Palm Garden Resort Hoi An *****

Vietnam

Dovolenka v prostredí upravených záhrad v bezprostrednej blízkosti malebnej pláže

Osobne
sme
navštívili

Hotel Palm Garden Resort Hoi An *****

Hodnotenie 10 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Vietnam, Hoi An | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Krásná pláž UNESCO památky v okolí Pro rodiny s dětmi
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Palm Garden Resort Hoi An ***** Vietnam

Prostredie piatich hektárov upravených záhrad v bezprostrednej blízkosti kúzelnej pláže je domovom pre Palm Garden Resort. Viac ako 400 druhov palmových stromov a iných rastlín pozdĺž pásu krásnej pláže Cua Dai predstavuje súčasť svetového dedičstva UNESCO – starodávne mesto Hoi An.

Hoi An v spojení s Palm Garden Resort je okúzľujúcim a príjemným útočiskom. Hotel bol ocenený štandardom „Green Hotel Standard 2010–2011“ a od roku 2006 po dobu 5 rokov získaval ocenenie od magazínov „Vietnam Economic Times“ a „The Guide Magazine“. Rezort sa stal aj miestom konania medzinárodných summitov a taktiež napríklad Miss Universe či Earth. Tým potvrdzuje svoju pozíciu jedného z najluxusnejších miest pre pobyt vo Vietname.

Zo Saigonu alebo z Hanoi sú k dispozícii letecké spoje na medzinárodné letisko v Danangu, pričom let trvá približne hodinu. Letisko Danang ďalej poskytuje spojenie v rámci medzinárodných a vietnamských liniek. Cesta z letiska Danang do hotela Palm Garden Resort zaberie asi 30 minút jazdy súkromným automobilom.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Superior Garden View/Sea View

Superior Garden View/Sea View (40 m²) mají ložnici s postelí queen nebo dvěma oddělenými lůžky. Koupelna je zařízena sprchou nebo vanou...

Superior Garden/Ocean View Room (32 m2)

Užite si krásne chvíle pri pobyte v jednej z 96 izieb s výhľadom do záhrady alebo z 6 izieb s výhľadom na oceán...

Deluxe Garden/Ocean View (38 m2)

Tropický pobyt v izbách Deluxe Vám poskytne výhľad do záhrady zo 46 izieb a výhľad na oceán zo 16 izieb...

Bungalow Pool/Beach Front (48 m2)

Na výber máte zo 6 bungalovov s výhľadom na záhradu alebo zo 14 bungalovov umiestnených na pobreží pri pláži...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Terrace Café – Tradične zariadená reštaurácia, ktorá ponúka krásny výhľad na upravenú hotelovú tropickú záhradu. Hostia si môžu vychutnať tradičnú vietnamskú a medzinárodnú kuchyňu a zároveň sa môžu tešiť z príjemného morského vánku. Raňajky formou bufetu ponúkajú široký výber ázijskej a západnej kuchyne a k večeri je k dispozícii medzinárodné á la carte menu.

Court Yard – Či už máte v pláne chytať bronz na pláži alebo prechádzať sa v tropickej záhrade, môžete si vychutnať tematické večere v krásnom prostredí so zábavou v Court Yard. Reštaurácia je vhodná tak pre intímne stolovania, ako aj pre väčšie skupiny.

Colibri Beach Restaurant – Dômyselne zdobený bar ponúka nádherný panoramatický výhľad na pláž Cua Dai. Môžete relaxovať pri jemnom morskom vánku či si zaplávať v bazéne, ale hlavnou je možnosť vychutnania si vynikajúcej medzinárodnej kuchyne. Colibri Beach Restaurant a jej svieže okolie je ideálnym miestom pre relaxáciu, plávanie a vychutnávanie si lahodných pokrmov v podobe čerstvých morských plodov alebo barbecue tematickými večerami pod šírym nebom.

Contino Club Bar – Cez akékoľvek počasie môžete vyraziť k morskému pobrežiu do tohto baru, ktorý podáva širokú škálu exotických nápojov k uhaseniu smädu, ktoré sú doplnené o ľahké občerstvenie. So živou filipínskou kapelou SALVANOTA zažijete skvelé chvíle s rodinou či priateľmi.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na zájazdy do Vietnamu sa špecializujeme už mnoho rokov a krajinu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v ERV poisťovni. Naši zamestnanci Vietnam opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovanie. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte, bude konečná a kompletná – teda žiadne prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako sa Vám páčilo Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Palm Garden Resort Hoi An

Palm Garden Beach Resort & Spa ponúka celkovo 188 príjemne zariadených izieb a suit. K dispozícii je 20 bungalovov, z ktorých 14 sa nachádza priamo na pláži s výhľadom na oceán a 6 je umiestnených v krásnej záhrade. Všetky bungalovy sú komfortne vybavené a disponujú vonkajšou vaňou. Rezort má k dispozícii aj 3 suity Junior a 1 Palm Garden Suite v súkromnej časti. Tieto kategórie ubytovania sú vhodné pre tých, ktorí cestujú s väčšou rodinou, pretože získajú ideálny priestor pre trávenie dovolenky.

Rezort ponúka veľmi jednoduché, usporiadané, štýlové a vysoko komfortné prostredie jednotlivých typov ubytovania. Veľký dôraz je kladený na kvalitu interiérov a nábytku. Všetky izby sú vybavené posteľou o veľkosti Queen alebo oddelenými lôžkami s prikrývkami, rovnako ako vlastným balkónom, ktorý poskytuje výhľady na more alebo do tropickej záhrady.

Ponuka izieb

Superior Garden View/Sea View

Superior Garden View/Sea View (40 m²) mají ložnici s postelí queen nebo dvěma oddělenými lůžky. Koupelna je zařízena sprchou nebo vanou. K dispozici budete mít vlastní balkon s výhledem do zahrady či na moře.

Superior Garden/Ocean View Room (32 m2)

Užite si krásne chvíle pri pobyte v jednej z 96 izieb s výhľadom do záhrady alebo z 6 izieb s výhľadom na oceán. Všetky tieto izby ponúkajú: vlastný balkón, spálňu s posteľou o veľkosti Queen alebo s oddelenými lôžkami, kúpeľňu s toaletným stolíkom a sprchou, sušič vlasov, župany a papuče, dáždnik, individuálne ovládanú klimatizáciu, telefón s IDD, satelitnú a káblovú TV, izbový trezor, WiFi pripojenie, chladničku a minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju a bezplatnú minerálnu vodu.

Deluxe Garden/Ocean View (38 m2)

Tropický pobyt v izbách Deluxe Vám poskytne výhľad do záhrady zo 46 izieb a výhľad na oceán zo 16 izieb. Pokiaľ si vyberiete izby tejto kategórie, budete môcť využívať: súkromný balkón (10 izieb s výhľadom do záhrady s novým designom neposkytuje súkromný balkón), spálňu s posteľou o veľkosti Queen alebo s oddelenými lôžkami, kúpeľňu s toaletným stolíkom a sprchou, sušič vlasov, župany a papuče, dáždnik, individuálne ovládanú klimatizáciu, telefón s IDD, satelitnú a káblovú TV, izbový trezor, WiFi pripojenie, chladničku a minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju a bezplatnú minerálnu vodu.

Bungalow Pool/Beach Front (48 m2)

Na výber máte zo 6 bungalovov s výhľadom na záhradu alebo zo 14 bungalovov umiestnených na pobreží pri pláži. Bungalovy ponúkajú dodatočné vybavenie v podobe kefy na šaty, šicích súprav, holiacich strojčekov a sarongu. V obývacej izbe môžete nájsť magazíny či kvetinovú výzdobu. K dispozícii budete mať aj: vlastný balkón, spálňu s posteľou o veľkosti Queen alebo s oddelenými lôžkami, kúpeľňu s toaletným stolíkom a sprchou, sušič vlasov, župany a papuče, dáždnik, individuálne ovládanú klimatizáciu, telefón s IDD, satelitnú a káblovú TV, izbový trezor, WiFi pripojenie, chladničku a minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju a bezplatnú minerálnu vodu.

Junior Suite (56 m2)

Pokiaľ sa rozhodnete pre jednu z troch suit Junior, tak na Vás bude čakať čarovné prostredie s vybavením v podobe: súkromného balkónu, spálne s posteľou o veľkosti Queen či s oddelenými posteľami, kúpeľne so sprchou a ďalším vybavením (jedna suita ponúka vaňu), sušiča vlasov, županov a papúč, dáždnika, individuálne ovládanej klimatizácie, telefónu s IDD, satelitnej televízie, pripojenia WiFi, izbového trezoru, chladničky a minibaru, zariadenia na prípravu kávy a čaju a bezplatnej minerálnej vody.

Palm Garden Suite (96 m2)

Jedinečná hotelová suita disponuje elegantnými priestormi s komfortným vybavením. Budete môcť využívať: súkromný balkón, obývaciu izbu, spálňu s posteľou o veľkosti Queen, kúpeľňové vybavenie, sprchu a vaňu, sušič vlasov, župany a papuče, dáždnik, individuálne ovládanú klimatizáciu, telefón s IDD, satelitnú TV, WiFi pripojenie, izbový trezor, chladničku a minibar, zariadenie na prípravu čaju a kávy, bezplatnú minerálnu vodu a malý vínny bar.

Pláž a more

Co by to bylo za tropickou dovolenou bez krásných písčitých pláží a šumu moře. Palm Garden Beach Resort vám dopřeje obojí. Nachází se přímo u pobřeží a podél jeho bran se vine dlouhá pláž s jemným bílým pískem, který smývají tyrkysové vody moře.

Online cena a slevy Palm Garden Resort Hoi An *****

Profi foto hotela Palm Garden Resort *****

Naše foto hotela Palm Garden Resort *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Palm Garden Resort Hoi An

Terrace Café – Tradične zariadená reštaurácia, ktorá ponúka krásny výhľad na upravenú hotelovú tropickú záhradu. Hostia si môžu vychutnať tradičnú vietnamskú a medzinárodnú kuchyňu a zároveň sa môžu tešiť z príjemného morského vánku. Raňajky formou bufetu ponúkajú široký výber ázijskej a západnej kuchyne a k večeri je k dispozícii medzinárodné á la carte menu.

Court Yard – Či už máte v pláne chytať bronz na pláži alebo prechádzať sa v tropickej záhrade, môžete si vychutnať tematické večere v krásnom prostredí so zábavou v Court Yard. Reštaurácia je vhodná tak pre intímne stolovania, ako aj pre väčšie skupiny.

Colibri Beach Restaurant – Dômyselne zdobený bar ponúka nádherný panoramatický výhľad na pláž Cua Dai. Môžete relaxovať pri jemnom morskom vánku či si zaplávať v bazéne, ale hlavnou je možnosť vychutnania si vynikajúcej medzinárodnej kuchyne. Colibri Beach Restaurant a jej svieže okolie je ideálnym miestom pre relaxáciu, plávanie a vychutnávanie si lahodných pokrmov v podobe čerstvých morských plodov alebo barbecue tematickými večerami pod šírym nebom.

Contino Club Bar – Cez akékoľvek počasie môžete vyraziť k morskému pobrežiu do tohto baru, ktorý podáva širokú škálu exotických nápojov k uhaseniu smädu, ktoré sú doplnené o ľahké občerstvenie. So živou filipínskou kapelou SALVANOTA zažijete skvelé chvíle s rodinou či priateľmi.

Golf pri hoteli Palm Garden Resort Hoi An

Montgomerie Links

Montgomerie Links je najstarším golfovým klubom vo Vietname, o jeho design sa postaral Colin Montgomerie. Podľa mnohých je najkrajší vo Vietname. Ihrisko sa nachádza neďaleko pláže China Beach, v oblasti, ktorá spadá pod svetové dedičtvo UNESCO. Typický links paru 72 a s dĺžkou 7091 yardov je veľmi podobný tým v Írsku alebo Škótsku, ponúka rozmanitú vegetáciu a obrovské množstvo zaujímavých bunkrov. Hru sťažia nielen tie, ale aj vzrastlé stromy a niekoľko vodných jamiek. Odmení sa ale krásnymi výhľadmi a čistou prírodou.

Neďaleko sa nachádza aj ihrisko The Danang Golf Club.

Mapa golfového ihriska

 
Mapa golfového ihriska

Scorecard

 
Scorecard

Šport a wellness hotela Palm Garden Resort *****

Aktivity pre voľný čas – Kvalifikovaný hotelový športový a rekreačný tím Vám zaistí nezabudnuteľné voľnočasové zážitky vďaka širokej ponuke plážových a iných aktivít, medzi ktoré patrí:

 • fitness centrum so saunou,
 • kúpele Palm Spa,
 • vodné športy ako windsurfing, riečny či morský kajak, vodné skútre a motorový čln,
 • jazdné bicykle,
 • recepcia s informáciami o výletoch a exkurziách pre jednotlivcov a skupiny,
 • biliard a gulečník,
 • stolný tenis,
 • plážové aktivity vrátane plážového volejbalu a futbalu,
 • pôsobivý 45 metrový bazén,
 • tenisové kurty a súkromná pláž s ležadlami, slnečníkmi a plavčíkmi.

Exkurzie a výlety:

 • Starodávne mesto Hoi An na Zozname svetového dedičstva UNESCO,
 • šnorchlovacie dobrodružstvo pri ostrovoch Cham,
 • My Son – chrámový komplex na zozname UNESCO,
 • Mramorová hora a múzeum Cham a
 • exkurzia do zeleninovej dediny Tra Que.

Mapa - Palm Garden Resort Hoi An *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Vietnamu do hotela Palm Garden Resort Hoi An *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Palm Garden Resort Hoi An *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Jindřiška Kubíčková
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Jindřiška Kubíčková 724 065 778

Recezie hotela Palm Garden Resort Hoi An *****

Letové spojenia do Vietnamu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.