Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc - Centara Boutique Collection ****

Vietnam

Rezort postavený v tichej a prírodnej atmosfére ostrova Phu Quoc

Osobne
sme
navštívili

Hotel Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc - Centara Boutique Collection ****

Lokalita Vietnam, Phu Quoc | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Privátní vily Nepřekonatelný servis V nedotčené přírodě ostrova Phu Quoc
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc - Centara Boutique Collection **** Vietnam

Chen Sea Resort & Spa je plážový štvorhviezdičkový rezort zasadený do prostredia nedotknutej zátoky, čo hosťom umožňuje tráviť dovolenku v atmosfére kľudu a prírodnej krásy ostrova Phu Quoc. Rezort je vzdialený len 15 minút jazdy od ostrovného letiska a bol vyprojektovaný a postavený po dôkladnom plánovaní s cieľom integrácie do prirodzeného prostredia zálivu a nepoškodenia pôvodnej prírody pobrežnej oblasti.

Tento mierumilovný tropický raj je obklopený tyrkysovými vodami Thajského zálivu, je vzdialený asi 50 km od mesta Ha Tien na vietnamskej pevnine a približne 50 minút letu z letiska v Ho Chi Minh. Phu Quoc je najväčším vietnamským ostrovom a v poslednej dobe sa stáva obľúbenou turistickou destináciou s prémiovými rezortami. Návštevníkom môže ponúknuť luxus a nedotknuté prírodné prostredie s horami, lesmi, bielymi piesočnými plážami a malebnými rybárskymi dedinami.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc - Centara Boutique Collection

Vychutnejte si pohostinnost hotelu thajského řetězce Centara. Ubytování poskytuje maximální soukromí v samostatných vilách.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Video hotela

Ponuka izieb

Sea View Villa (86 m2, 12 vil)

Sea View Villa môže ubytovať až 2 dospelé osoby a 2 deti. Priestranné vily sú zariadené v orientálnom štýle a ponúkajú manželskú posteľ alebo dve oddelené lôžka...

Beachfront Villa (78 m2, 12 vil)

Každá Beachfront Villa môže ubytovať až 2 dospelé osoby a 2 deti. Nachádzajú sa priamo pri pláži, len pár krokov od mora a ponúkajú buď manželskú posteľ alebo dve oddelené lôžka...

Jacuzzi Villa (150 m2, 6 vil)

Vily Jacuzzi môžu ubytovať 2 dospelé osoby alebo 2 dospelých a 2 deti. Drevené domy Hoi An ponúkajú veľkorysé a renovované priestory, pričom každá vila disponuje vlastnou vonkajšou jacu..

Sea View Pool Villa (240 m2, 6 vil)

Sea View Pool Villa môže ubytovať 4 dospelé osoby alebo 2 dospelých a 2 deti. V obrovských priestoroch si budete môcť užívať súkromné terasy s bazénom, postele o veľkosti King a dve odd..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

IL Ristorante – IL Ristorante je umiestnená priamo pred morským pobrežím a špecializuje sa na vietnamskú a medzinárodnú kuchyňu, pričom sa do menu premieta aj dôraz na morské plody z tunajších vôd. K dispozícii sú vnútorné a vonkajšie priestory pre stolovanie.

Ghe Bar – Prímorský bar a salónik Ghe ponúka široký sortiment v podobe koktejlov, drinkov a ľahkého občerstvenia. Vychutnajte si pohárik lahodného aperitívu pri romantickom západe slnka. Osobné služby sú dôkazom tradičnej vietnamskej pohostinnosti.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na zájazdy do Vietnamu sa špecializujeme už mnoho rokov a krajinu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v ERV poisťovni. Naši zamestnanci Vietnam opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovanie. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte, bude konečná a kompletná – teda žiadne prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako sa Vám páčilo Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc - Centara Boutique Collection

Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc – Centara Boutique Collection je situovaný na pobreží Thajského zálivu s výhľadom na krásnu okolitú panorámu. Môže sa pochváliť nádhernou architektúrou aj vycibreným designom interiérov svojich 36 priestranných a komfortných vil. Unikátnym rysom rezortu sú Jacuzzi Villas, ktoré sú rekonštruovanými tradičnými drevenými domkami Hoi An. Orientálna jednoduchosť a rafinovanosť sa prejavujú v každom detaile rezortu.

Všetky vily sú vybavené celou radou zariadení, čím je zaistené maximálne pohodlie hostí. Budete si môcť užívať minimálne 78 m2 vlastnej vily s balkónom s výhľadom na more, luxusnou kúpeľňou s vaňou a sprchou, s individuálne ovládanou klimatizáciou, stropným ventilátorom a TV s plochou obrazovkou a medzinárodnými kanálmi. Ďalej vily ponúkajú DVD prehrávač, bezpečnostný sejf, minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju, sušič vlasov a IDD telefón. V celom rezorte je k dispozícii WiFi zdarma.

Ponuka izieb

Sea View Villa (86 m2, 12 vil)

Sea View Villa môže ubytovať až 2 dospelé osoby a 2 deti. Priestranné vily sú zariadené v orientálnom štýle a ponúkajú manželskú posteľ alebo dve oddelené lôžka. Vybavenie zahŕňa zariadenú vonkajšiu terasu s výhľadom na more, luxusnú kúpeľňu s vaňou a sprchou, individuálnu klimatizáciu, stropný ventilátor, TV s plochou obrazovkou a medzinárodnými kanálmi a DVD prehrávač. Ďalej budete mať k dispozícii vlastný minibar, bezpečnostný sejf, zariadenie na prípravu čaju a kávy, sušič vlasov, WiFi a IDD telefón.

Beachfront Villa (78 m2, 12 vil)

Každá Beachfront Villa môže ubytovať až 2 dospelé osoby a 2 deti. Nachádzajú sa priamo pri pláži, len pár krokov od mora a ponúkajú buď manželskú posteľ alebo dve oddelené lôžka. Štýlová orientálna dekorácia je doplnená o zariadenú vlastnú terasu s výhľadom na more. Do vybavenia ďalej patrí luxusná kúpeľňa s vaňou a sprchou, individuálne ovládaná klimatizácia, stropný ventilátor, TV s plochou obrazovkou a medzinárodnými kanálmi a DVD prehrávač. Využívať budete môcť aj vlastný minibar, bezpečnostný sejf, zariadenie na prípravu čaju a kávy, sušič vlasov, WiFi a IDD telefón.

Jacuzzi Villa (150 m2, 6 vil)

Vily Jacuzzi môžu ubytovať 2 dospelé osoby alebo 2 dospelých a 2 deti. Drevené domy Hoi An ponúkajú veľkorysé a renovované priestory, pričom každá vila disponuje vlastnou vonkajšou jacuzzi, zariadenou terasou s výhľadom na more, posteľou o veľkosti King alebo dvoma oddelenými lôžkami. Ďalej vo vile nájdete luxusne vybavenú kúpeľňu s vaňou a sprchou, individuálne ovládanú klimatizáciu, stropný ventilátor, TV s plochou obrazovkou a medzinárodnými kanálmi a DVD prehrávač. Využívať budete môcť aj vlastný minibar, bezpečnostný sejf, zariadenie na prípravu čaju a kávy, sušič vlasov, WiFi a IDD telefón.

Sea View Pool Villa (240 m2, 6 vil)

Sea View Pool Villa môže ubytovať 4 dospelé osoby alebo 2 dospelých a 2 deti. V obrovských priestoroch si budete môcť užívať súkromné terasy s bazénom, postele o veľkosti King a dve oddelené lôžka, dve samostatné kúpeľne s vaňou a sprchou, individuálne ovládanú klimatizáciu, stropný ventilátor, TV s plochou obrazovkou a medzinárodnými kanálmi a DVD prehrávače. K ďalšiemu vybaveniu patrí minibar, bezpečnostný sejf, zariadenie na prípravu čaju a kávy, sušič vlasov, WiFi a IDD telefón.

Pláž a more

Krásná privátní pláž se vine podél celého resortu. Nadchne vás jemným prachovým pískem světlé barvy i svou délkou, která zve k poklidným procházkám bez bot. Moře zde přechází od těch nejsvětlejších odstínů tyrkysové až po temně modrou v dálce.

Online cena a slevy Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc - Centara Boutique Collection ****

Profi foto hotela Chen Sea Resort ****

Naše foto hotela Chen Sea Resort ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc - Centara Boutique Collection

IL Ristorante – IL Ristorante je umiestnená priamo pred morským pobrežím a špecializuje sa na vietnamskú a medzinárodnú kuchyňu, pričom sa do menu premieta aj dôraz na morské plody z tunajších vôd. K dispozícii sú vnútorné a vonkajšie priestory pre stolovanie.

Ghe Bar – Prímorský bar a salónik Ghe ponúka široký sortiment v podobe koktejlov, drinkov a ľahkého občerstvenia. Vychutnajte si pohárik lahodného aperitívu pri romantickom západe slnka. Osobné služby sú dôkazom tradičnej vietnamskej pohostinnosti.

Šport a wellness hotela Chen Sea Resort ****

Jemné piesočné pláže, ponuka vodných športov a rada rekreačných a voľnočasových zariadení je k dispozícii v rezorte Chen Sea. Milovníci potápania určite ocenia neďaleké potápačské centrum PADI. Rezort samozrejme ponúka ešte oveľa viac – nielen zázemie pre relaxáciu, ale aj možnosti pre aktívne trávenie voľného času. Úžasná juhoázijská pohostinnosť spoločne s vysokým štandardom vybavenia a služieb zaistí fantastické zážitky z dovolenky.

K vybaveniu a službám patrí:

 • bazén s nekonečným okrajom a veľkou terasou s výhľadom na more,
 • výber vodných športov v podobe plachtenia, windsurfingu, kajakov a wakeboardingu,
 • motorový čln pre výlety pozdĺž pobrežia a k susedným ostrovom,
 • potápačské centrum PADI neďaleko rezortu (potápanie a šnorchlovanie),
 • kúpele SPA Cenvaree so širokou ponukou procedúr pre oživenie mysle, tela a ducha, ktoré zahŕňajú tradičné vietnamské a thajské masáže, masáže horúcimi kameňmi, reflexológiu, aromaterapiu, špeciálne liečivé kúpele a kozmetické a skrášlujúce procedúry,
 • otvorený altánok, sála pre cvičenie,
 • vonkajší antukový kurt,
 • požičovňa jazdných bicyklov
 • Kúpele SPA Cenvaree

  Kúpele v rezorte Chen Sea sa nachádzajú v pokojnej a nedotknutej zátoke, čo umožňuje klientom vychutnať si kľud a prírodnú atmosféru ostrova Phu Quoc. Kúpele Cenvaree sú tým najlepším útočiskom v celom okolí. Budú tu potešené všetky Vaše zmysly s konečným pocitom celkového blaha. Okrem procedúr si môžete pochutnať aj na čerstvom čaji z byliniek miestnej záhrady.

  Kúpele SPA Cenvaree zahŕňajú:

  • 3 otvorené kúpeľné vily,
  • 2 vnútorné miestnosti pre procedúry,
  • miniposilňovňu s dvoma strojmi (rotoped a stepper) a
  • vonkajšie relaxačné priestory s bezplatným zeleným čajom a čerstvým ovocím.

Mapa - Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc - Centara Boutique Collection ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Vietnamu do hotela Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc - Centara Boutique Collection ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc - Centara Boutique Collection ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recezie hotela Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc - Centara Boutique Collection ****

Podobný hotel

Letové spojenia do Vietnamu

Katarina Hutníková
Chen Sea Resort & Spa Phu Quoc - Centara
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.