Six Senses Kaplankaya *****

Turecko

Moderný rezort v dokonalom splynutí s prírodou

Osobne
sme
bývali

Hotel Six Senses Kaplankaya *****

Lokalita Turecko, Egejská riviéra, Bodrum | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Moderní resort Kvalitní wellness 5 Soukromých pláží
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Six Senses Kaplankaya ***** Turecko

Rezort Six Senses Kaplankaya je umiestnený do dych vyrážajúcej prírody krásnej, starobylé krajiny na pobreží Egejského mora severne od Bodrumu. Nájdete tu zvlnené kopce pokryté stálezelenými rastlinami, divokými olivovníkmi a cyprusmi, teplý vánok a tyrkysové more, ktoré jemne lemujú vlny. Rezort stelesňuje súlad architektúry, histórie a umenia. Blízko rezortu nájdete mnoho ľahko dostupných archeologických nálezísk, vrátane dvoch zo Siedmich divov starovekého sveta.

Six Senses Kaplankaya predstavuje súkromné útočisko so 141 izbami a apartmánmi, pre náročnejších hostí sú k dispozícii aj viacspálňové rezidencie s vlastnou kuchyňou, privátnym bazénom a záhradou.

V rezorte môžete využívať päť privátnych pláží, tri reštaurácie a veľkolepé kúpele. V reštauráciách rezortu si pochutnáte na kuchyni inšpirovanej okolitým regiónom, ktorá využíva predovšetkým bio potraviny. Unikátne kúpele s rozlohou 10 000 m² ponúkajú bohatý wellness program, vyhrievaný vnútorný bazén, hydrotermálne priestory, hammamy, najmodernejšie fitness vybavenie a lekcie vrátane spinningu, jogy a pilates. Vyskúšajte tunajší wellness program, ktorý oživí vašu myseľ a spojí vás opäť s prírodou.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Six Senses Kaplankaya

Rezort je vhodný pre vyznávačov well-being štýlu, rovnako tak pre rodiny s deťmi. Ponúka bohatý program starostlivosti o telo i ducha, súčasne niekoľko krásnych pláží s bielym pieskom, vynikajúcu gastronómiu a prekrásne výhľady. Ideálne je pre tých, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku v obklopení prírody a súčasne so službami na veľmi dobrej úrovni.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2023
Ing. Radka Urbánková
Ing. Radka Urbánková 724 730 013

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe room (54 m²) s jednou posteľou veľkosti King alebo s dvoma oddelenými posteľami je doplnený o obývací priestor s rohovou pohovkou a konferenčným stolíkom, písacím stolom, vstavaný..

Superior Room

Superior Room

Svetlá moderná obývacia miestnosť izby Superior (54 m²) má premyslene oddelený priestor na spanie, s jednou posteľou veľkosti King alebo dvoma oddelenými posteľami, od útulnej rohovej poho..

Junior Suite

Junior Suite

Priestranný a štýlový apartmán Junior Suite (74 m²) ponúka posteľ veľkosti King a šikovne oddelenú obývaciu časť s rozkladacou pohovkou a štvormiestnym jedálenským stolom, prepojeným..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Rezort ponúka tri reštaurácie, ktoré sú inšpirované egejskou a stredomorskou kuchyňou s dôrazom na tradičné turecké chute. Predstavujú koncept Eat With Six Senses, kde sa čerstvé potraviny získavajú z miestnej ekologickej záhrady v rezorte, miestneho rybieho trhu a okolitých dedín.

Sage & Sea Restaurant a Bar je hlavná reštaurácia s barom, ktorá sa nachádza na prvej úrovni budovy rezortu.

Wild Thyme Restaurant a Bar pred hotelovým bazénom ponúkajú panoramatické výhľady na Egejské more, podávajú sa tu jednoduchšie a menej formálne jedlá, pripravované v otvorenej kuchyni.

Meze by the Sea ponúka egejskú kuchyňu s každodenným výberom čerstvo ulovených rýb a ručne pripravovaných „mezze“. Táto reštaurácia je pýchou rezortu.

Ortakoy Beach Bar & Barbeque Grill sa nachádza na hlavnej pláži. Vychutnajte si výborné koktaily, zdravé ovocné džúsy či čerstvo ugrilované miestne delikatesy.

Library Bar sa nachádza v hlavnej budove hotela na tretej úrovni budovy rezortu.

Kategórie a vybavenosť izieb Six Senses Kaplankaya

Hotel ponúka celkom 141 izieb a apartmánov (z toho je 75 izieb v hlavnej budove) a 66 Ridge Terrace izieb, ktoré sú navrhnuté tak, aby dopĺňali okolitú krajinu. Vďaka použitiu prírodných materiálov si izby zachovali elegantne jednoduchý štýl. Z ubytovania sú očarujúce výhľady. Izby poskytujú výhľad zo súkromného balkóna, Suites a Ridge Terrace izby výhľad od súkromného bazéna alebo terasy. Pokiaľ si prajete ešte viac, potom Vás poteší rezidencia s tromi spálňami, štyrmi spálňami a piatimi spálňami, v ktorých nájdete kuchyne, privátne záhrady i bazény.

Vybavenie a služby vo všetkých izbách a rezidenciách

Priestranná šatňa
Mramorová kúpeľňa so samostatnou sprchou
Kúpeľňové doplnky
Fén
Plážová taška a žabky
Súkromný trezor
Služba prania a žehlenia bielizne (za príplatok)
Zariadenia na prípravu čaju a kávy
Minibar (za príplatok)
Vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie k internetu
Marshall bluetooth reproduktor
Televízia

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Room

Deluxe Room foto

Deluxe room (54 m²) s jednou posteľou veľkosti King alebo s dvoma oddelenými posteľami je doplnený o obývací priestor s rohovou pohovkou a konferenčným stolíkom, písacím stolom, vstavaným šatníkom a šatňou, spolu s dobre zásobenou chladničkou. Okná od podlahy k stropu vedú na súkromný balkón so stolom a stoličkami, kde na vás čaká nádherný výhľad na Egejské more. Priestranná mramorová kúpeľňa je vybavená veľkou vaňou, sprchou a dvojitým umývadlom. Kapacita izby sú 3 osoby.

Superior Room

Superior Room foto

Svetlá moderná obývacia miestnosť izby Superior (54 m²) má premyslene oddelený priestor na spanie, s jednou posteľou veľkosti King alebo dvoma oddelenými posteľami, od útulnej rohovej pohovky, konferenčného stolíka a písacieho stola. Krásny vstavaný šatník a šatňa sú zariadené svetlým drevom a dobre zásobenou chladničkou. Očarujúcim miestom na posedenie je súkromný balkón s nádherným výhľadom na Egejské more. V priestrannej mramorovej kúpeľni nájdete luxusnú napúšťaciu vaňu a dvojité umývadlo. Kapacita izby sú 3 osoby.

Junior Suite

Junior Suite foto

Priestranný a štýlový apartmán Junior Suite (74 m²) ponúka posteľ veľkosti King a šikovne oddelenú obývaciu časť s rozkladacou pohovkou a štvormiestnym jedálenským stolom, prepojeným s veľkou súkromnou terasou so stolom a stoličkami a oslnivým výhľadom na more. Krásny vstavaný šatník a šatňa sú zariadené svetlým drevom a dobre zásobenou chladničkou. V priestrannej mramorovej kúpeľni je veľká vaňa, dvojité umývadlo a sprcha. Kapacita apartmánu sú 3 osoby.

Master Suite with Pool

Master Suite with Pool foto

Apartmán Master Suite with Pool (105 m²) poskytuje perfektný úkryt v priestrannom a štýlovom modernom prostredí so súkromným bazénom s rozlohou 12 m², ktorý dopĺňa nádherný výhľad na Egejské more. Honosná posteľ veľkosti King je oddelená od obývacej časti, vybavenej pohovkou a jedálenským stolom pre štyri osoby. Obývacia časť nadväzuje na veľkú súkromnú terasu s bazénom, stolom a stoličkami. Krásny vstavaný šatník a šatňa sú zariadené svetlým drevom a dobre zásobenou chladničkou. V priestrannej mramorovej kúpeľni je veľká vaňa, dvojité umývadlo a sprcha. Kapacita apartmánu sú 3 osoby.

Kaplankaya Suite with Pool

Kaplankaya Suite with Pool foto

Rozľahlý apartmán (240 m²) v Six Senses Kaplankaya ponúka spálňu s posteľou veľkosti King, oddelenú od veľkého obývacieho priestoru, ktorý je elegantne vybavený pohovkou, kresielkami a jedálenským stolom pre 8 osôb. Okná od podlahy k stropu sa otvárajú na súkromnú terasu s bazénom (12 m²) a krásnu vonkajšiu záhradu s úžasným výhľadom na more. Jedlo do vily je možné donášať a servírovať z kuchyne so samostatným vchodom. Vo veľkej mramorovej kúpeľni je elegantná vaňa, dvojité umývadlo a sprcha. K apartmánu je možné pripojiť ďalšiu dvojlôžkovú izbu Superior s oddelenými posteľami. Kapacita apartmánu sú 3 osoby.

Ridge Terrace Room

Ridge Terrace Room foto

Táto moderne zariadená svetlá izba Ridge Terrace Room (41-46 m²) sa nachádza na kopci ďalej od hlavnej budovy. Spálňa je vybavená jednou posteľou veľkosti King alebo dvoma oddelenými posteľami, útulným posedením pre dvoch a konferenčným stolíkom. Krásny vstavaný šatník a šatňa sú zariadené svetlým drevom a dobre zásobenou chladničkou. Očarujúcim miestom na stolovanie za príjemného počasia je súkromný balkón s nádherným výhľadom na Egejské more. V priestrannej mramorovej kúpeľni je dvojité umývadlo. Kapacita izby sú 2 osoby.

Ridge Terrace Room with Pool

Ridge Terrace Room with Pool foto

Izba Ridge Terrace Room with Pool (41-46 m²) sa nachádza na kopci ďalej od hlavnej budovy Six Senses Kaplankaya, ponúka súkromný bazén (12 m²) s nádherným výhľadom na Egejské more, spálňu s posteľou veľkosti King alebo dvoma oddelenými posteľami, útulné posedenie pre dvoch a konferenčný stolík. Krásny vstavaný šatník a šatňa sú zariadené svetlým drevom a dobre zásobenou chladničkou. Očarujúcim miestom na posedenie je terasa pri bazéne s nádhernými panorámami. V priestrannej mramorovej kúpeľni je dvojité umývadlo. Kapacita izby sú 2 osoby.

Ridge Terrace Family Room

Ridge Terrace Family Room foto

Táto štýlová izba s rozlohou 69 m², ktorá sa nachádza ďalej od hlavnej budovy Six Senses Kaplankaya, ponúka jednu posteľ veľkosti King a jednu rozkladaciu pohovku pre dieťa. Veľké okná sa otvárajú na súkromnú terasu so stolom a stoličkami. Vnútorné schodisko vedie na súkromnú strešnú terasu s krásnym výhľadom na Egejské more. Šatník a šatňa sú zariadené svetlým drevom a dobre zásobenou chladničkou, zatiaľ čo priestranná mramorová kúpeľňa má dvojité umývadlo a sprchu. Kapacita izby sú 2 dospelé osoby a dieťa.

Ridge Terrace Family Room with Pool

Ridge Terrace Family Room with Pool foto

Pri izbe Ridge Terrace Family Room with Pool (69 m²) spálňa s posteľou veľkosti King alebo dvoma oddelenými posteľami a jednou rozkladacou pohovkou pre dieťa nadväzuje na terasu so súkromným bazénom o rozlohe 12 m², vybavenú stolom a stoličkami. Vnútorné schodisko vedie na strešnú terasu s krásnym výhľadom na Egejské more. Šatník a šatňa sú zariadené svetlým drevom a dobre zásobenou chladničkou, zatiaľ čo priestranná mramorová kúpeľňa má dvojité umývadlo a sprchu.

Three-Bedroom Pool Residence

Three-Bedroom Pool Residence foto

Hotel Six Senses Kaplankaya ponúka priestranné rezidencie (175-185 m²) s tromi spálňami a vlastným bazénom (28 m²). Hlavná a druhá spálňa majú postele veľkosti King a tretia spálňa má 2 oddelené postele. Všetky spálne majú vlastnú kúpeľňu a v obývacej izbe je krb. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa s vlastnou záhradou, jedálňou pre šesť osôb a súkromný bazén na priestrannej terase s jedálenským stolom a vonkajšími pohovkami. Kapacita rezidencie je 6 osôb.

Four-Bedroom Pool Residence

Four-Bedroom Pool Residence foto

V štýlových priestoroch Four-Bedroom Pool Residence (175-330 m²) sa pohodlne ubytuje až 8 hostí. Okná od podlahy k stropu vás ohromia krásnym výhľadom na Egejské more. Rezidencia ponúka obývaciu časť s krbom, plne vybavenú kuchyňu a vlastnú kúpeľňu pre každú spálňu. Stravovať sa môžete v obývacej časti alebo na rozľahlej terase vedľa veľkolepého súkromného bazéna (36 m²).

Five-Bedroom Pool Residence

Five-Bedroom Pool Residence foto

V tejto štýlovej rezidencii Five-Bedroom Pool (380 m²) sa môže ubytovať až 9 hostí. Okná od podlahy k stropu vás ohromia krásnym výhľadom na Egejské more. Rezidencia ponúka obývaciu časť s krbom, plne vybavenú kuchyňu a vlastnú kúpeľňu pre všetky spálne. Stravovať sa môžete v obývacej časti alebo na rozľahlej terase vedľa veľkolepého súkromného bazéna (36 m²).

Pláž a more

Tešiť sa môžete na tri privátne piesočnaté pláže, na ktorých nájdete lehátka a slnečníky.

Online cena a slevy Six Senses Kaplankaya *****

Profi foto hotela Six Senses Kaplankaya *****

Naše foto hotela Six Senses Kaplankaya *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Six Senses Kaplankaya

Rezort ponúka tri reštaurácie, ktoré sú inšpirované egejskou a stredomorskou kuchyňou s dôrazom na tradičné turecké chute. Predstavujú koncept Eat With Six Senses, kde sa čerstvé potraviny získavajú z miestnej ekologickej záhrady v rezorte, miestneho rybieho trhu a okolitých dedín.

Sage & Sea Restaurant a Bar je hlavná reštaurácia s barom, ktorá sa nachádza na prvej úrovni budovy rezortu.

Wild Thyme Restaurant a Bar pred hotelovým bazénom ponúkajú panoramatické výhľady na Egejské more, podávajú sa tu jednoduchšie a menej formálne jedlá, pripravované v otvorenej kuchyni.

Meze by the Sea ponúka egejskú kuchyňu s každodenným výberom čerstvo ulovených rýb a ručne pripravovaných „mezze“. Táto reštaurácia je pýchou rezortu.

Ortakoy Beach Bar & Barbeque Grill sa nachádza na hlavnej pláži. Vychutnajte si výborné koktaily, zdravé ovocné džúsy či čerstvo ugrilované miestne delikatesy.

Library Bar sa nachádza v hlavnej budove hotela na tretej úrovni budovy rezortu.

Aktivity

Six Senses Kaplankaya ponúka širokú škálu aktivít, aby uspokojila ako aktívnejších hostí, tak aj tých, ktorí uprednostňujú posedenie a relaxáciu.

V rezorte máte možnosť vyskúšať aktivity z nasledujúcej ponuky:

Denné fitness kurzy, skupinové aktivity a wellness poradenstvo

Pešia turistika, cykloturistika,

prechádzky po pobreží so skúsenými sprievodcami

Vodné športy, potápanie, šnorchlovanie, jazda na kajaku, paddleboard

Basketbal, wallyball, bedminton, tenis, stolný tenis a mnoho ďalších zábavných aktivít

Kurzy varenia

Prehliadky hotelovej organickej záhrady a miestneho trhu s kuchármi

Destination dining (servírovanie jedla na pláži, na móle alebo vo vile/rezidencii)

Vyhliadkové lety vrtuľníkom

Výlety loďou na mieru

Súkromné ​​plavby na grécke ostrovy (Patmos, Leros, Lipsi, Kos, Kalimnos)

Exkurzie do archeologických nálezísk, ako sú Iasos, Mindos, Labranda, Didyma, Miletus, Herakleia, Apollónov chrám, Artemidin chrám v Efeze a mauzóleum v Halikarnasse

Šport a wellness hotela Six Senses Kaplankaya *****

Wellness

Six Senses Integrated Wellness je podstatnou súčasťou všetkých rezortov značky Six Senses. Six Senses prichádza s inovatívnym prístupom k wellness, založenom ako na preventívnom prístupe východnej medicíny, tak na západnom životnom štýle založenom na dosahovaní výsledkov, to všetko v spolupráci s poprednými odborníkmi.

Rezort hosťom ponúka najrôznejšie wellness programy pre starostlivosť o telo, vrátane skupinových wellness a fitness aktivít, na témy ako je napr. Celostný omladzujúci program, Zdravie spánku, Chudnutie, Zdravie žien alebo Boot Camp pre telo i myseľ. Hostia sa môžu zoznámiť s poprednými profesionálnymi „hosťujúcimi odborníkmi“, ktorí im pomôžu na ceste k zdravšiemu životného štýlu a hlbšiemu pocitu šťastia.

Rezort ponúka:

 • Hydrotermálny zážitok (soľné jaskyne, krištáľové parné kúpele, zážitkové sprchy, fínske sauny, hydroterapeutický bazén, vyhrievané ležadlá, terapeutické umývadlá na nohy, iglu a relaxačné salóniky)
  38 miestností a vyhradených priestorov na ošetrenie a na bahenný kúpeľ, hydroterapiu a párové procedúry vrátane súkromných spŕch a vaní
  Tradičné turecké kúpele hammam, krytý bazén pre cvičenia a terapie prebiehajúce vo vode, terapeutický bazén Watsu, vonkajší salónik a vonkajší športový bazén
  Najmodernejšie fitness zariadenie (Cardio Studio, Posilňovňa, Pilates štúdio, Yoga štúdio, Cyklistické štúdio, Ihrisko na wallyball/racquetball, TRX a Yoga pri vode) a kardio zariadenia Technogym
  BOD POD (Analýza ľudského tela)
  Watsu (vodný zážitok pre fyzické aj emocionálne uzdravenie)
  Zážitková joga pri západe/východe slnka
  Spánok v Six Senses – rezort kladie dôraz na kvalitu spánku, preto ponúka napr. ručne vyrábané prírodné matrace, bavlnené priedušné obliečky a všetko potrebné pre kvalitné spánok

 

Deti v hoteli Six Senses Kaplankaya *****

V rezorte Six Senses Kaplankaya sa deti nudiť nebudú vďaka programu Grow With Six Senses, kde majú možnosť prevádzkovať veľké množstvo vnútorných i vonkajších aktivít:

 • Plávanie
 • Tenis
  Dielne na tému recyklácia
  Bowling
  Basketbal
  Futbal
  Joga
  Maľovanie
  Kurzy varenia
  Remeselné práce

 

Doprava do hotela Six Senses Kaplankaya

Kaplankaya sa nachádza severne od Bodrumu. Z medzinárodného letiska Milas-Bodrum sa môžete do hotela dopraviť autom, jachtou alebo vrtuľníkom - cesta trvá 50, 30 alebo 10 minút. Spôsob dopravy si môžete vybrať podľa vašich preferencií. Medzinárodné letisko Izmir je vzdialené 1 hodinu a 45 minút autom. So zamestnancami rezortu ako vašimi osobnými sprievodcami sú všetky možnosti dopravy bezpečné a bezproblémové.

Mapa - Six Senses Kaplankaya *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Turecka do hotela Six Senses Kaplankaya *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Six Senses Kaplankaya *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2023
Ing. Radka Urbánková
Ing. Radka Urbánková 724 730 013

Recezie hotela Six Senses Kaplankaya *****

Factsheet

Letové spojenia do Turecka

Marica Verešová
Six Senses Kaplankaya
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.