La Jolie Hotel & Spa ****

Vietnam

Komfortné a kľudné ubytovanie v centre rušného mesta

Hotel La Jolie Hotel & Spa ****

Lokalita Vietnam, Ho Chi Min City/Saigon | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Levné ubytování V centru Ho Chi Minova města Pěkný výhled

Popis hotela La Jolie Hotel & Spa **** Vietnam

Hotel La Jolie sa vyznačuje fantastickým umiestnením v centre Ho Chi Minhovho mesta, avšak zároveň v kľudnom zákutí ulíc Thi Sach a Dong Du. Už pri vstupe do hotela budete ohromení veľkolepým výhľadom na rieku Saigon s neslávne známym mólom Bach Dang, odkiaľ sa „strýček“ Ho Chi Minh vydal hľadať revolučnú cestu pre vietnamský ľud.

Hotel sa nachádza v blízkosti hlavných ulíc Dong Khoi - Le Loi - Nguyen Hue - Le Thanh Ton, kde sa moderna stretáva s klasikou a západ s východom. Táto oblasť neponúka len možnosti luxusného nakupovania a množstvo romantických reštaurácií a barov, ale aj celú radu historických budov a tradičných vietnamských reštaurácií a obchodov.

Hotelové vybavenie a služby zahŕňajú:

bezplatnú minerálnu vodu, kávu a čaj, IDD telefón, pracovný stôl, jacuzzi (len v Executive Deluxe Room), dáždniky (na vyžiadanie), letiskové transfery, babysitting, kyvadlovú dopravu, výlety, reštaurácie, ohrievač vody, minibar, hodiny s alarmom, zubné kefky/šampón/sprchový gél, žiletky/penu na holenie, 24hodinovú izbovú službu, výťah, rodinnú izbu, business centrum, bezdrátový internet, interaktívnu LED TV s multimediálnym vybavením, denne noviny (v lobby), súpravu na žehlenie, župan/papuče/osušky, sušič vlasov, upratovanie izieb, sejf, služby práčovne/čistiarne, priestor pre nefajčiarov a recepciu.

Šport a rekreácie v hoteli:

recepcia pre výlety, požičovňa automobilov, masáže, rezervácie leteniek, jacuzzi, parná miestnosť, kúpele a sauna.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

La Jolie Suite (36 km2, max. kapacita 3 osoby)

Suity situované na najlepšom mieste v hoteli disponujú exkluzívnym designom a sofistikovane moderným vybavením, aby ste si mohli užiť vynikajúci pobyt...

Executive Room (32 m2, max. kapacita 3 osoby)

V prednej časti hotela nájdete izby s oknami smerujúcimi k mólu Nha Rong. Tieto izby s výhľadom na prístav sú skvelým príkladom jednoduchého, ale elegantného štýlu dekorácie...

Deluxe Room (26 m2, max. kapacita 2 osoby)

Izby Deluxe ponúkajú relaxačnú a osviežujúcu atmosféru s výhľadom na mesto a oknami natočenými na rieku Saigon...

Superior Room (25 m2, max. kapacita 2 osoby)

Izby Superior Vás privítajú v príjemnom a útulnom prostredí, ktoré sa môže pochváliť dekoráciou v zemitých farbách a jednoduchým, ale elegantným štýlom...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Na prízemí hotela nájdete La Jolie Restaurant s ponukou každodenných bufetových raňajok, obedu a večere. Menu ponúka širokú škálu možností pre každého. Na svoje si prídu obchodní hostia, tí ktorí potrebujú výdatné raňajky pred nabitým dňom či tí, ktorí sa po celom dni poznávania tunajších krás túžia výdatne a chutne najesť.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na zájazdy do Vietnamu sa špecializujeme už mnoho rokov a krajinu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v ERV poisťovni. Naši zamestnanci Vietnam opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovanie. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte, bude konečná a kompletná – teda žiadne prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako sa Vám páčilo Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb La Jolie Hotel & Spa

Ponuka izieb

La Jolie Suite (36 km2, max. kapacita 3 osoby)

Suity situované na najlepšom mieste v hoteli disponujú exkluzívnym designom a sofistikovane moderným vybavením, aby ste si mohli užiť vynikajúci pobyt. Z tejto suity sa budete môcť kochať výhľadom na mesto. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti king, stôl, LCD/plazmová TV, satelitné/káblové vysielanie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, klimatizácia, sušič vlasov, vaňa, sprcha, župany, minibar, bezplatná minerálna voda, sejf a bezplatné WiFi pripojenie. Suity sú nefajčiarske.

Executive Room (32 m2, max. kapacita 3 osoby)

V prednej časti hotela nájdete izby s oknami smerujúcimi k mólu Nha Rong. Tieto izby s výhľadom na prístav sú skvelým príkladom jednoduchého, ale elegantného štýlu dekorácie. Do vybavenia patria dve samostatné postele alebo jedna posteľ o veľkosti king, stôl, LCD/plazmová TV, satelitné/káblové vysielanie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, klimatizácia, sušič vlasov, vaňa, sprcha, župany, minibar, bezplatná minerálna voda, sejf a bezplatné WiFi pripojenie. Izby Executive sú nefajčiarske.

Deluxe Room (26 m2, max. kapacita 2 osoby)

Izby Deluxe ponúkajú relaxačnú a osviežujúcu atmosféru s výhľadom na mesto a oknami natočenými na rieku Saigon. V izbách nájdete precízne vybraný nábytok vrátane prvotriedneho čalúnenia. To Vám zaručí pokojný odpočinok po rušnom dni. Do vybavenia patria dve samostatné postele alebo jedna posteľ o veľkosti king, stôl, LCD/plazmová TV, satelitné/káblové vysielanie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, klimatizácia, sušič vlasov, vaňa, sprcha, župany, minibar, bezplatná minerálna voda, sejf a bezplatné WiFi pripojenie. Izby Deluxe sú nefajčiarske.

Superior Room (25 m2, max. kapacita 2 osoby)

Izby Superior Vás privítajú v príjemnom a útulnom prostredí, ktoré sa môže pochváliť dekoráciou v zemitých farbách a jednoduchým, ale elegantným štýlom. Budete sa skutočne cítiť ako doma. Do vybavenia izby patria dve samostatné postele alebo jedna posteľ o veľkosti king, stôl, LCD/plazmová TV, satelitné/káblové vysielanie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, klimatizácia, sušič vlasov, vaňa, sprcha, župany, minibar, bezplatná minerálna voda, sejf a bezplatné WiFi pripojenie. Izby Superior sú nefajčiarske.

Online cena a slevy La Jolie Hotel & Spa ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie La Jolie Hotel & Spa

Na prízemí hotela nájdete La Jolie Restaurant s ponukou každodenných bufetových raňajok, obedu a večere. Menu ponúka širokú škálu možností pre každého. Na svoje si prídu obchodní hostia, tí ktorí potrebujú výdatné raňajky pred nabitým dňom či tí, ktorí sa po celom dni poznávania tunajších krás túžia výdatne a chutne najesť.

Šport a wellness hotela La Jolie Hotel & Spa ****

Kúpele KL Spa

Kúpele KL Spa boli navrhnuté pre maximálny komfort a poskytujú kľud a relaxáciu pre unavených návštevníkov a tých, ktorí hľadajú útek od rušného mestského života. Hostia tu môžu oživiť a regenerovať svoje telo a dušu v príjemnej atmosfére v spojení so starostlivosťou profesionálnych terapeutov. Kúpele sa zameriavajú na tradičné terapie Orientu s darom prírody – bylinnými produktami. Dostane sa Vám nezabudnuteľný zážitok terapeutických procedúr doplnených o moderné techniky. Je to perfektné miesto pre Vašu relaxáciu a kľud.

Výlety a exkurzie

Dvojdenný výlet Caibe – Vinh Long

Počas tohto výletu navštívite trhovisko Vinh Long, poplavíte sa loďou k pagode a miestnym tehlovým a keramickým remeselným dielniam a navštívite výnimočné záhrady na ostrove An Binh. Budete mať možnosť aj prechádzky či výletu na bicykli za poznaním tunajšieho života. Prenocovanie na Vás čaká v miestnej rodine spoločne s vietnamskou večerou. Ďalej navštívite dom pána Cai Cuonga a plávajúci trh Cai Be.

Poldenný výlet v Ho Chi Minhovom meste

Užite si spoznávanie tohto veľkolepého mesta s katedrálou Notre Dame, poštovnou budovou Saigon, palácom Zjednotenia, vojnovým múzeom a pagodou cisára Jade.

Poldenný výlet do tunelu Cu Chi

Tento dobrodružný výlet Vás zavedie do Cu Chi – známy systém tunelov hlboko pod povrchom s 3 poschodiami a labyrintom spletitých chodieb s dĺžkou okolo 200 km. Navštívite aj rôzne úkryty, bunkre a ďalšie bývalé vojenské miesta, pričom zážitkom môže byť vyskúšanie si skutočnej streľby. Nakoniec sa zastavíte v továrni na výrobu ryžového papiera.

Denný výlet do delty rieky Mekong s My Tho a Ben Tre

Vydajte sa na plavbu po rieke Mekong okolo rybárskych dedín a s návštevou niekoľkých malých ostrovčekov pod zelenými listami kokosových paliem. Budete sa môcť prechádzať dedinami k ovocným záhradám a k tradičnej živej hudbe. K ďalším miestam, ktoré objavíte, patrí napríklad pagoda Vinh Trang.

Denný výlet do Can Gio – Vam Sat - mangrovového lesa

Navštívte jednu z najdôležitejších mokradí na svete - Can Gio, ktorá je biosférickou rezerváciou UNESCO a disponuje jedinečnou faunou a flórou. Budete sa plaviť v kanoe či v lodi s pádlami a vydáte sa na krátku túru s objavovaním tunajšieho prirodzeného prostredia s množstvom druhov vtákov.

Vnútri delty rieky Mekong

Zažite nedotknutú prírodu a uprimný a priateľský spôsob tunajšieho života. Poplavíte sa po rieke Ha Luong (súčasť rieky Mekong) a zastavíte na najrôznejších fascinujúcich miestach v okolí vrátane dielní na spracovanie kokosu a iných. Navštívite aj typickú dedinu v oblasti Mekongu a necháte sa unášať pokojnými kanálmi.

Poldenný výlet do Cu Chi motorovým člnom

Cestujte pohodlne na palube motorového člnu a objavte krásy rieky Saigon s kľudným prírodným prostredím. Akonáhle dorazíte do Cu Chi, spievodca Vám ukáže spletité podzemné chodby z guerillskej vojny. Po ceste späť navštívite bylinkovú farmu, farmu s cvrčkami a výrobu ryžového papiera.

Večera pri plavbe

Na rieke Saigon v rušnom meste s úchvatným pozadím budete môcť prežiť prémiovú plavbu v relaxačnej a luxusnej atmosfére pri vychutnávaní si lahodného pokrmu.

Mapa - La Jolie Hotel & Spa ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Vietnamu do hotela La Jolie Hotel & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem La Jolie Hotel & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela La Jolie Hotel & Spa ****

Podobný hotel

Letové spojenia do Vietnamu

Katarina Hutníková
La Jolie Hotel & Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.