreň sa nachádza vo vstupnej hale hotela a ponúka horúce nápoje a sladké aj slané dezerty, sušienky či torty. Otváracia doba: 10:00–22:00.

Be Irish Bar – Štýlový bar so širokým výberom alkoholických aj nealkoholických koktailov. Otváracia doba: 15:30–18:30 a 22:00–7:00.

Be Relax Pool Bar – Príďte sa osviežiť k tomuto baru vedľa relaxačného bazéna. Otváracia doba: 10:00–21:30.

Be Caretta Beach Bar – Priamo na pláži na vás čaká tento príjemný bar s ponukou osviežujúcich aj horúcich nápojov. Otváracia doba: 10:00–19:00, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Delphin Port Bar – Očarujúci bar na samej špičke móla so širokým výberom alkoholických i nealkoholických nápojov a koktailov. Otváracia doba: 10:00–0:00, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Be Sweat Chocolate Bar – Nechajte sa zlákať pestrou ponukou čokoládových pochúťok vo vstupnej hale hotela. Otváracia doba: 15:00–18:00.

Be Arena Bar – Štýlový vonkajší bar s bohatým výberom alkoholických aj nealkoholických nápojov a koktailov. Otváracia doba: 20:00–23:00.

Be Kings Night Disko – Nočný klub so širokou nápojovou ponukou. Otváracia doba: 23:00–2:00.

Be Aqua Pool Bar – Uprostred záhrady v blízkosti detského bazéna sa nachádza krásny bar s množstvom alkoholických aj nealkoholických nápojov. Otváracia doba: 10:00–0:00, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

Be Atom Vitamin Bar – Príďte si pre osviežujúcu čerstvo vylisovanú ovocnú šťavu do tohto vonkajšieho vitamínového baru. Otváracia doba: 10:00–18:00, otvorené iba v letnej sezóne (apríl až október).

 

All Inclusive

Súčasťou balíčka Ultra All Inclusive je*:

stravovanie v hlavnej reštaurácii (Main Restaurant) – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera a nočná desiata formou otvoreného bufetu
zimná sezóna (november až marec): stravovanie v 2 à la carte reštauráciách (každú môžete raz za pobyt navštíviť zadarmo, nutná rezervácia)
letná sezóna (apríl až október): stravovanie v 7 à la carte reštauráciách (každú môžete raz za pobyt navštíviť zadarmo, nutná rezervácia)
lokálne alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, vybrané dovážané alkoholické nápoje, čerstvo vylisované ovocné šťavy
denne doplňovaný minibar
trezor na izbe
6 tenisových kurtov, tenisové vybavenie (so zálohou) a osvetlenie kurtov (nutná rezervácia)
stolný tenis a šípky
aerobik, vodná aj normálna gymnastika a ďalšie športové aktivity
kino
fitness centrum Be Fit
neplatená časť – hamam, sauna, parný kúpeľ

slnečníky, lehátka, matrace a uteráky (v závislosti od počasia)
zimná sezóna (november až marec): animačný program, živá hudba (v niektoré dni) a diskotéka
letná sezóna (apríl až október): denný program, športové turnaje, bazénové hry, večerné predstavenia, animačné programy, živá hudba (v niektoré dni) a diskotéka
Wi-Fi na izbách a vo vstupnej hale
každodenné upratovanie izby a výmena uterákov, výmena obliečok každý druhý deň
vonkajšie parkovisko
letná sezóna (apríl až október): relaxačný bazén pre dospelých (od 15 rokov), lunapark, dinosaurý park, aquapark, Mini Club, izbová služba, pokojná zóna na pláži pre dospelých, čokoládové dobroty vo vstupnej hale hotela

 

Balíček Ultra All Inclusive nezahŕňa tieto služby:

telefón, fax, počítačové hry
herná miestnosť, bowling, biliard, internetová kaviareň
telové a kozmetické procedúry, kaderníctvo
kozmetický salón, kleopatrin mliečny kúpeľ, masáže, antistresový peeling, vírivka v kúpeľoch
nákupné centrum
pranie a žehlenie bielizne
doktor
niektoré dovážané nápoje a prémiové vína v à la carte reštauráciách
izbová služba 24 hodín denne
stolný futbal a Playstation (funguje len v letnej sezóne)
vodné športy - surfovanie, jazda na katamaráne, plachtenie (funguje len v letnej sezóne)


* Hotel si vyhradzuje právo na úpravu všetkých balíčkov.

Aktivity

Hotel Delphin Be Grand Resort ponúka nasledujúce aktivity:

 • animačný program
  živá hudba (niektoré dni)
  internetová kaviareň (za príplatok)
  počítačové hry (za príplatok)
  herná miestnosť (za príplatok)
  kino
  nákupné centrum
  bowling a biliard (za príplatok)
  športové turnaje (v letnej sezóne)
  bazénové hry (v letnej sezóne)
  večerné predstavenie vo vonkajšom amfiteátri (v letnej sezóne)
  zapožičanie golfového vozítka na recepcii
  zábavný park
  dinosaurý park

Šport a wellness hotela Delphin Be Grand Resort *****

Hotel Delphin Be Grand Resort ponúka celý rad športových aktivít. Môžete sa tešiť napríklad na 6 tenisových kurtov (vrátane tenisového vybavenia), stolný tenis, šípky, biliard, bowling, futbalové ihrisko, 4 ihriská na plážový volejbal, lekcie aerobiku či vodnú gymnastiku (v letnej sezóne). Súčasťou rezortu je aj moderné fitness centrum Be Fit, ktoré sa skladá z posilňovne s rozlohou 1350 m2, zóny na cvičenie pilates (135 m2), sekcie pre kulturistov, kardio sekcie a strečingovej zóny. K dispozícii sú lekcie s profesionálnymi trénermi. V letnej sezóne si navyše môžete vyskúšať množstvo motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za príplatok). Milovníci kúpania určite ocenia veľký hotelový aquapark so 7 šmýkačkami pre deti a 9 šmýkačkami pre dospelých. Hotel sa navyše pýši 8 vonkajšími bazénmi (vrátane semi-olympijského bazéna a relaxačného bazéna pre dospelých), vírivkou a 2 krytými bazénmi. V zimnej sezóne (od novembra do marca) je k dispozícii jeden vonkajší vyhrievaný bazén a 2 kryté bazény.

Zabudnite na všetok stres a starosti a nechajte sa rozmaznávať v luxusných kúpeľoch, ktoré sú vybavené saunou, parným kúpeľom, tureckými kúpeľmi hamam, prezliekarňami so sprchou a relaxačnou miestnosťou. Platená časť kúpeľov zahŕňa privátnu saunu, turecké kúpele, prezliekárne, relaxačnú miestnosť, VIP záhradu, dažďovú miestnosť, soľnú jaskyňu, parný kúpeľ a vírivku. Môžete si tiež priplatiť za najrôznejšie procedúry a terapie - napríklad kleopatrin mliečny kúpeľ, najrôznejšie masáže od profesionálnych masérov, antistresový peeling či rozmanité kozmetické a telové procedúry. Otváracia doba: 9:00–19:30.

Deti v hoteli Delphin Be Grand Resort *****

Pre deti vo veku od 4 do 12 rokov je v hoteli Delphin Be Grand Resort k dispozícii detský klub Mini Club so zábavným dopoludňajším a popoludňajším programom, detské ihrisko a kino. Animátori hovoria nemecky, anglicky a rusky.

Milovníci kúpania určite ocenia veľký hotelový aquapark so 7 šmýkačkami pre deti a 9 šmýkačkami pre dospelých. V rámci all inclusive môžu deti bezplatne využívať aj lunapark s atrakciami.

Mapa - Delphin Be Grand Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Turecka do hotela Delphin Be Grand Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Delphin Be Grand Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Ing. Barbora Dvorníková
Ing. Barbora Dvorníková 724 065 775

Recezie hotela Delphin Be Grand Resort *****

Letové spojenia do Turecka

Katarina Kaprálová
Delphin Be Grand Resort
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.