Nam Hai *****

Vietnam

Luxusné vily pri mori s bielym pieskom

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Nam Hai *****

Lokalita Vietnam, Hoi An | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxusní vily s bazénem Golfové hřiště Špičkové spa

Popis hotela Nam Hai ***** Vietnam

Plánujete netradičnú exotickú dovolenku a radi by ste spoznali zabudnuté prírodné krásy Vietnamu? Potom pre vás máme tip na úžasný rezort. Nesie názov Nam Hai a nachádza sa priamo na panenskej pláži Ha My Beach. Tvorí ho šesťdesiat útočísk s jednou spálňou a štyridsať rezidencií s dvoma až piatimi spálňami, každá navyše s privátnym bazénom.

Rezort obklopuje tropická vegetácia a čelí tyrkysovému moru. Neposkytuje iba ubytovanie, ale aj kúpele, gurmánske reštaurácie a rôzne rekreačné možnosti vrátane 18 jamkového golfového ihriska a troch vonkajších bazénov.

Architektúra rezortu sa inšpiruje 2500 ročnou históriou Vietnamu a filozofiou feng shui. Oblasť Hoi An je navyše pamiatkou UNESCO vďaka budhistickým pagodám, kráľovským hrobom a citadelám.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Vily s bazénom s jednou spálňou (250 m2)

One Bedroom Villas (80 m², celkem 44, max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě) se nacházejí jen pár kroků od pláže. Mají vlastní venkovní terasu a dostatek vnitřního prostoru...

Vily s bazénom s dvoma spálňami (400 m2)

One Bedroom BeachFront Villas (80 m², celkem 16, max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě) spočívají přímo na pobřeží. Výhled si užijete z vlastní terasy...

Vily s bazénom s troma spálňami (520 m2)

One Bedroom Pool Villas (250 m², celkem 13, max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě) vám navíc nabídnou privátní bazén, který obklopuje tropická zahrada...

Vily s bazénom so štyrmi spálňami (590 m2)

Two Bedroom Pool Villas (400 m², celkem 5, max. 6 dospělých nebo 4 dospělí a 2 děti) jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi nebo skupinky přátel...

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na zájazdy do Vietnamu sa špecializujeme už mnoho rokov a krajinu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v ERV poisťovni. Naši zamestnanci Vietnam opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovanie. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte, bude konečná a kompletná – teda žiadne prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako sa Vám páčilo Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Nam Hai

Nam Hai ponúka 100 viliek s 1 až 5 spálňami a vlastným bazénom. Hostia si v tomto oceňovanom rezorte môžu užívať nádhernú krajinu a voľný výhľad na otvorené more.

Všetkých 100 vil je na pláži obklopených súkromnými záhradami s vonkajšími sprchami. Vo vilách s bazénom sú Vám k dispozícii aj služby komorníka, ktorý Vám splní každé prianie. 

Vrchol luxusu v súkromných vilách s bazénom začína už s dychberúcim vchodom vedúcim do nádherne navrhnutej obývacej izby s jedálňou. Priestranná spálňa ponúka kráľovskú posteľ, pracovný stôl, divan a vaňu v tvare škrupiny. Vily majú taktiež kuchyňu, izbu pre chyžnú, jedálenskú izbu a samozrejme bazén. Každá vila má tiež vlastného komorníka. Z elegantnej kúpeľne je možné vstúpiť do súkromných záhrad so sprchou. Jednotlivé poschodia sú spojené elegantným schodiskom, čo zvyšuje priestrannosť útulnej vily. Vily majú terakotové strechy, čo len podčiarkuje celkový súčasný ázijský štýl. Tmavé podlahy a jemné látky dolaďujú luxusný ráz dovolenky na pláži.

Ponuka izieb

Vily s bazénom s jednou spálňou (250 m2)

One Bedroom Villas (80 m², celkem 44, max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě) se nacházejí jen pár kroků od pláže. Mají vlastní venkovní terasu a dostatek vnitřního prostoru. Zahrada ukrývá venkovní sprchu.

Vily s bazénom s dvoma spálňami (400 m2)

One Bedroom BeachFront Villas (80 m², celkem 16, max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě) spočívají přímo na pobřeží. Výhled si užijete z vlastní terasy. Ložnice je vybavena postelí velikosti king, koupelna vanou a sprchou. Na své zahrádce budete mít k dispozici i venkovní sprchu.

Vily s bazénom s troma spálňami (520 m2)

One Bedroom Pool Villas (250 m², celkem 13, max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě) vám navíc nabídnou privátní bazén, který obklopuje tropická zahrada. K dispozici budete mít také obývací a jídelní pavilon, oddělený od vily s ložnicí. Jako hosté této vily můžete užívat benefity zmíněné výše.

Vily s bazénom so štyrmi spálňami (590 m2)

Two Bedroom Pool Villas (400 m², celkem 5, max. 6 dospělých nebo 4 dospělí a 2 děti) jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi nebo skupinky přátel. Mají dvě ložnice, bazén, tropickou zahradu, venkovní jídelní a obývací pavilon a jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi.

Vily s bazénom s piatimi spálňami (660m2)

Three Bedroom Hilltop Pool Villas (520 m², celkem 5, max. 9 dospělých nebo 6 dospělých a 3 děti) vám nabídnou tři ložnice, z nichž každá má svou vlastní koupelnu. Samozřejmostí je bazén, zahrada s venkovní sprchou a obývací a jídelní pavilon, kde můžete trávit čas s celou svou rodinou.

Beach Front Pool Villa - 3 ložnice

Three Bedroom Beachfront Pool Villas (520 m², celkem 5, max. 9 dospělých nebo 6 dospělých a 3 děti) jsou situovány přímo na pobřeží. Disponují stejným zařízením a vybavením jako předchozí dvě kategorie.

Pool Villa - 4 ložnice

Four Bedroom Pool Villa (590 m², celkem 1, max. 12 dospělých nebo 8 dospělých a 4 děti) vám poskytne ještě více prostoru a jednu ložnici s koupelnou navíc.

Beach Front Pool Villa - 5 ložnic

Five Bedroom Pool Villa (660 m², celkem 1, max. 15 dospělých nebo 10 dospělých a 5 dětí) je příbytkem pro pořádně velkou rodinu či skupinu přátel. Užívat si zde budete luxus pěti oddělených vil s ložnicemi a koupelnami, venkovní jídelní a obývací pavilon, bazén a zahradu plnou tropické vegetace.

Pláž a more

Bělostná pláž Ha My vás překvapí svou přírodní krásou, jemným pískem a délkou, díky které si zde užijete poklidné procházky. Moře tu v přílivech a odlivech smývá bílý písek a je úžasným osvěžením v horkých tropických dnech.

 

Online cena a slevy Nam Hai *****

Profi foto hotela Nam Hai *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Nam Hai

Golf pri hoteli Nam Hai

Montgomerie Links

Montgomerie Links je najstarším golfovým klubom vo Vietname, o jeho design sa postaral Colin Montgomerie. Podľa mnohých je najkrajší vo Vietname. Ihrisko sa nachádza neďaleko pláže China Beach, v oblasti, ktorá spadá pod svetové dedičštvo UNESCO. Typický links paru 72 a o dĺžke 7091 yardov je veľmi podobný tým v Írsku alebo Škótsku, ponúka rozmanitú vegetáciu a obrovské množstvo zaujímavých bunkrov. Hru sťažia nielen tie, ale aj vzrastlé stromy a niekoľko vodných jamiek. Odmení sa aj krásnymi výhľadmi a čistou prírodou.

Neďaleko sa nachádza aj ihrisko The Danang Golf Club.

Mapa golfového ihriska

 
Mapa golfového ihriska

Scorecard

 
Scorecard

Šport a wellness hotela Nam Hai *****

Rezort ponúka jedno z najlepších spa centier v celej Ázii a širokú škálu trávenia voľného času, vrátane tenisu, health klubu, 3 bazénov, detského klubu a 18 jamkového golfového ihriska.

Deti v hoteli Nam Hai *****

Někdy se rodiče dokážou uvolnit, až až když mají jistotu, že je o jejich děti dobře postaráno. A proto v resortu Nam Hai funguje sedm dní v týdnu Kids Activity Villa, která pro děti zajistí dostatek kreativních i pohybových her. Děti jsou rozděleny do dvou skupin podle věku a to od 4 do 6 let a od 7 do 12 let.

Pro mladší děti je možné domluvit hlídání za poplatek.

Mapa - Nam Hai *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Vietnamu do hotela Nam Hai *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Nam Hai *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Nam Hai *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Vietnamu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.