Kempinski Hotel The Dome Belek *****

Turecko

Dovolenka bez starostí

Osobne
sme
navštívili

Hotel Kempinski Hotel The Dome Belek *****

Hodnotenie 9.8 Hodnotilo 3 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Turecko, Turecká riviéra, Belek | Zobraziť mapu
Strava All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Golfová hřiště Přepychové lázně 11 luxusních restaurací a barů
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Kempinski Hotel The Dome Belek ***** Turecko

Pri krásnej piesočnatej pláži na pobreží Stredozemného mora sa rozkladá rezort Kempinski Hotel The Dome Belek, ktorý vás na prvý pohľad oslní svojou jedinečnou architektúrou inšpirovanou dobami Seldžuckej ríše. Užite si bezstarostný pobyt so širokou ponukou bezkonkurenčných služieb vďaka konceptu Luxury All-Inclusive. Môžete sa tešiť na prepychové kúpele, dve profesionálne golfové ihriská, detský klub a množstvo ďalších výhod.

Hotel ponúka ubytovanie v 158 elegantných izbách a apartmánoch situovaných v hlavnej hotelovej budove a v 25 samostatne stojacich vilách, ktoré sa nachádzajú priamo pri golfových ihriskách Pasha a PGA Sultan. Všetky interiéry sú dômyselne navrhnuté a vybavené tak, aby poskytovali maximálne pohodlie. Okrem toho na vás čaká päť luxusných reštaurácií a šesť štýlových barov, v ktorých sa snúbia vycibrené chute svetovej kuchyne s úchvatnými scenériami okolitej prírody.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Garden View (38 m²)

Superior Garden View (38 m²)

Elegantne zariadená izba, ktorá ponúka dokonalú kombináciu pohodlia a luxusu. Z vlastného balkóna sa môžete kochať výhľadom do záhrady...

Superior Golf View (38 m²)

Superior Golf View (38 m²)

Medzi hlavné výhody tejto izby patrí nádherný výhľad na golfové ihrisko zo súkromného balkóna a priestranná obývacia izba s posedením...

Superior Side Sea View (38 m²)

Superior Side Sea View (38 m²)

Táto štýlová izba ponúka dokonalé pohodlie a množstvo obývacieho priestoru. Zo súkromného balkóna sa ponúka čiastočný výhľad na more...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Objavte neodolateľnú kombináciu chutí svetovej kuchyne a originálnych koktailov. V rezorte Kempinski Hotel The Dome Belek na vás čaká jedna exkluzívna reštaurácia s celodenným stravovaním formou bufetu, štyri luxusné à la carte reštaurácie so širokou ponukou pokrmov od talianskej až po ázijskú kuchyňu, cukráreň a šesť štýlových barov s výberom vašich obľúbených nápojov. Neobyčajné gastronomické zážitky sa tu snúbia s úchvatnými scenériami Stredozemného mora a okolitej prírody.

Reštaurácie

Lale Restaurant – Vychutnajte si vynikajúce raňajky, obed či večeru formou bufetu v jednej z najkrajších reštaurácií v meste Antalya. Pri raňajkách sa nápoje objednávajú priamo pri stole (čerstvý pomarančový, mrkvový alebo grapefruitový džús, káva a čaj). Môžete sa tiež tešiť na tematické obedové a večerné bufety s rôznymi druhmi grilovaných rýb a mäsa, cestovinovými pokrmami, ovocím, zmrzlinou a ďalšími dezertmi. Otváracia doba: raňajky 6:30–10:30, obed 12:30–14:30, večera 19:00–22:00.

Cilantro Restaurant – Zájdite do tejto štýlovej à la carte reštaurácie, ktorá sa nachádza na prízemí hotela, a nechajte sa uniesť chuťami z rôznych kútov Talianska. Široká ponuka kvalitných vín sa dopĺňa s vynikajúcimi talianskymi regionálnymi receptami a vytvára jedinečný kulinársky zážitok. Táto reštaurácia nie je zahrnutá v balíčku Luxury All-Inclusive, je vyžadovaný príplatok 20 euro na osobu. Otváracia doba: večera 19:00–22:00.

Trader's Spice – V tejto modernej à la carte reštaurácii s interaktívnou kuchyňou môžete zblízka pozorovať precíznu majstrovskú prípravu pokrmov a stať sa tak súčasťou vzrušujúcej kulinárskej show. Menu sa skladá zo širokého výberu ázijských špecialít od Indického až po Tichý oceán. Táto reštaurácia nie je zahrnutá v balíčku Luxury All-Inclusive, je vyžadovaný príplatok 20 euro na osobu. Otváracia doba: večera 19:00–22:00.

Palm Lounge & Bar – Užite si romantický obed alebo večeru na pláži v tejto unikátnej à la carte reštaurácii s barom. Na obed sa podávajú vynikajúce grilované špeciality, pizza a šaláty, ktoré si môžete vychutnať v záhradke medzi bazénom a plážou. Večer na vás čaká bohatý výber rybacích špecialít z najrôznejších stredomorských regiónov a očarujúca plážová atmosféra. Táto reštaurácia nie je zahrnutá v balíčku Luxury All-Inclusive, je vyžadovaný príplatok 20 euro na osobu. Otváracia doba: obed 13:00–18:00, večera 19:00–22:00.

Sofra By The Lake - Táto exkluzívna reštaurácia, ktorá sa nachádza na nádhernom mieste pri rieke a ponúka úchvatné výhľady, vám predstaví chute, ktorých sa nebudete môcť nabažiť. Čakajú na vás vynikajúce pokrmy ázijskej, tureckej a talianskej kuchyne a taktiež čerstvé morské plody. Hostia ubytovaní vo vilách môžu túto reštauráciu využívať zadarmo, u ostatných hostí je vyžadovaný príplatok. Otváracia doba: raňajky 8:00–11:30, obed 12:30–17:30, večera 19:00–23:00.

 

Bary

Dome Café – Neexistuje lepší spôsob, ako zakončiť večer, než popíjaním šampanského a pozorovaním trblietajúceho sa mora. Tento štýlový bar a kaviareň v jednom sa nachádza pri hotelovej vstupnej hale a ponúka všetky obľúbené nápoje. Vonkajšia terasa so živou hudbou a úchvatnými výhľadmi je ideálnym miestom pre popoludňajší čaj alebo kávu aj pre večerný pohár vína. Otváracia doba: 9:00–24:00.

Piano Bar – Vo vstupnej hale hotela sa nachádza tento príjemný salónik so živou hudbou a výhľadom na Stredozemné more a bazén. Vychutnajte si drink s priateľmi alebo si skráťte čas osamote čítaním knihy v okúzľujúcej atmosfére. Otváracia doba: sezónne 17:00–24:00.

Pier Bar – Nasajte silu stredomorského slnka a sladkú vôňu morského vánku alebo sa nechajte uniesť výhľadom na mesiac vznášajúci sa nad Stredozemným morom s pohárom niečoho dobrého v ruke v tomto elegantnom bare na móle. Otváracia doba: 10:00–19:00 a 23:00–1:00.

Swim Up – Doplávajte si pre osviežujúci nápoj do tohto štýlového baru uprostred bazéna, ktorý ponúka studené aj teplé nápoje, čerstvé vylisované džúsy, alkoholické aj nealkoholické koktaily, vína a sekty. Otváracia doba: 11:00–18:00.

Putters Jazz Lounge – Tento luxusný golfový bar s veľkou terasou a výhľadom na tyrkysové Stredozemné more je ideálnym miestom, kde môžete so spoluhráčmi osláviť podarený úder pohárom whisky a nasávať výnimočnú atmosféru. Na veľkej obrazovke môžete sledovať golfové a futbalové zápasy alebo preteky Formule 1. V tomto bare je povolené fajčiť. Otváracia doba: sezónne 17:00–24:00.

Palm Lounge & Bar – Krásny plážový bar, ktorý ponúka studené aj teplé nápoje, čerstvo vylisované džúsy, alkoholické aj nealkoholické koktaily, víno a sekty. Každý deň tu hrá živá hudba a v čase 23:30 – 24:30 sa podáva nočné občerstvenie. Otváracia doba: 9:00–24:30.

Kempinski Patisserie – Oslaďte si deň vynikajúcim dezertom a šálkou kávy v tejto príjemnej cukrárni v hotelovej vstupnej hale. Otváracia doba: sezónne 15:00–18:00.

Kategórie a vybavenosť izieb Kempinski Hotel The Dome Belek

Rezort Kempinski Hotel The Dome Belek sa skladá z hlavnej budovy so 158 elegantnými izbami a apartmánmi a 25 samostatne stojacich luxusných víl, ktoré sa nachádzajú priamo pri golfových ihriskách Pasha a PGA Sultan. Všetky interiéry sú dômyselne navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie a ich dizajn je inšpirovaný dobami Sedžuckej ríše.

Súčasťou vybavenia všetkých izieb, apartmánov aj víl je: luxusná mramorová kúpeľňa so samostatnou vaňou a sprchovacím kútom, stôl s dataportom, telefón s priamou voľbou a záznamníkom, parketová podlaha, interaktívna TV s plochou obrazovkou, vyhrievaná podlaha a zrkadlo v kúpeľni, vysokorýchlostný internet, trezor, minibar, fén, centrálna klimatizácia, župan, papuče, kúpeľové produkty, hygienický set, kozmetické zrkadlo, varná kanvica, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, stolík na odkladanie batožiny, vankúšové menu, denná tlač (na vyžiadanie), plážový altánok a kakaový nápoj alebo mlieko pred spaním pre deti (na vyžiadanie).

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Garden View (38 m²)

Superior Garden View (38 m²) foto

Elegantne zariadená izba, ktorá ponúka dokonalú kombináciu pohodlia a luxusu. Z vlastného balkóna sa môžete kochať výhľadom do záhrady. Súčasťou izby je veľký obývací priestor s posedením. Maximálna kapacita: 3 osoby.

Superior Golf View (38 m²)

Superior Golf View (38 m²) foto

Medzi hlavné výhody tejto izby patrí nádherný výhľad na golfové ihrisko zo súkromného balkóna a priestranná obývacia izba s posedením. V tejto kategórii sú k dispozícii aj spojovacie izby. Maximálna kapacita: 2 osoby.

Superior Side Sea View (38 m²)

Superior Side Sea View (38 m²) foto

Táto štýlová izba ponúka dokonalé pohodlie a množstvo obývacieho priestoru. Zo súkromného balkóna sa ponúka čiastočný výhľad na more. V tejto kategórii sú k dispozícii aj spojovacie izby. Maximálna kapacita: 3 osoby.

Deluxe Room (38 m²)

Deluxe Room (38 m²) foto

Vychutnajte si ničím nerušený výhľad na Stredozemné more z vlastného balkóna tejto krásnej izby. Súčasťou interiéru je aj veľká obývacia izba s posedením. V tejto kategórii sú k dispozícii aj spojovacie izby. Maximálna kapacita: 3 osoby.

Family Room (48 m²)

Family Room (48 m²) foto

Táto elegantná izba ponúka dve samostatné spálne (s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami) a balkón s krásnym výhľadom do záhrady. Maximálna kapacita: 4 osoby.

Junior Suite (48 m²)

Junior Suite (48 m²) foto

V tomto apartmáne sa snúbi moderný štýl s pohodlím domova. Interiér sa skladá zo samostatnej spálne a obývacej izby, ktoré sú oddelené chodbou, a ponúka tak dostatok súkromia. Z balkóna sa môžete kochať čiastočným výhľadom na more. Na vyžiadanie je možné pristaviť tretiu posteľ. Maximálna kapacita: 3 osoby.

One Bedroom Suite with Golf View (76 m²)

One Bedroom Suite with Golf View (76 m²) foto

Vychutnajte si dych vyrážajúci výhľad na golfové ihrisko a horu z balkóna, ktorý je súčasťou tohto elegantného apartmánu s jednou spálňou a veľkou samostatnou obývacou izbou. Vďaka veľkorysému priestoru je tento variant ideálny pre rodiny s deťmi. Na vyžiadanie je možné pristaviť tretiu posteľ. Maximálna kapacita: 3 osoby.

One Bedroom Suite with Sea View (76 m²)

One Bedroom Suite with Sea View (76 m²) foto

Ak sa ubytujete v tomto jedinečnom apartmáne, môžete sa tešiť na pozorovanie úchvatných západov slnka nad Stredozemným morom z vlastného balkóna. Súčasťou apartmánu je samostatná spálňa a rozľahlá obývacia izba, ktoré sú oddelené dverami pre viac súkromia. Tento variant je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Na vyžiadanie je možné pristaviť tretiu posteľ. Maximálna kapacita: 3 osoby.

Two Bedroom Suite with Golf View (114 m²)

Two Bedroom Suite with Golf View (114 m²) foto

Doprajte si maximálne pohodlie v podobe štýlovo zariadeného apartmánu, ktorý disponuje dvoma spálňami (s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami) s vlastnou kúpeľňou a priestrannou obývacou izbou. Môžete sa tiež tešiť na dych vyrážajúci výhľad na golfové ihrisko a horu v pozadí zo súkromného balkóna. Na vyžiadanie je možné pristaviť posteľ navyše. Maximálna kapacita: 4 osoby.

Two Bedroom Suite with Sea View (114 m²)

Two Bedroom Suite with Sea View (114 m²) foto

Tento krásny apartmán sa môže pochváliť dych vyrážajúcim výhľadom na more a bazén z vlastného balkóna. Jeho interiér sa skladá z dvoch spální (s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami), dvoch kúpeľní a veľkej obývacej izby. Na vyžiadanie je možné pristaviť posteľ navyše. Maximálna kapacita: 4 osoby.

Seljuk Suite (180 m²)

Seljuk Suite (180 m²) foto

Užite si luxusné bývanie v tomto nádherne zariadenom apartmáne so štýlovým nábytkom, ktorý je ako stvorený na relaxáciu aj stretnutie s priateľmi. Súčasťou apartmánu sú dve spálne, priestranná obývacia izba, jedáleň a balkón, z ktorého sa ponúka nádherný výhľad na Stredozemné more. Na vyžiadanie je možné pristaviť posteľ navyše. Ak sa ubytujete v tomto apartmáne, získate navyše exkluzívne vybavenie a služby, ako je DVD prehrávač, služba rozostlania postele, tanier s ovocím a tureckými delikatesami, šampanské a kvety pri príchode, oriešky a sušené ovocie, kávovar na kapsule, expresný check-in v apartmáne a plážový prístrešok (Beach Cabana). Maximálna kapacita: 4 osoby.

Royal Golf Villa (200 m²)

Royal Golf Villa (200 m²) foto

Táto majestátna vila s úchvatným výhľadom na golfové ihrisko PGA Sultan, horu Taurus a jazero ponúka luxusné zázemie so súkromným vonkajším bazénom (v zime vyhrievaným), priestrannou záhradou vybavenou pohodlným posedením a pokojnou atmosférou. Súčasťou interiéru sú dve spálne s vlastnou kúpeľňou, obývacia izba, kuchyňa s jedálenským stolom, vírivka a plne vybavený bar. V tejto vile sa môžete ubytovať aj so svojim domácim miláčikom (za príplatok). Maximálna kapacita: 4 osoby. Ak sa ubytujete v tejto vile, získate navyše exkluzívne vybavenie a služby, ako je opaľovacie lehátko na terase, žehlička a žehliaca doska, toaletné potreby značky Diptyque, DVD prehrávač, služba rozostlania postele, tanier s ovocím a tureckými delikatesami, drink a studený uterák na privítanie pri príchode, oriešky a sušené ovocie, kávovar na kapsule, expresný check-in a check-out vo vile, súkromné vozítko, služby hotelového komorníka a asistenta pre VIP hostí (8:00–0:00), možnosť stravovania vo vile 24 hodín denne (ceny podľa menu), denne doplňovaný košík s ovocím, bezplatný vstup do kúpeľov a wellness centra, 10% zľava na kúpeľné procedúry, denná 15% zľava na plážový prístrešok (Beach Cabana) s nápojovou obsluhou (nutná rezervácia) a stravovanie v reštaurácii Sofra by the Lake (raňajky, obedy a večere výhradne pre vilových hostí). Pre deti je k dispozícii detský župan a papuče, detské kúpeľové potreby, vstup do detského klubu (od 4 do 12 rokov), detská postieľka, desiaty a nápoje pre deti a služba stráženia detí (za príplatok).

Sultan Villa (467 m²)

Sultan Villa (467 m²) foto

Exkluzívna vila, ktorá poskytuje dokonalé súkromie a prémiové vybavenie vrátane privátneho bazéna (s vyhrievaním v zimných mesiacoch). Súčasťou vily sú tri samostatné spálne s vlastnou kúpeľňou a oddelenou šatňou, obývacia izba s krbom, kuchyňa vybavená chladničkou a chladničkou na víno a plne zásobený bar. Okrem toho sa môžete tešiť na rozľahlú súkromnú záhradu a nádherný výhľad na golfové ihrisko PGA Sultan, horu Taurus a jazero. Maximálna kapacita: 6 osôb. Ak sa ubytujete v tejto vile, získate navyše exkluzívne vybavenie a služby, ako je opaľovacie lehátko na terase, žehlička a žehliaca doska, toaletné potreby značky Diptyque, DVD prehrávač, služba rozostlania postele, tanier s ovocím a tureckými delikatesami, šampanské, kvety, drink a studený uterák na privítanie pri príchode, oriešky a sušené ovocie, kávovar na kapsule, služba CIP terminál na letisku (pri pobyte nad 7 dní), expresný check-in a check-out priamo vo vile, súkromné vozítko, služby hotelového komorníka a asistenta pre VIP hostí (8:00–0:00), možnosť stravovania vo vile 24 hodín denne (ceny podľa menu s 30% zľavou) a jedny raňajky vo vile zdarma (pri pobyte nad 7 dní), denne doplňovaný košík s ovocím, bezplatný vstup do kúpeľov a wellness centra, 25% zľava na kúpeľné procedúry, plážový prístrešok (Beach Cabana) s nápojovou obsluhou (nutná rezervácia), stravovanie v reštaurácii Sofra by the Lake (raňajky, obedy a večere výhradne pre vilových hostí) a v à la reštauráciách zadarmo. Pre deti je k dispozícii detský župan a papuče, detské kúpeľové potreby, vstup do detského klubu (od 4 do 12 rokov), detská postieľka, desiaty a nápoje pre deti a služba stráženia detí (za príplatok).

Pasha Villa (400 m²)

Pasha Villa (400 m²) foto

Vďaka svojmu umiestneniu v kúzelnom lese predstavuje táto nádherná vila luxusné ubytovanie uprostred prírody. Môžete sa tešiť na súkromný bazén (v zime vyhrievaný), veľkú záhradu s posedením a krásny výhľad na golfové ihrisko PGA Sultan, horu Taurus a jazero. Vila disponuje tromi spálňami s vlastnou kúpeľňou, obývacou izbou s krbom, kuchyňou, jedálenským stolom, vírivkou a plne vybaveným barom. V tejto vile sa môžete ubytovať aj so svojim domácim miláčikom (za príplatok). Maximálna kapacita: 6 osôb. Ak sa ubytujete v tejto vile, získate navyše exkluzívne vybavenie a služby, ako je opaľovacie lehátko na terase, žehlička a žehliaca doska, toaletné potreby značky Diptyque, DVD prehrávač, služba rozostlania postele, tanier s ovocím a tureckými delikatesami, šampanské, kvety, drink a studený uterák na privítanie pri príchode, oriešky a sušené ovocie, kávovar na kapsule, expresný check-in a check-out vo vile, súkromné vozítko, služby hotelového komorníka a asistenta pre VIP hostí (8:00–0:00), možnosť stravovania vo vile 24 hodín denne (ceny podľa menu s 10% zľavou), denne doplňovaný košík s ovocím, bezplatný vstup do kúpeľov a wellness centra, 15% zľava na kúpeľné procedúry, denná 20% zľava na plážový prístrešok (Beach Cabana) s nápojovou obsluhou (nutná rezervácia) a stravovanie v reštaurácii Sofra by the Lake (raňajky, obedy a večere výhradne pre vilových hostí). Pre deti je k dispozícii detský župan a papuče, detské kúpeľové potreby, vstup do detského klubu (od 4 do 12 rokov), detská postieľka, desiaty a nápoje pre deti a služba stráženia detí (za príplatok).

Presidental Villa (750 m²)

Presidental Villa (750 m²) foto

Doprajte si ultimátne pohodlie a luxusné zázemie v podobe tejto jedinečnej vily so súkromným bazénom (v zime vyhrievaným), vonkajšou vírivkou a rozľahlou záhradou. Vo vnútri nájdete štyri samostatné spálne s vlastnou kúpeľňou, obývaciu izbu s krbom, kuchyňu a plne vybavený bar. Nádherne zariadený priestor dopĺňa úchvatný výhľad na golfové ihrisko PGA Sultan, horu Taurus a jazero. V tejto vile sa môžete ubytovať aj so svojim domácim miláčikom (za príplatok). Maximálna kapacita: 8 osôb. Ak sa ubytujete v tejto vile, získate navyše exkluzívne vybavenie a služby, ako je opaľovacie lehátko na terase, žehlička a žehliaca doska, toaletné potreby značky Diptyque, DVD prehrávač, služba rozostlania postele, tanier s ovocím a tureckými delikatesami, šampanské, kvety, drink a studený uterák na privítanie pri príchode, oriešky a sušené ovocie, kávovar na kapsule, služba CIP terminál na letisku (pri pobyte nad 7 dní), expresný check-in a check-out vo vile, súkromné vozítko, služby hotelového komorníka a asistenta pre VIP hostí (8:00–0:00), možnosť stravovania vo vile 24 hodín denne (ceny podľa menu s 30% zľavou) a jedny raňajky vo vile zdarma (pri pobyte nad 7 dní), denne doplňovaný košík s ovocím, bezplatný vstup do kúpeľov a wellness centra, 25% zľava na kúpeľné procedúry, plážový prístrešok (Beach Cabana) s nápojovou obsluhou (nutná rezervácia), stravovanie v reštaurácii Sofra by the Lake (raňajky, obedy a večere výhradne pre vilových hostí) a v à la carte reštauráciách zadarmo. Pre deti je k dispozícii detský župan a papuče, detské kúpeľové potreby, vstup do detského klubu (od 4 do 12 rokov), detská postieľka, desiaty a nápoje pre deti a služba stráženia detí (za príplatok).

Pláž a more

Rezort Kempinski Hotel The Dome Belek sa nachádza priamo na nádhernej piesočnatej pláži s exkluzívnym vybavením a službami (dostupné od 10:00 do 18:00). Všetci hostia majú k dispozícii lehátka na opaľovanie s osuškami.

Hostia ubytovaní vo vilách Sultan, Pasha a Presidential Villa alebo v apartmáne Seljuk Suite môžu zadarmo (ostatní hostia za príplatok) využívať prémiový plážový prístrešok (Beach Cabana) s nápojovou obsluhou, mini chladničkou, čerstvým ovocím, zmrzlinou, občerstvením, ležadlom na opaľovanie a osuškami. Rovnaké služby a vybavenie ponúka aj altánok pri bazéne (Pool Pavilion), ktorý je dostupný za príplatok. Hostia si môžu tiež prenajať prístrešok na móle (Pier Cabana) s priamym prístupom do mora, ktorý je vybavený mini chladničkou, čerstvým ovocím, zmrzlinou, občerstvením, ležadlom na opaľovanie, osuškami a nápojovou obsluhou.

Online cena a slevy Kempinski Hotel The Dome Belek *****

Profi foto hotela Kempinski Hotel The Dome Belek *****

Naše foto hotela Kempinski Hotel The Dome Belek *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Kempinski Hotel The Dome Belek

Objavte neodolateľnú kombináciu chutí svetovej kuchyne a originálnych koktailov. V rezorte Kempinski Hotel The Dome Belek na vás čaká jedna exkluzívna reštaurácia s celodenným stravovaním formou bufetu, štyri luxusné à la carte reštaurácie so širokou ponukou pokrmov od talianskej až po ázijskú kuchyňu, cukráreň a šesť štýlových barov s výberom vašich obľúbených nápojov. Neobyčajné gastronomické zážitky sa tu snúbia s úchvatnými scenériami Stredozemného mora a okolitej prírody.

Reštaurácie

Lale Restaurant – Vychutnajte si vynikajúce raňajky, obed či večeru formou bufetu v jednej z najkrajších reštaurácií v meste Antalya. Pri raňajkách sa nápoje objednávajú priamo pri stole (čerstvý pomarančový, mrkvový alebo grapefruitový džús, káva a čaj). Môžete sa tiež tešiť na tematické obedové a večerné bufety s rôznymi druhmi grilovaných rýb a mäsa, cestovinovými pokrmami, ovocím, zmrzlinou a ďalšími dezertmi. Otváracia doba: raňajky 6:30–10:30, obed 12:30–14:30, večera 19:00–22:00.

Cilantro Restaurant – Zájdite do tejto štýlovej à la carte reštaurácie, ktorá sa nachádza na prízemí hotela, a nechajte sa uniesť chuťami z rôznych kútov Talianska. Široká ponuka kvalitných vín sa dopĺňa s vynikajúcimi talianskymi regionálnymi receptami a vytvára jedinečný kulinársky zážitok. Táto reštaurácia nie je zahrnutá v balíčku Luxury All-Inclusive, je vyžadovaný príplatok 20 euro na osobu. Otváracia doba: večera 19:00–22:00.

Trader's Spice – V tejto modernej à la carte reštaurácii s interaktívnou kuchyňou môžete zblízka pozorovať precíznu majstrovskú prípravu pokrmov a stať sa tak súčasťou vzrušujúcej kulinárskej show. Menu sa skladá zo širokého výberu ázijských špecialít od Indického až po Tichý oceán. Táto reštaurácia nie je zahrnutá v balíčku Luxury All-Inclusive, je vyžadovaný príplatok 20 euro na osobu. Otváracia doba: večera 19:00–22:00.

Palm Lounge & Bar – Užite si romantický obed alebo večeru na pláži v tejto unikátnej à la carte reštaurácii s barom. Na obed sa podávajú vynikajúce grilované špeciality, pizza a šaláty, ktoré si môžete vychutnať v záhradke medzi bazénom a plážou. Večer na vás čaká bohatý výber rybacích špecialít z najrôznejších stredomorských regiónov a očarujúca plážová atmosféra. Táto reštaurácia nie je zahrnutá v balíčku Luxury All-Inclusive, je vyžadovaný príplatok 20 euro na osobu. Otváracia doba: obed 13:00–18:00, večera 19:00–22:00.

Sofra By The Lake - Táto exkluzívna reštaurácia, ktorá sa nachádza na nádhernom mieste pri rieke a ponúka úchvatné výhľady, vám predstaví chute, ktorých sa nebudete môcť nabažiť. Čakajú na vás vynikajúce pokrmy ázijskej, tureckej a talianskej kuchyne a taktiež čerstvé morské plody. Hostia ubytovaní vo vilách môžu túto reštauráciu využívať zadarmo, u ostatných hostí je vyžadovaný príplatok. Otváracia doba: raňajky 8:00–11:30, obed 12:30–17:30, večera 19:00–23:00.

 

Bary

Dome Café – Neexistuje lepší spôsob, ako zakončiť večer, než popíjaním šampanského a pozorovaním trblietajúceho sa mora. Tento štýlový bar a kaviareň v jednom sa nachádza pri hotelovej vstupnej hale a ponúka všetky obľúbené nápoje. Vonkajšia terasa so živou hudbou a úchvatnými výhľadmi je ideálnym miestom pre popoludňajší čaj alebo kávu aj pre večerný pohár vína. Otváracia doba: 9:00–24:00.

Piano Bar – Vo vstupnej hale hotela sa nachádza tento príjemný salónik so živou hudbou a výhľadom na Stredozemné more a bazén. Vychutnajte si drink s priateľmi alebo si skráťte čas osamote čítaním knihy v okúzľujúcej atmosfére. Otváracia doba: sezónne 17:00–24:00.

Pier Bar – Nasajte silu stredomorského slnka a sladkú vôňu morského vánku alebo sa nechajte uniesť výhľadom na mesiac vznášajúci sa nad Stredozemným morom s pohárom niečoho dobrého v ruke v tomto elegantnom bare na móle. Otváracia doba: 10:00–19:00 a 23:00–1:00.

Swim Up – Doplávajte si pre osviežujúci nápoj do tohto štýlového baru uprostred bazéna, ktorý ponúka studené aj teplé nápoje, čerstvé vylisované džúsy, alkoholické aj nealkoholické koktaily, vína a sekty. Otváracia doba: 11:00–18:00.

Putters Jazz Lounge – Tento luxusný golfový bar s veľkou terasou a výhľadom na tyrkysové Stredozemné more je ideálnym miestom, kde môžete so spoluhráčmi osláviť podarený úder pohárom whisky a nasávať výnimočnú atmosféru. Na veľkej obrazovke môžete sledovať golfové a futbalové zápasy alebo preteky Formule 1. V tomto bare je povolené fajčiť. Otváracia doba: sezónne 17:00–24:00.

Palm Lounge & Bar – Krásny plážový bar, ktorý ponúka studené aj teplé nápoje, čerstvo vylisované džúsy, alkoholické aj nealkoholické koktaily, víno a sekty. Každý deň tu hrá živá hudba a v čase 23:30 – 24:30 sa podáva nočné občerstvenie. Otváracia doba: 9:00–24:30.

Kempinski Patisserie – Oslaďte si deň vynikajúcim dezertom a šálkou kávy v tejto príjemnej cukrárni v hotelovej vstupnej hale. Otváracia doba: sezónne 15:00–18:00.

All Inclusive

Balíček Luxury All-Inclusive hotela Kempinski Hotel The Dome Belek zahŕňa*:

 

Služby v rámci check-in a check-out:

koktail pre dospelých a džús pre deti pri príchode
personalizovaný uvítací list s podpisom vedenia pre všetkých stálych hostí a hostí ubytovaných v apartmáne či vile
uterák na osvieženie
rezervácia stola v hlavnej reštaurácii pre handicapovaných hostí
dáždnik v daždivých dňoch
obedový box na výlet (na vyžiadanie)
fľaša vody a uterák na osvieženie do auta pri odchode
Ďalšie služby a vybavenie:

bezdrôtový internet
studené uteráky pri bazéne a na pláži
knižnica
trezor na izbe a recepcii
business centrum
denná tlač (na vyžiadanie)
asistenčná služba Concierge
prezliekárne so skrinkami na zámok /pre skorší check-in alebo neskorý check-out)
skrinka na golfovú tašku
kyvadlová doprava na golfové ihrisko PGA National Golf Club
Reštaurácie a bary:

stravovanie v hlavnej hotelovej reštaurácii formou bufetu
šesť barov
lokálne a vybrané dovážané alkoholické aj nealkoholické nápoje
ponuka čerstvých ovocných a zeleninových džúsov
nápojová obsluha pri ležadlách na pláži a pri bazéne
lokálne domáce víno (červené, biele a ružové)
kaviareň s ponukou rôznych druhov kávy a čaju
zmrzlina na pláži a pri bazéne
denne doplňovaný minibar
rozšírený bar vo vilách Pasha a Sultan Villa a v suite Selcuk Suite
Šport a zábava:

stolové hry
fitness centrum
stolný tenis
tenisový kurt (zapožičanie vybavenia za príplatok)
5kilometrová bežecká trasa
živá hudba
večerné predstavenie
Wellness:

turecké kúpele Hammam
parný kúpeľ
tropická sprcha
tri sauny
vonkajší a krytý vyhrievaný bazén
odpočinková zóna
vírivka
Deti:

detský klub s vonkajším aj krytým bazénom a detským ihriskom (pre deti od 4 do 12 rokov)
špeciálny detský koktail a darček na privítanie
detské ihrisko
detské menu a desiaty v hlavnej reštaurácii a Palm Pavilion
mlieko pred spaním (na vyžiadanie)
detské stoličky v reštauráciách
ďalšie detské vybavenie: kúpeľňový stupienok, sterilizátor, nedráždivý detský šampón a špeciálne toaletné potreby, detská postieľka, detský župan a sedačka do auta
*Hotel si vyhradzuje právo na úpravu all inclusive balíčkov.

Golf pri hoteli Kempinski Hotel The Dome Belek

Hotel Kempinski Hotel The Dome Belek sa môže pochváliť špičkovým golfovým klubom Antalya Golf Club s dvoma profesionálnymi golfovými ihriskami – PGA Sultan a Pasha, ktoré navrhli poprední architekti spoločnosti European Golf Design s pomocou profesionálneho golfistu Davida Jonesa so skúsenosťami z turnajov Senior Tour. Tieto ihriská preveria vaše schopnosti a zároveň vás oslnia bezkonkurenčnou hracou plochou a úchvatnými výhľadmi na okolitú krajinu, ktoré sú zárukou nezabudnuteľného golfového zážitku.

Anatalya Golf Club ponúka zapožičanie golfových palíc a áut, každodenné lekcie golfu a obchod s golfovým vybavením. K dispozícii je aj cvičné odpalisko, jamkovisko pre nácvik chipovania a puttovania a cvičné pieskové prekážky. Na ihriskách sú povolené iba spajky z mäkkých materiálov a je striktne vyžadovaný dress code.

 

Parametre ihriska The PGA Sultan Course:

18 jamiek
rozloha: 77,5 hektárov
dĺžka: 6477 m
poloha: na pobreží, borovicový les
par: 71
HCP: muži 24, ženy 28
jamkovisko: Bermuda Tifdwarf, rozloha cca 500 m2
odpalisko: biele, zlaté, červené modré
ferveje: úzke, náročné
122 piesočných prekážok o rozlohe 120 m2
12 jazier

 

Parametre ihriska The Pasha Course:

18 jamiek
rozloha: 55 hektárov
dĺžka: 5731 m
poloha: na pobreží, borovicový les
par: 72
HCP: muži 28, ženy 36
jamkovisko: Bermuda Tifdwarf, rozloha cca 500 m2
odpalisko: biele, zlaté, červené modré
ferveje: široké, lesné
55 piesočných prekážok o rozlohe 200 m2
6 jazier

Mapa golfového ihriska

 
Mapa golfového ihriska

Aktivity

Hotel Kempinski Hotel The Dome Belek ponúka nasledujúce aktivity:

stolové hry
živá hudba
večerné predstavenie
zorganizovanie výletu do neďalekého zábavného parku The Land of Legends Theme Park

Šport a wellness hotela Kempinski Hotel The Dome Belek *****

Pokiaľ radi trávite dovolenku aktívne, môžete využiť moderne vybavené fitness centrum s profesionálnymi trénermi (otvorené od 7:00 do 19:30), stolný tenis, tenisový kurt (zapožičanie vybavenia a lekcie s trénerom za príplatok) či profesionálne futbalové ihrisko (za príplatok) . K dispozícii je tiež kilometrová bežecká trasa a celý rad vodných športov ako napríklad potápanie, parasailing, tandem, jazda na vodnom skútri, vodné lyžovanie, lekcie surfu, jazda na nafukovacom banáne alebo kruhu a plachtenie na katamaráne (vodné športy nie sú zahrnuté v balíčku -Inclusive). V rezorte navyše nájdete tri vonkajšie a dva kryté sladkovodné bazény (z toho tri určené deťom) a jeden krytý bazén so slanou vodou.

Súčasťou hotela sú aj luxusné kúpele The Dome Sanitas Spa & Thalasso s rozlohou 3 600 m2, ktoré predstavujú dokonalé zázemie pre relaxáciu a načerpanie novej energie. Môžete sa tešiť na turecké kúpele Hammam, parný kúpeľ, tropickú sprchu, tri sauny, vonkajší a krytý vyhrievaný bazén, odpočinkovú zónu a vírivku. Pokiaľ si chcete dopriať prémiovú starostlivosť, vyskúšajte niektorú z ajurvédskych terapií, kozmetických či telových procedúr a najrôznejších masáží. K dispozícii je aj kaderníctvo, kozmetické centrum a Thalasso Center. Spomínané prémiové služby nie sú súčasťou balíčka Luxury All-Inclusive.

Deti v hoteli Kempinski Hotel The Dome Belek *****

V rezorte Kempinski Hotel the Dome Belek je k dispozícii detský klub Aladdin Catle Kid's Club pre deti vo veku 4–12 rokov (deti do 4 rokov môžu klub navštevovať v sprievode rodičov). V letnej sezóne je klub umiestnený v samostatnej budove s detským ihriskom, vonkajším bazénom, kinom, toaletami a miestnosťou na hranie a je otvorený od 9:15 do 22:30. V zimných mesiacoch sa klub presúva do hlavnej hotelovej budovy s krytým vyhrievaným bazénom a je otvorený od 9:15 do 17:30. K dispozícii je aj mini futbalové ihrisko. Tím animátorov pre deti každý deň organizuje najrôznejšie športové, kreatívne a vzdelávacie aktivity ako napríklad kreslenie, vyrábanie, pečenie sušienok, plážové hry, PlayStation či mini diskotéku.

 

Hotel tiež ponúka nasledujúce služby a vybavenie pre deti:

špeciálny detský koktail a darček na privítanie
detské ihrisko
detské menu a desiaty
mlieko pred spaním (na vyžiadanie)
detské stoličky v reštauráciách
ďalšie detské vybavenie: kúpeľňový stupienok, sterilizátor, nedráždivý detský šampón a špeciálne toaletné potreby, detská postieľka, detský župan a sedačka do auta
informácie ohľadom miest v okolí, ktoré môžete navštíviť s deťmi
služba stráženia detí (za príplatok)

Doprava do hotela Kempinski Hotel The Dome Belek

Rezort Kempinski Hotel the Dome Belek je vzdialený 25 km od letiska Antalya. K dispozícii je hosťom VIP transfer alebo taxi.

Mapa - Kempinski Hotel The Dome Belek *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Turecka do hotela Kempinski Hotel The Dome Belek *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Kempinski Hotel The Dome Belek *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Ing. Dominika Huňková
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Dominika Huňková 774 730 540

Recezie hotela Kempinski Hotel The Dome Belek *****

Factsheet

Letové spojenia do Turecka

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.